Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΣΤΟ ΠΑΙΔΩΝ ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ....


Recommended Posts

Γεια σας μανουλες....τα νεα μας οχι και τοσο ευχαριστα!!! οσες θυμαστε κατα καιρους ειχαμε διαφορα θεματα με το Καθολικακι μου...

Τελικα την Παρασκευη φευγουμε για Αθηνα και το Σαββατο κανουμε εισαγωγη...το μωρο μας ειναι 10 μηνων σχεδον και ειναι 6 κιλα κολλημενα εδω και 2 μηνες.. :( ενω τρωει δεν βαζει κιλα ισα ισα χανει και γραμαρια καθε φορα.. συν του οτι οταν κοιμαται γυρναει ΟΛΟ το βραδυ δεξια αριστερα σφιγγει τα ματακια της και κλαει...εξαντλησαμε ολα τα περιθωρια εδω απο εξετασεις αιματος ουρων κοπρανων τα παντα ολα αρνητικα!!! τι να εχει το μωρακι μου??? :(:(

Απο την μια χερομαι που θα βρουμε επιτελους τι εχει αλλα απο την αλλη με εχει πιασει ψιλοπανικος που θα της κανουνε γαστροσκοπηση με σωληνακια και ιστοριες...θα πονεσει?? δεν θα πονεσει??? θα μπορει να ησυχασει στο νοσοκομειο? θα μπορει να κοιμηθει? τι φαγητα θα κανουν εκει? θα της αρεσουν?? ουυυφφφ πολυ αγχος σας λεω :(

εχει καμια μανουλα εμπειρια απο το Παιδων????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 58
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

κοπελα μου δεν εχω εμπειρια απο το παιδων αλλα θελω να σου ευχηθω να πανε ολα καλα,να γινει συντομα καλα η μικρουλα σου και να γυρισετε γρηγορα στο σπιτι σας,κανε υπομονη και κουραγιο αφου ειναι για το καλο της θα περασουν ολα,η Παναγια μαζι σας να φυλαει την κουκλιτσα σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγώ σας εύχομαι να πάνε ΌΛΑ μα ΟΛΑ καλά και να βρείτε τι είναι αυτό που "ενοχλεί" το κοριτσάκι σας. Μη σε νοιάζει τι θα τρώει και τι όχι μόνο σύντομα να βρείτε μια άκρη και να γυρίσετε πίσω. Σε πολλά νοσοκομεία στις παιδιατρικές κλινικές έχει κουζινάκι, όπου οι μανούλες μπορούν και μαγειρεύουν τα δικά τους φαγητά, εφόσον οι γιατροί το επιτρέπουν. Και με το μουλτι μπορείς να τα αλέθεις και όλα καλά.

Καλή υγεία να έχετε και περαστικά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι μου,τις ευχές μου για να πάνε όλα καλά!!Σκέψου ότι επιτέλους θα σταματήσει να βασανίζεται το πουλάκι σας!Μια φορά είχα πάει στην Αγία Σοφία και μου άρεσε το περιβάλλον,ελπίζω να τελειώσει πολύ σύντομα η περιπέτειά σας!Περιμένουμε νέα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύχομαι να πάνε όλα καλά για την κουκλίτσα σου και να βρείτε τί την ενοχλεί για να διορθωθεί και να γυρίσετε σύντομα στο σπιτάκι σας!!!!!!!! Η Παναγία να σας τα φέρει όλα βολικά και να φυλάει την μικρή ζουζουνίτσα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έυχομαι να σου πανε όλα καλά !

εμεπιρια έχω και έγω , εμένα ηταν κολλημένο 6 και 7 μηνες καναμε τα πάντα τελικά όλα καλά . δεν ηταν τίποτα , ευχομαι το ιδιο και σε εσένα.

Το νοσοκομειο έχει τα πάντα (πάρε γάλα μαζι σου αν κ εχουν τα περισσοτερα) , απο υπνο εγω δεν μπορουσα να κοιμη8ω απο αγωνια (ειχεκ ορο) , παρολα αυτα εχει καναπεδακι που ανοιγει να κοιμη8εις και τα κρεββατακια ανεβαινουν σιδερενια καγκελα κ γινεται κουνια.

απο φαγητα έχει επιλογες . αλεσμενο η όχι και αν κατι δεν τρωει υπαρχει αν 8υμαμαι καλα κ 2 επιλογη

για την γαστροσκοπιση δεν ξέρω αν ποναει , εμενα είχε κάνει πλύση στομάχου (πριν περπατησει ακομα σκαρφαλωσε και έφαγε τσιγαρο * (8ανατηφορο σε παιδια κατω των 3 ετων) και Υ Π Ε Φ Ε Ρ Ε !!!

εχει νοσηλευετει 1 φορα που καναμε όλες τις εξετασεις

και άλλη μια εκανε χειρουργειο κρι8αρακι (στα μωρα δεν φευγει συνη8ως παρα μόνο με εγχειριση* η οποια γινεται με όλικη ναρκωση !!!!!!!)

Καταλαβαινεις τι αγωνιες εχω περασει με τόσο απλά πράγματα έτσι ??????????????

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ !!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γλυκια μου δεν ξερω

το μονο που θελω ειναι να ευχηθω να βρειτε τι γινεται με την μικρουλα σας

να αρχισει ξανα να περνει βαρος

ο,τι το καλυτερο ευχομαι μεσα απο την καρδιαα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινουλα μου δεν ξερω τι γινεται για να σου πω. αυτο που θελω να πω κ να ευχηθω ειναι να γινει οσο το δυνατον πιο γρηγορα καλα η μικρουλα σας, να μην ταλαιπωρηθει,κ να βρειτε επιτελους τι ειναι αυτο!!!!!!!!

ευχομαι πραγματικα μεσα απο την καρδια μου να γυρισετε γρηγορα πισω στο σπιτακι σας,να πανε ολα καλα κ να ειναι παντα μα παντα γερη η καθολικουλα!!!!!!!!!!!!!!!!!

να ειναι κοντα της η Παναγιτσα να την φυλαει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

περαστικα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εύχομαι να σας πάνε όλα καλά κ να μην είναι τίποτα τελικά....

στο παίδων έχω νοσηλευτεί κ εγώ κ η αδερφή μου, βέβαια πριν πολλά χρόνια...

πριν 5 χρόνια περίπου είχε νοσηλευτεί το ξαδερφάκι μου στο νευρολογικό τμήμα κ έχω να σου πω ότι σαν νοσοκομείο είναι το καλύτερο μη φοβάσαι, έχει φοβερούς γιατρούς κ τέλειο προσωπικό.

Ισχύουν ότι σου είπαν τα κορίτσια για το κρεβάτι κ τα φαγητά αλλά προσέχουν πολύ κ τους γονείς, έχει κ κραβατάκι για εσάς αλλά κ ντουζιέρες για να κάνετε μπανάκι αν μείνετε μέρες...εύχομαι πως όχι...

εσύ να σκέφτεσαι μόνο τη μπεμπούλα κ όλα τα υπολοιπα είναι οκ, εύχομαι κ πάλι να πάνε όλα καλά κ θα περιμένουμε νέα σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσι μου γλυκο ευχομαι απο καρδιας ολα να πανε καλα με το μπεμπακι σου!

Μην ανησυχεις ομως και μην αγχωνεσαι τοσο για την διαμονη σας εκει. Νοσοκομειο για παιδια ειναι, και απο οτι λενε και τα κοριτσια ειναι πληρως εξοπλισμενο.

Επίσης εχε στο μυαλο σου οτι οταν το μωρακι ειναι κατω τους ενος ακομα και για μια ουρολοίμωξη το τρέχουν στο παιδων! Ειναι τοσο ευαισθητούλια όταν ειναι τοσο τα μικρουλικα! Κι ειναι επηρρεπή σε διαφορα..(!) Πας σε ενα απο τα καλύτερα νοσοκομεια, ισως και το καλυτερο. Να σαι αισιοδοξη, σιγουρα δεν θα ναι τιποτα σοβαρο..

Να μας ενημερωνεις, ολα να πανε καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΜΙΝ ΑΝΗΣΗΧΕΙΣ,ΤΟ ΠΑΙΙ ΔΩΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑ......ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΘΑΡΟ Κ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ....ΑΠΟ ΕΜΠΕΡΙΑ ΤΙΣ ΑΔΕΡΦΗΣ ΜΟΥ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΛΕΩ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΟΒΓΕΝΕ ΜΕ ΑΣΘΜΑ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΣΧΕΔΟΝ ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΤΟΝ ΤΟΝ ΧΕΙΜΩΝΑ ΤΟΝ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟ ΤΟΝ ΒΓΑΖΑΜΕ ΕΚΕΙ....ΓΙΑ ΤΙΝ ΓΑΣΤΡΟΣΚΟΠΗΣΗ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΑΝ ΠΟΝΕΣΕΙ....ΑΛΛΑ ΑΠΟΤΙ ΞΕΡΩ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΝΑΡΚΩΣΗ ΟΛΙΚΗ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ ΝΑ ΒΡΕΙΤΕ ΤΙ ΦΤΑΕΙ Κ ΝΑ ΠΑΤΕ ΣΠΙΤΑΚΙ ΣΑΣ!!!!!!Η ΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ Κ Η ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΣ ΤΙΝ ΠΡΟΣΤΑΤΕΟΥΝ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχουμε περασει κι εμεις απο το παιδων...

νοσηλευτικαμε για 15 μερες οταν ηταν 2 μηνων

και πηγαιναμε καθε τοσο για εξετασεις λογω προωροτητας μεχρι που εγινε 2 χρονων

ειναι καλο νοσοκομειο και με πολυ καλους γιατρους και προσωπικο

σας ευχομαι να μην ειναι τιποτα και με το καλο να γυρισετε στο σπιτι σας!!!

..γραψε μας νεα οταν μπορεσεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η σκέψη μου είναι κοντά σε σένα και στο μωρό. Ολα θα πάνε καλά, σε φαντάζομαι μέσα σε χρυσαφένιο θεραπευτικό φως μαζί με το παιδί, να είστε χαρούμενες και υγιείς! Προτείνω και στις άλλες μανούλες να έχουν για σένα μια τέτοια εικόνα χαράς και υγείας στο μυαλό τους. Ολα βοηθούν, το νοιάξιμο και η αγάπη είναι θεραπευτικές.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχομαι να πανε ολα καλα για το Καθολικακι σου!Και εγω ειμαι απο Ροδο!Η κατασταση του νοσοκομειου μας ειναι τραγικη...Καλα κανεις και θα το πας το παιδι στο ΠΑΙΔΩΝ.Ειμαι σιγουρη πως δεν θα εχει τιποτα ανησυχητικο!Καλα αποτελεσματα!

Αληθεια,ποιον παιδιατρο εχεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχομαι να πανε ολα καλα για το Καθολικακι σου!Και εγω ειμαι απο Ροδο!Η κατασταση του νοσοκομειου μας ειναι τραγικη...Καλα κανεις και θα το πας το παιδι στο ΠΑΙΔΩΝ.Ειμαι σιγουρη πως δεν θα εχει τιποτα ανησυχητικο!Καλα αποτελεσματα!

Αληθεια,ποιον παιδιατρο εχεις;

beboulino σε ευχαριστω πολυ.....απο παιδιατρους πρεπει να ανοιξω καινουργιο θεμα.. :evil: εχουμε ομως τον Παπακωνσταντινου και δεν τον ξανααλλαζω με κανενα!!! οσο για το νοσοκομειο μας να μην το σχολιασω για

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχομαι να πανε ολα καλα για το Καθολικακι σου!Και εγω ειμαι απο Ροδο!Η κατασταση του νοσοκομειου μας ειναι τραγικη...Καλα κανεις και θα το πας το παιδι στο ΠΑΙΔΩΝ.Ειμαι σιγουρη πως δεν θα εχει τιποτα ανησυχητικο!Καλα αποτελεσματα!

Αληθεια,ποιον παιδιατρο εχεις;

beboulino σε ευχαριστω πολυ.....απο παιδιατρους πρεπει να ανοιξω καινουργιο θεμα.. :evil: εχουμε ομως τον Παπακωνσταντινου και δεν τον ξανααλλαζω με κανενα!!! οσο για το νοσοκομειο μας να μην το σχολιασω γιατι ΘΑ ΠΩ ΠΟΛΛΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστω πολυ ολες!!!

χθες παλι αγρια νυχτα....στριφογυριζε δεξια αριστερα και εκλεγε το μωρακι μου :( δεν μπορει να ησυχασει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινα και εγω τον Παπακωνσταντινου ελεγα να παρω,τον εχουν οι φιλες μου και ειναι ευχαριστημενες.Και εσυ εισαι ευχαριστημενη ετσι;Εγω να δεις τι εχω να πω για το νοσοκομειο μας...Γι'αυτο θα γεννησω στην Euromedica να ειμαι ησυχη!Ετσι και αλλιως ουτε μαιες εχουν στο νοσοκομειο ουτε τιποτα!Υπολειτουργει! :evil:

Ευχομαι να τελειωσει συντομα η ταλαιπωρια σας...Κριμα να τυραννιεται ετσι η κουκλιτσα σου!Πιστευω στην Αθηνα θα βρεις ακρη!Περαστικα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

beboulino με το καλο καταρχην το μπεμπακι σου :) ο Παπακωνσταντινου εκτος απο γιατρος ειναι και "ανθρωπος"!!! και τηλ περνει να δει πως παει η μικρη κ ολα!!! και στο παιδων επερνε ολη μερα μεχρι να μας τα κανονισει...ολα εκεινος τα κανονισε! θα μεινεις παρα πολυ ευχαριστημενη....δεν θα σκεφτεσε να τον παρεις τηλ μιπως ενοχλησεις....οτι ωρα κ μερα τον παρεις σου μιλαει με τον καλυτερο τροπο και συζηταει δεν σε "ξεπεταει" οπως ο αλλος ο .......να μην τον πω :twisted::twisted: περιληπτικα να σου πω οτι ειχα παει στον αλλον πουτ θεωρηται ο καλυτερος για 2η γνωμη και μου εβγαλε το μωρο προβληματικο και αλλεργικο στα ΠΑΝΤΑ και φυσικα μου εγραψε το γαλα των 60 ευρω οπως κανει σε ολα τα μωρακια και ηταν και ο λογος που τον ειχα αλλαξει στην αρχη....εβγεναν τα αποτελεσματα πεντακαθαρα απο ολα και εκεινος τα αμφισβιτουσε και ελεγε οχι το παιδι εχει το ταδε και το ταδε......και ποολαααααα αλλα.... :evil: τωρα που θα γυρισουμε με το καλο απο την ΑΘηνα και θα του παρω τα αποτελεσματα θα του τα τριψω στην μουρη....γιατι το μωρο δεν εχει αυτα που ειπε ...εχει κατι αλλο και ειναι αυτο που προσπαθουμε να βρουμε!!!!!! ασε που με το παραμικρο δινει φαρμακα....και στην αρχη που τον ειχα μου ειχε αλλαξει 9 γαλατα ειχαμε ξεσκισει το στομαχακι της....

τελος παντων μην τα θυμαμαι παλι κ τρελλενομαι... :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερίνα υπομονή κοπέλα μου και φτάνουν οι μέρες να πάτε Αθήνα.

Μην ανησυχείς για το Παίδων γιατί απ'ο,τι λένε τα κορίτσια θα σας φροντίσουν μια χαρά.

Να πω όμως και εγώ κάτι για το νοσοκομείο μας; Γιατί το κακολογείτε καλέ έτσι; Γέννησα εκεί και είμαι κατευχαριστημένη. Μαίες έχουν και μάλιστα με τεράστια εμπειρία (Χριστίνα, Ιωάννα, Μαρίνα, Μαρία) Το ότι στη βάρδια είναι λίγες δεν φταίνε αυτές αλλά το "καλό" μας το κράτος. ;) Και δεν θα αναφερθώ στους γιατρούς γιατί εκεί δεν σηκώνω κουβέντα, είναι απλά τέλειοι! Και είναι αυτοί που αντιμετωπίζουν τις "περίεργες" περιπτώσεις που φτάνουν νύχτα από την ιδιωτική κλινική.

Στην παιδιατρική όντως τα πράγματα με τους γιατρούς λίγο χωλαίνουν, αλλά δεν είναι και τόσο τραγικά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερίνα υπομονή κοπέλα μου και φτάνουν οι μέρες να πάτε Αθήνα.

Μην ανησυχείς για το Παίδων γιατί απ'ο,τι λένε τα κορίτσια θα σας φροντίσουν μια χαρά.

Να πω όμως και εγώ κάτι για το νοσοκομείο μας; Γιατί το κακολογείτε καλέ έτσι; Γέννησα εκεί και είμαι κατευχαριστημένη. Μαίες έχουν και μάλιστα με τεράστια εμπειρία (Χριστίνα, Ιωάννα, Μαρίνα, Μαρία) Το ότι στη βάρδια είναι λίγες δεν φταίνε αυτές αλλά το "καλό" μας το κράτος. ;) Και δεν θα αναφερθώ στους γιατρούς γιατί εκεί δεν σηκώνω κουβέντα, είναι απλά τέλειοι! Και είναι αυτοί που αντιμετωπίζουν τις "περίεργες" περιπτώσεις που φτάνουν νύχτα από την ιδιωτική κλινική.

Στην παιδιατρική όντως τα πράγματα με τους γιατρούς λίγο χωλαίνουν, αλλά δεν είναι και τόσο τραγικά.

σε ευχαριστω Φωτεινουλα... κ εγω εκει γεννησα...Καβαλακης για παντα :lol: το πως με αντεξε απορω!!!! και συμφωνω για τις Μαιες...ιδικα για την Χριστινα και την Ιωαννα!!!! εχει και μερικες "περιεργες" ομως ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

beboulino σε ευχαριστω πολυ.....απο παιδιατρους πρεπει να ανοιξω καινουργιο θεμα.. :evil: εχουμε ομως τον Παπακωνσταντινου και δεν τον ξανααλλαζω με κανενα!!! οσο για το νοσοκομειο μας να μην το σχολιασω για

για να διευκρινιζω εδω ενοουσα για παιδιατρους του νοσοκομειου ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Γειά σου κορίτσι μου! Καλώς ήρθες! Εδώ όλες έχουμε περάσει παρόμοιες καταστάσεις και σε καταλαβαίνουμε. Λυπαμαι για τις αποτυχιες... οι βιοχημικες είναι συνηθισμένες, δυστυχώς. Και εξωμητριες ακους ολο και πιο συχνα... Αλλα, να σε ρωτήσω, πώς σου προεκυψε εξωμητρια από εξωσωματικη; Η εξωσωματικη παρακάμπτει τις σαλπιγγες και απ αυτή την άποψη θεωρείται πιο ασφαλής, αφου η ετ γινεται απευθειας στη μητρα.  Σ αυτό που ρωτάς, να κάνεις όπως αισθάνεσαι. Αν δεν είσαι έτοιμη για νέα διέγερση, να προσπαθήσετε μόνοι σας. Σας δινει το οκ ο γιατρος; Η καλή ψυχολογία έχει μεγάλη σημασία στην εξωσωματικη, να μην πιεστεις, αν αισθάνεσαι κουρασμένη. Ύστερα είναι και το οικονομικό, που είναι υπολογίσιμο κόστος. Η ηλικία σου ποια ειναι;  Από την άλλη, σκέψου ότι τα κέντρα κλείνουν κάποια στιγμή τον Αυγουστο. Δηλαδή αν πατε τον Ιούνιο μονοι σας και δεν προκυψει, οριακά προλαβαίνετε τον Ιούλιο, αναλόγως και τις ημερομηνίες της περιόδου σου. Ζύγισε τα όλα αυτά. Πάντως ο ένας ή οι δύο μήνες δεν κάνουν την διαφορά. Εμεις εδω ειμαστε, όπου μπορούμε να βοηθήσουμε. Καλή επιτυχία.
    • @ditaki μωρε και γω εχω ενέργεια και εννοειταο δε με πήραν τα χρονια. Εσυ ομως εισαι ηδη εγκυος. Και η ολη διαδικασία της συλληψης εχει ενα αγχος. Απλα αλλο να εισαι πχ 32 και να προσπαθείς για 3ο και αλλο 36. Προσωπικά δεν εχω σκοπο να κανω ελευθερα πχ εφορου ζωης και όποτε ερθει. Αν ήμουν 32 πχ θα ελεγα οτι εχω μια 3τια ανετα μπροστα μου. Αντιθετως αν ειχα μονο ενα παιδι ναι θα προσπαθουσα οσο με επαιρνε. Και στα 40 μου ακομα. Και στα 40 φευγα. Αν ολα πήγαιναν καλα τωρα θα ειχα ηδη ενα ακομα μωρο. Αλλα τωρα δεδομενων των συνθηκων εχω ενα χρονο διάγραμμα. Αν ερθει μέχρι τότε καλως. Αν οχι παλι καλως.
    • @Elenaki12 λογικο ρε αγαπη να σπαζεσαι. Εμείς δουλευουμε βαρδιες κ μερικες φορες πεφτει να φευγει ο ενας για δουλειά πριν να γυρισει ο αλλος. Αστα. Με το καλο ο γαμος σας! Να σας πανε ολα τελεια!
    • Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια ! Δεν εύχομαι τίποτα άλλο από εκείνη τη μετά, να είμαστε καλά κ να έρθουν όλα όπως τα ονειρευόμαστε ! Με προτεραιότητα το μωράκι μας .. δυστυχώς το είδος της δουλειάς μου δεν μου επιτρέπει τέτοιες κινήσεις εύκολα, αλλά δεν ήθελα να χάσω κ αυτόν τον μήνα χωρίς λόγο! Κάνω τόσες θυσίες(καλή διατροφή, τεστ, συχνες επαφεσ Ακόμα κ πτώμα ) να το χάσω μόνο κ μόνο για τη δουλειά ;!;! Αν είναι να χαθεί ο μήνας να χαθεί από άλλες αιτίες όχι μόνο γιατί έχουμε κωλοδουλεια… συγγνώμη για αυτά που λέω αλλά με είχε πιάσει το παράπονο όταν είδα την κατακόκκινη γραμμή το μεσημέρι στο τεστ ωορρηξίας που πάλι έτυχε σε μέρα που δούλευα ..
    • Άντε μπράβο συγχαρητήρια κορίτσι μου με το καλό ο γάμος πάντα ευτυχισμένοι να είστε, αγαπημένοι και να έρθει το μωρακι σας να ολοκληρώσει την ευτυχία σας 🥰 καλα εκανες και έφυγες από την δουλειά δεν είναι να χάνονται τέτοιες μερες μακάρι να μπορέσετε και αύριο και μεθαύριο να έχετε μπόλικες επαφες 😊
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...