Μετάβαση σε περιεχόμενο

καφενε "ομορφη μερα"


Recommended Posts

ΚΑ1 σε ευχαριστώ! Να χαίρεσαι τα μωράκια σου...

Μαρία μου σε ευχαριστώ κι εσένα...κι εσύ πορτοκαλαδίτσα ε?? :D Με το καλό το μωράκι σου..

Εσύ θα περάσεις όλο το καλοκαίρι! Εγώ ήδη με την πολύ ζέστη δεν το αντέχω!!

Κάλλι μου τι κάνεις κορίτσι μου? Να ζήσετε για χθες! Να χαίρεσαι τον αντρούλη σου!

Γεια σου Ελίζα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 964
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μαρακι μου γλυκο σ'ευχαριστω πολυ!!!!!!κι εσυ με το καλο να παρεις αγκαλιτσα τον γιοκα σου!!!!!μηπως εμαθες κανενα νεο για τη γιελιζ μας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πω, φιλοφρονήσεις!!!!!

Μαρία, ναι, δίκιο έχεις, εκείνο το θέμα είχε φτάσει νομίζω καμιά 400 σελίδες και κολλούσε όλο το μάμμυ!!!

Με την αλοιφή τελείωσα, θα δείξει αν έγινε η δουλειά την Παρασκευή που θα πάω στο γιατρό.

Εγώ γύρισα πριν λίγο απ' το σχολείο, έφαγα κοτόπουλο με ρύζι απ' το μεσημέρι και τώρα κάθισα στον υπολογιστή, γιατί ο άντρας μου έβαλε μια χαζοσαπουνόπερα που βλέπει (Μαράκι24, το "Φόντο Κόκκινο", θα το έχεις ακουστά! Εγώ μετά θα δω "Γυμνούς Άγγελους", άλλο αριστούργημα).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια!!!!!!

Γεμίζει σιγά σιγά το καφενεδάκι μας βλέπω.....τί καλά!!!!!!! Για όσες δεν με γνωρίζουν, είμαι η Νάσια έχω μια κορούλα 18 μηνών και περιμένω το δεύτερο παιδάκι μου στο τέλος Οκτωβρίου.....είμαι από Χαλκιδική.....

Τί πίνουμε τέτοια ώρα??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου νασια!!!!!!!να χαιρεσαι την κορουλα σου και με το καλο και το αλλο μελος της οικογενειας σας!!!!!!οσο για το ποτο,τετοια ωρα και εγκυουλα...για πορτοκαλαδιτσα σε βλεπω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ.Τ.Κ. σ'ευχαριστώ πολύ!!!!!!! Πορτοκαλάδα...σπράιτ.....κοκα κόλα.....οτιδήποτε με ανθρακικό!!!!! Κι όσο λένε ότι δεν κάνει, τόσο με τραβάει περισσότερο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια :D !

Μαρία να χαίρεσαι τα παιδάκια σου και με το καλό να υποδεχτείτε και το τρίτο σκαθαράκι σας!!!Ηλιάννα και εσύ το ίδιο!!!

Κατερίνα 3 γιοι;;;Βασίλισσα θα σε έχουν οι άντρες σου!!!!Πολύ τις θαυμάζω τις μανούλες με πολλά παιδάκια!

Beboulino, θέλω να γίνω μαμά, Νάσια και Μαράκι 24 με το καλό να υποδεχτείτε τα μωράκια σας!!!!

Αθανασία τέλεια η Σαντορίνη!!!! Εύχομαι πολύ πολύ σύντομα να σου έρθει το νινί που περιμένεις!

Ελίζα έχουμε ξαναμιλήσει στα μωράκια του 2008 (παρόλο που ο Πάνος είναι του 2009 :lol::lol::lol: ).Καλά είσαι;; Τα παιδάκια σου;;;

ΚΤΚ να χαίρεσαι την κορούλα σου και εύχομαι σύντομα και με δεύτερο!

Αχ βρε κορίτσια συγνώμη αν ξέχασα κάποια άλλα είστε πολλές και δε φημίζομαι για τη μνήμη μου :oops::oops::oops:

Εγώ δυστυχώς μπαίνω μόνο βραδινές ώρες γιατί ο Πάνος δεν υπάρχει περίπτωση να με αφήσει όσο είναι ξύπνιος. Έρχεται αμέσως πάνω μου και μου ζητάει παιδικά τραγούδια στο you tube..Οπότε λόγω ώρας κερνάτε ουισκάκι :lol::lol::lol: ;;;; Θα είμαι το νυχτοπούλι της παρέας :lol::lol::lol::lol:

Φιλιά σε όλες σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια.τι κανετε?Εμεις ετοιμαζομαστε να παμε για μπανακι σε λιγο!

Μαρια με το καλο κοπελα μου και το τριτο σας παιδακι!Τι ωραια!Και εγω θελω και τριτο αλλα οχι ακομα να περασουν 3 χρονακια!

Νασια μου με το καλο και εσυ,να χαιρεσαι και την κορη σου!

Ανθη μου ναι σε θυμαμαι φυσικα!

Εγω βαφτισα τον μικορουλη μου το Σαβ/κο!Περασε και αυτο γιατι το ειχα ενα αγχος.Ευτυχως ηταν ολα τελεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε ολες!Ηρθα και εγω να πιω μαζι σας το πρωινο μου καφεδακι!Φραπεδακι μετριο!

Χθες πηγαμε και ειδαμε την μπεμπα μας!Μεγαλωσε,πηγε 1410 γραμμαρια! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια κι από μένα...Εγώ πίνω το σοκολατούχο γάλα μου :lol::lol:

Κάλλι μου η Γιελιζ μας γέννησε έναν παίδαρο 3.100γρ! Ολα καλά και πανευτυχείς!!!

Ελίζα θα πας για μπανάκι τυχερούλα??? Κάνε μια βουτιά και για μας!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο μενα κουκλες

εγω παω να κανω δουλειες :( εχω τη μαμα μου αυτες τις μερες να κραταει λιγο τον μικρο μιας και λειπει ο αντρουλης μου και βρηκα την ευκαιρια να μας ξεβρωμισω λιγο :lol:

elisa θελω και εγω μπανακι κανε μια βουτια και για μενα,δεν γνωριστηκαμε εμεις νομιζω,ειμαι η Κατερινα και εχω τρια αγορακια να σου ζησουν τα παιδακια σου

Ανθη μου σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια,αντε βαλε μπρος να κανεις κι εσυ πολλα παιδακια να μπεις κι εσυ στο κλαμπ :o:lol:

Μαρακι που χαθηκες;;;περιμενω φραπεδακι!!!

πολλα φιλια σε ολα τα κοριτσια,σημερα μαγειρευω φασολαδα εσεις;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλα τα κοριτσάκια!!!! Ευχαριστώ πολύ για το καλωσόρισμα, είστε όλες πολύ γλυκές!!!! όμως είστε και πολλές!!!!! Να χαίρεστε τα όμορφα ζουζούνια σας και στις γκαστρούλες με το καλό τα αγγελούδια σας!!! Δε σας αναφέρω ονομαστικά γιατί σίγουρα κάποια θα ξεχάσω και δε θέλω..... ;) Χαίρομαι τόσο πολύ γι' αυτό το ποστάκι!!!!! :D:D:D:D

Μόνο Κ.Τ.Κ. θέλω να σου πω επειδή με ρώτησες προσπαθώ γύρω στους 4 μήνες, ξέρω δεν είναι αρκετό αλλά είμαι και ανυπόμονη, βλέπεις στο πρώτο ήμουν πολύ τυχερή στα 25 μου το τσάκωσα με την πρώτη.....

Τι άλλα νέα εσείς? Διάβασα μόλις τώρα τα χθεσινά σας νεάκια γιατί χθες είχα πολύ δουλείτσα (το πρωί δουλεύω), μετά πήγα και το μικρό για μπάνιο κατευθείαν κι όταν γύρισα το σπιτάκι μου με περίμενε πως και πως να του κάνω καμιά δουλειά, καταλαβαίνετε....... ~x(~x( Μου ανοίξατε και την όρεξη πρωί πρωί τι να μου κάνει το καφεδάκι..... =))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπανακι ακουω και ζηλευωωω!Θελω και εγω!

Σημερα θα περιμενω να ερθει η μαμα μου να μαγειρεψει.Δεν ειμαι και για πολλα...Ενα μπριαμ θα της πω να κανει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου!!!!!!τι κανετε????

ελιζα κανε μια βουτια και για την μικρη μου γιατι μου ζηταει μπανιο αλλα λογω ανωτερας βιας δεν μπορω να την παω!!!!

μαρακι μου σ'ευχαριστω παρα πολυ για την υπεροχη ενημερωση!!!περιμενα πως και πως να μαθω νεα της!!!!αν μιλησετε να τις δωσεις τα φιλια μου!!!!!!

κατερινακι φασολαδα ε????εγω σηκωθηκα πρωι κι εκανα γεμιστα για να μην τα εχω για μετα !!!

κανει καμια καφεδακια?να παραγγειλω ή να τον φτιαξω μονη μου????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elisa αχ τι ωραία μπανάκι..... Εμάς σήμερα εδώ φυσάει... Beboulino τι καλά αυτές οι μαμάδες μας πρέπει να τις κάνουμε εικόνισμα τελικά!!!! K.T.K κερνάω ~o)~o)~o)~o)~o)~o) [smilie=icescream.gif] [smilie=icescream.gif] [smilie=icescream.gif] [smilie=icescream.gif] [smilie=icescream.gif] !!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα.....

τι καλα ειχα να δω "καφενε" πολυ καιρο! Φανταστικη ιδεα, οντως ετσι οπως εχουμε χωριστει επρεπε κατι να γινει!!!

Ενα φραπεδακι μετριο μπορω να εχω? αλλα παρακαλω χωρις συνοδευτικά γιατι παλευω να χασω τα κιλα της εγκυμοσυνης ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ραμονακι και γιουλακι!!!!!τι κανετε??????

αθανασια μηπως ειναι ευκολο αυτον τον αχνιστο καφε να τον αντικαταστησεις με μια παγωμενη φραπεδια???????

ραμονα πως παει η ερευνα αγορας???βγαζεις καμια ακρη???

γιουλακι τι κανει το εβελινακι σου????? ΤΕΛΕΙΟ ονομα!!!το λατρευω!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

Βλέπω πολλή μαμά πέφτει σήμερα! Κι εμείς από μαμά θα σωθούμε! Θα φτιάξει ντομάτες στο πιάτο, ένα τέλειο φαγητό, και θα πάμε εκεί να φάμε, γιατί δεν έχουν αμάξι σήμερα και μετά θα τους πάμε στο μαγαζί τους.

Εδώ πολλή ζέστη, αλλά ευτυχώς έχω ανοιχτά και κάνει ρεύμα, λες και έχω ένα ελαφρύ air condition!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ.Τ.Κ. αυτά τα εικονίδια όλα αχνιστά είναι ρε παιδι μου αλλά γαι σένα θα κάνουμε μια εξαίρεση .... έλα μια φραπεδιά στα γρήγοραααααααα!!!! Φαντάσου τη τώρα εσύ έτοιμη την έχω!!!!

''Θέλω να γίνω μαμά!'' που μένεις? Αχ αυτές οι μαμάδες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...