Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΣΤΟ ΠΑΙΔΩΝ ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ....


Recommended Posts

Nαι,το καταλαβα Κατερινα.Ο αλλος παιδιατρος που αναφερεις ειναι ο Χ...ς; :roll:

Κοριτσια εγω παλι εχω τσακωθει με το νοσοκομειο. :lol: Οι μαιες μπορει να ειναι καλες αλλα ειναι λιγες και τι να πρωτοκανουν!Γεννησε μια φιλη μου με καισαρικη και δεν ειχε ολη μερα συνοδο και μαρτυρησε η κοπελα,που δεν μπορουσε να σηκωθει κιολας...Αφημενη στην μοιρα της ηταν...Αφηστε πια αυτο με τις επισκεψεις!Μεχρι παιδακια ειχα δεν στο δωματιο της στην διπλανη κοπελα!Ελεος...

Για τον Καβαλακη εχω ακουσει τα καλυτερα!Και αν ξεγεννουσε στην κλινικη θα τον επελεγα σιγουρα για γιατρο μου! ;)

Καλα,για τα επειγοντα καλυτερα να μην σχολιασω... :evil: Δυστυχως εχει χρειαστει να παω καποιες φορες και το σκυλομετανοιωσα! :evil:

Σορρυ,βγηκα εκτος θεματος. :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 58
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΑΣ ΝΑ ΜΗΝ ΝΙΩΣΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΤΗ ΓΑΣΤΡΟΣΚΟΠΙΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ.

ΤΟ ΠΑΙΔΩΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΝΟΣΟΚΑΜΕΙΟ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ.

ΕΙΜΑΙ ΕΚΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΜΕ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΤΗΣ ΚΟΛΛΗΤΗΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΕΙ ΣΟΒΑΡΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ ΑΠΟ ΟΛΑ.

ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΓΙΑ ΤΗ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΕΣΑΣ. ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΤΕ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ ΥΓΙΗΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινακι μου ευχομε να βρειτε γρηγορα τι φταιει κ να γινει γρηγορα καλα η γλυκεια καθολικουλα!!!!!

χωρις να πονεσει καθολου!!!

να εχεις κουραγιο!!!

σας στελνουμε την αγαπη μας κ την θετικη μας σκεψη θα περιμενουμε νεα σας!!!!

:ymblushing::-*:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nαι,το καταλαβα Κατερινα.Ο αλλος παιδιατρος που αναφερεις ειναι ο Χ...ς; :roll:

Κοριτσια εγω παλι εχω τσακωθει με το νοσοκομειο. :lol: Οι μαιες μπορει να ειναι καλες αλλα ειναι λιγες και τι να πρωτοκανουν!Γεννησε μια φιλη μου με καισαρικη και δεν ειχε ολη μερα συνοδο και μαρτυρησε η κοπελα,που δεν μπορουσε να σηκωθει κιολας...Αφημενη στην μοιρα της ηταν...Αφηστε πια αυτο με τις επισκεψεις!Μεχρι παιδακια ειχα δεν στο δωματιο της στην διπλανη κοπελα!Ελεος...

Για τον Καβαλακη εχω ακουσει τα καλυτερα!Και αν ξεγεννουσε στην κλινικη θα τον επελεγα σιγουρα για γιατρο μου! ;)

Καλα,για τα επειγοντα καλυτερα να μην σχολιασω... :evil: Δυστυχως εχει χρειαστει να παω καποιες φορες και το σκυλομετανοιωσα! :evil:

Σορρυ,βγηκα εκτος θεματος. :oops:

Ναι αυτος ο.... να μην πω ειναι :) πως το καταλαβες?? :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινακι μου ευχομε να βρειτε γρηγορα τι φταιει κ να γινει γρηγορα καλα η γλυκεια καθολικουλα!!!!!

χωρις να πονεσει καθολου!!!

να εχεις κουραγιο!!!

σας στελνουμε την αγαπη μας κ την θετικη μας σκεψη θα περιμενουμε νεα σας!!!!

:ymblushing::-*:x

happy μου !!!! σε ευχαριστω πολυ ..ναι πρεπει να ησυχασει ποια το Καθολικακι μου :(

ειδα το θεματακι σου που τα βλεπεις ολα ροζ :D να σου ζησειιιιιιιιιι δεν προλαβα να σου γραψω....φιλακια στο happaki σου!!!!!!!! ειναι κουκλακιιιιιιι :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστω μου δινετε κουραγιο :( μεσα σε ολα με πιασανε και οι αμυγδαλες μου και δεν μπορω να καταπιω ουτε το σαλιο μου!!!! τελειο????? καποιος μας μουντζωσε τι να πω..... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι αυτος ο.... να μην πω ειναι :) πως το καταλαβες?? :lol:

Το καταλαβα γιατι εχω ακουσει και απο αλλους οτι μονο το ονομα εχει και οχι την χαρη... :?

Περαστικα σου με τις αμυγδαλες!Και ολα να πανε καλα για την Καθολικουλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βγηκαμε σημερα.....ΠΟΛΥ ταλαιπωρια το μωρο μου και καναμε και επεμβαση τελικα γιατι δεν ειναι σιγουροι αν ειναι οντως αιμαγγειωματα.....θα σας γραψω μετα λεπτομεριες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιποοοοον..... :!:

δεν ηταν ετσι οπως το περιμενα το Παιδων...εκτος των γιατρων ολα τα αλλα χαλια

Μπηκαμε Σαββατο....μας εβαλαν σε ενα δικλινο μονοι μας αρχικα....την πρωτη μερα της πηραν αιμα οκ...ουρα κοπρανα κτλ...Η ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ παιδιατρος που μας ανελαβε (την λενε Σοφια Παπαδανιηλ) πηρε το ιστορικο μας ειδε τις εξετασεις που καναμε στην ροδο και σαν πρωτη εικονα δεν εβλεπε κατι.....μετα ηρθε ενας αλλος....την ειδε ειδε και το ιστορικο παλι και ειπε οτι τα κιλα της ειναι διατροφικο λαθος και οτι δεν επρεπε το βραδακι να της δινουμε χαμομηλι....δεν της το εδινα για γευμα απλα καποτε της το εδινα για να ηρεμησει...ηταν λαθος που αλλαξαμε τοσα γαλατα ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΛΛΕΡΓΙΑ ΣΤΟ ΑΓΕΛΑΔΙΝΟ ΓΑΛΑ.....ΚΑΙ ΤΟ NEOCATE ΤΟ ΔΙΝΟΥΝΕ ΜΜΟΟΟΟΟΟΝΟΟΟΟΟΟΟΟ ΣΕ ΒΑΡΙΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ..... ετσι και βρω τον Χ....α θα του πω να σκισει τα πτυχια του....και θα τον βρισω επισεις.... :evil:

εντωμεταξυ εχει κουζινα που εχει ψυγειο και βαζεις τα πραγματα σου μεσα....βαλαμε το νουλακ κατι φρουτακια και μια φαντα.....ερχετε ο Χριστος μετα απο 2 μερες και μου λεει "αγαπη εφαγες ολες τις μπανανες??" του λεω οχι δεν εφαγα ουτε μια ΜΑΣ ΤΗΣ ΦΑΓΑΝΕ.... :shock:

εντωμεταξυ ρωταω την λεμονια (λεμονια ειναι μια συγκεκριμενη νοσηλευτρια που ειναι τοοοοοοοσο ξινη που την εβγαλα λεμονια ) και λεω που θα κανω την μικρη μπανιο το βραδυ? και με κοιτουσε καλα καλα!!! λεει εεεεεεεεεεε στο ντους που εχει στις τουαλετες λεω οκ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

την επομενη μερα λεει θα κανουμε αιμοληψια λεω οκ....την βαζουμε μεσα ....κλααααμα η Καθολικη....περνανε 5 λεπτα.....10 λεπτα......15 λεπτα.......20 λεπτα......το μωρο να ουρλιαζει μεσα σε σημειο που δεν εβγενε η φωνη της......25 λεπτα..... :twisted: .καποια στιγμη βγαινει η παιδιατρος απο ενα γραφειο και της λεω μπορεις να μπεις να δεις τι γινετε??? το μωρο ουρλιαζει μιση ωρα μεσα....μπαινει και μετα απο 5 λεπτα ανοιγει η πορτα και μου την δωσανε σε αθλια κατασταση....το κεφαλι της λες και βουτηξε στο νερο απο τον ιδρωτα...η πανα μισοβγαλμενη....και 2 τσιροτα ενα στο ενα χερι και εα στο αλλο.....εκλεγε με λιγμους....με το που την επιασα και την εβαλα στο στηθος μου κοιμηθηκε :!::!: το τι κλαμα εριξα εξω δεν το φανταζεστε......της βγαζω μετα τα τσιροτα ......3 τρυπες στο ενα χερι και 2 στο αλλο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 μελανο το χερακι της...

εντωμεταξυ τα ωραρια του φαγητου ειναι πολυ περιεργα.....10 πρωινο φρουτοκρεμα 12 μεσημεριανο (ΜΟΝΟ ΚΟΤΟΣΟΥΠΑ) 3 απογευματινο κρεμα και στις 6 βραδυνο παλι κοτοσουπα

μετα ενιωθα την μικρη ζεστη....παω και λεω μπορουμε να βαλουμε ενα θερμομετρο στην μικρη γιατι την νιωθω ζεστη? και λεει παρε θερμομετρο και μετρα την τελος παντων την μετραω 37.5

της το λεω και λεει θα την μμετρησω σε μιση ωρα.....ενοειται οτι δεν ηρθε και μετα απο 2 ωρες παω και ξαναζηταω θερμομετρο..38 της το λεω και λεει οκ θα την μετρησω σε λιγο....δεν ερχετε....και ξεκιναει ενα κλαμα....με λιγμους!!!!!!!!!!!!!!!! :evil: της λεω μιπως να της δωσουμε κατι?? λεει οχι!! ειναι νωρις (10.00) αν δεν κοιμηθει μεχρι της 12 κατι θα δωσουμε συνεχιζει να ουρλιαζει παει 12.15.....λεω στον χριστο πηγενε φωναξε την μην την παρει και την σηκωσει.....

ερχετε μια αλλη την εξεταζει...λεει ειναι ερεθισμενος ο λαιμος τα αυτια κτλ πρεπει να αρπαξε ιωσουλα ...λεω οκ τι θα της δωσουμε? λεει τιποτα και καθως μιλαμε κανει και εμετο οτι ειχε φαει απο το κλαμα τοσες ωρες...και λεει δεν ειναι τιποτα απο το κλαμα ειναι ειχα γινει χυτρα :evil: ...και φευγει ερχετε μια αλλη και λεει τι εχει το μωρακι? της εξηγω και λεει να της δωσουμε λιγο ντεπον να ηρεμησει??? λεω συγνωμη δεν σου ειπε η αλλη να της δωσουμε ντεπον? λεει οχι!!!!!1 τις το δινουμε και κοιμαται το μωρακι μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

την Πεμπτη λεει η παιδιατρος φευγετε!!! λεω τελεια....ΑΑΑΑΑ εντομεταξυ ηρθε ο παιδιατρος μας Αθηνα για κατι με τον γιο του και περασε απο το νοσοκομειο και μας ειδε και μιλησε και με τους γιατρους...και ολοι στο παιδων μας ειπαν οτι ειναι πολυ καλος γιατρος και οτι μας εκανε παααρα πολυ καλο ελεγχο απο εξετασεις στη Ροδο!! και εκει που πηραμε εξιτηριο και φευγαμε στον διαδρομο λεει η παιδιατρος τωρα που βρηκα την δερματολογο να δει 1 λεπτο τα αιμαγγειωματα?? τα βλεπει και λεει που πατε???? δεν πατε πουθενα!!! αυτα δεν ειναι αιμαγγειωματα...τα αιμαγγειωματα ειναι μαλακα...αυτα ειναι σκληρα!!!!! πηγαμε κατω στον χειρουργο τα βλεπει και λεει ειναι αιμαγγειωματα ...και λεει η δερματολογος θελω δειγμα για βιοψια.....ΣΟΚ και μονο που το σκεφτομουνα ....τσακωνοντουσαν κανενα μισαωρο για το ποτε θα μπουμ και τελικα μπεναμε χειρουργειο 9 το πρωι....και απο της 12 το βραδυ επρεπε να ειναι νυστικη!!!!! λεω τελεια θα περασουμε.....

ξυπναει στης 3 και εκλεγε μεχρι της 6 ασταματητα....αααααα και ολες αυτες της μερες εγινε ξαφνικα μαμοθρευτο!!!!! την αφηνα κατω και εκλεγε την επιανε ο μπαμπας εκλεγε.....και τελικα κοιμηθηκε παλι στο στηθος μου και εγω κοιμηθηκα ορθια μεχρι της 7....με το που την εδωσα για χειρουργειο εκλεγε και ενοειται οτι πλανταξα και εγω....μετα απο μιση ωρα με φωναζουνε και μου την δινουνε στο πρασινο σεντονι....καταπρησμενη με ορο και με κλειστα ματια να κλαει τοσο πολυ που δεν εβγενε ποια καθολου η φωνη της.....και χτυπιοτανε σαν ψαρακι :(:( κοιμηθηκε μετα απο καμια ωρα κλαματος πανω στο στηθος μου για 2 ωρες....και μετα ολα καλα!!!!

Ηρθαμε επιτελους σπιτι μας σημερα πηγα για αλλαγη γαζας και της το αφησαμε ελευθερο γιατι της βαλανε και τσιροτακια πολυ πλακα κατι τσιροτακια οσο ειναι το νυχι μας :D σαν μπαλωμενο ειναι το κακομοιρο....αυτα.....ευχομαι καμια μανουλα να μην τα περασει αυτα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΣΑ!!!!!!!! :(:(:(

Δε θέλω να σχολιάσω τίποτα, απλά να σε ρωτήσω κάτι: Αφού όταν το έβαζες στο στήθος το κημενούλι έτρωγε, ηρεμούσε και κοιμότανε (όπως ήταν κ αναμενόμενο) γιατί το ταίζεις και τόσα άλλα γάλατα και δεν το αφήνεις να χαίρεται μόνο τη μανούλα του; Δε θέλω να το παίξω έξυπνη αλλά ίσως να μη χρειαζόταν να περάσετε τίποτα από όλα αυτά. Λέω τώρα... συγγνωμη κιόλας... ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινακι μου, αχ τι να πω.............................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!οτι κ να πω...........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

περαστικα σας κ να μην χρειαστει ποτε μα ποτε να περασετε τετοια ταλαιπωρια!!!!!!!!!!!!!!

να ειναι παντα γερη κ σιδερενια η Καθολικουλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ειναι καλα η μικρη και να μην ξαναπερασει τιποτα..ειναι δυσκολο να εισαι εκει και να μην μπορεις να βοηθησεις το παιδι σου...περασαμε μια ιστορια και εμεις περισυ και ημασταν 2 φορες στο νοσοκομειο και ειναι πραγματικα δυσκολο...αυτο να ηταν και το τελευταιο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΣΑ!!!!!!!! :(:(:(

Δε θέλω να σχολιάσω τίποτα, απλά να σε ρωτήσω κάτι: Αφού όταν το έβαζες στο στήθος το κημενούλι έτρωγε, ηρεμούσε και κοιμότανε (όπως ήταν κ αναμενόμενο) γιατί το ταίζεις και τόσα άλλα γάλατα και δεν το αφήνεις να χαίρεται μόνο τη μανούλα του; Δε θέλω να το παίξω έξυπνη αλλά ίσως να μη χρειαζόταν να περάσετε τίποτα από όλα αυτά. Λέω τώρα... συγγνωμη κιόλας... ;);)

δεν καταλαβες...δεν θηλαζω οταν λεω την εβαζα στο στηθος ενοουσα νσ ξαπλωσει....θηλαζα 3 μηνες αλλα σταματησαμε...αλλη ιστορια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινακι μου, αχ τι να πω.............................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!οτι κ να πω...........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

περαστικα σας κ να μην χρειαστει ποτε μα ποτε να περασετε τετοια ταλαιπωρια!!!!!!!!!!!!!!

να ειναι παντα γερη κ σιδερενια η Καθολικουλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σε ευχαριστω Ηλιαννα μου!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ειναι καλα η μικρη και να μην ξαναπερασει τιποτα..ειναι δυσκολο να εισαι εκει και να μην μπορεις να βοηθησεις το παιδι σου...περασαμε μια ιστορια και εμεις περισυ και ημασταν 2 φορες στο νοσοκομειο και ειναι πραγματικα δυσκολο...αυτο να ηταν και το τελευταιο!!

ναι πολυ δυσκολα!!!!!!!!! σε ευχαριστω :!::!::!::!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν καταλαβες...δεν θηλαζω οταν λεω την εβαζα στο στηθος ενοουσα νσ ξαπλωσει....θηλαζα 3 μηνες αλλα σταματησαμε...αλλη ιστορια

Ααα έτσι πες, λάθος είχα καταλάβει...

Πάντως η συμπεριφορά του προσωπικού ήταν απαράδεκτη, απορώ πώς κρατήθηκες και δεν τα έκανες λαμπόγυαλο...

Ευτυχώς όλα καλά. Να'ναι γερό το μωράκι σου, περαστικά.. :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Γειά σου κορίτσι μου! Καλώς ήρθες! Εδώ όλες έχουμε περάσει παρόμοιες καταστάσεις και σε καταλαβαίνουμε. Λυπαμαι για τις αποτυχιες... οι βιοχημικες είναι συνηθισμένες, δυστυχώς. Και εξωμητριες ακους ολο και πιο συχνα... Αλλα, να σε ρωτήσω, πώς σου προεκυψε εξωμητρια από εξωσωματικη; Η εξωσωματικη παρακάμπτει τις σαλπιγγες και απ αυτή την άποψη θεωρείται πιο ασφαλής, αφου η ετ γινεται απευθειας στη μητρα.  Σ αυτό που ρωτάς, να κάνεις όπως αισθάνεσαι. Αν δεν είσαι έτοιμη για νέα διέγερση, να προσπαθήσετε μόνοι σας. Σας δινει το οκ ο γιατρος; Η καλή ψυχολογία έχει μεγάλη σημασία στην εξωσωματικη, να μην πιεστεις, αν αισθάνεσαι κουρασμένη. Ύστερα είναι και το οικονομικό, που είναι υπολογίσιμο κόστος. Η ηλικία σου ποια ειναι;  Από την άλλη, σκέψου ότι τα κέντρα κλείνουν κάποια στιγμή τον Αυγουστο. Δηλαδή αν πατε τον Ιούνιο μονοι σας και δεν προκυψει, οριακά προλαβαίνετε τον Ιούλιο, αναλόγως και τις ημερομηνίες της περιόδου σου. Ζύγισε τα όλα αυτά. Πάντως ο ένας ή οι δύο μήνες δεν κάνουν την διαφορά. Εμεις εδω ειμαστε, όπου μπορούμε να βοηθήσουμε. Καλή επιτυχία.
    • @ditaki μωρε και γω εχω ενέργεια και εννοειταο δε με πήραν τα χρονια. Εσυ ομως εισαι ηδη εγκυος. Και η ολη διαδικασία της συλληψης εχει ενα αγχος. Απλα αλλο να εισαι πχ 32 και να προσπαθείς για 3ο και αλλο 36. Προσωπικά δεν εχω σκοπο να κανω ελευθερα πχ εφορου ζωης και όποτε ερθει. Αν ήμουν 32 πχ θα ελεγα οτι εχω μια 3τια ανετα μπροστα μου. Αντιθετως αν ειχα μονο ενα παιδι ναι θα προσπαθουσα οσο με επαιρνε. Και στα 40 μου ακομα. Και στα 40 φευγα. Αν ολα πήγαιναν καλα τωρα θα ειχα ηδη ενα ακομα μωρο. Αλλα τωρα δεδομενων των συνθηκων εχω ενα χρονο διάγραμμα. Αν ερθει μέχρι τότε καλως. Αν οχι παλι καλως.
    • @Elenaki12 λογικο ρε αγαπη να σπαζεσαι. Εμείς δουλευουμε βαρδιες κ μερικες φορες πεφτει να φευγει ο ενας για δουλειά πριν να γυρισει ο αλλος. Αστα. Με το καλο ο γαμος σας! Να σας πανε ολα τελεια!
    • Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια ! Δεν εύχομαι τίποτα άλλο από εκείνη τη μετά, να είμαστε καλά κ να έρθουν όλα όπως τα ονειρευόμαστε ! Με προτεραιότητα το μωράκι μας .. δυστυχώς το είδος της δουλειάς μου δεν μου επιτρέπει τέτοιες κινήσεις εύκολα, αλλά δεν ήθελα να χάσω κ αυτόν τον μήνα χωρίς λόγο! Κάνω τόσες θυσίες(καλή διατροφή, τεστ, συχνες επαφεσ Ακόμα κ πτώμα ) να το χάσω μόνο κ μόνο για τη δουλειά ;!;! Αν είναι να χαθεί ο μήνας να χαθεί από άλλες αιτίες όχι μόνο γιατί έχουμε κωλοδουλεια… συγγνώμη για αυτά που λέω αλλά με είχε πιάσει το παράπονο όταν είδα την κατακόκκινη γραμμή το μεσημέρι στο τεστ ωορρηξίας που πάλι έτυχε σε μέρα που δούλευα ..
    • Άντε μπράβο συγχαρητήρια κορίτσι μου με το καλό ο γάμος πάντα ευτυχισμένοι να είστε, αγαπημένοι και να έρθει το μωρακι σας να ολοκληρώσει την ευτυχία σας 🥰 καλα εκανες και έφυγες από την δουλειά δεν είναι να χάνονται τέτοιες μερες μακάρι να μπορέσετε και αύριο και μεθαύριο να έχετε μπόλικες επαφες 😊
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...