Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου-Νο46-Εδώ οι τοκετοί εξπρές!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

τελικά όλοι είμαστε άξιοι της μοίρας μας!!!! αυτούς ψηφίζουμε (εγώ όχι) αυτούς έχουμε ..... δεν ξέρω γιατί υπάρχουν αγανακτισμένοι.....αυτοί πάλι θα τους ψηφίσουν.....αδιέξοδο......

Ο Τζέφρευ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε μανούλες? Πάω να σας διαβάσω..

ΣΤΗΝ ΞΑΝΘΗ ΑΔΕΡΦΕΣ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΞΑΝΘΗ!

Θα δημιουργήσουμε μια μοναδα παραδοσιακή αλλά και σύγχρονη με υπηρεσίες που να εχουν σχεση με την φύση, τα δέντρα, το ποτάμι, τα βουνά. \M/ θα έχουμε εκπαιδευτικά προγράμματα για τα παιδιά και τους γονεις. Ιππασία, μαγειρική, ψάρεμα στο ποτάμι (μέσα), κηπουρική, μελισσοκομία... Λέτε να μας γαμήσει η εφορία?? :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Πάω για διάβασμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι μωρε ΑΝστασια μου δεν ειχα αντιγραφα! Ολο ελεγα να κανω κ ολο το αμελουσα...πανε τα βιντεακια, τα πρωτα βηματα του Σεμπ, τα πρωτα φαγητα, τα παιχνιδια, οι φωτο απο τοσα ταξιδια....ουφ....πανε ολα...εγω νιωθω λιγο βλακας, επρεπε να το ειχα προβλεψει κ να παρουμε περισσοτερα μετρα....σα να με επιασαν κοροιδο νιωθω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα δημιουργήσουμε μια μοναδα παραδοσιακή αλλά και σύγχρονη με υπηρεσίες που να εχουν σχεση με την φύση, τα δέντρα, το ποτάμι, τα βουνά. \M/ θα έχουμε εκπαιδευτικά προγράμματα για τα παιδιά και τους γονεις. Ιππασία, μαγειρική, ψάρεμα στο ποτάμι (μέσα), κηπουρική, μελισσοκομία... Λέτε να μας γαμήσει η εφορία?? :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σίγουρα!!!

να κάνουμε και ποδήλατο!

Φραν λυπάμαι πολύ :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι χρεοκοπία τώρα τι μετά

έτσι και αλλιώς χρήματα μας δίνουν μέχρι να θωρακιστούν πλήρως

οι οικονομίες τους (Γαλλία και Γερμανία) από τη δική μας χρεοκοπία.

Μετα άντε γεια

Το τι συμβαίνει στο Σύνταγμα δεν μπορούμε να το ξέρουμε αν δεν είμαστε εκεί.

Δυστυχώς ο κόσμος γνωρίζει και έχει στόχο. Στο Σύνταγμα κάθε μέρα πέφτουν προτάσεις.

Η κόρη του Λοιζου έστειλε επιστολή στον Πρωθυπουργό με την οποία απαγορεύει από την κυβέρνηση να χρησιμοποιεί το τραγούδι του πατέρα της "Καλημέρα Ήλιε"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

είδατε καθόλου Βουλή??

οι άνθρωποι ψηφίζανε και χαζογελούσανε :o:o:o:o

στην τηλεόραση μιλάνε για 500 τραυματίες και κάνουν έκκληση για γιατρούς

στο αυτοσχέδιο ιατρείο που έχει στηθεί στο μετρό του Συντάγματος

ένας γιατρός είπε ότι είναι από παιδάκια 5 χρονών έως και ηλικιωμένοι :cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Διαβασα τα παντα και εμεινα στη Φρανι...

τι να π ω..οτι καινα πω ειναι λιγο...ευτυχως να λες!! Μακαρι να βρεθουν κυριως τα κλοπημαια!!

Αναστασι γιατι εισαι νταουν..ασε φανταζομαι..ελα πλιζ.,..τσιρ απ...παρε παραδειγμα απο μενα το χαζοχαρουμενο....

βρε εχεις ευκαιρια να φγεις διακοπες ..καντο..εγω θα ειχα ηδη γινει λουισ...αλλα κολλιωμαι... ενεκα κοιλουμπα!!!

Ιουλια ασχετο ολο θελω να σου πω..στο παρτι κρινοντα ςπο τις φωτο περασατε τελεια...αχ ποσο ζηλευω....παιδια εχω σκασει..θελλω να βγω και να περασω καλα..να πιω και μερικα ποτακια...Αχ..θα γεννησω και μετα θα παω στο μπαρ της Αναστασιας...θα μου σερβιρετες μερικα μοχιτο πλιζ για να στανιαρω!!!!

ΕΣγω τωρα σε παρτι γεννεθλειων ποτε θα ξαναπαω;;;;

Αφρο μιλα καλεεεεεεε..πως τα πας...ελα πλιζ παρηγορησε με....

τι ηθελα να πω...το αλτσχαιμερ μου μεσα..

Α Ερη καμια καλη ιδεα για φαγητο σουποειδες τωρα το καλοκαιρι..οχι Ισπανικη ντοματοσουπα..κατι αλλο..

Επισης μη νομιζεις οτι σε ξεχασα....θελλω χρονο να σου στειλω τις φωτο κυριως απο τις συνταγες για σασλικ καρυδακια και μπορσ..και για να γινει αυτο θελλω ο μικρος να μη τρυγυρναει γυρω μου σαν μελισσα και φωναζει α βαλουμε μουσικη στο πολοιτι..

και αυτο θα γινει μονο οταν ο καλος μου τελειωσει με το @#$%^&*υπογειο του και αναλαβει λιγο τις ευθυνες του σαν πατερας ...

Παω να του κανω σαλατα γιατι οσωνουπο ερχετε..

επισης σημερα αφισ ατον φοφο 45 λεπτα στο τραπεζι για να φαει μισο μπολ μακαρονια με σαλτσα στην οποια εβαλα και πατατα και καροτο και πιπερια..και λιγα κομματακια απο το κοτοπουλο στιφαδο της πεθερασ.....ε εφαγε..παλη καλα..του κανα μετα και εναν χυμο με απόλα οποτε και να μη φαει απο δω και περα δε με νοιαζει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενάκι να χαιρεσαι τον αντρα σου! Πωπω ατυχία αυτο με το καρότσι..!

Βικυ και εσυ να τον χαίρεσαι! Μπυρες και πίτσα στην πυλωτή??? Εεεερχομαιιι!

Αναστασάκι μου, τι έχεις, μην μου στεναχωριέσαι, ψηλά το κεφάλι και κοίτα αλλού! Να να, δες εμένα που σου χαμογελάω τωρα. Ελα να πάμε μια βόλτα, να ζησουμε μια περιπέτεια βρε αδερφέ, σε ποιο μέρος του κόσμου θα ήθελες να πας? :x:x:x:x:x

Αχ ρε συ Φραν μου, πολύ στεναχωρήθηκα με την κλοπή! Πολυ κρίμα για το λάπτοπ και τις φωτογραφίες, αλλά πραγματικά ευτυχώς που δεν παθατε άλλο κακό!

Επίσης νομίζεις οτι υπάρχει περίπτωση αυτοι που το κάνανε να ειναι γνωστοί σας και να ο κάναν επειδή υπέθεσαν πως μια και βοηθάτε τον κόσμο, δεν θα τους κυνηγήσετε? Μηπως δεν σκέφτηκαν την θέση του άντρα σου στον ΟΗΕ και τα λοιπά και υπέθεσαν οτι δεν θα γίνει τίποτα? :?:

Εδώ πάντως (στην Ελλάδα εννοώ) ψεκάζουν τον κοσμο στον υπνο του για να μην ξυπνήσει. Εγινε στην αδερφή του Βαγγ, μπηκανε, τους ψεκάσανε και τους κλέψαν. Το ψέκασμα το κατάλαβαν και τελικά διαπιστώθηκε και στο νοσοκομέιο επειδή η κουνιάδα μου έχει θέμα με ασθμα και την πείραξε το φάρμακο όταν ξύπνησε.. :shock::?

Χρυσουλάκι μου δεν ξέρω αν ειναι τέλη ιουλίου ή Αυγουστο που θα γεννήσεις, πάντως το θέμα ειναι ότι οπουναναι γεννάς!!! :D:D

Περιμένω το πλατανόφυλο!!! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elaaaaaaaaaaaaa ακομη το πλατανοφυλλο;;; :lol::lol::lol::lol:

Ψηφιστηκε τελικα το μπουρδελο ε;;;

Ερη νομιζω οτι ολες μαζι πρεπει να παμε μια Κουβα!!!

Τονια και εδω χαλια ο καιρος.Μα τι σκατα ρε παιδι μου;;

Μαρια ετοιμαζεσαι ρε;;

αχ κλαιει το κουταβακι μου ..............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ερη What the Fuck εννοεις;;;; :roll::roll:

Για το εμβολιο...Ειμαστε τρια ατομα σε σχολεια και οπως λεει η Χρυσα σε ομαδα υψηλου κινδυνου.Περυσι ο αντρας μου κολλησε τη γριπη και μετα κολλησε και ο Ν. για αυτο λεμε να το κανουμε μπας και αποφυγουμε να την κολλησουμε.

Χρυσα μου μακαρι η υδρονεφρωση να εχει περασει μεχρι να γεννηθει το μωρακι αλλα και να μην, θα κανετε οτι σας πει ο γιατρος και ολα καλα!!!!

Φραν κριμα ρε!!! :(:( Απο που μπηκαν;;Ειχατε ανοιχτα;;;

Παιδια ξερετε μεχρι ποσα λεφτα μπορουμε να περασουμε στο αεροδρομιο ή ειναι απεριοριστα;;;

Ρε Μαρια Μεθαυριο δε φευγετε για Μαλ....;;;Θα προλαβεις αυριο ολα τα πραγματα;;;

Η θα τα κανει ο Γ;;; :-w:-w:-w:-w

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααααα μήπως λες για Βόλο??

όχι ακόμη

μπορεί να πάμε Σάββατο,μπορεί και Δευτέρα δεν ξέρω

μάλλον αύριο θα ξέρουμε

ο yes!!!!

Τελικα ποιος θα κανει βαλιτσες;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχααα πουλάκι μου θέλεις να βγάλεις λεφτά εξω ε?????? /:)

20.000 λογαριασμοί ανοίχτηκαν απο Έλληνες σε λίγους μήνες σε Γερμανικές Τράπεζες

το θέμα είναι πως τα φέρνεις πίσω οταν τα χρειαστείς.. ο φόρος είναι μεγάλος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχααα πουλάκι μου θέλεις να βγάλεις λεφτά εξω ε?????? /:)

20.000 λογαριασμοί ανοίχτηκαν απο Έλληνες σε λίγους μήνες σε Γερμανικές Τράπεζες

το θέμα είναι πως τα φέρνεις πίσω οταν τα χρειαστείς.. ο φόρος είναι μεγάλος

Μαρια μου θελω δικα μας,της μανας μου ,των πεθερικων και κουνιαδου....

Ε οχι να μου βγαινει ο κωλος με 2 μωρα μονη μου οταν δουλευει ο Γ. απογευματα για να βγαλουμε κατι παραπανω και να τα φανε οι κοπριτες!!!! :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Τελικα ξερετε;;; Που μπορω να ρωτησω για λεπτομερειες;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πιστευω το καλύτερο είναι αν γίνετε να πας στη χώρα που σε ενδιαφέρει

να ανοίξεις λογαριασμό, να επιστρέψεις και μεσω web-banking να δωσεις εντολή για τη μεταφορά

για που σκέφτεστε αν επιτρέπεται??

επίσης να ξέρεις πως οι τράπεζες εδώ δεν θα σου δώσουν ακριβώς όσες και όλες

τις πληροφορίες που χρειάζεσαι για τους προφανείς λόγους

αν μπορέσεις και μάθεις τίποτα αξιόπιστο πες και σε μένα

όχι ότι έχουμε λεφτά στην άκρη..έτσι από περιέργεια 8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι πιστεψε με αμα θες να τα φερεις Ελλαδα..υπαρχει τροπος...

ξερω ατομα δε θα επεκταθω που εχουν λογαριασμους σε τραπεζα στην Ελβετια και στην Κυπρο κανονικοτατα..και εχουνκαι απο μια καρτα αναλυψης μετρητων..και μια χαρα κανουν αναληψεις εδω στην Ελλαδα απο τον εκει λογαριασμο με ελαχιστη η μηδενικη προμυθεια..

Θα ηθελα και εγω τετοιον λογαριασμο..αλλα δεν εχω τοσα λευτα..

Παναγιωτα αναλογα και εσεις θα κρινετε και θα δειτ ετι θα κανετε με το εμβολιο..

Παντως ειλικρινα πιστεατε πως δε θα ψηφιζοταν..αφου ειναι κοτες τσιρακια και αχριστοι...ελπιζω στις επομενες εκλογες να πραγματοποιησουν τις απειλε ςτους καποιοι και να μην ειναι κανενας του στη Βουλη..αλλα ετσι ειμαστε εμεις..μονο λογια..

περα του οτι εχουμε αχριστους Πολοιτικους που ενω θα μπορουσαμε να χορευουμε την Ευρωπη και την Αμερικη στο ταψι..καθομαστε και τους παρακαλαμε...

αν ειχαμε κανενα πολτικο με α...α θα ελεγε...χεστηκα για την πεμπτη δοση..κυρισσω πτοχεση..δωρο θα μας τα δινανε τα λευτα θα το βλεπατε..θα τσακιζοταν ποιος θα μας πρωτοβοηθησει....αλλα ο Τζεφρι..αφου απερηψε τις πολυυυυ πιο συμφερουσες προτασεις του ξανθουλι για χαρη της δευτροπατρηδας του...καλοα να παθουμε εμεις..

τεσπα..ας ση συγχηζομαι για κατι που δεν μπορω να ελεγξω τωρα..θα τους τακτοποισω- με την ψυφο μου- εν καιρω!!!!

Καλε τι βιαζεστε να με ξεγεννησετε..περιμεντε καλε..ακομα δεν χω καν μπει στο μηνα μου και εσεις με βαζετε να γεννησω;;;;...

δεν βιαζομαι...ας ερθει οποτε θελει αλλα ας ερθει οπως το θελλω εγω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια μου για Γερμανια λεμε και εμεις...Μαλακια;;; :?:?:?

Και ναι,σκεφτομαστε να παμε οι ιδιοι να ανοιξουμε εκει λογαριασμο.

Απλα απο Γερμανικα..γιοκ....Πως θα συννενοηθουμε;;;;

Μπα σε τραπεζα δεν παω..ψεματα θα μας πουνε αλλα και σε κανεναν δεν εχουμε εμπιστοσυνη..

Δε ξερω τελικα.Θελει ψαξιμο...

Αν μαθω κατι εγκυρο θα γραψω στην ομαδα. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα μου έτσι και αλλίως

τα περισσότερα λαμόγια-πολιτικοί έχουν τα λεφτουδάκια τους έξω εδώ και χρόνια

και φυσικά τα κουμαντάρουν μια χαρά και απο δω χωρίς προμήθειες και τα σχετικά

Αυτά είναι για τους θνητούς. Αυτοί μια χαρά βολεύτηκαν και ετοιμάζονται για την ηρωική τους έξοδο

και θα αφήσουν το καράβι να βουλιάξει μόνο του.

Δε νομίζω να υπάρχει Έλληνας πολιτικός που είναι διατεθειμένος να σηκώσει το πολιτικό κόστος

μια χρεοκοπίας. Την 5η δόση έτοιμη την είχαν απο καιρό..

Α το θέμα με τα υποβρύχια έκλεισε αν διαβάσατε

"Δεν υπάρχουν αποδείξεις ότι χρηματίστηκαν Έλληνες πολιτικοί και στρατιωτικοί" Το πόρισμα

:ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα μου έτσι και αλλίως

τα περισσότερα λαμόγια-πολιτικοί έχουν τα λεφτουδάκια τους έξω εδώ και χρόνια

και φυσικά τα κουμαντάρουν μια χαρά και απο δω χωρίς προμήθειες και τα σχετικά

Αυτά είναι για τους θνητούς. Αυτοί μια χαρά βολεύτηκαν και ετοιμάζονται για την ηρωική τους έξοδο

και θα αφήσουν το καράβι να βουλιάξει μόνο του.

Δε νομίζω να υπάρχει Έλληνας πολιτικός που είναι διατεθειμένος να σηκώσει το πολιτικό κόστος

μια χρεοκοπίας. Την 5η δόση έτοιμη την είχαν απο καιρό..

Α το θέμα με τα υποβρύχια έκλεισε αν διαβάσατε

"Δεν υπάρχουν αποδείξεις ότι χρηματίστηκαν Έλληνες πολιτικοί και στρατιωτικοί" Το πόρισμα

:ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε τι βιαζεστε να με ξεγεννησετε..περιμεντε καλε..ακομα δεν χω καν μπει στο μηνα μου και εσεις με βαζετε να γεννησω;;;;...

δεν βιαζομαι...ας ερθει οποτε θελει αλλα ας ερθει οπως το θελλω εγω

Ναι Χρυσα μου!!! Ολα να πανε οπως τα θες!!!

Κοριτσια ξεχασα να σας ευχηθω Καλη επιτυχια με το Εσπα!!!

Τα δικα μας (Δημοτικοι) βγαινουν 5 Ιουλιου.Τα δικα σας;;;;

Μαρακι περιμενες κατι διαφορετικο στο θεμα με τα υποβρυχια,στο Βατοπεδι , Στη Siemens και σε ολα αυτα;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγγενείς έχετε πουθενά έξω??

εγώ σκέφτηκα να μεταφέρουμε ενα ποσό στην Αυστραλία στους θείους μου

και όποτε χρειαζόμαστε να μας στέλνουν..

μαλακια??

ο θείος μου (αδερφός του μπαμπά μου) είναι υπάλληλος σε τράπεζα

ε ούτε κι αυτός έχει άποψη και δεν ξέρει τι θα γίνει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια μου και εμεις στην Αυστραλια εχουμε (ο γιωργος δηλαδη) αλλα και εκει του λεει ο ξαδερφος οτι αρχιζουν και πεφτουν τα πραγματα...

Μιλαμε τοση αβεβαιοτητα μου την εχει βαρεσει ....Ασεεεεεεε

Μεχρι και σε λαγουμι στο σπιτι σκεφτηκα να τα βαλω.Ε μα πιααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...