Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν4


Recommended Posts

Λένα, οκ, τα ίδια λέγαμε. Το πορτ μπεμπέ είναι άχρηστο ε; Το ρηλάξ πάντως, θυμάμαι τα ξαδέλφια μου το είχαν λιώσει. Είναι στο παιδί φαντάζομαι.

Αναστασία, μακαρόνια φάγαμε προχτές και γίνανε πολύ ωραία. Τώρα τελειώνει ο άντρας μου το γέμισμα και τα βάζουμε στο φούρνο. Ελπίζω να φάμε κάποτε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 970
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

geia sas koritsakia epestrepsa kai pali eftiaxa ta nyxakia mou!!!!!

ax o mpempis mou to ti sproksimo mou rixnei den legete...alla einai teleia ayth h aisthish poso mou aresei...einai akoma kalyterh apo ths klotsias!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D

ax peinawwwwwwwwwwww exei meinei ligo snitsel apo xthes alla den trelenomai gia snitsel twra....tha kanw kai liges patatoules k tha to faw........... :D:D:D:D ti na kanw!!!!!

gia deite ta nyxakia mou pws sas fenonte kala den vghkan???????????

post-11182-13873937213141_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου,

ηρθα να σας χαιρετήσω προς το παρόν!

Θα τα πούμε αργότερα!

Τιτινάκι είσαι χρυσοχέρα!Πολύ όμορφα τα νυχάκια!

Σας φιλώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααααααααααααααααχ! Τέλεια τα γεμιστά!!!!! Τώρα είμαι φουσκωμένη σα μπαλόνι!

Βέτα, μπορείς να κάνεις μπάνιο, φτάνει να μην έχεις αίμα, κ.λπ. Η θάλασσα πρέπει να είναι καθαρή, τα νερά όχι αμμώδη και θολά και όχι πολλή ώρα κολύμπι. Επίσης, απαγορεύεται η ηλιοθεραπεία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τεντυ καλο μεσημερακι!

τιτινα τελεια τα νυχια σου καλε!!! εγω το γαλλικο το κανω θεοστραβο!

επισης τι φωτο ειναι αυτη καλε?????????? ουαου!!!!!

βετα φυσικα κ μπορεις, με βαση τα οσα λεει κ η θελω να γινω μαμα!

ρωτα το γιατρο σου για να εισαι σιγουρη! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

egw pernw aytes tis aytokilites tenies gia to galliko kolos mia mia sthn akrh tou nyxiou gia na kaneis to aspro....xwris tainia mono to aristero mou xeri mporw na kanw teleios isio....sto dexi panta tremw kai den ginonte kai teleia!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D

eides pws hmouna koritsaki mou??????????? :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλεεεε ποσα διαβασαααα....πολυλογουδες....τωρα που εχω και χρονο να σας γραψω αναλυτικα...ειχα παει που λετε στο παρτυ της ανιψιας και οταν φευγαμε λυσσαξε η μανα να μου δωσει κατι πραγματακια...αυτη που τα εχει σε λαχανι και πορτοκαλι..και της ειπα οτι δεν θελωωωωω θελω να παρω μονο ροζ....εεε οταν φευγαμε ετρεξε να μου δωσει μια τσαντα...μολις την ειδα μου γυρισε το ματι αλλα λεω κανε υπομονη....τα πηρα ειχε μια κουβερτα λαχανιιι(για τη Χριστινα ειναι λαθος εκανε και μου την εδωσε χιχιχιχ)2 σελτεδακια με ροζ ραφη και καμια 10αρια φορμακια καποια ροζ καποια κοκκινα αλλα 1000φορεμενα να πω την αληθεια μονο ενα ζευγαρι παπουτσακια αγγαλιας που ειχε μεσα σε ροζ με τη Μινι επανω αξιζαν αλλα δεν τα θελω..θα τα κρατησω οπως ειναι στη σακουλα και μετα που θα γεννησω θα της πω οτι δεν προλαβα να τα βαλω ευχαριστω και θα της τα δωσω πριν προλαβει να μου τα ζητησει...ελεος...Καλα το τι ακουσα στο παρτυ??Ο καθε ενας το μακρυ του και το κοντο του...καλα που εχω ξαναγεννησει και εχω αποψη για το τι να κανω...αα και το κλασικο...να μην κανω μπανιο στη θαλασσα για τους εξης διαφορετικους λογους που μου ειπανν.....1)θα σταματησει ο λωρος να τροφοδοτει με αιμα το μωρο 2)θα παθω μυκητες 3)θα αρχισουν οι συπσασεις και αλλα που δεν θυμαμαι...λενε αα ρωτα τη γιατροοο λεω δεν εχω να ρωτησω τπτ9αγανακτισμενη πλεον)εγω θα κρινω τι ειναι καλο για το σωμα μου και για το παιδι μου και 100 γιατρους να ρωτησω ο καθε ενας εχει αλλη αποψη...καπνισε μην καπνισεις,βαψε το μαλλι μην το βαψεις,κανε ανταυγιες και ενα σωρο αλλο...εγω επελεξα να μην βαψω το μαλλι αν και η γιατρος μου μετα τον 3ο το επιτρεπει αλλα μπανιο θα κανω...σιγα δεν θα κολυμπισω και σε μαραθωνιο αλλα δεν θα μεινω και σπιτι να σκασω..ελεος εγκυος ειμαι οχι λεπρη...ελεοςςςς...την αλλη μερα παω στο μικροβιολογικο και τη μου λεει η κοπελα που παιρνει το αιμα??Προσεχεις τη διατροφη σου??Λεω τι να προσεξω καλε??Νααα να μην τρως μακαρονια πατατες γλυκα ψωμι...λεω μα δεν εχω ζαχαροοο...υπογλυκαιμια εχω...λεει ναι αλλα δεν πρεπει να τα τρως αυτα...λεω μαλλον δεν ακουσε καλα...λεω..δεν εχω ζαχαροο υπογλυκαιμια εχω...λεει ναιι καταλαβα αλλα δεν πρεπει να τα τρως αυτα...καλα ρωτα τη γιατρο σου...λεω φυσικα αυτη θα μου πει...(ολοι τα ξερουν ολαααα)Παω σημερα να παρω τις απαντησεις μου λεει ο γιατρος εκει μια χαρα εισαι απλα πολυ χαμηλο το ζαχαρο εχεις υπογλυκαιμια...λεω το ξερω αλλα δεν με πειραζει θα τις δει τωρα και η γιατρος μου...πηγα στη γιατρο μου τα ειδε μου λεει μια χαρα εισαι τυχερη στα ουρα δεν ειχα αιμα και μου ειπε πρεπει να επεσα πανω στην αλλαγη του μηνα οπου βγαζουμε λιγο αιμα αλλα δεν ειναι ορατο στο ματι μονο σε εξεταση φαινεται και επεσα στην περιπτωση...καναμε και υπερηχοοοο....φτασαμε τα 800γρ.,..μου λεει η γιατρος λεπτουλα ειναι προσεχει τη διατροφη της..χιχιχ...εγω ειμαι στα +4 στο συνολο μια χαρα μου λεει..τις λεω οκ τωρα βαζω που τρωω..η κυρια ειναι με το κεφαλι επανω και λεω σοβαρααα και γιατι με ποναει το κοκαλο στο πιπι μου???Μου λεει ειναι ο πωπος της εκει και σε σπρωχνει...η ατιμη...αλλα μου λεει εχει χρονο για να γυρισει και μην ανησυχεις μιας και στα 2α δεν ανγχονομαστε γιατι γυρνανε..εβαλε να ακουσουμε και την καρδια και την ξυπνησαμε που το ακουσε και αρχισε να κλωτσαει...τι πλακα να το βλεπεις ταυτοχρονα...τον αλλο μηνα παλι για εξετασεις και υπερηχο και τελος του μηνα για ΝΤΟΠΛΕΡ ...

ΑΑ να καλωσορισω και την καινουργια την εβαλα και στην λιστα...αντε να αρχισουμε τα μπανακιααα...εμεις λεμε απο Δευτερα να παμε...τωρα εχει ζεστη αλλα το εχει πιασει το κυμα και δεν μπορεις να κανεις....ααα οσο για την επισκληριδιο εγω θεμα δεν εχω με την μεση..ειχα ηδη θεμα απο πριν λογω οτι ειχα ενα ατυχημα στο χωρο και επαθα δισκοπαθεια αλλα οταν πηγα να γεννησω μιλαμε εβαλα και τεχνητους πονους και ειχα πεθανειιι..μολις μου εκανε επισκληριδιο ηρεμισαα και τωρα λεω στη γιατρο οτι ειμαι ΦΑΝ και να θυμαται οτι θελω να μην με ξεχασει...αα εχτες στο σχολειο του γιου μου με ρωταγανε αν θα κανω επισκληριδιο και λεω φυσικα ειχα κανει και στο Χριστοφορο και ηρεμησα απο τους πονους...ποναγα τοσο που νομιζα οτι κραταει αιωνας ο πονος και οχι δευτερολεπτα και δεν ηξερα αν ποναει η κοιλια μου η η μεση μου...και λενε...οι βλαχες αααα σιγααα δεν ενιωσες και πονο εσυ φου εκανεςςς...εε δεν θα λυπηθω κιολας γιατι δεν γεννησα χωρις επισκληριδιο και καλα εκανα...πονεσα αρκετα για να δω πως ειναι και μετα ευχαριστηθικα την γεννα μου ημουνα ηρεμη γεννησα γρηγορα γιατι μπορουσα να συνεργαστω..ειδα το παιδακι μου και το κρατησα και το ευχαριστηθικα και θα μου πουν δεν πονεσα...εγω πονεσα αλλα αμα αυτο πιστευουν εεε καλα εκανα λοιπον τοτε ειμαι εξυπνη...!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου σας διαβαασα

καλεε πανω απο 10 σελιδες γραψατε :lol:

δεν σχολιαζω γιατι μολις ξυπνησε η μικρη και θελω να της φτιαξω κατι να φαει..

θα τα πουμε σε λιγοοο :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κισκα... αυτοι οι παντογνωστες.... για σφαλιαρες ειναι πραγματικα!!!!!!

καλα αυτα που λενε αν δεν πονεσεις δεν καταλαβαινεις γεννα, δεν το αγαπας κλπ κλπ πιστευω οτι ειναι μεγας κομπλεξισμος!!! οπως κ τα περι καισαρικης κ φυσιολογικης γεννας!!!

κοριτσια το φιλισιν το παιρνετε ακομα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera foyskitses ...........eriksa enan ypno 2 wres aaaaaaa teleia htan.........

egw to ekopsa to filisin giati nomizw moy peiraze to stomaxi alla den to exw pei ston giatro den einai kai tipota ena symplhrwma einai ..emena o giatros den thelei na pinw tipota vasika alla moy ta eixe dwsei aytos ths ekswswmatikhs opote moy leei parta gia ligo kai twra stop kai ayta....alla den pernw oyte sidhro oyte asvestio egw...

eseis?????

kala aytoi oi kseroles kiska moy einai gia polles sfaliares ..

emena me exoyn priksei oloi les kai to allo to mwraki moy efyge apo kati poy ekana egw kai me peirazei poly poy moy lene diafora gia na katalavete thn kyriakh den anteksa allo kai arxisa tis fwnes kai ta klamata kai toys eipa na stamatisoyn giati ayto poy moy kanoyn einai poly kako ....

an to thelene oloi aytoi to mwro pio poly apo emena tote na miloysan eleos dld....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nia mou ti sou lene vre koritsi mou???giati se stenaxwroun...einai dynaton na lenne tetoia pragmata enw kseroun thn katastash sou??????????ntroph tous!!!!!!!!!!

egw pernw akoma olla ta sympliromata den m exei kopsei tipota....asvestio sidiro filicine kai tou thiroidh...twra tha ksekinisw na pernw thn mia evdomada to T4 twn 65 gramariwn kai thn allh evdomada to T4 twn 75 gramariwn giati htan ligo oriakes h times thn teleytaia fora!!!!

thn tetarth ekleisa k rantevou me ton giatro na dei tis exetaseis mou kai tha dume ti tha mou pei na kanw!!!!!!!!!! :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα ρε πανε καλα???? ειναι δυνατον????

μα ποσο μυαλο θελει να εχουν για να το βουλωσουν κ να μη λενε ΤΙΠΟΤΑ????

ειναι δυνατο να εχει πονεσει καποιος περισσοτερο απο εσενα???

μα ειναι συνατον?????????? δεν ντρεπονται καθολου ρε παιδι μου ΚΑΘΟΛΟΥ!!!!

κ μια φιλη μου γεννησε πριν εναμιση χρονο κ μετα απο 2 μηνες το παιδακι της εσβησε...

κ ολοι της μιλουσαν λες κ εφταιγε αυτη.. ημαρτον!!!!!!!

μολις εφερε ο αντρας μου τα αποτελεσματα του παπΑ! ολα ειναι τελεια!

ο μικρος γλιστρησε κ εφυγε με το κεφαλι πισω πανω στο πλακακι.. :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...