Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 8ου-9ου-10ου 2010 Νο4!!!ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!


Recommended Posts

Tωρα καταφερα να ξαναμπω :o:o:o:o τι κανετε φιλεναδιτσες :?: εγω ετρεχα για αυριο :!::!:

Ασ συνεχισω απο εκει που σταματησα :lol::lol::lol:

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ,καλοπερνας μαλλον τωρα πουλακι μου ;) αντε με το καλο :)

ΡΟΥΛΑΚΙ,και εμεις θα φυγουμε 4 ημερες μετα την βαφτιση,θα την κρατησει η πεθερα μου :) διαφωνω με την Φωτεινη,ασε που εχω και ενα θεμα με τους παιδοψυχολογους :roll::roll: θεωρω οτι ειναι οι πιο καταλληλοι να σου χαζεψουν το παιδι :!::!::!: νομιζω οτι ως ζευγαρι εχουμε την αναγκη να φορτωσουμε μπαταριες,ειδικα οταν δουλευουμε και οι δυο :!::!: γνωμη μου παντα :roll: αλλα περιμενω πως και πως να κοιμηθω μονη με τον αντρα μου ,χωρις τη Δημητρουλα ανα μεσα να μας ριχνει καρατιες :lol::lol::lol: και που ξερετε κατι μπορει να προκυψει ;)

ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ,αν σε ανακαλυψει δεν σε σωζει τιποτα :o:o:o τι λες μωρη τρελλη για τον χριστιανο :lol::lol: οσο για τους ωραιους συμφωνω :!::!::!: αφου συνηθως εχουν χρεη :!::!::!:

ΦΟΥΦΟΥΚΑ,ακομα ο κοκκορας ζει :o:o:o μπορω να σου στειλω συνταγες :lol::lol::lol: εμεις παλι βρηκαμε αλλο μπελα :!::!::!: τους "κιτσους" τους γειτονες :evil::evil::evil: θυμαστε το σηριαλ"Λατρεμενοι μου γειτονες" :?: αυτο περναμε :evil::evil: μαζευουν και αλλους "κιτσους" και κανουν παρτυ :evil::evil: προχθες ειχαν τερμα τον Τερζη μεχρι τις 2 :evil::evil::evil: Παντως σε ζηλευω για Λημνο :!::!::!: τ :!: ο νησι ειναι ηρεμια και απιστευτα μπανια το καλοκαιρι :!::!::!: οι μικρες μαλλον θα ενθουσιαστουν ;)

ΕΛΕΝΑΚΟ,μαλλον θα σε εχει πιασει μια μελαγχολια που γυρνας στη δουλεια :?: να ξερεις παντως μετα απο λιγο καιρο θα εισαι καλυτερα που θα ξεφευγεις λιγακι και θα βρειτε τους ρυθμους σας ;)

ΒΙΚΟΥΛΙΝΑΚΙ,χαθηκες παλι :( ας εισαι καλα και ας χανεσαι ;) ελπιζω να λιαζεις το κορμι σου σε ολες τις ξαπλωστρες της Παρου ;)

ΜΙΤΣΑΚΟ,την εκανες για Κερκυρα και εσυ :?:

Παρεπτιτοντως,εμεις κοιταμε Κυθηρα :roll::roll: εχει :roll: παει καμια να μου πει εντυπωσεις :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κατερινακι,δεν σε ξεχασα,απλα σε αφησα τελευταια για να σου αφιερωθω :)

Καταρχην λογω ελλειψης προσωπικου αυτα συμβαινουν στα νοσοκομεια δυστυχως :( μην στεναχωριεσαι ολα καλα θα ειναι :)

Δευτερον θελω να σου πω οτι εισαι απο τα καλλητερα παιδια που εχω ΄"γνωρισει" και με κανεις να αισθανομαι γαιδουρα :oops::oops: φαινεται οτι παιδευεστε πολυ με τον ανδρα σου και ομως αντεχετε :!: διαβαζα αυτα που εγραφες για τα γεννεθλια και συγκινηθηκα :) χαιρεσαι με απλα πραματα που εγω ας πουμε τα θεωρω δεδομενα και δεν ικανοποιουμε με τιποτα :oops::oops: ολο απαιτησεις ειμαι :oops::oops: διαβαζω τα μυνηματα σου και νοιωθω αχαριστη προς τον ανδρα μου,τους γονεις μου :oops: ευχομαι να ελθουν ολα κατ'ευχην και οπου πατατε να ανθιζουν λουλουδια :) να σας τα φερει ο Θεος 3πλα αυτα που σας λειψανε μεχρι τωρα γιατι το αξιζετε :!::!::!: οσο για το Καθολικακι ειναι ενας αγγελος σαν τη μαμα του :) τ :) ο ταλαιπωρουν και αυτο χαμογελο :) να ναι καλοτυχο Κατερινα μου :!::!:

Σταυρουλα,συμφωνω για το φορεμα ;) το θεωρω πιο αναλαφρο για το κοριτσακι ;) αλλα οντως η νονα δεν τα παιρνει ολα αυτα που γραφεις :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααχχχχ χαρουλιτα μου τι ειναι αυτα τα λογακια :x[smilie=love7.gif] σε ευχαριστω παααααρα πολυ και εγω χερομαι που εισαι φιλη μου!!!! :D ειναι αληθεια οτι χερομαι με το ποιο απλο πραγμα και το λεω ολη μερα μετα :lol: περασα ποοοοοολυ ασχημα πριν γνωρισω τον αντρα μου γιατι απο μικρη ειχαμε μετακομισει Κυπρο με τους γονεις μου...μετα χωρισανε....μετα στα 18 μου η μαμα μου πηγε Αθηνα για επεμβαση και εμεινα μονη μου στην Κυπρο μεχρι να να ερθει Ροδο να μας βρει σπιτι και μετα οταν βρηκε δεν ηθελα εγω να ερθω γιατι εκει ηταν η κολλητες μου το σχολειο μου η δουλεια μου την οποια ΛΑΤΡΕΥΑ (δουλευα απο τα 15 μου σε τηλεοπτικο σταθμο σαν υπευθηνη στο room control) και μετα την πατησα γιατι επρεπε να δουλεψω και να πηγαινω σχολειο αλλα δεν "κολουσαν" οι ωρες τελικα αφησα το σχολειο στην τελευταια ταξη...και ειχε μερες που δεν ειχα πραγματικα ουτε μακαρονια να φαω! το ψυγειο μου ειχε ΜΟΝΟ νερο μεσα....

μετα πηρε φωτια το σπιτι μου απο εκρηξη που εκανε το air contision την ωρα που τηγανιζκαι απο απο τον κροτο που εκανε μου εφυγε το τηγανι και εκατσε πανω στο χερι μου και ειχα εγκαυμα 3ου βαθμου...ακομα ενοειται εχω σημαδι....εεε μετα απο αυτο στα 24 μου ποια ειπα να επιστρεψω στην μανουλα μου :) και ευτηχως γιατι δεν θα γνωριζα τον αντρα μου ουτε θα ειχα το ψυχουλινι μου...γιορτες πασχα χριστουγεννα κτλ μονη μου εντελως...γενεθλια και τετοια ενοειται οτι δεν εκανα...και απο σχεση?? κολλημενη με εναν Μ.....Α για 5 χρονια που δεν αξιζε τελικα ουτε να τον φτυσω...

οποτε καταλαβαινεις οτι για μενα το "οικογενεια" ειναι μεγαλη λεξη γιατι δεν την ειχα ποτε ουσιαστικα....γιαυτο ειμαι τοσο "κολλημενη" με το Καθολικακι γιατι δεν θελω να της ληψει τιποτα!!! ακομα και το παιδικο που θελω να της φτιαξω παλι θα συγκινιθω γιατι εγω δεν ειχα ουτε αυτα....ουτε καν barbie :evil::lol:

γιαυτο χερομαι με το παραμικρο.....και αυτα ειναι μονο μια μικρη εικονα απο αυτα που περασα ;)

τελος παντων...λοιπον!!!!

μας πηρε τηλ η παιδιατρος απο το Παιδων η οποια ηταν διακοπες στη Ναξο :!: και μας ειπε οτι σαν πρωτη εικονα φαινεται να ειναι αιμαγγειωματα τελικα ΑΛΛΑ αλλης μορφης..... :!::!: τωρα τι μορφης θα μας πει την Δευτερα λεει που θα της πουνε....

τωρα τι αλλης μορφης εννοουσε :?::( παντως λεει μην ανυσηχειτε....εεεεε ειναι να μην ανυσηχω???? ας με επερνε μια και καλη την Δευτερα!!! ουφ :-w

κλεινω γιατι εχει πεσει κυνηγι.....ο αντρας μου εχει αφηνιασει κοριτσια!!!!!!!!!!!!!!!! με εχει πεθανει πρωι μεσημερι βραδυ θελει λεει "5 λεπτα εεεελλλαααα" :lol::lol: και βεβαια ποτε δεν ειναι 5 λεπτα!!!!!

καλο βραδυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [smilie=love4.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα,ξυπνησαμε και σημερα απο τα χαραματα :evil::evil::evil: οποτε η Δημητρουλα στο παρκο και η μαμα στο μαμμυ :lol::lol::lol:

Κατερινακι,ημουν σιγουρη απο τον τροπο που μιλουσες οτι εχεις περασει δυσκολα :) παντως αρχικα,συγχαρητηρια για το σχολειο :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause: αυτο και μονο δειχνει πολλα για σενα ;) Εγω παλι ημουν ενα παιδι απο γονεις αυτοδημιουργητος σαν και σενα που ομως ο Θεος τους βοηθησε και τους πηγαν ολα καλα,δεν γιναμε ποτε πλουσιοι βεβαια,ευκαταστατοι ομως θα ελεγα ναι :) χαρη στους γονεις μου λοιπον ειχα οτι ηθελα :!: τους στερηθηκα βεβαια πολυ γιατι ηταν τετοια η δουλεια τους(εχουμε ζαχαροπλαστειο)που δουλευαν απο τα χαραματα ως τα μεσανυχτα :evil: εμεις ομως ειχαμε οτι θελαμε και πολλες φορες νοιωθω αχαριστη,γαιδουρα γιατι ποτε δεν ικανοποιουμουν ,ολο κατι μου εφταιγε :oops::oops: μου πηραν ενα τεραστιο σπιτι οταν παντρευτηκα,βαλανε διακοσμητη για να το κανουμε οπως θελαμε και στο τελος μαλωνα με τον μπαμπα μου γιατι δεν μου αρεσε ο διακοσμητης που ηταν γνωστος του,παραδειγμα λεω τωρα :!::!::!: και μεχρι και σημερα αυτοι με βοηθανε,μου κρατανε το παιδι,μαγειρευουν,καθαριζουν........και πολλες φορες που με πιανει η μιρλα λεει η μανα μου"δεν εκανες φτωχη για αυτο σου φταινε ολα" :!::!::!::!: τεσπα,ελπιζω να σας τα φερει ο θεος ολα καλα :!: και θα σας τα φερει ειμαι σιγουρη :) και πρωτα-πρωτα η Καθολικουλα θα ειναι μια χαρα και ολα τα αλλα θα ελθουν ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τωρα τα νεα της βαφτισης......

Περασαμε πολυ ωραια,αν και δυστυχως ακυρωσαν τελευταια στιγμη την ορχηστρα γιατι πεθανε μια θεια του κουμπαρου μου,οποτε δεν χορεψαμε :(:( ηταν πολυ ωραια η διακοσμηση,ειχε παγωτατζη,κλοουν :!: αρεσαν σε ολους τα δωρα της νονας :D:D:D το μωρο ελιωσε στο κλαμα ομωςτο δολιο :( ειχε και τρελλη ζεστη,ποσο να αντεξει :!::!:

Τα παραλειπομενα τωρα.....ΣΚΟΤΩΘΗΚΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΠΑ :evil::evil::evil::evil: τι μου εκανε ρε κοριτσια και μου χαλασε τη μερα :?::?::?: το μωρο ειπαμε οτι θα το βαφτιζαμε μαζι με τον ανδρα μου,αλλα εγω θα το λαδωνα και θα ειχα τον κυριο λογο,αφου η μαμα ειναι παισικη μου φιλη και εγω τους ειχα στεναφωσει και στην τελικη γιατι ΕΤΣΙ ΓΟΥΣΤΑΡΑΜΕ :!::!::!::!: και δεν με αφησε να λαδωσω το παιδι αλλα καθομουν διπλα σαν την γλαστρα γιατι λεει σστην εκκλησια ο αντρας εχει τον 1ο λογο :shock::shock::shock::shock: του λεω λοιπον εκεινη την ωρα"πατερ και εγω θα το λαδωσω και μου λεει σε παρακαλω ξερω τη δουλεια μου" :evil::evil::evil: παλι καλα που προλαβα να πω το ονομα και με αφησε να της βαλω το σταυρο :!::!::!: ΣΥΓΧΥΣΤΗΚΑ παλι :!::!::!:

Σας αφηνω ,παμε για την πρωτης μας βουτια σημερα και παμε να ετοιμαστουμε :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!!!!!!!!

καλε τι παπας ειναι αυτος?????? :evil: βαλε καμια φοτο να σε δουμε :)

μπανακι εεε?????????? εμεις σημερα θα παμε αλλα θα κανει μπανιο μονο ο χριστος γιατι εγω χθες δοκιμασα τα μαγιο μου και το μισο βυζι ειναι εξω οποτε ακυρο και για μενα και για το Καθολικακι ;) αλλα θα μας παρει σε ψαροταβερνουλα να φαμε :D

το απογευμα εχει γενεθλια η κορη της ξαδερφης μου και θα παμε στο παρτυ !!!

αυταααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,φιλεναδούλες!Τι κάνετε;Με συγκινήσατε πρωί πρωί χαρουλίτα και Κατερινάκι! :)

Φωτεινούλα,όχι δε μάθαμε πότε θα φύγουμε.Περιμένουμε.Φαντάζομαι δε θα περιμένουμε πολύ,έτσι θέλω να πιστεύω :roll: Τον Εζελ ήθελα να τον βλέπω κι εγώ που επίσης δεν έχω δει ποτέ τούρκικο,αλλά δεν είμαι ποτέ σπίτι :P:P Άσε κι εμένα ο άντρας μου μου λέει να δανειστεί το όπλο ενός φίλου του. :lol::lol:

Κατερινούλα μου,θερμά συγχαρητήρια!Είσαι αυτό που λέμε ηρωίδα,το λέω και το εννοώ.Πραγματικά έχεις περάσει πολύ δύσκολα και απ'ότι κατάλαβα ήσουν και πολύ "τυχερή" :? .Να όμως που άλλαξε η τύχη σου και τώρα είσαι πραγματικά ευτυχισμένη με τον αντρούλη σου και το Καθολικάκι σου.Για όλους έχει ο καλός Θεούλης κι εύχομαι όλα στη ζωή σου να είναι ρόδινα απο΄δω και στο εξής και θα είναι.Όσο για τη νοσοκόμα τουλάχιστον σε καθησύχασε κατά κάποιο τρόπο ;)

Χαρουλίτα,τι επεισοδιακή βάφτιση ηταν αυτή;Τι παπάς ήταν αυτός;Ε, δεν είμαστε καλά!Παλί καλά που φώναξες και το όνομα και μπορείς να λέγεσαι νονά κι εσύ επίσης.Αν είναι δυνατόν καλέ.Πού ζούμε; ~x(~x(~x(~x( Επίσης και σε εσένα συγχαρητήρια που αναγνωρίζεις τα λάθη σου.Αυτό σημαίνει ότι απλά ίσως να εκμεταλλεύεσαι τη θέληση των γονιών σου να σου προσφέρουν τα πάντα,κάτι το οποίο κάνουν ολοί πιστεύω,αφού άμα βρούμε έδαφος κάνουμε ό,τι θέλουμε.Δεν είσαι κακομαθημένη τη στιγμή που αναγνωρίζεις τα λαθάκια σου ;) Νομίζω πως πρέπει να βρούμε ένα σχέδιο εξόντωσης για τους γείτονες.Εμένα το Στελλάκι μου πλέον ξυπνάει σπάνια με τον κόκκορα.Το συνήθισε το αγαπάκι μου.Όταν ομως τον ακούω μου ανεβαίνει το αίμα στο κεφάλι [smilie=angryfire.gif]

Εμείς εχθές πήγαμε για το πρώτο μας μπανάκι στην Αγχίαλο.Ήταν απόφαση της τελευταίας στιγμής και πήγαμε εντελώς ανοργάνωτοι.Πήγαμε βουτήξαμε και φύγαμε.Παρόλα αυτά όμως ήταν πολύ ωραία,αφού χαρήκανε και τα δύο μου παιδάκια.Σήμερα θα πάμε να ψωνίσουμε τα απαράιτητα. :D

Αυτά από εμένα. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα.

Η ζέστη δεν παλεύεται. Το σ/κ πήγαμε για μπάνιο και αυτή τη φορά έκανα και βουτιά τον μικρό ολόκληρο για να πιει και λίγο θαλασσινό νεράκι :D

Σήμερα του ξεκίνησα αυγό. Να δούμε πως θα πάει και αυτό. Αυτό το μήνα μου είπε ο γιατρός δεν έχουμε εμβόλιο, αλλά μόνο εξέταση, οπότε λέω να πάω από το ιατρείο κάποια μέρα για να είναι το Σάββατο μας ελεύθερο αφού ο γιατρός έρχεται Σάββατα.

Από σήμερα ξεκινάνε και οι εκδηλώσεις στο χωριό μου για το πανηγύρι της Αγίας Μαρίνας που έχουμε. Λέω να πηγαίνω κάθε μέρα να βλέπει και ο μικρός κόσμο, αλλά συνήθως ξεκινάνε αργά, κατά τις 8. Θα δω πως θα τα βολέψω.

Πρέπει μέσα στην εβδομάδα να πάω και από τη Δευτεροβάθμια Εκπ/ση για να συμπληρώσω την αίτηση για αναπληρώτρια (λες και θα με πάρουνε;;; :evil::evil::evil::evil: ) Πέρσι ήμουν έγκυος και μου έδωσαν προτεραιότητα, φέτος θα πάω με τον μικρό και αν δεν με εξυπηρετήσουν γρήγορα θα βάλω τον μικρό να κλαίει :lol::lol::lol::lol:

Στα δικά σας τώρα:

Χαρά εννοείται ότι η μαμά θα περάσει σούπερ σε ένα ταξιδάκι μόνο με τον μπαμπά και η ψυχολογία της θα ανέβει, ΑΛΛΑ εγώ μιλάω για την ψυχολογία του μωρού. Αυτό ψυχή δεν έχει; Τι νομίζεις δεν καταλαβαίνει και δεν νιώθει την απουσία της μαμάς;

Για την ψυχολογία γενικά σαν επιστήμη θα σου έλεγα πολλά, ιδιαίτερα πριν κάποια χρόνια που διάβαζα μανιωδώς Φουκό. Πλέον όμως έχω μάθει να μην υποτιμώ καμιά επιστήμη. Τώρα για τους θεράποντες των επιστημών είναι άλλο θέμα :roll:

Κύθηρα δεν έχω πάει αλλά δεν ξέρω πως και γιατί αλλά γι'αυτό το νησί έχω την εικόνα της απόλυτης γαλήνης και ηρεμίας.

Πως πήγε το πρώτο σας μπανάκι;

Κατερίνα για το παρελθόν θα πω απλά να το αφήσεις πίσω σου και να προχωράς μπροστά δυνατή και γερή με την οικογένεια σου. Σε πήρε σήμερα η παιδίατρος; Όλα να πάνε καλά. :ympray::ympray: Μπανάκι δεν την έκανες λόγω των ραμμάτων; Τα εχει ακόμα; Πότε θα τα βγαλει;

Κατερινοφουφου οι αποφασεις της τελευταιας στιγμής είναι οι καλύτερες!!Καλά ψωνια σημερα.

Φιλάκια στις υπολοιπες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σααααααααααααας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ειμαι ΠΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΥ ΧΑΡΟΥΥΥΥΜΕΝΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ

πηγαμε σημερα και βγαλαμε τα τσιροτακια και επαθα σοκ :o:o ειναι μεγαλη η τομη της και ειχε απο 5 ραμματα στο καθενα!!! και επηδει εξεχανε οι ακριες επρεπε να της κοψουμε και κρατουσα το Καθολικακι χερια ποδια και επηδει χτυπιοτανε ο γιατρος κρατουσε το ξυραφακι και ητανε ΟΡΙΑΚΑ μετακυ ραφης και δερματος και τα ειχα δει ολα!!! κοντεψα να πεσω κατω....αφου σταματησε και λεει κυρια Τριπολιτη ειστε καλα???? να σας φερω λιγο νερο??? λεω γιατι? γιατι εγινες κιτρινη λεει :shock: τελος παντων....

μετα λεει ελα να την ζυγισουμε....θυμαστε τα κλασσικα 6110 εδω και 2 μηνες.....ε λοιπον πηγε 6270 σε μια βδομαδα :ymapplause::ymapplause::ymapplause:[smilie=blob3.gif] \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

και θα παμε επιτελους θαλασσα \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ της πηρα ενα μπικινακι ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!!!!

και εχω και καλυτερο!!! ΠΗΡΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΒΙΟΨΙΑ....και μας ειπαν οτι τελικα ειναι αιμαγγειωματα ΑΛΛΑ αλλης μορφης οχι σαν τα συνηθισμενα....και οτι μπορει να βγαλει κ αλλα αλλα μεχρι τα 5 της χρονια θα φυγουνε και να μην ανυσηχουμε....και καλο θα ηταν λεει μια φορα τον χρονο να την περνουμε ΑΘηνα για εξετασεις και για να βλεπουνε πως πανε.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αυτα :!::!::!: αυριο το πρωι θα παω jumbo να προθημευτω κι για μενα μαγιο γιατι το περσινο δεν μου κανει....ολο το βυζι εξω :lol: να παρω ομπρελιτσες [smilie=toothy2.gif] κουλουριτσα για το νεραιδακι μου και ολα τα σχετικα.....

και αρχιζω και εγω να ετοιμαζουμε για την βαφτιση!!!!!!!!!

τον αλλο μηνα ειναι ο μηνας της ....15 γιορταζει 25 γενεθλια 28 βαφτιση.....ΤΟ ΠΑΙΔΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [smilie=angel13.gif][smilie=angel13.gif][smilie=angel13.gif][smilie=angel13.gif][smilie=love10.gif][smilie=love5.gif][smilie=love4.gif][smilie=love4.gif][smilie=love7.gif][smilie=love7.gif][smilie=love7.gif][smilie=love7.gif][smilie=love4.gif][smilie=love4.gif][smilie=love4.gif][smilie=love7.gif][smilie=love4.gif]

την αγαπω τρελλα!!!!!!!!!! φανταστειτε οταν ημουν μικρη και μου ελεγαν "τι θες να γινεις οταν μεγαλωσεις?" εγω ελεγα ΜΑΜΑ !!!!!!!!!!!!!

φουφου Φωτεινουλα και υπολειπες ευχαριστω πολυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σααααααααααααας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ειμαι ΠΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΥ ΧΑΡΟΥΥΥΥΜΕΝΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ

πηγαμε σημερα και βγαλαμε τα τσιροτακια και επαθα σοκ :o:o ειναι μεγαλη η τομη της και ειχε απο 5 ραμματα στο καθενα!!! και επηδει εξεχανε οι ακριες επρεπε να της κοψουμε και κρατουσα το Καθολικακι χερια ποδια και επηδει χτυπιοτανε ο γιατρος κρατουσε το ξυραφακι και ητανε ΟΡΙΑΚΑ μετακυ ραφης και δερματος και τα ειχα δει ολα!!! κοντεψα να πεσω κατω....αφου σταματησε και λεει κυρια Τριπολιτη ειστε καλα???? να σας φερω λιγο νερο??? λεω γιατι? γιατι εγινες κιτρινη λεει :shock: τελος παντων....

μετα λεει ελα να την ζυγισουμε....θυμαστε τα κλασσικα 6110 εδω και 2 μηνες.....ε λοιπον πηγε 6270 σε μια βδομαδα :ymapplause::ymapplause::ymapplause:[smilie=blob3.gif] \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΕΛΕΓΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ ΜΑΜΑ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ!!!!!ΤΑΙΡΙΑΖΟΥΜΕ ΤΟΣΟ!!ΚΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΑΣ ΣΙΔΕΡΕΝΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΜΠΑΝΙΑ

και θα παμε επιτελους θαλασσα \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ της πηρα ενα μπικινακι ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!!!!

και εχω και καλυτερο!!! ΠΗΡΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΒΙΟΨΙΑ....και μας ειπαν οτι τελικα ειναι αιμαγγειωματα ΑΛΛΑ αλλης μορφης οχι σαν τα συνηθισμενα....και οτι μπορει να βγαλει κ αλλα αλλα μεχρι τα 5 της χρονια θα φυγουνε και να μην ανυσηχουμε....και καλο θα ηταν λεει μια φορα τον χρονο να την περνουμε ΑΘηνα για εξετασεις και για να βλεπουνε πως πανε.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αυτα :!::!::!: αυριο το πρωι θα παω jumbo να προθημευτω κι για μενα μαγιο γιατι το περσινο δεν μου κανει....ολο το βυζι εξω :lol: να παρω ομπρελιτσες [smilie=toothy2.gif] κουλουριτσα για το νεραιδακι μου και ολα τα σχετικα.....

και αρχιζω και εγω να ετοιμαζουμε για την βαφτιση!!!!!!!!!

τον αλλο μηνα ειναι ο μηνας της ....15 γιορταζει 25 γενεθλια 28 βαφτιση.....ΤΟ ΠΑΙΔΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [smilie=angel13.gif][smilie=angel13.gif][smilie=angel13.gif][smilie=angel13.gif][smilie=love10.gif][smilie=love5.gif][smilie=love4.gif][smilie=love4.gif][smilie=love7.gif][smilie=love7.gif][smilie=love7.gif][smilie=love7.gif][smilie=love4.gif][smilie=love4.gif][smilie=love4.gif][smilie=love7.gif][smilie=love4.gif]

την αγαπω τρελλα!!!!!!!!!! φανταστειτε οταν ημουν μικρη και μου ελεγαν "τι θες να γινεις οταν μεγαλωσεις?" εγω ελεγα ΜΑΜΑ !!!!!!!!!!!!!

φουφου Φωτεινουλα και υπολειπες ευχαριστω πολυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΕΛΕΓΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ ΜΑΜΑ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ!!!!!ΤΑΙΡΙΑΖΟΥΜΕ ΤΟΣΟ!!ΚΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΑΣ ΣΙΔΕΡΕΝΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΜΠΑΝΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KAΛΕ ΤΙ ΝΑ ΠΡΩΤΟΣΧΟΛΙΑΣΩ ΜΟΥ ΧΟΥΝ ΒΓΕΙ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΩ ΕΥΤΥΧΩΣ Ο ΣΠΟΡΟΣ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΚΙ ΕΧΩ ΗΣΥΧΙΑ ΦΤΟΥ ΝΑ ΜΗ ΤΟ ΜΑΤΙΑΣΩ ΑΛΛΑ ΠΙΟ ΒΟΛΙΚΟ ΠΑΙΔΙ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΧΩ..ΑΦΟΥ ΛΕΩ ΑΝΕΤΑ ΚΑΝΩ 2 ΤΩΡΑ...ΑΧ ΣΥΜΠΕΘΕΡΙΤΣΑ ΠΑΝΤΑ ΑΞΙΑ ΜΕ ΤΟ Μ...ΛΑΚΑ ΕΠΡΕ-ΠΕ ΝΑ ΜΑΙ ΕΚΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΒΟΥΤΗΞΩ ΑΠΟ ΤΑ ΓΕΝΝΙΑ ΝΑ ΔΕΙ ΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΤΟ ΠΑΝΩ ΧΕΡΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ Η Ο ΑΝΤΡΑΣ :evil::evil::evil:

ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΣΕ ΛΥΠΑΜΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΚΟΚΟΡΑ ΑΛΛΑ ΜΕ ΠΙΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΓΕΛΙΑ ΠΟΥ ΨΑΧΝΕΙΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ ;);) ΕΜΑΣ ΣΤΗΝ ΚΕΡΚΥΡΑ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΓΑΒΓΙΖΕ ΕΝΑΣ ΣΚΥΛΟΣ ΣΤΗΣ 5 ΑΚΟΥΩ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΧΕΙ ΒΓΕΙ Κ ΝΑ ΤΟΥ ΛΕΕΙ ΣΚΑΣΕ ΣΚΑΣΕ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΟΤΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΩΡΑ ΜΕ ΠΙΑΣΑΝ ΚΑΤΙ ΓΕΛΙΑ :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΤΙ ΜΑΝΑΡΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΣΤΗΝ ΚΕΡΚΥΡΑ ΗΤΑΝ ΜΑΓΕΥΤΙΚΑ ΟΛΑ ΥΠΕΡΟΧΑ Κ ΤΟ ΝΙΝΙ ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΠΑΙΔΙ ΣΤΟΜΑ ΕΙΧΕ Κ ΜΙΛΙΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕ.ΑΛΩΝΙΖΕ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΑΡΑΛΙΕΣ ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΣΤΙΣ ΞΑΠΛΩΣΤΡΕΣ ΜΕ ΤΙΣ ΩΡΕΣ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΧΛΑΠΑΚΩΝΕ ΠΟΣΟΤΗΤΕΣ ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ Κ ΑΠΟ ΟΛΑ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΜΕΤΑ ΤΣΙΜΠΟΛΟΓΑΓΕ.Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΞΕΤΡΕΛΑΘΗΚΕ Κ ΞΕΚΙΝΑΝΕ Κ ΑΥΤΗΟΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΓΙΑ ΝΙΝΙ..ΜΑΚΑΡΙ!!!!!!!!!!!!!!!!1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙΣ ΠΕΡΑΣΕΙ ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ ΕΛΠΙΖΩ ΑΠΟ ΔΩ Κ ΠΕΡΑ ΜΟΝΟ ΧΑΡΕΣ ΝΑ ΧΕΙΣ...

ΟΣΟ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΟΤΙ ΕΤΟΙΜΑΖΕΣΑΙ ΝΑ ΓΚΡΙΝΙΑΞΕΙΣ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΠΟΣΟΙ ΘΑ ΘΕΛΑΝ ΝΑ ΤΑΝ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΣΟΥ....ΟΣΟ ΓΙΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΝΑ ΠΑΤΕ Κ ΝΑ ΡΘΕΙΤΕ;););) ΜΕ ΓΕΜΑΤΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΩΤΕΙΝΗ ΕΛΙΩΣΑ ΣΤΑ ΓΕΛΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΟΜΟΡΦΑΔΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΕΓΩ ΠΑΝΤΑ ΤΟ ΛΕΓΑ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΡΕ Η ΨΥΧΗ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΑΝ...ΤΟΥΙΤΑΚΟ ΡΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΘΑΥΜΑ ΕΧΕΙΣ Κ ΜΕΝΑ ΠΟΛΛΑ ΛΕΕΙ Ο ΜΠΟΥΡΜΠΟΥΛΗΘΡΑΣ ΜΟΥ ΑΤΑ ΝΑΝΙ ΑΝΤΕ ΚΑΚΑ ΜΑΜΑ ΜΠΑΜΠΑ(ΟΛΗ ΜΕΡΑ :twisted::twisted: )ΓΙΑΓΙΑ ΝΑΝΑ ΝΑΙ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΑΛΛΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΜΙΛΑΩ ΣΑΝ ΝΑΙ ΕΝΗΛΙΚΑΣ ΕΓΩΣ ΤΩΡΑ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΛΛΟ Κ ΤΑ ΛΟΙΠΑ..

ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΡΕΚΛΑΚΙ ΦΑΓΗΤΟΥ ΑΚΟΥΩ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ?????ΩΣ ΤΩΡΑ ΕΤΡΩΓΕ ΣΤΟ ΚΑΡΕΚΛΑΚΙ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΙΧΑ ΣΠΙΤΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΔΥΟ ΓΙΑ ΤΑ ΑΜΑΞΙΑ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕ Κ ΔΕ ΧΩΡΑΕΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΣΟ ΓΙΑ ΜΠΑΝΙΑ ΠΟΛΥ ΕΞΙΚΙΩΜΕΝΟΣ Ο ΣΠΟΡΟΣ ΚΙ ΑΣ ΗΤΑΝ ΠΑΓΟΣ ΜΕΡΙΚΕΣ ΘΑΛΑΣΣΕΣ ΕΙΧΕ ΝΑ ΜΟΙΑΣΕΙ ΕΓΩ 1 ΜΑΙΟΥ ΟΛΑ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΞΕΚΙΝΑΓΑ ΜΠΑΝΑΚΙΑ..ΕΠΙΝΕ ΝΕΡΟ ΤΙ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΠΗΓΑΙΝΕ ΑΥΤΟΣ ΞΕΚΑΡΔΙΖΟΤΑΝΕ,

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα,κοριτσάρες!τι κάνετε;Εμείς πριν λίγο γυρίσαμε από τη βολτίτσα μας.Ήμασταν με ένα φιλικό ζευγάρι.Πολύ ωραία περάσαμε. :D

Φωτεινούλα,σου εύχομαι ολόψυχα να σε πάρουν είτε ωρομίσθια είτε αναπληρώτρια ;) Πραγματικά μέσα από την καρδιά μου.Αχ,μ'αρεσουν πολύ τα πανηγύρια.Όσο για τις αποφάσεις της τελευταίας στιγμές κι εγώ θεωρώ ότι είναι οι καλύτερες.

Κατερινάκι, [smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif] .Τέλεια τα νέα για το Καθολικάκι μας.Τι ζουμερό κοριτσάκι έχουμε στο παρεάκι μας καλέ;;;;;Όσο για τις ετήσιες εξετάσεις καλό είναι να τις κάνουμε όλες στα παιδάκια μας,έτσι προληπτικά ;) Αχ,πολύ χάρηκα!Ο Αύγουστος ο μήνας της Καθολικούλας ε;Κι εγώ αύριο θα πάω τζάμπο για θαλασσινά γιατί θα πάμε την Πέμπτη θάλασσα.Είναι αυτό που λέμε είσαι γεννημένη μάνα. :)

Μαγδούλα,καλωσήρθατε!Κι εμάς μας έλειψες μωρέ.Πώς περάσατε;Βάλατε μπρος για το δεύτερο ή ο Βασιλάκης δε σας άφηνε; :oops::oops::oops:[smilie=sex.gif][smilie=sign19.gif]:lol::lol::lol:

Τι βολικό παιδάκι είναι αυτό μωρέ;Φτου φτου.Μακάρι να ήταν όλα έτσι.Άντε να γίνεις γρήγορα και θεία.Μακάρι χίλιες φορές.Έτσι έλεγα κι εγώ με τη Στελλίτσα μου στις αρχές που ήταν ήσυχη,μετά άλλαξα γνώμη αλλά το Αγγελικούλι μου ήταν ήδη στο δρόμο. :P:P:P:P Για το καρεκλάκι θα μπορούσες να πάρεις μεγάλο,αλλά θα μπορούσες να πάρεις και κάποια της chicco που τα δένεις στην καρέκλα και τα μεταφέρεις και έξω.Πολύ ωραία.Εγώ έγω ένα λαχανί που έχει επάνω και παιχνιδάκια.Ευτυχώς με τον κόκκορα λύθηκε σχεδόν το πρόβλημα,αφού το Στελλί τον συνήθισε.Ελπίζω να μη βγώ ψεύτρα. :roll: Αυτά.

Καληνύχτα σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλημέρα!!!Τι κανετε?Συγνωμη που χαθηκα παλι αλλα εχω λιγη δουλιτσα αν και για το επαγγελμα μας οπως και για τα πιο πολλα επαγγελματα μας τα ειπαν μαυρα και αραχνα και με πηρε απο κατω χθες.

Γι' αυτο katerinofoufou μου λεω μηπως ασχοληθω πιο ζεστα με τα δωματια γιατι δεν βλεπω και πολυ μελλον στη δικηγορια!Οντως ειναι πολυ ωραιος συνδυασμος αν και ειναι λιγο κουραστικο μερικες φορες γιατι δεν μπορεις να πας οτι ωρα θες για μπανιο, πρεπει να εισαι αρκετες ωρες εκει μηπως χρειαζονται κατι οι πελατες κλπ!

Φωτεινουλα καθε μερα ειναι αφορμη για γιορτη!Να ειστε καλα με τον αντρουλι σου και το παιδακι σας!!!Το εχω διαβασει κι εγω για τον αποχωρισμο αλλα τουλαχιστον θα ειναι με τους παππουδες και ξερω οτι θα περασει καλα!Ο φοβος μου ειναι μην συμβει κατι, οπως χθες το βραδυ που εβλεπα στον υπνο μου οτι επεσε και ειχε κανει καρουμπαλο και δεν εβρισκα την παιδιατρο!Φρικη ξυπνησα μουσκεμα!!Ουτε ο μπαμπας μας θελει να τον αφησουμε αλλα ειπαμε οτι θα το προσπαθησουμε!Οι φιλοι που θα παμε μαζι μας λενε να τον παρουμε παρεα γιατι ειναι η μασκοτ μας αλλα ειναι δυσκολο με το μωρο μεσα σε ενα αυτοκινουμενο καμπερ!!Θα σας πω με το καλο οταν γυρισουμε πως ενιωθα!Μονο να ειναι καλα το ζουζουνι μου!Ηδη ετοιμαζω τον καταλογο με τις οδηγιες για τα πεθερικα!Ελπιζω να τον τηρησουν!Καλη επιτυχια με την αιτηση για αναπληρωτρια!

Χαρουλινι, ΠΑΝΤΑ ΑΞΙΑ αν και ο παπας σου πηρε τη χαρα!Δεν θα σχολιασω τη σταση του, πιστευω στον Θεουλη και την Παναγιτσα αλλα με τους παπαδες εχω ενα θεμα!Κι ας ειμαι παπα εγγονη (διαβολου εγγονι!!)Όσο για τα Κυθηρα εχω ακουσει κι εγω πολυ καλα λογια, εχει φτηνο καραβι, αλλα οι παραλιες ειναι λιγο δυσπροσιτες και εφημεριδες, τσιγαρα κλπ εχει μονο στο κεντρο!

Κατερινακι μου καταρχην πολυ ευχαριστα τα νεα για το Καθολικακι!!!Ειδες που αρχισε να παιρνει βαρος?Αντε αν γινει μια γλυκια ζουμπουρλου!Οσον αφορα ολα αυτα που εχεις περασει τι να σχολιασω?Θα σου πω μονο ενα μεγαλο μπραβο για ολα, για την δυναμη που εχεις, για το σχολειο που τελειωσες με την κοιλια τουρλα και ευχομαι να ειναι η οικογενεια που εχετε δημιουργησει με τον αντρουλη σου παντα ενωμενη και μονο χαρες στο σπιτι σας!!!

Μαγδουλα καλως ηρθες!!!Εγω εχω της peg perego ωραιο ειναι, αλλα νομιζω και με καποιο απο τα jumbo κανεις την δουλεια σου!

Πολλα φιλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,κοριτσάκια μου!ΤΙ κάνετε;Εμείς πήγαμε σήμερα στα τζάμπο και πήραμε ό,τι μας έλειπε για τη θάλασσα. :D:D Πολύ ωραία πραγματάκια.

Ρουλάκι μου,δυστυχώς κανένα επάγγελμα ελεύθερο κυρίως δε θα είναι εύκολο πλέον,αφού άλλοι κανονίζουν για εμας. :evil::evil::evil: Τουλάχιστον έχεις εναλλακτική :) πάντως εύχομαι ό,τι καλύτερο. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φιλεναδες..

στεναχωρηθηκα παλι :( με πηρε τηλ η κουμπαρα μου (η οποια σπουδαζει Αθηνα) και μου ειπε οτι τελικα δεν θα μπορει να βαφτιση την μικρη γιατι την απολυσανε αποτην δουλεια πριν 2 μηνες και δεν εχει μια...και μου ζητουσε συγνωμη και ολα τα σχετικα.....

ενταξει καταλαβαινω αν δεν εχεις τι να κανεις????? τωρα ειμαι μειων 250 ευρω ομως :( τα οποια πρεπει να δω που θα τα βρω...γιατι τα ειχαμε υπολογισει και θα βαζαμε και εμεις αλλα 300 ευρω.....τωρα που θα βρω 550???? :(:(:(:(

στο τελος θα κανουμε την βαφτιση εμεις και οι γονεις μας μονο....

τελος παντων...

περιμενω να ξυπνησει το γοργονακι να παμε θαλασσα..εχω πολυ αγωνια για το πως θα της φανει!! :D:D θα σας βαλω και φωτο μετα :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινούλα,καλά πλάκα κάνεις!Συγνώμη δε ρίχνω λάδι στη φωτιά,αλλά 2 μήνες πριν την απολύσανε,τώρα σας το είπε;Λίγο περίεργο μου φαίνεται.Α,δεν πάμε καλά.Το ίδιο περίπου έκανε και στην ξαδέρφη μου η φίλη της που θα την παντρεύαμε μαζί και τελικά την πάντρεψα μόνη μου.

Καλά μπάνιαααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε φιλεναδες :) χαθηκα παλι αλλα,τρεχω για τη δικη μου βαφτιση τωρα :lol::lol:

Τελικα,μετα απο ωριμη σκεψη εκανα και τις μπομπονιερες των μεγαλων στο "χαμογελο του παιδιου" :D:D φυσικα οι αλλε του εμποριου ηταν πιο εντυπωσιακες αλλα νομιζω οτι ο σκοπος ειναι καλυτερος :roll: για τα παιδακια βεβαια θα κανω τις ρακετες κανονικα αλλα για τους μεγαλους εκανα κουτακια ασορτι με το προσκλητηριο που θα γραφει επανω το ονομα της ;)

Μου μενουν τωρα τα γλυκα :roll: το παγωτο τα απερριψα ηδη :evil::evil: κατω απο 380 ευρα δεν βρισκω :evil::evil: ε :!: οχι και τοσα λεφτα για παγωτο :o:o:o ελεος :shock::shock: οι τυποι εκει στα νοτια ειναι απατεωνες :evil::evil: στη Θεσ/νικη σου χρεωνουν μονο το παγωτο,οχι και τον υπαλληλο,ελεος :evil::evil: αυτοι δηλαδη την ιδεα θα βαλουν :shock::shock::shock:

Και τωρα τη γνωμη σας,για το θεμα που με καει......οπως σας ειπα το φορεμα ειναι φουξ με φουρο και στη μεση εχει πρασινη ζωνη :!: τι παπουτσια να παρω :?:? το πρασινο το εχω απορριψει,δεν μου αρεσουν τα ασορτι :!::!: σκεφτηκα 1ον/κιτρινα,2ον/τριχρωμα,δηλ.φουξ με πρασινο τακουνι και κιτρινο λουλουδι,3ον/διχρωμα πρασινο-φουξ λουλουδι ή το αντιστροφο και 4ον/nude(του δερματος δηλ) :!: Τι λετε :?::?: πρεπει αυριο να παω να τα παραγγειλω για να προλαβω :!::!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και τωρα ο σχολιασμος της ημερας......

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ,χαρηκα πολυ για τα νεα της βιοψιας και των κιλων φυσικα :D:D:D προφητικο το θεματακι μας ειδες ;) τωρα για τη νονα τι να πω :o:o συμφωνω με τη Φουφουκα :? δεν ξερει οτι εχετε τοσα στο κεφαλι σας και ειπε να σας φορτωσει και αλλα :?: ρε Κατερινα απο τα πεθερικα δεν υπαρχει βοηθεια :?: δεν ακουω να τα αναφερεις πουθενα :?

ΡΟΥΛΑΚΙ,και η συννυφαδα μου τα ιδια λεει για τη δουλεια και σκεψου οτι δουλευει σε πολυ γνωστο γραφειο :roll: και εγω εχω αγωνια για οταν την αφησω :? η πεθερα μου εχει αγνοια κινδυνου και λεει" μονο 4 μερες κλεισατε?καθιστε λιγο παραπανω' :o:o:o θα παθει φρικη ,το βλεπω εγω :lol::lol:

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ,τελεια που περασατε ομορφα ;) παντως πολυ ταιριαζουν τα βλασταρια μας :lol: η δικη μου τρελλαθηκε απο τη χαρα της,να κουναει χερια,ποδια να κανει παλαμακια :lol::lol: ασε που οταν την εβγαλα εκλαιγε τρελλα :o

ΦΟΦΟΥΚΑ,ασε τα τρελλα οτι τον συνηθισατε,πες την αληθεια.....τον εσφαξες :?::?::?::lol::lol::lol: ωραια μωρε και εσεις που μαζευτηκατε η οικογενεια και περνατε ομορφα :) τι εγινε τελικα με το μπανιο :?:

ΑΑΑΑ :!: Δεν σας ειπα :!: αρχισα εκπαιδευση υπνου 3η μερα στη μικρη και μην το ματιασω,παμε αριστα :!: τα δυο προηγουμενα βραδια δεν ξυπνησε καθολου και σημερα κοιμηθηκε πολυ πιο ευκολα #:-s#:-s αλλα κοιμαται πολυ και την ημερα :? ξυπναει στις 7,θηλαζει και μετα κοιμαται 8-9.30,στις 10 φρουτο και κοιμαται παλι 12.30-2,μετα μεσημεριανο και παλι 4.30-6.30 και μετα κοιμαται για βραδυ κατα τις 10-10.30 :o δεν κοιμαται πολυ την ημερα :? οσο για το ψαρι και το αυγο,μετα το χρονο θα τα αρχισω :!:

Αντε καληνυχτα :) ΠΕΙΤΕ ΓΙΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ :!::!::!::!::!::!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...