Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Ιανουαρίου Φεβρουαρίου 2012


Recommended Posts

Bre κορίτσια εκτός από την ωτίτιδα (που πάει καλύτερα) κρύωσα κιόλας :( (μάλλον με κόλλησε η μικρή) η οποία έχει μυτούλα κ βήχα κ το βράδυ μας ήταν πολυυυυ δύσκολο... Υποφέρει κ αυτό το καημένο. Τώρα την έχει πάρει η μαμά μου για ξεκουραστώ λίγο γιατί τα έχω παίξει τελείως..

Θέλω να σας ρωτήσω κάτι που με απασχολεί πολύ αυτές τις ημέρες.. Συχνοουρία έχετε κ με τι συχνότητα? Απλά βρε κορίτσια θυμάμαι ότι στην προηγούμενη εγκυμοσύνη δεν είχα τόση συχνοουρία σε αυτόν τον μήνα κ έχω ανησυχήσει γιατί έχω πολύ αυτές τις ημέρες. Δεν έχω καμία άλλη ενόχληση αλλά αύριο η μεθαύριο θα πάω να κάνω μια εξέταση ούρων για σίγουρα. Για πείτε λοιπόν μανούλες να αγχωθώ πολύ κ να πάω αύριο κιόλας?Έχει πέσει η ψοχολογία μου στα ταρταρα,,, η μικρούλα μου κρυωμένη, εγώ σκατά ουφ ουφ ουφ . .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 984
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αχ βρε ανθρωπακι περαστικα σας!! ευχομαι συντομα να ειστε και οι δυο καλυτερα...

εγω με τη συχνοουρια τα παω καλυτερα. Στην αρχη ημουν συνεχεια στην τουαλετα.το βραδυ σηκωνομουν τουλαχιστον 2 φορες!! Τωρα εχουν μειωθει οι επισκεψεις... μαλλον ανεβαινει η μητρα!Ευτυχως γιατι πολλες φορες ας πουμε σηκωνομουν στις 5 το πρωι και μετα δεν μπορουσα να ξανακοιμηθω!! δραμα...

Ναν τη λιστα θα την γραψεις σαν κειμενο κατω απο το λινκ του τικερακιου σου στον πινακα ελεγχου του προφιλ σου!

φιλια σε ολες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανθρωπάκι περαστικά και από μένα! Η συχνοουρία είναι φυσιολογική μην ανχώνεσαι. Θυμάμαι που διάβασα μια κοπέλα να λέει ότι για ένα διάστημα ένιωθε μεγάλη συχνοουρία και όταν πήγε στο γιατρό είδαν το μικρούλι να έχει βολευτεί μια χαρά πάνω στην κύστη! Βρήκε ζεστό μαξιλαράκι και άραξε το παιδί. :D Μπορεί να σου κάνει και εσένα τέτοια κόλπα. Μπορεί και να είναι και από το κρυωματάκι που έχεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anthropaki Μη μασας Τζενούλα κι εγώ τα ίδια με τη συχνοουρία γι αυτο και πήγα στο νοσοκομειο προχθες κ μου κανανε γενικη και καλλιεργεια και δεν ειχα τιποτα. Αφου φωναζω στον αντρα μου να μου βαλει κρεβατι στην τουαλετα γιατι βαρεθηκα να σηκωνομαι...μαλλον περάσανε την κυστη μας για στρωμα τα μωρά μας.Περαστικά σου γλυκιά μου.

Twiggy και Madi φιλάκια στις μουρίτσες σας και στις κοιλίτσες σας.. πάω να φάω η γουρούνα:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ??? Εμεις υπεροχαααα πηγαμε χθες γιατρουληηη κ μας ειδε ... κ εχουμε μεγαλωσει πολυ κ ειπε μαλιστα οτι το μωρο φαινεται μια βδομαδα μεγαλυτερο απ οτι ειναι κ οτι θα βγει ψηλο.. μαλλον ειναι κοριτσακι... το γυρησαμε απο δω το γυρησαμε απο κει πουλακι δεν ειδαμε :lol: αλλα μας ειπε οτι παντα υπαρχει πιθανοτητα λαθους κ οτι σιγουροι θα ειμαστε β επιπεδου αρχες οτωμβριου δηλ. οτι κ να ναι μονο γερο αλλα ειμαι τοσο χαρουμενη που το ειδα καλα μιλαμε για πολυ τουμπα αυτο το μωρακι...

anthropaki περαστικα κοπελα μου...

MaDi μου γιατι τοσο αβεστιο??? εγω το εχω σταματησει γιατι μ εφερνε εμετο ... αλλα θα κανω μια προσπαθεια μηπως το ξανα αρχισω αν τα καταφερω!!!!

Korina! μου γεια σου ...το καφε κ το ποτο εντελως , αλλα δεν ημουν κ ποτε πολυ φανατικη οποτε μ ηταν πολυ ευκολο

twiggy μου αντε κοριτσακι μου θα τη κανεις κ ολα θα ειναι μια χαρουλα ... μην μου αγχωνεσε μονο

konstantina :* μου τι κανεις ??? μηπως βολευεται εκει κ σε πιεζει..??? μαλλον δεν θα συμπεθερεψουμε τελικα :)

οσο για τις δουλεις εγω εκανα κ στην αρχη αλλα με πολυ προσοχη ..τωρα κανονικα κ οταν κουραστω σταματαω ...

πολλα φιλακια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!!! Τι κάνετε;; Πως πάνε οι κοιλίτσες;;;

SECONDCHANCE πραγρατικά μου λείπει πολύ όταν δεν είναι σπίτι αλλά τώρα που γύρισε πάλι δεν προλαβαίνω να τον μαζέψω :o:o . Της τρελλής γίνεται!!!!

Ναι ΝΑΝ μου με τους παπούδες ήταν. Χαμός έγινε!!! Τώρα δεν μαζεύεται με τίποτα!

ANTHROPAKI μην αγχώνεσαι με την συχνοουρία από 2 μηνών είμαι κάθε 1 1/2 ωρα στην τουαλέτα!!! Ασε που αν τύχει και κρατηθώ γιατι πχ εκει που βρίσκομαι δεν μπορώ να πάω κάπου, μετά σφίγγω τόσο πολύ που με πονάει η κοιλιά μου και όταν τελικά πάω τουαλέτα δεν βγαίνουν με τίποτα :shock::shock::shock: .

Φιλάκια σε όλες κοριτσάκια είμαι στη δουλειά τώρα θα προσπαθήσω να μπω αργότερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κορίτσια η αναγούλα που μου έφερε το σκούπισμα χτες κρατάει ακόμα και σήμερα. Αποχαιρετώ την ηλεκτρική σκούπα για τους επόμενους 5 μήνες. Πάλι καλά που κάνει κι εμένα δουλειές ο άντρας μου.

Μίλησα χτες με μία φίλη μου, νέα μανούλα, η οποία παρακολούθησε μαθήματα στο ιπποκράτειο. Εκεί οι μαίες τους είπανε ότι μπορούν να πλένουν πιάτα, να ξεσκονίζουν, να σιδερώνουν αλλά να μη βάζουν ηλεκτρική κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης και φυσικά όχι πολλά φάρμακα στο μπάνιο.

Αλήθεια, σκέφτεται καμιά από Θεσσαλονίκη να δηλώσει συμμετοχή στα μαθήματα που κάνουν στο ιπποκράτειο?? Εγώ λέω να το κάνω, ευκαιριά να γνωριστούμε κιόλας εκεί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολλές καλημέρες και από εμένα! Αυτές τις μέρες είμαι στο σπίτι στο ψιλοχαλαρό και είμαι συνεχώς στο mammy όπως βλέπετε. Μου φαίνεται πρέπει να ξεκινήσω κανένα βιβλίο να περνάει πιο γρήγορα η ώρα. Στους πρώτους μήνες που ημουνα χάλια και ξάπλωνα συνεχώς επειδή ένιωθα απίστευτη ατονία το ήθελα το κρεβάτι και τον ύπνο, τώρα όμως που νιώθω καλά δεν με χωράει ο τόπος μιλάμε. Το μυαλό μου είναι πότε να βγω έξω, να πάω μαγαζία, να αρχίσω αγορές για την μικρή μου! Ακόμα δε πήρα τίποτα. Αύριο περιμένω να μου στείλει ο αδερφός μου ότι πράγματα έχουν να μας δώσουν και να δω μετά τι θα μου λείπει και ανάλογα να πάρω τα υπόλοιπα. Πάντως χθες και σήμερα που ξαπλώνω περισσοτερο και δε κάνω ιδιαίτερες δουλειες είδα μεγάλη διαφορά. Οι συσπάσεις περιορίστικαν 3-4 τη μέρα. Μια χαρά νομίζω. Θέλει προσοχή και μέτρο τελικά. Την προηγούμενη εβδομάδα λίγο το παράκανα, πήγαινα στο γραφειο του άντρα μου πρωί και απόγευμα και μετά σπίτι έκανα και ψιλοδουλίτσες οπότε τα πήρε κρανίο η μικρή. Αυτή τη βδομάδα δε θα πάω γραφείο και από την άλλη λέω να πηγαίνω μόνο το πρωί για λίγο.

EVITA κοριτσάκι μάλλον ε; :D Γερό να είναι και με το καλό να έρθει! Ασβέστιο παίρνω μόνο 1 αναβράζον την ημέρα. Μαγνήσιο παίρνω 4. Το μαγνήσιο βοηθάει στις συσπάσεις και στα πονάκια της μήτρας. Ελπίζω να μην χειρότερέψουν και να μη χρειαστεί να μου αυξήσει τη δόση.

Κορίνα προσπάθησε να κάνεις όσο το δυνατόν λιγότερες δουλειές. Εμένα πλέον όποτε κάθομαι όρθια πάνω από 7-8 λεπτά αρχίζει να πονάει η πλάτη μου. Αρχίζω να ζορίζομαι στο μαγείρεμα και στα πιάτα. Τα κάνω με πολλά διαλείματα. Σκούπα έχω να βάλω από το Πάσχα. Ο άντρας μου βάζει όποτε το θυμηθεί. Βέβαια το αποτέλεσμα είναι λίγο για γέλια, αλλά από το ολότελα ...!

Αυτά για την ώρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια!!

εβιτα κοριτσακι κι εσυ?? πωπω της μπεμπας θα γινει.. ;) μπραβο ολα μια χαρα, με το καλο η β΄επιπεδου τωρα..

κορινα με το μαλακο οι δουλειες, εγω τις κανω γιατι φαινεται οτι με παιρνει.. Αν και οπως η μαντι αν μεινω πολλες ωρες ορθια ποναει η πλατη, οποτε σταματαω!

ανυπομονω να πει σιγα σιγα το φθινοπωρο να αρχισω παλι τη γιογκα μου.. νιωθω οτι εχω σκουριασει!

Ποια ρωτουσε που θα γεννησουμε? Εγω μπορω να επιλεξω μεταξυ Μητερα και Λητω αλλα κλινω προς το δευτερο, ειναι πιο οικονομικο και νομιζω πιο φιλικο, εχει και διαφορα μαθηματα, γιογκα, ψυχοπροφυλαχτικη, θηλασμου... Εχει καμια δευτερομανουλα γεννησει εκει?

πολλα φιλια σε ολες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια τι μου κανετε; όλες καλά; Εγώ μια χαρά ειμαι σημερα ήμουν σπιτι φιλης μου για καφέ και επαιξαν τα παιδιά μας και όλα καλά. Αρχισα να φτιαχνω την λιστα. οποια μπορει ας μου πει την πητ της και τι φυλο οποια ξερει για να μην ψαχνω στις σελιδες να τα βρω και για να μην κανω πραξεις η εγκυος κριμα ειναι! η άνοια καραδοκεί! Αυτά για την ώρα φιλακια σε όλες, επισης αν εχετε αποφασισει και το νοσοκομειο πειτε το μου και αυτο. Ευχαριστώ πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α! και ποια κοπέλα ρωτούσε για συχνοουρία; μου εχουν σπάσει τα νεύρα! πάω στην τουαλέτα 15 φορες την ημερα και την νυχτα προς ξημερώματα απαραιτήτως μια φορά. Μονο όταν ειμαι εξω δεν πηγαινω γιατί σιχαινομαι. Α! και κοριτσια αν εχω ξεχασει ονοματα που σιγουρα έχω μην με παρεξηγείσετε απλά πειτε να προσθεσω στην λιστα μαζί με οποιες αλλες πληροφορίες , ευχαριστώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέραααααααααααα

Σήμερα είπε το ζουζούνι να με ταράξει στις συσπασούλες και την εβγαλα ξάπλα όλη μέρα...τώρα όμως ηρεμήσαμε. twiggy εγω ακόμα φύλο δεν ξέρω, ελπίζω την άλλη Παρασκευή να μάθω..ημερομηνία έχεις απ ότι βλέπω, και θα γεννήσω είτε στο Ιπποκράτειο είτε Παπαγεωργίου Θεσ/νίκης, όποιο έχει εφημερία εκείνη τη μέρα.

Πολλές μπέμπες η παρέα ή μου φαίνεται? Προς το παρον μόνο ένα επιβεβαιωμένο "γαμπρό" έχουμε ... της nan .. χαρέμι θα ανοίξει ο μπαγάσας χαχαχα

Πως είστε όλες κατά τα άλλα? Φιλάκιαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!

Όχι ότι θα με θυμάστε τόσο καιρό που έχω να μπω -ας όψεται η δουλειά και η οικογένεια- αλλά πέρασα να πω ένα γεια... Ελπίζω όλες οι κοιλίτσες να είναι καλά, και καλώς ήρθαν και οι άλλες μανούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου! Γυναικοκρατούμενοι μήνες αποδεικνύονται; :D

MaDi συσπασούλες είδα; Περαστικά σου και γρήγορα! Κι εδώ νιώθω κάτι περίεργα/ύποπτα τελευταία, αλλά δεν υπάρχει η επιλογή της ξεκούρασης :? Πήγες για Β' επιπέδου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια τι μου κανετε; όλες καλά; Εγώ μια χαρά ειμαι σημερα ήμουν σπιτι φιλης μου για καφέ και επαιξαν τα παιδιά μας και όλα καλά. Αρχισα να φτιαχνω την λιστα. οποια μπορει ας μου πει την πητ της και τι φυλο οποια ξερει για να μην ψαχνω στις σελιδες να τα βρω και για να μην κανω πραξεις η εγκυος κριμα ειναι! η άνοια καραδοκεί! Αυτά για την ώρα φιλακια σε όλες, επισης αν εχετε αποφασισει και το νοσοκομειο πειτε το μου και αυτο. Ευχαριστώ πολύ!

nan euxaristoume gia thn lista.kai egw koritsaki perimenw kai 8a gennhsw sto attiko..filia!!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nan εμένα η ΠΗΤ μου κανονικά είναι 1/1/2012. Βέβαια όλα δείχνουν ότι θα πάω με καισαρική για 20/12/2011 αλλά επείδή δεν είναι ακόμη 100% σίγουρο βάλε μου καλύτερα την 1/1/12.

Kuo welcome back! Δεν σε ξεχάσαμε βρε μη στεναχωρίεσαι. Δείχνουμε κατανόηση στις δευτερομανούλες ειδικά στις μωροδευτερομανούλες! :D Το β-επιπέδου το έκανα πριν μια εβδομάδα και το κοριτσάκι μας ήταν 380 γραμάρια. Φυσιολογικό μας είπε ο γιατρός για την εβδομάδα της. Εσύ πότε θα το κάνεις; Από ότι βλέπω αγοράκι εσύ ε; Να και άλλος γαμπρός κορίτσια! :lol: Δεν υπάρχει καμιά γιαγιά να σε βοηθήσει με την μικρή σου να ξεκουραστείς λιγάκι;

SecondChance και εγώ ξάπλα σήμερα! Είπα να σου κάνω παρεούλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ για τις άμεσες απαντήσεις στο θέμα της συχνοουρίας. Απλά προβληματίστηκα αρκετά γιατί στην πρώτη μου εγκυμοσύνη μόνο στις τελευταίες εβδομάδες είχα τόσο πολύ συχνοουρία. Στο 2ο τρίμηνο δεν είχα, όποτε σήμερα έκανα μια εξέταση ούρων κ αύριο θα ξέρω για σίγουρα.

Ναν εγώ έχω ΠΗΤ 17-2-2012, ( αλλά λόγο προηγηθείσας καισαρικής ίσως να πάμε ένα τσακ νωρίτερα), το φύλλο δεν το ξέρουμε ακόμα..

Τζένη, ξάπλα να ξεκουραστείς, μην κουράζεσαι καθόλου, μόνο χαδάκια στην κοιλίτσα.

Πάντως κ εγώ κορίτσια με τις δουλειές δεν το παλεύω. Το σπίτι είναι πολύ μεγάλο, η μικρή μου ζουζου κάνει τις ζουζουνιτσες τις συνέχεια κ προσπαθώ να βγάλω μια άκρη.. Έχω μια γυναίκα καθε 2η εβδομάδα αλλά είναι πολύ λίγο. Το έχω αποδεχτεί ότι δεν γίνεται να είναι όλα στην τρίχα όπως πριν..

Θέλω να γράψω ξεχωριστά στην καθε μια, αλλά είμαι οff. Η ωτίτιδα καλά κρατεί κ το κρυωματάκι επίσης. Ευτυχώς εχτές κοιμήθηκε σχετικά καλά η μικρή κ μαζί με αυτή κ εγώ γιατί τα έχω παίξει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kuo εγω δε σε γνώρισα πριν οπότε....χάρηκα πολύ και όλα να σου πάνε καλά!!!

madi αντε σήμερα εγώ κι εσυ τεμπέλες ε? Τώρα έχω συνέρθει αρκετά, σταμάτησαν οι συσπάσεις.. ένα περιεργο πράγμα ρε παιδιά.. ο άντρας μου έλειπε απο χθες για δουλεια και με το που γυρισε σημερα και μου χαιδεψε την κοιλιτσα οι συσπασεις εξαφανιστηκαν!! Κοιτα να δεις που το μωρο εχει αδυναμια στο μπαμπα απο τώρα χιχι.

Σήμερα φυγανε τα δυο μεγάλα μου παιδάκια στους παππουδες και το σπιτι ειναι πολύ ήσυχο...καλή είναι και η ηρεμία για λίγο.

Καληνύχτα και φιλάκια σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑ .....

ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ ΣΗΜΕΡΑ...??? ΕΓΩ ΣΗΚΩΘΗΚΑ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ ... ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΞΑΝΑ ΚΑΝΩ ΥΠΕΡΗΧΟ... ΤΟ ΞΕΡΩ ΘΑ ΜΕ ΠΕΙΤΕ ΤΡΕΛΗ ΑΛΛΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ Μ ΤΟ ΕΚΛΕΙΣΕ ... ΕΠΕΙΔΗ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΛΑΘΟΥΣ ... ΠΗΡΕ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙ ΣΤΟ ΡΕΑ ΓΙΑ ΤΗ Β-ΕΠΙΠΕΔΟΥ Κ ΡΩΤΗΣΕ Κ ΓΙΑ ΥΠΕΡΗΧΟ , ΜΕ ΠΑΙΡΝΕΙ Κ Μ ΛΕΕΙ '" ΘΕΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΝΑ ΣΙΓΟΥΡΕΥΤΟΥΜΕ???'" ΟΠΟΤΕ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΞΑΝΑ ΚΑΝΩ :lol::lol::lol: ΘΑ ΤΟ ΔΩ ΠΑΛΙ ΤΟ ΜΙΚΡΟΥΛΙ Μ....

twiggy ΜΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΚΟΡΙΤΣΙ ΚΑΤΣΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ Κ ΣΗΜΕΡΑ... ΕΣΥ ΠΟΤΕ ΕΧΕΙΣ ΑΥΧΕΝΙΚΗ??

nan ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ Η ΛΙΣΤΑ ΠΟΥ ΚΑΝΑΤΕ ΑΝΤΕ ΘΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΙ ΕΧΕΙ Η ΚΑΘΕ ΜΙΑ ... Κ ΓΩ ΣΤΟ ΑΤΤΙΚΟ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ !!!

kuo28 ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ??? ΠΩΣ ΠΑΕΙ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ??? ΦΥΣΙΚΑ Κ ΔΕΝ ΣΕ ΞΕΧΑΣΑΜΕ!!!

konstantina :* ΜΟΥ ΜΗΠΩΣ ΓΕΝΗΣΣΟΥΜΕ ΜΑΖΙ..??? Κ ΟΙ 2 ΑΤΤΙΚΟ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ....

anthropaki ΑΚΟΜΑ ΑΡΡΩΣΤΟΥΛΙ? ΑΝΤΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ>. ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΟΥ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ...??? ΜΗΝ ΑΝΧΩΝΕΣΕ ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΔΕΝ ΧΑΘΗΚΕ Ο ΚΟΣΜΟΣ...

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ Κ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΤΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΣΑΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!

εβιτα σιγα μην σε πουμε τρελη!! εννοειται να ξαναδεις το μωρακι, σιγα μην χασεις την ευκαιρια.. ;)

ανθρωπακι ασε μας με τις δουλειες!! :o θα συνηθισεις να μην ειναι ολα πεντακαθαρα πια τι να κανουμε, αφου ζοριζεσαι! ολα μια συνηθεια ειναι!!

κυο ολα καλα? δεν σε ξεχναμε μη φοβασαι..πως τα παει το μικρο?

μαντι και τζενη ελπιζω να ηρεμησατε λιγακι...

εγω αυριο επιτελους εχω την αυχενικη!! ευχομαι να πανε ολα καλα.. αντε να το δω παλι για να το πιστεψω κιολας!! :P

πολλα φιλια σε ολες τις κοιλιτσες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!

ΜaDi μπράβο! Πολύ όμορφα νέα. Με το καλό λοιπόν να έρθει το κοριτσάκι σας. Εγώ αύριο θα τον δω επιτέλους (έχουμε να κάνουμε υπέρηχο 1,5 μήνα). Όσο για βοήθεια... η μικρούλα δεν με ζορίζει τόσο, στη δουλειά τα παίζω τελείως, αλλά υπομονή...

Γεια σου και σένα SecondChance και με το καλό! Δύο παιδάκια ε; Σε ωραίες ηλικίες: αρκετά μεγάλα για να σε βοηθήσουν, όχι τόσο μεγάλα για βαρβάτη εφηβεία :P

Evita να έγινε λάθος σε τι πράγμα; Είχατε δει φύλο και δεν ήταν σίγουρο; Σωστός ο άντρας σου πάντως!

twiggy όλα καλά! Άντε να δείτε το μωράκι σας να ηρεμήσεις λίγο! Όλα καλά θα είναι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas kouklitses mou!!!ti kanoun oi koilitses sas???emeis eimaste arketa zwhres nomizw kai rixnoume klwtsitses synexws :):)twiggy ante eftase h mera kai sena na deis to mokrouli sou!!evita les na eimaste pareoula sto attiko??makari!!!les na exoume kai ton idio giatro??kala kaneis kai pas pali na to deis mhn agxwnesai.kuo kalws thn..den se ksexname,exeis treksimo perissotero apo emas to katalavainoume.anthropaki akomh pedeuesai???perastika!!nan pou mporoume na vlepoume auth thn lista??eimai asxeth.secondchance sigoura to mwraki niw8ei kai ton mpampa kai einai pio hremo.filakia se oles!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλησπερα και απο εμένα. Ολα πολύ καλά αν και εμεινα χωρις λόγο σχεδον αυπνη εχθες. Και εγω θέλω τοσο πολύ να κανω εναν υπερηχο να δω το μπεμπάκο αλλα πρεπει να περιμένω λιγες μέρες ακόμα. Τwiggy αντε θα κανεις την αυχενική και εσυ. όλες οι κοπελες ειστε καλα? Κονσταντινα μιας και εγω μην νομιζεις δεν ειμαι η σουπερ με τους υπολογιστες αυτην την στηλη μπορεις να την βλέπεις κάτω απο το δικό μου τικεράκι. Αν υπαρχει τρόπος να εμφανιζεται κατω απο ολων μας ας μας το πει μια κοπελα που ξέρει να το κανω. αυτα για την ωρα. καλό μεσημέρι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια. Τι κάνετε σήμερα;;;

TWIGGY καλά αποτελέσματα αύριο!! Αντε να το δεις το ζουζουνι να ησυχάσεις!!!

KUO Έχετε γεννέθλια σήμερα;; Χρόνια σας Πολλά!!! :ymparty: Πάντα ευτυχιμένη και με το καλό το μπεμπάκι!!!

ΝΑΝ κοριτσάκι έχω και ΠΗΤ 9/2/2012, θα γεννήσω στο ΡΕΑ (για τη λίστα σου!!)

Σας φιλώ κοριτσάκια γιατί είμαι στη δουλειά!!! Θα τα πούμε αργότερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φλωριάννα σε ευχαριστώ για τις πληροφοριες. Πολλά κοριτσια βρε παιδάκι μου μονο η Κυο και εγω εχουμε αγορια μεχρι τωρα. Αντε να βλέπουμε σιγά διγά και των υπολοίπων τι φυλο ειναι. καλό απογευμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...