Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν4


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 970
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εγκυούλες καλησπέρα!!!!

είχαμε κανένα νέο από το Ηλιαννάκι και την Μύριαμ που είχαν β' επιπέδου?????? Κοριτσάκια περιμένουμε τα νέα σας με πολύ ανυπομονησία......μπείτε να μας πείτε!!!! Μου φαίνεται όμως ότι πήρε το μάτι μου κάτι τρισδιάστατες φωτογραφίες από τον Χρηστάκο της Ηλιάννας....

Ούτε τα κοριτσάκια μας που είχαν γιατρούλη μπήκαν να μας πουν νεάκια από τα ζουζούνια......

Αναστασία μου τζάμπα σε τρέλαναν από το μικροβολογικό του ΙΚΑ...αμ δεν είχες πεί ότι τις έκανες στο ΙΚΑ, τώρα εξηγούνται όλα...αφού οι άνθρωποι εκεί είναι όλοι αλμπάνηδες, δεν παίζονται με τίποτα!!!! Τους χρειάζεται χοντρή μηνυσάρα που σε τάραξαν και σε ταλαιπώρησαν έτσι έγκυο γυναίκα αλλά δεν θα βγεί και τίποτα δυστυχώς!!! Δόξα το Θεό όλα καλά λοιπόν.....μπράβο κορίτσι μου!!!!

Teddy μου ναι καλό μου πήγα κι εγώ για εξετάσεις σήμερα αλλά θα τα πάρω αύριο τα αποτελέσματα...αγωνιώ λίγο ειδικά για την coomps (επειδή έχω ρέζους αρνητικό) αλλά πρέπει να κάνω υπομονή ως αύριο...

Ρε κορίτσια ο άντρας μου εκτός από βλήμα είναι και επικίνδυνος μου φαίνεται τελικά.....εγώ έλειπα σήμερα από το πρωί, του είπα εκατό φορές να μην ξεχάσει να κλείσει πόρτες και παράθυρα όταν φύγει για την δουλειά γιατί εγώ θα αργούσα πολύ να επιστρέψω......έφυγε στις 3μιση κι εγώ επέστρεψα στις 9μιση το βράδυ και βρήκα τις μπαλκονόπορτες του σαλονιού διάπλατα ανοιχτές, δηλαδή για 6 ολόκληρες ώρες το σπίτι μου ήταν ορθάνοιχτο!!!!!!!! Και είμαστε και χαμηλά, με ένα σάλτο πηδάει ακόμα κι ένα μικρό παιδί στο μπαλκόνι μας......άλλους τους κάνουν διάρρηξη κι εμείς τους αφήνουμε τις πόρτες ορθάνοιχτες να μπουν με την ησυχία τους δηλαδή!!!!!! Ταράχτηκα τόσο πολύ, δεν μπορείτε να φανταστείτε τί βρίσιμο του έριξα.....δεν είναι να του έχω εμπιστοσύνη για τίποτα πια.....ούτε για τα αυτονόητα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία, έλα ντε, δεν είχες αναφέρει ότι τις έκανες στο ΙΚΑ τις εξετάσεις! Ο γιατρός μου δεν έχει καμία εμπιστοσύνη στα δημόσια νοσοκομεία (παρ' όλο που δεν είχα ποτέ πρόβλημα) και όποτε πήγαινα σε δημόσιο για αναλύσεις, πάντα κάτι έβρισκε λάθος!

Νάσια, κι εμένα κάνει τέτοιες βλακείες. Συνήθως το βράδι, όταν έρχεται να με πάρει απ' το σημείο που με αφήνουν οι οδηγοί μου, δεν κλείνει καλά τις μπαλκονόπορτες. Αλλά να αφήσει το σπίτι ορθάνοιχτο όλη μέρα και να φύγει, αυτό δεν το έχει κάνει ευτυχώς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα σας κοριτσακια μου!!τι κανετε?πως ειναι οι κοιλιτσες??

Ειχα μπει κ χθες το βραδυ κατα τη μιαμιση απτο κιν,εγραψα εχα ολοκληρο κατεβατο κ χαθηκε μετα.γκρρρρρ!!!τα νευρα μου!!!

Λοιπον τα νεακια μας σημερα,ειναι τα καλυτερα!!το αγορακι μου το μικρο ειναι παρα πολυ καλα!!ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ!!!!

κ το βαρος μας ειναι 473 γρ.

Βεβαια σε καποια φαση κοψοχολιαστηκαμε γιατι ο γιατρος εβλεπε ποση ωρα την καρδια του κ δεν μιλαγε καθολου.τον ρωταμε κ λεει πως δεν τον βολευει η θεση που εχει το παιδι.μετα στο καπακι χτυπαει η πορτα κ μπαινει μεσα ο γιατρος μου.ε εκει εμεινα καγκελο,τα χρειαστηκα!λεω: ''παει κατι ειδαν κ τον ειδοποιησαν καπως για να ερθει.'' ευτυχως ομως ηρθε για να δει αν ειμαστε καλα!!

ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ,ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ ΧΡΙΣΤΕ ΜΟΥ, ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ για τον μικρο μου χρηστακο!!!

Κοριτσακια μου περιμενουμε τα νεακια κ απο εσας που ειχατε γιατρουλη σημερα

Κ απο σενα μυριαμακι μου!!

ΠΑω να μπω απ'τον υπολογιστη γιατι κουραστηκα απ το κινητο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα στα κορίτσια!!!!!!!!!!!

Αναστασάκο χαίρομαι πάρα πολύ!!!Μπράβο κοριτσάκι μου, τέρμα το ΙΚΑ από εδώ και πέρα!!

Με το καλό να κάνεις το β επιπέδου!!!

Ηλιαννάκι μπράβο και σε σένα!!Τέλειος ο μικρός Χρηστάκος!!

Νασιούλα καλά αποτελέσματα καλό μου!!Και εγώ την Πέμπτη πάω για coomps!!

Αλήθεια αν βγει θετικό τι κάνουμε;

Νία περιμένουμε και τα δικά σου νεάκια!!!

Φιλιά σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!τι κανετε εγκυουλες μου???????????????????????ξυπνησατε?????????????????

εμεις καλα ειμαστε, εχουμε ξυπνησει εδω κ καμιαωρα σχεδον.εφτιαξα γαλα στα παιδια,ταισα αγγελο ,τωρα θελω να φτιαξω να φαω τιποτα (πρωινο),καφεδακι για να ανοιξει το ματι κ να μαζεψω γιατι εδω μεσα γινεται ενας χαμος!!!!!αααααααα κ να βαλω την αννα μαρια μου να μαζεψει το δωματιο της κ τα παιχνιδια της απο'δω!!!!!!!!

τιτινακι μου να'σαι καλα κοριτσακι μου!!!!!!!!!ναι προφιλ καθοτανε ο κυριουλης!!!!!! :lol:

ο μπεμπακος σου τι κανει???κλωτσαει κλωτσαει?????

μυριαμακι μου που εισαι κοριτσακι μου?????? να μας τα νεακια σου???

ευη μου εφτιαξε ο αντρουλης σου κρεπα????πως ειστε?????

νασιουλα μου........ πω πω ο αντρας σου τα αφησε ολα ορθανοιχτα ε??????τουλαχιστον να μην παιδευτουνε οι κλεφτες να μπουν ανετα!!!!......!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

α βρε μα καλα κ εσυ με το βυζι απ'οξω υποδεστηκες τον ανθρωπο?????? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

πω πω αν εκανε κ εμενα κατι τετοιο δεν θα ακουγε κ λιγα!!!!!!

πολυ γελασα με την απροσμενη επισκεψη κοπελα μου!!!!!!

αναστασια μου στο ικα σου τα κανανε αυτα ,ε????........ κ εγω ειχα παει στην πρωτη μου εγκυμοσυνη για εξετασεις στο ικα (για να μην πληρωσω εξω κ μου βρηκαν πως εχω στιγμα ενω ηξερα πως δεν εχω,πηγα να τρελαθω!!!!!ε κ απο τοτε δεν ξαναπηγα!!!!!!!καλυτερα να πληγρωνεις παρα να περνας τοσα!!!!!!

αννα μαρια μου ποτε τελειωνετε απο το σχολειο εσεις????

τεντυ μου πως εισαι κοπελα μου????το μωρακι σου????????????τι ειναι το coomps κοπελα μου?????

μικι μου τι κανεις κοριτσακι μου??????το νινακκι σου??????

νιακι μουυυυυυυυυυυυυπως εισαι καλη μου??????τα μωρακια σου????τι εγινε με τον γιατρο?????

μαρακι μου τι κανεις??????τελικα το χασατε το μπανακι ε????τα παιδακια σου πως ειναι??????το αγορακι σου στην κοιλιτσα?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Ηλιαννάκι!!!

το coomps είναι μια εξέταση που κάνουμε όσες έχουμε ρέζους αρνητικό στην

ομάδα αίματος!Ξέρω ότι αν αυτό βγει θετικό τότε κάνουμε μια ένεση.

Περιμένω να μου πει η Νάσια που γνωρίζει καλύτερα!

Δεν θα πάτε κανένα μπανάκι σήμερα;

Φιλιάαααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α οκ μαλιστα, τεντυ μου!!!!!!!!!ρωτησα γιατι πρωτη φορα το ακουω!!!!!!!!

λεμε να παμε για μπανακι σημερα,αν βεβαια δεν φυσαει, γιατι χθες φυσαγε αρκετα κ το χασαμε!!!!!

φιλακια στην κοιλιτσα!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α οκ μαλιστα, τεντυ μου!!!!!!!!!ρωτησα γιατι πρωτη φορα το ακουω!!!!!!!!

λεμε να παμε για μπανακι σημερα,αν βεβαια δεν φυσαει, γιατι χθες φυσαγε αρκετα κ το χασαμε!!!!!

φιλακια στην κοιλιτσα!!!!!!!!!

Ελπίζω να τα καταφέρετε κοριτσάκι και να κάνετε μπανάκι!!

Φιλάκια στη μανούλα και σε όλα τα παιδάκια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERA KORITSAKIA!!!!!!!TI KANETE ???EGW DEN KOIMITHIKA KALA...OLO KSYPNAGA KAI OPWS PANTA EKANA SVOURES KAI XYPNISA PIASMENH PANTOUUUUUUU!!!!!!!!!!!!!PONANE TA KOKKALAKIA MOU KAI H MESH :(:(:(:(:(

TEDDY MOU EYXOMAI NA SOU PANE OLA KALA ME AYTHN THN EXETASH!!!!!

HLIANNA KALO MPANIOOOOOOOOOOO ELPIZW NA MHN SAS KANEI AERA!!!!!

NA KAI H KOILITSA MOU SHMERAAAAAAAAAAAA 30+4

post-11182-1387393728024_thumb.jpg

post-11182-13873937281012_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου! Εχω καιρό να μπώ κ θα με έχετε ξεχάσει, το ξέρω, αλλα πραγματικά τρέχω μια με τη δουλειά κ μια με τη μικρή όλη μέρα! Διαβασα λιγα απο τα νεάκια σας κ πολύ χαίρομαι που όλα μα όλα πανε καλα για όλες. Εγω αύριο έχω γιατρό κ θα δει και τα αποτελέσματα της αυχενικής , για να δουμε τι θα μου πει για αμνιοπαρακέντηση. Εχει κανει καμια απο εσας για να μου πει?

Ο αιματοκρίτης μου έχει ήδη πέσει απο το 38 στο 32 κ πρεπει να δω τι θα κανω κ με αυτό. Ουφ!

Περιμένω με αγωνία αυριο την επισκεψη στο γιατρό μου!

Σας φιλώ κοριτσάκια μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσαροι!

Τι κάνετε;

Ηλιάννα, τέλειος ο μικρούλης! Το σχολείο τελειώνει την Πέμπτη, ζήτωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δώρα, φιλάκια στην κοιλίτσα και καλή επιτυχία στις εξετάσεις.

Χριστίνα, μακάρι να μπορέσετε να πάτε για μπανάκι!

Βρε Μαρούλι, από πού ξεφύτρωσες! Μην ανησυχείς, δε σε ξεχνάμε!

Η Μύριαμ τι απέγινε;

Σήμερα ένιωσε το μωρό και ο άντρας μου και χάρηκε πάρα πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια...εγώ δεν ανήκω εδώ..είμαι παλιά κ ήδη μητέρα...μπήκα να πω συγχαρητήρια σε μια παλιά αδυναμία....Αννα Μαρία συγχαρητήρια κοπέλα μου...άργησα λίγο αλλά με τη μικρή δε μπαίνω...ουρεόπλασμα είχα κ εγω αλλα δε μου είχε δώσει καμια θεραπεία πριν γεννήσω...

τιτινα γεια σου...αχ τι μου θυμισες...δε μπορούσα με τίποτα να κοιμηθώ στις εβδομαδες σου....εγω είχα κ τσουξιμο στην κοιλια όποτε γυρνουσα πλευρό...κ απο κάτω λες κ με τραβούσες....σφαχτες σε στομαχι...ασε...αλλα αξιζουν όλα.....

συγγνωμη για τη σφηνα μου κοριτσια....Αννα Μαρια πολλα φιλία στην κοιλίτσα...κ σε ολες σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελευθερία, ευχαριστώ για τα συγχαρητήρια! Λίγο ετεροχρονισμένα, βέβαια, αλλά πάντα καλοδεχούμενα!!!

Τι απέγινες καλέ; Πού χάθηκες; Μας έλειψαν οι προβληματισμοί σου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ ΚΑΝΑΜΕ Κ ΤΙΝ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΕΧΘΕΣ Κ ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΚΑΛΑ ΕΥΤΗΧΩΣ ΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ Κ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΧΘΕΣ ΠΟΛΥ ΖΩΗΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΟΥΝΟΥΣΑΜΕ ΧΕΡΙΑ Κ ΠΟΔΙΑ Κ ΚΑΝΑΜΕ ΑΣΧΗΜΕΣ ΧΕΙΡΟΝΟΜΙΕΣ ΜΟΥΤΖΩΝΑΜΕ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΧΑΧΑ!!!!Κ ΖΥΓΙΖΑΜΕ 425 ΓΡΑΜΑΡΙΑ ΠΡΑΜΕ ΑΠΟ ΤΙΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΔΕΥΤΕΡΑ 50 ΓΡΑΜΑΡΙΑ ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ?ΤΩΡΑ ΥΠΟΜΟΝΗ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΝΑ ΠΑΜΕ ΞΑΝΑ ΓΙΑ ΥΠΕΡΗΧΟ.ΔΕΝ ΜΠΗΚΑ ΧΘΕΣ ΕΙΧΑ ΚΟΣΜΟ ΑΠΟ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ Κ ΜΕΤΑ.

ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΓΛΥΚΙΑ ΚΟΙΛΙΤΣΑ!!!!!!!!!

ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ Ο ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ!!!!!!!!

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟ ΙΚΑ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΛΑ ΛΑΘΗ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΝΤΑ ΕΞΩ ΤΑ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΑ.ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΟΚ!!!!!!

ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕΣ Κ ΤΟΝ ΜΑΛΩΣΕΣ ΜΑ ΑΦΗΝΕΙ ΑΝΟΙΧΤΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ?ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ...Κ ΕΜΕΝΑ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΤΕΤΟΙΑ ΕΚΑΝΕ Κ ΤΟΝ ΚΑΤΣΑΔΙΑΣΑ Κ ΤΟ ΕΚΟΨΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ Η ΚΛΕΦΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΝ ΜΠΕΙ Κ ΤΙΠΟΤΑ ΣΠΙΤΙ ΦΙΔΙ ΚΛΠ.ΧΤΥΠΑ ΞΥΛΟ.

ΜΙΚΙ Κ ΝΙΑ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ....ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ!!!!!!!

ΤΕΝΤΥ ΜΟΥ ΤΙ ΕΞΕΤΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ?

ΜΑΙΜΟΥΔΑΚΙ Κ ΜΑΡΑΚΙ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?

ΚΙΣΚΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?

ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΟΛΑ ΚΑΛΑ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ?ΜΕ ΤΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟ ΤΙ ΕΓΙΝΕ?

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΙΝ ΞΕΧΑΣΑ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ!!!!!!ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα Μαρία μου πώς να μη χαθώ....τρέξιμο τρελό...μωρό,δουλειά....θα επανέλθω αν έλειψαν οι προβληματισμοί μου...χαχαχαχαχα....όλα καλά να πάνε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και πάλι!!!

Άννα Μαρία μου σε ευχαριστώ πολύ,

όσο περνάει ο καιρός θα το νιώθετε όλο

και πιο πολύ το μπεμπάκι!Εκεί να δεις τι

θα πάθει ο άντρα σου........

Δεν μας έβαλες φωτό την κοιλίτσα σου!!

Muriamaki μπράβο κοριτσάκι μου, πολύ

χαίρομαι κοριτσάκι μου!!Χειρονομίες διάβασα

ο γλυκούλης...

Θα κάνω μια εξέταση επειδή έχω αρνητικό

ρέζους, δεν ξέρω ακριβώς.Περιμένω να με

ενημερώσει η Νάσια που έχει ξανακάνει

και γνωρίζει καλύτερα!

Τιτινάκι η κοιλίτσα τέλεια!Δεν βολεύεσαι καλό μου;

Υπομονή έρχεται ο μπεμπάκος!!!!!!!!!!!!!

Marouli με το καλό αύριο που θα πάτε στο γιατρό!

Έχω κάνει αμνιοπαρακέντηση, δεν είναι τόσο χάλια

όσο ακούγεται. Μεγάλο κομμάτι είναι ψυχολογικό.

Αν μπορείς να την αποφύγεις καλό είναι γιατί σίγουρα

παίρνεις ένα ρίσκο.εγώ την έκανα λόγω ηλικίας 34+++++!

Αν τελικά την κάνεις θα στα πω όλα αναλυτικά!!

Σας φιλώ όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΕΝΤΥ ΠΟΥ ΝΑΙ ΧΕΙΡΟΝΟΜΙΕΣ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΧΑΧΑ!!!!ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΙΝ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΑΥΤΙΝ ΤΙΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΕΓΩ ΕΧΩ ΡΕΖΟΥΣ ΘΕΤΙΚΟ ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΘΕΤΙΚΟ ΔΕΝ ΤΙΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΙΝ ΕΞΕΤΑΣΗ?ΖΕΣΤΑΙΝΟΜΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΕΝΤΥ ΠΟΥ ΝΑΙ ΧΕΙΡΟΝΟΜΙΕΣ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΧΑΧΑ!!!!ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΙΝ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΑΥΤΙΝ ΤΙΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΕΓΩ ΕΧΩ ΡΕΖΟΥΣ ΘΕΤΙΚΟ ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΘΕΤΙΚΟ ΔΕΝ ΤΙΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΙΝ ΕΞΕΤΑΣΗ?ΖΕΣΤΑΙΝΟΜΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!!

Όχι δεν την κάνετε, κάτι γίνεται με το αρνητικό ρέζους αλλά δεν το έχω πολυκαταλάβει!

Περιμένω τη Νάσια που έχει εμπειρία να με διαφωτίσει!

Κουράγιο κοριτσάκι μου με τη ζέστη και εγώ δεν την αντέχω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...