Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτίου Νο 48 - Το λιονταρακι!!!!


Recommended Posts

Eγω τον εφαγα τον τιτλο Παναγιωτα...δεν ξερω πως τα καταφερνω! :oops:

Η παραγωγη?γαλακτος?Ειναι καλυτερα!Αλλα θηλαζει πολλες φορες κ απο τα 2...Μεγαλωσε τωρα κ εχει κ απαιτησεις!!! :lol:

Με την Ιουλια την 2ημερα με μνμ μιλησαμε κ ειπε οτι κυνηγανε εναλλαξ με τη μαμα της κ πως ο Γ περναει σουπερ!!!

Γωγω αν σου ειχα στειλει εγω το βιβλιο μου θα σε σκοτωνα μαρη!!!! :lol::lol::lol: Ειμαι πααααρα πολυ ιδιοτροπη με τα βιβλια..το θεωρω τρομερη αγενεια :oops::oops::oops::oops: (σορρυ!) αν δεν προσεξεις σαν τα ματια σου ενα "ξενο" βιβλιο!!!!

Μη με βρισεις ρε συ που στο λεω! :P:P:P:P

Χαιρομαι που περασατε καλα!Εισαι ξενερωτη που δεν πηγες κ στο ξενοδοχειο!!! :lol:

Τι να τον περιορισω ρε?Να του πω μην βγαινεις?Μην πας στο μαγαζι σου?Μην βγαινεις με πελατες ή συνεγρατες?Δεν γινεται.Οκ καπως αλλαξε η ζωη του αλλα οχι σε αυτον τον τομεα :?

Θουλακι στο φεις ρε συ εχω μια την Νατασα στις καινουριες που εβαλα...

Τονια επιτελους ρε συ εμβολιασες το μωρο! :P:P:P

Γτ να μην τα κοψω???ΘΕΛΩΩΩ!Θυμαστε κ με την φραντζα?το'λεγα-το'κανα!!!! :lol: Δεν με νοιαζει να ειμαι λιγο πιο ασχημη!Μ'αγαπαω οπως κ αν ειμαι!!!~!! :lol::lol::lol::lol:

Τονια εβαλα μερικες φωτο στην ομαδα για σενα που δεν εχεις φεις! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ααααααα δε σας ειπα το καλυτερο!!!!!!! ο Αλεξ εχει πυρετο!!!!! :o:o:o:o ο διαολος με εβαλε σημερα κι εκανα εμβολιο της μπεμπας;;;;;;;!!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted:

:o:o:o:o:o:o:o:o:o:evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

ελεοςςςςςςςςςςςςς

ε μα....

περαστικα ρε..γμτ κ αυριο φευγω κ δε θα σε δω σημερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανασταcia να σου πω την άποψή μου περί μαλλιών? όχι ότι σε νοιάζει κιόλας αλλά θα σου την πω!!! :roll::roll::roll:

η γνώμη μου λοιπόν είναι να τα κόψεις θα σου πάνε γιατί έχεις μακρύ λαιμό και μικρό πρόσωπο, οπότε σου ταιριάζει κάθε χτένισμα και κούρεμα.....άλλωστε και το καρέ δίνει τύπο!!!!.....το μαλλί σου είναι φυσικό κατσαρό ή περμανάντ?....θα είναι ένα ωραίο κοντό κατσαρό καρέ!!! ;) .....η γνώμη μου είναι να δοκιμάζουμε διάφορα κουρέματα και να βλέπουμε τι μας ταιριάζει....εγώ έχω κάνει από όλα ακόμη και κοντό, είδα ότι ήμουν σαν ούφο και δεν τα έκοψα τόοοοσο κοττά, αν και με κάθε κούρεμα αλλάζω και πρόσωπο....όταν ήθελα να κάνω τις ωφέλειες η κωμμ. μου είπε ότι δεν θα είναι καλά, ωστόσο της είπα να τα κάνει, στην αρχή δεν μου άρεσα, τώρα όμως μου αρέσω......και ολοκληρώνοντας να πω ότι κατέληξα ότι το μακρύ μαλλί μου ταιριάζει καλύτερα!!!!

επίσης είμαι υπέρ κάθε αλλαγής!!!! :D:D

Τόνια περαστικά στον Άλεξ.....από τι είναι ο πυρετός πάλι? :o:o:shock: ....μήπως είναι τυχαίο? :?

επίσης μια χαρά Τόνια είσαι στις φωτό αλλά και στην πραγματικότητα :D

αυτά....έκοψα το γρασίδι ..... με την βοήθεια των παιδιών!!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θουλακι αυτο σκεφτηκα πρωτο πρωτο οταν του εβαλα θερμομετρο...οτι δε θα σε δω και φευγεις!!!!!! :((:((:((:((:((

Αργυ και απο κοντα μια χαρα ειμαι ε;;;;με θυμασαι που πιναμε καφε;;;!!!!! :lol::lol::lol:

Εγω παντως ειμαι λατρης των μακριων μαλλιων!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυ και απο κοντα μια χαρα ειμαι ε;;;;με θυμασαι που πιναμε καφε;;;!!!!! :lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol: εμπιστεύομαι την κρίση αυτώ που σε είδαν από κοντά!!!! ;) ε και πόσο διαφορετική να είσαι από τις φωτό?!!!! ;)

εσύ είσαι σαν τον άντρα μου και τον θείο μου λάτρης των μακρυών μαλλιών!!!!.......

ο θείος μου λέει ότι τις γυναίκες τις κοιτάζεις στα μαλλιά πρώτα!!!! :lol::lol::lol::lol:

εμένα μου αρέσουν οι αλλαγές!!!....για αυτό και ήρθα και εδώ!!! τώρα πώς θ αγίνει να φύγω να πάω αλλού....δεν ξέρω!!!.......βαρέθηκα εδώ!!! :?

Μαρία δεν το καταλαβαίνω το σάιτ που έβαλες!!!! ίσως επειδή έχω και πονοκέφαλο :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδίτη εννοώ δεν έχουν γιατί είναι out of stock :evil:

Και δεν θελω να αργησουν γιατί θα μου τα φέρει κάποιος συνάδελφος του Γ από Αμερική

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα...τι κανετε;;

Σας διαβασα , ειδα και τις φωτογραφειες σας κι ενα εχω να; πω μονο εγω ειμαι χοντρη εδω μεσα;;;;;;;;;;

ειστε ολες κουκλες και τοσο αδυνατες...Τονια σε φανταζομουν τελειως αλλιως, με καταμαυρα μαλλια και πιο μεγαλη, εσυ εισαι πιπινι...

Γωγω, εγω ειμαι κοντα για τη βαφτιση :lol::lol:

Δε θυμαμαι αλλα....

φιλια.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μονο η αναστασια σχολιασε τη σκατοφατσα μου στη φωτο..

οι αλλες τη τονια μονο :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:[-([-([-([-([-([-([-([-(

Καλε εσυ δε τους εκανες εντυπωση...οσες δε σε εχουν δει σε φανταζοντουσαν οπως εισαι...μια γλυκα! :x

Ενω εμενα που για καποιο αδιευκρινιστο λογο /:) με φανταζονταν ολες σα τη κρουελα νε βιλ,τους εκανε εντυπωση που δεν ειμαι ετσι!!!! [-([-(:-w:-w:)):)):)):)):))

Μαρια πειραζει που δε καταλαβα τι ακριβως πουλαει αυτο το σαιτ;;;μικρη ημουν και ξανθια!!! 8-}:lol:

Αληθεια πειτε μου ποση γκρινια μπορει να αντεξει ενας ανθρωπος;;;;;με εχει πηδηξει ο Αλεξ!!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted:

Αργυ και που θα ηθελες να πας τωρα;;;; διδυμακι μου εσυ πως σε καταλαβαινω!!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι να σχολιασω καλε που σε εχω δει 160 φορες :lol::lol::lol::lol:

την φωτο στο προφιλ θα την σχολιασω ...τελειος ο Παντελακος ....απο εσενα μονο μια μυτη βλεπω :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

όντως!! τώρα κοίταξα καλύτερα

ναι αλλά τι μύτη..ποντιακή :lol::lol::lol::lol::lol::)):)):)):)):))

:| Θούλη Σ'αγαπώ :x

:-w:-w:-w:-w:-w:-w [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif]

ζηλιαρηδεςςςςςςςςςςςςςςςςςς :evil::evil::evil::evil:8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:-w:-w:-w:-w:-w:-w [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif]

ζηλιαρηδεςςςςςςςςςςςςςςςςςς :evil::evil::evil::evil:8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)

=))=))=))=))=))=))=))=))

Kαλησπερα!!!

Αργυρω γτ νομιζεις οτι δε θα με ενοιαζε η γνωμη σου? :? Σέυχαριστω που στηριζεις την αποφαση μου για αλλαγη!!!! :D Οχι σαν τις αλλες κατευθειαν σφυριες! :P:P

Παω για νανι!Σας φιλω!Αυριο θα παω βολτα με Νατασα!(ακους Νατασα?μην τα ξαναλεμε!)

θουθου υπαρχει μια περιπτωση να μην μπορω παρασκευη :(

Τονια περαστικα του!~Κουραγιο!Λιγα χρονια μεινανε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anastasia οκ ρε για παρασκευη :cry::cry::cry:

καλα να περασετε αυριο..περιμενω πιτιγυρο :oops::oops:

κ αυριο θα τσακισω μερεντα κ μετα τελος..αχ αυριο πεταωωωωω

εχω ενα αγχος..για τη πτηση..αν εχουν απεργια τα ταξι..αν ο θοδωρης παλι θα φοβηθει(κ δε θα εχω το αντωνη αλλα τη κουνιαδα)κ πεταω 21,40 το βραδυ :?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :|

Ανασταcia γιατί απλά δεν μου ζητήθηκε η γνώμη μου!!! και αν δεν μου την ζητάνε δεν την λέω....δεν ανακατεύομαι σε άλλα χωράφια!!! :!::!:

Θούλη αυτή με το γαλάζιο δίπλα είναι αδελφή σου? γιατί μοιάζετε πολύ!!! :)

καλή πτήση και μην φοβάσαι!!! :x

Μαρία τι θέλεις να παραγγείλες εξτένσιονς? :?:

Τόνια σε άλλη χώρα, ίσως Ιταλία, δεν ξέρω.......αν δεν είχε γίνει η ΄καταστροφή στην Ιαπωνία, εκεί θα ήθελα να πάω!!!! :D

σας αφήνω, έχω πονοκέφαλο και έχουμε μια γεμάτη μέρα σήμερα.....πάμε Φρανκ. να δούμε ένα αμάξι χρώματος σοκολατί ή σκατουλί!!!! :lol::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα..αργι κερνας καφε στη αυλη σου?μα ποσο ομορφη ειναιιι

τι αμαξι θα δειτε?

η κουνιαδα μου ειναι αυτη με το γαλαζιο..η αδερφη ειναι αυτη που κραταει τη ανηψια μου

παω να φαω :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!

Παραπονιαρα Θουλη δε σε σχολιασα γιατι εισαι οπως σε φανταζομουν!!!Αλλα την τονια την ειχα σκευτει πιο κρητικοφατσα και λιγο αγρια :lol::lol::lol: , σαν τον αντρα μου :lol::lol::lol:

Παω να κανω γεμμιστα, μετα να παρω το μικρο και να παμε για καφεδακι

Φιλακια σε ολα τα κοριτσακια !!!!!!!!μηδενος εξαιρουμενου!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κοριτσάκι μου!!! Τι ωραία το σπορακι γιγαντώνεται!!! 😍😍😍😍😍😍. Με το καλό υγιέστατο να είναι πάνω από όλα!!! 🙏🙏🙏🙏🙏🙏 Καλά έκανες και πήγες να το δείς! Ούτε εγώ θα άντεχα και για να είμαι απόλυτα ειλικρινής ήθελα να το γράψω κιόλας... Με τα άσχημα γεγονότα των προηγούμενων ημερών επιρρεαστηκα πολύ όσο και αν προσπάθησα να είμαι αισιόδοξη.. και την Παρασκευή που μας πέρασε δεν άντεξα και πήγα να το δω και εγώ μόνο που αυτή τη φορά ήταν ακίνητο και πέρασα αστραπιαία 2 μικρά εγκεφαλικά μέχρι να μου εξηγήσει ο γιατρός ότι το βλέπουμε να κοιμάται και μάλιστα με το δάχτυλο στο στόμα!!! 😅😅😅 Εκεί που είσαι δεν κάνουν την Papp-A μαζί με την αυχενική; Κανονικά λένε πρέπει να γίνεται ταυτόχρονα ή έστω 1-2 μέρες διαφορά για να συμβαδίζουν οι μετρήσεις χρονικά.. 
    • Δυστυχώς εδώ μου είπαν ότι είναι επικίνδυνο να το γυρίσει ο γιατρός.. για να δούμε σε δύο βδομάδες που θα πάμε πώς θα μάστε και θα ξαναρωτήσω..γτ κι εγώ αυτό έχω ακούσει! Ότι υπάρχει τρόπος..
    • Δλδ κι εσένα σε ένα σημείο πετρώνει δηλαδή στνήθως η κοιλιά σου ασχέτως με το πού είναι το μωρό; Με βοηθάς πολύ να καταλάβω!
    • Ευχαριστω πολυ Ελισσαβετ μου για τις ευχες!!!❣️❣️❣️ Μακαρι να πανε ολα καλα αυτη τη φορα κ να ερθει/ουν τ@ θαυματακι@ μας γερ@ στην αγκαλια μας!!!!🙏🥹✨️🧿 Κ να γεμισει η ομαδα μας απο δακρυα ευτυχιας κ τελειομηνες εγκυμοσυνες!!🙏🙏🙏🌈
    • Με το καλο ολα Λευκη μου!!!! Ευχομαι καθε υπερηχος ν σε κανει κ πιο ευτυχισμενη!!!✨️🤰🙏❤️🧿 Ειδα ανοιξες κ το θεματακι για μωρακια κ συγκινηθηκα!!!🥹 Ολα με το καλο κ με Υγεια!!!   
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...