Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν4


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 970
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

kalhspera filenades ti kanete????egw twra gyrisa spitaki eimastan sto allo spiti kai gia pswnia .........pwpwpw poly koyrash kai den ekana to paramikro apo doyleies kal fetos den kserw alla den mporw na kanw tipota h zesth mallon .......ayrio tha ksekinisoyme to vapsimw kai to katharisma exei arxisei apo shmera............twra tha mpenw pali pio ligo na mhn grafete polla gia na sas prolavenw e?????

sas eyxaristw gia ta omorfa logia gia thn koilitsa moy thn terastia xaxaxaxxa....kale den fainomai mikrh eimai mikrh xaxaxa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπεεερααα..εδω ειμαι και εγω και μολις εκατσα...ουφφ γεματη μερα σημερα...ημουνα μαγαζι και εφτιαχνα μπαλονια για 2 βαπτισεις αυριο και γυρισα σπιτι στις 3..μεχρι να μαγειρεψω πηγε 4..προσπαθησα να κοιμηθω αλλα μπααα...σηκωθηκα και αρχισα να μαζευω...και μολις εκατσα...εχω ακομα τα 2 υπνοδωματια αλλα σιγα..την Δευτερα που ειναι αργια τι θα κανω...θα καθομαι...εμεις τα ΣΚ δεν παμε για μπανιο λογω δουλειας..περιμενω την Δευτερα πως και πως και ελπιζω να σταματησει ο αερας γιατι εχει ενα κυμααα αστα να πανε και ετσι δεν μπορουμε να παμε για μπανιο...αυριο θα λειπω γιατι θα παμε να στολισουμε οποτε θα προσπαθησω απογευματακι να μπω...Χριστινιωωω ωραιο φορεμα βρε σαν σημαδουρα εισαι χαχαχαχαχα...μπαμπουρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NAI MARAKI MOU PRAGMATIKA PWS TO FTIAXNOUNE???????AYTO DEN EINAI XTENISMA XTISIMO EINAI!!!!!!!!!!!PARAPANW APO 100 TSIMPIDAKI EXW PANW MOU AYTHN THN STIGMH :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

PWPW KORITSAKI TO FAGITO SAS FENETE THA VGEI TELEIOOOOOOOOOOOO IDH MOU TREXOUNE TA SALIA.......THA TO FTIAXW SIGOURA KAI EGW KAPOIA MERA HDH MPHKE STO ARXEIO MOU!!!!!!!!!

NA DEITE KAI TO FOREMA............ MHN DWSETE VASH STO PRWSOPO...THA FTIAXTEI ARGOTERA...SAN TO VARI PEPONI EXW VGEI...XAXAXAXAXAXAXA

kai to malaki kai to forema poly omorfa alla pio omorfh einai h koiloympitsa soy........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!!Τι κανετε? Εχω 2 ημερες πρήστηκαν χερια και ποδια....απο τι ειναι αυτο απο την εγκυμοσυνη?Ετυχε σε καμια στις εβδομαδες που ειμαι τωρα?Μου ειπαν μηπως ειναι προεκλαμψια αλλα διαβασα οτι το παθαινουν σε μεγαλυτερες εβδομαδες.Εχω και ενα θεμα με αλλεργιες αυτο το διαστημα.Απλα μου κανει εντυπωση γιατι δεν ειναι πρησμενα μονο τα ποδια αλλα και τα χερια!Τα φωτα σας οποια ξερει...Παραλληλα ειχα και πονοκεφαλο και η μικρη πιεση λιγακι ανεβασμενη αλλα οχι κατι το ανησυχητικό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααα!

αναστασακι δεν ξερω :?

δεν πιστευω να ναι κατι ανησυχιτικο, ρωτα τον γιατρο σου

συνηθως στους τελευταιους μηνες πρηζεσαι..

εγω ειδικα στα ποδια, οπως και πολλες εγκυουλες..

ρωτα τον γιατρο σου δεν εχεις να χασεις τπτ :)

τι κανετε εσεις? εγω εβαλα κποτακια με πατατουλες, στον φουρνο

και τα περιμενωω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε κοριτσακια?πως περνατε?εγω βασικα εχω εναν πονοκεφαλο....

χθες το απογευμα ειχε ερθει η κουμπαρα μου (νονα του αγγελου)κ καθησαμε.κ μετα κανονισαμε με τον αντρουλη μου κ αφησαμε τα παιδια στη μαμα μου κ πηγαμε για ποτακι.περασαμε τελεια!!!σημερα ελεγα να παω με την αννουλα μου σε μια φιλη μου να παιξουν κ τα μικρα μας,ομως βαριεμαι!!!ειναι κ ο καιρος ετσι συννεφιασμενος,μπουμπουνιτος κ το παει για βροχα απ'οτι το κοβω...!!

καλα αυριο που δεν δουλευει κ ο αντρας μου ολη μερα στη γυρα θα ειμαστε!!!!

καλα ο μικρουλης μου με εχει τρελανει,ολο στριφογυριζει η ψυχουλα μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλεναδεεεςς μπηκα μια στα γρηγορα γιατι πρεπει να δωσω τον υπολογιστη στον Χριστοφορινο...που ειστε καλεεε γιατι σιγα μην ειστε σε παραλια με τοση βροχα...εγω σπιτι...κουραση μιας και ειχαμε κατι βαπτισεις σημερα..ο αντρας μου ακομα λειπει γιατι ειναι και κλοουν και ετοιμαζομαι να μαγειρεψω μπιφτεκακια με πατατουλες...εχω καιρο να τα φαω και τα ηθελα πολυ...σημερα μετα τη βαπτιση λεω δεν παμε να κερασεις καμια ταβερναααα μην μαγειρυω η κακομοιρα με τοοση κουραση...εε πηγαμε παραλια..αλλα κατσαμε μεσα γιατι ειχε συννεφια και κυμα...ημασταν ομως τοοοσο κουρασμενοι που φαγαμε τοοοσο γρηγορα...δεν εχει ξαναγινει...τουλαχιστον δεν μαγειρεψα..θα το κανω σε λιγο αλλα ειμαι καλυτερα τωρα...αυτααα σας αφηνω γιατι πρεπει να παραδωσω τον υπολογιστη ...αρχισε η φασαριαα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!!!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΧΘΕΣ ΔΕΝ ΜΠΗΚΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΛΑΠΤΟΠ ΤΟ ΕΙΧΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΣΤΙΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΕΧΡΙ ΑΡΓΑ.ΣΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΗΓΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΚΑΦΕ Κ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΦΑΓΑΜΕ Κ ΤΩΡΑ ΧΑΛΑΡΩΝΟΥΜΕ ΛΙΓΟ.ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΟΛΟ ΤΟ ΣΥΝΟΛΟ ΤΕΛΕΙΟ ΜΑΛΛΙ ΦΟΡΕΜΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙ ΟΛΑ ΣΟΥΠΕΡ!!!!!!!ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ....ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ Η ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ.ΜΑΡΑΚΙ Η ΣΥΝΤΑΓΗ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΘΑ ΤΙΝ ΚΑΝΩ Κ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ.ΚΙΣΚΑ Κ ΝΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΕΙΤΕ ΛΙΓΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ....ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΤΑ ΠΟΔΙΑ Κ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΠΡΗΖΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΤΟ ΕΙΧΕ ΠΑΘΕΙ Κ Η ΘΕΙΑ ΜΟΥ....ΑΛΛΑ ΠΑΡΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΤΗΛ.ΓΙΑ ΣΙΓΟΥΡΙΑ......ΗΛΙΑΝΑΚΙ,ΝΑΣΙΑ,ΜΑΙΜΟΥΔΑΚΙ ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια! Τι κάνουν οι κοιλίτσες σας; Εγώ είμαι καλύτερα και μου είπε η γιατρός ότι μπορώ πλέον να περπατάω λίγο και αν θέλω να πάω και καμιά μικρή βολτούλα. Χάρηκα αλλά τελικά βολτούλα μου είναι αδύνατον να πάω γιατί μόλις περπατήσω 10 μέτρα λαχανιάζω και κουράζομαι απίστευτα. Τουλάχιστον όμως κάνουμε βολτες με το αυτοκίνητο που τις απολαμβάνω πολύ!

Κορίτσια να σας ρωτήσω κατι; Εσείς μέσα στο σπίτι φοράτε σουτιέν ή μόνο όταν βγαίνετε έξω το βάζετε; Από ότι είχα διαβάσει παλαιότερα δεν κάνει καλό να φοράς σουτιεν πολλές ώρες τις ημέρας αλλά αυτό ισχύει και για μας τις εγκυμονούσες; Εγώ τόσες μέρες δεν το φοράω μέσα στο σπίτι, μόνο όταν βγαίνω μια φορά την εβδομάδα που πάω στο γιατρό. Έχει πρηστεί πολύ το στήθος και με πονάει και ειδικά σήμερα νιώθω κάτι έντονες σουβλιές. Μήπως καλύτερα να το φοράω και μέσα στο σπίτι; Θα ρωτήσω και τη γιατρό μου την Τετάρτη που θα πάω αλλά θα ήθελα να ακούσω και τις δικές σας εμπειρίες.

Φιλάκια πολλά στις κοιλίτσες σας!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μαι κι εγω!!!Νομιζω ηδη πως ξεπριστηκα λιγακι αλλα θα ρωτησω το γιατρο την τριτη, ας μην του κοψω το τριημερο.Σημερα ολο βολτες ειμασταν.Μολις γυρισα και απο μια φιλη που εχει 6 μηνων μωρακι.Το κοιτουσα και δεν μπορουσα να πιστεψω οτι πρωτα ο Θεος, σε λιγους μηνες θα εχουμε και το δικο μας αγκαλιτσα!! :D

Και το ευχομαι για ολες μας, να κανουμε γερα μωρακια!!!

Madi δεν ξερω τι πρεπει ή οχι, αλλα τωρα στην εγκυμοσυνη επειδη γενικως εχω και μεγαλο στηθος,και ποναει,φοραω μπουστακια και οχι σουτιεν.Και το κρατανε και δεν ποναω.Το σουτιεν ενιωθα να πιεζει και το στηθος και τις θηλες.Δεν ξερω ομως αν ειναι σωστο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GEIA SAS KORITSAKI MOU!!!!!!!!!TI MOU KANETE????????????

EGW EIMAI POLY KALA PERASAME PARA POLY WRAIA XTHES STON GAMO!!!!!!!!!!

TELIKA ANTEXA KAI TA 80 TSIMPIDAKIA PANW STO KEFALI MOU KAI TO GLENTI KAI OLA!!!!TO VRADY POU GYRISAME STO SPITI EVGAZA APO TO KEFALI MOU ME TON ANTRA MOU OLA AYTA TA TSIMPIDAKIA....PWPW TON ATELEIWTO EIXAN... :D:D:D:D:D

XOREPSA KIOLAS....AMEEEEEEEEEEE ALLA POLY GELIO GIATI DEN ANTEXA POLY KAI LAXANIAZA KAI KATHOMOUNA GRHGORA.... :lol::lol::lol::lol: HTAN KAI MIA ALLH EGGYOULA HTAN STON 5O MHNA KAI XOREVE KAI XOROPHDAGE(KAI XOREVE KAI THRAKIOTIKA...AMA KSERETE POSO GRHGORA XOREVOUN AYTOI)EM KAI EGW STON 5o PETAGA........ :D:D:D:D:D

AX KORITSIA EVALA KATI KLAMATA OTAN XOREPSE TO ZEVGARI......TI EINAI AYTES OI ORMONES??????APAPPAPAPAPAA.....XOREPSAN KAI TRAGOUDI POU MOU ARESEI PARA POLY KAI DEN KRATITHIKA........... :cry::cry::cry::cry::cry:

NA SAS PW KAI KATI NA PETHANETE STO GELIO?????????????????EPIASA THN ANTHODESMH POU PETAEI H NYFH..........TROMARAAAAAAAAA MOU..........XAXAXAXAXAXAXAXAXA

PHGE NA THN PIASEI ENA MIKRO KORITSAKI KAI LEW APO MESA MOU AMA DEN THN PIASW KAI SHMERA DEN THA THN PIASW POTE.....KAI EKEI POU ERXOTAN DIPLA MOU KANW ENA TSAK KAI GRAPWNW THN KORDELA KAI THN EPIASA............XAXAXAXAXAXAXAXA POLY GELIO THN EVLEPA NA ERXETE SE SLOW MOTION...XAXAXAXAXA

POLY OMORFA HTAN OLA KAI H MIKRH TOUS POU VAFTIZANE HTAN GIA DAGWMA...DEN FANTAZESTE TI NAZI KAI KAKO........ :P:P:P:P:P H GLYKOULA MOU!!!!

ESEIS PWS EISASTE KORITSAKI MOU??????????

post-11182-13873937219566_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τι κανετε????????????????????τελικα δεν πηγα στην φιλη μου,βαρεθηκα!!!!!!αυριο ομως εχουμε κανονισει κ ολη μερα θα βολταρουμε!!!!!!!πολυ χαιρομαι!!!!!!!!!!!

σημερα δεν ξερω τι εχω παθει, με εχει πιασει ο ρομαντισμος μου κ εχω αναψει κερακια στο σπιτι (μεσα κ εξω στη βεραντα), :roll::roll::D:D:D:x:x@};- !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

αχ αυτες οι ορμονες θα μας τρελανουνε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

εχ εδω κ λιγη ωρα με εχει πιασει κ εχω πονους περιοδου εντονα!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :?:?

ελπιζω να σταματησω να ποναω γρηγορα!!!!!!!

μαντι μου εγω μεσα στο σπιτι δεν φοραω καθολου σουτιεν.φοραω μονο οταν βγαινω εξω , παω καπου.εχω μικρο στηθος κ δεν με ενοχλει!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geiassa kopelares ti kanete ???egw eimai ptwmaaaaaaaaa exw mia nystaaaaaaaaaaaa..twra gyrisame spitaki eimasta sto allo apo tis 10 to prwi ..kale th vroxara htan aythhhhh panagia moy ......

anastasaki moy kai egw prizomai kai kseprizomai synexeia..........alla na to peis kai ston giatroyli.......

madi moy egw soytien foraw kai ston ypno den mporw........ xwris ponaw.......alla panta athlitiko......

titinaki teleio to koilaki soy........kai mpravo gia th anthodesmh.xaxaxxa trelara thn arpakses e??????????

filakia se oles ekgyoyles moy kai ta leme ayrio molis mporesw pali ...kalo vrady se olessssssssssssssssssss......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΠΙΑΣΕΣ Κ ΤΙΝ ΑΝΘΟΘΕΣΜΗ ΝΑ ΣΟΥ ΕΥΧΗΘΩ Κ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ!!!!!!!ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΗ Κ Η ΑΝΘΟΘΕΣΜΗ!!!ΜΑΝΤΙ ΜΟΥ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΕΔΩ 3 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΦΟΡΑΩ ΜΠΟΥΣΤΑΚΙ ΓΙΑΤΙ ΑΝ Κ ΕΧΩ ΜΙΚΡΟ ΣΤΗΘΟΣ ΠΟΝΑΩ ΘΗΛΕΣ ΚΛΠ.ΕΙΧΑ ΡΩΤΗΣΕΙ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΦΟΡΑΩ ΜΠΟΥΣΤΑΚΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΛΑΣΤΙΚΟ Κ ΤΟ ΦΟΡΑΩ Κ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ,ΟΤΑΝ ΒΓΑΙΝΩ ΕΞΩ ΦΟΡΑΩ ΣΟΥΤΙΕΝ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΑ......ΡΩΤΑ Κ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΕΧΕΙ ΔΙΚΕΣ ΤΟΥ ΑΠΟΨΕΙΣ..ΦΙΛΑΚΙΑ Κ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KAI EGW TO FORAW OLH MERA TO SOUTIEN KORITSIA!!!!!!TO STITHOS DEN ME PONAEI KATHOLOU!!!!!!!!!!

NAI NIA MOU THN GRAPOSA...EEEE AMA DEN THN EPIANA DEN THA EIXA KAI ALLH EYKAIRIA...7 IOULIOU KANOUME TON POLITIKO KORITSIA!!!!!!!!!!!!!!!!!KSEXASA NA SAS TO PW KALE!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D

NIA MOU ME REGOULA OI DOULIES STO KAINOURGIO SPITAKI!!!!!!!!

KORITSIA O MPEMPIS MOU OLH MERA SPROXNEI....KALA EXTHES STO GAMO EIDIKA EDOSE RESITAL... :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!!

τιτινα με το καλο κοριτσακι μου!!! την τσακωσες την ανθοδεσμη ατιμουτσικο ε??? :lol::lol::lol:

νια με το μαλακο οι δουλειες, ναι?

μιριαμ πως εισαι?

για το σουτιεν που λετε κοριτσια, ο προηγουμενος γυναικολογος μου μου ελεγε να φοραω σουτιεν παντα, ολο το 24ωρο. ενω αυτη που παω τωρα μου ειπε να φοραω εφοσον με ενοχλει το στηθος μου. τωρα που εχει φυγει ο πολυς πονος στις ρωγες κ το πολυ πρηξιμο δεν το φοραω στον υπνο. τις αλλες ωρες ναι.

αναστασι προεκλαμψια μπορει να συμβει προς το τελος, απο τον 6ο κ μετα. αυτο το πρηξιμο που εχεις ισως ειναι απο κατακρατηση, ρωτα φυσικα κ το γιατρο σου. αλλα να αποφευγεις τροφες που κανουν κατακρατηση, ειδικα αλατι καφε κ αναψυκτικα

σημερα ξεκινησαμε γιογιο!!! πηγε συνολικα 4 φορες απο το πρωι, νομιζω ειμαστε σε πολυ καλο δρομο!!

αμολησε κ μια κουραδα τεραστια στο πατωμα κ την καμαρωνε :lol::lol::lol::lol: αλλα κατουρουσε οπου ναναι, παντου! αφου σε καποια φαση σκεφτηκα να απλωσω εφημεριδες στο πατωμα :lol::lol:

φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera filenades kalh evdomadaaaaaaaaaa........mono eyxarista kai aythn thn evdomada na exoyme........exw ksypnhsei apo tis 5.30 (-|(-|(-|(-|(-|(-| apo to anxos mallon ...... gia to pote tha mpoyme sto neo mas spiti xaxaxxaxa......se ligo tha erthei h mama moy edw na mazepsoyme diafora pali kai meta pali sto allo spiti na ta valoyme sta ntoylapia ekei ...........

opote tha eimai gia ligo mesa an vrethei kamia prwinh tha milhsoyme filakiaaaaaaaaaaa pollaaaaaaaaaaaaaaaa :-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια!τι κανετε?εμεις πρωινοι πρωινοι σημερα,ξυπνησανε νωρις τα παιδακια μου!!!τωρα τα εχω εδω κ παιζουνε κ μετα θα τα παω κατω στη μαμα μου για να ετοιμαστουμε να φυγουμε!!

μυριαμακι μου πως εισαι καλη μου?η κοιλιτσα?

νιακι μου σιγα σιγα με τις δουλειτσες κοριτσακι μου!!

αααα κοριτσια σημερα ειναι η τελευταια μερα που μπαινω!!

ευχομαι πραγματικα μεσα απο την καρδια μου να πανε ολα καλα σε ολες κ με το καλο να κρατησετε τα μωρακια σας αγκαλιτσα γερα!!!οτι καλυτερο σε ολες σας λοιπον!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera hlianaki moy ...den kanw kai polla egw psilopragmata den me afhnoyn kiolas .xaxaxaxxa.. axxxxxx den tha gennisw tha deite meta xaxaxxax......

hliana moy giati den tha ksanampeis??????????exeis pei kati kai den to exw dei???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ετσι κουκλιτσα μου ετσι!τωρα προεχουν τα μωρακια!θα γεννησουμε κ μετα ....δεν θα σταματαμε απο τις δουλειες?χαχαχα

Κουκλιτσα μου δεν ειχα πει κατι.σημερα το λεω πρωτη φορα!σκεφτηκα κ αποφασησα να μην ξαναμπω.ισως καποια στιγμη να μπω στο μελλον!!

ευχομαι μονο ευχαριστα νεα να εχετε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααα..σπιτι και εγω σημερα μιας και εδω βρικαν ευκαιρια να κανουνε την ημερα να ειναι αργια και για τα μαγαζια...χιχιχι...ελπιζω πως δεν θα εχει κυμα και θα μπορεσουμε να παμε για μπανακι...Ηλιαννααα γιατι θα σε χασουμε καλεεε??Τωρα που γιναμε μια ωραια παρεα...Μαιμουδακι αχχχχ τι εχω περασει και εγω με το γιογιοοοο...οσο και αν προσπαθουσα πηγαινε στο σαλονι πανω στο χαλι και εβγαζε το βρακι και εκανε ωραιοτατα τα κακα και τα στισα..και μαζευα εγω μετα...τελικα καποια στιγμη που ενιωσε ετοιμος τα εκανε στο γιογιο...αλλα μεχρι να γινει το τι πλυσιμο εκανααα..Χριστινααα επιασες και την ανθοδεσμη εεεε αντε με το καλο θα εισαι ενας ωραιοτατος μπαμπουρονυφος αχαχαχα...καλα αμα σημερα παω για μπανιο θα βαλω φωτο με την σημαδουρα μου να με δειτε...αα οσο για το σουτιεν το φοραω αρκετες ωρες την ημερα..μερικες φορες ομως με ποναει απο κατω και το βγαζω...αμα θελω να βαλω κανα φορεματακι και φαινεται ασχημα φοραω μπουστακι η το απο πανω απο το μαγιω...εμ εγκυες μεν αλλα και ωραιεςς ετσι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κουκλίτσες!!!!!!!!

Τί κάνετε? Τα μωράκια???????

Εγώ είμαι πτώμα (ως συνήθως) πέρασα όλο το σαβ/κο να κυνηγάω την μικρή μου....έπαθα και ψύξη όπως σας είπα, πιάστηκα παντού, με πονούσε και το νεφρό (δεν ξέρω γιατί)......η μικρή έπεσε και χτύπησε, το μαγουλάκι της έχει μια τεράστια γρατζουνιά από το μάτι μέχρι κάτω! Πονούσε και η κοιλιά μου.......όλα μαζί με βρήκαν και φυσικά ήμουν ολομόναχη, οι δικοί μου εξακολουθούν να μην μου μιλάνε και η πεθερά δεν μπορούσε να βοηθήσει γιατί είχαν δουλειά στην ταβέρνα! Ο άντρας μου ακόμα δεν έχει πάρει ούτε ένα ρεπό, έτσι κι αλλιώς δεν θα μπορούσαμε να πλύνουμε χαλιά γιατί έριξε πολλή βροχή!

Για το felicine που ρώτησες Μαϊμουδάκι μου εγώ εξακολουθώ να το παίρνω κάθε πρωί και θα το συνεχίσω μέχρι το τέλος.....λένε ότι κάνει πάρα πολύ καλό στο έμβρυο!!!! Όσο για την εκπαίδευση γιογιο....καλή επιτυχία!!!! Κι εγώ πώς το σκέφτομαι δεν φαντάζεσαι, αλλά τώρα λέω του χρόνου το καλοκαίρι θα αρχίσουμε εκπαίδευση, τώρα είναι 18 μηνών αλλά δεν νομίζω ότι στην κατάσταση που είμαι μπορώ να την κυνηγάω και να καθαρίζω τα σκατουλάκια και τα τσισάκια από παντού!!!!

Σουτιέν κι εγώ δεν μπορώ να φοράω μέσα στο σπίτι (παρόλο που έχω μεγαλούτσικο στήθος) γιατί μου φέρνει στεναχώρια στο στέρνο, όταν βγαίνω έξω φυσικά και φοράω...έχω πάρει δύο εγκυμοσύνης από τα mothercare και φοράω μόνο αυτά γιατί τα άλλα με ενοχλούν στην πλάτη (άνοιξαν πολύ οοι πλάτες μου....τί πράγμα κι αυτό!!!!)

Βερονικάκι μου να μην κουράζεσαι με την μετακόμιση!!!

Ηλιαννάκι μου τί είναι αυτό που διάβασα????? Γιατί κοριτσάκι μου δεν θα μπαίνεις???? Σε στεναχώρησε κανείς???????? Εντάξει ούτε κι εγώ θα μπορώ να μπαίνω πλέον πολύ συχνά γιατί δεν προλαβαίνω με τόσο τρέξιμο αλλά όχι και καθόλου!!!!!!! Πραγματικά στεναχωρέθηκα τώρα!!!!!!

Κίσκα μου καλημέρα!!!!!

Αναστασία μου μήπως τρως πολύ αλάτι????? Αυτό φέρνει το περισσότερο πρήξιμο, είχες λεύκωμα στα ούρα??????? Να το πείς στον γιατρό σου, της εγκυμοσύνης είναι όλα αυτά αλλά καλά είναι να ξέρει και ο γιατρός που σε παρακολουθεί τί ακριβώς συμβαίνει.....εγώ είχα πρηστεί πάρα πολύ (χέρια-πόδια) λίγο πριν γεννήσω και μετά που γέννησα για 20 μέρες είχαν πάλι γίνει τούμπανο!!!!!

Ααααααα εδώ και δύο μέρες η μπέμπα μου κάνει πολύ δυναμικές σβούρες μέσα στην κοιλιά!!!!!! Μάλλον τα 'χει πάρει στο κρανίο με τις στεναχώριες της μαμάς!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου!!!!

τι κανετε???εγω μια χαρα!!!Ηλιαννακι τι διαβασα???γιατι κοριτσακι μου, πηρες αυτη την αποφαση???εγινε κατι???αφου ειναι τοσο ωραια η παρεα μας...

αναστασια μου κ εγω πιστευω οτι ισως να ειναι απο το αλατι!!!βεβαια δεν ειμαστε γιατροι, αλλα για να μην ανησυχεις καλυτερα να ρωτησεις αμεσα το γιατρο σου!!!

τιτινακι με το καλο ο γαμος!!!!τωρα που επιασες και την ανθοδεσμη, ποιος σε πιανει!!!!

αννα μαρια τι κανεις????

νασιουλα εσυ?τι εκανες βρε και δε σου μιλανε οι δικοι σου???αχ αυτες οι ορμονες!!!

νιακι πως παει η μετακομιση????με περιμενει το ιδιο και μενα αλλα κατα το σεπτεμβρη, να κανουμε πρωτα τις διακοπουλες μας και μετα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...