Μετάβαση σε περιεχόμενο

Re: ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο6


Recommended Posts

Γεια σας κοριτσακια μου!!!

Μακαρι να ειναι ετσι και να μας φερει τυχη!!!

Madi τι καλα κοριτσακι ,ε? Με το καλο και υγεια πανω απο ολα!!!

Θα κανουμε και κανα μπανακι για σενα και θα σε δροσιζουμε απο μακρυα!!!Του χρονου θα το ευχαριστηθεις διπλα!!!

cuando καλα να περνατε!!!

rose ,κριμα, παμε για τον επομενο μηνα και ελπιζω να μην εμφανιστει το παλιομικροβιο.

Σια, Madi ευχαριστουμε που μας φησατε, φιλακια στις κοιλιτσες σας :-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακαρι βρε madi μου να ειναι οπως τα λες.ο Αυγουστος ειναι και ο μηνας της επεμβασης κλεινουμε 1 χρονο μετα και ακομα τιποτα.βεβαια 2 μηνες δεν ειχαμε ελευθερες επαφες οποτε ας πουμε για να παρηγοριομαστε οτι δεν εχει φτασει ο χρονος ακομα!χθες ημουν αρκετα απογοητευμενη και στεναχωρημενη γιατι ολο αυτο με εχει κουρασει αλλα θα επανελθω και σε λιγες μερες θα ειμαι παλι οκ.θα παω και στην Αγια Ειρηνη την Χρυσοβαλντω στην χαρη της γιατι το εχω τοσο πολυ αναγκη να βρεθω εκει.θελω να ηρεμησει η ψυχη μου για να μπορεσω να συνεχισω τον αγωνα για να αποκτησω ενα μωρο!θα τα καταφερω το πιστευω πολυ και ευχομαι να θελει και ο Θεος να μου το στειλει συντομα!

φιλακια σε εσας και στα μωρουλακια :-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Rose μου γλυκια, καταλαβαινω την καθε σου λεξη, την καθε σου σκεψη,περασα απο εκει που βρισκεσαι....η πιστη μου με δικαιωσε, τα εχουμε πει και ιδιαιτέρως!!Πανε αν το εχεις αναγκη στη Χαρη της Αγιας και αν το νιωθεις να ηρεμησεις πανω απο ολα εσυ και μετα να βοηθησεις να ηρεμησει και ο αντρας σου....μονο τοτε θα ερθει ...θα με θυμηθεις!!

Κοριτσια ποια εχει σειρα λεμεεεεεεεεεεεε?εβγαλα κοκκινο μαρκαδορο!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ροουζ μην απογοητεύεσαι, όλες κάποια μέρα που λαχταράν το μωράκι τους θα τα καταφέρουν !!

υπήρχαν τόσες δύσκολες περιπτώσεις που σήμερα κρατάν ή έχουν τα σποράκια στην κοιλίτσα τους !!

αργά ή γρήγορα θα έρθει η σειρά για όλες !!

και αυτό που λέει η Αναστασία, να κάνεις αυτό που νιώθεις μέσα σου !!

αυτό που σε σπρώχνει να κάνεις το μυαλό και η σκέψη σου ;)

να κάνεις όνειρα για το πως θέλεις να είναι το αύριο σου και θα δεις πως όλα θα γίνουν.

Εγώ θα κάνω σήμερα εξετάσεις για το θυροειδή μου, πάντα προληπτικά, στα 10 χρόνια μόνο μια φορά μου ξέφυγε στις τιμές :lol::lol: απο βλακεία μου :oops:

τις καλημέρες μου σε όλες σας :YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασακι και μερεντουλα σας ευχαριστω πολυ για την συμπαρασταση :x:x:x:x:x:x:x

τα ονειρα δεν σταματουν συνεχεια αυτο κανω αλλα φοβαμαι μερικες φορες μην δεν βγουν ποτε..απο την αλλη το πιστευω τοσο πολυ οτι θα ερθει αλλα αργει και στεναχωριεμαι!να ηρεμησω θελω γιατι ειμαι πολυ πιεσμενη αυτες τις μερες με την δουλεια και με αλλα που τυχαινουν και πεφτω παλι ψυχολογικα στο θεμα μωρο.οταν περασουν οι μερες περιοδου και προσπαθησουμε παλι χωρις μικροβιο ελπιζω και ευχομαι ειμαι σιγουρη πως θα αλλαξει η ψυχολογια μου.

καλα αποτελεσματα μερεντακι μου :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia erxomai elladitsa!!!petao apopse gia liges meroules!!!euxomai na taxideuo me pareoula :lol: i na giriso me pareoula...pou eisai moraki???aaaaaaaaaaaaaax roouz mou se niotho se katalavaino...euxomai na erthei na min argisei allo! to morouli mas giati xathike???merentoula kala apotelesmata!!!!

ki ego eho kourastei na vlepo tis koilies ton filon mou kai na anarotiemai an pote tha to ziso...kai na akouo anakoinoseis deuterou kai tritou paidiou ki emeis na min mporoume oute to proto na kanoume???as erthei panagia mou kai glikia mou agia eirini!!!!!!!!!!!!!rooouz na pas stin agia eirini kai na proseuxitheis!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου κουαντο με το καλο να ερθεις Ελλαδα να κανεις και κανενα μπανακι!! Βεβαια δεν ειμαι σιγουρη... αεροπλανο και θαλασσα... στην κατασταση σου?!!! :P

μερεντακι καλες εξετασεις!!

φιλια σε ολα τα κοριτσια,να ειστε θετικες και αισιοδοξες... ολα θα γινουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuando μου με το καλο να ερθετε Ελλαδα γιατι δεν εισαι μονη ;) θα προσευχηθω για ολες σας γρηγορα να στειλει τα μωρουλια σας και για τις εγκυουλες μας να γεννησουν με το καλο.το περιμενω πως και πως να παω δεν ξερω τι με εχει πιασει,το εχω τοσο πολυ αναγκη αυτη τη στιγμη!

twiggy :-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΟΛΕΣ ΘΑ ΓΙΝΕΤΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΙΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΤΕ Κ ΑΝΧΩΝΕΣΤΕ....ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΓΙΟΡΤΑΖΕΙ Η ΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 28 ΙΟΥΛΙΟΥ Κ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΑΝΑΨΩ ΕΝΑ ΚΕΡΑΚΙ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΤΕ!!!!!!!!ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!

ΜΕΡΕΝΤΟΥΛΑ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σαι καλα muriam, σε ευχαριστουμε πολυ !!!! :x

Με το καλο και εσυ , να εχεις στην αγκαλια σου το μωρακι σου, φιλακια στην κοιλιτσα!!!!

Καλημερα και καλη εβδομαδα να εχουμε ολες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κι από μένα καλή εβδομάδα σε όλες τις μελλοντικές μανούλες!!!! Κοριτσάκια μου δε μπαίνω συχνά, νομίζω θα μου κάνει καλό νε ξεχαστώ λίγο... Ήδη νιώθω πολύ καλύτερα, ωστόσο μου λέιπετε και δε σας ξεχνώ, εύχομαι σε όλες να γεμίσετε σποράκια στις κοιλίτσες σύντομα ;) και φυσικά να μη το βάζετε κάτω :P:P:P

Όσο για τις εγγυούλες μας μη μας ξεχνάτε φυσάτεεεεεε :-*:-*:-*:YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα και απο μένα κοριτσάκια μου!

κορίτσια έχει για όλες Ο ΘΕΟΣ!θα το δείτε!μην χάσετε ποτέ την πίστη σας!

ροουζ μου να πας και Στην Αγία Ειρήνη Την Χρυσοβαλάντω αφού το χεις τόσο ανάγκη!είναι πολύ θαυματουργή κοπέλα μου!

να δείτε που σε λίγο καιρό η λίστα θα χει γίνει κατακόκκινη!είμαι σίγουρη!

από μένα ένα δυνατό φύσηγμα με την ευχή όλες όσες προσπαθούνε να μείνουνε έγκυες το συντομότερο δυνατό!

φουοφουυυυυφουφφφφουυυυυυυ!κολλήστε όλες γκαστρίτιδα!

φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα απο μένα, δυστυχώς 5 μέρες καθυστέρηση και αυτό ήταν όλο, στις 21 αδιαθέτησα και μάλιστα υπέφερα και απο τους πόνους. Τα νέα μου είναι ότι θα πάμε για εξωσωματική απο Σεπτέμβρη.

Δεν έχω να σας πώ πολλά, το πως αισθάνομαι το γνωρίζετε, τι σκέφτομαι τι θέλω....

Οι γκαστρουλίτσες μας είναι καλά απο ότι διαβάζω και πάντα να είναι καλά...τελειόμηνη να είναι και να απολαμβάνετε κάθε στιγμή μαζί του.

Οι μέλουσες επίσης καλά τις διαβάζω και φυσικά να είναι καλά και σύντομα γκαστρούλες....

Σας φιλώ και σας σκέφτομαι.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αθανασια μου απολαυσε τις διακοπες σου και μην σκεπτεσαι τιποτα κοριτσι μου. Καλα να περνατε στο πανεμορφο νησι σας και οταν νιωσεις καλυτερα σε περιμενουμε :YMHUG:

Girl ελπιζω και εγω να γινει κατακοκκινη η λιστα μας! Σε ευχαριστουμε που μας φυσας!!!Να σου πανε ολα τελεια!!! :-*

Μωρουλι χαλαρωσε λιγο τον Αυγουστο ποτε δεν ξερεις.....Και εγω δεν χανω την πιστη μου.... λεω οτι ειναι να γινει θα γινει ειτε ετσι, ειτε αλλιως. Μπορει να εισαι και η χιωτισσα μου απο Σεπτεμβρη ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!πως ειστε?

girl84 το ξερω οτι ειναι θαυματουργη εχω φαει και το μηλο 2 φορες αλλα σε εμενα δεν εχει ερθει η ωρα ακομα.

μωρουλι λυπαμαι αλλα ξερεις δεν το βαζουμε κατω ποτε μεχρι να ερθει το σπορι μας.ευχομαι πραγματικα να ηταν η τελευταια αποτυχημενη προσπαθεια και συντομα να μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα!

καλα τα λεει η lil οτι ειναι να γινει θα γινει ;):-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλά τα λέτε και πολύ καλά τα λέτε, και ετσι προσπαθω να κανω, ευτυχώς που είμαι και στην δουλειά και ξεχνιέμαι, ο άντρας μου θέλει να προσπαθήσουμε μόνοι μας, μετά να κάνουμε άλλη μια σπερματεχυνση και μετά να καταφύγουμε στην εξωσωματική, ευχομαι να γίνει κάτι με όποιον τροπο χρειαστει, διαφορετικά με βλέπω και μένα με τον κρίνο σαν την άλλη και μάλιστα όχι περθένα....

Άντε να δούμε τι θα κάνουμε, τωρα που το καλοσκέφτομαι πάμε στα τρια χρόνια τώρα τον Σεπτέμβρη.

Θα ουρλιάξωωωωωωωωωωωω.

Επίσης δείτε αυτό το link, θα κλείσω ραντεβού να πάω. Ξέρει καμιά σας κάτι?

http://www.neogenesis.gr/index.php?opti ... Itemid=132

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άχ βρε morouli, δεν ξέρεις πόσο λυπάμαι....

Όσο για τον κρίνο, και εγώ έτσι έχω μείνει...

Αλλά δεν το βάζουμε κάτω!!! Οι προσπάθειες συνεχίζονται με τον ένα, ή με τον άλλο τρόπο. Κάντε ότι εσείς πιστεύετε ότι είναι καλύτερο για την ψυχολογία σας και το φθινόπωρο προχωρείστε με αυτοπεποίθηση σε εξωσωματική. Το ξέρω ότι χρειάζονται μεγάλα ψυχικά αποθέματα όσο περνάνε τα χρόνια και μεγαλώνουμε, αλλά η επιστήμη διαθέτει πολλά όπλα σήμερα και με την βοήθεια του Θεού, το πιστεύω, ότι μια ημέρα όλες θα γίνουμε μανούλες.

Γι αυτό morouli μου γλυκό, ούρλιαξε τώρα να ξαλαφρώσεις, γιατί αύριο ξημερώνει μια καινούργια ημέρα... ;);););););););););););););););););););)

Σε φιλώ γλυκά και σου στέλνω μια μεγάλη αγκαλιά :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG: :YMHUG: :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια γλυκα το ξερω οτι ειναι πολυ δυσκολο αλλα μην χανετε την πιστη σας! παρτε κουραγιο απο τις ιστοριες των κοριτσιων εδω και κυνηγηστε το ονειρο!!

μωρουλι ευχομαι να καταφερεις να γεμισεις μπαταριες τωρα το καλοκαιρακι και μετα να καθισετε ηρεμα να παρετε τις αποφασεις σας.. Ποιο ειναι το δικο σας θεμα σας θυμισε μου..?Ο γιατρος δεν μπορει να σας βοηθησει στο ποια λυση εχει μεγαλυτερες πιθανοτητες?

Καλη δυναμη σε ολες... η λιστα κοκκινιζει και ερχεται η σειρα σας!!

πολλα φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!!!

Μωρούλι λυπάμε πολύ ειλικρινά! :( Εύχομαι να είναι η τελευταία απογοήτευση που παίρνεις και η επόμενη προσπάθειά σας με όποιο τρόπο και αν γίνει να είναι επιτυχημένη και να αποκτήσετε ένα υγιαίστατο μωράκι! Άλλωστε έχουμε και το φωτεινό παράδειγμα της Σίας που ενώ η εξωσωματική δεν τους κάθισε, τελικά το πιάσαν το σποράκι φυσιολογικότατα! Κάντε τις προσπάθειές σας με όποιο τρόπο θεωρείται κατάληλο και θα έρθει και εκείνο να είσαι σίγουρη!

Rose βάστα γερά φιλενάδα και το ένστικτό μου κάτι μου λέει ότι μέχρι τα Χριστούγεννα το πολύ, θα είσαι μια ευτυχισμένη γκαστρούλα! Να πας στο μοναστήρι να ανάψεις τα κεράκια σου, να κάνεις τις προσευχούλες σου και με τη βοήθεια του θεού όλα θα γίνουν! Με το μικρόβιο είχατε κανένα νεότερο; Ξεκουμπίστηκε;

Μαρικάκι πολλά :-*:-*:-*:-*:-* !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου γλυκά καλημέρα!!!

Καταρχήν καλή επιτυχία σε όλες και...morouli μην μου στενοχωριέσαι, το ξέρω, μια κουβέντα είναι αλλά ζούμε με την ελπίδα.

Εμείς γυρίσαμε χθες από διακοπές, περάσαμε υπέροχα και τώρα με έχει πιάσει μελαγχολία.Χθες αδιαθέτησα αλλά δεν στενοχωρήθηκα γιατί κλείσαμε για σπερματέγχυση σε κανα δυο βδομάδες κι απο βδομάδα ξεκινάω παρακολουθήσεις με υπέρηχο.Δεν περιμένω και πολλά για να πω τη μαύρη μου αλήθεια αλλά δεν έχω να χάσω και τίποτα.Στην αρχή ο γιατρός μας είχε πει για φυσική σπερματέγχυση, δηλαδή χωρίς να πάρω εγώ φάρμακα, απλά εμπλουτισμό σπέρματος.Τώρα μου είπε να μην χάνουμε χρόνο και χρήμα γιατί με τα φάρμακα πολλαπλασιάζονται οι πιθανότητες.Αυτό με προβλημάτισε λίγο.Έχω καλή ωοορηξία και δεν θέλω να την χαλάσω ή να δημιουργήσω καμια κύστη με τα φάρμακα. :? Ποια είναι η γνώμη σας;είχε κάποια κοπέλα πρόβλημα μετά τη λήψη φαρμάκων;από την άλλη περνάει ο καιρός και πρέπει να κάνω κάτι, έστω και με φάρμακα.Αυτά τα νέα μου.

Πολλά φιλάκια σε όλες :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ax, ξέχασα να συμπληρώσω οτι ο γιατρός μου είναι στην ομάδα του Πράπα, τον ξέρει κάποια;ξέρετε τον φόβο μου για τα μεγάλα ονόματα...δυστυχώς ό γιατρός που έχω στην Αθήνα αν και υπέροχος δεν αναλαμβάνει λόγω ηλικίας και με παραπέμπει σε συγγενή του για τον οποίο δεν έχω και την καλύτερη γνώμη... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...