Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν5


Recommended Posts

ΝΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!!!!Κ ΕΣΕΝΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΑ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΙΑ ΣΟΥ!!!!!

ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΙΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΟΥ ΕΠΕΣΕ Ο ΑΙΜΑΤΟΚΡΙΤΗΣ.....ΔΕΝ ΜΕ ΚΡΑΤΑΝΕ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ..ΕΙΜΑΙ Κ ΙΠΟΤΑΣΙΚΙΑ Κ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΙΝ ΖΕΣΤΗ ΕΧΩ ΔΙΑΛΥΘΕΙ.ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ Κ ΣΕΝΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Ο ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ ΣΑΣ ΝΑ ΧΑΡΕΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΤΟΥ!!!!!!!ΛΙΧΟΥΔΑ Κ ΕΣΥ Ε?Κ ΓΩ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΛΙΧΟΥΔΑ ΣΟΚΟΛΑΤΕΣ ΓΛΥΚΑ ΓΑΡΙΔΑΚΙΑ ΖΑΧΑΡΩΤΑ ΤΡΕΛΗ ΑΔΥΝΑΜΙΑ!!!!!

ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΟΣΟ ΝΑΝΕ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΛΙΓΟ ΧΑΛΙΑ Κ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΚΟ.ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΑ ΝΑΙΛΟΝ ΠΟΥ ΘΑ ΣΚΕΠΑΣΕΙΣ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΘΡΕΦΤΕΣ ΚΛΠ.ΒΑΛΕ ΣΤΟ ΠΑΤΩΜΑ ΧΑΡΤΟΚΟΥΤΑ ΝΑ ΜΙΝ ΠΕΦΤΟΥΝ ΜΠΟΓΙΕΣ ΚΑΤΩ ΣΤΟ ΠΑΤΩΜΑ Κ ΣΟΥ ΒΓΕΙ Η ΠΙΣΤΗ ΣΤΟ ΚΑΘΑΡΙΣΜΑ....ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΜΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΙΝ ΠΑΤΗΣΑ ΣΤΕΓΝΩΣΕ Κ Η ΜΠΟΓΙΑ Κ ΕΤΡΙΒΑ Η ΚΑΗΜΕΝΗ ΣΤΑ ΓΟΝΑΤΑ ΣΑΝ ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ ΕΝΟΙΩΘΑ ΧΑΧΑ.ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΩ ΓΙΑ ΤΑ ΒΙΒΛΙΑ Κ ΓΩ ΣΤΟ ΠΑΤΡΙΚΟ ΜΟΥ ΕΙΧΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ.

ΜΑΙΜΟΥΔΑΚΙ ΜΟΥ ΠΕΡΣΤΙΚΑ ΣΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΣΑΣ!!!!!Κ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Ο Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 979
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημεραααα..κλασικα μπηκα στα γρηγορα και φευγω...Μαιμουδακι καλως ορισες εστω και νωριτερα..Ηλιαννα σε εκανα add και ελπιζω να εισαι εσυ δεν ξερω δεν εχει φωτο..χιχι...οσο για το βαψιμο καλα...ευτυχως που τελειωσαμεεε...οσο και να τα σκεπασεις τα επιπλα καποια πρεπει να τα πας αλλου και αντε μετα ξανα μανα μεσα και στη θεση τους και σκουπιζμα σφουγγαρισμα ολοκληρη μετακομιση,,..τι καλα που τελειωσαμε νομιζα οτι ποτε δεν θα τελειωσουμε...αχ...οσο για τον αιματοκριτη εμενα απο την αρχη ειναι στο 36 αλλα η κολλητη μου εχει το στιγμα και ειναι καπου στα 26-27 και πινει 4 διαφορετικα ειδη σε σιδηρο...αφηστε...σας φιλω κοπελιεςςς και θα τα πουμε αργοτερααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα στα όμορφα κορίτσια!!

Πήρα και εγώ αποτελέσματα από αιματολογικές εξετάσεις εχθές

και έχω και εγώ πολύ χαμηλό αιματοκρίτη 32.Μου είπε ο γιατρός

να συνεχίσω να παίρνω διπλό σίδηρο και να τρώω μοσχαράκι κ.λπ.

Muriamaki και εσύ χαμηλό αιματοκρίτη διάβασα;Πρέπει να το παλέψουμε

με διατροφή από ότι κατάλαβα.Επίσης μου είπε ο γιατρός ότι θα ξαναφτιάξει

ο αιματοκρίτης όσο προχωράει η εγκυμοσύνη!!

Maimoudaki τι κάνεις;;;;Πως είναι ο μικρός σου με το άσθμα;;Με το καλό

το β επιπέδου την Παρασκευή κοριτσάκι μου!!!!!!!!Ζωηρούλικο το μπεμπάκι σου,

μια χαρούλα!!!!!!!!!

Kiska πρωινή πρωινή και εσύ, καλημέρα!!!

Σας φιλώ προς το παρόν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλοημερα κοριτσακιααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!πως ειστε σημερα???????εγω σημερα λιγο κομματια για αλλη μια φορα!!!!χαχαχα τι προτοτυπο!!!!!!!!!κατα τ'αλλα μια χαρα!!!!!

μυριαμακι μου πω πω ειναι κ η ζεστη....... αστε να πανε...!!!!!!!

ευη ναι εγω ειμαι τωρα το ειδα!!!!!!!καλη δουλιτσα!!!!!

τεντυ μου πως εισαι καλη μου???? η μπουμπου????

φιλακια πολλα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από εμάς...:))

λοιπόν Δώρα μου και Μυριαμ μου να σας πω ότι και ο δικός μου αιματοκρίτης είναι 32,9 σύμφωνα με τις εξετάσεις που έκανα πριν μια εβδομάδα και μου είπε ο γιατρός να παίρνω διπλό σίδηρο...οπότε όλες είμαστε εκεί κοντά....μην ανησυχείτε καθόλου.....το περίεργο είναι ότι ενώ είναι τόσο χαμηλός δεν αισθάνομαι αδυναμία, ζαλάδα κτλ....μόνο κάποιες φορές κομμάρες στα πόδια,....χιχιχιχι......και εγώ προσπαθώ να ενισχύσω το σωματάκι μου με κρεατάκι κτλ....τα μωράκια μας.....θέλουν το αιματάκι μας...:)...τα γλυκούλια μου...:).....

Ηλιάννα μου και μένα παίζει έτσι ο αφαλός....μάλλον εκείνη την στιγμή το μωρό τρώει ή παίζει...χιχι....

Άννα Μαρία μου.....και εγώ από Σεπτέμβρη ξεκινάω βάψιμο.....ωχχχ...και όχι μόνο αυτό...αλλά και αλλαγή πατώματος.....άσε.....πρέπει όμως να γίνουν....όσον αφορά τα μωρουδιακά πραγματάκια, καλά θα κάνεις να πάρεις μερικά σιγά σιγά....:)...

Μαιμουδάκι μου με το καλό η β΄ επιπέδου σου....εμείς θα πάμε αύριο...τί ωραία...;)

Αναστασία μου....;)....τί κανεις?...

Νιάκι μου??....τελείωσες με την βαλιτσούλα σου?...:)

σας φιλώ όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα μικι μου!!!!!!!!!αχ ναι???γι'αυτο λες να κανει ετσι ο αφαλος μας??????χαχαχααχα πολυ πλακα θα εχει τοτε!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

θα ρωτησω κ τον γιατρο την παρασκευη που θα παω!!!!!!!για να δουμε....!!!!!

οσο για βαψιμο κ δουλειες σχετικες ευτυχως τελειωσα ξεμπερδεψα εγω!!!!!!!παλι καλα!!!!!!

αχ κοριτσια χθες ξεχωρησα σεντονακια , πετσετουλες , πανακια , κουβερτουλες απο τον αγγελο για τον μπεμπακο μου!!!!!τι καλα!!!!!!!!!!!ανυπομονω να ερθει η παρασκευη να του ψωνησω!!!!!!

(φορμακια ζιπουνακια μερικα σεντονακια κ τετοια θα του παρω καινουρια γιατι του αγγελου εχουν γινει....!!!!)

ααααα σημερα γεννησε κ η σπιουνα κουνιαδα!!!!!χαχαχαχα

να τους ζησει!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηλιάννα μου...χαχαχαχα.... :lol::lol::lol: .....και μένα κάθε μέρα σχεδόν μου τον τραβάει προς τα μέσα...χιχιχιχι.......δεν μπορώ να φανταστώ κάτι άλλο...:)......χιχιχιχι......πιστεύω ότι από αυτό είναι...;)...παίζουν τα μικρούλια μας...;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηλιαννάκι μου να σε ρωτήσω.....τί ακριβώς χρειάζεται το μωρό από λευκά είδη?.....δηλαδή από σεντονάκια κτλ....για πες μου να αρχίσω να οργανώνομαι σιγά σιγά και εγώ...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ τα γλυκουλια μας!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

αυτα που χρειαζομαστε ειναι

σεντονακια (σελτεδακια) τετραγωνα (για να τυλιγουμε το μωρο κ να το σκεπαζουμε)

σετ σεντονακια για την κουνια του

κουβερτουλες

πετσετες μεγαλες κ μερικες μικρες * μπουρνουζακι ( προαιρετικα , δεν ειναι απαραιτητο)

πανακια μικρα τετργωνα (για οταν ταιζουμε το μωρακι μας για τις γουλιτσες που βγαζει στο ρεψιμο)

αυτα μικι μου , δεν θυμαμαι κατι αλλο σου τα ειπα ολα πιστευω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βλεπω ετοιμαζεστε σιγα σιγα!!!τι ωραια!!!!!!!!!!!!!!!!η πιο ομορφες στιγμες στην ζωη μιας γυναικας ειναι αυτες νομιζω :x:x:x ανυπομωνω να βρεθω ξανα συντομα σε αυτην την θεση :x:x:x:x:x με το καλο γλυκες μου !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκιά Miki και εσύ χαμηλό αιματοκρίτη;

Θα το παλέψουμε όλες μαζί με τα μοσχαράκια κ.λπ....

Με το καλό αύριο το β επιπέδου καλή μου!!!!!!!

Ηλιαννάκι και εγώ το έχω αυτό το τράβηγμα στον αφαλό!!!

Τα γλυκούλια μας!!!!!!!!!Θα κάνεις ψωνάκια την Παρασκευή,

τι καλά!!!Γέλασα και πάλι με την κουνιαδίτσα σου!!!Νατους ζήσει

το μωράκι!!

Happy σε ευχαριστούμε πολύ, με το καλό κοριτσάκι μου και σε σένα

να έρθει το μπεμπάκι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χιχι...όλες μαζί.....μας τραβάνε από τωρα τα μπεμπάκια μας...χιχι....και μάλιστα από τον οφαλό....:))

Ηλιάννα μου....σε ευχαριστω πολύ για τις πληροφορίες...ήταν σημαντικές και άκρως βοηθητικές....αρχίζω και εγώ τα ψωνάκια σιγά σιγά..;)

Δώρα μου...:)...σε ευχαριστούμε πάρα πολυ εγώ και το μικράκι μου...:)....

εσύ πώς είσαι?...με την δουλίτσα σου?.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χιχι...όλες μαζί.....μας τραβάνε από τωρα τα μπεμπάκια μας...χιχι....και μάλιστα από τον οφαλό....:))

Ηλιάννα μου....σε ευχαριστω πολύ για τις πληροφορίες...ήταν σημαντικές και άκρως βοηθητικές....αρχίζω και εγώ τα ψωνάκια σιγά σιγά..;)

Δώρα μου...:)...σε ευχαριστούμε πάρα πολυ εγώ και το μικράκι μου...:)....

εσύ πώς είσαι?...με την δουλίτσα σου?.......

Η αλήθεια είναι ότι έχω αρχίσει και βαραίνω γλυκιά μου, είπα μήπως φταίει

η ζέστη....Η μπεμπούλα είναι δραστήρια, καμιά φορά "σφηνώνεται" κάπου

δεξιά και δεν μπορώ να πάρω ανάσα!!!Να είναι καλά το γλυκούλι μου και ας

μου κάνει ότι όσα κόλπα θέλει!!

Στη δουλειά ευτυχώς λόγω Αυγούστου δεν έχει πολύ φόρτο αλλά δεν στο

κρύβω ανυπομονώ να περάσουν οι μερούλες και να φύγω!!

Σας φιλούμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:)......αχ το αγαπάκι μου...:)......σου κάνει ναζάκια...:).....αλλά όπως ακριβώς προανέφερες, ας είναι καλά τα μικράκια μας και εμείς όλα θα τα υπομένουμε..:).......

θα περάσει καλή μου και ο Αύγουστος....τσακκκ...τσακκκκ....ούτε που θα το καταλάβεις...;)....και μετά θα είσαι σε ετοιμότητα για την μικρούλα σου...:).....

σας στέλνουμε την αγάπη μας και τα φιλιά μας...;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια τι κανετε?

Mικι μου για πες πως το νιωθεις το μπεμπε σας,ετσι να σπαρταραει ακομα οπως πριν ή αλλαξε κατι?Εγω ακομα σε αυτο το στυλ το νιωθω!

Ηλιανα να σας ζησει βρε το μωρακι!!!Μου αρεσε το σπιουνα! :lol::lol:

Teddy μου υπομονη δεν εμεινε πολυ ακομα για να σταματησεις!

Ο αφαλος βρε κοριτσια ποτε πετιεται προς τα εξω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία μου....καλημέρα...;)...σε σενα και το μπεμπάκι σου..:)

Προσωπικά ο οφαλός μου έχει ήδη βγει.... :roll::roll::roll: .........όσον αφορά τις κινήσεις του, πλέον είναι πολύ αισθητές......όχι απλά σαν φτερούγισμα κτλ.....κουνιόμαστε ολόκληροι..:)...εσύ πως το νιώθεις?.....η κοιλίτσα σου μεγάλωσε?.......για πες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια!

τι μου κανετε?

πηγα και γω γιατρουδακο χθες!

η μπεμπα μια χαρα και οι μετρησεις του μπεμπε ολες καλες!

μετρησαμε ξανα και τον τραχηλο ο οποιος ειναι στα φυσιολογικα επιπεδα, φαινεται κλειστος οπως τον ειδαμε και κολπικα και αυτο ειναι καλο!

θα τον παρακολουθουμε προς το παρον!μεχρι τις 24-25 βδομαδες ειναι που θα τον βλεπουμε ετσι στενα μου ειπε!μετα δεν αλλοιωνεται τοσο ευκολα!

την αλλη παρασκευη παω και για β επιπεδου και θα τον μετρησουμε ξανα και εκει!ειδωμεν. . .!

πολλη ζεστη ρε κοριτσια ε?

δωρα μου ζεσταινεσαι και συ?αντε σε λιγες μερουλες πας με αδεια τυχερουλα και σε αναμονη για την μπεμπα λοιπον ε. . . !πως περνα ο καιρος εεεε. . .!

αναστασακι η ζουζουνα τι κανει?

μικι μου αρχισε η οργανωση εεε?αντε σιγα σιγα μια μια να περνουμε σειρα για ετοιμασιες:)

φιλακια σε ολες κοριτσια!

Ο ΘΕΟΣ, Η ΠΑΝΑΓΙΑ, Η ΑΓΙΑ ΖΩΝΗ,Ο ΑΓΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΚΑΙ Η ΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ Η ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩ ΝΑ ΝΑΙ ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια! Τι κάνετε;

Εγώ σηκώθηκα, έφαγα πρωινό, έπαιξα πιάνο, και τώρα θα τηγανίσω ψαράκι, να συνοδέψουμε τον χτεσινό αρακά!!! Καλά, ο άντρας μου έχει μυαλό άντρα! Πήγε και πήρε το ψάρι για σήμερα και το έβαλε στην κατάψυξη! Ευτυχώς μου 'κοψε και το έψαξα, γιατί ήμουν σίγουρη ότι θα έκανε τέτοια χαζομάρα. Ευτυχώς δεν πρόλαβε να παγώσει, αλλιώς θα τρώγαμε ψάρι-παγωτό!

Μίκι, θα κάνετε και αλλαγή πατώματος ε; Κι εγώ θα ήθελα, γιατί όταν πήραμε το διαμέρισμα ήταν ανακαινισμένο, σε όλους τους χώρους βάλανε καινούρια πλακάκια, αλλά οι πανέξυπνοι στα υπνοδωμάτια άφησαν το παλιό μωσαϊκό, το οποίο είναι χάλια. Θέλω να βάλω παρκέ, αλλά ξύλινο, όχι αυτό το πλαστικό. Μια φορά θα το κάνουμε, να είναι κάτι καλό. Είναι πολύ ακριβό, όμως, αρχίσαμε να μαζεύουμε λεφτά (δηλαδή εγώ μάζευα), αλλά τώρα με το μωρό θα φύγουν όλα εκεί, οπότε το μεταθέτουμε για άλλη φορά!

Μύριαμ, το βάψιμο θα το κάνει ένας μαθητής μου που είναι ελαιοχρωματιστής, οπότε φαντάζομαι έχει όλα τα απαραίτητα για να μη μου κάνει το σπίτι χάλια! Έχω δει και δουλειά του στο σπίτι μιας φίλης μου και ήταν αρκετά καλή.

Λένα, καλώς όρισες! Κι αναρωτιόμασταν πού είσαι!

Α! Σελτεδάκια μου έραψε η μάνα μου, οπότε δεν είμαι και τελείως ανοργάνωτη!!!

Κορίτσια, εγώ τον μικρό τον νιώθω με διάφορους τρόπους. Αυτό με τον αφαλό δεν το νιώθω, αλλά: κλωτσάει, γυρίζει, μαζεύεται στην κορυφή της κοιλιάς και μου την κάνει τούμπανο και μου προκαλεί δύσπνοια, χτυπιέται, με κλωτσάει στην ουροδόχο κύστη και μου έρχεται κατούρημα, αφήστε τα εξογκώματα που κάνει. Αφού είναι φάσεις που βλέπω κάτι να εξέχει και τρομάζω! Είναι ανατριχιαστικό, αλλά έχει και την πλάκα του!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααααα....ερώτηση......

τί μπιμπερό θα πάρετε?......chicco ή nuk?.....με τί θήλες?.....σιλικόνης ή καουτσούκ...???.....μιλάμε για βομβαρδισμό ερωτήσεων...χιχιχιχι......:).....

Άννα Μαρία μου...πόσο γέλασα με τον μπέμπη και την κοιλίτσα σου... :lol::lol::lol::lol: ....και μένα κουνιέται και μαζεύεται στην αριστερή ή δεξιά πλευρα της κοιλιάς μου, με αποτέλεσμα να πετάγεται ένα εξόγκωμα...χιχιχιχι....τί πλάκα....όσον αφορά την ουροδόχο, όταν με πατάει και μένα εκεί, νομίζω ότι θα μου φύγουν όλα τα υγρά που κουβαλάω μέσα μου... :lol::lol::lol::lol: χαχχα.......αυτό με τον οφαλό θα το δεις όταν τρως και μετά.....εμένα μου το κάνει συνήθως μετά από φαγητό....:)...μάλλον τρώει το μικράκι μου.....όσον αφορά το πάτωμα, άσε,,,πρέπει πάση θυσία να το αλλάξουμε γιατί είναι πλαστικό πλακάκι και δεν είναι καθόλου υγιεινό.....οπότε αναγκαστηκά για την ασφάλεια του μωρού θα βάλουμε παντού ξύλο...:).......σελτεδάκια εεε..??...είδες τελικά που είσαι οργανωμενη..:)

Girl Μου ξεκινάμε δειλά δειλά....:).....εγώ αύριο για β΄ επιπέδου....άντε με το καλό και εσύ την άλλη εβδομάδα...:)

όλα να μας πάνε κατ' ευχήν...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πλαστικό πλακάκι ε; Εμάς είναι κεραμικό, αλλά δεν είναι και η καλύτερη ποιότητα. Πάντως τώρα δεν μπορούμε να αλλάξουμε απολύτως τίποτα!

Να σας ρωτήσω, όταν θα βάψετε, θα πάτε να μείνετε κάπου αλλού μέχρι να ξεμυρίσει το σπίτι; Εμείς μάλλον θα πάμε 2-3 μέρες στη μάνα μου.

Ρε κορίτσια, ο αφαλός μας είναι συνδεδεμένος με το μωρό; Πώς; Αφού ο αφαλός του μωρού είναι συνδεδεμένος με τον πλακούντα! Μπερδεύτηκα τώρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:)....λοιπόν.....

όταν θα βάψουμε, ανάλογα με το πόσο θα μυρίζει θα αποφασίσουμε αν θα παμε να μείνουμε στην μητέρα μου ή όχι....είδωμεν.....:)

σχετικά με τον ομφάλιο λώρο του μωρού, ναι είναι συνδεδεμένος με τον δικό μας.....από εκεί τρέφονται τα μικράκια μας...:)......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για να σου δώσω να καταλάβεις τί εννοώ, όλο αυτό το σύστημα είναι συνδεδεμένο με τον ομφαλιο λώρο του μωρου, τον πλακούντα και τον οφαλό τον δικό μας....:).....από εκεί κάνουν μαμμμμμ......:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...