Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2010 Νο2/οι πρώτες βουτιές!!


Recommended Posts

Mαράκι ο γιος σου πάει για κασκαντερ μου φαίνεται! Άκου μπήκε μέσα στον κουβά! Όντως πως τα κατάφερε;;;;;

Η δικιά μου συνεχίζει να έχει γκρίνια άλλα όχι τόσο πολύ. Μάλλον δεν αντέχει και την ζέστη γιατί στο σπίτι της μαμάς μου που καθόμαστε αρκετές ωρίτσες μιας και που λείπει ο άντρας μου κάθεται πιο ύσηχη και γελάει και συνεχώς. Είναι έτοιμα και τα πάνω δοντάκια βέβαια απ' ότι βλέπω, θέλει και τις βολτες της και όλα αυτά μαζί μας έχουν κάνει γκρινιάρες γυναίκες. Θα περάσει κι αυτό.

Σήμερα στην δουλειά κορίτσια εκτός του ότι έπηξα μ' όλη την σημασία της λέξεως (δεν προλάβαινα να πάω ούτε τουαλέτα) έμαθα και ένα νέο που μου έκανε την καρδιά περιβόλλι. Μετακομίζουμε σε άλλες εγκαταστάσεις γραφεία και αποθήκη μαζί. Σε ποια περιοχή; Στο Κορωπί.... Που σημαίνει ότι πάει η ευκολία μου και το τσακ μπαμ έφτασα απ' το σπίτι στην δουλειά κι αντίστροφα. Εκεί που ήθελα 10 λεπτά να φτάσω τώρα θα θέλω μισή ώρα και βάλε... Και θα πληρώνω και κάθε μέρα Αττική οδό. Μέχρι τέλος Σεπτεμβρίου θα έχουμε φύγει από Φιλαδέλφεια. Πακέτο χοντρό! Θα δούμε στην πράξη πως θα πάει. Βέβαια δοξα το Θεό να λέω να έχουμε δουλειά αλλά ήταν κοντά απ' το σπίτι μου μέχρι τώρα και με βόλευε πολύ. Πάω να ξεραθώ κορίτσια νυστάζω. Καληνύχτα σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μωρε αυτος μια χαρα τα καταφερε εγω να δουμε πως θα τον παλεψω...απο το πρωι ειναι νευριασμενος με το σκαλοπατι που προσπαθει να το ανεβει και δεν μπορει...για την ωρα...(ευχαριστω παναγια μου)φευγει για λιγο παιζει κατι αλλο και επιστρεφει και σαν δει πως δεν καταφερνει να σταθει το χτυπαει και του φωναζει...δεν παλευται...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία κι ο δικός μου νομίζω ετοιμάζει και κάτι από τα πάνω δόντια.. για να δούμε..

Να σας πω να γελάσετε;; Σήμερα τον κούρεψα!! :lol::lol::lol:

Νομίζω τον έκανα ολίγον "μοντέρνο", μύτες από δω κι από κεί!! χαχαχα

Αλλά δε μπορούσα και κάτι καλύτερο, έτσι όπως στριφογυρνούσε το κεφάλι του!! :lol::lol::lol:

Μαρία από πότε άρχισες να τον αφήνεις στο πάτωμα;; Εγώ δεν τον έχω αφήσει ακόμα... έχω και μάρμαρα γμτ σ' όλο το σπίτι εκτός από τις κρεβατοκάμαρες που είναι παρκέ.. Αλλά το βασικό είναι ότι όταν τον έχω στο κρεβάτι και παίζουμε, δεν στέκεται καλά στα τέσσερα, βάζει το κεφάλι κάτω, οπότε άμα τον βάλω στο πάτωμα δε θα κουτουλάει συνέχεια το κεφάλι του κάτω;;;

Του πήρα στράτα κι έχει αρχίσει τις εξερευνήσεις με αυτήν.. πολύ το χαίρεται!!

Μας είχε δώσει το οκ ο γιατρός από τον 6ο μήνα για στράτα αλλά παραήταν νωρίς...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρουλίτσα βάλ'τον στο πάτωμα και θα δεις ότι δεν θα κουτουλάει το κεφάλι του. Βάλ'τον για αρχή στο παρκέ. Το μάρμαρο θα είναι παγωμένο εκτός από σκληρό φαντάζομαι ε; Εγώ έχω σε όλο το σπίτι ξύλο laminate. Kι εγώ δύσταζα να την αφήσω κάτω γιατί όντως κι εμένα στο κρεβάτι την έβλεπα να μην στέκεται καλά καλά και να κατεβάζει το κεφαλάκι της όσπου μια μέρα την άφησε κάτω ο άντρας μου και την είδες και φύλαγε το κεφάλι της η κυρία καταλάβαινε ότι θα χτυπήσει. Έτσι προσπάθησε να σταθεί καλύτερα στα τέσσερα. Όσο νοιώθουν ασφάλεια κάπου στην προκειμένη περίπτωση στο κρεβάτι επαναπαύονται και δεν προσπαθούν για κάτι παραπάνω. Έτσι έχω καταλάβει τουλάχιστον απ' την δικιά μου μέχρι στιγμής.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μωρε αυτος μια χαρα τα καταφερε εγω να δουμε πως θα τον παλεψω...απο το πρωι ειναι νευριασμενος με το σκαλοπατι που προσπαθει να το ανεβει και δεν μπορει...για την ωρα...(ευχαριστω παναγια μου)φευγει για λιγο παιζει κατι αλλο και επιστρεφει και σαν δει πως δεν καταφερνει να σταθει το χτυπαει και του φωναζει...δεν παλευται...

Ρε Μαράκι αυτά είναι για βιντεάκια! Δεν τ΄αφήνουν έτσι να περάσουν! Φαντάζομαι εικόνα και πεθαίνω στα γέλια μόνο που τα σκέφτομαι! Ζωή να έχει το παιδάκι! Καλα κουράγια Μαράκι μου. Θα τα χρειαστείς κι εσύ κι εγώ με τα ταρζανάκια που γεννήσαμε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασα τον τραβηξα αλλα ειναι μικρο..αυριο θα το εχω στο νου μου με ολα τα εργαλεια σταντ μπαι..εγω ηθελα να τον τραβηξω μεσα στον κουβα αλλα τρομαξα οπως τον ειδα και ετσι δεν τον εβγαλα...κοριτσια εσεις που ξερετε απο δοντια ποσο κανει να βγει το δευτερο?και επισης υπαρχει περιπτωση να το σπασει?θελει να πινει νερο απο το ποτηρι αλλα το δαγκωνει και χτυπαει το δοντι εγω φοβαμαι ετσι που το κανει υπαρχει περιπτωση??

ρουλα μου εγω να σου πω την αληθεια μου μολις αρχισανε οι μεγαλες ζεστες τον αφηνα κατω γυρω στον 1,5-2 μηνες γιατι εχω και εγω πλακακι και ειναι κρυο...στην αρχη δεν κουνιοταν καθολου μονος του οταν ενοιωσε ετοιμος αρχισε να αλωνιζει και απο τοτε δεν τον σταματαει κανεις..τωρα εχει αρχισει και σηκωνεται πιανει καναπεδες και σουλατσαρει οποτε δεν τον βλεπω για πολυ ακομα να καθεται στα 4... :P:P:P:P και απο τουμπες αλλο τιποτα...αλλα δεν βαριεσαι ποτε απο δω ποτε απο κει κρατιεται και την γλιτωνει με ψευτοκαρουμπαλακια...παντως στην αρχη οταν πρωτοεπεφτε φοβοταν και ηταν πααααααραααα πολυ προσεκτικος και αν ενοιωθε πως χανει την ισσοροπια του εβαζε τα κλαματα...τωρα ουτε αυτο τον σταματαει...

πρωσοπικη μου παντως γνωμη ειναι πως οσο τα εχεις περιορισμενα τα παιδια αργουν...εμενα στεκοταν απο 4μηνων και ολοι με ειχαν πρηξει...μη δεν ειναι καλο η μεση του θα παθει το ενα το αλλο...και τωρα τον κραταω και κυριολεκτικα τρεχει να πιασει την μπαλα...αφηστε τα παιδια σας ελευθερα και κατι ξερουν παραπανω δεν ειναι χαζα...και εσεις κοριτσια συνεχεια πισω τους...και αμα τα χασετε ψαξτε τους κουβαδες σας...χαχαχχαχαχα :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

παω για υπνο καληνυχτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι μιας γνωστής μου έσπασε το δοντάκι του παιδιού της όχι όμως με το ποτήρι αλλά από χτύπημα σε σκαλοπάτι. Θέλει προσοχή πολύ!!!!!!!!!

Το δεύτερο της δικιάς μου βγήκε μετά από 20 μέρες περίπου. Κοντά κοντά βγαίνουν αυτά.

Σίγουρα πας για ύπνο; Λες να πάω κι εγώ;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια μου...δυσκολο βραδυ περασαμε...καθε λιγο και λιγακι ξυπνιο ηταν το μωρο μου και εκλαιγε...μωρε να ειναι απο τα δοντια?δεν ξερω...μακαρι να ειναι αυτο...τουλαχιστον μην υποφερει αδικα...εφαγε και το φρουτο του πριν λιγο και τωρα κοιμαται παλι..μακαρι να ηρεμησει και να ξεκουραστει....λοιπον σας αφηνω να κανω δουλιτσες και θα τα πουμε το βραδακι..

νατασα οταν λεμε παμε για υπνο το εννοουμε...σιγα μην χασω ευκαιρια που θα την ξαναβρω?? :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Bολτάραμε Μαράκι!

Από την Πέμπτη μέχρι και πρίν λίγο είμασταν όλο βόλτες! Κυρίως στο σπίτι της γιαγιάς και του παππού αλλά σημασία έχει που δεν καθόμασταν σπίτι σαν τις μαγκούφες.

Οι υπόλοιπες που είναι;;;;;

Κάναμε και κάτι ψώνια όλο τρέλα! Πήραμε ποδήλατο που το σπρώχνεις με κοντάρι από πίσω, κούνια εξωτερική και τραπεζάκι δραστηριοτήτων! Δεν ήξερε με την να πρωτοπαίξει η Σοφούλα σήμερα.

Την τρώνε τα δόντια της τα πάνω την κακομοίρα πολύ όμως και πολλές φορές της φταίνε όλα.

Υπομονή, θα βγούνε κι αυτά.

Αυτά τα νέα μας κορίτσια! Θα τα πούμε αύριο. Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas koritsia...

Exw polu kairo na mpw kai den prolavenw na diavasw ta nea sas.. Mpenw apo ths ksaderfhs mou to pc kai den exw xrono na sas pw polla, polla..

Eimai akomi sto xwrio mou kai exthes vaftisame to mpoumpouki mas ton Triantafullo .. Perasame wraia kai to kamari mou me evgale asproprosoph, den eklapse katholou isa isa pou miraze xamogela stous kalezmenous mas....

Sas filw gia twra kai elpizw na vrw efkeria na ksanampw sintoma.... :x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eυάκι να τα χαίρεσαι τα παιδάκια σου!!!!

Χρόνια πολλά στην Φλωρίτσα και να σου ζήσει ο Τριαντάφυλλος!

Μπράβο σας που περνάτε καλά! Πολύ χαίρομαι!

Δεν έκλαψε καθόλου ο Τριαντάφυλλος;;;; Μπράβο του!!! Μακάρι να μην κλαψει και η δικιά μου γιατί με βλέπω να κλαίω κι εγώ μαζί της....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!γκρινια απο δοντακια ακουω..ο δικος μου δεν ξερω ποσα εχει βγαλει εχω χασει τον αριθμο....το κακο ειναι οτι τα τριζει συνεχεια ομως απο τοτε που καταλαβε και αυτο με ανατριχιαζει! εμεις τελικα για τη βαφτιση ενω το ειχαμε αποφασισει...για Τηνο ο καθενας τελικα απο κοντινους συγγενεις ειχε το δικο του προβλημα, ο καθενας το μακρυ του και το κοντο του δηλαδη και ετσι για να γλιτωσω τη μουρμουρα θα το κανω εδω .μπομπονιερες και προσκλητηρια θα τα κλεισω σημερα απο το χαμογελο του παιδιου,και θα κανω κατι σαν μπουφε εξω απο το εκκλησακι με γλυκα και αναψυκτικα.λεω τα γλυκακια να τα παραγγειλω απο το zucherino εχω ακουσει οτι ειναι πολυ καλα,απο κει μπορεις επισης να κλεισεις ενα παγωτατζη ντυμενο μαγειρα να φτιαχνει παγωτα για τα παιδακια,δε ξερω ακομα αν θα το κανω γιατι δεν ξερω ποσο παει το μαλλι.διακοσμηση θα κανω απλα πραγματα με λουλουδια.

αυτα τα νεα μου κοριτσακια..δεν μπαινω συχνα γιατι δεν εχω αυτες τις μερες καμια βοηθεια με τον μπεμπη.α δεν σας ειπα λεμε και επισημος μα-μα πια!οχι μονο οταν κλαιει αλλα και οταν ξυπναει το πρωι με φωναζει απο τη κουνια!με εχει τρελανει!σημερα τρωμε πρωτη μερα και μοσχαρακι!

ευακι να σου ζησει ο τριανταφυλος!

αναστασακι βολταρεις συνεχεια με τη μπεμπα ακουω!κι εμεις καθε πρωι μεχρι τις 12 ειμαστε εξω αλλιως πολυ γκρινια.καθε πρωι πινουμε το καφεδακι μας εξω ,απο νωρις ο μπεμπης στα κολπα.

φιλακια κοριτσια!ελπιζω να μπορεσω να ξαναμπω συντομα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινακι ευχαριστουμε για την προσκληση,

με το καλο η βαπτιση σιγουρα θα την κανεις τελεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

φιλεναδες τι κανετε?

εμας εσκασαν 3 δοντια πανω συγχρονως,γι αυτο εκλαιγε το νινακι μου

ειμαστε 72 ποντους και 10.800!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια οποια αλλη θελει να ερθει να μου πει ,γιατι για τις υπολοιπες δεν ξερω αν μενετε αθηνα,...να σας στειλω π.μ,εσεις που εχουμε γνωριστει κοιταξτε τα π.μ.σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρααααα!!! Να 'μαι κι εγώ!

Τι κανετε φιλενάδες μου, μου λείψατε!! Επιστρέψαμε το Σαββατο το απογευματάκι και δεν έχουμε κάτσει στιγμή, πήγαμε σε βάπτιση την Κυριακή και μετά στο σπίτι τους για φαγητό, επισκέψεις για να μοιράσουμε προσκλητήρια, ψώνια, χαμός! ουφ, πολύ άγχος με τα της βάπτισης!

Κατερίνα ευχαριστώ πολύ για την πρόσκληση! η δική μας βάπτιση είναι την επόμενη ημέρα! θέλω να έρθω, ελπίζω να τα καταφέρω.

Συμπεθέρα μου να σας ζήσει ο Τριαντάφυλλος! πολύχρονη και η Φλωρίτσα, να τα χαίρεσαι τα παιδάκια σου και να είναι πάντα γερά.

Αναστασία, θα το ξαναπώ: η Σοφούλα είναι ΘΕΑ!! :P

Βρε Μαρία, στον κουβά ο Μανωλιός;;; υπομονή και καλό τρέξιμο. Και η δικιά μου ταρζανάκι την βλέπω να γίνεται, όσο ήσυχη ήταν μωρό τόσο θηρίο θα γίνει μεγαλώνοντας μου φαίνεται... :shock:

Ρούλα, μαμά και γιός κούκλοι! να σου ζήσει ο Φιλιππάκος σου!

Εμείς περάσαμε αρκετά καλά, η μπέμπα το ευχαριστήθηκε εκτός από το θέμα του ύπνου.. ξεβολεύτηκε η καημένη από την κούνια της και στριφογύριζε στο παρκοκρέβατο με τις ώρες μέχρι να καταφέρει να κοιμηθεί. Τα ματάκια της κατακόκκινα, να τρίβεται, να κουνάει το κεφάλι αλλά τίποτα. Κατα τ' άλλα καλά, της άρεσε η θάλασσα, βούταγε τα χεράκια μέσα και τα έγλυφε μετά και έβγαζε ήχους ευχαρίστησης από τη γεύση :lol: , έτρωγε κανονικά το φαγητάκι της, μόνο το πρόγραμμα του ύπνου άλλαξε πλέον. Στις 10 του μήνα ξαναφεύγουμε και επιστρέφουμε στις 20. Η Ρηνιώ δυστυχώς όπως σας είπε έφυγε νωρίτερα και μας έλειψε η παρέα τους :(:(

Αυτά προς το παρόν, σας αφήνω να πάω να της φτιάξω την φρουτόκρεμα. Το απόγευμα θα πάω με τη μαμά μου να ψάξουμε για ρούχα για τη βάπτιση, ελπίζω να βρω κάτι καλό γρήγορα γιατί δεν έχω πολύ χρόνο για ψάξιμο, πρέπει να τελειώνω και με φωτογράφο, στολισμό και παιδικές μπομπονιέρες. Φιλάκια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλημερα!!!επανηλθα κι εγω και δινω το παρον!!

Ημασταν την περασμενη εβδομαδα στο χωριο των παπουδων μου στα Βιλια και γυρισαμε Κυριακη,αλλα δεν εχω βρει τον χρονο να γραψω...ειμαστε καλα,περασαμε πολυ ομορφα,καναμε μπανακια σε βαθια νερα επιτελους :lol: (στην Ζακυνθο ηταν πολυ ρηχα),αλλα απο χθες εχουμε πυρετο..εχει φτασει μεχρι 38,1..πηρα την παιδιατρο γιατι την Πεμπτη εχουμε εμβολιο κι ειπε οτι πυρετος μεχρι 38 σημαινει δοντια..βγαλαμε και το δευτερο δοντακι!!! αν ομως εχει πυρετο την Πεμπτη δε θα κανουμε εμβολιο,απλα θα παμε να μας εξετασει ετσι κι αλλιως...αποψε δε κοιμηθηκα καθολου και τωρα κουτουλαω..ολο το βραδυ στριφογυρναμε και κλαψουριζε..

σας αφηνω προς το παρον,θα σχολιασω αργοτερα τα νεα σας με την ησυχια μου...

φιλια σε ολες!!μου λειψατε πολυ!!!

Υ.Γ.Αναστασια η μικρη ειναι απλα τελεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ρουλα καλοφωτιστος ο Φιλιππος,ειστε και οι δυο πανεμορφοι!!

τα λεμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ??? ΣΤΙΣ 9/8 ΓΙΝΟΜΑΣΤΕ 8 ΜΗΝΩΝ ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΕ Ο ΚΑΙΡΟΣ---ΣΕ ΕΝΑ Μ ΗΝΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΠΗΓΑΙΝΩ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΑΝΑΛΑΜΒΑΝΕΙ Η ΓΙΑΓΙΑ ---ΤΩΡΑ ΤΗΝ ΕΧΩ ΣΤΟ ΠΑΡΚΟ---ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΖΩΗΡΗ---ΠΡΟΧΘΕΣ ΣΗΚΩΘΗΚΕ ΟΡΘΙΑ ΣΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΤΗΣ--ΗΤΑΝ ΜΕΣ ΤΗΝ ΤΡΕΛΗ ΧΑΡΑ---ΟΤΑΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΣΗΚΩΣΩ ΦΩΝΑΖΕΙ ΜΑΜΑ---ΚΑΝΕΙ ΓΕΙΑ ΜΕ ΤΟ ΧΕΡΙ ΤΗΣ--ΟΠΟΥ ΝΑ ΝΑΙ ΑΡΧΙΖΟΥΜΕ ΑΥΓΟ ΚΑΙ ΦΑΡΙΝ ΛΑΚΤΕ---ΑΥΤΑ!!! ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ---

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια μου..ποσο χαιρομαι που διαβαζω νεα σας...μου λειψατε...μια χαρα περασατε ολες μπραβο μπραβο...ευακι να χαιρεσαι τον παιδαρο σου με το τριανταφυλενιο ονομα αλλα και την κουκλιτσα σου.. και παντα χαρες...

ελενακι ετοιμαζεστε και εσεις εεε???αντε με το καλο και στα δικα μας...

εμεις γινομαστε πιο τερατα απο ποτε και ολο ζουζουνιες ειμαστε..την δευτερα πηγαμε για εμβολιο...78εκ.υψος και 8950γρ τα κιλα μας...καλα ειναι???σαν να ειμαστε λιγο αδυνατουλικα εε???ε μα τι να τον κανω???μολις τελειωσει το φαγητο ξαμολιεται...5λεπτα ακινητος δεν καθεται...τι να κανω κι εγω??και ολο μου την λενε..μα καλα δεν το ταιζεις το παιδι???δεν βλεπεις ποσο αδυνατο ειναι???εγω φταιω φταιω που δεν πηρε απο την μαμα του???ουφ...φευγω παω να μαγειρεψω και θα τα ξαναπουμε φιλουρες... :P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!!!

Ευάκι να χαίρεσαι την κορούλα σου, να τα εκατοστήσει!

Και καλοφώτιστος και ο κανακάρης σου!!! Γερά και καλότυχα να'ναι και τα δύο!!

Κατερίνα με το καλό και η δική σας η βάφτιση! Πότε με το καλό;;

Ευχαριστούμε πολύ για τις ευχές σας!!!

Ο δικός μου είναι 9 κιλά τώρα και γύρω στους 73-74 πόντους.

Ο παιδίατρος δε μας έβαλε εμβόλιο τούτο το μήνα, αρχές Σεπτεμβρίου θα ξαναπάμε.. οπότε προσπάθησα να τον μετρήσω εγώ αλλά σιγά μην καθότανε!! :lol:

Βρε Ειρήνη.. στο μίξερ το παϊδάκι;; Κρίμα το παϊδάκι!!!

Δεν του το'δινες στο χέρι να το 'φχαριστηθεί το παιδί;;; :lol::lol::lol:

Ένα μήνα τώρα του έδινα μόνο μοσχάρι, αλλά σήμερα του έδωσα κοτόπουλο πρώτη φορά και το'φαγε όλο!!! Αυγό του έδωσα μια φορά, αλλά δε συνέχισα.. Ζέστη κάνει, καλοκαίρι είναι, είπα να μην τον παραφορτώσω.. θα του δίνω εδώ εκεί και θα το αφήσω από Σεπτέμβριο να του δώσω πιο συστηματικά..

Κι εμένα φωνάζει μαμά όταν ξυπνάει και θέλει να τον βγάλω από την κούνια! Ή όταν έχει πέσει κάτω και δε μπορεί να σηκωθεί.. κοινώς... στα ζόρικα φωνάζουμε τη μαμά! :lol::P

Μου έστειλαν μερικές φώτο από τη βάφτιση και σας βάζω μερικές να πάρετε μια ιδέα!post-5130-13873934650245_thumb.jpg185509_1681408255253_1838972630_1077311_3755241_n.jpg[/attachment:3senbhx6]post-5130-13873934650118_thumb.jpg281810_1681406335205_1838972630_1077308_2479137_n.jpg[/attachment:3senbhx6]post-1311-13873934649868_thumb.jpg226090_1681386014697_1838972630_1077265_1775916_n.jpg[/attachment:3senbhx6]24052011030.jpg[/attachment:3senbhx6]

Έχω την υποψία ότι έχω μπλέξει τους τίτλους, αλλά τπ.. θα καταλάβετε!! :lol:

Αυτά προς το παρόν!!

Φιλάκια πολλά!!!

post-6156-13873937460002_thumb.jpg

post-6156-13873937460143_thumb.jpg

post-6156-13873937460272_thumb.jpg

post-6156-13873937460399_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα αρχισω να βαζω τις φωνες...μονο εγω εμεινα σπιτι σαν την καλαμια στον καμπο???

ρουλα μου τι ομορφοι που ειστε και οι δυο...καλα ποσο συγκινηση μπορει να κρυβει μια τετοια μερα για μια μανουλα...ανυπομονω να ερθει και η δικη μας σειρα του χρονου...εμεις εχθες ημασταν με πυρετο...υποθετω οτι ειναι δουλεια των δοντιων γιατι ουτε τιποτα αλλο ειχαμε ουτε συνεχιζετε σημερα...εσας κανουν πυρετο με τα δοντια???δεν ξερω τι να πω ...δεν αρρωστησαμε ολο το χειμωνα που ειμασταν τοσοδουλικα και τωρα με τα δοντια τον εχουν ξετιναξει...ετσι θα γινεται σε καθε δοντι??? :|:|:|:|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KORITSIA KALISPERA

EIMASTE PARA POLY KALA, EXOYME MAYRISEI OLOI KAI O NWNTAS EXEI GINEI ENA MIKRO GOYROUNAKI. TRWEI OTI BREI MPROSTA TOY KAI MESA SE 20 HMERES EXEI PAREI 700 GRAMMARIA. EXEI GINEI KAI TO PRWTO ANDRAKI KAI AN DEN GINETAI TO DIKO TOY MAS AKOUEI OLO TO XWRIO KAI H PARALIA. EXEI KLEPSEI POLLES KARDIES PANDWS.... ANALYTIKA THA TA POUME APO 16 AUGOUSTOU POY THA EPISTREPSOUME STO SPITAKI MAS. FILAKIA POLLAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...