Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν5


Recommended Posts

Τί κάνετε φουσκίτσες μου????????

Γεμιστά ακούω......καλά συνεννοημένες είμασταν όλες σήμερα????? Κι εγώ γεμιστά έκανα, έβαλα και πατατούλες στο ταψί.....μούρλια θα φάμε σήμερα!!!!!!!!!!

Είμαι πολύ χαρούμενη γιατί σήμερα επιτέλους μιλήσαμε με μια παιδική μου φίλη που είχαμε να τα πούμε έναν χρόνο σχεδόν....μου έκανε μια μ@λ@κί@ και είχα πεί ότι δεν θα της ξαναμιλούσα αλλά τελικά σκεφτήκαμε μάλλον και οι δύο ότι δεν αξίζει τον κόπο!!!!!!! Μαζί μεγαλωσαμε, στο θρανίο πάντα μαζί, στο φροντιστήριο μαζί......βέβαια με στεναχώρεσε πάρα πολύ αλλά είπα να ρίξω νερό στο κρασί μου! Δεν είπαμε πολλές λεπτομέρειες, γιατί ήταν στην δουλειά, μάλλον θα τα ξαναπούμε με την ησυχία μας το απόγευμα...

Η μικρή μου στούκαρε το κούτελο στο τραπέζι πριν λίγο.......νααααααα μια μελανιάααααα!!!!! Αυτό το παιδί μου δεν ησυχάζει ΠΟΤΕ!!!!! Η μία σκανταλιά πίσω από την άλλη!!!! Δεν την προλαβαίνω....

Αχ κορίτσια κι εγώ όταν κάνω απότομες κινήσεις με πιάνει ένας περίεργος πόνος, δεξιά ή αριστερά στην κοιλιά σαν τράβηγμα, σαν κράμπα, δεν ξέρω πώς να το περιγράψω.......πολύ δυνατός και απότομος!!! Λέτε να χρειάζομαι μαγνήσιο??????? Δεν μου έχει δώσει ακόμα ο γιατρός μου αλλά και στην προηγούμενη εγκυμοσύνη που έπαιρνα δεν θυμάμαι να με είχε βοηθήσει ιδιαίτερα!!!

Αγγελική και Νία εύχομαι όλα να είναι τέλεια σήμερα που θα δείτε τα μωρουλάκια σας!!!!!!!! Φυσικά εννοείται ότι θα περιμένουμε να μας πείτε τα νέα το βράδυ!

Αναστασία μου είχατε δροσούλα εχθές το βράδυ???? Καλέ που μένεις να έρθω κι εγώ? Εμείς πεθάναμε από την ζέστη όλη την νύχτα......

Βανεσσάκι ξεκίνησες τα ψώνια ε????? Εγώ θέλω να πάρω ένα καλό φορμάκι (αυτό που θα της βάλω όταν βγούμε από την κλινική) αλλά περιμένω καινούρια σχέδια, αν και δεν ξέρω τί θα πρέπει να πάρω γιατί λογικά όταν γεννήσω με το καλό (πρώτα ο Θεός) ακόμα θα έχει ζέστη, ίσως όμως όχι αρκετή για καλοκαιρινό ντύσιμο.......από Σεπτέμβρη θα πάω να κοιτάξω στα mothercare και prenatal. Βγάζουν κάτι σχέδια.....όνειροοοοοοο!!! Κι εγώ τα φοβάμαι τα συνθετικά.....

Την Παρασκεύη πάω για την καμπύλη ζαχάρου........ @-)

Πωπω μοσχομυρίζουν τα γεμιστά μου, κι έχω μια πείνααααααα......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 979
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Θέλω γέμιστα. Να μου στείλει η καθεμιά σας απο μια ντομάτα! Οι πιπεριές δεν μου αρέσουν και τοσο αλλα οι ντομάτες είναι το αγαπημένο μου..κορίτσια βάζετε και κιμά?

Θα κάνω κι εγω αύριο. Ζήλεψα τώρα!

Βανεσακι μου Αγγελική με λένε.

Κορίτσια, εσείς τι αλλα συμπληρώματα περνετε? εγω παίρνω φολικο οξύ, πολυβιταμινες, μαγνήσιο και ασπιρίνη. Την ασπιρίνη δεν ξέρω γιατί μου την έδωσε.ασβέστιο και σίδηρο είναι απαραίτητα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελική εγώ δεν φτιάχνω ντομάτες γιατί δεν μου πολυαρέσουν, φτιάχνω μόνο πιπεριές και πάντα με ρύζι γιατί δεν μου αρέσουν με κιμά......βάζω και πατάτες μέσα στο ταψί και γίνονται πολύ ωραία!!!!! Από συμπληρώματα παίρνω φολικό οξύ, σίδηρο και ασβέστιο αλλά το ασβέστιο όχι πολύ φανατικά (όποτε το θυμηθώ!) Για την ασπιρίνη δεν ξέρω να σου απαντήσω......μήπως έχεις θρομβοφιλία?????? Νομίζω την δίνουν σ'αυτές τις περιπτώσεις αλλά μπορεί να λέω και μπούρδα, δεν ξέρω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tha sas pw oti nai thn aspirini thn dinoyn gia to aima mporei na mhn exeis thromvofilia alla thn dinoyn proliprika..........

ante koritsia me ta gemista sas kai egw lew ayrio na kanw eeee moy exete aniksei thn oreksh xaxaxxax aa egw valw kai stafydes sta gemista kai einai poly nostima.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν έχω τίποτα τέτοιο. Είμαι οκ απο ότι ξέρω. Οι πιπεριές μου αρέσουν μόνο να τις μυριζω κι όχι να τις τρώω. Εγω για γέμιστα κάνω ντομάτες, κολοκυθακι και μελιτζανες. Βάζω κιμά και μπόλικο δυόσμο και πατατουλες και γίνεται μουρλια. Η μαμα μου τα κάνει χωρίς κιμά και πάλι είναι θεϊκά! Τα γέμιστα και η μακαροναδες αλλα και μια καλη πίτσα Μαργαρίτα είναι αυτα που δεν μπορω να αντισταθω!

Νασια μου, πως αντιδρας όταν πέφτει και χτυπάει το μωρο? εγω φοβάμαι ότι θα με πιάσει πανικός αν χτυπήσει και ξεκινήσει το κλάμα ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νια μου πρέπει να είναι ωραία με σταφίδα. Σκέφτομαι αύριο που θα κάνω να γέμιση και μερικές ντομάτες με ρύζι, ντομάτα τριμμενη ,δυόσμο, σταφίδες κουκουναρια και χαλουμι. Εδω και καιρο λέω ότι θα το κάνω αλλα ξεχναω να αγοράσω κουκουναρι..

Πάντως νια μου, στις άλλες δυο εγκυμοσυνες δεν επαιρνα ασπιρίνη. Λες αυτο να εφτεξε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια!

τι κανετε?

βανεσσακι εγω απο τα τζαμπο ειχα παρει καποιες φορες κ ηταν τζαμπα τα λεφτα, τα μετανιωσα..

απο την πρωτη φορα που τα επλυνα ξεχειλωσαν. επισης ειναι 100% βαμβακι (ετσι λεει η ετικετα) αλλα λενε οτι δεν ειναι της ιδιας ποιοτητας με το βαμβακι αλλων εταιριων, οτι προερχεται απο κινα κλπ

επισης λενε οτι τα χρωματα που χρησιμοποιουνται (ειδικα σε κατι φανελακια-φορμακια της ντισνει) ειναι τοξικα. δεν ξερω κατα ποσο αυτα ειναι αληθεια αλλα κ στη σελιδα με τις κοινοποιησεις μη ασφαλων προιοντων που βγαζει ανα βδομαδα βγαζει αρκετα προιοντα του τζαμπο.

πολλες φολες πηραμε απο τα τζαμπο, προτιμω να δινω λιγα ευρω παραπανω κ να παρω κατι που αξιζει.

τα ρουχα του ανασταση τα ειχαμε παρει ολα απο τα μαδερκεαρ, τα επλενα στους 90κ τα εδωσα τωρα κ σε μια φιλη κ μου τα γυρισε κ ειναι σαν καινουρια!!

νασια θελω κ εγω γεμιστα!!!!!!!!!!!! μιαμ!!! με μπολικη φετουλα ειναι κολαση!!!

αγκτ καλη επιτυχια με το γιατρο σου σημερα! εγω εχω μεθαυριο κ ανυπομονω!

τα πεσιματα ειναι μια συνηθεια, πεφτουν τοσο συχνα που απο καποιο σημειο κ μετα παθαινεις ανοσια!! :lol:

αυτο που λετε με τον πονο το παθαινω κ εγω αρκετα συχνα γιατι κανω αποτομες κινησεις. κ στον ανασταση που μου ειχε δωσει μαγνησιο μια χαρα το παθαινα παλι..

αλλα τωρα παθαινω συχνα κραμπες, μαλλον θα πρεπει να παρω.

απο συμπληρωματα παιρνω μονο φιλισιν. προσπαθω να πινω γαλα (1-2 ποτηρια τη μερα) κ σε λιγες βδομαδες που θα κανω τις εξετασεις ελπιζω να μη χρειαστει να παρω σιδηρο.. ειναι απαισιος!

τωρα με τις εκπτωσεις λεμε να παμε να παρουμε καμια πετσετα για το μπεμπουλη, δεν ξερω αν χρειαζομαστε κατι αλλο! κ το χειμωνα θα παμε να παρουμε κανενα φορμακι, ετσι να εχει κατι καινουριο κ αυτος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νομίζω ότι η Νία έχει δίκιο, κάποιοι γιατροί δίνουν ασπιρίνη προληπτικά χωρίς απαραίτητα να σημαίνει ότι έχεις και θρομβοφιλία......

Αγγελική μου για τα πεσίματα.......στο πρώτο παθαίνεις έναν πανικό, εγώ βέβαια ακόμα και τώρα πανικοβάλλομαι αλλά προσπαθώ να δρώ ακαριαία π.χ. βάζω αμέσως βούτυρο για να μην μελανιάσει και πρηστεί.....εξαρτάται βέβαια και από το χτύπημα! Μία φορά είχε πέσει και έσκισε τα χειλάκια της και το αίμα έτρεχε ποτάμι.....τρελάθηκα, είμασταν έτοιμοι να πάμε στο νοσοκομείο (το οποίο απέχει και 40 χλμ. από δώ) ήταν 11μιση την νύχτα.....ευτυχώς τελικά δεν χρειάστηκε! Όσο και να τα προσέχουμε τα ατυχήματα είναι μέσα στο πρόγραμμα....δυστυχώς!!! Απλά μαθαίνεις να αντιδράς όσο πιο ψύχραιμα γίνεται......

Πού χάθηκες Λενάκι μου?????? Τί κάνει ο Αναστάσης????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsaki amoy sas afhnw paw gia mam sthn manoyla kai meta voyr gia ton giatro axxxx ti omorfa perasan oi wres kai ftanei h megalh wra tis synantiseis me ta mwrakia as den kratieme sas lew filakia kai tha mpw gia nea to vradaki filakia se oles kai kalh ksekoyrasei............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μεσημέρι Νία μου!

Κι εγώ μόλις έφαγα τα γεμιστούλια μου και λέω να ξαπλώσω λίγο να ξεκουραστώ τώρα που κοιμάται και η ταλιμπανίτσα μου!!!!!

Θα τα πούμε το βράδυ!!!!!

Φιλάκια!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsakia!!!!!!!!!!ti mou kanete????????gyrisa kai egw!!!!!eixame paei sto eksoxiko to savvatokyriako perasame polt wraia...ekana kai to mpanaki mou sthn thalassa exthes to apogeyma...mia xaroula!!!!!!kai twra pali sthn athina kai thn zesth.......milameee den paleyete kathisa ligo sto mpalkoni kai egina mouskema.........molis prin ligo mphka kai efaga kayta fasolakia pou eftiaxe h mama mou kai estaza apo thn zesth...pwpw twra xaplwsa kai anoixa full aircondition...den palayete!!!!!!!!

kai egw koritsia shmera stis 6:30 exw giatro gia na dei tis exetaseis mou...kai na doume ti allo tha mou pei mias kai plhsiazw poly sthn megalh mera.........se 2 evdomades mpainw ston mhna mou :shock::shock::shock::shock: pwpwwwwww!!!!!!!!!!!!!

apo oti diavasa eisaste oles kala koritsakia mou?

me to kalo se oses doune ta mwrakia tous shmera!!!!!!!tha perimenoume neaaaaaaaaaaaaaaa apo olles!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλεναδες μου, θα ξαπλωσω κι εγω κανά μισάωρο κι μετα θα πάω να ετοιμαστω για το ραντεβού με το μπεμπακι μου.

Τιτινακι μου, ξεκουραστικες καλη μου? άντε με το καλο να μπεις στο μήνα σου..

Νια μου, μακάρι να είναι καλα τα ζουζουνια σου..εύχομαι σήμερα να δείτε και φύλο. Πάντως εγω το κόβω για κοριτσάκια..

Θα τα πούμε τα βραδάκι κουκλιτσες μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ αυτη η ζεστη..δεν παιζεται...τωρα βαλαμε κλιματιστικο γατι δεν μπορω...βαψαμε και το δωματιο το παιδικο και εγινε μουρλια...δεν περιμενα τοσο πολυ να μου αρεσει...οσο για τα τζαμπο εμενα μια χαρα μου φαινονται και σοτ γιο μου ειχα παρει και εμεινα πολυ ευχαριστημενη και τωρα παλι απο εκει ψωνισα..τα ζιπουνακια ηταν περιπου στα 2-3 ευρω και τα φορμακια εκει γυρω στα 10..κατι αλλα που πηρα απο το μαραζιλ τα πληρωσα 15 και 20 ευρω και σαν ποιοτητα δεν ειδα διαφορα..και σεντονακια πηρα και απο τζαμπο και απο μαγαζι γιατι δεν ειχε πολλα σχεδια να παρω αλλα γενικα εγω εχω μεινει ευχαριστημενη απο εκει...αυτα...αα καλο γιατρο σε οσες πανε σημερα..εγωΠαρασκευη εχω και ανυπομονωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε κοριτσια οσες πατε γιατρο να μας πειτε τα νεα σας!!

εγω παω αυριο κ ανυπομονω!

το τζαμπο πνατως εχει πολυ καλες τιμες κ μεγαλη ποκιλλια αλλα δε βολευτηκα καθολου ρε κοριτσια...

ειλικρινα εχω μετανιωσει κ το καθε μισο ευρω που εχουμε δωσει εκει! αφου τα επλενα για να καθαρισουν κ να τα φορεσει κ ηταν ξεχειλωμενα!

κισκα μπηκες στον 8ο??? πω πω περναει γρηγορα τελικα ο καιρος!

κοριτσια χαθηκα γιατι ειμαστε ολο απο εδω κ απο εκει

τωρα που δε δουλευει κ ο αντρας μου παμε κ βλεπουμε ολους τους φιλους!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κουκλιτσες μου εγκουλες και κοιλιτσες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1πως ειστε???????

ελπιζω να ειστε ολες καλα κ τα νινακια σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!δεν εχω προλαβει να σας διαβασω καθολου.

μπηκα μια στα γρηγορα, δεν μπηκα αυτες τις μερες καθολου γιατι απο το σαββατο εχω την κορουλα μου με πυρετο!!!!απο το σαββατο ψηνεται στον πυρετο το κοριτσακι μου,εφτασε μεχρι 39,7!!!!!!!!!! :o:o:cry:

ειμασταν κ σε ενα γαμο το σαββατο κ φυγαμε αρων αρων!!!!!!!!

ευτυχως σημερα ειναι καλυτερα με καθε τρεις ωρες με αντιπυρετικα κ αντιβιωση (ογκμεντιν), ομως!!!!!! :cry::cry::cry::cry:

δεν πηραζει να γινει καλα η κουκλιτσα μου κ δεν πηραζει για την αντιβιωση!!!!!!!

ο μπεμπουλης μου κ εγω ειμαστε μια χαρα, περα απο τη στεναχωρια που περασα γιατι φοβηθηκα παρα πολυ γιατι δεν της επεφτε με τιποτα ο πυρετος κ νομισα μηπως παμε σε κανα παιδων, ομως τελικα ευτυχως ειναι καλυτερα τωρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

θα προσπαθησω να μπω το βραδακι κοριτσακια μου!!!!!!!!!!!!!!!

πολλα φιλακια σε ολες τις κοιλιτσες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΟΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΚΑΛΑ ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΑΠΟ ΘΑΛΛΑΣΙΤΣΑ!!!!!!!!!

ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΝΙΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΔΕΣ!!!!!!!

ΑΝΑΣΤΑΣΟΥΛΑ ΜΕΓΕΙΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΣΑΣ!!!!!!!ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΨΩΝΙΣΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΑΠΟ ΤΖΑΜΠΟ Κ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΨΩΝΙΣΕΙ ΕΧΟΥΝ ΜΕΙΝΕΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΜΕΝΕΣ!!!!!!

ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?

ΗΛΘΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ ΣΤΙΝ ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ......

ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΑΛΛΑ ΝΕΑ ΘΑ ΜΠΩ ΣΕ ΛΙΓΟ.....ΠΑΩ ΓΙΑ ΜΠΑΝΑΚΙ!!!!!!!!

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα εγκυούλες! Έχω καιρό να γράψω εδώ αλλά σας διαβάζω συχνά και μαθαίνω τα νέα σας. Είχαμε και εμείς σήμερα ραντεβού με την γιατρό μας και αφού είδε το μικρό μας ότι είναι μια χαρούλα μας είπε και το φύλο!!! Μάλλον είναι ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!!! Για σιγουριά θα το δούμε και στο Β επιπέδου. Πάντως και τις 2 φορές που γύρισε και άνοιξε τα ποδαράκια και τις 2 φορές μας είπε η γιατρός ότι φένεται για κορίτσι, οπότε πιστεύω ότι θα ναι όντως κοριτσάκι!

Είμαι πολύ ευτυχισμένη! :x:x:x8-}8-}8-} Να πάνε όλα καλά και να είναι γερό μόνο και τίποτα άλλο δε θέλω!

Ελπίζω και τα υπόλοιπα κορίτσια που θα πάνε στο γιατρό τους να έχουν μόνο ευχάριστα να μας πούνε! Φιλιά σε όλες τις κοιλίτσες σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΝΤΙ ΜΟΥ ΤΙ ΟΜΟΡΦΑ ΝΕΑ!!!!!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Η ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΣΑΣ!!!!!!!

ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΟΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΡΩΤΗΣΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΠΑΙΡΝΩ ΦΟΛΙΚΟ ΟΞΥ Κ ΣΙΔΗΡΟ ΛΟΓΙΚΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ Κ ΑΣΒΕΣΤΙΟ ΓΙΑΤΙ ΓΑΛΑ ΔΕΝ ΠΙΝΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ.

ΑΝ ΕΧΩ ΧΡΟΝΟ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ ΣΤΟ ΙΠΟΚΡΑΤΕΙΟ ΓΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΑΝΩΔΥΝΟΥ ΤΟΚΕΤΟΥ.ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΧΑΡΤΙΑ ΚΑΤΙ?

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια.Εφαγα κι εγω τα σπεσιαλ γεμιστα, και μετα δουλειες μεχρι και πριν λιγο!

Τελικα ειδα τα φορμακια απο το τζαμπο και γραφουν 100% βαμβακερα.Τωρα στο πλυσιμο δεν ξερω τι γινονται, αλλα μαλλον θα παω απο αλλου να παρω αλλα!

Madi υπεροχα νεα, θα εχευτε μια κοτσιδουλα!!! :D

Ηλιανα μου περαστικα στην μικρουλα σου!!!

Εγω παιρνω σιδηρο, ασβεστιο,φιλισιν και κανω ακομα τις αντιπικτικες ενεσουλες προληπτικα αλλα νομιζω θα τις σταματησω τωρα!Θα του πω και για τα μουδιασματα αυριο, μαλλον θα μου δωσει μαγνησιο!

titinaki μπες να μας πεις νεα απο το γιατρο!

Βρε κοριτσια μου λειπει η Αννα Μαρια!! :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hrtha koritsakia mou!!!!!!!!!!!!

o giatros htan oligo ston kosmo tou shmera...den eipame polla polla giati mou eipe na kanw thn paraskevh NST......einai mia exetash pou vlepoun thn koinitikothta tou mwrou sthn koilia......den mu eipe parapanw pragmata......kila den phra eytyxws.....eimai 68 twra....kai ksekinhsa 57 kala dn einai???

ama kapoia gnwrisei leptomeries gia to NST as mou pei!eyxaristw poly!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΑΣΤΑΣΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΘΑ ΠΑΡΩ ΚΙΑΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΤΖΑΜΠΟ ΦΟΡΜΑΚΙΑ ΖΙΠΟΥΝΑΚΙΑ ΣΑΛΙΑΡΕΣ ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΑΡΩ Κ ΑΠΟ ΠΡΕΝΑΤΑΛ ΜΕΡΙΚΑ ΕΧΕΙ ΨΙΛΟΚΑΛΕΣ ΤΙΜΕΣ!!!!!Κ ΓΩ ΕΧΩ ΚΡΑΜΠΕΣ ΜΟΥΔΙΑΣΜΑΤΑ ΚΛΠ.Κ ΟΛΟ ΤΟ ΞΕΧΝΑΩ ΝΑΤΟΠΩ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ.

ΝΙΑ ΤΙΤΙΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΑΣ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera koritsares moy .......eimai xaroymenh einai mia xara ta mwrakia moy ........alla fyllo den eidame ....den me noiazei omws tha to doyme stis 27 poy tha kanoyme B epipedo .........

titinaki moy to nst einai nomizw o kardiotokografos kai ayto koitaei tis syspaseis tis mhtras to ekana perisi sto iasw polle fores nomizw oti ayto einai an kserei kai kamia allh filenada as mas pei................ola kala omws kai esy eeeee kai mpeneis kai sto mhna soy se ligo e???????? teleia mikrh moy ..............

hlianaki moy perastikoylia sthn mikroyla soy.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • @Elli13 κοριτσιιιιιι μμμ τι καλααα!!!! Ήμουν σίγουρη ότι θ ήταν όλα καλά! Το σώμα σου θυμάται και ξέρει ακριβώς τι πρέπει ν κάνει!!!! Αχχχχ ακούσαμε την πρώτη καρδούλα !!!❤️❤️❤️ ποσό είσαι τώρα;;;  Εγώ η θ πάω τη Παρασκευή η από βδομάδα! Μ είπε ο γιατρός καλυτερα από βδομάδα γ ν ακούσουμε σίγουρα καρδούλα αλλά εμένα ο άντρας θ λείπει σε ταξίδι! Όποτε λέω ν πάω τη Παρασκευή κ αν δν ακούσουμε δν θ αγχωθώ ΔΕΝ ΘΑ ΑΓΧΩΘΩ ΔΕΝ ΘΑ ΑΓΧΩΘΩ και θ ξαναπάω από βδομάδα που θ γυρίσει ο συζυγος! Πιστεύω πως όλα είναι καλά , έδωσε το σήμα του το μικρακι μ με τις ναυτίες π έχω!  @Naty @Θέτις Κ. @Girly είμαστε οι επόμενες ❤️❤️
    • Έλα ντε ; Και εγω αυτό αναρωτιέμαι ήπια 600ml ζαχαρονερό είναι δυνατόν να είναι τα ίδια όρια ;
    • Κορίτσια δεν θα παρω τηλ θα περιμένω και την άλλη φορα τα ίδια έγινε με τον θυρεοειδή και ειχα πανικοβληθεί δεν μου απάντησε ποτε στο μήνυμα μου άσε που ντράπηκα κιολας που του εστειλα μνμ στο κινητό του χωρις μου το δώσει ο ιδιος.. έτρεχα από μόνη μου σε ενδοκρινολόγο μεγάλη βδομαδα τελευταία στιγμή να βρω γιατρό να με δεχτεί  και αποτελέσματα ήταν να μην δώσει καν σημασία στην τιμή του θυρεοειδή  Δεν μου είπε ποτε να του στέλνω αποτελέσματα από εξετάσεις και απο την μια το καταλαβαίνω δεν είναι ιδιώτης να το εχω όποτε θέλω στο τηλέφωνο.. το ήξερα ότι θα γίνει αυτό από την στιγμή που πήγα σε δημόσιο νοσοκομείο 🤷‍♀️
    • Όμως αυτά είναι τα όρια της καμπύλης των 75! Πώς γίνεται να είναι ίδια και για τα 100? Νομίζω κι εγώ να πάρεις να ρωτήσεις, εγώ τουλάχιστον θα ρώταγα και μη σε νοιάζει τι σου είπανε για επείγοντα! 
    • Έλα μπράβο κορίτσι μου όλα καλά πηγαίνουν με το μωρακι σου ήθελε λίγο το χρόνο του η καρδούλα ήταν νωρίς για αυτό 🥰 εγω είμαι με τον αντρα σου 100% τώρα να σου την αλήθεια έχει δίκιο επειδή πάνω κάτω ήμουν στην ίδια κατάσταση με εσενα θέλεις βοηθεια έστω να περάσεις ο πρώτο τρίμηνο σίγουρα θα πάρεις το παιδάκι σου αγκαλιά και εγω την επαιρνα και την παίρνω ακόμα που έχει πάει 12 κιλά αλλά στην αρχή τουλάχιστον προσπαθούσα να μην την παίρνω με το παραμικρό αγκαλιά συνήθως καθόμουν στον καναπε και μου την έδινε η μαμα μου όποτε με χρειαζόταν  Με το καλοοοοο 🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...