Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν5


Recommended Posts

Titinaki δεν νομιζω να υπαρχει λογος πλεον να μην εχεις καλες σχεσεις...απο την αρχη φαινονται αυτα!!!Εμενα ολο αφορμες για μαλωματα ψαχνουν, τρωγονται με τα ρουχα τους!

nia μου τι ρομαντικος ειναι ο αντρουλης σου μπραβο!!Ετσι αγαπημενοι να ειστε !!!Τυχερηηηηη τους εχεις μακρυα, εγω μεχρι να ανοιγοκλεισω τα ματια μου ειναι μπροστα μου!!! :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 979
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Titinaki δεν νομιζω να υπαρχει λογος πλεον να μην εχεις καλες σχεσεις...απο την αρχη φαινονται αυτα!!!Εμενα ολο αφορμες για μαλωματα ψαχνουν, τρωγονται με τα ρουχα τους!

nia μου τι ρομαντικος ειναι ο αντρουλης σου μπραβο!!Ετσι αγαπημενοι να ειστε !!!Τυχερηηηηη τους εχεις μακρυα, εγω μεχρι να ανοιγοκλεισω τα ματια μου ειναι μπροστα μου!!! :twisted:

poly gelasa me to mexri na anigokleisw ta matia moy axaxxaxaxaxa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μη σου πω ουτε προλαβαινω να τα ανοιξω!!! :lol::lol: ακουω τη φωνη τους!!!Προσπαθω ρε γμτ να κανω πως δεν συμβαινει τιποτα, αλλα δεν μπορω ειναι χοντρα αυτα που κανουν και θα ξεσπασω καμια μερα ασχημα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας φιλεναδεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τι κανετε???????οι κοιλιτσες??????????????

εμεις καλα ειμαστε μια χαρα!!!!!!!!!!ο μπεμπης μου συνεχεια κλωτσαει, κ αρκετα συχνα τον πιανει λιξυγκας, αχ τι πλακα που εχει!!!!!!!!!!κοριτσια οταν χαιδευω την κοιλια μου κ νιωθω πως περναει κατι (χερακι - ποδαρακι), τι ωραια που ειναι!!!!!!!!βεβαια με ανατριχιαζει αυτο ομως ειναι τελεια!!!!!!!!!!!

σημερα ξυπνησαμε πολυ πρωι με τα καμαρια μου στις 7:30 :shock::shock::shock: , ομως ενταξει δεν δυσκολευτηκα γιατι δεν νυσταζα, ειχα χορτασει υπνο!!!!!!!!! :D:D:D:D;););)

νιακι μου πολυ ωραιαο το σπιτακι σας!!!!!!!!κ η κρεβατο καμαρα κ το τζακι!!!!!!!!!

κ εσυ εισαι μια κουκλααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!κ πολυ ταιριαζεται με τον αντρουλη σου κ μην ακους καθολου!!!!!!απ'τη ζηλεια τους κανουν ετσι!!!!!!!!!!

μια χαρα την εχεις με τα πεθερικα!!!!ουτε σε ενοχλουνε ουτε τιποτα!!!!!!!

νασιουλα μου καλη μου δροσισε εκει ε??τι καλα!!!!!!!!εισαι φοβερη φιλεναδααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

μικι πως εισαι γλυκια μου??????το νινακι σου????????

μυριαμακι μουτι κανεις καλη μου!!!!!!!μια χαρα ουτε μαγειρεμα σημερα σουπερ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αναστασια μου πως εισαι κοπελα μου??????????

αχ βρε κοριτσια εχω αρχισει κ πειναω συνεχεια!!!!!θελω να τρωω μονιμως!!!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

exw gemisei to krevati moy me royxa kai den kserw ti na parw mazi pwpwpwppw

kai kal fetos toy xronoy na me dw stis diakopes poy tha exw na etoimazw gia 4 atoma ...... 4 poy leei o logos ta 2 tha einai ta pio dyskola xaxaxxaxaxa mikroskopikoylia alla para polla royxalakia.....xixixixixxi kordelitses kokalakia koybadakia kai den symazeyete axxxxxxxxxxx tha to perimeno pws kai pws to epomeno kalokairi opws kai oles mas fysika........

kai ayto thelw na fygei grhgora omwssssssss

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα ειμαι κοπελα μου να εδω ετοιμαζω τα μικρα μου να τα βαλω για υπνο!!!!!!!!!!!!!!!!!

αχχχχχχχχχχχχχχχχ ασε πονεμενη ιστορια με τα πεθεροκουναβια οπως λεει κ η νασια!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

κ μονο που το σκεφτομαι φουντωνω κ συγχιζομαι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

νιακι μου ναι του χρονου το καλοκαιρι θα εχεις να ετοιμαζεις ενα σωρο μικροσκοπικουλια ρουχαλακια , κ δεν σημαζευεται...............................χαχαχαχαχαχαχα

τι τελεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πω καλα λετε βρε του χρονου θα θελουμε κι αλλη βαλιτσα!!!Θα ειμαστε 7 μηνων και θα πλατσουριζουμε στο νερακι!!!Αχ ολα καλα να πανε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!

Πεθεροσυζήτηση βλέπω! Όπως έχω πει, εμένα μένουν μακριά, κι έτσι δεν τους έχω πάνω απ' το κεφάλι μου! Από την αρχή δεν ήμουν πολύ εγκάρδια, έτσι απλά μιλάμε σπάνια στο τηλέφωνο, Χριστούγεννα, Πάσχα, γιορτές και γενέθλια και καμιά φορά σπάνια. Πιο πολύ ο γιόκας τους, τούς παίρνει. Όσο για κουνιάδες δεν έχω, αλλά έχω δύο κουνιάδους που είναι ό,τι να 'ναι. Ο ένας παντρεύτηκε δύο φορές, ενώ είναι στην ηλικία μου, και έχει δύο παιδιά από τους δύο γάμους. Οι νύφες ό,τι να 'ναι, πέρα απ' το ότι έμειναν και οι δύο έγκυες για να τον παντρευτούν (σιγά το κελεπούρι πια!), στην αρχή το παίζανε καλές και μετά φάνηκε η αλήθεια. Το άσχημο είναι ότι είναι και οι δύο πάρα πολύ αδιάφορες με τα παιδιά τους. Όσο για τον μικρό αδελφό, αυτός κι αν είναι ό,τι να 'ναι. Εγώ δεν μπορώ να τον αντέξω πάνω από δέκα λεπτά. Για να καταλάβετε για τι άτομο μιλάμε, ούτε στους αρραβώνες του δεν πήγε! Δεν κάνω πλάκα!!! Τελικά, επειδή η νύφη είδε ότι δε γίνεται δουλειά μ' αυτόν, τι έκανε; Αααα! Το βρήκατε!!! Έμεινε έγκυος!!!!! Παντρεύτηκαν πέρσι και χώρισαν φέτος και το παιδί είναι πεντέμιση μηνών...

Οπότε, όπως καταλαβαίνετε, εγώ είμαι η καλύτερη από τις άλλες τρεις, άρα τα πεθερικά δεν έχουν λόγο να μη με θέλουν!

Πάντως η καλύτερη είναι η Νία! Τι ωραία! Δε σου έχουν μιλήσει ποτέ! Ονειρικό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

a teleia ta koyniadia soy kai esena anna maria xaxaxxaxa.....

nai anastasaki moy makari ola na einai kala gia oles mas koritsaki moy.............kai se ligoys mhnes na exoyme allo postaki kai na leme gia galatakia kai gia kakakia xaxaxaxaxxaxa

hliana moy esy ta exeis zhsei pia ola ayta alla apo toy xtonoy kai esy akoma perisotera royxalakia tha mazeyeis xixixixixxi

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τιτινάκι γιούπι!!!!!!!!!!!!!!Από στιγμή σε στιγμή έρχεται το αγοράκι σου!!!!!!!!!!!!!

Όσο για τα πεθερικά σου εύχομαι να είστε πάντα έτσι κοριτσάκι μου!!!

Νία τι γλυκός ο αντρούλης σου!!Του χρόνου βαλιτσούλα για 4!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Το καλύτερο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Άννα Μαρία μου και εσύ δεν πας άσχημα από κουνιάδους και νύφες................

Ηλιαννάκι και εσύ από πεθερικό είσαι κομπλέ!!!!!!!

Αναστασάκο έγραψες με το άνοιξε κλείσε του ματιού!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααααααα κι εμένα πολύ μ'αρέσει η πεθεροσυζήτηση που πιάσαμε!!!!!!

Νία μου τί καλά που δεν σου μιλάνε καθόλου.....δεν μπορείς να φανταστείς τί μπελάδες έχεις γλιτώσει!!!!! Όπως λέει και η Αναστασία, καλύτερα να μην σου μιλάνε καθόλου παρά όταν μιλάνε να σου κάνουν τα νεύρα τσόκαρα (ξέρεις να σου χτυπάνε την φαιά ουσία όπως εκείνος ο εκνευριστικός ήχος που κάνουν τα τσόκαρα στο πάτωμα!!!!!!!!!!!!!!) Τέλεια να σου τραγουδάει ο άντρας σου!!! Και το συγκεκριμένο τραγούδι μου αρέσει πάρα πολύ!!! Σου έστειλα κι εγώ το τηλ. μου με πμ.....

Ηλιαννάκι μου τα κοίμησες τα ζιζανιάκια σου???? Η δικιά μου μόλις κοιμήθηκε......

Teddy μου την διακωμωδώ την κατάσταση όσο περισσότερο μπορώ γιατί διαφορετικά με βλέπω πρώτη μούρη στις εφημερίδες κι από κάτω ο τίτλος "η αιμοσταγής πεθεροκτόνα"!!!!!!!!!

Αναστασία μου και τα δικά μου πεθερικά μένουν απέναντι......οπότε δεν φαντάζεσαι πόοοοοοοσο σε καταλαβαίνω!!!!!!

Άννα Μαρία φυντάνι ο κουνιάδος........έχω κάτι "φίλες" που τις λατρεύω, να τους κάνουμε κανένα κονέ???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πω Νασια ουτε στη βεραντα δεν μπορεις να βγεις εσυ μηπως σε δουν και σκασουν μυτη, φρικη!!!Οχι οτι εμενα που ειναι 2 τετραγωνα πιο πισω την γλιτωνω ! :? Αληθεια οταν ερχονται ειδοποιουν ή απλα μπουκαρουν μεσα στο σπιτι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία μου δεν έρχονται ΠΟΤΕ!!!!!!! :lol::lol::lol::lol: Ή σχεδόν ποτέ.......μπορεί μία φορά τον χρόνο στο τσακίρ κέφι!!!!!!!!! Ακόμα κι όταν θέλουν να δουν την εγγονή τους παίρνουν τηλέφωνο και μας κράζουν που δεν τους την πηγαίνουμε εμείς......βαριούνται και την ζωή τους αυτοί οι άνθρωποι!!!!!!!! Αλλά για να με συγχίσουν μια χαρά τα καταφέρνουν....λένε ότι μ@λ@κί@ θέλουν σε άτομα που ξέρουν ότι θα μου τα μεταφέρουν ή με συγχίζουν από το τηλέφωνο ή άμα εμφανιστώ εγώ εκεί........ :evil::evil::evil: Αλλά μας παρακολουθούν μέρα νύχτα......και παίρνουν τηλέφωνο και ρωτάνε.....δεν είχατε φώτα αναμμένα, πού είσασταν???......τί ώρα γυρίσατε??????.....φαινόταν κόσμος μέσα, ποιοί ήταν?????.....κτλ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απαπαπα! Ρε κορίτσια, πώς το αντέχετε; Εγώ ούτε απ' τους γονείς μου ανέχομαι τέτοια πράγματα! Εμένα και κακίες να πούνε, που στάνταρ λένε δεν υπάρχει περίπτωση, δε φτάνουν στ' αφτιά μου, οπότε δε με νοιάζει.

Πάντως το άγχος μου είναι μην πάρουν τα παιδιά μου απ' την οικογένεια του άντρα μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KORITSAKIA ONTWS TOU XRWNOU THA FTIAXNOUME KAI ALLH MIA VALITSOULA TI WRAIAAAAAAAAA(H NIA 2 AKOMA KALYTERA )KAI EGW TO PERIMENW PWS K PWS........... :P:P:P:P:P:P

MOLIS EFTIAXA TA AYTOKOLHTA STON TOIXO..........VGHKAN POLY OMORFA GIA DEITE NA MOU PEITE

post-11182-13873937456473_thumb.jpg

post-11182-13873937457232_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ Άννα Μαρία μου όταν ήμουν έγκυος στην κόρη μου και συζητούσαμε άραγε σε ποιόν θα μοιάζει το μωρό παρακαλούσα να πάρει από όποιον θέλει αρκεί να μην μοιάσει στην πεθερά (ούτε φάτσα ούτε σκατοχαρακτήρα)......εεεεεε δεν ζήταγα καλύτερα ένα τσουβάλι λίρες??????? Η κόρη μου όταν γεννήθηκε ήταν ολόιδια με την πεθερά :lol::lol::lol: μιλάμε για ανατριχιαστική ομοιότητα!!!!!!!!!! Και αναρωτιόμουν πώς γίνεται να μοιάζουν τόσο υπερβολικά δύο άνθρωποι και ο ένας να είναι κακάσχημος και ο άλλος (το κοριτσάκι μου δηλαδή) να είναι τόσο όμορφος (μίλησε η μάνα κουκουβάγια)!!!!! Βέβαια μεγαλώνοντας άλλαξε το φατσάκι της και τώρα μοιάζει στον μπαμπά της......πάντως κι εγώ δεν θέλω να τους μοιάσει ούτε στον χαρακτήρα γιατί είναι πολύ κακότροποι άνθρωποι και τον άλλο τον υπολογίζουν μόνο από την τσέπη!!!!!!

Τιτίνα πολύ όμορφα τα looney.....κι εγώ αυτά έχω στο δωμάτιο της κόρης μου και δεν ξεκολλάνε καθόλου εύκολα....βέβαια το κοριτσάκι μου έβαλε τα μαγικά χεράκια του και τα ξέσκισε γιατί έκανα την βλακεία και τα έβαλα λίγο χαμηλά...πάντως έσωσα μερικά!

Νία μου εγώ μετά θα τσακίσω δρακουλίνια........χιχιχι!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας φιλεναδεςςςς...Μικι μου με το καλο η Βεπιπεδου...Νασια μου μου αρεσουν αυτα που φτιαχνω...και ολο ψαχνω καινουργιες ιδεες..βεβαια ο κοσμος εχει κολλημα να κανει οτι εχει δει..το γελιο ειναι το εξης...ερχονται και λενε θελω κατι πρωτοτυπο...και τελικα κανουν ακριβως οτι και οι αλλοι...πχ για αγορια στανταρ κανουν πειρατη και καραβι η αγκυρα...και παο χρωμα ητε ειναι αγορι η κοριτσι λενε το εξης....δεν θελω ροζ η μπλε που ειναι πολυφορεμενο..θελω λαχανι και πορτοκαλι....χαχαχα..στανταρ ομως....χαχα τελικα ολοι λαχανι και πορτοκαλι κανουν...για αυτο δεν τα θελω καθολου αυτα τα χρωματα..τα εχω βαρεθει...οσο για πεθερες τι να σας πω...εγω εχω τυχη..ειναι μια χαρα η πεθερα μου..αλλα και να μην ηταν δεν μπορω να ξερω..μενει στο εξωτερικο και την βλεπω μια φορα το χρονο...αφηστε που λογω αλλης κουλτουρας δεν εχει καμια σχεση με της ελληνιδες..και η μανα μου δεν μενει εδω ειμαστε γενικα μακρια..μονο κατι συγγενεις εχω εδω που ειναι και πολυ σκ...τα..αλλα τους εχουμε κανει περα...οποτε τις περισσοτερες φορες ειμαστε μια χαρα..βεβαια μας κανουν πολλες φορες ενα σωρο μ...κιες αλλα προσπαθουμε να ειμαστε οσοο πιο μακρυα γινεται...εγω σημερα εκανα παστιτσιο...το ειχα φτιαξει και το ειχα στην καταψυξη...σας εχω πει οτι γενικα τις περισσοτερες φορες κανω 2 ταψια απο τα φαγητα για να εχω και αλλη μερα..οποτε σημερα το ξεπαγωσα το εβαλα στο φουρνο και οκ..Νασιααα αχ αυτα τα μπισκοτα ποσο σε καταβαινω...και αμα δεν ειναι αυτα που τρωει ο γιος μου γινεταιιιι χαμος...αυτααα...σε λιγες ωρες θα τρωωω σαλαμιααα σερβικααα αχ Παναγια μουυυυυ....φιλακια σε ολεςςςς...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα Θεα Αννα Μαριαα..χαχαχα..οχι εγω περιμενω πως και πως να ερθει..βοηθαει μαγειρευει..γενικα ειναι καλος χαρακτηρας και ταιριαζουμε...σε 40 λεπτα θα ειναι εδω...αντε και εχω πεθανει της πειναςςς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...