Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν5


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 979
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

NAI TEDDY MOU EIDES KAI EMENA MOU ARESE PARA POLY!!!!!!!!!

AX AYTES OI PETHERES SAS GIATI SAS TALAIPOROUN ETSI!!!!!!!!FTOU FTOU PALI KALA EGW DEN EXW TETOIA DOXA TON THEO!!!!!!!!!!!

NA RWTHSW VRE KORITSIA..EXTHES FERAME SPITI TOPORT BEBE POU THA KOIMATAI O MPEMPIS STHN ARXH ALLA MOU FENETE POLY SKLHRO GIA TO SWMATAKI TOU...MPOROUME NA VALOUME STRWMATAKI MESA????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NAI TEDDY MOU EIDES KAI EMENA MOU ARESE PARA POLY!!!!!!!!!

AX AYTES OI PETHERES SAS GIATI SAS TALAIPOROUN ETSI!!!!!!!!FTOU FTOU PALI KALA EGW DEN EXW TETOIA DOXA TON THEO!!!!!!!!!!!

NA RWTHSW VRE KORITSIA..EXTHES FERAME SPITI TOPORT BEBE POU THA KOIMATAI O MPEMPIS STHN ARXH ALLA MOU FENETE POLY SKLHRO GIA TO SWMATAKI TOU...MPOROUME NA VALOUME STRWMATAKI MESA????????????

nomizw xristinaki oti thelei kati pio malako kai egw perisi epeidh to eixa agorasei to port mpempe evlepa oti einai sklhro alla kapoies poy einai manoyles kseroyn kalhtera na mas poyn.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία μου δεν έρχονται ΠΟΤΕ!!!!!!! :lol::lol::lol::lol: Ή σχεδόν ποτέ.......μπορεί μία φορά τον χρόνο στο τσακίρ κέφι!!!!!!!!! Ακόμα κι όταν θέλουν να δουν την εγγονή τους παίρνουν τηλέφωνο και μας κράζουν που δεν τους την πηγαίνουμε εμείς......βαριούνται και την ζωή τους αυτοί οι άνθρωποι!!!!!!!! Αλλά για να με συγχίσουν μια χαρά τα καταφέρνουν....λένε ότι μ@λ@κί@ θέλουν σε άτομα που ξέρουν ότι θα μου τα μεταφέρουν ή με συγχίζουν από το τηλέφωνο ή άμα εμφανιστώ εγώ εκεί........ :evil::evil::evil: Αλλά μας παρακολουθούν μέρα νύχτα......και παίρνουν τηλέφωνο και ρωτάνε.....δεν είχατε φώτα αναμμένα, πού είσασταν???......τί ώρα γυρίσατε??????.....φαινόταν κόσμος μέσα, ποιοί ήταν?????.....κτλ.....

Εμενα παρολο που δεν εχουν εικονα απο το σπιτι απεθειας κι αυτοι το ιδιο κανουν, θελουν να ρωτανε ποιος μπαινει και ποιος βγαινει και καμια φορα κανουν και βολτα απο εξω για να περνουν ματι.Εκει ειναι το μεγαλο γελιο να τους κοιταω απο το παραθυρο!! :lol:

Κι εγω δρακουλινι τσακιζω τωρα!!! :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΙΑ ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΣΤΗΛΑ ΠΜ ΜΕ ΤΟ ΤΗΛ.ΜΟΥ.ΚΟΥΚΛΑ ΝΥΦΗ Κ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥΠΕΡ!!!!!!!!

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΟΥ ΜΙΝ ΔΙΝΕΙΣ ΣΗΜΑΣΙΑ ΣΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΣΟΥ...ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΑΛΛΑ ΥΠΟΜΟΝΗ.

ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ Κ ΣΕ ΣΕΝΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΤΕΙΝΩ Κ ΣΤΙΝ ΑΝΑΣΤΑΣΟΥΛΑ ΜΙΝ ΑΣΧΟΛΕΙΣΤΕ ΕΤΣΙ ΘΑ ΤΙΣ ΚΑΝΕΤΕ ΝΑ ΣΚΑΣΟΥΝ!!!!!

ΤΕΝΤΥ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ?

ΜΙΚΙ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Η Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ!!!!!

ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΖΩΗΡΟΥΛΗΣ Ο ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Ε?

ΕΓΩ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΓΥΡΙΣΑ ΣΠΙΤΙ ΕΙΧΑ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΙΧΑ ΝΑ ΒΓΑΚΛΩ ΦΩΤΟΤΥΠΙΕΣ ΝΑ ΣΤΗΛΩ ΚΑΤΙ ΦΑΞ ΕΥΤΗΧΩΣ ΤΕΛΕΙΩΣΑ.......ΛΟΙΠΟΝ Η ΓΕΝΙΚΗ ΟΥΡΩΝ ΑΨΟΓΗ ΑΛΛΑ Ο ΑΙΜΑΤΟΚΡΙΤΗΣ 32 Κ Η ΑΙΜΟΣΦΑΙΡΙΝΗ ΜΟΥ ΧΑΛΙΑ.....ΓΙ¨ΑΥΤΟ ΖΑΛΙΖΟΜΑΙ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΚΑΝΩ ΜΟΣΧΑΡΑΚΙ Κ ΘΑ ΚΑΝΩ ΣΥΧΝΑ ΜΗΠΩΣ ΑΝΕΒΕΙ ΛΙΓΑΚΙ.ΘΑ ΑΥΞΗΣΩ Κ ΤΟ ΣΙΔΗΡΟ ΣΕ 2 ΜΠΟΥΚΑΛΑΚΙΑ ΜΠΑΣ Κ ΒΕΛΤΙΩΘΩ.ΠΗΓΑ ΣΗΜΕΡΑ Κ ΠΗΡΑ 4 ΖΙΠΟΥΝΑΚΙΑ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ ΜΕ ΤΟΝ ΜΙΚΙ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΧΕΔΙΑ Κ ΕΝΑ ΜΠΟΥΡΝΟΥΖΙ ΛΑΧΑΝΙ ΜΕ ΚΟΥΚΟΥΛΑ.

ΠΟΛΥ ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΥ ΤΟΥ ΨΩΝΙΣΑ....

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααααααααα δεν κάνω μόνο εγω αμαρτίες εεεεεεεεεεεεεε??οπότε είναι μισή αμαρτία χαχαχαχαχα

Έχω έρθει στην Μαμα μου και καθόμαστε στην αυλή και έχει ένα ωραίο αεράκι......

Το πήρα μυριαμ κουτί τηλ οπότε θα μιλήσουμε απο εβδομάδα......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας γεια σαααααααααααααααααααααααααααααααςςςςςςςςς!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

πως εισατε εγκυουλες μου?????????????????

εγω μια χαρα κοιμηθηκα κανα δυωρακι κ τωρα ειμαι κομπλε!!

νιακι μου νομιζω πως εσυ την εχεις καλυτερα απ'ολες!!!!!χιχιχιχιχι!!!!12 χρονια?????!!!!!!!!!!!!!!!!!!ουουουουουουου σουπερ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

εγω δυστυχως τους βλεπω!!!!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted: αλλα ''ευτυχως'' οταν ειναι να ερθουν παιρνουν τηλ τον γιο τους κ ειδοποιουν!!!!!

εγω δεν πηγαινω σπιτι τους με τα παιδια!!!!!!τους το εχω πει αυτο!!!!!εχω κατι χρονια να παω!!!!χαχαχαχα

αλλιως το φανταζομουν απο μικρη ομως...............εμεινε εκει μονο στη φαντασια!!!!!!!!!!χιχιχιχιχιχι

νασιουλα μου πως εισαι γλυκια μου?????? κ η μικρη με τα μπισκοτα ε???????? αχχχχχχχχχχ κ εμενα τα τσακιζουν τα ατιμα!!!!!!!!δωστους μπισκοτα κ αστα!!!!!!!! :lol::lol:

τεντυ μου καλη ξεκουραση γλυκια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αννα μαρια μου, φοβερη!!!!!!!!

αναστασια :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: μπαστακες τους εχεις ε??????

μυριαμακι μου ψωνισες για τον μπεμπακο σου ε?????μεγια σας κοπελα μου!!!!με το καλο να τα χαρει τα ρουχαλακια του!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! αχ κ εγω περιμενω πως κ πως την παρασκευη να παω να του ψωνισω του μικρου μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!δεν του εχω παρει τιποτα απολυτως!!!! :(:(:( κ περιμενω επισης να τον δω κιολας στον γιατρουλη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!η παρασκευη ειναι δικαι του η μερα!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΤΟΥ ΨΩΝΙΣΑ ΚΑΤΙ ΛΙΓΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΕΧΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΡΚΕΤΑ....ΑΛΛΑ ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΡΩΤΑ ΝΑ ΒΑΨΟΥΜΕ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Κ Η ΝΤΟΥΛΑΠΑ ΜΑΣ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ Κ ΤΙΝ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ Κ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΕ ΚΑΝΑ 20ΗΜΕΡΟ ΝΑ ΜΑΣ ΤΙΝ ΦΕΡΟΥΝ.Κ ΜΕΤΑ ΦΟΥΛ ΨΩΝΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟΥΛΗ!!!!!!!ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΧΡΗΣΤΑΚΟ ΤΙΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Κ ΚΑΛΑ ΨΩΝΙΑ!!!!!!!!

ΝΙΑ ΜΟΥ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΛ.ΣΟΥ!!!!!!!!!

ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΕ ΟΛΕΣ ΧΑΜΕΝΕΣ?

ΘΕΛΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΑΠΟ ΑΙΜΑΤΟΚΡΙΤΗ ΠΩΣ ΠΑΤΕ?ΕΓΩ ΕΧΩ 32,3 ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΧΑΜΗΛΟ ΑΙΜΑΤΟΚΡΙΤΗ Κ ΖΑΛΙΖΟΜΑΙ.ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΚΑΝΩ ΜΟΣΧΑΡΑΚΙ ΚΟΚΙΝΙΣΤΟ ΜΕ ΡΥΖΙ ΜΠΑΣ Κ ΑΝΕΒΕΙ ΛΙΓΟ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια! Τι κάνετε; Εδώ ο Ανδρέας δίνει ρεσιτάλ κλωτσιάς! Καλά, άμα κλωτσάει τόσο πολύ από τώρα, μετά τι θα κάνει; Θα χορεύει σάλσα (μη σας πω ότι χορεύει κιόλας).

Μύριαμ, δε θυμάμαι πόσο ήταν ο αιματοκρίτης μου όταν έκανα εξετάσεις, πάντως πρέπει να ήταν περίπου όσο ο δικός σου. Αφού έχω αναιμία, το στάνταρ χαμηλό σε μένα είναι το σίδηρο! Παίρνω κάθε μέρα ένα χαπάκι σιδήρου μαζί με φυλλικό οξύ για καλύτερη απορρόφηση. Όσο για μοσχαράκια, κ.λπ. εμένα δε με βοηθάνε ιδιαίτερα. Άμα δεν πάρω σίδηρο, δε γίνεται τίποτα...

Εγώ από ψώνια δεν έχω πάρει απολύτως τίποτα ακόμα. Δεν έχω καμία όρεξη να βγω στα μαγαζιά με τον καύσωνα. Έχω τη μάνα μου να με πρήζει συνέχεια και προχτές την Κυριακή τι γυρίζει και μου λέει; "Πρέπει να είμαστε προετοιμασμένοι, μερικά παιδιά γεννιούνται κι εφταμηνίτικα". Τι της λες τώρα; Απαπαπαπαπα.... Και μετά λέμε για πεθερές...

Την άλλη βδομάδα θα βάψουμε τα δωμάτια, και μετά θα κάνω καμιά δειλή έξοδο στα μαγαζιά να δω τι παίζει... Αλλά βαριέμαι... Δε γίνεται να έρθουν τα πράγματα ουρανοκατέβατα να με βρούνε; Δεν έχω πρόβλημα!

Εν τω μεταξύ, έχω και το άλλο. Βγαίνουμε μια μέρα ένα ζευγάρι, φίλους του άντρα μου και λέει η γυναίκα ότι θα μας κάνουν δώρο την αποστείρωση. Μετά βγαίνουμε με ένα ζευγάρι δικούς μου φίλους, και λέει η φίλη μου ότι θα μας κάνουν δώρο την ενδοεπικοινωνία. Και σκέφτομαι τώρα εγώ. Θα θυμούνται ότι είπαν αυτό το πράγμα ή όχι; Να τους πάρω να τους ρωτήσω δεν παίζει με τίποτα, αλλά πάλι, να τα αγοράσω αυτά και να μου τα φέρουν τελικά; Το σκέφτομαι...

Ρε κορίτσια, πώς τα τρώτε αυτά τα γαριδάκια; Μπλιάχ!!!! Τα απεχθάνομαι! Μου φαίνεται απίθανο να ανοίξω ένα κουτί γαριδάκια και να το φάω!!! Προηγουμένως έφερε ο άντρας μου πατατάκια, γιατί είπα να κρατήσουμε τον αρακά που φάγαμε σήμερα και για αύριο για να μη μαγειρεύουμε, κι ο κύριος δεν ήταν ικανοποιημένος με δύο τοστ, ήθελε και πατατάκια. Απορώ πώς έφαγε ολόκληρο κουτί! Και για να φάει φρούτο, πρέπει να τον κυνηγώ τρεις μέρες! Ευτυχώς πάντως που μένουμε μακριά από πεθερικά, γιατί από διατροφή είναι ο ορισμός του χάλια... Δε θέλω τα παιδιά μου να έχουν τόσο κακά πρότυπα.

Σας τρέλανα!

Φιλούρες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηλιανα εχει πολυ γελιο η υποθεση σου λεω και ευτυχως το διακομωδω αλλιως θα μου γυρισει η βιδα!

Αννα Μαρια κι εμενα μου ειπαν θα μου δωσουν και ενδοεπικοινωνια και αποστειρωτή και δεν θυμαμαι τι αλλο, αλλα αυτο ειναι ενα θεμα,θα μας στα φερουν ή θα μεινουμε στο περιμενε? Πανε κανε σιγα σιγα τα ψωνακια σου γιατι μετα θα σου ερθουν βουνο,κι εγω ηδη ξεκινησα και τα παιρνω λιγα λιγα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΤΑ ΨΩΝΙΑ ΔΕΝ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΝΑ ΒΓΩ ΝΑΤΑ ΚΑΝΩ Η ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΣΠΙΤΙ....ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΤΡΕΛΕΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΒΑΨΟΥΜΕ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΑΥΤΗ Η ΑΝΑΚΛΑΤΩΣΟΥΡΑ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΕ ΤΡΕΛΕΝΕΙ....ΤΖΙΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ,ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΝΑ ΒΑΦΤΕΙ ΜΟΝΟ ΤΟΥ Κ ΝΑ ΓΥΡΙΣΩ Κ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ?ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΤΖΙΝΙ?ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ ΠΑΝΤΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΙΜΑΤΟΚΡΙΤΗ ΟΥΤΕ ΑΝΑΙΜΙΑ ΤΙΠΟΤΑ Κ ΤΩΡΑ ΕΧΕΙ ΠΕΣΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΚΟΒΟΝΤΑΙ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ,ΣΙΔΗΡΟ ΠΑΙΡΝΩ ΑΝ ΔΕΝ ΕΠΑΙΡΝΑ ΘΑ ΕΠΕΦΤΑ ΚΑΤΩ.ΦΙΛΙΑ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μύριαμ, λες να γίνει μεγάλη ανακατωσούρα ε; Εντάξει, φαντάζομαι απλά θα μετακινηθούν λίγο κάποια έπιπλα, και θα καλυφθούν με μουσαμά. Ε, μετά θα βγάλουμε τους μουσαμάδες, σκούπισμα-ξεσκόνισμα (εγώ), σφουγγάρισμα (ο άντρας μου) και θα είμαστε οκ. Δεν έχουμε και πολλά πράγματα, ειδικά το παιδικό είναι άδειο, έχει μόνο κάτι κούτες. Το γραφείο σκέφτομαι, που έχει έξι βιβλιοθήκες φορτωμένες με βιβλία... Το θέμα είναι ότι τα βιβλία τα έχω κατά θέμα και αλφαβητικά, για να μπορώ να τα βρίσκω, και μετά μόνο εγώ μπορώ να τα βάλω πίσω σωστά. Αυτό θα είναι το δύσκολο...

Ορίστε, τώρα πήγε να φάει σταφύλι και είχε ψιλοξινίσει. Έχουμε κι άλλο άπλυτο, κι επειδή βαριέται να το πλύνει, πρέπει να πάω εγώ να το πλύνω, για να φάει φρούτο... Ωχ Θεέ μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τι μου κανετε γλυκουλες μου??????????????????

εγω εδω μονη , μολις εφαγα λιγα κολοκυθακια που εφτιαξε η μαμα μου!!!!!!!!μιαμμμμμμμμμμμμμμμ!!!!!!!

κ σε λιγο θα φαω κατι σοκολατοειδη, να δουμε τι θα βρω στο ψυγειο...!!!! :roll::roll::@)=p~=p~:@)

βρε κοριτσια να σας ρωτησω, εδω κ κατι μερες νιωθω στην κοιλια μου στον αφαλο ενα τραβηγμα προς τα μεσα!!!!!δηλαδη σα να τραβιεται κατι προς τα μεσα!!!!!!!εσεις το εχετε αυτο???????

τι να ειναι αραγε?????????

αφηστε πλεον νιωθω τοοοοοοσο βαρια..........δεν μπορω να παρω τα ποδια μου!!!!!!!!!κ επισης την κοιλια μου ν παει να ανοιξει κ με ποναει αυτο!!!!!!!!!!!!

αννα μαρια μου του δινει κ καταλαβαινει ο μικρος ε????? :lol::lol::lol::lol: ποστεψε με εγω κ φαγητο να μην εχω (που λεει ο λογος ), ανετα βολευομαι με γαριδακια (οτιδηποτε κ να ειναι δεν με χαλαει) :lol::lol::lol:

πω πω η μαμα σου ε??????...................... :lol::lol::lol::lol::lol:

μυριαμακι μου τωρα στην εγκυμοσυνη σου επεσε ο αιματοκριτης ε?????αντε να βαφτει το δωματιακι του μπεμπακου κ να γεμισει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αχχχ αναστασια μου ............. αστα να πανε..............!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::twisted::twisted::twisted::lol::lol::lol:

τι ζετση βρε κοριτσια?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ειναι καμια εδω η μονη μου μιλαω????!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχα, Ηλιάννα, είμαι κι εγώ εδώ!

Εμάς τώρα φυσούσε πολύ, αλλά επειδή το βράδι μπαίνουν ιπτάμενες κατσαρίδες, αναγκάζομαι να κλείνω... Έχω ανεμιστήρα πάντως και δε ζεσταίνομαι καθόλου!!

Πω πω, κι εσύ γαριδακομανής ε; Και σοκολατομανής βλέπω... Ευτυχώς εμένα όλα αυτά δε μου αρέσουν καθόλου! Ολόκληρη σοκολάτα ούτε που θυμάμαι από πότε έχω να φάω. Αφού στον β' επιπέδου πήραμε μια κιτ-κατ και καλά γιατί όταν φας σοκολάτα κουνιέται περισσότερο το παιδί. Την κοιτούσα, την ξανακοιτούσα και δεν την ήθελα. Τελικά έλιωσε και την πετάξαμε!

Τα κολοκυθάκια πώς ήταν; Τηγανιτά; (συνταγές ψάχνω!).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α ωραια δεν ειμαι μονη μου!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ναι ναι αννα μαρια ασε............!!!!!!!!!!!!!!αληθεια δεν σου αρεσουν καθολου ε???????μακαρι να μην μου αρεσαν κ εμενα ομως.........δεν τα αφηνω....!!!!!!!!!!χαχαχαχαχα τι θα ειχα σοκολατιτσα κ δεν θα ετρωγα?????μμμμμμμμμμμμ!!!!!!!!!!!με τιποτα!!!!!!!!γουρουνα σου λεω παιδι μου!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

τι καλα να φυσουσε κ εδω!!!!!!!!ολη μερα φυσαει καπως κ το βραδυ δεν κουνιεται τιποτα!!!!!!!!!

τηγανιτα τα ειχε κανει τα κολοθυκακια τιποτα το ιδιαιτερο!!!!!!!!αλλα ακομα κ ετσι ηταν νοστιμα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααααααααααα εφτιαξα φεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!μονο που δεν ξερω να το χειριζομαι το ατιμο...!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol: ποια εχετε κοριτσια????πως μπορω να γινω φιλη σας?????χαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωραία τα τηγανιτά κολοκυθάκια, με τζατζίκι (εσύ δεν τρως τζατζίκι ε; Χάνεις!). Αλλά έτσι λίγα για μεζέ τα τρώω!

Πω πω, εγώ προσπαθώ να διαβάσω κάτι εδώ και ώρα και βαριέμαι. Όλο χαζολογάω...

Α, τώρα το είδα αυτό με το φέις! Για να μην παιδεύεσαι, πες μας το όνομά σου και θα σου κάνουμε εμείς αίτημα φιλίας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κουκλιτσες τι κάνετε? εγω τώρα γύρισα απο την Μαμα τσακισα και 2 σουβλάκια και κοντευω να σκάσω Χαχαχα. Και τώρα έχω ξαπλωσει στο στρώμα στην βεράντα και σασ διάβαζω.....

Μυριακι μου με υγεία τα πραγματάκια σας......με το καλο να τα βάλει το μικρουλι σας

Αννα Μαρια μου εμένα δυστυχώς όλα αυτά τα σκατολοιδια μου αρέσουν πολυ......

Ηλιανακι πες το όνομα να σε βρούμε ...

Φιλακια σε ολες τις κοιλουμπιτσες......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αννα μαρια οχι δεν το τρωω το τζατζικι μπλιαχχχχχ!!!!!!καλα ηταν νοστιμα αν κ καποτε δεν μου πολυαρεσαν τα τηγανιτα , τα καταβροχθησα!!!!!χαχαχαχαχα!!!!!!

νιακι μου ξεκουραστηκες στη μανουλα σου???????αχ τι ωραια εξω στη βεραντουλα που κοιμασαι!!!!θα το ηθελα κ εγω πολυ ομως φοβαμαι, οχι απλα φοβαμαι αλλα ναααααα μου παει!!!!!!κ πιο πολυ τα ζωυφια!!!!!χαχαχα!!!!!

iliana boyzla ειναι το ονομα κοριτσακια μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηλιαννακι μου αύριο θα σε βρω γιατί είμαι μετο I pad και δεν ξέρω πως να το κάνω αύριο με το λαπ τοπ θα σε βρω

Φιλακια σε ολες και καλο βράδυ..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αννα μαρια ναι το ειδα , εγω ειμαι!!!!!!!

πολυ δυσκολο!!!!!!!παταω εκει , τι κανω.......ενας θεος ξερει...!!!!!!!!

τι τα θελω εγω αυταααααααααααααα???!!!!!!!!!!!!!!!δεν ειμαι για τετοια!!!!!!!

δεν προλαβα καλα καλα να μαθω το μαμμυ θελω κ φεις!!!!χαχαχαχαχαχα :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

τελοσπαντων, αν δω πως δεν τα καταφερνω κανω αργοτερα μια διαγραφη...!!!!

οκ νιακι μου!!!!!!!!!!!!καλη ξεκουραση!!!!!!!

καληνυχτα κ απο μενα κοριτσακια παω για νανι!!!!!!!!!

τα λεμε αυριο!!!!!!!!!!!

φιλακια πολλα!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!

γυρισαμε σπιτακι μας!!

τον μικρο τον επιασε το ασθμα του κ φυγαμε λιγο νωριτερα απο οτι υπολογιζαμε αλλα οκ!

η κοιλαρα οσο παει κ μεγαλωνει, το μωρο κουνιεται κ κλωτσαει πολυ κ παρασκευη εχω τη β επιπεδου!!!

τι κανετε εσεις? τι λενε οι κοιλιτσες σας?

εγινε κατι συνταρακτικο???

φιλακιααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...