Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν5


Recommended Posts

Αααααα γιατί μπερδεύτηκα.......εγώ βλέπω κουτσομπολίστικες...ξέρεις κους κους, Λαμπίρη κτλ......υποκουλτούρα στο έπακρο!!!! Αλλά προκειμένου να βλέπω ειδήσεις και να μου σηκώνονται όλες οι τρίχες όρθιες καλύτερα να βλέπω μ@λ@κίες!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 979
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εμείς έχουμε τον Αντένα Κύπρου και τα βάζει άλλη ώρα τα προγράμματα και έχει και δικές του παραγωγές (όλες μαλακίες).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχα νασια μου κ εγω αυτο κανω απ'το να βλεπω ειδησεις κ ολες αυτες τις μ@λ@κιες βλεπω οτιδηποτε αλλο!!!!!!!!!!!!

κ δεν ηξερα αν εχουμε διαφορα ωρας αννα μαρια!!!!!!!!!αααα οπως κ εδω καποια καναλια βαζουν κατι εργα πεντακοσια χρονια πριν!!!!χαχαχαχα

αχ πεινασα κ εγω τωρα...... παω να φαω τιποτα!!!!!!!!

φιλακια πολλα φουσκιτσες!!!!!!!!!!!!!!!!!

τα λεμε μετα.....!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά μην νομίζεις....κι εδώ η τηλεόραση έχει καταντήσει αηδία.....κι ύστερα αναρωτιούνται γιατί βλέπει ο κόσμος τις τούρκικες σειρές που μας έφεραν, εμ δεν έχει και τίποτα άλλο να δούμε!!!!! Αυτό που με εκνευρίζει με τις μεσημεριανές εκπομπές είναι που πληρώνονται ένα κάρο λεφτά για να κάθονται να συζητάνε, να θάβουν και να λένε βλακείες!!!!!!!!!!! Και να λένε ότι δουλεύουν σκληρά...... :evil:

Ηλιαννάκι μου καλή όρεξη καλό μου.......θα τα πούμε το βραδάκι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμάς δεν τολμούν να παίξουν τούρκικη σειρά! Ήδη γίνεται χαμός για το τούρκικο σίριαλ στον Αντέννα Ελλάδος!

Εγώ τα μεσημεριανάδικα δεν μπορώ με τίποτα να τα δω. Με τί-πο-τα όμως! Βλέπω κάποια σίριαλ, ταινίες, εκπομπές μαγειρικής (πιάνω ένα αμερικάνικο κανάλι που έχει ΜΟΝΟ εκπομπές μαγειρικής!), και ειδήσεις από τον ΑΛΤΕΡ που βάζει ο άντρας μου και μου σπάνε αφάνταστα τα νεύρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απαπαπα ειδήσεις με τίποτα, θα με πιάσει κατάθλιψη, λές κι έχω λίγα δικά μου προβλήματα :cry: Αλήθεια? Γίνεται χαμός με τις τούρκικες που παίζουν εδώ?????? Και στον alpha παίζουν τούρκικη σειρά κι έτσι όπως το πάμε θα μάθουμε να μιλάμε και τούρκικα (έβαλαν linguaphone cd για εκμάθηση τούρκικης γλώσσας σ'ένα περιοδικό :roll: ) άνευ διδασκάλου!!!!!!! Απίστευτο???????? Εγώ βέβαια για να είμαι ειλικρινής είμαι λίγο εξοικειωμένη με την γλώσσα (δεν μιλάω αλλά πιάνω λέξεις και φράσεις) επειδή οι γονείς της μαμάς μου ήταν πρόσφυγες από την Νίγδη και μιλούσαν όλο τούρκικα στο σπίτι.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι, ναι, έγινε χαμός (όσο χαμός μπορεί να γίνει στην Κύπρο) επειδή λέει σε ένα σίριαλ αναφέρονται στην κατεχόμενη Κύπρο ως τουρκική (δηλαδή, πώς θα μπορούσε να αναφερθεί σε ένα τούρκικο σίριαλ, ως κατεχόμενη από τον βάρβαρο Αττίλα;) ή επειδή γυρίστηκε ένα μέρος στην κατεχόμενη Κύπρο, κάπως έτσι.

Κι εγώ πιάνω αρκετές λέξεις, γιατί στην Κύπρο οι παλιότεροι όλο και κάτι ήξεραν από τούρκικα και είχαμε πάντοτε και μικρά δελτία ειδήσεων στα τούρκικα από την κρατική τηλεόραση. Παλιά έβλεπα και τα "Σύνορα της αγάπης" όταν έμενα Ελλάδα εννοείται, και έμαθα αρκετές λέξεις και από εκεί.

Εδώ τώρα υπάρχει μεγάλη εκστρατεία για την "καλλιέργεια κουλτούρας ειρηνικής συμβίωσης με τους τουρκοκύπριους" και υπάρχουν κάποιες δίγλωσσες εκπομπές και προσφέρονται από το κράτος δωρεάν μαθήματα τουρκικών σε ελληνοκύπριους και ελληνικών σε τουρκοκύπριους. Θα ήθελα να πάω να μάθω, αλλά είναι απόγευμα κι εγώ δουλεύω εκείνη την ώρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι, ναι, έγινε χαμός (όσο χαμός μπορεί να γίνει στην Κύπρο) επειδή λέει σε ένα σίριαλ αναφέρονται στην κατεχόμενη Κύπρο ως τουρκική (δηλαδή, πώς θα μπορούσε να αναφερθεί σε ένα τούρκικο σίριαλ, ως κατεχόμενη από τον βάρβαρο Αττίλα;) ή επειδή γυρίστηκε ένα μέρος στην κατεχόμενη Κύπρο, κάπως έτσι.

Έλα ντε.......αλλά κι αυτοί θα μπορούσαν να αποφύγουν την οποιαδήποτε αναφορά προκειμένου να μην προκαλούν!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια μου και πάλι!!

Άννα Μαρία πολύ διαβαστερό το μπεμπάκι σου...Έχεις πολύ πλάκα!!

Μου έχεις ανοίξει την όρεξη με τους κεφτέδες!!!!μιαμ!!!!

Νασιούλα αυτή η κουμπάρα απερίγραπτη.......................

Μου έχει τύχει και εμένα από συγκενικό πρόσωπο του άντρα μου,

αλλά ευτυχώς έμεινε μετά από λίγο έγκυος!!!!Αλλιώς δεν το συζητώ!!!

Το τι έλεγε το στόμα της.....και δυστυχώς ακόμα λέει!!

Εγώ πάντως που καθυστέρησα να μείνω έγκυος γιατί είχα μια κύστη

και την αφαίρεσα και όλο αυτό πήρε χρόνο, κάθε φορά που μάθαινα

για κάποια εγκυμοσύνη τρελαινόμουν από τη χαρά μου!!!

Τι να πω;Δεν τα καταλαβαίνω αυτά τα πράγματα...

Και να πω και την αλήθεια δεν ξέρω αν αυτοί οι άνθρωποι που είναι

έτσι συνέρχονται όταν γίνουν γονείς!!!

Μακάρι να γίνουν όλες οι γυναίκες μανούλες, το λέω μέσα από την καρδιά μου!!

Ηλιαννάκι καλή ξεκούραση!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Teddy μου δυστυχώς υπάρχουν και κολλημένα μυαλά!!!!!!! Και αυτά δεν διορθώνονται ούτε όταν γίνονται γονείς...πάντα κάτι θα ζηλεύουν!!!!!

Κοριτσάκια μου πάω κι εγώ να ξαπλώσω λίγο να ξεκουραστώ! Τα λέμε το βραδάκι!!!!

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδω είμαι κι εγω!

Άργησα λίγο αλλα τώρα τελείωσα με τις υποχρεώσεις μου!

Καταρχήν, καλοριζικο το 5!!ποτε τα γράψετε όλα αυτά ? τα διάβασα όλα όσο ετρωγα τα δυο τοστακια μου!

Νασια μου, δεν με ξέρεις γιατί πριν λίγες μέρες μπήκα στην παρέα! κατάλαβα ότι είσαι ομοιοπαθης! Έχω κι εγω άτομα στο πολυ στενό (πιο στενό δεν γίνεται) που δεν χάνουν την ευκαιρία καθημερινά να με ταράζουν και να με κάνουν να στεναχωριεμαι. Όχι απλά δεν ενδιαφέρονται για μένα αλλα ... Ασε άμα το ανοίξω δεν θα τις ξεπλενει ούτε ο αμαζωνιος.

Όσο για την απώλεια που λέτε, εγω την βιωσα δυο φορές. Τυχαία πάντα εμένα έγκυος αλλα εχανα τα μωρακια μου κάπου στην 7η Βδομάδα,χωρίς να υπάρχει κάποιο πρόβλημα ούτε σε μένα ούτε στον αντρουλη μου.. Το μόνο που μου έλεγαν ήταν να σταματήσω να αγχονομαι. Την Τρίτη φορα (τώρα δλδ) πάλι τυχαία εμεινα έγκυος. Τοσο τυχαία που είχα κανονικά περίοδο αλλα κάπως λιγότερη.την Τρίτη μερα κάτι αρχήσα να υποψιαζομαι και έκανα τεστ. Ήταν θετικό. Αντιλαμβάνεστε τον πανικό που έπαθα! Δεν ήξερα αν έπρεπε να χαρώ η όχι!για να μην τα πολυλογω, μέχρι την 11η Βδομάδα είχα αιμορραγειες. Και πλακωθηκα στα utrogestan,cyclogest κι ούτε κι εγω θυμάμαι τι άλλο, έπρεπε να περιορισω μετακινήσεις,εκοψα και το κάπνισμα,χαλασσαν και δυο δοντακια κτλ..και φυσικά για αναγουλες και ζαλαδες δεν το συζητώ καν..δεν φαντάζεστε πως ένιωθα!η οικογένεια μου είναι μακριά και δεν είχα όχι μόνο μια μικρή βοήθεια απο άτομα που περίμενα αλλα ούτε ένα μικρό ενδιαφέρον. Δεν πειράζει όμως! Έχω πολυ μεγάλη πίστη στον Θεό και αντέχω πολλα ακόμα γι αυτο το μικρο ζουζουνακι που κλωτσαει στην κοιλιά μου.

Βέβαια μια απο τις λεγαμενες προσπαθεί εδω και χρόνια να κάνει παιδιά και μόνο με εξωσωματικη έχει πιθανότητες. Εγω πραγματικά εύχομαι να τα καταφέρει μήπως και η μητρότητα την κάνει καλύτερο άνθρωπο αλλα δεν νομίζω...μόνο μαζί μου έχει πρόβλημα απ´οτι καταλαβαίνω..

Δεν θα με πειραζε αν μου φερόταν έτσι κάποιος που δεν με νοιάζει αλλα όταν υπάρχει στενή σχέση και καθημερινή επαφή, γίνεται ανυποφορο..

Αχχ πόσα θα αντεξω ακόμα η μάνα!

Εγω αυτο που θέλω να πω σε όλες σας είναι ότι τελικά αυτοί που πραγματικά αξίζει να απασχολούν την σκέψη μας είναι τα νινακια μας και τίποτε άλλο! Άντε και λίγο ο αντρουλης μας.. Λίγο όμως. Μην του δίνουμε και πολυ αέρα!

Σας φιλώ όλες ζουζουνες μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααα ξέρετε τι νοσταλγω αυτο το καλοκαίρι ?!

Αθανατη ελληνική τηλεόραση με τις επαναλήψεις που έβαζε το μεγκα! Το ρετιρέ, το εμείς κι εμείς και τους μικρομεσαίους! Δεν γίνεται καλοκαίρι χωρίς - χαρουλα πεπονακι,κόσμος παρακαλώ- ..αχ εδω στην Κύπρο δεν τα παίζει..

Girl, ΕΣΥ που μένεις?

Άννα Μαρία δεν βολεύει το σκαλί ούτε μα μαξιλάρι! Κι εγω προχθές ήθελα να πάω να ακούσω κραουνακη στο κουριο αλλα το ξανασκεφτηκα γιατί πόσο αντεχεις να κάτσεις στο μάρμαρο?!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κι απο εμενα.

Αγγελικη μια χαρα τα λες κοπελα μου.Τωρα μονο η κοιλιτσα πρεπει να μας ενδιαφερει!!Απο καλοθελητες αλλο τιποτα, καθε μερα τα νευρα κρόσσια, στιγμη ησυχιας!!!Σκεφτομαι και μετα που θα ερθει το νινι με το καλο θα πλακωσουν ο καθενας με το κοντο και το μακρυ του και δεν ξερω τι θα κανω! :roll: Και το κακο ειναι οτι τους εχω σε μικρη ακτινα! :? Γιατι να μην εχουν ροδες τα σπιτια? 8-):lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλεεε γιατι δεν το ειπατεεεε λεω και εγω που ειναι ολες χαμενες...κανω ενα copy-paste τα προηγουμενα και παω να διαβασω...

Γεια σας φιλεναδεςςς καλε που ειστε οοολες....εγω κλσικα ζεσταινομαι..πηγαμε θαλασσα και ηταν σουπερ και τωρα ετοιμαζομαι να ξαπλαρω στον καναπε γιατι εχω πεθανει και δεν μπορω..εχω βαλει κλιματιστικο να δροσιστω...Αναστασια μου δεν ξερεις αν μπορεις να θηλασεις η οχι δεν δειχνει τιποτα...εγω στον Χριστοφορινο ειχα τοοοσο πολυ γαλα που μου ετρεχε συνεχεια δεν ειχα τι να το κανω αλλα τοσο μικρες θηλες που πηγαιναν μεσα και δεν μπορουσε να τις πιασει ..μετα απο κοπο και κουραση τελικα δεν θυμαμαι ποιος μου ειπε να παρω αυτες τις θηλες με σιλικονη και ετσι καταφερα να θηλασω...νομιζω ολοι μπορουμε απλα να δουμε αν εχουμε καποιο προβλημα και να το αντιμετωπισουμε αναλογως..οσο γαλα και αν δωσουμε καλο ειναι..εστω και μια βδομαδα...αχ ζεστηηη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΑΠΟ ΦΙΛΕΣ Κ ΚΟΥΜΠΑΡΕΣ ΚΑΛΑ ΠΑΤΕ ΒΛΕΠΩ.......Κ ΕΓΩ ΕΧΩ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΑΘΗΝΑ ΤΙΝ ΟΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΥΠΑΝΤΡΗ Κ ΔΕΝ ΕΧΕΙ Κ ΣΧΕΣΗ Κ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΖΗΛΙΑΡΑ....ΠΕΡΣΥ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΕΡΘΕΙ ΝΑ ΤΙΝ ΦΙΛΟΞΕΝΗΣΩ ΧΑΛΑΣΑΝΕ Η ΣΚΟΥΠΑ Ο ΒΡΑΣΤΗΡΑΣ Κ ΤΟ ΣΙΔΕΡΟ ΣΤΙΡΕΛΑ ΟΛΟΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΗΤΑΝ Α Κ ΤΟ ΠΙΣΤΟΛΑΚΙ ΚΑΗΚΕ ΦΟΒΕΡΑ ΠΕΡΣΑΜΕ.....

ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΚΛΩΤΣΑΕΙ ΤΡΕΛΕΝΟΜΑΙ ΑΠΟ ΧΑΡΑ!!!!!!!!Κ ΓΩ ΤΟΥ ΜΙΛΑΩ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ....12 ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΥΠΕΡΗΧΟ.ΕΣΥ?

ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΠΑΛΙ ΔΟΥΛΙΤΣΕΣ Ε?ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΨΙΛΟΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑΤΙ ΠΗΓΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΣΟΥΠΕΡ Κ ΤΖΑΜΠΟ ΨΩΝΙΣΑ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΑΣ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΛΙΓΑ ΦΟΡΜΑΚΙΑ ΜΠΙΜΠΕΡΟ Κ ΜΙΑ ΦΛΙΣ ΚΟΥΒΕΡΤΟΥΛΑ ΑΣΠΡΗ ΜΕ ΓΑΛΑΖΙΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΑΝΩ ΚΑΤΙ ΣΠΙΤΑΚΙΑ ΚΛΠ.ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΨΩΝΙΣΑ ΣΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ.ΚΑΛΑ ΨΩΝΙΑ Κ ΣΕ ΣΕΝΑ!!!!!

ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΑΠΟ ΤΟ ΓΑΜΟ!!!!!!!ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ Κ ΠΑΛΙ!!!!

ΑΝΑΣΤΑΚΙ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ ΣΤΟΝ ΑΤΜΟ Ε?ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΠΟΤΕ ΣΥΝΗΘΩΣ ΤΟ ΚΑΝΩ ΦΟΤΡΝΟ....ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΕΦΑΓΑ ΜΟΥΣΑΚΑ ΣΤΙΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΟΠΟΤΕ ΤΙΝ ΓΛΙΤΩΣΑ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΓΕΙΡΕΜΑ.

ΜΙΚΙ ΤΕΝΤΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΝΙΑ ΓΚΕΡΛ ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να 'μαι κι εγώ! Γύρισα! Είχαμε πάει στη μάνα μου να καθίσουμε λίγο με τον αδελφό μου που ήρθε Κύπρο μόνο για δέκα μέρες και μετά πήγαμε για καφέ στην παραλία με κάτι φίλους μας. Αφήστε ρε κορίτσια, αυτόι είναι λίγο μεγαλύτεροι από εμάς και έχουν ένα αγόρι δέκα χρονών και ένα κορίτσι σχεδόν οκτώ. Τέτοια κακομαθημένα παιδιά δεν έχω ξαναδεί. Μιλάμε, είναι ο ορισμός του κακομαθημένου παιδιού. Κάθε φορά που βγαίνουμε μαζί τους πηγαίνουμε σε ένα χάλια μαγαζί, επειδή έχει δίπλα παιχνίδια για παιδιά. Σ' αυτό το μαγαζί, ό,τι και να παραγγείλεις είναι χάλια. Μα φαγητό, μα γλυκό, μα ποτό, μα χυμό. Σήμερα πήρα μιλκσέικ και ήταν σα γάλα με γεύση βανίλιας. Τέλος πάντων, τουλάχιστον οι φίλοι μας είναι μια χαρά και περάσαμε ωραία. Τα παιδιά τους δεν αντέχω!

Αύριο έχω γιατρό, για να δούμε... Στάνταρ θα με βάλει πάαααααααλι να κάνω καλλιέργεια κολπικού υγρού και ούρων. Πάμε όλες μαζί: ΞΟΥ ΞΟΥ ΞΟΥ ΟΥΡΕΟΠΛΑΣΜΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου!!!

τι κανετε? σας ελειψα??? :lol::lol: εμενα πολυ! :D

μολις γυρισαμε απο χαλκιδικη, ο μικρος ξεραινεται μεσα, ο τολης κανει τσιγαρακι κ εγω μπηκα να σας πω ενα γεια!

περασαμε πολυ ωραια, εγω κ ο μπεμπης ειμαστε πολυ καλααα!!

ο αναστασης εχει κοψει κ τη μεσημεριανη πανα (αν κ του τη βαζω γιατι αγχωνομαι λιγο, αλλα εχει πανω απο βδομαδα να την κατουρησει) κανει τσισα του ορθιος κ τα κακα του στη λεκανη!

σταματησαμε να κουβαλαμε παντου το γιο γιο1!! :lol::lol:

αν κ δε μας εκανε καλο καιρο περασαμε σουπερ!

αννα μαρια ξου ξου κακο ουρεοπλασμα!!!

αυριο βραδυ φευγουμε παλι, για πατρα κ 1-2 μερες αθηνα!

ελπιζω να καταφερω να μπω κ λιγο αυριο, φιλακια πολλα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα στα κορίτσια!!!!!!!!

Maimoudaki μας έλλειψες, χαίρομαι που τα περάσατε όμορφα!!!!!!!!!

Καλή συνέχεια στις υπόλοιπες διακοπές και πολλά φιλιά!!!!!!!

Άννα Μαρία με το καλό να μας στο γιατρό σήμερα και να μας

φέρεις τα καλύτερα νέα!!!!!!!!!!

Muriamaki με υγεια τα πραγματάκια, να τα χαρεί ο μπεμπάκος!!!!

Όσο για τη φίλη που φιλοξένησες...........αφού έγιναν μόνο αυτές

οι ζημιές ευχαριστημένη να είσαι!!!!!!!!!!!

Aggt διάβασα τις περιπετειές σου, κουράγιο κοριτσάκι μου!!!Να σκέφτεσαι

μόνο το μπεμπάκι σου!!!!!!!!!!!

Σας φιλώ όλες!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalws hlthes pali maimoyditsa .........kai kala na peraseis kai sthn patra kai sthn athhna .............mia xara me to agoraki soy afoy paei kai sthn lekanh teleia........

anna maria moy ksoyyyyyyyyyyyyy kai ksana ksoyyyyyyyyyyy paliomikrovia...kai egw me antiviwsh eimai na ksereis den eisai h monh alla egw thn pinw epeidh ekana thn peridesh.........

ax emeis skeftomaste poy na pame re filenades ?????peite kamia idea....eseis poy tha pate????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μπηκα ενα στακ μπαμ να πω μια καλημερα πριν φυγω για μαγαζι..ρε κοριτσια που χαθηκε η Μαρια η Σαραντοπουλου...πηγε πουθενα διακοπες...μερες εχω να δω νεα της...αα οσο για τις πανες...στο γιο μου αγοραζα παμπερς μεχρι να σταματησουμε την αποστειρωση..μετα αγοραζα απο ΝΤΙΑ η απο ΛΙΝΤΛ ειχαν τα ιδια και το μεγαλο πακετο κοστιζε 9 η 11 ευρω..οσο δηλαδη το μικρο της παμπερς και ηταν μια χαρα πανες...τωρα εχω και εγω αυτα τα κουπονια απο μπεμπιλινο να παρω να δοκιμασω παλι μεχρι να σταματησει η αποστειρωση γιατι εχουν ευαισθητο δεμρατακι και δεν θελω να παρω τα αλλα αμεσως..,μετα ομως παλι θα αλλαξω..αυτα φιλιαααα..αα σημερα τρωμε ντοματες με αυγα και πατατες τηγανητες..γρηγορα και ευκολα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα εγκυούλες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τί κάνουν οι φουσκοκοιλίτσες??????????

Εγώ σηκώθηκα πολύ νωρίς (συνήθισα με την κόρη μου που ξυπνάει με τα κοκκόρια) κι έκανα μερικές δουλίτσες, αναγκαστικά μόνη μου γιατί ο άντρας μου είναι πρωινός σήμερα στη δουλειά.....κουράστηκα όμως!!!!!

Με ξανάπιασαν και οι αναγούλες....τί να πώ πια ανάποδος χρόνος δεκατρείς μήνες είμαι!!!!!!!!!!! 8-)

Σήμερα λέω να φτιάξω σνίτσελ με ρύζι......με τραβάει για στραπατσάδα (ξέρετε ντομάτα με αυγά) αλλά για κάποιον περίεργο λόγο ποτέ δεν το φτιάχνω καλό κι αφού δεν θα είναι εδώ ο άντρας μου να μου το φτιάξει....η μαμά μου είπε ότι θα κάνει κολοκυθάκια γεμιστά με κιμά αλλά που να την τρέχω τώρα να έρχεται μέχρι εδώ (20 χλμ.) για να μου φέρει!!!!!

Αλήθεια το Μαράκι που χάθηκε???? Μήπως πήγανε πουθενά οικογενειακώς...γιατί θυμάμαι που ρώταγε για διακοπές στο Πόρτο Χέλι.

Μαϊμουδάκι τελικά Μουδανιά ήρθατε? Καλά να περάσετε και το υπόλοιπο των διακοπών σας.....

Μυριάκι μου θα ήθελα να μου "δανείσεις" για λίγο την φίλη σου....θέλω να την στείλω για ποδαρικό σε κάτι άτομα που "λατρεύω"!!!!!!!!!!!!! Και στον γάμο του πρώην μου για να τους ευχηθεί =)) [smilie=laughing4.gif]

Άννα Μαρία μου όλα καλά να πάνε σήμερα στον γιατρό και θα περιμένουμε νέα από το μπεμπάκι! Ξουτ ουρεόπλασμα!!!!!!!!!!!!!!!

Teddy μου καλημέρα...τί κάνετε εσύ και η κοράκλα σου?????

Νια μου ελάτε Χαλκιδική...είναι πολύ ωραία!!!!! Λίγο μακριά βέβαια αλλά έχει πολύ ωραία μέρη να δείτε! Και θάλασσες, και μάσες......όχι αστεία, τύφλα να έχουν τα νησιά!!!!!!!

Κίσκα μου δεν έχει μπανάκι σήμερα? Λένε ότι θα ανέβει πολύ η θερμοκρασία μέχρι την Τρίτη....

Ηλιαννάκι μου που είσαι κοριτσάκι μου??????

Αγγελική μου (Aggt) κοτσάνι τα περνάς κι εσύ με τα "σόγια" ε?????? Πονεμένη ιστορία.....

Πάω να κάνω ένα τοστάκι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...