Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτίου Νο 48 - Το λιονταρακι!!!!


Recommended Posts

ΑΝ θελετε να κατεβασω τις φωτο στειλτε μου μνμ να το κανω..δεν μπαινω ομως συχνα και μαλλον δεν θ το δω αμεσως! φιλια παω το σεμπινι για μπανιο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

kalhmera .

καλε χθες δεν ειπα χρονια πολλα στην σισσιω για την κορη της !!!ντροπη :oops::oops::oops:

σισσακι μου να την χαιρεσαι κοριτσι μου και να τα να ειναι υγιης και ευτυχισμενη .

δεν εχω παραπονοπανω σε αυτο απο τον Κ ...και η δικη του ζωη αλλαξε ...εχει "χασει" τους φιλους του ,οχι εντελως απλα δεν κανουν οση παρεα κανανε πριν ....αλλα δεν φταιει μονο το παιδι σε αυτο και η αλλαγη σε εμας αλλα και η δουλεια που κανουν .

περιμενω πως και πως να μην χρειαζομαι πια το αιρ κοντισιον για τον υπνο το βραδυ και θα παω Μ και κουνια με Π στο παιδικο ....δεν τα αντεχω καθολου και τα δυο .....απλα περιμενω να σπασουν οι ζεστες να μην ξυπνανε απο την ζεστη .

τονια μου εισαι πολυ ομορφουλα !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααααα

τικανετε;;;;;

εγω καλα...ας τα λεμε...

θα σας τα πω αλλη φορα

ειμαστε σπιτι.....ο μικρος ειναι τελειος...τρωει και κοιματε, πολυ ισυχο και βολικο μωρο.

Εγω πεθαινω στον πονο...δε μου φτανει που ποναει η καισαρικη...μου πληγωσε και το στηθος και ειμαι με τα σπαθολαδα.

Αμα θα εχω χρονο θα σας τα πω ολα

Εχαριστω ποολυ για τις ευχες σας ολες μια προς μια..εισασταν μεγαλη παρηγορια.

Φιλακιαπολλα και σας σκεφτομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααααααα!!!! :x:x:x

Αυτοκτωνω με μερεντααααααα.... :oops::oops::oops: τι κανετε;;;;;;;;;

Χρυσα μου καλη προσαρμογη.Προσεξε με το στηθος.Αστο εξω να αεριζετε.Φιλακια πολλα.

και εγω ηθελα να σε παρω αλλα ελεγα οτι ολο και κατι θα κανεις και φοβομουνα μην ενοχλησω.

Νατασα μου καλως ηρθες!! Καλε και εμεις ιογενη κοξακι ειχαμε αλλα το στομα το αντιμετωπιζεις σαν στοματιτιδα. Καλο το πυρκαβλεξ;;; :lol::lol::lol::lol:

Στη βαπτιση τι εγινε;;; :oops::oops::oops:

Επισης η Βονιτσα ειναι στο νομο Αιτ/νιας.Ντροπη σου να μη ξερεις αυτο το ξαΚΟΥΣΤΟ θερετρο... :-w:-w:-w:-w:lol::lol::lol::lol:

Θου.. :o:o Καλε εγω εχω τριγ 58.Στην αθηνα ειναι η αληθεια οτι δεν τρωω σχεδον καθολου γλυκα και ντελιβερι.Βεβαια τα κιλα κιλα.Δε λενε να φυγουνε. Εδω ομως εχω ξεσκιστει στις μαλακιες :oops::oops::oops::oops::oops:

Η κοπελα διπλα σου ποια ειναι;;Η Αλεξια;;;Ειναι η μικροτερη απο τις τρεις σας;;;

Μαρακιιιιιιιι τι γελιο ρε που εχει ο αντρας σου!!!! :lol::lol::lol::lol: Θα τα πουμε αυριο.

Αργυρω τελικα ρε σεις δε θα κανετε τιποτα;;;Δεν ερχεστε εδω στα καλα νερα και εσεις;;εχει πολλους Γερμανους.

Γωγω πηγατε Λευκαδα τελικα;;;

Αφρο ποτε γυρναει ο καλος σου;;;

Σισσακι σε βλεπω μεσα.Πως περασατε χθες;;;

Αναστασια καμπινγκ;;; :o:o:o Και σε ειχα για χλιδατη γκομενα :lol::lol::lol::lol: Επισης με την κορμαρα σου επιβαλεται νομιζω να φορεσεις seethrough!!!!!

Τονια εισαι πολυ ομορφουλα ρε!!!Και ποσο μικρουλααααααααα!!!!!!!!!!

Τελος καλο μηνα σε ολες μας!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα σας!!!

Καλως την Χρυσουλα!Να σου ζησει κ καλη λοχεια!!!!Περαστικα κ στο μεμε κ στην τομη!!!!Πολλααααα φιλια κ περιμενω κ εγω λεπτομερειες για τον μπεμπη οταν μπορεσεις!!!!!

Σημερα ξυπνησαμε(με δημοκρατικες διαδικασιες :lol: ) στις 7!Καθαρισα σχεδον ολο το σπιτι,εκανα μπανιο,ηπια καφε...Κ δεν εχω τι αλλο να κανω!!!Η Αννυ ειναι πολυ ηρεμη σημερα κ χθες...και θελει να δει τβ! :o

Ειστε κουκλες στη φωτο!!!!Η Φραν πραγματι φαινεται πιο γεματουλα απ'οτι ειναι κ απορω πως τα καταφερε!!! :lol::lol::lol:

Θου αδυνατισες καλε???με τοσα που σε ταιζει η αδερφουλα??? :P

Τονια τα φαινομενα απατουν!!!Τετοιο χαμογελο,τετοια γλυκα κ ναζι....Και πισω απ'αυτα να κρυβεται μια φραου τονια???? :lol::lol::lol::lol::lol:8-}

Αφρο δεν εισαι στα χαι σου εε? :(

Αργυρω κ εσυ το ιδιο..? :(

Να πω καμια κοτσανα να γελασετε???Πειτε μου να βαλω τα δυνατα μου!Ειμαι σιγουρη πως "το εχω" το θεμα κοτσανα!!!!!!! :P

Παναγιωτα ο πιο γλυκος "θανατος"!!!με νουτελα ομως!!! :lol::lol:

Εστειλες τους μισους για μπανακι κ αγναντευεις???Ο μικρος απενηλθε στον υπνο??

Εγω χλιδατη γκομενα???? :lol::lol::lol::lol: Οκ...δεν μου αρεσε το καμπινγκ ποτε αλλα για αλλους λογους!Σιχαινομαι τις τουαλετες και φοβαμαι τα μεγαλα εντομα(ενω τα μικρα.... :oops::D )...Αλλα τωρα...αλλαζω γουστα!!!!και στυλ!Κ θα κοψω κ κοντο καρε το μαλλι κ θα με βριζει η Θου! :lol::lol:

Μιτσακι καλα περνας???Η Χρυσα γεννησε την Τεταρτη!Θα μας τα πει κ εκεινη φανταζομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια μου ναι.Τα πρωινα τους στελνω για μπανιο ,βαζω τον μπεμπουλη για υπνο και εγω αραζωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!! για μπανιο παω τα απογευματα.

Α διαδαζω και τα βιβλια του Παπαβεν. που τα ειχα παρει το χειμωνα.Ολα λαθος τα εχω κανει :oops::oops:

Αληθεια τα δικα σας παιδια τρωνε πληρες πρωινο;;;;

Ο νικολας εχει αποροφηθει τοσο με το παιχνιδι που τρωει ελαχιστα,Αλλα εγω φεταααααααα....Κανω οτι λεει το βιβλιο... 8-)8-)8-)

Η νυφη μου αν δε γεννησει μεχρι αυριο μπαινει την Τεταρτη με προκληση.Αρα την Τεταρτη θα εχουμε και τη μπεμπουλα μας!!! :x:x:x

Επισης να πω οτι ολες οι πεθερες ειναι βλαμμενες..Το τι κοτσανες μου λεει η μανα μου για τη νυφη της :evil::evil::evil:

και της απανταω αναλογα βεβαια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε που την ειδατε την ομορφια;;;χαλια βγαινω στις φωτο!!!! :?

Καλα η Φρανι καμια σχεση με τη φωτο!!!! πολυυυυ πιο αδυνατη και πολυ πιο ομορφη!!!! :D

Η κοπελιτσα δεξια δεξια ειναι η κουνιαδα της Θουλης!

Α και για το μικρουλα..31 ειμαι!!! :roll:

Αναστασι ειδες τι κρυβεται πισω απο αυτο το χαμογελο;;;;!!!!! Χα τσου πουλες κι εσυ!!!!!:lol::lol::lol::lol:

Για πες τη κοτσανα να γελασουμε!!!! :lol::lol::lol::lol:

Παναγιωτα ξεχασα να σου πω οτι πεθανα στο γελιο με το πυρκαβλεξ!!!!!ο πεινασμενος..... :lol::lol::lol:

Μιτσακι μπραβο βρε κοριτσακι που περνατε τοσο καλα!!! :D

Χρυσα μου τι επαθες εγινε κατι;;;; :( Τελεια παντως που ειναι τοσο βολικος ο μικρος!!! ;)

Με το στηθος νομιζω εσυ ξερεις πολυ καλα τι πρεπει να κανεις...ελπιζω να περασει γρηγορα ο πονος!!! :roll:

Αφρο,αν κλεισεις τα πορτοπαραθυρα και αναψεις το αιρκοντισιον,δε παει και στο αλλο δωματιο των παιδιων;;; εγω σκεψου εχω μονο 2 μικρα αιρκ. στο δικο μου δωματιο και στο ξενωνα και παρολο που το σπιτι ειναι μεγαλο αν κλεισω τα πορτοππαραθυρα δροσιζεται ολο το σπιτι! ;) ενταξει βεβαια χρειαζεται να αναψουν για πολυ ωρα.. :roll:

Παναγιωτα εμενα η μανα μου ειναι η ΤΕΛΕΙΑ πεθερα!!!! εμενα μπορει να με εχει στο κλασιμο αλλα τη νυφη της και το γιο της που ειναι και οι δυο μαλακες τους εχει στα οπα οπα!!!! :evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ παναγιωτα με εκανες κ γελασα

πιο πρωινο ????και θες και πληρες :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

οσο για τις πεθερες .....δεν μιλαω γιατι μπορει να γινω καποτε :?:roll: ......

τονια .....ΔΕΙ καλεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!! ναι δεν θα λιωσω αλλα θα χρεοκοπησω :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ η δικια μου μανα λεει κοτσανες...και δεν εχει καν νυφη!!!Αλλα τις λεει για οοοοοταν κ ααααααν αποκτησει!

πχ "εγω θα εχω κλειδι απο το σπιτι του γιου μου κ θα πηγαινω οποτε θελω να τον δω" :lol::lol::lol::lol:

ΦΥΣΙΚΑ κ τρωει πληρες πρωινο!!!!!!!!! :P:P:P:P:P Συνηθως πινει λιγο γαλα κ λιγο γιαουρτι ή λιιιγο κουλουρι.Σημερα εφαγε μιση κοντουλα(τοσοδουλι αχλαδι) ,1.4 μπανανας, μισο κουλουρακι κ 1 κουτ ταχινομελο!Α!κ 2 βυζια γαλα!!!

Φραου Τονια χα τσου!!!Τι πληρωνεις για μια κοτσανα? :lol::lol::lol: Δε μου'ρχεται γμτ...Μηπως τωρα που αλλαζω εαυτο θα χασω κ το χιουμορ κ θα γινω ξενερωτη???απαπααααα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τονια η δικια μου ειναι πολυ καλη μαμα!!!! :x:x:x:x

Μωρε και πεθερα καλη ειναι απλα την ενοχλουν καποια πραγματα στο χαρακτηρα της νυφης μου.Ε της λεω οτι ο ανθρωπος δεν αλλαζει και να την αποδεχτει οπως ειναι!!! :!::!::!:

Παντως για 31 δε φαινεσαι με την καμια ομως.

Α η κοπελα ειναι η αδερφη του αντωνη ε;;Ομορφη ειναι ρε συ.Μοιαζει με τη Θου πλακα πλακα!!!

τη θυμαμαι την Τεο_κουλ και το ¨κορμι".ειχε πολυ πλακα!!!επισης ρε συ η Βουλα τι κανει;;μιλατε;;;

ειδατε βρε που σας εκανα και γελασατε με τις κοτσανες μου!!! :lol::lol::lol::lol: Καταλαβα..μιλαμε για πολυ διατροφαρα τα παιδια μας Αφρο!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Αναστασιαααααα :lol::lol::lol: επανηλθε η παραγωγη;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φραου Τονια χα τσου!!!Τι πληρωνεις για μια κοτσανα? :lol::lol::lol: Δε μου'ρχεται γμτ...Μηπως τωρα που αλλαζω εαυτο θα χασω κ το χιουμορ κ θα γινω ξενερωτη???απαπααααα!

Θα σε καταστρεψει η πολυ παρεα με την Ιουλια :lol::lol::lol::lol:

Α πα πα πα...Θα σε βαλει να μαθεις και γαλλικα καλοκαιριατικα :lol::lol::lol::lol:

μιλησατε;;τι κανει;;Ο Γ. κοιμαται καθολου;;;

α με ρωτησες για τον υπνο του μικρου.σιγα σιγα φτιαχνει.Βασικα δεν τον βολευει και το παρκοκρεβατο παρα πολυ. Θελει να στριφογυρναει και δεν εχει χωρο. :?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είμαι σπίτι.

Παναγιώτα θα σε πάρω τηλ αύριο πρωί αν είναι

να έρθουμε στα Good Waters αν δε γεννήσετε

Αν γεννήσετε μέχρι πότε θα μείνετε να έρθουμε για μπάνιο άλλη μέρα? 8-)8-)8-)

Κι εμείς του χρόνου λέμε να κλείσουμε σαιζόν σε κάμπινγκ Πλαταμώνα 8-)

Θέλω τα κορίτσια μου να έχουν τις ίδιες ωραίες αναμνήσεις που είχα εγώ και η αδερφή μου μικρές

Πήγαμε την προηγ. βδομάδα και ενθουσιάστηκαν

Α φοράμε πάνα μόνο στον ύπνο! Ζητάει συνέχεια τσίσα και κακά και δεν τα κάνει πάνω της :D:D:D

Ναι Παναγιώτα φερτον πίσω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οκ ξεκολλησε απο το βιζι ο μικρος καιμπορω να γραψω .

ειπα ΑΝ γινω πεθερα γιατι οπως την βλεπω με την κατασταση στην χωρα μας θα πανε 30 και ακομα θα κοιμουνται στην κουκετα στο παιδικο :lol::lol::lol::lol::lol:

οσο και το αιρ κοντισιον ,αν το βαλω ετσι που να βγαινει η δροσια εξω θα γινω παγακι εγω στο κρεβατι :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

οσο για αυτο που ειπα οτι δεν τα αντεχω μαζι μου ,το μικρο κανει ηχους στον υπνο του και με ενοχλει + οτι οταν ξυπνησει και τον θηλασω μετα κανει παλυ ηχους μεχρι να ξανα κοιμηθει .....με ενοχλει πολυ αυτο ....ο Μ απο την αλη κοιματε ατσουμπαλα εχω βαρεθει να μου χωνει τα ποδια μεσα στην μουρη και εκει που κοιμαμαι να τον κλωτσαω κατα λαθος ...δεν ξερω ποτε που βρισκεται .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειααα σας....

Τόνιαααααααααααα μωρή είσαι όμορφη εσύ.....Σε φανταζόμουν σαν τη Μέρκελ... =))=))=))=))=))

Φραν μάκρυνε το μαλλάκι..τέλειο...Αλλά ναι..Η φωτο σε παχαίνει....Είσαι κορμάρα...

Αφροοοοοο ούτε ο δικός μοπυ κώλος μπορεί να χέζει όπου κι όπου.... :lol::lol::lol::lol::lol:

Βένη σε αυτό δεν έχεις άδικο..Έχουν απόλυτη ελευθερία στα καμπινγκ τα μικρά αλλά εγώ δεν μπορώ....

Θουυυυυ εγώ πότε θα σε γνωρίσω μωρή;;;;;; :cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Νατάσαααααα οι 2 σελίδες μπορεί να ήταν σκισμένες, αλλά διαβάζονται.... :twisted::twisted::twisted::lol::lol::lol: Όσο για το μαρκαδόρο που λες ούτε καν το είχα δει... :oops::oops::oops::oops::oops: Συγγνώμη ρε...... :oops::oops::oops::oops:

Η Βόνιτσα είναι μετά την Αμφιλοχία και πριν τη Λευκάδα....Μαγευτικό μέρος... :lol::lol::lol::lol::lol:

Εννοείται ότι είστε όλες καλεσμένες στη βάφτιση...Αλλά ξέρω ότι δε θα έρθετε λόγω απόστασης γι'αυτό σας προσκαλώ.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αν είχα τόσα πολλά άτομα στη βάφτιση σιγά μην έκανα τραπέζι..Αλλά όοοσοι έρθουν (καμια 50αρια άτομα υπολογίζω) δεν μπορώ να τους κουβαλήσω τόσα χιλιόμετρα και να μην τους τραπεζωσω.... :?:?:? Στους κουμ πάρους θα πληρώσουμε και το δωμάτιο του ξενοδοχείου... :roll::roll::roll:

Αναστασίαααααααα δεν ξέρω τι να πω ρε...Εμένα ο Γ δεν είναι έτσι...Μήπως φταις εσύ που δεν έχει αλλάξει καθόλου τη ζωή του;;;;;; :roll::roll::roll::oops::oops: Δεν τον περιορίζεις καθόλου;;;;;Ο Γιώργος δεν βγαίνει χωρίς εμένα και φυσικά ούτε εγώ χωρίς αυτόν βράδυ για ξενύχτια....Όταν δε δουλεύει, κάνει τα πάντα με τα παιδιά....Μου φαίνεται περίεργο που λες ότι δεν έχει αλλάξει καθόλου τη ζωή του... :?:?:?

Χρύσα εσύ με τέτοια εμπειρία και σου τραυμάτισε θηλές;;;;; :o:o:o Ελπίζω να πάνε όλα καλά... ;);)

Παναγιώτα πήγαμε Λευκάδα με το Γιώργο...Έβγαλα γάλα, πάρκαρα τις μικρές στα πεθερικά (είναι ήσυχες δεν έχουν προβλημα), πήγαμε Πόρτο Κατσίκι....Δεν υπάρχει πουθενά αυτή η παραλία...Αυτά τα καταγάλανα νερά...Κάναμε μπάνιο, φάγαμε και το απόγευμα γυρίσαμε.... :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x Μας χρειαζόταν..λίγες ώρες ήταν, αλλά θυμηθήκαμε την εποχή που ήμασταν ελεύθεροι...Ο Γιώργος ήθελε να πάμε και σε ξενοδοχείο για άλλες δουλειές :oops::oops::oops::oops::lol::lol: αλλά εγώ είμαι κυρία... :D:D:D8-)8-):lol::lol::lol::lol:

Λενάκι καλά να περάσετε...

Θου μαζευτήκατε σπίτι;;;;; :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοιμουνται..τι καλαααααααααα

βενι τελεια που περασατε τελειααααα :lol::lol::lol::lol:

αναστασια καλεε που εβαλες φωτο τη νατασα κ δε μπορω να τη βρωωωω

μα 2 κιλα βυζια? :lol::lol::lol::lol: πως αντεχεις? :shock::shock::shock::shock::shock::shock:

επισης αν τα κοβεις καρε σου σπαω το κεφαλι [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif]

μαρια τι καλα θα δεις τη παναγιωτα μας

ποσο καιρο κανεις εκπαιδευση?μπραβο της

επισης..δε εχετε ξαναδει τη τονια?αφου εχει βαλει φωτο :x:x

επισης ποσο χανει στη φωτο..αληθεια..ειναι πιο ομορφη κ δε το λεω για αν το πω\

βρε δευτεροσυμπεθερα.,,,στη λευκαδα γτ ηθελε να παει ο αντρας σου?για να βγαλετε τα ματια σας?? :lol::lol::lol::lol::oops::oops::oops::oops: ε΄λα ρε να σε γνωρισωωωωωωωωωωωωω

παναγιωτα μου μοιαζει το κουνιαδακι?ελα ρε..

ολα καλα...τα βρακια φτανουν? :lol::lol::lol: με το καλο η νυφουλα σου

μονο τοσο λιγο τριγλυκεριδια εχεις?

ρε μιλαμε τοοοοοοσα γλυκα ποτε δε εχω φαει/οκ ειμαι του γλυκου αλλα εγω το ΓΑΜΗΣΑ

το τιιι χαλαβδες το πασχα..το τι μερεντες καθε μερα..δε με αναγνωριζω :o

αχ αφρο..πονεμενη ιστορια για το ποοοτε θα βαλω το θοδωρη σε κανονικο κρεβατι(δε βαιζομαι)κ για το ποτε θα πανε στο ιδιο δωματιο

σημερα πηγαμε για μπανιο(στη δημοτικη τονια)κ εβαζε ολα τα παλια τραγουδια..με ταξιδεψε χροοονια πριν..δακρυσα

εβαλε ρακιντζη μαντω αλεξια καρβελα κτλ.. :!::!::!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τόνιαααααααααααα μωρή είσαι όμορφη εσύ.....Σε φανταζόμουν σαν τη Μέρκελ... =))=))=))=))=))

Αι να χαθεις μαρηηη!!!!!! :)):)):)):)):)):)):))

Με το χεσιμο εχω κι εγω προβλημα ρε παιδια!!!!που το κανεις στην υπεθρο;;;;και με τα τσισα εχω εδω που τα λεμε γιατι δε μου αρεσει να πιτσιλουνται τα ποδια μου!!!! :oops::oops::P

Αφρο δε θα το αναβεις ρε οταν πας εσυ για υπνο!!εννοειται οτι θα γινεις παγακι!!!! :lol::lol:

Εγω το αναβω πριν πανε τα μικρα για υπνο κι οταν παω εγω,οπου εχει δροσισει μεσα στα δωματια,απλως το χαμηλωνω...καλα δε το κανω καθε βραδυ γιατι η δεη θα μου παρει τα σωβρακα,αλλα οταν εχει παρα πολυ ζεστη δε γινεται..βραζουν τα καημενα! :roll:

Σημερα εκανα το 1ο εμβολιο της μικρης....ελπιζω να μην εχω παρατραγουδα! :?

Εν τω μεταξυ την εχω στειλει τη παιδιατρο εντελως γιατι ο'τι μου λεει(για διατροφη εμβολια κτλ) εγω της λεω τα δικα μου!!! :lol:

Α και δε πηρε βαρος η μικρη πολυ αυτο το μηνα...200γρ μονο...

Α Αναστασι αν κοψεις το μαλλι καρε που λεει και η Θουλη... [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] !!!

Θουλακι θυμηθηκες τα παλια και συγκινηθηκες;;; αχ και να μπορουσαμε ποτε ποτε να πατουσαμε ενα κουμπακι και να γυριζαμε το χρονο πισω... :ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α Μαρια συγχαρητηρια ρε για τη πανα της φαιδρουλας!!!

Εγω του εβαλα χθες το βραδυ για λιγο βρακι και κατουρηθηκε εννοειται...αχ δεν εχω αντοχη να κανω εκπαιδευση καθολου.... :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στην αρχή τα έκανε πάνω της σχεδόν κάθε φορά

Την πήγαινα τουαλέτα και δεν έκανε τίποτα

Όταν τα έκανε την πήγαινα απευθείας για ντουζ και μετά καλοέμαθε, έκανε τσίσα

και έλεγε "έκανε τσιθα πάμε να κάνω ντουδ" :roll::roll::roll:

Μετά της εξήγησα ότι δεν έχουμε άλλα βρακάκια αν ξανακάνει πάνω της και πήγε το σκατό και βρήκε μια πάνα

και μου την έφερε "κοίτα μάμα βρήκα πάνα" :?

Και μετά από λίγες μέρες σταμάτησε και τα κάνει όλα στην τουαλέτα

Μόνο στον ύπνο της φοράω αν και κάνει τσίσα όταν ξυπνάει :D

Την πάνα πήγα να της την φορέσω μέσα στο αυτοκίνητο αλλά δε τη θέλει καθόλου

"Δε μ' αιέθει!!! :evil: "

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τόνια μη νομίζεις ότι της έκανα εκπάιδευση

:oops::oops::oops: Ξεχνούσα να την παώ εγώ τουαλέτα και την πήγαινα

όταν έκανε η Ιωάννα.

Συνέχεια πάνω της τα έκανε τις πρώτες μέρες

Τώρα όχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενάκι καλά να περάσεις στα Παρίσια :D

αν σου πω ότι σήμερα έχουμε φοβερά ζεστό καιρό? :lol::lol::lol: μόλις έφυγες έφτιαξε ο καιρός!!!! :lol::lol::lol::x:x

Μαρία μπράβο για την πάνα :D

ίσως αυτές τις μέρες να αγοράσουμε αυτοκ.!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...