Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν4


Recommended Posts

Δώρα, ναι, και τι δε μου έχει επιτεθεί!

Τι κουκουβάγιες, τι κατσαρίδες, τι μια φορά είχε μπει ένας τεράστιος μπάμπουρας στο δωμάτιό μου και κρυβόταν όλη μέρα και άρχισε τις βόλτες το βράδι που έπεσα για ύπνο, τι ποντίκι είχε μπει σε ένα από τα σπίτια που έμενα στη Θεσσαλονίκη... Τα τραβάω φαίνεται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 970
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

α τωρα που ειπες ποντικι αννα μαρια , μια φορα σε ενα αλλο σπιτι που εμενα παλια με τους γονεις μου,(δημοτικο πηγαινα), μεσα στο δωματιο ειε μπει ενα ποντικι κ το ειδα να περναει απο μπροστα μου κ το ειχα σκοτωσει με το ποδι!!!!! μπλιαχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ , αηδια , !!!!!!!!!!!!!!!!απορρω πως το ειχα κανει!!!!!!

πω πω τι μας επιασε σημερα με τα ζωηφια.....??????????? :lol::lol::lol::lol:

αχ τεντυ τι να πω...... δεν ξερω αλπιζω μονο να ξαπλωσω κ να ειμαι ενταξει μετα!!!!!

εσυ πως εισαι κοριτσακι μου????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηλιάννα μπλιάααααααααααααααααααααααααααααααααχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ!!!!!!!!!!!!!!!!!! Καλά, το ποντίκι που είχε μπει στο σπίτι μου στη Θεσσαλονίκη ήταν ολόκληρος αρουραίος. Αφού στην αρχή το πέρασα για γάτα!!!!!!!!!!!!!

Ευτυχώς το ένιωσα το μπεμπάκι και ησύχασα! Ουφ....!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια γεια σας!

αννα μαρια ακομα ειναι μικρουλη το μωρακι, σε λιγο καιρο θα το νιωθεις συνεχεια!! μην αγχωνεσαι1

τεντυ δεν ξερω, εκει που ειχαν σταματησει οι αναγουλες τωρα αρχισαν παλι.. στον ανασταση μια χαρα σαβουριαζα!

διααζω ποντικαι κουκουβαγιες μπλιαχ! εμεις οταν μεναμε στην πατρα ειχαμε πολλες νυχτεριδες!! ουυυ! εκει να δειτε τρομαρα! ειχε μπλεχτει μια φορα μια στα μαλλια της γιαγιας μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GEIA SAS KORITSAKI MOU!!!!!!!

HRTHA KAI EGW MOLIS GYRISA APO DOULEIA!!!!!!!!!!!

TEDDY MOU TELIKA EKLEISA RANTEVOU STO REA STIS 4 IOULIOU :)))))))))))))))))))))))))))))))GIOUPIIIIIIIIIIII

PWPW KORITSIA SHMERA O MPEMPIS ME ESPRWXNE TOSO DYNATA TO PRWI KAI APO TIS DYO PLERES...KAI ME PONAGE.........ARXIZEI MALLON KAI DEN EXEI POLY XWRO O GLYKOS MOU!!!!!!!!

ANNA MARIA EPITELOUS TO ENIOSES TO MPEMPAKI E?????DEN EINAI TELEIO????????

EGW APO DEYTERA VGAINW SE ADEIA :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

KATA TA ALLA KORITSIA PROSPATHW NA KANW YGIEINH DIATROFH...DYSKOLO PRAGMA VRE KORITSIA...APPAPAPA ME NYXIA KAI ME DONTIA KRATIEMAI........... :?:?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερααααααααααα!!Βρε titinaki πω πω τελεια κοιλιτσα εχεις!!φτου φτουυυυυυ!!!!

Πολυ ζεστη κοριτσια σημερα!!Και νομιζω αισθάνθηκα και το νινι!!!Μολις εφαγα και ενα τοστ με τυροκαυτερη μεσα και μου τιναξε τον εγκεφαλοοοοο καιειιιιιιιιιιιι!!! :lol::lol: και λεω να κλεισω την αυλαια και με ενα παγωτακι!!χεχε!!

φιλακια σε ολες σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααααααα να σας ρωτησω βρε κοριτσια, μου εδωσαν στο γυναικολογο χθες που πηγα μια κρεμουλα για ραγαδες και να την βαζω και στις θηλες ειπε για να μαλακωσουν απο τον αλλο μηνα ομως, τι να κανω να βαζω?βαζει καμιας σας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!

Εγώ πριν λίγο γύρισα απ' το σχολείο... Μας τρέλανε πάλι η ακατανόμαστη...

Κάναμε συνεδρίαση για την τελική γιορτή, στην οποία οι μαθητές είναι τιμώμενα πρόσωπα και τα κάνουμε όλα εμείς. Πέρσι παρουσίασα εγώ το πρόγραμμα, ενώ είχα πάρει άδεια και είχα πάει Θεσσαλονίκη για την υποστήριξη του διδακτορικού μου και επέστρεψα στο σχολείο τη μέρα της γιορτής. Λέω ότι φέτος κάποιος θα βρεθεί να κάνει την παρουσίαση. Την ώρα της συνεδρίασης με ρωτάει η δειυθύντρια αν θέλω να κάνω και φέτος την παρουσίαση, λέω "αν βρεθεί κάποιος άλλος προτιμώ όχι" και δεν προσφέρεται κανείς! Λέω ότι φοβάμαι μήπως δεν αισθάνομαι καλά και δεν μπορέσω (χαζομάρες, αλλά οκ, έχω μια καλή δικαιολογία για να το αποφύγω) και πάλι κανείς! Τελικά πάλι ανέλαβα εγώ... Γκρρρρρρ.......

Αφήστε που η καθηγήτρια των αγγλικών έρχεται κάθε φορά και μου λέει ότι θα κάνω κόρη. Μία είναι στρογγυλή η κοιλιά, μία έκανα στήθος (έλεος, τι στήθος, ούτε τα σουτιέν μου δε γεμίζω!!!), έλεος πια, λύσσαξε ότι θα κάνω κόρη. Ό,τι θέλω θα κάνω, αυτήν τι τη νοιάζει; Δε φτάνει που της πρότειναν στη συνεδρίαση να κάνει την παρουσίαση του προγράμματος και είπε ότι θα τρέμει η φωνή της!

Χριστίνα, μια χαρά η κοιλιά σου! Μεγάλωσε αρκετά βλέπω!

Η υγιεινή διατροφή είναι συνήθεια. Εγώ πλέον έχω συνηθίσει να τρώω πολλά φαγητά με λαχανικά, δημητριακά (π.χ. πληγούρι), ρύζι και τέτοια. Φρούτα απαραίτητα κάθε μέρα. Ευτυχώς δεν είμαι γλυκατζού και δε μ' αρέσουν τα φαγητά με κρέμα γάλακτος, βούτυρο και τέτοια. Φυσικά, θα φάω και τα σουβλάκια μου, και την πίτσα μου (που προτιμώ να φτιάχνω μόνη μου είναι η αλήθεια), αλλά γενικά αποφεύγω το κρέας, το οποίο περιορίζω σε μία-δύο φορές την εβδομάδα και τα πολλά λιπαρά. Εννοείται ότι μιλάω για προ εγκυμοσύνης περίοδο!

Αναστασία, τι να σου πω; Εγώ δεν έχω αρχίσει ακόμα κρέμα. Λέω ν' αρχίσω να βάζω λαδάκι.

Λένα, νυχτερίδες ε; Πολύ πιο φρικουλιάρικες απ' τις κουκουβάγιες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΥΚΛΕΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?Η ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ?ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ ΕΔΩ ΣΠΙΤΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΚΟΥΠΑ ΣΦΟΥΓ.ΜΑΓΕΙΡΕΨΑ ΠΙΑΤΑ ΕΠΛΥΝΑ ΜΠΑΛΚΟΝΙΑ Κ ΜΕΤΑ ΠΗΓΑΜΕ ΣΕ ΜΙΑ ΘΕΙΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΕΙΧΕ ΧΕΙΡΟΥΡΓΗΘΕΙ Η ΚΑΗΜΕΝΗ Κ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ Κ ΕΙΠΑ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΠΙΤΙ ΝΑ ΤΙΝ ΔΟΥΜΕ...ΓΙΑ ΒΡΑΔΥ ΛΕΩ ΝΑ ΦΑΩ ΤΟΣΤΑΚΙ Κ ΚΕΡΑΣΙΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΠΟΛΥ!!!!!!ΑΥΡΙΟ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΩ ΠΙΑ.

ΚΙΣΚΑ ΜΟΥ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΣΟΥ ΑΝΤΡΑΚΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ Κ ΓΩ ΤΑ ΣΙΧΑΙΝΟΜΑΙ ΚΑΤΣΑΡΙΔΕΣ ΚΛΠ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΜΥΡΜΗΓΚΙΑ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΠΑΓΙΔΕΣ....

ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙΣ ΚΟΥΚΟΥΒΑΓΙΕΣ ΤΙΣ ΤΡΕΜΩ ΠΑΛΙ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΜΙΑ ΗΜΟΥΝ Κ ΜΙΚΡΗ Κ ΦΟΒΗΘΗΚΑ ΤΡΕΛΑ....Η ΧΑΛΚΙΔΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΕΧΩ ΜΙΑ ΘΕΙΑ ΕΚΕΙ ΑΡΤΑΚΗ ΝΟΜΙΖΩ ΜΕΝΕΙ.

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΑΙ ΒΑΖΩ ΚΡΕΜΑ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΣΩΜΑ Η ΛΑΔΙ ΣΩΜΑΤΟΣ.

ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΝ ΑΝΧΩΝΕΣΑΙ ΟΤΑΝ ΧΑΛΑΡΩΝΟΥΜΕ ΚΑΝΟΥΝ ΠΑΡΤΙ ΧΑΧΑ!!!!!

ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΜΕΓΑΛΩΣΕ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ!!!!!ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΕ ΤΙΝ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΩ.....

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα εγκυούλες......

τι κάνουν οι κοιλίτσες????

Τιτιτνάκι βλέπω μεγαλώνει ο μπεμπούλης μεγαλώνει και η κοιλίτσα!!!! Φτου φτου!!!!

Κατσαρίδες.....ποντίκια....νυχτερίδες ακούω!!!!! Επιδρομή το ζωϊκό βασίλειο ε??? Έχω κι εγώ εμπειρία από νυχτερίδα, μπήκε κάποια στιγμή, δεν ξέρω πώς (γιατί έχουμε σίτες σε παράθυρα και πόρτες), στο πατρικό μου. Κάποια στιγμή καθώς κοιμόμουν άκουσα πως κάτι φτερούγιζε πάνω από το κεφάλι μου, σηκώθηκα κοίταξα και είδα κάτι να πετάει αλλά δεν το πρόλαβα και κρύφτηκε....άναψα φώτα, έψαξα δεν βρήκα τίποτα (χαράματα ήταν) και ξανάπεσα για ύπνο. Το πρωί που το έλεγα στους δικούς μου με κορόϊδευαν ότι το είδα στον ύπνο μου κτλ.....τελικά το πίστεψα κι εγώ ότι έπαθα παράκρουση!!! Μόλις νύχτωσε και ανάψαμε φώτα βγήκε τσάρκα η κυρία και είδαμε ότι ήταν νυχτερίδα!!!!!! Ανοίξαμε παράθυρα και πόρτες για να βγεί αλλά η μάνα μου την χτύπησε κατά λάθος με την σκούπα και την σκότωσε....έπεσε έξω από το παράθυρο και την κατασπάραξαν οι γάτες!!! Μπλιάξξξξξξξξ

Αχχχχχ μ'έχει φάει το άγχος και η αγωνία για αύριο...στις πέντε το απόγευμα έχω τον β'επιπέδου αλλά δεν ξέρω τί ώρα θα ξεμπερδέψουμε!!!!! Ελπίζω να πάνε όλα καλά και να σας έχω ευχάριστα νέα.....

Μυριάκι μου δεν ξεχνάω τα γενεθλιάκια αύριο αλλά επειδή δεν ξέρω αν θα προλάβω να μπώ να σου ευχηθώ θα στα πώ από σήμερα!!!!!! Να τα εκατοστήσεις κοριτσάρα μου, να είσαι γερή και με το καλό να πάρεις αγκαλίτσα τον μπέμπαρο τον χασμουριούλη!!!!!!! Ότι επιθυμείς στο εύχομαι στο δεκαπλάσιο καλό μου!!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty: [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif]

Θα πάω νωρίς για ύπνο απόψε...όσο λιγότερο σκέφτομαι τόσο λιγότερο θα αγχώνομαι.......

Φιλάκια πολλά σε όλες τις κοιλίτσες!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΩ Κ ΕΓΩ ΕΧΩ ΑΓΩΝΙΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΤΙΝ ΑΛΛΗ ΔΕΥΤΕΡΑ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ!!!!!!!

ΑΛΛΑ ΕΙΠΑΜΕ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΜΕ ΤΙΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΙΣ ΑΓΙΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ Κ ΤΙΣ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ ΜΑΣ ΟΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ!!!!!!!!!ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΝΑ ΜΠΕΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΟΚ?ΜΙΝ ΜΑΣ ΞΕΧΑΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΙΝ ΠΟΛΥ ΧΑΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΔΕΙΣ ΤΙΝ ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ!!!!!

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ Κ ΕΣΥ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ ΣΤΙΝ ΖΩΗ ΣΟΥ ΝΑ ΕΡΧΕΤΑΙ ΑΠΛΟΧΕΡΑ Κ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΣΑΣ!!!!!!!!!ΠΑΝΤΩΣ ΘΑ ΜΠΩ Κ ΤΟ ΠΡΩΙ Κ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!!!

Muriamaki χρόνια πολλά, να τα εκατοστήσεις,

με το καλό να γεννηθεί ο μπεμπάκος σας!!!

Θα γίνεις η καλύτερη μανούλα!!!

Νασιούλα με το καλό σήμερα!!!

Η σκέψη μου μαζί σου!!!

Όλα θα είναι τέλεια!!!

Αναστασάκο εγώ βάζω μια κρεμούλα

αλλά δεν είμαι και πολύ τακτική, κάθε

2-3 μέρες

Τιτινάκι τι γλυκιά κοιλίτσα είναι αυτή!!!

Φιλιάααααααααααααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα εγκυούλες τι κάνετε; Εμείς κάναμε την αυχενική χθες και την καταευχαριστηθήκαμε! Ητάν τέλεια γιατί το βλέπαμε για πάνω από ένα μισάωρο το ζουζουνάκι μας! :D Στην αρχή κοιμόταν η ψυχή μου και με χίλια ζόρια το ξύπνησε η γιατρός. Αφού ελέγξαμε χεράκια ποδαράκια, ρινικό οστό κτλ προσπαθούσε να το κάνει να γυρίσει αλλιώς για να κάνει και τις μετρήσεις στην σπονδυλική στήλη αλλά δε γύριζε με τίποτα. Ήθελε όλη την ώρα να μας δείχνει την φατσούλα του και κουνούσε συνεχώς τα χεράκια σαν να μας χαιρετούσε. Ήταν τόσο χαριτωμένο μας συγκίνησε! Η γιατρός μας είπε ότι είναι ζωηρούλη και πεισματάρικο παιδάκι αλλά τελίκα με πολύ κόπο κατάφερε και πήρε όλες τις μετρήσεις και μας είπε ότι είναι μια χαρά. Σε καμιά 10 μέρες θα βγούνε και τα αποτελέσματα από τις αιματολογικές.

Τώρα θα το ξαναδούμε σε σχεδόν 1 μήνα και πολύ μας κακοφάνηκε. Εκεί που το βλέπαμε κάθε εβδομάδα (γιατί μέχρι πριν λίγες μέρες είχα καφέ) τώρα μετά από ένα μήνα ... πολύ πίκρα :o

Μακάρι να αρχίσω να το νιώθω σε λίγες μέρες για να ησυχάζω.

Muriam χρόνια πολλά και από μένα κοπέλα μου με υγεία και με το καλό να κρατήσετε το μικρό σας και να είναι υγιαίστατο και τυχερό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα εγκυούλες τι κάνετε; Εμείς κάναμε την αυχενική χθες και την καταευχαριστηθήκαμε! Ητάν τέλεια γιατί το βλέπαμε για πάνω από ένα μισάωρο το ζουζουνάκι μας! :D Στην αρχή κοιμόταν η ψυχή μου και με χίλια ζόρια το ξύπνησε η γιατρός. Αφού ελέγξαμε χεράκια ποδαράκια, ρινικό οστό κτλ προσπαθούσε να το κάνει να γυρίσει αλλιώς για να κάνει και τις μετρήσεις στην σπονδυλική στήλη αλλά δε γύριζε με τίποτα. Ήθελε όλη την ώρα να μας δείχνει την φατσούλα του και κουνούσε συνεχώς τα χεράκια σαν να μας χαιρετούσε. Ήταν τόσο χαριτωμένο μας συγκίνησε! Η γιατρός μας είπε ότι είναι ζωηρούλη και πεισματάρικο παιδάκι αλλά τελίκα με πολύ κόπο κατάφερε και πήρε όλες τις μετρήσεις και μας είπε ότι είναι μια χαρά. Σε καμιά 10 μέρες θα βγούνε και τα αποτελέσματα από τις αιματολογικές.

Τώρα θα το ξαναδούμε σε σχεδόν 1 μήνα και πολύ μας κακοφάνηκε. Εκεί που το βλέπαμε κάθε εβδομάδα (γιατί μέχρι πριν λίγες μέρες είχα καφέ) τώρα μετά από ένα μήνα ... πολύ πίκρα :o

Μακάρι να αρχίσω να το νιώθω σε λίγες μέρες για να ησυχάζω.

Muriam χρόνια πολλά και από μένα κοπέλα μου με υγεία και με το καλό να κρατήσετε το μικρό σας και να είναι υγιαίστατο και τυχερό!!!

Καλημέρα MaDi,

τι όμορφα που είδατε το μπεμπάκι σας!!!Τέλεια!!!

με το καλό να πάρετε και τα αποτελέσματα από τα αιματολογικά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα καλημερααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τι κανετε εγκυουλιτες μου?????????πως ειναι οι κοιλιτσες????????

εμεις καλα ειμαστε σημερα!!!!!!ξυπνησαμε απο τις 7, εχω τον βρυκολακα τον αγγελο που δεν λεει να κοιμηθει λιγο παραπανω!!!! :shock::lol::lol::lol::lol: κουταλαωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!

κ σημερα φυσαει αρκετα εδω οποτε δεν το κοβω να παμε για μπανακι, εκτος αν σταματησει λιγακι ο αερας

κ παμε!!!!!!!!!!

μυριαμακι μου γλυκο ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΙΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ Κ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ!!!!!!ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!

:ymparty::ymparty::ymparty: [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion17.gif] [smilie=occasion17.gif] [smilie=occasion17.gif] [smilie=occasion17.gif] [smilie=occasion17.gif] [smilie=occasion1.gif]

νασιουλα μου προσπαθησε να εισαι ηρεμη κοπελα μου!!!!!!!!!!!!!!!!! σε περιμενουμε να μας πεις τα νεακια σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!που σιγουρα θα ειναι τα καλυτερα για την μικρουλα σου!!!!!!!!!!!!

σου στελνω μια αγκαλιτσα :YMHUG::YMHUG::-* κ τη σκεψη μου!!!!!!!!

μαντι μου πεισματαρικο το μωρακι σας,ε?????παντως το καταευχαριστηθηκατε!!!!!!!!!

αχ κ εγω εχω να το δω απο τις 3 του μηνα κ περιμενω πως κ πως να ερθει η δευτερα για να δω στη β επιπεδου!!!!!!

τεντυ μου πως εισαι κοριτσακι μου???????????η κοιλιτσα????

αναστασια μου εγω στην πρωτη εγκυμοσυνη εβαζα μια κρεμουλα στο στηθος,μετα δεν ξαναεβαλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Ηλιαννάκι,

από τα χαράματα ξυπνήσατε διαβάζω...

Κουράγιο μανούλα.....

Είμαστε καλά και εγώ και μπεμπουλίνα μου!!

Μετά από πολύ καιρό αποφάσισα να πιω λίγο

καφέ (χωρίς καφεϊνη!) γιατί δεν μπορώ να

κρατήσω τα μάτια μου ανοιχτά!!

Σε φιλώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

Μάντι, πολύ ωραία τα νέα σας!

Μύριαμ, χρόνια πολλά σου εύχομαι!

Ηλιάννα, πω πω, απ' τις 7 ε;

Δώρα, εγώ πίνω το πρωί ένα καφεδάκι κανονικό, όχι ντεκαφεϊνέ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα στις πιο γλυκές και όμορφες εγκυούλες...:)

Μαράκι μου τις καλύτερες ευχές μου για τα γενέθλια σου.....του χρόνου να σβήσεις τα κεράκια σου αγκαλιά με τον υπέροχο γιο σου...:)......

Μάντι μου....πόσο χαίρομαι με την χαρά σου......είδες που το μπεμπάκι σου είναι μια χαρούλα....:).....λίγη υπομονή και θα περάσουν οι μέρες μέχρι να ξανα αντικρύσεις την φατσούλα του στον υπέρηχο...:)

Νάσια μου......σήμερα είναι η πιο όμορφη ημέρα για σένα και την μπεμπούλα σου......όλα θα είναι τέλεια....μην αγχώνεσαι και μην αγωνιάς........η Παναγίτσα είναι στο πλευρό μας....σε φιλώ γλυκά...;)....αναμένουμε τα νεάκια σου...:)

Ηλιάννα μου...καλημέρα......πρωινή πρωινή βλέπω ότι είσαι.....:)......κάθησε στο μπαλκονάκι σου και απόλαυσε την καταπληκτική ημέρα...:)

Τέντι μουυυυυυυ......γλυκιά μου......ήπιες σήμερα το πρώτο σου καφεδάκι?....:).....καλά έκανες......και εγώ πίνω όταν βλέπω ότι θα με εγκαταλείψουν οι δυνάμεις μου.....και η μπεμπούλα σου να δεις πόσο θα το ευχαριστηθεί...σε φιλώ κουκλίτσα μου.....και εγώ και το νινάκι μου...:)

Άννα Μαρία μου......σε συγχαίρω για την αντοχή σου με το θέμα της γιορτής.......:)

Αναστασία μου......πώς είσαι?.....

μαιμουδάκι μου?....

πολλά φιλάκια σε όλες σας........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

Μάντι, πολύ ωραία τα νέα σας!

Μύριαμ, χρόνια πολλά σου εύχομαι!

Ηλιάννα, πω πω, απ' τις 7 ε;

Δώρα, εγώ πίνω το πρωί ένα καφεδάκι κανονικό, όχι ντεκαφεϊνέ.

Άννα Μαρία μου η αλήθεια είναι το ντεκαφεϊνέ καφεδάκι είναι λίγο σαν νερομένο,

δεν ξέρω βέβαια αν έτυχε, θα ξαναπροσπαθήσω!Αλλιώς και λίγο κανονικό δεν

νομίζω να κάνει κακό

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα στις πιο γλυκές και όμορφες εγκυούλες...:)

Μαράκι μου τις καλύτερες ευχές μου για τα γενέθλια σου.....του χρόνου να σβήσεις τα κεράκια σου αγκαλιά με τον υπέροχο γιο σου...:)......

Μάντι μου....πόσο χαίρομαι με την χαρά σου......είδες που το μπεμπάκι σου είναι μια χαρούλα....:).....λίγη υπομονή και θα περάσουν οι μέρες μέχρι να ξανα αντικρύσεις την φατσούλα του στον υπέρηχο...:)

Νάσια μου......σήμερα είναι η πιο όμορφη ημέρα για σένα και την μπεμπούλα σου......όλα θα είναι τέλεια....μην αγχώνεσαι και μην αγωνιάς........η Παναγίτσα είναι στο πλευρό μας....σε φιλώ γλυκά...;)....αναμένουμε τα νεάκια σου...:)

Ηλιάννα μου...καλημέρα......πρωινή πρωινή βλέπω ότι είσαι.....:)......κάθησε στο μπαλκονάκι σου και απόλαυσε την καταπληκτική ημέρα...:)

Τέντι μουυυυυυυ......γλυκιά μου......ήπιες σήμερα το πρώτο σου καφεδάκι?....:).....καλά έκανες......και εγώ πίνω όταν βλέπω ότι θα με εγκαταλείψουν οι δυνάμεις μου.....και η μπεμπούλα σου να δεις πόσο θα το ευχαριστηθεί...σε φιλώ κουκλίτσα μου.....και εγώ και το νινάκι μου...:)

Άννα Μαρία μου......σε συγχαίρω για την αντοχή σου με το θέμα της γιορτής.......:)

Αναστασία μου......πώς είσαι?.....

μαιμουδάκι μου?....

πολλά φιλάκια σε όλες σας........

Γλυκιά γλυκιά Miki,

έχετε τα φιλιάαααααααααααα μας!!!!

Πως είστε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δώρα, απ' όσο έχω διαβάσει, μπορούμε να πιούμε μέχρι τρεις κούπες νες τη μέρα! Από εκεί και πέρα, γίνεται επικίνδυνο. Ε, δε νομίζω να πιεί καμία τρεις κούπες νες τη μέρα. Εγώ πίνω το πρωί ένα νες με μισό κουταλάκι καφέ μέσα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσακια.μού!!!!!!!

Μυριαμάκη μου να τα εκατοστησεις ότι επιθυμείς και με το καλό να γίνεις μανούλα και να πάρεις αγγαλιτσα τον χουζούρη σου ;)))))))

Εγώ κοριτσακια είμαι στην δουλειά τελευταία μέρα σήμερα!!!!!ολεεεεεεεεε

Πολύ ζεστή βρε κοριτσακια πωπω...

Νασια μου περιμένουμε να μας πεις τα.νέα σου όλα τελεία να σου πάνε!!!!!

Μαντι μου χαίρομαι που είναι όλα καλά με το μωρακι σου...υπομονή θα περάσει ο καιρός και θα το δείς πάλι....και θα έχει μεγαλωσει πολύ πολύ.....

Πωπω κοριτσια αυτός ο μικρός μου με ξεπΑτωσε στο σπροξιμο το πρωί δεν με άφηνε σε ησυχία να κοιμηθώ.....ελπίζω να μην τον πλακωνω πολύ όταν κοιμάμαι....;(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Αυτό πολύ φοβάμαι ότι θα γίνει και θα γελάσουμε!! Θα γίνουν ξεκαθάρισματα 😀   Τραγικό που δεν κάθεται κάποιος να επιβλέπει και να βοηθήσει.. αχ σε νιώθω..κι εμένα έτσι μου παρατάνε τα ανίψια.. έρχονται επίσκεψη και ξαφνικά 'να πεταχτώ λίγο θυμήθηκα μια δουλειά' και επιστρέφουν όταν είναι να φύγουν 😀 πες ξεκάθαρα ότι θέλεις να στα κρατήσω και αν μπορώ πολύ ευχαρίστως!!
    • Καλησπέρα κορίτσια. Μόλις γυρίσαμε σπίτι από απογευματινό μπανιο με την μικρή και είδα στο εσώρουχο μου καφέ αίμα. Όχι όπως τις προηγούμενες ημέρες που ήταν ένα σκούρο μπεζ σε απειροελάχιστη ποσότητα. Τώρα ήταν σαν αίμα περιόδου. Εννοείται με έπιασαν τα κλάματα. Είπα στον άντρα μου ότι αν χάσω το μωρό, δεν θα το συγχωρήσω ποτέ στους γονείς του για την κούραση που τράβηξα 1 εβδομάδα τώρα. Ίσως να μην φταίνε αυτοί αλλά αυτή η κακή τους ενέργεια και η αδιαφορία τους είναι σαν να επιδείνωσαν την κατάσταση. Τους ανέφερα ότι ο γιατρός είπε να μην σηκώνω το μωρό όσο γίνεται, και η απάντηση τους (όχι σε εμένα απευθείας, αλλά στον άντρα μου), ήταν ότι η μάνα του έκανε μετακόμιση έγκυος. Εμένα αυτό μόνο κακία μου βγάζει. Ίσως είμαι απλά ταραγμένη και ψάχνω κάπου να αποδώσω ευθύνες.. ίσως μιλάει ο φόβος μου... Αλλά ειλικρινά έχω πανικοβληθεί και ταυτόχρονα έχω θυμώσει τόσο πολυ. Δεν ξέρω πως θα περιμένω μέχρι την Τρίτη που έχω την αυχενική. 
    • Κοίτα έχεις όλα τα δίκια του κόσμου όταν βλέπεις ομως ότι ο αλλος δεν καταλαβαίνει την κατάσταση σου με ωραίο τρόπο εξήγησε τους πως δε μπορείς πλέον...εν τω μεταξύ ζω κάτι αντίστοιχο..έχω έναν γείτονα Μ ένα κοριτσάκι κι αυτό θέλει συνέχεια να έρχεται να παίζει με τον δικό μου..ε το αφήνουν το παιδί και φεύγουν..δεν κάθονται ..κι εγώ αναγκάζομαι κάνω το διαιτητή μαζεύω το χάος μετά παιχνίδια δωμάτιο..άσε που πρέπει να έχω συνέχεια το νου μου μην πέσει κάπου μη χτυπήσει ...τελοσπαντων απ' τη μια δεν τους ήθελα και μέσ' τα πόδια μου γιατί τι να πεις και συνέχεια πρέπει να κάτσεις κι εκεί μαζί τους  ενώ τώρα κάνω και καμιά δουλειά η κάθομαι ...αλλά τώρα δε μπορώ να τρέχω πίσω να μαζεύω η να γίνει τίποτα και να βρω κάνα μπελα
    • Σ'ευχαριστώ πολύ! Άρα μέχρι τη Πέμπτη περιμένω κανονικά και βλέπουμε..
    • Προσπάθησε να βάλεις λίγο τα όρια σου από εδώ και πέρα γιατί όταν θα γεννήσεις και θα θες μια βοήθεια κατά 90% θα είναι άφαντοι 😕 Και σκέψου αν για εσενα όταν θα θες να αφήσεις κάπου το μωρο για να πας με τον αντρα σου για ενα φαγητό, θα έκαναν κάτι αντίστοιχο ;🤷‍♀️ ειναι ωραία να προσφέρεις βοήθεια αλλά αν είναι μονόπλευρο τότε θα πρέπει να κοιτάξεις και εσυ τον εαυτό σου ειδικά από εδώ και πέρα που θα έχεις και ένα μωρο  εγω το βλέπω με της κουμπαράς μου το παιδί κανονίζουμε όλοι το πρόγραμμα μας ανάλογα με το δικό της το παιδί ποτε  τρώει ποτε κοιμάται, να πάμε εμείς στο σπίτι τους να μην αλλάξει περιβάλλον η μικρή και γενικα ότι βολεύει σε εκείνους λες και εγω δεν έχω παιδί.. που αντικειμενικά έχω πιο δύσκολο παιδί εγω από το δικό της… θα δεις πολλά μετά την γεννά και από ανθρώπους που δεν το περιμένεις 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...