Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 8ου-9ου-10ου 2010 Νο4!!!ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα κοριτσακια μου!!!τι κανετε;εμεις συνεχιζουμε ακαθεκτες με το φαγητο!!!σας ευχαριστω ολες που χαρηκατε μαζι μου!!!μιλαμε εχω ενθουσιαστει!!!χθες εφαγε φακες!!θελει μονη της βεβαια κ γινεται σαν γουρουνακι,αλλα δεν με πειραζει,θα μαθει σιγα σιγα!!μου φτανει να τρωει με ορεξη!!

Ρουλακι ανακαλυψε την γευση τη σοκολατας ο γαμπρουλης μου; :lol::lol: δεν το αδικω!!! μας ειχαν κανει δωρο ενα παιδικο σετ,με κουταλια,πιρουνι κ μαχαιρι.εχουν πιο χοντρη κ κοντη λαβη,αλλα ειναι μεταλλικα.

Μαγδουλα τα λεμε κ στο τσατ...ετσι κι εμεις με τις βολτες,στο καροτσι μια χαρα,αλλα αμα σταματησουμε γκρινιαζει κ θελει να κατεβει.

Φωτεινουλα ειπαμε καλε..να μας πεις τα νεα σου...οχι κι ετσι... :lol::lol:

καλυτερα ο μικρος σου ε;χρειαζεται να το κανετε αυτο στο πουλακι;ασχετη με τα αγορια!!!! αντε τωρα εχεις κ δικαιολογια για τα σουβλακια ε; :lol::lol: περιμενω ιδεες για να μαγειρεψω στο κοριτσακι μου ...τελικα με τον διατροφολογο δεν μπορω να κλεισω ραντεβου,πρεπει να με παραπεμψει αλλος γιατρος του νοσοκομειου...φεξε μου κ γλυστρισα...αλλα να σου πω ,θα το καθυστερησω εφοσον τρωει...τωρα θελω να βρω κανα μαγαζι που πουλανε τετοια προιοντα κ θα εχουν ποικιλια γιατι στο σουπερ βρισκω 2 πραγματα μονο...πολλες ωρες δουλευει ο αντρας σου...αλλα τι να κανεις....δεν υπηρχε θεμα εγκυμοσυνης αφου δεν μπορω να τον παρασυρω οταν πρεπει :x:x αλλα ετσι οπως εβλεπε τον υπερηχο αυτο με ρωτησε...αλλα λογικα μου ειπε ορμονικη διαταραχη...δεν θα με χαλαγε ομως... ;);)

φουφουκα περιμενουμε νεα απο το παρτυ!!!!

Σταυρουλιτσα περαστικα σας!!!αχ δεν την γλυτωσατε μωρε ουτε εσεις;;ελπιζω να περασει γρηγορα!!!

Μαρακι ακομα χαλια ειστε;κι εσυ βρε παιδι μου επρεπε να αρρωστησεις;;δεν σου φτανουν τα κοριτσια;εχεις καθολου βοηθεια;

Αριακι πολυ γελασα με την Μαριλου!!!το διασκεδαζει στην εκκλησια ε;; :lol::lol::lol::lol: με το καλο να ερθει κ ο μπαμπακας σας!!!εγω περιμενω να βγει κ το παπ,ελπιζω να ειναι κ αυτο καλο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεσποινακι ολο βολτες μου εισαι!!!!αλλα καλα κανεις!!!καλα μολις γινεις μανουλα θα αναθεωρησεις...δεν ειπαμε να γει χοντρο το παιδι,αλλα αμα σταματησει να τρωει θα τρελαθεις!!! κοιτα δεν πολυκαταλαβα ποτε μπορει να εγινε η ωορρηξια,αλλα κατι εκανα... ;););) κ το αστειο ειναι οτι ο συζυγος νομιζε οτι ειμαστε σε ασφαλεις μερες... :lol::lol::lol: φταιω εγω μετα;;;

Βικουλα μου φαινεται κουραστηκες με τα ζουζουνακια ε;μην σε παιρνει απο κατω...

επιτελους τα καταφερα γιατι εκτος του οτι η Κωνσταντινα τα εσβησε 2 φορες αυτα που εγραφα,τσαταρω κ με Μαγδουλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φιλενάδες!!!

Αλεξάνδρα πολύ χάρηκα που άρχισε να τρώει η Κωνσταντίνα.Ετσι να τη βάζεις να τρώει μόνη της και να κόβεις σαλάτες να έχει μπροστά της να δοκιμάζει να δεις τι προτιμάει!!!Εσένα σε βλέπω γρήγορα με το δεύτερο!!!Οσο για τον άντρα σου κράτα και κανένα μυστικό για τις γόνιμες!!! :lol::lol:

Φουφούκα πως περάσατε καλέ εχτές?Αντε περιμένουμε νέα!

Δεσποινιώ όλο βόλτες είσαι τι καλά..Μπήκε η άνοιξη και δε θα βάλουμε κώλο σπίτι!! :lol::lol:

Φωτεινή δεν εχω ιδέα τι κάνουμε με τα πουλάκια :oops::lol::lol::lol::lol:

Τι καλά που άρχισες να νιώθεις τη μικρή!!

Μαράκι περασρικά.τι κάνουν τα κορίτσια?είναι τουλάχιστον αυτες καλύτερα?

Μαγδούλα κρίμα μωρέ με την αδερφή σου δεν έχει προλάβει να χαρεί!!Ελπίζω να εχετε καλά νεα συντομα!!

Τσατάρεις τη ώρα της δουλειάς μαρή???σου περνάει ωρα τουλάχιστον!Λες να πάρω ένα λαπτοπ και εγω στο γραφείο? :lol::lol::lol:

Αρια χορευταρού το κορίτσι μας.χαχα στην εκκλησία όπα? θα λέγανε ποιος ξέρει τι μπουζουκόβια μάνα έχει αυτή.. :lol::lol:

Βικάκι υπομονή..Εμείς εχουμε ενα και τα εχουμε παίξειι που εσύ με τα δύο.Και η Εμμέλει αδεν τρώει αβγό μελάτο παρά μόνο ομελέτα.Την αηδιάζει πολύ.Το ίδιο και εγω.το μελάτο ούτε να το μυρίσω..

Ελένακι που χάθηκες πάλι εσύ καλέ?

Ρουλάκι σουπερ οι χοροί..Καις θερμίδες ευχάριστα!!! ;)

Χαρά δώσε σημεία ζωής!!!Τι σου έτυχε πάλι? :-?:-?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα νέα μας τώρα..Το εμμελάκι δεν σήκωσε πάλι πυρετό,τουλάχιστον που να τον καταλάβω γιατί δεν μπορώ να της βάλω θερμόμετρο :x ,αλλά έχει φλέματα που δεν την αφήνουν να κοιμηθεί και είναι ο λαιμός της χάλια!Πρέπει να της πονάει και το κεφάλι γιατί το μεσημέρι μου λέει "μαμα πονάει" τι ρωταω που και αρχισε να μου δειχνει το κεφάλι και τα μάτια.. :cry: Της δίνω ντεπονάκι πριν κοιμηθεί αλλα΄την ακούω που ζορίζεται.

Αλεξάνδρα μου πριν στο τσατ είχε ξυπνησει και ήθελε νερό και δε σε πρόλαβα.

Φιλάκια!!! :-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα φιλεναδες!

τι κανετε;

εμεις χτες πηγαμε στο παιδοτοπο και περασε το απογευμα!σημερα θα φαμε στους γονεις μου και απο το απογευμα γιορτες!γενικα δεν ειμαι και στα τρελα μου κεφια για αυτο αν μειωνω τις επισκεψεις μου μη με παρεξηγητε απλα νιωθω ασχημα να σας ζαλιζω συνεχεια με το να σας λεω οτι δεν ειμαι καλα.σαν ρομποτακι παλι παω αυτες τις μερες..εχω και ενα σιδερο ως το ταβανι ποτε θα το κανω οεο;χαχαχχαχα!βαριεμε που ζω! :lol::lol::lol:

φιλακια πολλα σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααα.

Ευχαριστώ για τις ευχές για τον Αλεξ. Όλα είναι ευτυχώς πίσω στο φυσιολογικό τους.

Μάλλον είχε δίκιο η Μαρία ότι θέλει προσοχή τώρα που άνοιξε ο καιρός γιατί οι αρρώστιες δυστυχώς παραμονεύουν. :?

Σταυρούλα περαστικά στην Εμμέλεια. Πάντως είναι πολύ καλό ότι μπορείς να συννενοηθείς με την μικρή και να καταλάβεις που πονάει. Για τα φλέμματα δώσε πολλά υγρά, νερό, χυμό, χαμομήλι, ό,τι να'ναι, όλα βοηθάνε να απομακρυνθούν κάπως τα φλέματα.

Μαρία δεν παίζεσαι. Από το κρεβάτι του πόνου και με τις κόρες άρρωστες δεν σταματάς να σκέφτεσαι για 3ο;;; Το θέμα είναι πως να πείσεις τον άντρα σου; Λοιπόν με ένα καφέ με τον Τ να δεις πως θα πειστεί, αφού ο δικός μου θέλει 5 :shock::o , δεν τον ενδιαφέρει αν εγώ θα είμαι η μάνα και των 5! :roll::lol: Μην ακούω για τέλμα, και βλακείες, θα επανέλθεις σύντομα!

Θενκς για το μέιλ. Δικες μου φωτο έχω και εδώ στο μάμμυ.

Άρια όλο και περισσότερο συμπαθώ την Μαριλούκα :lol::lol::lol: μέχρι τώρα πίστευα ότι οι εκκλησίες είναι εντελώς άχρηστες (μην με παρεξηγείτε ;) ) τώρα το κορίτσι μας βρήκε έστω και μία χρησιμότητα τους, "όπα" =))=))=))=))=))=))=)) Ο Αλεξ έχει ωροσκόπο Σκορπιό (και Άρη και Αφροδίτη στον Σκορπιό), που όσο να'ναι είναι γνωστοί για τον ερωτισμό τους. Στείλε στοιχεία της Μ να δω τον αστρολογικό της χάρτη να δουμε αν ταιριάζουν και εκεί τα παιδιά!!! :D Καλά να περνάς με τον αντρούλη σου. ;)

Δέσποινα στείλε και από εδώ τον άντρα σου να καλοπεράσει, το μπρόκολο πάει σύννεφο! :lol::lol: Για την μπουγάτσα μόνη σου άνοιξες φύλλο; Για πείτε τη συνταγή. Λούνα παρκ και δεν μπήκες πουθενά;;;Εγώ παλιά έμπαινα παντού, τώρα απλά δεν χωράω. :lol: Στη ντισνευλαντ δεν είχαμε αφήσει τίποτα με τον άντρα μου που να μην μπούμε (τότε ακόμα χωρούσα :lol: )!

Βικάκι αφού βρε σου είπαν να μην το πειράζεις εσύ γιατί το κατεβάζεις (το πουλάκι); Απ'όσα έχω διαβάσει οι παιδοχειρουργοί έχουν καταλήξει ότι δεν πρέπει να το πειράζουμε. Ο παιδίατρος μας μου είχε πει να μην το κάνω τίποτα, αλλά αυτός τον προηγούμενο μήνα το κατέβασε όταν πήγαμε. Πάντως εγώ δεν το πειράζω. Τι δεν σιδερώνονται τα δικά σου ρούχα από μόνα τους;; :lol::lol::lol::lol::lol: Εγώ αυτό περιμένω :lol::lol::lol: Να είσαι εσύ καλά και όποτε θες πέρνα και από εδώ να τα λέμε.

Αλεξάνδρα όντως ένα αρνητικό σε αυτή τη φάση που θέλει να τρώει μόνη της είναι ότι η μικρή θα γίνεται πολύ πολύ χάλια. <ahttp://mammyland.com/uploads/emoticons/default_biggrin.png' alt=':D'> Αλλά χαλάλι της ένα πλυντήριο παραπάνω που θα βάζεις. :D Μαχαιροπίρουνα έχω από Ικεα και τα βολεύεται, πήγαινε πάρτα, αυτά εδώ είναι http://www.ikea.gr/DefaultM.aspx?page=p ... &iID=14014. Για το πουλάκι τα λέω πιο πάνω στη βίκυ. Μωρέ μην τον καθυστερείς τον διατροφολόγο. Δες το πιο πολύ σαν κάποιον που θα σου δώσει ιδέες και θα σε ξεμπλοκάρει.Και φυσικά αυτά που θα σου λέει θα έχουν και επιστημονική βάση. Που θα πάει θα τον παρασύρεις και όταν πρέπει τον άντρα σου. ;)

Μαγδούλα δουλεύεις και Σαββατα; Και έχεις σπαστό και τα Σαββατα; Ευτυχώς τα κορίτσια και σου κάνουν παρέα.

Φουφού ακόμα να συνέλθεις από το πάρτυ;;; :lol::lol::lol:

Χαραααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα. Που είσαι;;;;;;;;;; :((:((:((:((:((:((:((:((:((:((

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια να χαίρεστε τους εορτάζοντες σας....Εμεις είμαστε καλύτερα σήμερα αν και δε τρώμε καθόλου.Πυρετό δεν έχουν ούτε εμετούς και διάροιες,μυξούλες μόνο και αφαγία και φυσικά....γκρίνια...Βγήκαμε μια βόλτα με το καρότσι στη παρέλαση αλλά γκρινιάζανε και γυρήσαμε γρήγορα.Ίσως ζεσταινόντουσαν,ίσως νύσταζαν τι να πω.

Εγώ πολύ καλύτερα καταπίνω αν και η γεύση στο στόμα είναι αλλοιωμένη από την αντιβίωση.

Τα χω και με τον άντρα μου.Όλο έχει κάτι μούτρα λες και του χρωστάνε.Λες και μόνο αυτός κουράζεται και σηκώνει και εγώ κάθομαι και πίνω καφέδες.Ήρθαν και οι κουμπάροι μας στη βόλτα νιόπαντροι ενός χρόνου και τους πιπιλάω τα αυτιά για μωρό.Και ήρθε η συζήτηση και σε μας ότι θα θελα μια ακόμα εγκυμοσύνη και ο άντρας μου με ένα ύφος γύρησε και μου λέει να το ξεχάσεις δεν υπάρχει περίπτωση.Η αλήθεια και γω έχω αρχίσει να το βγάζω από το μυαλό μου.Δε χρειάζεται να τσακωνόμαστε,αυτά τα πράγματα πρέπει να τα θέλουν και οι δυο.Θα χαίρομαι με τις δικές σας τις ανακοινώσεις το πήρα απόφαση.Έτσι κι αλλιώς για μένα μια εγκυμοσύνη δε μπορεί να έρθει από μόνη της χρειάζεται και "σπρώξιμο" που μόνο με τη συγκατάθεση και των δυο πλευρών θα γίνει.

Θα αρκεστώ να βλέπω τις κορούλες μου που δοξα το Θεό έχω κι αυτές να μεγαλώνουν.

Εξάλλου δεν είναι μόνο ο άντρας μου όλοι με θεωρούν παράλλογη που θέλω 3ο,οπότε κάποιο δίκιο θα χουν αυτοί που δε το βλέπω εγώ.

Ας περιποιηθώ τον εαυτό μου και τη σχέση μου με τον άντρα μου που τα χω παραμελήσει.

Αύριο ελπίζω να πάω δουλειά οπότε μπορεί να πετύχω και καμιά σας live.Βγαίνω τώρα να κάνω και καμιά εργασία μεταπτυχιακού τώρα που κοιμούνται γιατί με τις αρρώστιες το χω παραμελήσει και η εξεταστική πλησιάζει...μπρρρρρ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και ομως ειμαι ακομα εδω \M/ \M/ \M/ Και εσεις απο οτι βλεπω γλωσσοκοπανες :o:o:o

Πολυ χαλια η εβδομαδα ,εφημεριες εν'αλλαξ,εργασιες δδιαβασμα....που να προλαβω η δολια μανα :?::?:

Και ετσι αναμενεται να παει το θεμα ακομα 2 εβδομαδες :evil::evil: μεχρι τη Μ.Εβδομαδα που θα παρω αδεια!!!Φουλ στις εφημεριες εν'αλλαξ με τον ανδρα μου,εργασια εγω ,συνεδριο στην Αθηνα ο αντρας μου,το παιδι απο αυριο στη μανα μου....ποιος ξερει μεχρι ποτε :evil::evil::evil:

Πολυ με εχει κουρασει αυτο το πανω-κατω,ποτε δεν μαζευομαστε στο σπιτι μας :cry::cry: ασε που δεν προλαβαινω να κανω τιποτα εδω μεσα :evil::evil: απο εχθες βαζω σαν τρελλη πλυντηρια,σιδερο,Σ/Μ δεν προλαβαμε να παμε και σημερα το πρωι δεν ειχαμε ουτε βιταμ να κανουμε με μαρμελαδα(νηστευουμε κιολας βλεπεις)κατι προπερσινα κριτσινια τρωγαμε :oops::lol::lol:

Ευτυχως το μεσημερι βγηκαμε εξω με τους δικους μου και την ανηψια μου για τον μπακαλιαρο :) Ωραια περασαμε αν και η μικρη ξεσηκωσε το μαγαζι :o:o οπου εβλεπε αγορακι το προσκαλουσε στο τραπεζι μας :lol::lol: (συμπεθερα μην ακους :lol::lol: )Πολυ λυσσαρα ρε κοριτσια :shock::shock: Μετα εφευγε γιατι ειχε ανακαλυψει την παιδικη χαρα διπλα στην ταβερνα και τρεχαμε ολη την ωρα :evil::evil: σε καποια φαση την ωρα που φευγαμε αφαιρεθηκαμε και πεταχτηκε εξω χωρις να την παρουμε χαμπαρι :oops::oops: ευτυχως την ακολουθησε η ανηψια μου και την μαζεψε :oops::oops: που μετα μου λεει η δολια:"θεια,πολυ κουραστηκα με το παιδι σου" :lol::lol:

Ηταν να ελθουν και η αδελφη μου με τον γαμπρο μου ,που γιορταζαν και οι δυο αλλα ο μπεμπης ηταν με ιωση και αυτος :evil::evil:

Καλα το μεγαλο γελιο με τη μικρη ηταν το φαι της....μπακαλιαρος σκορδαλια,σαλατα πικαντικη,ντοματα και μισο ψωμι :shock::shock::shock::lol::lol:

Αυτα τα νεα μας μεσα στις ακρες...θα αρχισω να σχολιαζω αν μπορει να διακοψω αποτομα γιατι θελει ο δικος μου το λαπτοπ για να αρχισει να γραφει την παρουσιαση του συνεδριου :evil::evil: ακου τωρα λογος να με διακοπτει :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καταρχην ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ στις νεο-γριουλες Βικουλινι και Φουφουκι :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: Να ζησετε σαν τα ψηλα βουνα,να χαιρεστε τα παιδακια σας και να ευχηθω τωρα πια....καλα γεραματα :lol::lol: Εμ,τι να πω χαζοβιολες,ακου γερασατε :o:o τι να πουμε και εμεις τα πουρα :lol::lol: Ακους Σταυρουλα ;)

Φωτεινουλα,γλυκια μου φιλεναδα που μονο εσυ με αναζητας με τετοιο σπαραγμο :lol::lol: Καταρχην να χαιρεσαι τη χοντρη και ασχημη κορουλα σου :lol::lol: Μωρη τρελλη Τασσω στο γιο,το καταλαβαινω αλλα και στη κορη :shock::shock: Τι να πω :!::!:

Καλα για το γιο σου το αλανι,μακρυμαλη δεν εχω λογια :) Κουκλι ;) Αλλα πουλα τα πουθενα αλλου αυτα τα φιλικα :lol::lol: Τι φιλικα μωρη που κεφαλοκλειδωμα κανονικο τηε ειχε κανει της Δημητρουλας :lol::lol:

Ρε εσυ πολλες ωρες δουλευει και ο δικος σου :o:o πως την παλευεις :?::?: Προσεχε γιατι εχει σατανικο σχεδιο,να σε κανει κουνελα και αυτος να λειπει :lol::lol:

Οσο για τις εκλογες του ΠΑ.ΣΟ.Κ,πηγα για εωκομματικους λογους :oops: στις εθνικες δεν θα τους ψηφισω :!: Αν και οταν λεγανε στην t.v πριν για τη συμμετοχη,λεει ο δικος μου"μα υπαρχουν ακομα ζωα που θα πανε?" και μετα λεει"τι μιλαω ?το κακο το εχω σπιτι μου" :lol::lol::lol:

Μαρακι,περαστικα ,περαστικα,περαστικα....ποσες φορες να το πω???/Σας πηρε και σας σηκωσε πια με τις ιωσεις!!!Καλα ο αντρας σου πρεπει να γνωριστει με τον δικο μου θα γινουν κολλητοι :lol::lol: και ο δικος μου ,ολο μουτρα και για 2ο ουτε να ακουσει :evil::evil: τουλαχιστον εσυ τα πετυχες τα 2 με την 1η ;) Εγω με ενα να μεινω???Και συμφωνω οτι πρεπει να το θελουν και οι δυο αλλα οταν διαφωνουν ποιανου το "θελω" θα υπερισχυσει?

Συμπεθερα,για μαζεψου που θελετε και εσυ τις διδυμουλες,αντε :o:o Πολυ δουλεια,ε?χαλι το σπαστο :evil::evil: τ :evil: ο αδελφι σου τα ιδια,ε? :cry::cry: Παντως και χωρις να θελω να γινω κακος προφητης,δυσκολα θα βγει μετα απο τοσο καιρο στο σωληνα :(

Ελενα,που χαθηκες καλε?υπογραφεις αυτογραφα ακομα ή δεν καταδεχεσαι μια μεγαλη πρωταγωνιστρια να μας μιλας πια? :lol::lol::lol: Στειλε καμια μεριδα γκιουζλεμεδακια =p~=p~=p~ τωρα που το θυμηθηκα και σφουγκατο θελω :lol::lol: Και να ξαναελω στο νησι θελω...αλλα που χρονος :lol::lol::lol: Κοριτσια,το υπογραφω ,φαι σαν την Μυτιληνη πουθενα,σε κανενα νησι!!!Μην προσβληθειτε οι λοιπες νησιωτισσες :!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρια,τους συντροφικους μου χαιρετισμους και μην απογοητευεστε,κατι μπορει να βγει!!!Καλα ελιωσα με την Μαριλου στην εκκλησια :lol::lol: το ιδιο ειχε κανει και η δικια μου στην βαφτιση και το βιντεο εχει τρελλο γελιο και απο τοτε το επαναλαμβανει :lol::lol: νομιζει οτι την παω στα μπουζουκια :lol::lol: τι πανηγυρτζου θεε μου,απο που να πηρε :?::?:

Καλα αυτα με τον αδελφο σου και τη μαμα σου ,μην τα γραφεις γιατι ειμαι και λιγο Βουρτση,να καταλαβεις πριν λιγο εβλεπα τον Παπαφλεσσα και εκλαιγα

:shock::shock::shock::lol::lol::lol:

Σταυρουλα,περαστικα σας,αμαν αυτες οι ιωσεις φετος :evil::evil: παλι καλα που μιλαει η δικια σου και συννενοηστε,σκεψου εμας με τα μουγκα :evil::evil: Ρε,ακομα δεν εβαλες νετ στο γραφειο,να το κλεισεις σιγουρα με εμας που εμπλεξες :lol::lol: Ρωτα και τη Ρουλα να δεις :lol::lol:

Δεσποινα,πλακα μας κανεις τωρα και μας λες ολο για αμεριμνους καφεδες σε παραλιες :evil::evil: Στου κρεμασμενου την πορτα..... :evil::evil: Κανενα νεο απο ουρολογο??

Καλα η μαμα σου θεα :lol::lol: και θα μπορουσε να ειναι κολλητη της γιαγιας μου,που καθε καλοκαιρι εβαζε στοχο ωσπου να φυγω απο το χωριο να παχυνω :lol::lol::lol:

Καπου εγραψες για τη Στεργιουλα :roll::roll: που εχει γραψει???δεν ειδα δημοσιευση της :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε τι ειναι αυτο το πραγμα????η που δεν θα μπαινετε η που θα ξεσκιζεστε ολες μαζι.....

Χαρα οταν μπαινεις και γραφεις πραγματικα απολαμβανω να σε διαβαζω!!!!!!ουρολογο Τριτη θα παμε η Στεργια δεν εχει γραψει καπου αλλα τα ειπαμε στο τσατ

δεν θα σχολιασω γιατι η ωρα ειναι 2.10

αλλα θα ευχηθω στην Μαγδουλα χρονια πολλα!!!!!!να χαιρεσαι τον αντρουλη σου να ειστε καλα ευτυχισμενοι και να εχετε παντα στη ζωη σας οτι επιθυμητε!!!

το πρωι εκανε εναν σεισμο........μα τι σεισμο πεταχτηκα μεσα στον υπνο μου ετρεμα και εκλαιγα 4.9 ηταν και κουνουσε αρκετη ωρα.αυτα παω για υπνο φιλακια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου.

Έχει γενέθλια η Μάγδα;;;;;;;Χαμπάρι δεν πήρα.Αν ναι πολύχρονη Μαγδούλα-ομορφούλα.

Χαρά έχεις μπερδέψει τη Δήμητρα με τη Χρυσανθούλα μου.Η φαγανού η ευσωμούλα είναι η Χρυσάνθη αυτή που φιλάει και ο Αλέξανδρος.Η αδύνατη είναι η Δήμητρα.Αν την έπεφτε ο Αλέξανδρος στη Δήμητρα θα ψάχναμε τα συντρίμμια να ξεπλακώσουμε από κάτω.

Όσο για τον άντρα τον "βαρύ" αχ μεγάλει κουβέντα ανοίγεις.Πιο βαρύς δε γίνεται...σε σημείο να γίνομαι εγώ η κουραστική και να ρωτάω συνέχεια τι έχεις και τι έχεις.Μάλλον και μεις περνάμε μια φάση παρόμοια με τη δικιά σας.Όλα τον κουράζουν,για όλα ανησυχεί,το μέλλον αβέβαιο λέει και χαλάει το παρόν ενώ έχουμε επιτέλους την υγεία μας για να ψυχοπλακώνεται και να βάζει σε αναρωτήσεις και μένα.

Εγώ από τότε που απέκτησα τα κοριτσάκια μου τίποτα δε μου χαλάει τη μέρα,μόνο να τα βλέπω άρρωστα με στεναχωρεί.Και πάλι όσο θυμάμαι τη στεναχ'ωρια που έριξα για το φόβο μην και δεν αποκτήσω παιδί η στεναχώρια που περνάω καμιά φορά τώρα από τη κούραση είναι μηδαμινή.Η κλεισούρα δε με πειράζει καθόλου.Σας έπρηξα πάλι.

Δεσποινάκι καλές ειδήσεις για αύριο.Θα περιμένουμε νέα.Μας γυροφέρνουν οι σεισμοί ή ιδέα μου είναι;;μπρρρρ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!!τι κανετε;εμεις μια χαρα,ειχαμε παει βολτιτσα ,κατεβηκαμε κ κεντρο γιατι ειχα εντοπισει ενα μαγαζι με προιοντα χωρις γλουτενη κ εχει μεγαλη ποικιλια.πηραμε μακαρονακια,κορν φλεικς,καθεται τωρα κ τα μασουλαει κ ειναι πολυ νοστιμα...τοσο που της τσιμπαω κι εγω μερικα... :lol::lol::lol: η Κωνσταντινα μαλλον περιμενε να αλλαξει η ωρα για να κοιμται περισσοτερο...ειναι 2 μερες τωρα που ξυπναει 9.αντε ενα ενα μπαινει σε μια σειρα...χθες περασαμε πολυ ωραια,πηγαμε στην παρελαση,εδω την δικια μας,η Κωνσταντινα ενθουσιαστηκε!!!χειροκροτουσε,παρακολουθουσε...εγω συγκινηθηκα σκεπτομενη οτι σε λιγα χρονια θα ειμαι εκει να την βλεπω να κανει παρελαση με το σχολειο της...τρελη,δεν το συζητω!!!! :lol::lol::lol: μετα κατσαμε για καφεδακι κ μετα σπιτι οπου εφτιαξα μπακαλιαρο σκορδαλια!!φαγαμε στην βεραντα κ η Κωνσταντινα στο καρεκλακι της μεχρι να ετοιμασω ετρωγε τα μακαρονια με κιμα που της ειχα.μετα συζυγος κ κορη πηγαν για υπνο κ εγω μαζευα τον χαμο της κουζινας... :evil::evil:

Μαγδουλα να χαιρεσαι τον αντρουλη σου!!!!!πως τα περασατε;

Σταυρουλιτσα πως ειναι το κοριτσι μας σημερα;παντως αυτο που συνεννοηστε ειναι τελειο...εμενα γκρινιαζει κ πρεπει να μαντευω...

Βικουλα δεν μας ζαλιζεις...αλιμονο...να μπαινεις ακομα κι αν θες να γκρινιαξεις κ μετα θα αισθανεσαι καλυτερα ;) καλο το σιδερο πονεμενη ιστορια...τωρα που στεγνωνουν αμεσως μαζευνται στο πι κ φι....αλλα ποιος σιδερωνει;;;

Φωτεινουλα τι κανει η μπεμπουλα;ξεκουραζεσαι καθολου;καλα ο Αλεξανδρουκος κουκλι...ωραιο μαλλι εχει....ωραια μαχιροπιρουνα αυτα απο το ικεα...θα παω καμια βολτα να τα παρω...αυτα που εχω εγω πρεπει να ειναι πιο βαρια αλλα δεν πτοείται... :lol::lol:

Μαρακι μου μην στεναχωριεσαι για το 3ο παιδακι...παραλογη δεν εισαι αλλα οι αντρες δεν το βλεπουν οπως εμεις...αυτην την χαρα της εγκυμοσυνης κ μετα το να εχεις το παιδακι σου ακομα κι αν μετα κουραζεσαι κ ολα τα σχετικα που ακολουθουν...αλλα αν ειναι να τσακωνεστε αστο για την ωρα,ετσι κι αλλιως τα κοριτσια ειναι μικρα ακομα,ελπιζω κ ευχομαι να φτιαξουν τα πραγματα καποια στιγμη γενικως κ να νιωσει καλυτερα κ ο αντρουλης....

Χαρουλιτα παλι καλα που ο λογος που χαθηκες ηταν οι εφημεριες μονο γιατι μας εχεις τρομαξει βρε παιδι μου....πολυ γελασα με την ανιψια σου... :lol::lol::lol: μα που την βρισουν τοση ενεργεια;;;;

Δεσποινιω τι γινεται καλε με τους σεισμους;;να μας πεις τα νεα απο τον γιατρο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Helloooo :D:D Mπηκα να προλαβω να τελειωσω το σχολιασμο γιατι απο το απογευμα το θελει ο δικος μου το λαπτοπ για την εργασια :evil::evil: Μην μεινει και καμια παραπονεμενη ;) Λοιπον που ειχαμε μεινει :?::?: Α,ναι....

Βικουλινι,εδω καλε δεν μας επρηζες τοτε που ησουν στα πατωματα ,τωρα θα την κωλοσουμε :?::lol::lol: Ελα μην πεφτει η ομαδα και χαζα δεν θελω τωρα που ειναι η ανοιξη και τα λουλουδια ανθιζουν :) Κοριτσατα τα δυσκολα τα περασες,τωρα δεν σε φοβαμαι ;)

Παντως και εμενα η δικια μου μονο ομελετα ή αυγοφετα το τρωει ,αλλιως το φτηνει η αθλια :evil::evil:

Φουφουκι,τωρα που αρχισαν οι ζεστες ποιος σας πιανει!!!Εδω με τα χιονια ψηνατε εξω,τωρα καλα :o:o θα σε ξαναδουμε τα Χριστουγεννα :lol::lol: Αλλα με το συμπαθειο,κοριους θα πιασετε με τους γειτονες :lol::lol:

Τελεια με το παρτυ,που καταληξατε καπου τελικα ;) Κριμα που ειστε μακρια και δεν μπορουμε να σας επισκεφτουμε :(

Καλα,ακου τι κακια που ειμαι,το σκεφτομουν μονη και γελουσα :!: Με ρωτουσε μια μερα στο τσατ η Σταυρουλα αν εχω σκεφτει με ποια κοριτσια θα εκανα παρεα αν τις γνωριζα κανονικα,και μου λεει οτι θα σε ηθελε για γειτονισσα γιατι θα περνουσατε τρελλα και εγω της λεω:Α,πα,πα δεν την θελω για γειτονισα :!: θα ξυπναει απο τα αγρια χαραματα,θα πλενει μπαλκονια,θα φαζει ηλεκτρικηκλπ και θα με ξυπναει :lol::lol:

Ρουλα,που χαθηκες :?: Δουλευεις να ξεχρεωσεις τα cup cakes :?::lol::lol: Καλα να παθεις,δεν ηξερες δεν ρωταγες :?: Με το αμαξι ολα καλα :?:

Αλεξ,πολυ χαιρομαι με την προοδο στο φαγητο :!: Μεγαλωσε το κοριτσακι σου και θελει να τρωει μονο του μωρε :) Και εμενα η δικια μου εδω και καιρο ουτε να τα φτησει τα αλεσμενα :!: Και γενικα ο παιδιατρος μου χε πει οτι μετα τον 1ο χρονο,αρχιζει η "διαιτα του τραπεζιου"δηλ,τρωει οτι και εμεις και καθομαστε ολοι μαζι να φαμε ;)

Τρελλη,εφτασες και στην παρελαση :lol::lol: εγω μονο ονειρο οτι την παμε στην εκκλησια νυφη,εχω δει :lol::lol: το χασαμε τελειως οι κουκουβαγιες :lol::lol:

Στεργια,χαρηκα πολυ με τα νεα σου,τα ειπαμε στο τσατ τελικα πανω που ρωτουσα για σενα :)

Νομιζω οτι δεν ξεχασα καμια :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε ποιος εχει γεννεθλια παλι :?: Που τα ξερετε :?: Εχουμε καμια λιστα και δεν το ξερω η ξανθια :!:

Απο τα σμφραζομενα καταλαβα οτι εχει η συμπεθερα μου ή ο συμπεθερος :?: Λοιπον ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ και καλα κρασια :lol::lol: (για μενα τα κρασια) :lol::lol::lol:

Λοιπον ,ανασκουμπωθειτε να ανοιξουμε το 5,κοντευουμε :D γιατι το 4 παραπεμπει καπου,που μας αφησε στη μεση το θεματακι μας ;) Καταλαβατε τι θελω να πω ;)

Σας φιλω γιατι μετα εχω διαβασμα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε ξεχασα να σας πω,αν κ το ειπα στην Σταυρουλα στο τσατ,οτι εφτιαξα το κεικ που ειχε δει ο αντρας της στο πρωινο!!!και ναι ειναι πολυ νοστιμο (εννοειται οτι εφαγα :lol::lol::lol: ) κ ναι το τρωει κ η Κωνσταντινα!!!βεβαια μετα ειναι η χαρα της ηλεκτρικης γιατι το ψιχουλο που σκορπαει....αλλα δεν με νοιαζει!!!! :D:D:D να σας θυμισω οτι ειναι με φασολια κ ειναι πολυ υγιεινο,δεν χρειαζεται να εχει αλλεργια το παιδακι,τρωγεται πολυ ευχαριστα...την επομενη φορα θα βαλω κ κακαο να το κανω σοκολατενιο....

Χαρα,χθες ειχε την γιορτη του ο συμπεθερος σου...κ την αλλη βδομαδα η συμπεθερα μου εχει γενεθλια!!!!ετοιμαστειτε για παρτυ :lol::lol::lol::lol: καλε εσυ εισαι χειροτερη απο μενα..ακου νυφη... :lol::lol::lol: λοιπον βρειτε τιτλο για το επομενο θεματακι...

φουφου;;;;καλα αυτοι θα εχουν κατασκηνωσει στην αυλη....μπες καλε να μας πεις κανα νεο....

φιλακια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΕΓΡΑΦΑ ΤΟΣΗ ΩΡΑ ΚΑΙ ΜΕ ΠΕΤΑΞΕ!!!!!Αυριο θα τα ξαναγραψω κοριτσακια μου γιατι πρεπει να παω σπιτι!!!Μια ωρα εγραφα σνιφ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κούκλες...Τι κανετε?Εγω είμαι ένα πτώμα :( Η Εμμέλεια είναι ακόμα χάλια.δε μας έφταναν τα φλέματα έχουμε και μύξες τώρα.Εχθές έκανε και 2 φορές εμετό,όχι από τίποτα άλλο, αλλά από το ζόρι που ήθελα να της βάλω ορό τη μία φορά και την άλλη γιατι δεν ήθελε να πιει το ντεπόν. :( Δεν τρώει, δεν κοιμάται χαϊδεύεται και ζητάει συνέχεια αγκαλιές.Τα νευρα μου κρόσια.Οταν γίνει καλά θα της δώσω ενα χέρι ξύλο εκ των υστέρων :lol::lol::lol:

Αλεξανδρα όλο βολτούλες είσαι.Τι καλα που τρωει το κοριτσι μας και ας βάζεις και 10 σκούπες.χαλάλιι της.Χαιρομαι που το κεικ έγινε ωραίο.Δεν θα το επιχειρήσω γιατί το ξέρω θα γίνει μια αποτυχία και τζάμπα θα κουραστώ.. :lol::lol::lol:

Χαρά κούραση ε?τι να κάνεις και εσυ σε 100 μεριές τρέχεις...καλέ μόνο τόσο έφαγε το παιδί στην ταβέρνα? θα σου ρέψει.. :lol::lol: Καλά που είχες και την ανηψιά για βοηθο. ;)

Μαγδα γιόρταζε ο άντρας σου?να τον χαίρεσαι.πως περάσατε?

Δεσποινάκι αυριο έχετε να πάτε στον γιατρό?Αντε περιμένουμε τα νέα. :-*

Φουφούκα που είσαι εσύ καλέ?όλα καλά?μήπως πλακώθηκες στις δουλειες?Ασε προχτες που έπλενα τα μπαλκόνια σκεφτόμουν ότι αν με είχες γειτόνισσα δε θα με έκανες παρέα τη βρωμιάρα!!! :lol::lol::lol:

Φωτεινή 5 παιδιά θέλει ο άντρας σου? :shock::shock: Να τον στείλεις μια βόλτα στους δικους μας να αλλάξουν γνώμη που με ενα και μονάκριβο με κόβω να μένω... :lol::lol: Τι κάνει ο Αλεξ?η μικρούλα?

Μαράκι καλύτερα οι δικές σου?Εσύ?Οσο για τον άντρα μη στεναχωριέσαι.λογικό να νιωθει κουρασμένος,εχετε και 2.Και εμένα κάπως έτσι είναι τελευταία.Είναι και όλη μέρα σπίτι με τη μικρή..που να του πω και για άλλο!!

Αρια ήρθε ο αντρας σου το ΣΚ?Πως τα περάσατε?βολτίτσες στη θάλασσα?

Ρουλα τι κάνεις εσύ?αντε μπες αυριο να μας πεις τα νεα σου!!!

Κανένα νέο από την Στεργία?Πως πήγαν οι εξετάσεις?

Αντε δεν είναι και καμία στο τσατ σήμερα!!Τις άλλες μέρες λυσσάτε.. :lol::lol: Καληνύχτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!

ελπιζω ολες να ειστε καλα!

χαρουλιτα απολαμβανω το γραπτο σου λογο εισαι ολα τα λεφτα!!!!

εγω ειμαι ακεφη...

βρε κοριτσια κολητικο ειναι αυτο με τους αντρες;και μενα μες τα μουτρα ειναι συνεχεια :shock::shock: μα με νευριαζει αυτο το πραγμα και εγω γινομε κουραστηκη να ρωταω τι εχεις και τι εχεις οπως εγραψε και η ....καλε δεν θυμαμε το ονομα...παει εγκεφαλικο θα παθω :lol::lol::lol::lol: δεν θυμαμε βρε κοριτσακια μου τωρα σας διαβαζω και μολις παω να γραψω τα εχω ξεχασει σνιφ!

τωρα θα με περασετε τρελη αλλα και εγω θα ηθελα και ενα τριτο παιδακι αλλα ο αντρας μου ουτε που να το ακουσει!

χτες ειχαμε παει επισκεψη σε κατι φιλους με 3 μικρα παιδια ολα εκαναν φασαρια και ο αντρας μου ηθελε να παρει τον ιακωβο και να φυγει :shock::shock::shock: μα ελεος λες και η ανθρωποι δεν ξεραν απο παιδια 'η μονο τα δικα μας εκαναν φασαρια...ουφ τα νευρα μου τετοιο αγχος που μου δημιουργει θα σκασω καμια μερα ...αν ακουσετε μπαμ εγω θα ειμαι :lol::lol::lol::lol:

αχχχχχχχχχ!

φωτεινουλα σε βλεπω κουνελα! :lol::lol: καλα τα λεει η χαρουλιτα θελει να σε γεμισει με παιδια ο αντρας σου και την κοπανει :lol::lol::lol: το νου σου :lol::lol::lol::lol::lol:

αλεξανδρα τι καλα που τρωει η μικρουλα!

δεσποινακιιιιιιιιιι;;;;;;;; τι κανεις κοριτσαρα μου;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mardio τα ιδια τραβας και εσυ ε;ρε τι εχουμε παθει...τελικα παντου τα παντα κοριτσια!

φουφουκααααααααα που εισαι;

ελενακι;;;;;;;;;;;;;

χαρουλιτα και εσυ μεσα στο τρεξιμο ε;!υπομονη!καλε και ο δικος σου αντρας εχει μουτρα;;;κολητικο θα ειναι...τι να πεις!

κλεινω γιατι κλαιει ο ιακωβος φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,καλημέρα!!!Να'μαι κι εγώ!Μάλλον δε χρειάζεται να σας πω το πόσο έχω κοπροσκυλιάσει όλες αυτές τις ημέρες,έχει πολύ ωραίο καιρό και είμαστε συνέχεια έξω.Να φανταστείτε εχθές σηκώθηκα από τις 8 παρά(ξεκίνησα τις παλιές καλές συνήθειες),για να τελειώσω με τις δουλειές και να βγω έξω πιο γρήγορα.Ε,στις 9 που τελείωσα απόλαυσα καφέ με τη φιλεναδούλα,ξυπνήσαν τα κορίτσια τις έβγαλα κι αυτές έξω και μπήκαμε μόνο για μαγείρεμα και τάισμα και ξαναβγήκαμε 8-).ΑΦού είχα τελειώσει τις δουλειές και δεν είχα κάνει σκούπισμα και σφουγγάρισμα για να μην τις ξυπνήσω,φυσικά τον πάνω όροφο τον έκανα σε χρόνο dt όσο πίνανε γάλα και τον κάτω όταν μπήκα να μαγειρέψω :P .Σήμερα έχει λίγο αέρα και είπα ας γράψω και σε αυτά τα κορίτσια που με αναζητούν. :lol::lol::lol::lol:

Κατ'αρχήν να σας ευχαριστήσω ξανά για τις ευχές σας!Συγκινήθηκα πολύ!Το βράδυ είχαμε παραγγείλει και ήρθαν τα γειτονόπουλα,είχαμε πάρει και μία τούρτα.Κάποια ρώτησε για έκπληξη του άντρα μου,μόνη μου την πήρα,ήθελε λέει να μου την κάνει έκπληξη αν δεν έλεγα να πάρουμε,αλλά η αλήθεια είναι ότι θα ήμουν υποψιασμένη,αφού το ίδιο είχα κάνει κι εγώ. ;) Περάσαμε πολύ ωραία και την άλλη μέρα ψήσαμε.(Τι παράξενο).Την Κυριακή πήγαμε εκκλησία,κοινώνησα τα κοριτσάκια μου και πολύ χάρηκα γι'αυτό,μετά πήγαμε για καφέ και μετά πήγαμε έξω να φάμε.Η Αγγελική τήρησε το έθιμο αφού έφαγε γαλέο σκορδαλιά. :lol::lol: Η Στέλλα πάλι...δε νομίζω να χρειάζεται να σας πω αν έφαγε.ΑΦού είχαμε τελειώσει το φαΐ μας έκαναν έκπληξη και τα αγαπημένα μας γειτονάκια και περάσαμε ακόμα πιο σούπερ.Τώρα ανυπομονώ να περάσουν οι μέρες και να πάμε στους δικούς μου την Παρασκευή πρώτα ο Θεός.

Ας ξεκινησω να σχολιάζω!!!

Αλεξανδρούλα,τι τέλεια νέα ήταν αυτά με το φαΐ της Κωνσταντινούλας;;;Μπράβο,το κορίτσι!Φτου φτου μην το ματιάσουμε το παιδάκι μας!Βασικά δεν έχουμε αυλή,έχουμε κήπο μπρος πίσω,αλλά και βεράντες και καθόμαστε εκεί.Σας χάλασε τη βεραντάδα η από πάνω;Κρίμα.

Ρουλάκι,είδες τι αψυχολογητος είναι ο κόσμος.80 ευρώ κλόουν κι όμως τον παίρνουν.Κάνε μία δοκιμή να ντύνεσαι εσύ κι άμα είσαι καλή θα σε προτιμούμε στα γενέθλια. :lol::lol::lol::lol:

Μαγδούλα,μεγειά το μαλλάκι!40 ευρώ ε;Πολύ λιγα.Τη βαφή την είχες πάρει εσύ;Πετρούπολη θα μπορεί να έρχεται;;; :?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και συνεχίζω.

Φωτεινούλα,για να είμαι ειλικρινής κι εγώ άμα ήμουν στη θέση της μικρούλας,με τα σουβλάκια θα έκανα τούμπες.Εδώ κάνω τώρα,φαντάσου τι θα έκανα αν ήμουν μωράκι. :lol::lol: Πλάκα πλάκα εδώ και κάτι μέρες έχω λυσσάξει να φάω γύρο κι όλο δεν κάθεται.Πού θα μου πάει;Θα τα καταφέρω. =p~=p~=p~ Καλά δεν έχω λόγια για τον "μαλλούρη" Αλεξανδρούλη.Τι μαλλί φοβερό είναι αυτό;Και είναι ίδιος εσύ.Ταλαιπωρήθηκε η ψυχούλα με το πουλάκι του;Είναι καλά όμως τώρα κι αυτό έχει σημασία. :) Βάρβαρο το εργασιακό ωράριο του αντρούλη σου μωρέ.Το μονο όμως που μπορούμε να πούμε στους καιρούς που διανύουμε είναι "Δόξα τω Θεώ που υπάρχει δουλειά".ΚΙ απ'ότι διαβασα έχετε και στεγαστικό ε;Καλό κουράγιο.Πιστεύω πως για το πάρτυ πλέον είναι οριστικά αυτά που κανονίσαμε,βέβαια με το Β... ποτέ κανείς δεν μπορεί να είναι σίγουρος. :shock::lol::lol::lol: Θα σου στείλω τουρτίτσα φυσικά.Καλή η ιδέα αυτή με τα Ικεα,αν και εχουμε κι εμείς κοντά μας.Εχεις δίκιο όμως.shopping therapy και καφές με τη Μαγδούλα,τέλειος συνδυασμός. ;) Για το γλάσο,θα ανοίξω θέμα μετα τη συγκατάθεση των συνενόχων. :lol::lol::lol:

ΣΤαυρουλίτσα μου,περαστικά στο κορίτσι μας!!!

Μαράκι,τα κορίτσια σου απλά φοβερές!Είναι γλύκες,τα έχουμε ξαναπει άλλωστε.!Είσαι καθόλου καλύτερα με την αντιβίωση;

ΑΡιάκι,το πρώτο πράγμα που σκέφτηκα μόλις διάβασα το περιστατικό με την εκκλησία,είπα:"Αλλη μπουζουξού μας βρήκε". :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...