Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2010 Νο2/οι πρώτες βουτιές!!


Recommended Posts

Ελενη επειδη ακριβως δεν εκανα τιποτα χθες το βραδυ,εχω τρελα κεφια σημερα!!!! :lol::lol:

βαρυεμαι το σπορ...ντρεπομαι,αλλα το λεω!!!

Ευη μαζι σου και στα ακουσματα!!!!!!!!!!!!!!

παω μεσα μωρε γιατι ο μικρος παλι γκρινιαζει...θα τα πουμε σιγουρα προς βραδυ!!!

Ειρηνη ευχομαι να ειναι ολα καλα,τωρα χωρις πλακα...καλο διαβασμα!!!εμεις εδω ειμαστε,οποτε θελησεις για ο,τι θελησεις!!!

γεια σας τωρα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μου κολησατε την ρετσινια?????!!!!

:oops::oops::oops::oops:

Ρεββεκα εισαι η καλυτερη του χωριου,αλλα δεν το εχεις καταλαβει ακομα!!!!

παω τωρα και τα λεμε αργοτερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειρήνη.... :(:(

Μαριέττα μην ντρέπεσαι καθόλου! ρε κορίτσια να σας ρωτήσω, εσείς πονάτε κατά τη διάρκεια;;; στις αρχές μου είχε πει ο γυναικολόγος ότι είναι επειδή θηλάζω κλπ,αλλά έχω κόψει το θηλασμό εδώ και 3 μήνες, τι γίνεται;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Simpethera kai s'auto teriazoume re si. Oute kai emena mou aresei to wisky...

O mikros kserathike lete na paw kai egw gia ksaples??? Tha me kraksei o antras mou, giati twra ton evala na plenei to mpanio :oops::oops::oops:

Mhn varate re den mporw katholou thn xlorinh.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειρήνη.... :(:(

Μαριέττα μην ντρέπεσαι καθόλου! ρε κορίτσια να σας ρωτήσω, εσείς πονάτε κατά τη διάρκεια;;; στις αρχές μου είχε πει ο γυναικολόγος ότι είναι επειδή θηλάζω κλπ,αλλά έχω κόψει το θηλασμό εδώ και 3 μήνες, τι γίνεται;;;

Egw ponaw alla oxi apo mprosta alla ston prokto :?:?:? Kai mono se kapies stasois...

Lene pws me thn genna partaliazete to entero alla auto den ipoferete....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιατί να βαρέσουμε καλέ; αντιθέτως, να σε χειροκροτήσουμε πρέπει! :ymapplause::ymapplause:

Αξιος ο συμπέθερος!

Εγώ πονάω σαν να με κόβουν με ξυράφι.... ίσως να είναι κάποιο μικρόβιο τι να πω, μάλλον πρέπει να πάω για καλλιέργεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πηγατε για υπνο????

κοριτσια ετσι μου ρχετε να φωναξω γυναικα να μου σιδερωσει,δεν θελωωωωωωωωωωωωωωωωωω να σιδερωσω ολα αυτααααααααα :o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρεββεκα κι εγω εχω για σιδερο,τα βλεπω να μου κλεινουν το ματι κι εγω γυρναω αλλου την ματια μου..

κοριτσια ο μικρος δε παιζεται,πολυ γκρινια...ολο αγκαλια θελει...ειμαι πτωμα...

παμε για γιαουρτι και μετα θα τον παω μια βολτουλα,μπας και ηρεμησει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marieta mia apo ta idia o giannakhs shmera den paleyetai..olo aggalies thelei ki egw eipame prostoparon exw sxetika eukolh egkymosynh alla den eimai kai sta kalytera moy!ase poy to kahmeno to aderfaki toy apo ta koynhmata to exei kanei frape. :? koritsia ki egw ponaw kata th diarkeia...kai gia na eimai pio eilikrinhs ki egw variemai to spor!sa polla koina symptwmata den exoyme vre koritsia??na sas pw thn alhtheia moy exw skeftei na paw se seksologo!ola twra gastrwmenh kai se seksologo tha me paroyne mallon me tis ntomates opote lew na perimenw ligo :lol::lol::lol::lol: :lol:twra perimenw na gyrisoyn apo volta mpemphs kai mpampas na ton kanoyme mpanaki na ton koimhsoyme,ka symazepsw meta na aplwsw plynthrio ,na katharisw koyzina kai....meta na kathisw ligo na kserathw sto kanape..opoy standaraki kata tis 9mish me 10 tha me metaferei kommatakia o antras moy koimhsmenh sto dwmatio.xarma pernaw koritsia xarma!

na sas rwthsw vre koritsia,h gennhsh toy paidioy sas efere kapoies allages stis filies sas?emas h parees mas allaksan poly kyriws gitai den einai kanenas pantremenos kai oi rythmoi toys einai diaforethkoi.to thema einai pws mas exei stixisei poly ayto se mena kai ston antra moy giati den allazoyme parastaseis na doyme kanena filo...para mono poly spania.kai twra me to deytero..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kale ontws prepei na exoyme ta wraiotera mwrakia toy forum!!den to syzhtw!egw den exw aksiothei akoma na allaksw fotografia,tha prospathisw kaaaapoia stigmh.kala o nwntas pantws...apapapapa tha kapsei kardies...gia na mh pw gia ton diko soy eirhnaki...san apo fotografish kai kathete olo skertso.o dikos moy einai narkisos..latreyei toys kathreutes kai na vlepei sth kamera ton eaytop toy.telika gyrisane alla o mpemphs koimotan ki etsi ton valame sto krevataki toy xwris mpanaki.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά, τι τρελά κέφια ήταν αυτά που είχατε σήμερα;! Φτου να μην σας ματιάσω!! :D

Κατερίνα μου αυτό που λες περί παρέας και φίλων, νομίζω είναι λίγο πολύ συνηθισμένο. Αυτοί που δεν έχουν παιδιά συνήθως ψιλοαπομακρύνονται για κάποιους λόγους. Είτε γιατί βαριούνται να μας ακούν να μιλάμε συνέχεια για το παιδί :roll: είτε γιατί δεν ταιριάζουν πια τα ωράριά μας και οι συνήθειές μας.. :? Φαντάζομαι πως λίγο πιο κάτω θα δεις ότι πλέον θα κάνετε παρέα με ανθρώπους που έχουν ήδη παιδιά, γιατί θα'ναι λίγο πιο εύκολο το "ταιριασμα"...

Ειρήνη μου, ελπίζω αυτό που δε λέγεται από το φόρουμ να μην είναι κάτι σοβαρό.

Καλό διάβασμα κοριτσάκι μου, είπαμε, μια χαρά θα τα καταφέρεις!!!!

Έχεις φαν κλαμπ εδώ, θα σε υποστηρίζουμε κάθε ώρα και στιγμή!!!

Λέγατε για πόνο... την πρώτη φορά παίζει να πόνεσα πιο πολύ από την ... "πρώτη φορά"!! :?:?:shock:

Τη δεύτερη φορά ήταν κάπως πιο ομαλά τα πράγματα... για την τρίτη φορά θα σας πω... ελπίζω πριν την Ακρόπολη! :lol:

Ευτυχώς κοιμήθηκε ο Φίλιππος και κοιμήθηκα κι εγώ μαζί του... το βράδυ να δούμε... :?::?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια σεεεεεεεεεεεεεεεερνομαι!!!!!με εξουθενωσε ο μικρος..ευτυχως ηρθε ο μπαμπας του κι επειδη ηταν κι εκεινος ψοφιος,δε θα παμε βολτα..εμενα δε με κρατανε τα ποδια μου...και τον εχει και παιζουν στο κρεββατι,οποτε λεω να παω να σιδερωσω να μη τα εχω αυριο και το πρωι μετα το φρουτο να τον παω βολτα..

κοριτσια κι εγω μια απο τα ιδια..λες και καθε φορα ξεπαρθενευομαι :shock::shock: και να πω οτι γεννησα φυσιολογικα!! με καισαρικη γεννησα και μου φαινεται πιο λογικο οσες γεννησαν φυσιολογικα να πονανε περισσοτερο..τι να πω!! εμενα παντως η τομη μου ωρες ωρες με σφαζει..κι ο ατιμος ο μικρος οταν τον αλλαζω τυχαινει και με κλωτσαει ακριβως στην τομη και πεθαινω..

Κατερινα παρατα τον σεξολογο και αστον για τις μεγαλυτερες!! μια χαρα εισαι κι ολες μας μια χαρα ειμαστε,απλα μαλλον ειναι η κουραση,η καθημερινοτητα μες στο σπιτι,λιγο η μελαγχολια που μας πιανει κλεισμενες μεσα..δε θελει και πολυ για να απεχουμε!!

χθες παιδια μες στο αυτοκινητο πηγαινοντας Κηφισια,χουζουρευα στο παραθυρο και νοσταλγουσα τα καλοκαιρια που πηγαινα με την σκηνη μου στην Σεριφο..ειδικα ενα καλοκαιρι που γνωρισα ενα παιδι και καταληξαμε να εχουμε δυο χρονια δεσμο..και σκεφτομουν ποσο μου εχει λειψει λιγο το καμακι,τα ραντεβου,η τρελη προετοιμασια για να δεις τον αλλον,τα ποτακια και η αμηχανια του να γνωριζεις καποιον,τα τηλεφωνηματα μες στο βραδυ,το να εισαι ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΣ!! δε λεω,μια χαρα ειμαστε με τον Μανο,αν εξαιρεσω τα γνωστα προβληματα με το σοι του,κατα τ'αλλα ειμαστε πολυ αγαπημενοι,αλλα νιωθω οτι κατι μας εχει ξεφυγει..απο τοτε που ηρθε στην ζωη μας ο μπεμπης,καπου το χασαμε..μου λειπει το συναισθημα αυτο κι ωρες ωρες νιωθω οτι μου λειπουν κινητρα στην ζωη μου...επειδη εχουμε και μια εγκυο στην παρεα μας,το κοβω για να μη σας ψυχοπλακωσω...αλλο η πλακιτσα το μεσημερι και τωρα που βραδυαζει με πιανει μια μαλακια..αλλο πραγμα!!!

ΘΕΛΩ ΠΑΛΙ ΝΑ ΖΗΣΩ ΤΟ ΠΑΡΑΜΥΘΙ!!!!!!!!!!!!!!!!! ΠΕΙΡΑΖΕΙ;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαριετα ελα τουρκια :D:D:D:D

εγω παιδια σαν να με σφαζουν καθε φορα!!!!και εχω γεννησει με καισαρικη!!!

αλλα παντα ημουν ετσι....αν γινετε συχνα συνηθιζει το παπακι μας,αν γινετε 1 στο μηνα εεεεεεεε θα κλεισει κι αυτο...κατεβαζει ρολα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!!Με θέλετε στην παρέα σας???Μου είπε η Ρεββέκα ότι ήρθε εδώ και ζήλεψα μιας και το δικό μας θέμα ερήμωσε....Εγώ ανήκω στις μανούλες Φεβρουαρίου αλλά δεν πειράζει...Με θέλετε λοιπόν?? :mrgreen: Ωραίο θέμα ανοίξατε...Κι εγώ πονάω με το άθλημα,γέννησα φυσιολογικά,αλλά παλεύεται όταν γίνεται συχνά (συνήθως κάθε 2 μέρες) αν το αφήσουμε για πάνω από 5,ξαναπαρθενιάζομαι και πονάω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαριετα ελα τουρκια :D:D:D:D

εγω παιδια σαν να με σφαζουν καθε φορα!!!!και εχω γεννησει με καισαρικη!!!

αλλα παντα ημουν ετσι....αν γινετε συχνα συνηθιζει το παπακι μας,αν γινετε 1 στο μηνα εεεεεεεε θα κλεισει κι αυτο...κατεβαζει ρολα....

Α ρε Ρεββεκακι!!!!! σε ευχαριστω πολυ!! λες εκει να ζησω το ονειρο παλι;μα τι λεω!!παει χαζεψα!!

Αννα καλως ηρθες!!!!!!!!!!!!!!!!!! ολοι οι καλοι χωρανε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παω να κανω μπανιο το μωρο,να τον ταισω γιατι θα μου κοιμηθει ορθιος,ειναι ξυπνιος απο τις 16:30 και τα εχει παιξει μαζι του και η μαμα!!!!!!!! και να τον βαλω να κοιμηθει κι επανερχομαι!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω την εβαλα μολις...κοιμηθηκε....χωρις να μπω στο δωματιο,εβγαλε μια κραυγη και αυτο ηταν!!!

οχι δεν θα αθληθω αποψε εφαγα φασολια και εχω φουσκωμα!!!

μαριετα ελα σου λεω θα ζησεις το ονειρο!! :D:D

η αληθεια ειναι οτι μπορεις να ξαναζωντανεψεις τον ερωτα για τον αντρα σου,ερωτευσου απο την αρχη!!!ειναι και στο δικο σου χερι!!η γυναικα ξερει παντα τι να κανει!!!

εμεις ακομα και με το μωρο δινουμε ραντεβου εξω!!χαχαχα μαζι με το μωρο!!!

τωρα ηρθε και μου λεει!!!

κ.ρεββεκα θα με συνοδεψετε αυριο το πρωι για πρωινο εξω???εδω τρωνε πρωινο σαν τους αγγλους σημαντικο γευμα!!!

και πολλα αλλα περιεργα που κανουμε για να ειμαστε παντα σε φορμα!!!

αννουλα????πως απο δω?? :D:D:D καλωςηρθες κοριτσακι!!!

η αννουλα κοριτσια ειναι πολυυυυυυυυυυ μικρη!!!και κοκκαλακι :D:D

επανω της!!!!

ειναι πολυ καλο και γλυκο κοριτσι θα σας αρεσει η παρεα της!!!εχουμε συναντηθει στην αθηνα πολλες φορες!!!

και που λετε εβαλα τον τζεμ να της φτιαξει το ρυζαλευρο και εβαλε το μισο λεμονι μεσα!!! :shock: που να το ηξερα παω και δινω στην μικρη και μονο που δεν ξερασε το καημενουλι :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρεββεκα μολις τον ταισα κι εγω και απο την νυστα του ηπιε μονο τα 100ml απο τα 210 που κανονικα πρεπει να πινει,αλλα φτανει τα 180 τις περισσοτερες φορες..τι αγχος και αυτο με το γαλα!! μου θυμιζει τις απιστευτες ωρες που τον θηλαζα και αποκοιμιοταν στο στηθος μου κι ενω το παιδακι φαινοταν να ειχε χορτασει και ρευοταν δυνατα,εγω παλι νομιζα οτι δεν χορταινε γιατι καθοταν δε καθοταν 10 λεπτα σε καθε στηθος..μου εχει μεινει απωθημενο αυτο με το γαλα,τοσο στον θηλασμο οσο και τωρα με το ξενο κι ενω τρωει κανονικα ολα τα γευματα του,νομιζω οτι το γαλα ειναι το πιο σημαντικο...υστερικη θα γινω με το θεμα...

Αννα και παλι καλως ορισες,σας εχω δει σε φωτο απο συναντηση που ειχατε στην Αθηνα..σας κατασκοπευα,τι νομιζετε!!! ναι και απο οσο θυμαμαι εισαι και εσυ στα κυβικα της Ρεββεκας!!τα παιδια σας θα ειναι πιο χοντρα απο σας σε λιγο καιρο :lol::lol:

Ρεββεκα δε λεει με τα οσπρια να αθληθεις σημερα!! αστο κοριτσι μου!!!

ρε συ!!λεμονι στο ρυζαλευρο παιζει; ή δε καταλαβε καλα ο Τζεμ;θα τρελαθηκε η Λυδια φανταζομαι!!

ωραια τα κολπακια με τον Τζεμ Ρεββεκα,αλλα θελει και λιγη φαντασια και αν αναλωνεσαι καθε μερα με τα τετριμενα,σε παιρνει λιγο η κατηφορα..παντως συμφωνω οτι θελει δουλεια απο μερους μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κορες τι ειναι αυτα???διαβαζω διαβαζω τελειωμο δεν εχουν τα γραπτα σας...

εγω φταιω μωρε φιλεναδα που κοιμαται νωρις το βλασταρι μου(μην πω και τα δυο...)ειναι του υπνου το παιδι μου οταν ειμαστε σπιτι γιατι να τον παω βολτα να κοιμηθει??σε καμια περιπτωση...αρα και εγω εκμεταλευομαι το γεγονος και κοιμαμαι δεν τα μπορω μωρε τα ξενυχτια...να μαθετε και εσεις τα μωρα σας να κοιμουνται νωρις.. :roll::roll::roll::roll: τα παιδια ετσι πρεπει να ειναι...

συμφωνω με ρεββεκα τα παντα ειναι στο χερι μας..και εμενα ωρες ωρες με πιανουν κατι τετοια και η που θα παρω τον μπεμπη να κατεβω στο μαγαζι και θα περιμενουμε να σχολασει ο αλεξης και μετα θα παμε για βολτα η φαγητο η κανα ποτακι...αλλιως φτιαχνω κατι εδω και ετοιμαζω ενα δειπνο για δυο σουπερ ουαου..βεβαια ο αλεξης ολα αυτα τα θεωρει περιττα γιατι θεωρει οτι εμεις δεν εχουμε τετοια θεματα ειμαστε μια χαρα(μεσα στον ερωτισμο και τον ρομαντισμο ο αντρουλης μου)

αννουλα καλωορισες..ολοι εχουν θεση στην παρεα ειδικα αν εισαι και εσυ νυχτοπουλι θα σε λατρεψουν..

με ωραιο θεμα βρε την υποδεχτηκατε την κοπελα αλλα εχει δικιο..αν γινεται συχνα(χαχαχαχχαχαχαχαχαχα..λεω και κανα αστειο που και που)δεν υπαρχει θεμα αλλα αν ειναι μια στη χαση μια στη φεξη...φεξε μου και γλυστρισα...γυριζω πισω τον χρονο στην τρυφερη ηλικια των 20... ;);););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξαχασα να πω πως κατι πρεπει να κανουμε με τα μωρα μας...τι ομορφιες ειναι αυτες?να τα βαλουμε σε κανα διαγωνισμο να κερδισουμε κανα ταξιδι να παμε στην τουρκια να μας δει η ρεββεκα μπροστα της να γραψει ολοκληρο δισκο απο την χαρα της..να μας φτιαξει και τσαι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδω προωθουμε την ελληνοτουρκικη φιλια :D:D:D φωτο ερασιτεχνικες απο την βαπτιση οπως σας ειπα εμεις και μεις!!!

μαριτα βαζω λεμονι για την βιταμινη,ο γιατρος μου το πε....οχι πολυ απλα ο τζεμ δεν καταλαβε ποσο πρεπει να βαλει!!!χαχαχα και μου λεει δωστο θα παρει πιο πολυ βιταμινη και η λυδια κοντευε να ξερασει :D:D:D

ασε καλε ναι δεν αθλουμε!!!θα κανω μπαμ!!!!

ειναι ωσπου να το παρεις αποφαση να αρχισεις,να κανεις το βημα!!!μας εχουνε κανει προβατα το μονο που μας απεμεινε ειναι η επαφη,αυτο πρεπει να δουλεψουμε....

χαχαχα μαρακι δεν παιζεσε!!!!!

post-6759-13873937530981_thumb.jpg

post-6759-13873937531184_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε τι ομορφοι που ειστε...δεν χρειαζονται και πολλοι ρεββεκα μου και αν με αφηναν να κανω αυτο που ηθελα δεν θα ειχα κοντα στους 200 καλεσμενους...θελω σε μια τετοια στιγμη διπλα μου ανθρωπους που αγαπανε εμενα και το παιδι μου και οχι να μας κοροιδευουν απο μεσα τους και να κοιτανε με ξινισμενη μουρη...

α μαριεττα δεν σου ειπα σημερα ο γιοκας μου εκατσε και διαβασαμε ενα απο τα βιβλιαρακια του και μαλιστα τον ρωτουσα που ειναι το παπακι το σκυλακι και εδειχνε..βεβαι σε καποια στιγμη μετα την δεκατη επαναληψη επιασε το βιβλιαρακι και το πεταξε με μανια κατω... :?:?:?:? αλλα ενταξει τον δικαιολογω...πρωτη φορα εκατσε τοση ωρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξαχασα να πω πως κατι πρεπει να κανουμε με τα μωρα μας...τι ομορφιες ειναι αυτες?να τα βαλουμε σε κανα διαγωνισμο να κερδισουμε κανα ταξιδι να παμε στην τουρκια να μας δει η ρεββεκα μπροστα της να γραψει ολοκληρο δισκο απο την χαρα της..να μας φτιαξει και τσαι..

το τελος μου αρεσε!!!!

ΤΣΑΙ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!!!!εχεις φαντασια τελικα φιλεναδα!!!!συνεχισε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι μαρακι και τον γαμο ετσι τον καναμε λιγοι και καλοι,και μετα σπιτι γιορτουλα!!!

μετα την βαφτιση κατευθειαν μαγιο και θαλασσα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Γεια σας κορίτσια μου!!!σήμερα όμορφη μερα....έχουμε το πάρτυ του μεγάλου μου ...κλείνει τα 12 το παλικάρι μου🩵😍 θα πάμε σε ίντερνετ καφέ για τα γενέθλια...πάνε οι παιδότοποι πλέον...τώρα κάνουμε εφηβικά πάρτυ 😉
    • Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου.Τα γράφεις πολύ όμορφα και με εκφράζουν όλα.Εχω σκαμπανεβάσματα αρκετά.Προσπαθω όμως....Καλή επιτυχία και σε σένα.Ποτε θα κάνεις χοριακη σου είπε;Σε 11 μέρες ;
    • Καλησπέρα κοριτσαρες! χάθηκα εγώ τελείως...σας διαβάζω όμως τόσο καιρό 😍 εγώ όλα καλά προς το παρόν...απο βδομάδα θα κάνω καμπύλη και εξετάσεις αίματος για να δούμε τι γίνεται! εδω στην περιοχή μου ηταν κλειστά τα μικροβιολογικά αυτή τη βδομάδα..δεν ξέρω αν κρατήσει κ άλλο βέβαια! Δευτέρα στις 19.00 εχω ραντεβού με την γιατρό μου! εγω κορίτσια έξω θα γεννήσω πρωτα ο Θεός..στο Ιασώ είναι η γιατρός μου...δεν ήθελα με τίποτα νοσοκομείο...εχω πολυ κακη εμπειρία απο τα νοσοκομεία γενικά και δεν υπήρχε καμια περίπτωση να πάω νοσοκομείο! εντωμεταξυ δεν έχω ξεκινήσει να παίρνω απο πράγματα τίποτα...μονο μια κουβερτουλα πήρα που έτυχε πάλι και την πήρα! αλλά σιγά σιγά πρέπει να ξεκινήσω... εσείς έχετε ψωνίσει; εμένα μ εχει τρελάνει στις κλωτσιές ο μπέμπης και κυρίως το βράδυ οταν πάω να ξαπλώσω 🤷 σήμερα είμαι 25+3...στον έβδομο μήνα πότε μπαίνουμε; η γιατρός μου δεν μετράει με μηνες αλλα με εβδομάδες και εγω μπερδευομαι πολύ..
    • Κουράγιο Μαριλου μου! Την έκανα κ εγώ χτες την ΕΤ. Όλα καλά πήγαν κ ξεκίνησε και η δική μου αντιστροφή μέτρηση. Μέχρι τώρα είμαι καλά. Αλλά ξέρω πως όπως περιέγραψες τα σημερινά σιυ συναίσθηματα, θα μοι έρθουν κ εμένα. Όπως πάντα. Είναι τόσο δύσκολο να προσπαθούμε να ελέγχουμε το ίδιο μας το μυαλό. Αλλά πάντα να κερδίζει..  Έχω στο μυαλό μου ότι θα τα περάσω όλα αυτά τα σκαμπανευασματα κ έτσι προετοιμαζομαι αρχικά στο να τα αποδεχτώ και Κ να μη νιώθω άσχημα ακόμα κ για τις άσχημες σκέψεις μου. Όλα τα συναισθήματα μας είναι δικά μας και είμαστε εμείς. Είναι μέρη του εαυτού μας κ τα αγαπάμε. Προσπάθησε να σκεφτείς ότι είναι οκ να σκέφτεσαι αρνητικά κ να πέφτεις. Είναι οκ κ να ξυπνάς πλυμμηρισμενη από ελπίδα..  Ας μην ενιχοποιουμε κανένας μας συναίσθημα! Ειμαστε εδώ να ακούσουμε τα πάντα κ να τα αποδεχτούμε! Καλα έκανες και εκφράστηκες εδώ!  Πάμε γερά!!!! Ελπίδα! 🤞🤞
    • Ναι ναι…η @Raf123 θα καθορίσει την δυναμική του μήνα….🤣🤣🤣 @Pinacolada μπράβο στο αγόρι που άντεξε τις δοκιμασίες των διακοπών!!! Είναι έτοιμος για τις επόμενες…. Όσο για το ότι κατάλαβες που μοιάζει το παιδί….έκλαψα αλήθεια….
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...