Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν5


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 979
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

λοιπον κοριτσακια μου ετοιμο το φαγακι μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!παω να ξαπλωσω να ξεκουραστω λιγο για να την παλεψω μεχρι το βραδυ με τα θηριακια μου!!!!χαχαχαχαχα

οσο για τα ψωνια που λετε, κ εγω την καλαθουνα που πηρα για τον μπεμπακο με δισταγμο κ φοβο την αγορασα!!!!!δεν ξερω αλλα φοβαμαι πολυ αυτη τη φορα με αυτα κ μ'αυτα που περασα οπως ξερετε...!!!!θελω να παρω κ κατι αλλα πραγματακι κ περιμενω να μπω στο μηνα μου κ μετα!!!!!!

ενω στα αλλα δυο μου παιδια αφου ειχα πολυ καλες εγκυμοσυνες χωρις προβληματα ξεκινησα κ τα επαιρνα σιγα σιγα απο την αρχη!!!!!!!

ειναι κριμα κ αδικο να συμβαινουν τετοια πραγματα!!!!πραγματικα ο πονος ειναι μεγαλος κ τα λογια τοσο μα τοσο φτωχα......!!!!!!!!!!!μακαρι καμια μανουλα να μην ξαναζησει τεοιο γεγονος!!!!!!!!!!!!

καλη ξεκουραση νιακι μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τα λεμε μετα.....!!!!!!!!!!!!!!!

μικι μου καλα λεει η νια αν ακουμε ολα αυτα ..........!!!!!!!!!!!πηγαινε κανε τα ψωνια που θελεις κοριτσακι μου σιγα σιγα για να μην σου πεσουνε ολα μαζεμενα, γιατι ειναι αρκετα τα πραγματα που χρειαζεται ενα μωρακι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

φιλακια κοριτσακια παω κ εγω για νανι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τα λεμε μετα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsaki hrtha kai egw!!!!!!!!!!!!!poly zesth vre koritsiaaaaaaaaaaaa den paleyete.....phga me thn mhtera mou to prwi sto dhmarxeio na dhlwsoume ton gamos mas kai phgame me ta podia....den einai kai poly konta...pwpw exw varinei para poly...kai me thn zesth xalia mayra...........meta phgame kai apo thn trapeza na energopoihsw thn karta mou gia na mou vazoun ta lefta...kai akoma den mou ta exoun valei........gia na doume apo ayrio....

ax koritsia htan kai 2 mwrakia sto dhmarxeio eixan erthei oi goneis na ta dhlwsoun........htan apisteyta........htan mono 3 evdomadwn........ axou mwreeeeeeee htan toso mikroulika........den mporousa na parw ta matia mou apo panw tous...skeftomouna synexeia thn stigmh pou tha ton exw kai egw sthn aggalia mou...kai to pws tha einai to prwsopaki tou.........hthela toso poly na ta agiksw alla xerw oti toso mikroulia kalytera einai na mhn ta pianei opoios k opoios...........ax ante kai egw tha hthela na eixa ayto to magiko koumpaki kai na to patisw kai na einai sthn aggalitsa mou!!!!!!!

koritsia mou mhn epireazeste apo ayta pou diavazete........dystixws symvainoun kai ayta alla kathe eggymosynh einai diaforetikh....makari na mhn ksanazhsei kamia manoula tetoia dysaresta.....einai toso ma toso lyphro.........den yparxoun logia.......opote niwsete etoimes phgainete gia pswnia einai toso yperoxo n pswnizeis gia to mwraki sou..............

egw ta ksekinhsa ta pswnia siga siga apo nwris kai twra ta exw ola sxedon etoima....kalytera na mhn ta afhsete gia to telos giati etsi opws varenoume tha einai ligo varvaro........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kala koritsia episis o mpempis mou tou dinei kai katalavainei...mallon exei arxisei kai strimoxnete para poly.......mou kanei apisteyta eksogomata olh mera........exthes to vrady molis phge na filisei o antras mou thn koilitsa mou gia kalhnyxta taytoxrona esprwse o mpempis to stoma tou antra mou..poly geliooooooooooooooooooo :lol::lol::lol::lol::lol:

trelethike o antras mouuuuuuuuuuu :P:P:P:P:P:P

ax koitaga shmera ta mwrakia kai den mporousa na dianoithw oti ena toso mikro plasmataki einai aythn thn stigmh shn koilitsa mou kai oti tha vgei apo esa mou....poso magiko einai telika olo ayto pou zoume vre koritsia????evlogimenes eimaste oles mas!!!!!!!!o theoulis as exei kala ola ta mwrakia tou kosmou!!!!!!

nia mou mhn anxonese to poly se 2 evdomades ta didimakia sou tha kanoun party sthn koilitsa sou kai den tha se afhnoun se hsyxeia!!!!!!!!

kai sas vazw kai fwtografies tis evdomadas............. :D:D:D:D

post-11182-13873937391294_thumb.jpg

post-11182-13873937392039_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα εγκυουλίτσες μου!!!!!!!!!!!!!!!!

Πωπω δεν είναι κατάσταση αυτή με την ζέστη......αισθάνομαι σαν να λιώνει το δέρμα μου!!!!!!!!!!!! Όλο το βράδυ με τον ανεμιστήρα στο φουλ, μόλις το έκλεινα για λίγο κατευθείαν γινόμουν μούσκεμα στον ιδρώτα......φυσικά ούτε λόγος για ύπνο μ'αυτό το χάλι!!!!

Διάβασα κι εγώ το πόστ της Efi21 και καταστεναχωρέθηκα.......κρίμα, πολύ κρίμα.....πως να την παρηγορήσεις αυτή την κοπέλα???? Το έχω ζήσει κι εγώ (στην 25η εβδομάδα) και ειλικρινά είναι πάααααρα πολύ δύσκολο! Είναι από αυτές τις καταστάσεις που λές "ούτε στον εχθρό μου!!!" Από την ώρα που το διάβασα είμαι συνεχώς ξαπλωτή και προσπαθώ να "ακούω" την μπέμπα μου!!! Ο Χριστός και η Παναγία να φυλάνε τα μωράκια μας και να γεννηθούν με το καλό!!!!!!!!!!!!

Ούτε κι εγώ έχω ψωνίσει τίποτα για την μπέμπα (εκτός από μία πιπίλα, μία ποδίτσα και δύο μαλακά παιχνιδάκια από τα jumbo την Δευτέρα, δεν άντεξα να μην της πάρω απολύτως τίποτα) αλλά είμαι και τυχερή γιατί δεν θα χρειαστώ πολλά πράγματα, τα χοντρά (καρότσι, καλαθούνα κτλ.) τα έχω ήδη από την κόρη μου. Πάντως κι εγώ φοβάμαι να ψωνίσω ακόμα......και στο πρώτο μου μωράκι είχα πάρει κάποια πραγματάκια και μετά βαλάντωνα στο κλάμα κάθε φορά που τα έβλεπα!

Εμείς σήμερα έχουμε μελιτζάνες ιμάμ μπαϊλντί, τα κρεμμύδια με χαλάνε λίγο αλλά τρελαίνομαι για μελιτζάνες!!!!!!!!!!

Πάω να ξαπλώσω κι εγώ λίγο κουκλίτσες μου μπας και προλάβω να ξεκουραστώ πριν ξυπνήσει η ταλιμπανίτσα μου η βαρβάρα.......

Φιλάκια πολλά σε όλες τις κοιλίτσες!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστίνα, με τέτοιο καιρό δεν είναι να πηγαίνεις πουθενά με τα πόδια. Εγώ, που μια ζωή κατηγορούσα τους Κύπριους ότι πάνε με το αμάξι μέχρι τη γωνία, τώρα πηγαίνω με το αμάξι μέχρι τη γωνία. Δε γίνεται αλλιώς.

Όσο για τα μικροσκοπικά μωρά, εγώ φρικάρω με τα νεογέννητα. Είναι τόσο μικρά και εύθραυστα που νομίζω ότι μόλις τα φυσήξεις θα σπάσουν. Εννοείται ότι δεν μπορώ να διανοηθώ ότι μέσα στην κοιλιά μου βρίσκεται ένα τέτοιο!

Νάσια, κι εγώ προσπαθώ να το ακούω συνέχεια σήμερα, αλλά δεν πολυκουνιέται. Φυσικά δεν είναι και απόλυτη αδράνεια, όλο και κάτι κάνει, αλλά έχω αγχωθεί τρομερά, μέχρι που σκέφτομαι να κόψω το μάμμυ για ένα διάστημα, για να έχω την ψυχική μου ηρεμία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου, μόλις ξυπνησα απο έναν βαθύ ύπνο..

Κι γω λυπηθηκα πολυ για το κοριτσάκι που έχασε το μωρακι. ΕΙναι πολυ δύσκολο ότι και να λέμε και δυστυχώς συμβαίνει.. Εμένα μου συνεβει 2 φορές αλλα σε αρχικό στάδιο. Πάλι όμως γίνεσαι κομμάτια γιατί κάθε γυναίκα που μαθαίνει ότι είναι έγκυος φαντάζομαι χαίρεται πολυ, ονειρεύεται,κάνει σχέδια.. Εμένα την πρώτη φορα μου στοίχισε πολυ,ήμουν 10 εβδομάδων, και συνεβη την ημερα των γενεθλιων μου.άργησαν να το ξεπεράσω. Φοβόμουν να ξαναμεινω έγκυος. Την δεύτερη φορα έλεγα ότι αποκλείεται να μου ξανασυμβεί αλλα μέσα μου φοβόμουν παρα πολυ.τελικά το έχασα αλλα είπα στον εαυτό μου ότι δεν θα το βάλω κάτω. Την Τρίτη φορα που εμεινα έγκυος ήμουν έτοιμη για όλα. Δεν ξεκίνησε με τις καλύτερες προοπτικές. Με τον άντρα μου ήμασταν έτοιμοι για τα πάντα. Δεν μπορούσαμε να χαρούμε. Όταν ξεκίνησε να κλοτσαει το μωρο αρχήσα να νιώθω καλύτερα αλλα αν δεν κλοτσησει για λίγη ώρα με πιάνει πανικός.

Σήμερα που διάβασα την ιστορία της κοπέλας , με έπιασε πάλι ανασφάλεια..

Νια μου δεν ήξερε ότι έχασες μωρακι σε προχωρημένο στάδιο. Μακάρι κορίτσι μου να μην τύχει σε καμία γυναίκα αυτο το πράγμα.

Κι εγω φοβάμαι ακόμα να κάνω αγορές γι αυτο και στην αρχη που μπήκα στο σάιτ ρωτούσα ποτε ξεκινάμε τις αγορές.

Άννα Μαρία και μίκι προσπαθήστε να βγάλετε απο το μυαλό ότι κάτι κακό θα συμβεί..

Πάντως ξέρω κοπέλες που κάνουν αγορές μόλις αποφασίσουν ότι θέλουν να κάνουν παιδιά..

Τι να πω?ξέρω κοπέλα που έχουν προβληματα γονιμοτητας, προσπαθούν χρόνια. Ακόμη δεν έχει κάνει

εξωσωματικη και ξεκίνησε να αγοράζει ρουχαλακια... Τι να πω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να'μαι κ παλι φιλεναδες!!!!!!!!!!!!!!!!!!κ ναι δεν καταφερα νακοιμηθω με προλαβε ο γιος μου!!!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted: εχω τρελα νευρα μαζι του σημερα!!!!!!!!!!!εχει λυσσαξει βρε κοριτσια, δεν ξερω τι τον εχει πιασει.....!!!!!!!!!!!δεν ακουει , πηραζει κ χτυπαει συνεχεια την αννουλα......!!!!!!!!!!τα νευρα μου!!!!!!!!!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

εν τω μεταξυ βρε κοριτσια ο μπεμπης πριν λιγο μου εριξε μια δυνατη κλωτσια κατω αριστερα :shock::shock::shock::o:o:o:o αλλο πραμα λεμε...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!πεταχτηκα μεχχρι πανω κ πονεσα κιολας!!!!!! :?:?:roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηλιαννα μου κι εμένα κάποιες φορές με ξαφνιάζει με τις κλοτσιες ο μπεμπακος μου. Κάποιες είναι δυνατές και ποναω αλλα εδω και μέρες είναι πιο ευγενικός. Τις προάλλες με κλοτσισε τοσο κοντα στην ουροδοχο κυστη που νόμιζα ότι θα τα κάνω πάνω μου..

Μόλις μου ήρθε μειλ απο το baby baby για την ανάπτυξη που έχει το μωρο αυτη την Βδομάδα. 1.1kg λέει. Για να δούμε την Δευτέρα που θα πάω στον γιατρο τι θα μου πει.. Αγωνιω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου,τι κανετε???εγω πριν λιγο γυρισα απο γιατρο!!εκανα β επιπεδου, αλλα δεν ολοκληρωθηκε γιατι δεν ανοιγε με τιποτα το δεξι του χερι και επρεπε οπωσδηποτε να τη δει ο γιατρος!!!και θα ξαναπαω αυριο πρωι!!!αφηστε που ημουν εκει 3 ωρες!!!ο γιατρος το κουνουσε, με εστελνε να περπατησω, να φαω γλυκο, αλλα αυτο τιποτα!!και εκτος απο αυτα απογοητευτηκα κιολας γιατι δε φαινοταν οπως τα δικα σας μωρακια εγχρωμο και να φαινονται ολα τα χαρακτηριστικα του, αλλα ασπρομαυρο και οχι πολυ καθαρο...γιατι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhsperoydia edw kai egw molis shkwthika kala den ekana kai ton kalhtero ypno alla ksekoyrastika ligaki..

ax vre vanessaki moy to mikroyli soy soy ekane kolpa e???????? den peirazei afoy einai kala tha ksanakaneis thn eksetasei kai ola tha einai kala na fas sokolatitsa emena otan trww sokolata koynioynte san trela ston yperhxo kai lew thn deytera poy tha paw na mhn faw epeitides gia na dw an einai telika apo thn sokolata xaxaxaxaxa...........

aggelikh moy nai exw xasei megalo mwro egw kai einai katharo thema toy iasw me ta kolomikrovia toys .....alla meta apo 8 peripoy mhnes emeina pali ...............me ekswswmatikh vevaia pali.......... eytyxws poy petixe dld giati eimoyn poly xalia psyxologika........... omws telika einai o xronos poy siga siga ta giatreyei ola ......den tha to ksexasw pote fysika kai kathe mera to skeftome alla den mporw na kanw kati allo dystyxws kai ayta ta mwra moy twra einai ta deytera etsi lew kai etsi tha einai tha exoyme kai ton aggelako moy poy tha mas prosexei panta..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε καλως τες εγκυουλιτσες μου!!!!!!!!1

κοιρτσακια πηρα τηλ τον γιατρο κ μου ειπε να μην κανω τιποτα κ το πρωι να παω πρωι πρωι!!!!!!ουφφφφφ αγχος κ αυτο παλι!!!!!!!!

αγγελικη μου κ σενα τετοια σου κλανει ο μπεμπακος ασου ε?????κ εμενα εκεινη την ωρα που το εκανε αυτ0ο ειχε ερθει ο αγγελος κ εκλαιγε στα ποδια μου!!!ε τα πηρε στο κρανιο φαινεται9 ο μικρος κ σου λεει θα σου δειξω εγω με σκατιαρικο μας επρηξε ολη μερα!!!!!χαχαχαχαχαχααχα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αχ βανεσσακι μου τι κολπακια σας εκανε το μικρουλακι σας???!!!!!!!!!!!αντε αυριο με το καλο να ολοκληρωσετε το β επιπεδου!!!!!!!!!θα περιμενουμε τα νεακια σας!!!!!!!!!!!

νιακι μου ξεκουραστηκες κουκλιτσα μου???????ετσι ειναι κοπελα μου!!!!!!

τιτινακι μου σουπερ η κοιλιτσα σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΑΡΤΕ ΜΑΤΙ ΤΟ ΠΑΡΤΣΑΚΛΟ ΤΟΝ ΑΓΓΕΛΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΒΡΗΚΕ ΚΑΤΙ ΓΥΑΛΙΑ ΤΗς ΑΝΝΑς ΜΑΡΙΑς ΜΟΥ Κ ΤΑ ΦΟΡΕΣΕ!!!!!!!!!!!!!

ΜΙΛΑΜΕ ΠΟΛΥ ΝΟΥΜΕΡΟ Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

EIKONES x - peria 321.jpg[/attachment:2q4prz5u]

post-14664-13873937393477_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΙΝ ΖΕΣΤΗ ΕΙΜΑΙ ΧΑΛΙΑ...Κ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ ΓΙΑ ΤΙΝ ΕΦΗ ΕΧΩ ΤΑΡΑΧΤΕΙ ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ......ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΙΝ ΣΥΜΒΕΙ ΠΟΤΕ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ.ΓΕΡΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΝΑ ΕΥΧΗΘΩ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!!!!!

ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΜΕ ΑΥΤΙΝ ΤΙΝ ΖΕΣΤΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ....ΔΕΝ ΠΑΛΕΥΕΤΑΙ.ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑ ΜΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΜΠΥΤΖΑΜΑΚΙΑ Κ ΝΥΧΤΙΚΑ Κ ΔΕΝ ΣΗΚΩΘΗΚΕ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΚΑΤΣΟΥΜΕ ΣΤΟ ΛΕΩΦΟΡΕΙΟ ΠΟΥ Κ Η 2 ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΓΚΥΟΣ...ΑΙΣΧΟΣ.

ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΕΙΡΑΧΤΗΡΙ Ε?ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΑΣ ΑΥΡΙΟ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ Κ ΝΑ ΜΑΣ ΦΕΡΕΙΣ ΟΜΟΡΦΑ ΝΕΑ!!!!!

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΕΙΑΙ.ΕΣΥ?Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ!!!!!!!

ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ?

ΜΙΚΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕ ΤΙΝ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ Κ ΞΕΚΙΝΑ ΨΩΝΙΑ......ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΕΚΠΤΩΣΕΙΣ ΣΥΜΦΕΡΕΙ ΝΑ ΨΩΝΙΣΕΙΣ ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΩ.

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ,ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ,ΝΙΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχα Ηλιαννα ωραιος ο μικρος με το γυαλι...κοριτσια καλυτερα να μην διαβαζετε αυτα τα ποστ...εγω μολις ειδα τον τιτλο δεν το διαβασα.,..αφηστε που εχτες ειχα πονους ολη νυχτα σχεδον και σημερα τα ιδια και πηγα στη γιατρο και εκανα κορδελα και κολπικο και κανονικο υπερηχο...ευτυχως διαστολη δεν εχω αλλα πρεπει πλεον μεχρι να γεννησω να ξαναπινω yutopar = isoptin..χαλιααα..η μικρη ειναι τωρα 1.500γρ,..πηρε 300γρ σε μια βδομαδα...μια χαρα...την αλλη Παρακσευη εχω και ντοπλερ..μου ειπε κλασικα ξαπλα και ακινησια...βιαζεται τι να πω με αυτο το παιδι...Χριστινααα τελεια τσιτωμενη κοιλιαααα χαχαχ..εγω αρχισα μετα την βεπιπεδου τα ψωνια..το ιδιο και στο γιο μου...αν θελετε να παρετε κατι τωρα με εκπτωσεις καλο ειναι απλα να μην παρετε ρουχα μιας και θα ειναι αλλη η εποχη που θα γεννησετε..εγω περιμενω τωρα την προικα απο το μωροσετ που σας ελεγα οτι εβαλε προσφορα 50.00ευρω...μολις την παρω θα βαλω φωτο...σας βαζω μια φωτο με ενα κρεμαστο με hello kitty που εφτιαξα για το δωματιο και με το μαγιωω...για του χρονου που μας πηρε η νοναααα...

post-1349-13873937393653_thumb.jpg

post-1349-1387393739378_thumb.jpg

post-1349-13873937393856_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας και πάλι!!!!!!!!

Παρόλο που βράδιασε η ζέστη αφόρητη!!!!!!!!!!!! Ούτε εγώ δεν έχω σίτες στις πόρτες και μόλις ανοίξω τσούπ όλα τα έντομα και τα ζωύφια μπαίνουν μέσα....

Ηλιαννάκι πολύ μούρη ο γιός σου!!!!!!!!!! Τέλειος με τα γυαλιά!!!!!!!! Και η κόρη μου έχει (και μάλιστα δύο ζευγάρια, της πήρα εγώ και μας έφεραν κι ένα δώρο) και να δείς πώς καμαρώνεται η ψωνάρα όταν τα φοράει!!!!!!!!!! Μα δεν έχουν πολύ πλάκα????? Ελπίζω όλα να πάνε καλά αύριο στον γιατρό καλό μου!

Βανεσάκι μου αφού είναι όλα καλά με το μπεμπάκι σου μην στεναχωριέσαι....και η δικιά μου δεν είχε καλή θέση και μας παίδεψε μέχρι να τα δεί όλα ο γιατρός.....δεν άνοιγε τα χεράκια της με τίποτα να μετρήσει ο γιατρός δαχτυλάκια.....και η καρδιά δεν φαινόταν καλά και με έστειλε να κάνω μερικές βόλτες για να αλλάξει θέση!!! Κι εμείς ασπρόμαυρα είδαμε τα περισσότερα γιατί λόγω θέσης δεν φαινόταν καλά το μουτράκι της αλλά δεν με πειράζει αρκεί που είναι όλα καλά!!!!!!!! Τυχερούλαααα, αύριο θα την ξαναδείτε την ζουζού!!!!!!!!!!!!! Καλού κακού πάρε και μια σοκολατίτσα μαζί σου.....τα κάνει πιο κινητικά τα ζουζούνια!!

Μυριάκι μου άστα, μην την ψάχνεις με τα λεωφορεία.....απαράδεκτος έχει καταντήσει ο κόσμος, τίποτα δεν σέβονται, ούτε έγκυες, ούτε μωρά.......

Κίσκα μούρλια τα hello kitty....εγώ δεν βρήκα μαγιό για την κόρη μου αλλά της πήρα πετσέτα θαλάσσης hello kitty!!! Έχω μεγάλη περιέργεια να δώ την πιπίλα με τα σβαρόφσκι...που την ανακάλυψες??????

Teddy μου εσύ μπαίνεις πρωί, εγώ συνήθως βράδυ......δεν θα σε πετύχω ποτέ online....τί κάνει η μπουμπού????? Πώς πήγε σήμερα η καμπύλη ζαχάρου?????? Τα κατάφερες????? Αχχχχχ εγώ θα πάω την άλλη εβδομάδα....

Άννα Μαρία μου κι εμένα δεν είναι κάθε μέρα πολύ κινητική η μπέμπα....υπάρχουν μέρες που την νιώθω ελάχιστα.Τώρα δεν τα ακούμε πολύ γιατί έχουν μπόλικο χώρο να κινούνται άνετα, αργότερα δεν θα τα ακούμε πολύ γιατί δεν θα έχουν πολύ χώρο να κουνηθούν...βγάλε άκρη!!!!!!!! Κι εγώ επηρεάζομαι πολύ όταν διαβάζω άσχημα πράγματα και μετά με πιάνουν οι ανασφάλειες....η αλήθεια είναι ότι από τη στιγμή της σύλληψης η μάνα πάντα θα ανησυχεί για όλα!!!!!! Είτε μαθαίνεις είτε δεν μαθαίνεις τί γίνεται γύρω σου....πάντα θα έχεις τις αγωνίες σου!

Αγγελική κι εγώ έκανα επισκληρίδιο και τις δύο προηγούμενες φορές....τίποτα δεν είναι......σου κάνουν τοπική αναισθησία πριν σε τρυπήσουν κι έτσι δεν καταλαβαίνεις τίποτα!

Πωπω θα σκάσω.....τί ζέστη είναι αυτή??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααα μπηκα μια να περασει η ωρα να πιω τα χαπακια μου....Νασια μου το μαγιω ειναι απο τα τζαμπο....εχω βρει σχεδον ολα τα μερη με HELLO KITTY ..οτι θες ρωτα...χιχιχ...οσο για την πιπιλα ειναι μια κοπελα στην γλυφαδα που εχει facebook και εχει το μαγαζι babyly hills και φτιαχνει πιπιλες,μπιμπερο,παπουτσακια και αλλα με ζβαροφσκι...μου εχει ετοιμη την πιπιλα...αλλα δεν την εχω παραλαβει ακομα...μου εστειλε ομως φωτο...μισο να την βαλω...σας βαζω και το link με το προφιλ της στο face να την κανετε add αμα θελετε..σημερα εχει θαλασσαααααα.....φιλιααα

http://www.facebook.com/home.php#!/babylyhills

post-1349-13873937393941_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmeroydia omorfes koilitses ti kanete??????????

egw ekana to mpanaki moy kai lew na paw mexri ta jambo na xazologisw me thn mama kai meta tha gyrisoyme na ftiaksoyme kanelonia ax trelenome gia ayto to fagaki.........

kiska moy ti teleia pragmata kia ..kala h pipila den pezete xaxaxaxaxa to mono sigoyro einai oti tha parw an exw koritsaki........xixixixiixi

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααα μπηκα μια να περασει η ωρα να πιω τα χαπακια μου....Νασια μου το μαγιω ειναι απο τα τζαμπο....εχω βρει σχεδον ολα τα μερη με HELLO KITTY ..οτι θες ρωτα...χιχιχ...οσο για την πιπιλα ειναι μια κοπελα στην γλυφαδα που εχει facebook και εχει το μαγαζι babyly hills και φτιαχνει πιπιλες,μπιμπερο,παπουτσακια και αλλα με ζβαροφσκι...μου εχει ετοιμη την πιπιλα...αλλα δεν την εχω παραλαβει ακομα...μου εστειλε ομως φωτο...μισο να την βαλω...σας βαζω και το link με το προφιλ της στο face να την κανετε add αμα θελετε..σημερα εχει θαλασσαααααα.....φιλιααα

http://www.facebook.com/home.php#!/babylyhills

kiska moy esy pws eisai sto fb???den se exw.......

egw eimai (Nia chirmpoy).....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα φιλεναδες.

Τι κάνετε?

Ηλιαννα μου πολυ γλυκιά φατσουλα ο γιος σου. Άγγελος όνομα και πράγμα.δεν μπορω να πιστέψω ότι αυτο το ζουζουνακι κάνει αταξιες και γκρινιαζει..

ΚισκΑ , δεν έχω λόγια για την πιπιλα! Θεϊκή!και τα ντεκόρ που έκανες όμως είναι πολυ ωραία! Για αγοράκι έχεις καμία ιδέα?κι εμένα μου αρέσει να δημιουργώ. Για το αγοράκι μου σκέφτομαι κάτι με θέμα αεροπλανακια η δελφινακια .. Έχω δει και μια ωραία ταπετσαρια στο Ίντερνετ απο τα εσπιριτ.

Νια μου κι εγω παθαινω για κανελονια και ζυμαρικά γενικότερα.εγω δεν έχω κοιτάξει ακόμα στα jumbo για μωρουδιακα.. Είναι καλα τα πράγματα του η όχι ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα φιλεναδες.

Τι κάνετε?

Ηλιαννα μου πολυ γλυκιά φατσουλα ο γιος σου. Άγγελος όνομα και πράγμα.δεν μπορω να πιστέψω ότι αυτο το ζουζουνακι κάνει αταξιες και γκρινιαζει..

ΚισκΑ , δεν έχω λόγια για την πιπιλα! Θεϊκή!και τα ντεκόρ που έκανες όμως είναι πολυ ωραία! Για αγοράκι έχεις καμία ιδέα?κι εμένα μου αρέσει να δημιουργώ. Για το αγοράκι μου σκέφτομαι κάτι με θέμα αεροπλανακια η δελφινακια .. Έχω δει και μια ωραία ταπετσαρια στο Ίντερνετ απο τα εσπιριτ.

Νια μου κι εγω παθαινω για κανελονια και ζυμαρικά γενικότερα.εγω δεν έχω κοιτάξει ακόμα στα jumbo για μωρουδιακα.. Είναι καλα τα πράγματα του η όχι ?

den kserw mwre ti na pw egw omws epeidh eimai emporos kai eimai mesa sthn agorakai pio poly o antras moy twra poy egw kathome ena exw na sas pw oti ola pia einai kinezika kai mono h tampeles allazoyn. opote apo opoy kai na pernoyme den allazei kati mono an pame sta poly akriva poy kai ekei pisteyw ta idia einai ...........alla egw den tha paw gia ta mwra alla gia na xazologisw diafora xaxaxxaxaxa........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΑΡΤΕ ΜΑΤΙ ΤΟ ΠΑΡΤΣΑΚΛΟ ΤΟΝ ΑΓΓΕΛΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΒΡΗΚΕ ΚΑΤΙ ΓΥΑΛΙΑ ΤΗς ΑΝΝΑς ΜΑΡΙΑς ΜΟΥ Κ ΤΑ ΦΟΡΕΣΕ!!!!!!!!!!!!!

ΜΙΛΑΜΕ ΠΟΛΥ ΝΟΥΜΕΡΟ Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

EIKONES x - peria 321.jpg[/attachment:qk4l03aq]

gia dakgwma einai ayto to mikroyli xaxaxxaxaxa dwstoy ena dakgwmataki sto mpoytaki apo thn theia nia xaxaxxaxaxa gia na to eyxaristithw ...........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νια έχω παει μέχρι τώρα στο premaman και η αλήθεια είναι ότι μου φάνηκαν λίγο τσουχτερες οι τιμές τους ειδικά σε προίκα μωρού..

Φορμακια και ρούχα εδω έχει καλής οιοτητας σε κάτι πολυκαταστήματα debenhams μάλλον αγγλικά είναι γιατί δεν τα ήξερα στην Ελλάδα. Τα βρεφικα στα ζΑρα είναι πανάκριβα, εδω τα ζΑρα είναι πιο ακριβά απο ότι εκει. Καλές τιμές και ποιότητα βρήκα στα d.Pam.. Δεν έχω πάρει ακόμα τπτ γιατί τώρα έχει μόνο καλοκαιρινά..

Εδω δεν έχει λητω, Ήρα κτλ αλλα πήγε η μαμα μου προχθές στα λητω και βρήκε καλα πράγματα είπε.

Εγω παντω για κάτι συρτεριερες που σκέφτομαι να βάλω, είδα στον κατάλογο του ικεα μια ωραία λευκή. Σκέφτομαι αντί να πάρω αυτο το σταντ με αλλαξιερ και μπανακι, να βάλω αυτο το στρώμα της αλλαξιερας πάνω στην συρταριερα. Λέτε να βολεύει?

Νια πως είσαι στο facebook? το εγραψες πριν αλλα μου βγάζει την γραμμή του chat στη μέση της οθόνης και δεν φαίνεται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • @Θέτις Κ. με το καλό η βάπτιση! Πότε είναι;;  Τι ωραία θα είσαι εγκυούλα και νονά 😍 Πώς είσαι εσύ; Και πότε έχεις ραντεβού στο γιατρό;
    • Το ίδιο με πριν προς το παρόν καθε 3-4 βδομάδες παμε... Εγώ έχω πάρει και από τα δύο. Newborn και 1-3. Σε περίπτωση π βγει ψηλός 🤣 να είμαι προετοιμασμένη 
    • Κορίτσι μου λυπάμαι πολύ πραγματικά. Καλή ανάρρωση και σωματική και ψυχική και όλα θα πάρουν το δρόμο τους προς το καλύτερο να είσαι σίγουρη. Στην τελευταία μου αποβολή η γιατρός με έστειλε να κάνω εξετάσεις για θρομβοφιλία. Έχεις κάνει αντίστοιχες εξετάσεις; 
    • Καλησπέρα κι από μένα κορίτσια μου! Δε γράφω τακτικά αυτές τις μέρες γιατί βρισκόμαστε στον πυρετό των προετοιμασιών για τη βάπτιση όπου γίνομαι νονά ❤️ διαβάζοντας όμως τα μνμτα θέλω κι εγώ να στείλω ένα μήνυμα συμπαράστασης στα κορίτσια μου που έχουν πέσει: @anna30 πέρυσι ακριβώς 2 μήνες αφότου είχα αποβάλλει το 11εβ μωράκι μας, πήγα στη βάπτιση της κόρης μιας ξαδέρφης μου. Μια γειτόνισσα της που με ήξερε φατσικα μόνο, είχε το θάρρος τότε να μου πει "εσύ δε ζηλεύεις τώρα την ξαδέρφη σου που έχει δύο κορίτσακια; Δε θα θέλες ένα κι εσύ;". Νομίζω ήταν απ' τις χειρότερες ατάκες που είπε κανείς εκείνη την περίοδο του πένθους για μένα και το σύντροφό μου. Προφανώς αυτή η κυρία δε γνωρίζε τι μου συνέβαινε, αλλά αυτό δε δικαιολογεί το τι σκέφτηκε να μου πει. Όπως σου είπε η @Diwni εγώ εκείνη τη στιγμή αυτόματα βουρκωσα ενώ την κοίταζα στα μάτια. Κι απλά απομακρύνθηκα. Ίσως καταλάβε κι ένιωσε ασχημα, ίσως και θεώρησε ότι ήμουν απλώς αγενής. Δε με ενδιαφέρει καθόλου. Τι θέλω να σου πω Μ αυτό; Ο κόσμος θα λέει ο,τι βλακεία του κατέβει γιατί δε σκέφτεται πριν μιλήσει. Εσύ δε χρειάζεται ούτε να τους δικαιολογήσεις αλλά ούτε και να είσαι κάπως απέναντι τους. Ο,τι σου βγει. Αν έχεις το σθένος να τους βάλεις στη θέση τους, κάντο. Αν πάλι θέλεις να τους αγνοήσεις, κάντο. Να κάνεις ο,τι περνάει απ' το χέρι σου να ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ. Οποιαδήποτε απώλεια είναι απώλεια και ο θρήνος είναι απόλυτα σεβαστός.  Σου κάνω μια τεράστια αγκαλιά ❤️❤️❤️ @Mpourmpoulo μου γλυκό, έχεις περάσει πολύ δύσκολες εβδομάδες και οι πληγές της απώλειας είναι νωπές. Το κοριτσάκι σας θα σας βλέπει από ψηλά και είμαι σίγουρη πως είναι πολύ περιφανή που είστε οι γονείς της - οι πιο δυνατοι, επίμονοι, με πάρα πολλή αγάπη. Θα σας στείλει το ουράνιο τόξο σας και θα είναι ακόμα καλύτερα απ' ότι είχατε ονειρευτεί 🌈❤️ απ' την άλλη, λυτρωτικά τα αποτελέσματα μιας και ήταν όντως τυχαίο γεγονός - εμας δε μας άφησαν να κάνουμε καρυότυπο πέρυσι μιας και ήταν η "πρώτη" φορά, κάτι που δε το καταλάβα ποτέ, λες κι αυτή η ψυχούλα δε μετρούσε γι αυτούς. Τέλος πάντων, κρατά τα θετικά, σφιξε τα δόντια και τα καλύτερα έρχονται! Έχεις παααααρα πολύ δύναμη μέσα σου αγάπη κι η ζωή σίγουρα θα σ ανταμείψει ❤️❤️
    • Καλησπέρα κορίτσι μου εγω δεν γνωρίζω καθόλου να σου πω την αλήθεια οι γιατροι τι σου είπαν ;
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...