Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2010 Νο2/οι πρώτες βουτιές!!


Recommended Posts

καλεεεε τι θα κανω???κοιμηθηκε 7.30 και ξυπνησε τωρα 10.00!!!ωρε μανα θα βρυκολακιασουμε σημερα!!!

καλε θελω και γω το θεμα!!!!

εγω φεγγαρολουστηκα στο μπαλκονι τελικα!!ητανε να παμε εξω αλλα μας χαλασε τα σχεδια η μικρη!!!

ολη μερα εξω ημασταν βεβαια!!!

βλεπουν τα μικρα σας καθολου τηλεοραση???εννοω καρτουν!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλε κοριτσια?τι λογοδυαροια ειναι αυτη μεσα σε 24 ωρες?ποπο δεν ειναι να χαλαρωνετε..

και πως πεταγωσασταν απο το ενα θεμα στο αλλο...απο τις πεθερες στο σεξ..και πισω παλι..

και επειδη ειμαι παθουσα και μαθουσα μπορω να πω στο θεμα πεθερας που δεν εχει ουτε ιερο ουτε οσιο εκεινο που εχω καταλαβει ειναι πως πρεπει απο την αρχη να μπαινουν ορια για να ξερει καθενας που βαδιζει..και εμενα ο δικος μου λεει οτι η μαμα του εχει δικιο και παντα θα την υπερασπιζετε ωσπου μια ωραια μερα του λεω πως αν χτυπα ξυλο γινει κατι και ερθει η μανα του και πει οτιδηποτε και με προσβαλει η τσακωθει μεσα στο σπιτι μας και δεν παρει αμεσως το μερος μου ακομα και αν εχω αδικο και δεν διωξει την ιδια ωρα και στιγμη αυτη απο το σπιτι εγω θα παρω τον μικρο και θα φυγουμε...στο σπιτι μας του εξηγω αφεντικα ειμαστε εμεις και κανεις αλλος οποιος και αν ειναι αυτος...και ο θεος ο ιδιος να πει το αντιθετο το δικιο θα ειναι δικο μας..τα χασε αλλα νομιζω το καταλαβε...οπως και αυτη απο τοτε που ειδε οτι μαζι μου δεν μπορει να παιξει γιατι πολυ απλα αναγκη δεν την εχω σε τιποτα και πουθενα και οποτε ερχετε σπιτι ειμαι τυπικη και ψυχρη εχει γινει μες στην γλυκα...φοβερα θελουν κοριτσια φοβερα...

ρεβεκκα συγχαρητηρια για χθες αντε και στα δικα μας...εμενα δεν καθεται παντως να δει καρτουν αλλα τρελενεται για μουσικη και ετσι βλεπουμε καθημερινα και εντατικα mazoo and the zoo και τα ζουζουνια...χορευουμε ολες τις επιτυχιες τους και ιδιαιτερα τον σκατζοχοιρο..την μπουμπου την αλεπου...και οτιδηποτε εχει σχεση με παπιες..(μην με ρωτησετε γιατι τετοιο κολλημα δεν ξερω..)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια ο μικρος ηπιε το βραδυ μονο 90ml απο τα 210 που του φτιαχνω..βεβαια απο τοτε που αρχισαμε στερεες τροφες,το γαλα το εχει ελαττωσει και πινει περιπου 170-180 στην καλυτερη,αλλα 90 αποψε!!!!!!τι ορθια τον ειχα να τον ταισω,τι τραγουδακια..τι τον εβαζα να πιασει καδρακια στον τοιχο μπας και τον κανω να ξεχαστει..τιποτα..ποσο πινουν τα δικα σας;τι γαλα τους δινετε;

μηπως για αυτο δεν εχει παρει ποντο και γραμμαριο σε ενα μηνα;ενω ολοι τον κανουν για ενος χρονου,οι δεικτες εμειναν σταθεροι...ειναι 73εκ και 9220γρμ..

κοριτσια!!το καλο ειναι οτι σημερα εμεις δε θα παρουμε τηλ στον κ.Ασκητη...θυμηθηκαμε το σπορ ενω ο μικρος ηταν στο διπλανο δωματιο και φωναζε!! τι γονεις ειμαστε!! μετα με επιασαν τυψεις και ο Μανος γελαγε....

Ρεββεκα εφερες γουρι...αντε να παιρνουμε σειρα οι υπολοιπες!!!

σας αφηνω γιατι κουτουλαω απο την νυστα,ολη μερα ειμαι στο ποδι με δουλειες...

φιλια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιατι οταν ηταν μικρα τα παιδια της τα εβαζε στο παρκο και απο πανω εβαζε ενα κοντρα πλακε να μην μπορουν να σκαρφαλωσουν και εκεινα φωναζανε την γειτονισσα και της λεγανε θεια θα μας βγαλεις απο δω δεν θα φυγουμε...και πηγαινε εκεινη και εκανε τις δουλειες της..μεχρι που τους εδενε κι ολας να μην φυγουν...και ολα αυτα μου τα εχει πει η ιδια με καμαρι...μπροστα σε ολα αυτα λοιπον τι να πεις????

:evil::evil::evil::evil::evil: Και τον αντρα σου ετσι τον εκανε;; :o:o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΗ λοιπον...βλεποντας το απ'εξω ολο το σκηνικο εχω να σου προτεινω καποια πραγματα.

1)η ανηψια σου που ειναι 2 χρονων δε μπορει να παιξει ακομη χωρις επιβλεψη μεγαλου!!!!Που σημαινει οτι θα επρεπε καποιος απο τους γονεις της να ειναι παρων και να "βοηθαει" στο παιχνιδι.

2) να μην ξαναπας διακοπες με τοσα πολλα ατομα

3)να εχεις απο πριν κανονισει με τη μαμα σου ακριβως ποιες μερες θα λειψει-λειψεις για να ξερεις και εσυ τι θα κανεις!!!

νομιζω οτι οι καλοι λογαριασμοι κανουν τους καλους φιλους!!!

Παντως και εγω θα στενοχωριωμουνα. :cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα μανουλες....

ναι και βεβαια ειχαμε ασχημη νυχτα!!!!

σημερα κανω μετακομιση την μικρη στο δωματιο της!!!για αρχη εχω ενα κρεββατι μεσα που θα κοιμαμαι μαζι της!!!μετα βλεπουμε!!!να αρχισει να συνηθιζει το δωματιο της!!!

marinax ελπιζω να μην σταματησει μονο σε μια βραδια το γουρι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλαααααα Μαριετα..ενα εχω να σου πω...

κουραγιο και υπομονη... :?:?:?

καλε τι πεθαρα ειναι αυτη;;;

αυτη θελει ψυχολογο γαι να λυσει το οιδιποδειο συμπλεγμα οχι εσυ!!! :!::!::!:

Καλα και η δικια μου μια απο τα ιδια ειναι..Α και πασχει και απο καταθλιψη..μη χεσω.

ευτυχως ομως που ζει ο πεθερουλης μου..αλλιως θα την ειχαμε βαψει και εμεις.

να σε ρωτησω.ποσο χρονων ειναι ο Μανος;;; προγραμμα συναντησεων δεν παιζει να κανει με τη μαμα του;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρεβεκα θα κοιμαστε στο ιδιο κρεβατι ή εσυ σε κρεβατι και αυτη σε κουνια;;;

συμβουλη :!::!::!::!: μαθε την (οχι με κλαματα ομως ) να κοιμαται μονη της.

εγω με τον Νικολα μου κοιμομαστε ακομη μαζι και ειναι 2μιση.σαν μωρο δεν κοιμοτανε καθολου οποτε πηγε το co-sleeping συννεφο και ακομη συνεχιζεται!!! δεν με πειραζει αλλα ειναι λιγο σπαστικο γιατι δε "βλεπω" τον αντρα μου οσο θελω.

Ο μικρος μου δε βλεπει καρτουν,ο μεγαλος ομως βλεπει αναγκαστικα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παναγιωτα,η μικρη θα κοιμαται στην κουνια της,απλα επειδη θηλαζω και ξυπναει συνεχεια δεν λεει να πηγαινοερχομαι απο δωματιο σε δωματιο,

και τωρα κοιμαται στην κουνια μονη της μεσα,ολους τους υπνους τους πρωινους..απλα το βραδυ οταν νυσταζω παραα πολυ την περνω οταν ξυπνησει απο την κουνια και κανουμε ξαπλωτο θηλασμο και ετσι ξεκουραζομαι και γω!!!την μιση νυχτα την περναει στην κουνια και την αλλη μιση μαζι μου!!!

τωρα απλα την μετακομιζω στο δωματιο της και εγω μαζι για να αρχιζει να το συνηθιζει,ποτε θα κοιμηθει μονη της αγνωστο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!! Τι κάνετε κορίτσια;;

Ρεββέκα καλή αρχή στο δικό της δωμάτιο! Εύχομαι να συνηθίσει εύκολα!!

Μπορεί ξέρεις να είναι πιο ήρεμη εκεί και να κοιμάται πιο καλά, γιατί πολλά μωρά στο δωμάτιο των γονιών ενοχλούνται από τους ήχους τους και ξυπνάνε πιο εύκολα. Πχ ο δικός μου άμα αρχίσει το ροχαλητό ο πατέρας τους ( έχουμε κι απ'αυτό.. :roll: ) αρχίζει και στριφογυρίζει στην κούνια μέχρι που κάποια στιγμή ξυπνάει...

Παναγιώτα κοιμάσαι ακόμα με το Νικόλα;; Ο μικρός που κοιμάται;;;

Μαριέττα τον γλιτώσατε κι εσείς τον Ασκητή εε;; Μπράβο!! :lol:

Για το βραδινό γάλα δεν ξέρω τι να σου πω γιατί θηλάζω.

Κάνε μια ερώτηση στο γιατρό σας σχετικά με την ανάπτυξη να δεις τι θα σου πει.

Πάντως δε νομίζω πως είναι ανησυχητικό, θα δεις, θα πάρει φόρα πάλι..

Άλλωστε μην ξεχνάς ότι μπορεί τους πρώτους μήνες να μεγαλώνουν σε τρελούς ρυθμούς, να ψηλώνουν και να βαραίνουν μήνα με το μήνα πολύ, όσο περνάει όμως ο καιρός αυτός ο ρυθμός ανάπτυξης αρχίζει και φρενάρει, δεν είναι όπως στην αρχή...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις τον μπαμπα μας το εχουμε στηλει στο καναπε!!!

γενικα δεν ειχε καθολου θορυβο το δωματιο μας,το δικο της ειναι πιο κοντα στο σαλονι κουζινα και νομιζω θα εχει πιο πολους θορυβους!!!για να δουμε ελπιζω να της αρεσει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας απο την ομορφη Πρεβεζα.............

περναμε καλα και ο μπεμπης ειναι καλος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ρεββεκα καλως ηρθες....................να χαιρεσαι την κουκλιτσα σου

Μαρακι βουρ..............και η μπεμπα ερχεται!!!!!!!!!!!!!!

μου λειψατε ζουζουνες μου

θελω να πιουμε καφεδακισυντομα και με περισσοτερες παρουσιες απο την προηγουμενη φορα...ελπιζω να μην ριχνει καρεκλοποδαρα παλι και........να μην βρουν καποιες καποιες δικαιολογιες να μην ερθουν :lol:

Ρεββεκα που μενεις?

λοιπον παρεακι φευγωωωωωωω

σας φιλω παλιες και καινουργιες ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηθελα και γω να ρωτησω που μενετε κοριτσια???

εγω μενω κωνσταντινουπολη,οταν ερχομαι ελλαδα μενω νικαια αθηνα...

μαμα παναη σε ευχαριστουμε πολυ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σαν το σίφουνα μπαινοβγαίνεις βρε Ειρήνη!!

Δεν σε προλαβαίνουμε!!!! :lol::lol::lol:

Εγώ μένω Ν. Σμύρνη. Αλλά δεν έχω μεταφορικό μέσο, κινούμαι με συγκοινωνίες.

Ένα καλό μέρος για συνάντηση είναι το πάρκο Φλοίσβου, νομίζω εκεί είχαν βρεθεί την προηγούμενη φορά τα κορίτσια, τότε που'χε τα καρεκλοπόδαρα. Ή μήπως στο Ολύμπικο μέσα στο Στάδιο Ειρήνης και Φιλίας;; Δεν είμαι σίγουρη...

Άντε να κανονίσουμε κάτι πριν πιάσουν τα πρωτοβρόχια!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλαααααα Μαριετα..ενα εχω να σου πω...

κουραγιο και υπομονη... :?:?:?

καλε τι πεθαρα ειναι αυτη;;;

αυτη θελει ψυχολογο γαι να λυσει το οιδιποδειο συμπλεγμα οχι εσυ!!! :!::!::!:

Καλα και η δικια μου μια απο τα ιδια ειναι..Α και πασχει και απο καταθλιψη..μη χεσω.

ευτυχως ομως που ζει ο πεθερουλης μου..αλλιως θα την ειχαμε βαψει και εμεις.

να σε ρωτησω.ποσο χρονων ειναι ο Μανος;;; προγραμμα συναντησεων δεν παιζει να κανει με τη μαμα του;;;

Παναγιωτα ο Μανος ειναι 40 χρονων,εγω 39...μαλλον ειμαι η μεγαλυτερη της παρεας :|

ειχαμε συμφωνησει να ερχεται μια με δυο φορες την εβδομαδα απογευματα να βλεπει το μωρο,αλλα οταν το παμε βολτα στον Φλοισβο,η κυρια θελει να ερχεται μαζι μας...γκρρρρ..κι οχι τιποτα αλλο,αλλα προλαβαινει και παιρνει το καροτσι και παει σαν κοκονα...πώς μου την δινει αυτο!!

χθες ημουν κομματια με την μεση μου και εστειλα τον μικρο με τον Μανο βολτα,θα συναντουσε και την μανα του..σιγα μη πηγαινα να εβλεπα τα μουτρα της..και σημερα που θα ερθουν η αδελφη μου,ο Μανος μου ειπε να της πουμε και αυτηνης.... :evil: προλαβα κι εστειλα μηνυμα στην αδελφη μου να παμε καπου βορεια για να μην ερθει μαζι μας..ειμαι κακια το ξερω,αλλα ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια, να μαι και εγώ ναι ζω!!! Δεν έχω υπολογιστή και μπαίνω λίγο από το κινητό να διαβάσω τα νέα σας και σήμερα δεν κρατηθηκα είπα να γράψω.είδα τα μωρα σας όλα καλα... Και εμείς μια χαρά είμαστε ο Μπεμπης(Πάνος) μεγαλώνει και γίνεται αγριμι.πήγαμε και διακοπουλες και με και άνευ παιδιών και τώρα πίσω στα ίδια.συγνώμη που δεν σχολιάζω για την καθεμιά αλλά δεν μπορώ μέσω κινητού επιφυλλασομαι μόλις φτιαχτεί ο υπολογιστής. Φιλία σε όλες

Ρεβεκκα καλώς ήρθες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera koritsakia sas grafw pali en syntomia!den exoyme paei poythena gia dekapentaugoysto varethikame to fortwne ksefwrtone ta plynryria meta kai ta sxetika.pame gia mpanio se pisina edw konta kai gia potaki nwriw to vradaki xalara kai etsi pernaei wra panta mazi me to mpemph fysika!

rebbeka kalwshrthes sth pareoyla mas!de diabasa ola ta neakia sas giati den prolavainw,ap'oti vlepw thiksate to thema petheres..h apopsh moy einai oti an de milhseis ksekathara eilikrina kai den ekfraseis to thumo kai thn aganakthsh soy deixnontas oti den eisai diatethimenh na eisvalei sth zwh saw opote thelei den tha hremhseis pote.einai sklhro alla einai h monh lysh marietaki....twra tha moy peis pws eisai toso sigoyrh oti tha stamatisei.einai dokimasmeno gia onomatade milame oikogeneies den thigoyme :lol::lol::lol: oxi mono den tha ksanaeinai adiakriith kai den tha soy moytrwsei alla apo tote kai sto eksis tha ginei enas aggelos prokeimenoy na mh sas xasei apo konta ths O:-)O:-)O:-)O:-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια τα χω παιξει....πολυ κουραση,και νομιζα οτι θα ταν ευκολο...εννοω να μετακομισω απο το ενα δωματιο στο αλλο,τελειωσα μολις απο το πρωι,ευτηχως μαγειρεψε ο τζεμ σημερα,

η μικρη πηρε τον απογευματινο υπνακο της 2 ωρες στο νεο δωματιακη της και μια χαρα,για να δουμε το βραδυ τι θα κανουμε.

παιδια οσον αφορα τις πεθερες ειμαι τις αποψης πως πρεπει πρωτα με τον αντρα σου απο την αρχη του γαμου και πιο πριν να κανεις εξηγησεις...εγω του ειπα οτι δεν θελω ποτε να ζησω με τους γονεις σου,οτι δεν θελω συνεχεια να περναμε μαζι διακοπες κυριακες κτλ κτλ και καθε μερα σπιτι...οτι αυτο δεν αναιρει οτι τους αγαπω και τους σεβομαι απλα θελω την ησυχια μου,και του ζητησα να μου ζητησει και αυτος τι θελει και τι δεν θελει απο την δικη μου οικογενεια,και ετσι ρυθμιζουμε με συνεννοηση καταστασεις...παντα με ρωταει για οποιαδηποτε κινηση τους αν θα με ενοχλησει και μετα τους δινει το οκ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου..γρηγορα σας γραφω..ειμαι στην μαμα μου..ο μπεμπης ειναι μες στην τρελη χαρα και στην ενεργεια..ημασταν ολη μερα στην θαλασσα σημερα-πριν λιγο γυρισαμε-και για υπνος ουτε λογος..εγω ειμαι κομματια αυτο το σκατο που αντεχει??αυριο εχει πρωινο ξυπνημα γιατι θα παμε σε ενα μοναστηρι ελπιζω να εχει ξυπνησει και ο μπεμπης αλλιως τον βλεπω να καθεται σπιτι και να τον αναλαμβανει η θεια του...

μαριεττα νομιζα πως ηταν μονο η δικια μου αλλα και η δικια σου δεν παει πισω..και δεν εισαι κακια καλα κανεις τα εχω κανει και εγω αυτα απειρες φορες αλλα δεν τολμαει να ζητησει τον λογο να της τα πω..αμ δε..λοιπον σας αφηνω για την ωρα παω να πιω το καφεδακι μου στην δροσια και θα τα ξαναπουμε παλι ισως το βραδυ..αλλιως μεθαυριο γιατι αυριο δεν νομιζω να προλαβω.. ;)

υγ.ρεβεκκα πολυ σωστη σε βρισκω και ετσι θα πρεπει να γινεται αλλα αντε να το πεις αυτο σε ελληνα γιο για την μαμα του...χαχαχχαχαχαχαχχαχαχα λιγοι ειναι αυτοι που ειναι συνενοησιμοι πολυ λιγοι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρεββέκα ελπίζω να κοιμάστε όλοι ήσυχα στα δωμάτιά σας!!

Μαράκι χρόνια σου πολλά!!! Με υγεία και κάθε καλό στο σπίτι σας και με το καλό να έρθει και 4ο μέλος!!

Ελίζα να χαίρεσαι το παιδάκι σου που έχει γενέθλια!!

Ειρήνη να χαίρεσαι τον Παναή σου!!

Και γενικά χρόνια πολλά στους δικούς σας που γιορτάζουν!

Μαριέττα βάλε και λίγο νερό στο κρασί σου - όσο είσαι αρνητική απέναντι στην πεθερά, αρνητισμό θα εισπράττεις... Δε λέω ότι δεν έχεις δίκιο, ίσα-ίσα... απλά η κόντρα φέρνει κόντρα... Δοκίμασε αυτό που λέει η Κατερίνα, ξεκαθάρισε τη θέση σου, πες αυτά που σε ενοχλούν, μίλα ξεκάθαρα και με το Μάνο και βρείτε μια χρυσή τομή. Αλλιώς δε βλέπω να ηρεμείς...

Κορίτσια μου, με το καλό αύριο και βοήθειά μας να'ναι η Παναγία, να προστατεύει τα παιδάκια μας και να'ναι γερά και καλοφώτιστα...

Φιλάκια, καληνύχτα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα χρονια πολλα σε ολους,μεγαλη γιορτη σημερα,να σας χαιρονται και να χαιροσαστε οποιους γιορταζουν και μη...

εμεις λοιπον καθε μια ωρα ξυπνουσαμε οχιιιιιι δεν πιναμε γαλα απλα πιπιλουσαμε,δεν εχω κοιμηθει ολη νυχτα κλεισε ανοιξε τα ματια!!

η λυδια βρηκε νεο παιχνιδι και σκαρφαλωνει στην κουνια οποτε εχτες την εβαλα στον κατω οροφο!!εεε τοτε αρχισε να ξυνει τα νυχια της στο διχτυ!!αυτο που ξυνει παντου τα νυχια της απαπα ανατριχιαστικο!!και της τα κοβω καθε δευτερη μερα!!!

επισης μεσα στον υπνο της σηκωσε το χερι πανω και αρχισε να χαιρεταει και να στελνει φιλια!!!καλε με κλειστα ματια!!!! :shock:

βρε κοριτσια εσεις που θηλαζετε το βραδυ πως κοιμαστε??γιατι εμεις δεν κοιμομαστε :(

ξεχασα να σας πω εφτιαξα γιαουρτιιιιιιι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια κ χρόνια πολλά.σήμερα γιορτάζει ο μικρός μου και ο μπαμπας μου.ρούλα μου ευχαριστώ πολύ είχε γενέθλια στις 4 του μήνα .

Ρεβεκκα χαρα στο κουράγιο σου!εγώ τον θηλασα 6 μήνες αλλα δεν με παιδεψε αυτός καθόλου .έτρωγε κανά τέταρτο και ξερενοταν στον ύπνο. Τώρα έχει ζωηρεψει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και χρόνια πολλά!!!

Ελίζα μπερδευτηκα από το τικεράκι σου που λέει στρογγυλό 3 χρονών και νόμιζα πως είναι σήμερα τα γενέθλια! :D

Ρεββέκα πως φτιαχνεις γιαούρτι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...