Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου-Νο46-Εδώ οι τοκετοί εξπρές!!!


Recommended Posts

Που είστε καλέ???

Πήγαμε γαι ψώνια πάλι πήραμε για τα κορίτσια :D:D:D:D

Και δώρο για μια βάφτιση που έχουμε την Κυριακή.

Θούλη σοκ ε??? εμένα δεν θυμάμαι να έπεσαν ποτέ από κρεβάτι

αλλά το ακούω συνέχεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Θουλακι εφαγε τη πρωτη τουμπα ο Παντελακος;;;;βρε το σκατο που κινειται τοσο πολυ!!! :P

Εμενα σα το τουβλο καθεται!!!! :lol:

Μη στεναχωριεσαι βρε,αφου δε χτυπησε ολα καλα!

Ειχα παθει παρομοιο με τον Αλεξ στην ιδια ηλικια με το καροτσι! τον ειχα στη κουζινα,δε τον ειχα δεσει και μια στιγμη ακουω κλαμα,γυριζω το κεφαλι(επλενα πιατα) και βλεπω αδειο το καροτσι!!!!κανω ετσι και ειναι ο Αλεξ σε καθιστη θεση με τα μουτρα στο πατωμα!!! :lol:

Τωρα γελαω βεβαια γιατι ηταν πολυ αστεια η φαση,αλλα τοτε ξετρεμουλιασα! :?

Καλά Θουλακι μιλαμε με την αδερφη σου σε λιγο θα συγκατοικησουμε να μη μας τρωνε και τα δρομολογια!!!!! :lol::lol::lol:

Μαρια κι εγω ολο παιρνω της μπεμπας και ειναι μολις 4 μηνων!!!! μα λωλαινομαι που τα βλεπω!!!! :D

Γωγω ρε συ αφου ξερεις οτι τους πιανει αμοκ τους παιδιατρους με το βαρος μη δινεις σημασια!!! ενταξει αν πεσει κατω απο τα φυσιολογικα τοτε μαλιστα!

Αστερι η μπουμπου παντως με τοσες ωρες υπνο!!!! :x:YMHUG:

Μιτσακι κι εσενα βρε μπορει να το κανει οταν φτασει στην ηλικα της μπεμπας της Γωγως! ;)

Αλλα σε νιωθω με τα ξενυχτια...κι εγω δε τη παλευω καθολου!!!!

Σημερα ξερετε τι εκανα το ζωον απο τη τυφλα μου;;; κατα τις 6 το πρωι κι εφοσον ειχε πεταξει 40 φορες τη πιπιλα της κατω,τη τελευταια φορα τη πιανω και της τη βαζω στο στομα απο το πατωμα!!!! :shock:

Κατα τ'αλλα αποστειρωνω ακομη!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρια καλα εκανες κ ψωνισες για τα κοριτσια σου

το μεγαλο το εχουν φαει τα κουνουπια κ ξυπναει κ τα ξυνει..πφφφφφφφ

τονια λιγες μερες μειναν για να πιουμε καφεδακι..μμμ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια!!!1

Χαθηκα λιγο , αλλα ειμαστε ολο βολτες!!!

Δε θυμαμαι πολλα , παλι αρρωστα παιδακια διαβασα.. περαστικα σας...

Για τα κουνουπια το κριλεν της φρεζυντερμ χρησιμοποιω και το βρισκω καλο..

Αργι πολυ ωραιες οι φωτο σας!!

Θουλι μη στενοχωριεσαι , μεσα στο προγραμμα ειναι τα πεσιματα, ευτυχως δεν ηταν απο ψηλα...

Παρηγγειλα καθισμ

α για το μικρο!!! Επιτελους θα αρχισουμε τις βολτες ξανα!!!!!

Τονια κακοπερνατε εκει κατω :D:D:D Τωρα που θα ρθει κι η θουλη!!!!! Κι εγω θελω , εχω να ρθω απο το 2002.....

Τελειως ασυναρτητα τα γραφω :?:? Τετοια ωρα......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου τι κάνετε;

Θα πάω για ύπνο αλλά πριν πάω θέλω να σας πω το κορυφαίο.....

Πάνω απο το δωμάτιο της Αναστασίας κάθε μεσημέρι κάνουν φασαρία σαν να μετακινούν έπιπλα :lol::lol::lol::lol::lol: πέθανα στο γέλιο ρε κορίτσια!!!!!!!Μα πολύ γκαντέμω η καημένη!!!!

Τόνια θέλω και εγώ Κρήτη!!!!!

Για χειμώνα με κόβω αν 'ερθω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol: κατερινα!το φαντασμα της πεθερας πηγε να βρει την αναστασια και στη χαλκιδικη! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::o:o:o:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

θουλιτσα επεσε ο παντελακος;φανταζομαι τρομαρα.. :o:o

και τον θοδωρη εφαγαν τα χαζοκουνουπα;; :(

εμεις ξεκινησαμε fusicort,κατι τον περπατησε.. :(:(

κοριτσια οποια δε θελει,να μου πει να βγαλω τις φωτο της απο το φεις..θου πες κ τη νατασα,επειδη φαινεται κ η μπεμπουλα κ ισως να μη θελει.. :?

καλο βραδυ κ πολλα φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!

τι μου κανετε??

εμεις πολυ καλα, σημερα καναμε το πρωτο μας μπανιο1! ο μικρος εξακολουθει να εχει μια απεχθεια για την αμμο αλλα ελπιζω οτι θα την ξεπερασει.. επισης κουβαλαμε παντου το γιογιο μαζι μας κ σε καποια φασηερχεται τρεχοντας φωναζοντας τρομοκρατημενος μαμα κακα κακα!! καθεται στο γιογιο κ κοριτσια το τι σκατο εβγαλε δεν περιγραφεται!!!!!!!!! καλε ειχε γεμισει το ερμο το γιογιο!! :lol::lol::lol::lol: κ μετα πηγε με τον τολη να πεταξει τον κ κουραδιτσο στη χημικη τουαλετακ του αρεσε τοσο πολυ που ηθελε να κατσει εκει!μα τι ανωμαλο παιδι!! :lol::lol::lol:

θου επεσε καλε το μικρο??? φανταζομαι τρομαρα.. αλλα δεν ανησυχω, εχει ανθεκτικο κεφαλι!!

κατερινακι πως περνανε τα κοριτσια? καλε ποσο θα κατσουν ακομα εκει?

καλε ιουλια σας πεθυμησα παλι :lol::lol::lol:

οι υπολοιπες τι κανετε?

δε σας διαβασα εχετε γραψει τοοοοοοοοοοοσα πολλα...

τελικα πατρα θα παμε σε 2 βδομαδες, εχουμε κ ενα γαμο καπου εκει γυρω κ θα τα συνδιασουμε..

συμεθερα ερχομαστεεεεεεεεεε!1! βρες μου κανενα καλο ξενοδοχειο μαρη!!!

φιλακια κ καληνυχτα σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινα μα πες στο λογο σου με την Αναστασια!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol: τη γκαντεμωωωωωω!!!!! :lol::lol::lol:

Τι κανουν;;;πως παιρνανε;;;οι μικρες;;;;

Τι κανεςι εσυ με το θηλαστρο;;;ολα καλα;;;

Μαρια που θα πας για μεταπτυχιακο;;;Θεσσαλονικη;;;

Βρε ελετε ολες Κρητη να το καψουμε!!!! :D

Λενακι φοβερος ο μικρος!!! τα παει τελεια με το γιογιο ε;; μπραβο του!!! :D

Ιουλια τι μπορει να περπατησε πανω του;;;;!!!!!! :o μπρρρρρ!!!!!ανατριχιαζω στη σκεψη!!!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετεεεε??? :mrgreen:

Περάσαμε πολυ ωραία, αλλά θέλω να πω αυτο. Πριν φυγουμε ο Κωστας μου ελεγε να παμε να φυγουμε να πάμε να φυγουμε..

Ε- Δεν μπορουμε να φυγουμε τωρα Κώστα, θα έρθει η Ερικα να μας πάρει και θα πάμε στον Αλεξ.

Κ - Οχι μαμα μη πάμε Αγιεξ..

Ε- Να μην πάμε? Δεν θέλεις να πάμε?

Κ - Οχι μαμα, α πάμε Μονόλη!

Μετά απο τοσο καιρό το παιδάκι μου ζητάει τον Μανωλάκη...

Συμπεθέρα τι τέλειες φωτογραφίες! Τέλειες είστε και οι δυο με τα στενά τζινάκια σας!

Πάω για ύπνο (-|(-|(-|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα .

αχου το αγαπουλακι μου θελει τον μανωλη ακομα :x:x:-*:-*

χθες το βραδυ ο μικρος ειχε μαλλον αερια και δεν μπορουσα να ον βαλω για υπνο ...στις 11 τον εβαλα τελικα !!

τον μανωλη καταφερα και τον εβαλα στην ωρα του ,καθομουν με το μωρο στην ακρη του κρεβατιου μεχρι να κοιμηθει ...δεν καναμε αγκαλιτσες αλλα κοιμηθηκε .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!Το μωρο ξυπνησε στις 9 :D:D:D Τωρα τρεχει στη βεραντα ξυπολητος...πολυ μαυρα ποδια...

Ερη με κατεστρεψες με τις φωτο σου , την επομενη να βαλεις κανα παγωτακι να τρεχω :D:D

Τονια θελουμε μια περιουσια να κατεβουμε κρητη :(:(:(

Αφρδιτη καλημερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα τσουπρες!!!!

Ερακι μπραβο ρε!!!παρα πολυ χαρηκα που περασατε καλα!!!!! :D:D:D Γνωρισες καμια που μπορειτε να κανετε παρεα κι εκτος;; Το καλο μου θυμαται το Μανωλακη ε;;;;ψυχουλα μου!!! :x

Καλα με αυτες τις φωτο σου τι ζημιες προκαλεις δεν εχεις καταλαβει!!!! :lol::lol::lol:

Αφρο κι εγω σημερα μονη θα τους βαλω για υπνο το βραδυ κι απο τωρα το σκεφτομαι... :?

Νενη γιατι μια περιουσια ρε;;; Μη κοιτας που το Θουλακι τον ηπιε στεγνα,μπορεις να βρεις πολυ καλες προσφορες! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θούλη έπεσε το μωρουλάκι σου? :x:x ....να μην σου πω πόσες φορές έπεσαν τα δικά μου:

Λ.: 2 φορές από την κούνια

1 φορά από την καρέκλα φαγητού

2 φορές από την σκάλα

Ρ.: 1 φορά από την κούνια

2 φορές από την σκάλα!!!!

Έρη πραγματικά ωραίες φωτό βάζεις ρε αμάν πια και είναι και πρωί αλλά ευχαρίστως το έτρωγα!!! =p~=p~

Ιουλία τι να περπάτησε βρε? είναι κόκκινο ε? για αυτό το λες? :?

Έρη ο Κωστής μήπως εννοούσε Ελλάδα λέγοντας Μανώλη? :?

πάω να κάνω το πρωινό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσούδια μου!!!

12.30- 1.30- 3.30- 6.30- 7.30- 9.30 !!! Πως με βρίσκετε;;; Φράπα ε;;;;;; :D:lol:

Κι η Β μέσα στη γκρίνια με το καλημέρα σας!!! :? Δεν θέλει να πιει το σιρόπι, δεν θέλει να πλύνει τα χέρια μετά την τουαλέτα, δεν θέλει έτσι το καπέλο, το θέλει αλλιώς.... :shock::? Ε ΡΕ ΓΛΕΝΤΙΑ!!!! :lol:

Σας φιλώ όλες γλυκά!!! Με καλεί το μικρόβιο!!! :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Αργυ! :D

Νενη ναι βρε ξερω οτι κανονικα ειναι πολυ ακριβα ,αλλα αν το αποφασισεις νωρις μπορεις να βρεις καλες προσφορες! αν και με 30% εκπτωση στην ανεκ κατεβαινει πολυ καλα! ;)

Ουουουφφφφ πηζω τρελα!!!! θελω να παω στη θαλασσα... ποια με ρωτησε γιατι δε μπορω να παω και τα 2 μονη μου;;; ε πως να τα παω;;;μονη μου θα σηκωνω καροτσι,μωρο,Αλεξ,τσαντες;;; κι οταν κυνηγαω/βουταω τον Αλεξ ποιος θα ειναι με το μωρο;;;;; :roll:

Αν ειναι να παω και να μου βγει η γλωσσα...μπαααα...αρκετη κουραση εχω ηδη... :?

Μιτσακι πω πω βρικολακιαζεις κι εσυ ε;;;;; ας ελπισουμε να στρωσει στο αμεσο μελλον!!! :roll::P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Bρυκολακιάζω Τονάκι, δε λες τίποτα!!! :shock: Και το ωραίο είναι ότι το εννοώ ότι σήμερα είμαι φράπα... Οι προηγούμενες βραδιές ήταν χειρότερες!!! :lol: Απόψε ΣΥΝΟΛΙΚΑ κατάφερα να κλείσω μάτι και... 4 ώρες μη σου πω!!!!!!! :lol:

Η αλήθεια είναι ότι ούτε εγώ θα επιχειρούσα να πάω θάλασσα και με τα 2 ρε!!! Που έχεις καταλάβει για πόση τρέλα μιλάμε ότι κουβαλάω!!! 8-):lol: Και μόνο που το σκέφτομαι, κουράζομαι!! Δεν έχει νόημα!!! :roll:

Ο Άλεξ πως είναι σήμερα; Συνήλθε καθόλου το κακομοιράκι;

Ξέχασα να σχολιάσω ότι υποκλίνομαι στη λαμογιά του!!! :lol: Θεός ο μικρός!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θαλασσα με 2 μωρα;;;Και μονη;;;; Μαμα μου....

Παντως για φετος δε το βλεπω.....(για κρητη) .....

Στο πα , ο αντρας μου ειναι κρητικος απο πατερα μερια

Μιτσακι θα στρωσει , μικρουλι ειναι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρσ,

Δήμητρα τα κακά της μικρής πως είναι?

Αν είναι κίτρινα με σποράκια δεν υπάρχει πρόβλημα που τρώει τόση λιγη ώρα

Αλλιώς θα την βάζεις και στο επόμενο γεύμα στο ίδιο στήθος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρθα και η Έλενα 4,5 είχε πέσει 1η φορά και μάλιστα είχε χτυπήσει πίσω στο κεφάλι, άν και 2ο φοβήθηκα πιο πολύ και την πήγα νοσοκομείο για ακτινογραφία, ευτυχώς όλα καλά.

Γωγώ μια χαρά είναι το βάρος της μικρής μην αγχώνεσαι, είπαμε όλα τα παιδιά δεν βάζουν 1 κιλό κάθε μήνα. Το βάρος που πήρε είναι μέσα στα όρια.

Με την εκπαίδευση τα πηγαίνουμε πολύ καλά, έχει 2 μέρες που ζητάει από μόνη της να κάνει τσίσα και σταματήσαμε την πάνα κι εκτός σπιτιού.

Μαρία τα εισητήρια δεν βγήκαν ακομα, μέχρι τις 27 δηλώνουν συμμετοχή τα ξενοδοχεία οποτε μέσα Ιουλίου μου είπε και δεν ήξερε τίποτα περισσότερο, περιμένουν λέει να δούν την εγκύκλιο που θα τους στείλουν για το ποιοί δικαιούνται και για τα δικαιολογητικά

Έκανα μπιφτεκάκια με ρυζώτο και πάω να φάω....

Καλό μεσημέρι :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...