Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 8ου-9ου-10ου 2010 Νο4!!!ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!


Recommended Posts

Καλημερα :) τι νεα :?: εγω διαβαζω απο το πρωι και μπηκα για διαλειμα,πετυχα και την Φουφου στο τσατ,αλλα με γραφει και δεν μου μιλαει και μπηκα να το καταγγειλω :lol::lol: βιαζεται να σχολιασει φαινεται για να βγει για καφε :-p:-p:-p

Καλα παιδι μου,ηκιαση θα παθετε :lol::lol: Αντε πλησιαζει ο καιρος για την μανουλα,να ξεκουρασυει η βεραντα γιατι αναστεναξε :lol::lol:

Καλα αυτο με τον κλοουν με κανει τρελλη :evil::evil: εγω με τα καινουρια δεδομενα παιρνω στ :evil: ην εφημερια 2,8 ευρα την ωρα και ο κλοουν 40 ~x(~x(~x(~x(~x(

Τι τα θελαμε τα πτυχια οι ηλιθιες :?::?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΔΕσποινιώ,εσύ ρώτησες για την έκπληξη ε;Όπως προείπα μονη μου τα κανόνισα όλα.Και να σου πω καλύτερα,γιατί τα έκανα όπως ήθελα.Ναι αυτό λέω κι εγώ,απο'δω και πέρα θα πηγαινουμε θάλασσα.Αντε έλα κι εσύ να πηγαίνουμε μαζί.

Βικούλα μου,δεν ήταν τελικά αλλεργία με το αβγό;Εγώ εκεί είχα μείνει.

Αλεξανδρούλα;;;;;;;;;;;;;;;Λες να έμεινες;;;;Θα αγωνιώ να μάθω τα νέα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικύ,εμ,τα θελει ο απάυτος σου :lol::lol::lol: ακου 3 :o:o:o:o χει φτασει στα ορια μου,αλλα κατσε στα αυγα σου μην καταρευσεις!!!Καλα εγω νομιζα οτι μονο ο δικος μου με εδω μεσα παει σοι το βασιλειο :lol::lol::lol: να παρηγοριεμαι δηλαδη!!!Αυτο παλι που εσυ μπορει να εισαι στα πατωματα και αυτη το χαβα τους,την καταστροφολογια,σαν την Μερκελ ενα πραμα!!!!

Μην με πληγωνετε με τα κειμενα μου!!!Χτυπατε το ευαισθητο σημειο μου!!!Το ειπαμε δημοσιογραφος ηθελα να γινω...ο κρυφος ποθος!!!Μ'αρεσει που εγινα γιατρος για σιγουρη αποκατασταση :o:o:o τι να σου πω :?::?::?: τρελλα μπερεκετια :lol::lol::lol:

Φουφουκι ,γιατι δεν σχολιαζεις τιποτα για μενα :(( θυμωσες που δεν σε θελω για γειτονισσα????? :lol::lol::lol:

Λοιπον διαλειμα over :( Παω να συνεχισω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικούλα,αυτό να μην το ξαναπείς.Δε μας ζαλίζεις καθόλου.Εδώ έχουμε φάει ζάλισμα από άτομα που δεν αξίζουν,εσύ μας πειράζεις.Να μπαίνεις να μας λες τι σε απασχολεί.

Μαράκι,μπράβο που είσαι καλύτερα.Όσο για τον άντρα σου ,τι να πω;;Αντρες!

Χαρουλίτα μου,υπομονή μέχρι να πάρεις άδεια.Αλήθεια θα κατέβετε Κόρινθο;Αμα είναι να το εκμεταλλευτούμε.Και η Δημητρούλα γαλέο σκορδαλιά;Ετσι είναι τα ελληνόπουλα. :lol::lol::lol: Μαρή κανόνισε να σας φέρνει πολλούς γαμπρούς και στο τέλος να μην ξέρετε ποιανού είναι το παιδί. :lol::lol::lol::lol: Καλά πολύ γέλασα με την ανηψιά σου.ΑΦού κουράστηκε το παιδί.

Μαγδούλα,να χαίρεσαι τον αντρούλη σου!

Έχεις δίκιο Μαράκι.Τα παιδιά είναι η μεγαλύτερη ευτυχία! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαρά,ψόφησα στο γέλιιο!!!!Σταυρουλίτσα,υπόσχομαι,θα το παλέψω η επόμενη μετάθεση να είναι προς τα εκεί.Όσο για εσένα Χαρουλίτα είσαι σίγουρη ότι δε θα με ήθελες;Σκέψου ότι τις δουλειές μου τις τελειώνω πολύ νωρίς,θα είχα δηλαδή χρόνο να κάνω κάτι και στο δικό σου σπίτι.Για ξανασκέψου το! :lol::lol::lol: Επικοινωνούμε πάντως με τη Σταυρούλα,κι εγώ αυτό ήθελα να σε ρωτήσω.Ασε τα γειτονάκια θα μετακομίσουν σε κανα μήνα και είμαστε στα μαυρα πανιά.Δεν πάνε μακριά αλλά αυτά τα θρυλικά ξενύχτια θα μου λείψουν.Μακάρι να ερχόσασταν όλες στο παρτυ μας. :(

Βικούλα,θα σου πω αυτό που είπα και τη Μαρία μας.Αντρες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαρά,θα σου πω για να σε παρηγορήσω ότι δεν είσαι η μονη πτυχιούχος που τραβάει τα μαλλιά της. :?

Σχολίασα μωρή τρελή και για εσένα.Πάω να ταΐσω τα παιδιά μου.Φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πωπω ειναι να μην μπει η φουφου κ η Χαρα....γεμιζουν σελιδες !!!!η μικρη μου κοιμαται κ εγω περιμενω τον μπαμπα μας για να φαμε...

Συμπεθερα που εισαι;;γραψε μας τα νεα σας....

Σταυρουλα υπομονη κοριτσακι μου....αμα δεν κανει ολο τον κυκλο δεν περναει δυστυχως...καλε το κεικ εγινε πολυ καλο σου λεω,κ εφαγε κ ο αντρας μου κ η αδερφη μου πριν τους πω τα υλικα...κ τους αρεσε πολυ....κ να φανταστεις οτι εβαλα κ αλευρι χωρις γλουτενη που ειναι απο αλευρα πατατας κ ρυζιου ,φαντασου με το κανονικο αλευρι θα ειναι ακομα πιο ωραιο. δεν εχει δουλεια ο αντρουλης σου; ε λογικο να εχει μουτρα αμα καθεται κ σπιτι...θα εχει πεσει η ψυχολογια .... Η Στεργιουλα μπηκε στο τσατ,μια χαρα η μικρουλα,υπηρχει ακομα το φυσημα αλλα θα το παρακολουθουν...λιγο ταλαιπωρηθηκαν στο ταξιδι γιατι ενω ειχαν φτασει Λημνο τους ξαναγυρισαν Αθηνα λογω καιρου...

Βικουλα μην σκας για τον συζυγο...παιδια ειναι κ θα φωναξουν κ θα κλαψουν τι να κανουμε;;να τα φιμωσουμε;θες κ 3ο ε;;η αληθεια ειναι οτι παρα τα προβληματα, τα καλα υπερισχυουν κ θελουμε κ αλλα παιδακια....

η συνεχεια σε λιγο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φουφουκα κατι ειχαμε καταλαβει... :lol::lol: κ ο κηπος μια χαρα ειναι...αχ ποσο σε θαυμαζω που σηκωνεσαι νωρις κ κανεις τις δουλιτσες σου γρηγορα...εγω δεν μπορω να σηκωθω το πρωι,ξυπναει κ σχετικα νωρις η μικρη οποτε μετα δεν με πολυαφηνει να τα κανω γρηγορα...στρωνω το κρεβατι κ μπαινει κατω απο τα σκεπασματα κ γελαει...που πανε τα γειτονακια;κριιιιμα \:D/ \:D/ :lol::lol::lol: αντε να σε χαρουμε κι εμεις λιγακι... :mrgreen::mrgreen:

Χαρουλιτα ειχε σχεδιο η φουφου το πρωι...κ δεν ηθελε να την παρασυρουμε... :lol::lol: πως παει το διαβασμα;πολλα λεφτα παιρνεις ρε συ με τις εφημεριες....αν ντυνοσουν κ κλοουν;; :o):o)=))=))=))

Αρια που εισαι;;;Μαγδα;Ελενα; κ Δεσποινακι,περιμενουμε νεα,ελπιζω να ειναι καλα!!!!Μαρακι ειστε καθολου καλυτερα;μαλλον δεν πηγες ουτε σημερα στη δουλεια.

παω να ξαπλωσω κι εγω καμια ωριτσα...φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα χαρουλιτα εσκασα στα γελια με τα θελει ο απαυτος σου :lol::lol::lol::lol: εισαι ολα τα λεφτα σου λεω!!!!!

εμ ελα ντε βρε αλεξανδρα ετσι ειναι τα παιδια αλλα οι αντρες δεν καταλαβενουν εγω παλι τα δικαιολογω απολυτα και για αυτο γινομαστε μπιλιες :lol::lol::lol:

α καλα σημερα εκανα καψονι στον αντρα μου :lol::lol::lol::lol: αφου με ειχε νευριασει απο χτες...

τον επερνε τηλεφωνο η μαρισα και δεν το συκωνε...τα ειχα παρει και στο κρανιο γιατι συνεχεια το κανει αυτο....λεω ετσι εισαι;;;κλεινω και εγω το κινιτο μου φευγω και απο το σπιτι πηγα στη μαμα μου και κατα της 2 το μεσημερι με εβγαλε σε αναζητηση :lol::lol::lol::lol::lol::lol: με πηρε τηλ στη μαμα μου...που εισαι μου λεει ;;;;;;;;τι επαθε το κινιτο σου;; :lol::lol::lol::lol::lol: παω σπιτι ανοιγω το κινιτο και μου ερχετε μυνημα με ειχε παρει 10 φορες τηλ :lol::lol::lol:και αλλες 3 στο σπιτι :lol::lol: ειμαι αναισθητη ε;για να δει τι ωραια που ειναι οταν δεν συκωνεις τα τηλ :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυσαξατε γλωσσοκοπανες εχω απειρα νεα κ ενα καρο σχολιασμο κ απειρη δουλεια :evil::evil::evil:

αλλα σημερα θα χει αποτελεσματα το δεσποινιω εχει καμια το κντ της να μου στειλει να την παρω τηλ??θα ξαναμπω σε λιγο ολο ερχονται πελατες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε κοριτσακια? Εγω μπηκα διαβασα τα νεα σας αλλα σημερα μπορεσα να σχολιασω! Κυριακη πηγαμε στη παρελαση η οποια εμεινε στη μεση καθως τα παιδια παρελασαν με μαυρα περιβραχιονια (λογω του εργοστασιου που σας ελεγα) και τελικα δεν τα αφησαν να παρελασουν ολα... μονο του δημοτικου! Μετα πηγαμε βολιτσα στην παραλια φαγαμε κι εμεις τον καθιερωμενο μπακαλιαρο-σκορδαλια και η μικρη φυσικα που ξετρελλαθηκε με το σκορδο και μυριζε μεχρι και χτες! Φαγαμε και παγωτακι, ηπιαμε και καφεδακι στη λιακαδα και γενικως περασαμε τελεια!

Αλεξανδρα μου χαιρομαι πολυ με τη εξελιξη της μικρουλας με το φαγητο! Αντε να αρχισει να ανεβαινει η ζυγαρια!!!! Ωραιο εγινε το κεικ? Αφου εφεγε η Κων. καλο θα ηταν....

Φουφουκι εχουμε κι αλλη μπουζουκοεκκλησιαζομενη? Δε θυμαμαι! Αχ κριμα που θα φυγουν τα γειτονακια σας...εμεις λεγαμε προχθες για τις καλοκαιρινες διακοπες (νωρις-νωρις) και λεω στον συζυγο "δεν παμε στην Λημνο που εχω και κατι καλοφαγαδες γνωστους?" Λες? Μας θελετε?

Χαρα παραπονιαρα!!! Το εκανες λαστιχο το καημενο το ανηψακι! Εφαγε καλα η Μιμικα παντως!!! Μπραβο στο κοκετακι!!! Η Αλεξ σου εδωσε ιδεαρα! Ντυμενη κλοουν θα βγαζεις 42,8 ευρω την ωρα! Και δεν θα παει και τζαμπα το πτυχιο και θα διασκεδαζεις και τον κοσμο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σταυρουλα ακομα χαλια το Εμμελειακι? Το πουλακι μου απο το ζορι εκανε εμετο! Αντε να περασει να γινει καλα η πολυλογου μας!

Ρουλα τι εγινε καλε? Δεν μπορεσες να μπεις σημερα ε?

Μαγδουλι επεσε δουλεια και ουτε τα νεα σου δεν μας ειπες! Τουλαχιστον θα περασει η ωρα σου....

Δεσποινιω πηρες αποτελεσματα? Σας κολλησα "σεισμιαση" με τη Σταυρουλα μου φαινεται! Τι φοβασαι καλε? Εδω τον εχουμε συνηθισει πια!

Μαρακι ελπιζω να ειναι καλα τα κοριτσακια! Μα ποσες μερες πια κρατησε αυτη η γριππη, ελεος!!!!!!!!

Φωτεινη μου μολις ειδα το μειλ σου! Τι κουκλι γαμπρο που εχω καλε! και μακρυμαλλι του γουστου μου! ολα ενταξει με το πουλακι? Καλα με τη παλιοδιαιτα κι εγω τουμπες θα κανω για σουβλακια σαν την κορουλα σου!!!

Βικουλινι θες και 3ο! Μπραβο...κι εγω ηθελα πριν, οταν νομιζα οτι ολα τα παιδακια ειναι ησυχα και δεν κλαινε και δεν χ@ζουν καθε 3 και λιγο κλπ-κλπ....τωρα λεω στο δευτερο να σταματησω αν και ο αντρας μου θελει κι αλλα! Δεν μας ζαλιζεις καλε...γι αυτο ειμαστε εδω αλλωστε για να μοιραζομαστε...!

Ελενακι που εισαι καλε κοριτσι? Μπες να μας πεις τα νεα απο την παρασταση!

Στεργιουλι ταλαιπωρια το ταξιδι με την μικρη ε? δεν πειραζει μωρε τουλαχιστον μαθατε οτι δεν ειναι κατι σοβαρο!!! Αντε περιμενουμε νεακια!

Ξεχασα καμια? Ελπιζω οχι! Φιλια σε ολες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου επιστρεψαμε.....πρωτη φορα το ζουσα αυτο...απλα δεν υπαρχει.....απο τις 4.00 που ειχαμε ραντεβου ξερετε τι ωρα μας ειδε????? 8.40 ναι ναι 8.40 το βραδυ!!! και τελειωσαμε 9.30 τα ειδα ολαααααα!!!!!!!!!!!ειχαν ερθει απο ολα τα μερη της Ελλαδας....Ροδο, Θεσσαλονικη,Λαμια,Βολο,Αθηνα ακομα και απο Κυπρο....καλα δεν το συζητω για τα πιο κοντινα Κοζανη,Κερκυρα,Ζακυνθο,Λευκαδα, Αγρινιο κοριτσια χωρις υπερβολες πολυ κοσμο απο τις 5 το πρωι μεχρι τις 3 εκανε 11 χειρουργεια και απο 3.5 που ηρθε μεχρι 9.30 που τελειωσαμε εμεις εβλεπε ασταματητα κοσμο και οταν φυγαμε ειχε γυρω στα 20 ατομα απ εξω αφου ειχε κλεισει ραντεβου ακομα και στις 4.30 τα ξημερωματα τι να πω????πηγαμε το πρωι 9.30 ωρα εδωσε ο αντρουλης το δειγμα προς εξεταση και μετα καναμε κατι ψιλοδουλιτσες και 12.00 πηγαμε στο νοσοκομειο να πιασουμε σειρα....εχω λαλησει απο τις 12 το μεσημερι στο νοσοκομειο και φυγαμε 9.30 το βραδυ...ο γιατρος καταπληκτικος πραγματικα αξιζε τον κοπο!!!!!!!!!!τελικα τα αποτελεσματα απο την εξεταση θα μας τα πει αυριο τηλεφωνικα αλλα απο κατι λιγα που του ειπε η βιολογος ειναι πολυ καλυτερα απο τα προηγουμενα!!!!γενικα απο την συζητηση που ειχαμε μαζι του τα λογια του ηταν πολυ καθησυχαστηκα!!!!!λεπτομερειες θα σας πω αυριο που θα εχω και τα αποτελεσματα απο την εξεταση!!!!!οχι ομως εδω......ξερετε εσεις ;) ευχαριστω πολυ ολες για το ενδιαφερων σας φιλακια πολλα και νεοτερα αυριο :!: κλεινουν τα ματακια μου μετα απο τοοοοοση ταλαιπωρια!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου....Ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον σας και πάλι.Είμαι πολύ καλά εγώ με την αμυγδαλίτιδα και αύριο τελείωνει και η αντιβίωση μου.Δυστυχώς η Δήμητρα έκανε ωτίτιδα χθες.Φωνάξαμε γιατρό γιατί έβγαζε πυο από τα αυτάκια της και είχε πυρετό.Μας έδωσε αντιβίωση για 10 μέρες κάθε 8 ώρες.Έχω πεθάνει.Δε κοιμούνται τα βράδια μια η μια και μια η αλλη είναι στο κρεβάτι μας.Δε τρώνε κιόλας,μόνο γάλα πίνουν.Η Χρυσάνθη πολλές μύξες και τρέμω μη πάθει τίποτα με τα αυτάκια της κι αυτή.Κάνω στη καθεμια ορό από 4 φορές τη μέρα.Εμβόλιο φυσικά δε κάναμε που ήταν προγραμματισμένο για σήμερα και ο γιατρός μας φέυγει καιθα γυρήσει μετά το Πάσχα.Αλλά είπε δε πειράζει να το καθυστερήσουμε.Τις έχω σπίτι με τη μάνα μου γιατί δε γινόταν να μην έρθω δουλειά.

Αχ πότε θα τελειώσει αυτό το μαρτύριο.

Τα νεα σας είναι πολύ καλά,ελπίζω και το Δεσποινάκι να χει κάτι καλό να μας πει σήμερα.

Πάω με καλεί το Chat...

Εμμελειάκι περαστικά τους αγωνιστικούς μας χαιρετισμούς στη Φλώρινα...συμπάσχει και η Ρόδος στις αρρώστιες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου!!!Ειναι να εχετε εμπιστοσυνη σε Δικηγορο??? :evil::evil: Οχι!!Σας εχω πει θα μπω χθες, αυριο κλπ και ολο χανομαι!!!Προχθες το βραδυ σας εγραφα μια ωρα και χαθηκαν ολα!!!Σας ελεγα λοιπον οτι χαθηκα γιατι αφιερωθηκα στα αντρακια μου, στο μικρό το πρωι και στο μεγαλο το βραδυ!!! :shock::lol::( Την Παρασκευη καναμε επιτελους το εμβολιο, μολις την ειδε την παιδιατρο, μας ακουσε κλασσικα ολο το τετραγωνο, μετα του εδωσε σοκολατιτσα και την αγαπησε!!!Μετα πηγαμε στα μαγαζια και του πηρα ενα αμανικο μπουφανακι. Το Σαββατο τον πηγα πρωτη φορά στις κουνιες και τρελλαθηκε, παει σε ενα παιδακι που κραταγε μια μπαλα κα του λεει δυνατα μπροστα του γκοοοολ και εξαφανιστηκε!!!Τρομαξε το καημενουλι με τον τραμπουκο μου!!! :shock: Πηγαμε στο κολυμβητηριο που παει η νονα μας τα παιδια της μηπως τον πηγαινα κι εγω, αλλα η παιδιατρος μου ειπε οτι ειναι πολυ μικρος ακομα.Μετα πηγαμε για φαγητο με την θεια μας και για καφε και σουπερ μαρκετ, αντε το βραδυ να τον μαζεψεις στο διαμερισμα!Την Κυριακη πηγαμε στη παρελαση αλλα δεν εδινε καμια σημασια, τι του ελεγα κοιτα την σημαια μας, κοιτα τα παιδακια που θα σε καμαρωνω κι εγω καποτε (ναι κι εγω τα σκεφτομαι αυτα!!! :P ) ο Τασουλης ηθελε απλα να τρεχει στην πλατεια και εμεις να τρεχουμε απο πισω του!!!Ηπιαμε κι ενα καφεδακι στα γρηγορα και μετα στα πεθερικα μου για μπακαλιαρο σκορδαλια!Χθες ημουν πολυ καλη νυφη, πηγα την πεθερα μου σε ενα θεατρο που ηρθε απο την Αθηνα, που ο ενας ειναι κουφος, ο αλλος τυφλος και ο αλλος μουγκος!Πολυ γελιο, να πατε να το δειτε!Επισης επειδη πλησιαζουν τα γενεθλια μου και ειμαι και η πιο μεγαλη απο ολες σας, ξεκινησα την καθιερωμενη αυτη την περιοδο αναστηλωση, εκανα καθαρισμο, σημερα μανικιουρ πεντικιουρ, θα κουρευτω κλπ!!! :lol::lol: Ασχετο μεν αλλα μου ηρθε ενα φορεμα βραδυνο που παρηγγειλα απο ενα site απο την Κινα, καταπληκτικο, ραφες κλπ ολα τελεια και με 70 ευρώ!Ειχα δει φορεματα απο αυτο το site σε μπουτικ στη Κορινθο και εδω με την τριπλασια τιμη και λεω μας κοροιδευουν!Στα δικά σας τωρα...

Μαρακι μου, περαστικα σας!!Διαβαζα ολες αυτες τις ημερες τι περασατε, υπομονη μου κοριτσακι μου, θα ανοιξει ο καιρος και θα ησυχασετε!Να μου τις φιλησεις και τις δυο!Οσο για τον αντρουλη, ασε να ξεπεταχτουν οι μικρες και μπορεις να τον τουμπαρεις!!! :oops::oops: Ε, καμια φορα δεν εχουν και τροπους σε αυτα που θελουν να πουν, αλλα τι να τους κανουμε???

Δεσποινακι μου, τι ταλαιπωρια τραβηξατε τοσες ωρες???Τουλαχιστον τα νεα ειναι καλα και ελπιζω συντομα να γινουν ακομα καλυτερα!!!Κ@$^ο δεν εβαλες κι εσυ κατω το ΣΚ!!!

Αριακι, κι εσεις βολτουλες!!!Αλλη μπουζουκοβια μπουμπου μας βρηκε!!!Θα τους κλεινετε πρωτο τραπεζι πιστα με την Μιμικα και δεν θα σας φτανουν τα λεφτα για τα λουλουδια!!!! :lol::lol::lol:

Χαρουλιτα μου και μονο που διαβασα το προγραμμα σου, κουραστηκα!!!Πας να μου παρεις την δουλεια με το κλοουν!!!! :cry::cry: Τα ξεπληρωσα τα cup cakes!!!Τωρα δουλευω για την αναστηλωση που εγραψα πιο πανω!!! :lol::lol::D Ενταξει προς το παρον με το αυτοκινητο, το φθινοπωρο ομως θελει λαστιχα!

Φουφουδελακι, σε θελω εγω για γειτονισα!!!Οχι μονο γιατι μπορει να μου καθαριζεις το σπιτι αλλα γιατι ακουγεσαι εξω καρδια και ολη την ημερα θα πιναμε καφε!!!!Που θα πανε καλε τα γειτονακια???Βεβαια θα σε χαιρομαστε πιο πολυ εμεις!!!Δεν σε φοβαμαι ομως οποιος και να ερθει διπλα, θα περνατε σουπερ!!!

Συμπεθερα μου, εμεις τα ειπαμε πρωι πρωι στο τσατ!!!

Βικακι μου, καλα του εκανες!!!!Υπομονη κι εσυ με τον αντρουλη, τα λεγαμε και με την συμπεθερα μου, βρισκουν και τα κανουν!!!Και μην ξαναπεις οτι μας ζαλιζεις, εδω μαζευομαστε για να λεμε και τα καλα και τα στεναχωρα!!! @};-

Μαγδουλα μου να χαιρεσαι τον αντρα σου για προχθες!!!Κατορθωματα του Τασουλη, ωρα να εχεις να σου λεω και χαριτωμενα αλλα και ζαβολιες πολλες!!!!Χθες εγλειφε μια λεμονοκουπα, ξυνιζοταν και παλι στο στομα!!!Θα σας βαλω φωτο!!!Ομως βρηκε καπου ενα νομισμα και μου γεμισε τους τοιχους γραμμες!!!

Σταυρουλίτσα μου, περαστικα και στο Εμμελειακι!Αχ μωρε κριμα να ταλαιπωριουνται ετσι :x Κι εμενα ο Τασουλης εχει μυξουλες, ευτυχως τιποτα αλλο!Του λεω κοιτα μην αρρωστησεις, συμφωνια???Και μου δινει το χερι του!!!

Φωτεινουλι, μερακλου η μικρή και μεσα απο την κοιλιτσα!!!Κι εγω θελω σουβλακια!!!Καλα για τον Αλεξ δεν εχω λογια, κουκλος και τα μαλλακια του τελεια!!!5 παιδια θελει ο αντρας σου???Εμενα λεει ο πεθερος μου να κανουμε 4 και του λεω εγω του γιου σου μεχρι δυο θα του κανω, αν θελει μετα να βρει αλλη για τα υπολοιπα!!!Περαστικα στο πουλακι σας!! :shock: Ο, τι εχει να κανει με εκεινη την περιοχη με τρομαζει πολυ γιατι εχουμε κι εμεις ενα θεματακι και θα κανουμε μια εγχειριση, θα σας τα πω καποια στιγμη, προς το παρον το αποθω απο το μυαλο μου.

Κοριτσακι μου, επιτελους τα εγραψα ολα!!!!Ελενακι, Στεργιουλα μας λειπετε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα.

Χτες μπήκα για λίγο αλλά δεν πρόλαβα να σχολιάσω, καταλαβαίνετε το λόγο, μην λέμε όλο τα ίδια :lol::lol: άτιμο τσατ. Σήμερα δεν θα μιλήσω σε καμιά σας :-p:-p αν και απ'ό,τι βλέπω καμία δεν είναι μέσα. Άντε να προλάβω να διαβάσω.

Βρε Μαρία ακόμα ταλαιπωρήστε με αυτές τις παλιοιώσεις. Απαπα πολύ κρατήσανε. :( Ο άντρας σου τα ίδια μούτρα έχει ακόμα; Ήθελα να σου πω να μην ακούς κανέναν σχετικά με 3ο παιδί. Ό, τι και να λέω εγώ, η κολλητή σου, η κουμπάρα σου ή η μάνα σου, το θέμα είναι εσύ τι νιώθεις ό,τι είναι το καλύτερο για εσένα και την οικογένεια σου; Μην αφήνεις κανέναν να σου λέει ότι οι επιθυμίες σου είναι παράλογες. Απλά στο συγκεκριμένο όπως λες και εσύ χρειάζεται και η συμφωνία του άντρα σου. Οπότε δώσε μια μικρή αναβολή, κάνε αυτά που λες και επανέρχεσαι δριμύτερη στο θέμα αργότερα. Με ποια τα λέγατε καλέ πρωί πρωί στο τσατ; :lol:

Χαρά της ανιψιάς να της κόψεις μισθό μπειμπισίτερ από τώρα, το κακόμοιρο τι τραβηξε την Κυριακή με την σουρτούκο την κόρη σου; :lol: Τα δόλια σχέδια του συζύγου μου τα κατάλαβες και εσύ; :lol: Με τις ώρες δουλειάς του έχω σίγουρα θέμα, αλλά δεν μπορώ να μιλήσω γιατί μάλλον θα είμαι αχάριστη. Πάντως έχει στιγμές που θέλω και εγώ να μιλήσω και με κάποιον άλλο πέρα από τον Αλεξ, τη μάνα μου ή τους μαθητές. :roll: Πάλι εργασία έχεις; Καλά εννοείται ότι θα τους θαμπώσεις πάλι! Καλά ρε παίρνεις 2,80 ευρώ την ώρα και παραπονιέσαι κιόλας;;;;;; Φτου σου X(X( Όσο για το πτυχίο εγώ ούτε κορνίζα δεν το έχω κάνει τουλάχιστον να στολίζει τον τοίχο. :lol:

Αλεξάνδρα μου έβαλες ιδέες με το κέικ :D Θα το κάνω και θα βάλω την αδελφή μου να φάει που σιχαίνεται τα φασόλια και μόνο αφού φάει θα της πω τα συστατικά :lol::lol::lol::lol:

Σταυρούλα πρωτα έκανε φλέματα και μετά μύξες; Νόμιζα ότι πάει ανάποδα. :? Πως πάει; Περαστικά και πάλι. Η Φουφου με την καθαριότητα της μας έχει στοιχειώσει όλες μου φαίνεται :lol::lol::lol::lol: Δεν βγαίνω στη βεράντα μου για να μην βλέπω πόσο χάλια είναι :oops:

Βίκυ ακόμα δεν ακούστηκε κανένα μπαμ, οπότε να μην ανησυχούμε, ε; ;) Σε σκάει και εσένα ο άντρας σου;Τι πάθανε καλέ όλοι μαζί; Πάντως το δικό μου δεν τον έχω ρωτησει ποτέ "τι έχεις;" γιατί απλά ποτέ δεν έχει τίποτα :shock: Εμ άδικα του κολλήσανε το παρατσούκλι "Αφασία" εδώ στο χωριό του, αφού πραγματικά είναι σε αφασία :? 3ο θες και εσύ πουλί μου;;;καλέ αν είχες και κανέναν να σε βοηθήσει θα σου έλεγα βουρ στο ψητό, αλλά βρε κούκλα μου έτσι όπως είσαι μόνη σου όταν έρθει το 3ο τώρα θα αποτρελαθείς. Περίμενε λίγο να μεγαλώσει ο Ιάκωβος και μετά το κάνεις. Διαβολικό το καψόνι που του έκανες, εμ έτσι θέλουν οι άντρες. ;)

Φουφου καλά τα λέει η Χαρά ;) τώρα που θα φτιάχνει ο καιρός μάλλον θα σε χάσουμε εμείς και θα σε απολαμβάνουν μόνο τα γειτονάκια. Το βασικό είναι να περνάς εσύ καλά και εμείς εδώ θα είμαστε. ;) Μετακόμιση οι γείτονες; Εξαιτίας σας; :lol::lol::lol::lol: έλα μωρέ κάποιοι καλοί άνθρωποι θα έρθουν που θα σας ανέχονται. :lol::lol::lol::lol::lol:

Αρια τι να πω για την παρέλαση, δηλαδή τους χάλαγε το περιβραχιόνιο των παιδιών;; Ας μην το ανοίξω το στοματάκι μου. :evil::evil: Μετά από την σκληραγώγηση που σου κάνει η Μαριλού μια χαρά θα αντέξεις και 2ο και 3ο παιδί :lol:

Δεσποινα μόνο ευχαριστα να ακούσεις σημερα. :D

Ρούλα ποδοσφαιρόφιλος ο Τασούλης και φωνάζει γκοοοοολ; Ελπίζω μόνο να μην γίνει κανένας χούλιγκαν :lol::lol::lol::lol: Μεγεια το φόρεμα. Έχει και μεγάλα μεγέθη το σάιτ; Μπας και βρω φόρεμα για την βάφτιση. Και εσύ πρωίινή πρωινή στο τσατ. Καλέ εγώ πριν τις 9 δεν σηκώνομαι από το κρεβάτι :roll::roll::roll: Αυτά που λες στον πεθερό τα λέω στον άντρα μου:εγώ θα σου κάνω 3 και βρες άλλη για τα υπόλοιπα!

Μάγδα τελικά από τη πολλή δουλειά δεν πρόλαβες να γράψεις; :( Χρόνια πολλά και για το σύζυγο.

Θενκς για τα ωραία λόγια για τον Αλεξανδρο και τη μαλλούρα του :lol: Μου υπόσχεστε πως και όταν γεννηθεί η κόρη θα λέτε πόσο όμορφο μωράκι είναι και ας μοιάζει του μπαμπά; :lol::lol::lol::lol::lol:

Στα δικά μας τώρα. Τη Δευτέρα παρήγγειλα κουκέτα για το παιδικό και μετά το πάσχα θα την έχω. Ελπίζω να μετακομίσει εκεί ο Αλεξ χωρίς προβλήματα, γιατί όσο φουσκώνω τόσο πιάνομαι στον ύπνο και θέλω να μεταγυρίζω και με τον μικρό στη μέση δεν είναι πάντα εύκολο. Άσε που τρώω και καμιά κλωτσιά που και που. Η μπέμπα μόνο το βραδάκι κάνει κωλοτούμπες, όχι σπουδαία πράγματα αλλά τουλάχιστον με καθησυχάζει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεξάνδρα exclusively for you:

Καλά έκανες και πήγες από το μαγαζί με τα βιολογικά. Εκεί θα βρεις πολλά πραγματάκια για την μικρή και συνήθως αυτοί είναι ψαγμένοι με αυτά τα θέματα οπότε ρώτα τους και για καμιά συμβουλή.

Δες εδώ για να συγκρίνεις και τιμές αλλά μήπως βρεις και προϊόντα που σ'αρέσουν :

http://www.ebio.gr/ (έχει δωρεάν μεταφορικά εντός Αττικής για αγορές άνω 30ευρώ)

http://www.biosophy.gr/ViewShopCategory ... ryId=46817

Οπότε τώρα για πρωινό έχετε τα δημητριακά.

Μπορείς να τα μουλιάσεις σε γάλα. Αν δεν κανει στο δικό της, δοκίμασε γάλα καρύδας ή αμυγδάλου. Διάβασα ότι δεν έχουν λακτόζη.

Και είναι εύκολο να φτιάξεις γάλα αμυγδάλου, δες http://www.sintagespareas.gr/sintages/g ... dalou.html

Εγώ το μούσλι που τρώει ο μικρός το σιγοβράζω με λίγο νερό γιατί το γάλα δεν του αρέσει, βάζω και σταφίδες και μετά ρίχνω κανέλα. Το αδειάζει το μπολάκι.

Με το γάλα αμυγδάλου ή καρύδας μπορείς να φτιάξεις και smoothies με φρούτα.

Επίσης, μπορείς να φτιάξεις ρυζόγαλο για το απόγευμα.

Για το απόγευμα αντί για ρυζαλευρο δοκίμασε πατατούλα βραστή με λαδάκι λίγη τριμμένη ντοματούλα. Υπάρχει κανένα τυρί που επιτρέπεται;; Ανθοτυρο;

Για πρωινό ή απογευματινό υπάρχει και το/η Κινόα. Είναι είδος δημητριακού χωρίς καθόλου γλουτένη. Θα το βρεις στα βιολογικά. Το μαγειρεύεις όπως το ρύζι, δηλ 1 προς 2 νερό, χαμηλή φωτιά για κανένα 10λεπτο. Μόλις βράσει ρίχνεις ψιλοκομμένα φρουτακια και βουαλά έτοιμο. Το κινόα μπορείς να το κάνεις και για κυρίως, να τρίψεις κολοκύθα ή κολοκυθάκι! Γενικά ό,τι θέλεις το κάνεις. Εγώ το καλοκαίρι δοκίμασα και έφτιαξα γεμιστά, μια χαρά τρώγονταν.

Όσπρια ξεκίνησες; Φακόρυζο;;;; =p~=p~=p~ Μπιφτέκια από ρεβύθια;

Αυτά σκέφτηκα προς το παρόν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγραφα μια ωρα και σβηστηκαν ολα.Τα νευρα μου :evil: θα σας τα πω στα γρηγορα γιατι νευριασα.Χαθηκα διοτι ημουν αρρωστη.Ειχα αμυγδαλιτιδα.Ηταν και Ο Ορεστακος μπουκωμενος και ειχε λιγο βηχα.Χθες πηγαμε στην παιδιατρο.Φτασαμε 12.400 σε βαρος και 92 ποντους υψος.Σαν τριων χρονων παιδακι επε η παιδιατρος οτι ειναι στην αναπτυξη.Καμαρωνα η κουκουβαγια-μανα.Θα σχολιασω μετα διοτι δεν εχω τη δυναμη τωρα να ξαναγραψω ολα οσα εγραψα λιγο πριν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φιλενάδες.Τι κανουν τα καμαρια σας?Εμείς είμαστε καλυτερα.Της βάζω όμως οτριβιν στη μυτη και επιτελους εχτες κοιμηθήκαμε μετα από τόσες μέρες.

Δεσποινα ταλαιπωρηθήκατε ε?Πρέπει να ειναι καλος ο γιατρός για να εχει τόσο κόσμο...Αντε περιμένουμε τα αποτελεσματα που θα ειναι σιγουρα καλα!!!

Φουφούκα φαντάζομαι βρηκες καλο καιρο και δεν εβαλες κ@λο μέσα.Ας είναι.Που θα παει θα ερθει ο χειμώνας και θα ξαναγυρίσεις σε μας. :-p:-p Αυτο που είπες οτι μεχρι να πιουν γάλα τα κορίτσια εκανες δουλειες μου το εξηγείς?δηλαδή η Αγγελική πίνει μόνη της γάλα?Πες μου τετοια να με τρελάνεις. :shock::shock::shock:

Φωτεινή καλα εσυ κοριτσι μου επρεπε να γίνεις διατροφολόγος.Τι ωραιες συμβουλές υγιεινής διατροφής είναι αυτες?επιτελους πήρα το μειλ σου..καλε τι ομορφος που είναι ο Αλεξανδρος?Ολοκληρο αντρακι.Λιγο μουρντάρης όμως και εμεις οι βόρειοι δε τα πολυσηκώνουμε αυτά. :lol::lol::lol: Οσο για τα φλέματα και το συνάχι καλά νομιζεις απλά η εμμελεια ακομα και σε αυτό αναποδη είναι. :lol::lol::lol:

Αλεξάνδρα μου εμεις τα είπαμε και στο τσατ. Χαιρομαι που η ορεξη συνεχιζει να ανεβαίνει.Φιλια στο κορίτσι μας.

Χαρά τι εγινε εσύ?όλο διαβασμα λες και όλο μεσα είσαι!!!Καλε μηπως κάνεις καμια εργασία για την αφεντιά μας? :lol::lol::lol:

Μαρία περστικά για ακόμα μία φορα.ελπίζω να τελειωσουν γρηγορα τα βασανά σας.καλα τα κοριτσάκια σου,στο εχω ξαναπει,κούκλες. :-*:-*

Ελενάκι περαστικά.Καλα ο γαμπρός μου εχει γίνει ολοκληρος αντρας.Στείλε καμια φωτο να τον καμαρώσω :D:D

Βικυ καλα εκανες με το τηλεφωνο να μαθει να σηκώνει.Ειναι πολύ εκνευριστικό αυτό.Εμένα κανει το αλλο ωρες ωρες,του μιλάω στο 1 μετρο και δε μου απαντάει.τι σκέφτεται θα θελα να ξερα...

Μαγδα αντε καλέ να μας πεις τι νεα εχεις.Ευχάριστα ελπιζω.. :-* Και αυτοι οι πελάτες τι θελουν συνεχεια και σας ενοχλούν?Γερμανό δεν εχετε εκει κοντά? :lol::lol::lol::-p:-p

Ρουλα με γεια τα ψωνια.Πες καλε το σαιτ να παρω και εγω καμια ιδέα που θέλω να ραψω καλό φόρεμα για τον γαμο του κουνιαδου μου? ;) Ωραια η αναστηλωση που εκανες.και εγω θελω να κανω νυχια αλλά πολύ βαριέμαι το μπουρου μπουρου με τη μανικιουρίστα..Καλά οτι κάνεις συμφωνίες με το παιδί να μην αρρωστήσει.. =))=)) εμ τι δικηγόρος θα σουνα.. :lol::lol:

Αρια περασατε καλα στην παρελαση?Εφαγε σκόρδο το κοριτσι μας?Και εμένα μια φορά είχε φάει και μυριζε για 1 μέρα σαν γρια :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οσο για τους αντρες μας που λέγαμε,δεν λέγαμε κάτι άλλο?Χτες το βράδυ ο καημενούλης μόνος του μου ανοιξε κουβέντα να περνάμε λίγο χρόνο μόνοι μας όπως παλιά και να μη συζητάμε προβλήματα κ.α.Για αυτό τον λατρεύω, σκεφτόμαστε πάντα τα ιδια πράγματα :D:D:D

Α!!!Το Σαββατο ερχονται εδώ τα ζουζούνια και θα πάω να πάρω εισητήρια.Καλά μιλάμε σαν τρελή θα κάνει.. :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παμε παλι απο την αρχη...

Το Κωνσταντινακι μου εβγαλε το λαδι για να κοιμηθει...πηγα να την μαλωσω μετα απο 1 ωρα που δεν κοιμοταν κ η κυρια ειχε βγαλει κ τον υπνοσακο...

Βικουλα καλα εκανες του συζυγου...δηλ κατι να χρειαζομαστε δεν πρεπει να σηκωνουν το τηλ;;αντρες... :@):@)

Μαγδουλα περιμενουμε τα νεα σας!!!αμαν κ αυτοι οι πελατες...κριση εχουμε,κινητα κ ιντερνετ θελουν;;; :lol::lol:

Αριακι δεν φτανει που τα παιδακια ηθελαν να διαμαρτυρηθουν πολιτισμενα...αυτοι το θελουν το γιαουρτι τους ...εμας πριν την παρελαση περασε μια ομαδα που ειπαν κατι συνθηματα με συνοδεια αστυνομιας κ μετα ξεκινησε κ η παρελαση.εφαγε κ σκορδαλια η Μαριλουκα;μονο εγω δεν εδωσα ε; :lol::lol: ασε πολυ αγωνια εχω για το τι θα δειξει η ζυγαρια...ωραιο το κεικ κ τωρα εχει σειρα μαφιν μπανανας...

Δεσποινακι τα ειπαμε κ στο τσατ,ταλαιπωρηθηκατε αλλα αφου βρεθηκε ανθρωπος να σε καθησυχασει...παλι καλα!!! :roll::roll: για αλλη μια φορα θα σου πω:ΧΑΛΑΡΩΣΕ!!!! αφου εχει αποτελεσμα κ η θεραπεια..ολα καλα θα πανε!!

Μαρακι τα ειπαμε κ μαζι στο τσατ...περαστικα σας κ παλι...ελπιζω να ειναι η τελευταια αρρωστια για φετος κ απο του χρονου να ειναι πιο γερες!!!!

Συμπεθερα τσαταραμε εμεις... :lol::lol: με γεια το μπουφανακι κ το φορεμα...απο εφαρμογη καλο;βαλε μας το σαιτ...αντε βρε που χρειαζεσαι αναστηλωση... μια κουκλα εισαι αλλα θες κομπλιμεντα...:-*

Φωτεινουλα τα ειπαμε κ στο τσατ ,με γεια το κρεβατακι σας!!!κανε εσυ την δοκιμη να μας πεις κι εμας...μια μερα βρηκα την Κωνσταντινα με το ενα ποδι πανω στο καγκελο της κουνιας να προσπαθει να ανεβει...εγκεφαλικο...αφου μαρη δεν καθεσαι ολη μερα καθολου,μονο το βραδυ ηρεμεις..που να καταλαβεις την μπεμπουλα;;κουκλι θα ειναι!!!!ευχαριστω πααααρα πολυ για τις ιδεες...το 1ο σαιτ ειναι πολυ ωραιο γιατι λεει κ τα συστατικα!!κ για τα γαλατα...καπου ειδα κ γαλα ρυζιου,εστω για να φτιαχνω γλυκακια,μιας κ τωρα πινει κ παραπανω γαλα απο το δικο της!!για το γαλα αμυγδαλου δεν ξερω αν μας αφηνει λογω αλλεργιων,εχετε δωσει εσεις;οσπρια εδωσα ,εκανα φακορυζο κ τα μπιφτεκακια ωραια ιδεα...

Ελενακι περαστικα!!!αντρακι σωστο ο Ορεστακος!!!καλυτερα ειναι τωρα;

Σταυρουλιτσα σορρυ που εφυγα αποτομα απο το τσατ αλλα ειχε ξεσαλλωσει η Κωνσταντινα κ πηγα να βαλω την ταξη!!ευτυχως καλυτερευει το Εμμελειακι ε;τι κακο φετος...αντε να φτιαξει ο καιρος....αντε μωρε ο αντρουλης σου...ειδες;ζουζουνια ε;τι ωραια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hello again!

Έλα βρε Έλενα και ανησυχήσαμε. Στο βάρος είμαστε στα ίδια αλλά μας περνάτε στο μπόι. Μάλλον πάει για τσολιάς ο Ορεστάκος. Και φυσικά σωματοφύλακας της Εμμέλειας. :lol: Μόνο μία παράσταση ανεβάσατε; Το κοινό δεν ζήτησε να το επαναλάβετε; :lol:

Σταυρούλα πραγματικά ανάποδο παιδί η Εμ, αλλά αφού κοιμήθηκε χτες όλα τέλεια. Από συμβουλές υγιεινής διατροφής όσες θες. Μ'αρέσει να το ψάχνω γενικά, απλά έχω ένα θέμα στην εφαρμογή. Πχ. καλο το κινόα αλλά το βράδυ ας χτυπήσουμε και κανένα σουβλάκι. ;) Είδες άντρα που μεγαλώνω και δεν σας φοβάμαστε εσάς τις βόρειες, τς τς σιγά εδώ στη Ρόδο έχουμε και πιο βόρειες .... Σουηδέζες :lol::lol::lol::lol::lol: Σειρά σου να μου στείλεις μέιλ. :-w:-w:-w Στη μανικιουρίστα πάρε την Εμ μαζί για να μιλάει αυτή μαζί της. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επειδη σας διαβασα και το μεσημερι μπηκα μονο να σας γραψω το site www.tidebuy.com και εχω και αλλα δυο www.dhgate.com και www.asos.com. Τα δυο πρωτα εχουν πιο βραδυνα φορεματα το τριτο και πιο καθημερινα!Καλό χαζεμα!Εγω τα αγοραζω δυο νουμερα μεγαλυτερα και μετα τα φερνω στα μετρα μου, αλλα μπορεις και να μετρηθεις και να στο ραψουν πανω σου, αλλα τι μεζουρα θα εχουν αυτοι και τι εμεις!

Δεσποινακι σε βλεπω on line αλλα παω για χορο!Φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...