Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΑΣΕ :D ΜΩΡΑΚΙΑ 3 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ... ΠΡΟΧΩΡΑΜΕ!!!


Recommended Posts

κωνσταντινος πολυ γελασα με τα αλλα ντ'αλλων που καταλαβαινες σημερα!

!!!

το κορυφαιο ηταν που νομιζα οτι πρεπει να πανε το μωρο πριν βαφτιστει εκκλησια :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 729
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα κοριτσια!! τι κανετε?? εμεις εχουμε αρχισει και μοιραζουμε τα προσκλητηρια!! 10 μερουλες μεινανε!! :D:D σε μας οι κουμπαροι πληρωνουν ολοκληρο το στολισμο της εκκλησιας και οχι μονο της κολυμπηθρας. κι εμεις που βαφτισαμε 2 παιδακια, ολα εμεις τα πληρωσαμε...

για δωρο κουμπαρων νομιζω σας το ειχα ξαναπει. κλεισαμε πρωτοχρονια στη ρωμη για μια βδομαδα να παμε ολοι μαζι. πληρωσαμε τα εισητηρια τους και μαλλον θα πληρωσουμε και το ξενοδοχειο αν βρουμε κατι οικονομικο. θα δειξει. κατα τα αλλα ο πυρετος της προετοιμασιας ανεβαινει αυτες τις μερες. εκτος απο το τρεξιμο για το μοιρασμα των προσκλητηριων, σημερα εχουμε να δουμε τι θα κανουμε τελικα απο στολισμο και να κανονισουμε τις τελευταιες λεπτομερειες για το catering στην εκκλησια. στο τραπεζι μετα, θα ειμαστε μονο γονεις κουμπαροι και αδελφια, δλδ γυρω στα 20 ατομα το πολυ και πρεπει να περασουμε μια βολτα κι απο κει να δουμε τι παιζει. αυτα προς το παρον...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ μενα στο πρωτο μου παιδακι ολο τον στολισμο τον εκαναν οι νονοι κ τις μπομπο ολες....

σοφουκι τα εισητηρια ποσο στοιχησαν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερααα

πωπω γκρινια...παει να σκασει κ το διπλανο κ δεν ηρεμει -πηρε η μπαλα κ τα φρουτα- δεν τα θελει...

την χορτοσουπα την τρωει ευτυχως (μεχρι στιγμης να πω καλυτερα γιατι κ τα φρουτα τα ετρωγε αλλα τωρα....) κουραστηκα σημερα ολη μερα αγκαλια την εχω.

τα κακα σφιξαν πολυ με την χορτοσουπα- σαν κατσικοκουραδα εγιναν. :P

στολισμο δεν θα κανω- αντε κανενα μπαλονι και γεια σας. αληθεια σας λεω δεν τα μπορω...πηγα σε μια βαφτιση προσφατα και απο το πολυ το ροζ επαθα overdose..παντου στολιδια- επηξε το ματι μου.

ας πιω ενα καφε να συνελθω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΧΑΡΑ ΣΑΣ !!! απο μενα ΚΑΛΟ ΧΕΙΜΩΝΑ σας ευχομαι ! δεν εχει αλλη εκδρομή για μας, εκτος ΙΣΩΣ απο Αγρινιο μες στο φθινοπωρακι, αλλα αυτο ειναι δικος μας τοπος (συζυγου) αρα δεν πιανεται ως ταξιδακι ...χιχιχι !

γυρισαμε χθες το βραδυ, την παντρεψαμε την αδελφή μου και τερμα πια τα τρεξιματακια για παρτυ της! μονο τσιχλακος τωρα ! βαφτισακια στις 11 Σεπτεμβρη και ΤΡΕΧΟΥΜΕ ΛΕΜΕ !!! πρεπει να συμμαζεψω τις μπομπο (που λεει και η Κωνσταντινος και πολύ μ αρέσει !!!), τα γλυκακια, τι θα βαλω, να συμμαζεψω το σπιτι... πωπωωω τι θα πρωτοκάνω...;;;;!!! ayuto καλε !!!!!! :shock:

για να μην πω για τα αααααλλα !! εχετε αρχισει σχεδον ολες σας τις στερεες στα μωρακια σας ;;! εμεις λεμε το Σαββατο να φαμε τις πρωτες κουταλιες ρυζαλευρο (και θα τις βιντεοσκοπησουμε κιολα χιχιχι...) και σιγα σιγα να βαλουμε φρουτα και σουπες μεχρι τα μεσα Σεπτεμβρη περιπου ! πωπωωω τωρα ο θηλασμος θα γινει παιχνιδακι πραγματικό ! απο κει που κανουμε τοσα γευματα την ημερα, θα τρωει 2 -3 το πολύ ! αχ το μαναρακι μας μεγαλώνει ...!!!! :x:x:x

αφηστε που αισθανομαι οτι κοινωνικοποιηθηκε αποτομα... δεν χαμογελαει και κανει χαρουλες μονο σε μας αλλα και σε πολύ αλλο κοσμο....... :| ......ζηλευω λιγουλακι η μανα... πειραζει ;;;

αλλα ετσι πρεπει... να ναι ελευθερο το πουλακι μου :x:x:x:x θα το ξεπερασω...... :roll:

καλή δικαιολογία για να σκεφτω συντομα το επομενο;;; τυχαιο ; δε το νομιζω...χιχιχι!! ;)

αντε σας καληνυχτώ !!! ονειρα γλυκάααααααααααααααα !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α! οριστε τι ξεχασα....

εσκασε μυτη και το δευτερο δοντακι!!! τωρα εχουμε 2 τρελά κοπτηράκια κατω στο στοματακι μας!

και μιας και το αναφερατε : τις μπομπο τις παιρνουμε ολες εμεις οι γονείς, στολισμο και μεις κανα μπαλονακι θα βαλουμε στα σκαλοπατια της εκκλησιας μαλλον ενώ οι κουμπαροι (η μικρή κουνιαδα μου με τον αντρα της) μας θα παρουν τα βασικά (ρουχαλακια - σταυρό) ... μαζεμενα και νοικοκυρεμενα !

τιποτ αλλο ! :mrgreen::mrgreen:

τωρα το δώρο τους, θα το βρουν με τον αντρα μου... οτι θενε ! ειναι λογικά παιδιά ;)

καλαααα σοφουκι ΤΕΛΕΙΑ Η ΡΩΜΗ !!!!! πηγαμε ανοιξη του 2009 για τριημερακι του μελλιτος και μας εμεινε αξεχαστη !!! αχ αχχχχχ... ωραια που θα περασετε !!! με το καλό !

Κωνσταντινος αν κλεισεις απο νωρίς εισιτήρια με την Aegean μπορεις να ταξιδεψεις ΠΑΜΦΘΗΝΑ ! ;)

διωξτε με λεμε ! αντε καληνύχτα σας ! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε πιστευω τωρα θα εχει κοιμηθει η κωνσταντινος για να πω ΕΓΩ την τελευταια καληνυχτα :lol::lol: !!

ζορικη μερα κ η σημερινη..δουλεια,νοσοκομειο να κουβαλαω ταπερακια σε αντρα κ κουνιαδο,σπιτι μιση ωρα για μπανιο,εξω για λογιστη,πηρα μπομπο,κουφετα(πολυ ωραια-βοτσαλακια-πιστευω να το καταλαβουν πως τρωγονται!) κ καπακι σε μια ξαδερφη που γιορταζε κ μετα παλι νοσοκομειο μιση ωριτσα να δω τον αντρα μου που ειχα να τον δω απο χτες βραδυ παλι στο νοσοκομειο,παλι στην ξαδερφη να παρω το μπουμπουκο κ μετα ουφφφ,ΣΠΙΤΙ!!!τωρα συμμαζεψα κατι ρουχαλακια που μου πηραν φιλοι για δωρο βαφτισης να τα αλλαξω αυριο (εχω μαζεψει 6 παντελονια 6-9 μηνων κ 2 μπουφαν).

αα,εντωμεταξυ μαλλον ακυρωνεται η βαφτιση,αφου δεν το κοβω να σηκωνεται ο πεθερος μου μεχρι την κυριακη,αν κ πηγαινει καλυτερα κ ο αντρας μου (κι εγω)δεν θελει χωρις να ειναι παρων.οποτε τζαμπα οι μπομπονιερες,αλλα ελπιζω να τα καταφερουμε σε κανα 2 εβδομαδες..

ουφ,κουραστηκα!τα λεω ολο μονοκοπανια!

κωνσταντινος [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] καληνυχτααααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσόπουλα τι κάνετε?εχω πολύ καιρό να σας διαβασω διότι λειπαμε διακοπες και με το που γυρισαμε αρχισα να ετοιμαζω τα προσκλητηρια και τις μπομπονιερες της βαφτισης....αααχχχ πολύ την περιμενω αυτην την στιγμη...αν και πιοστευω θαμαι αγχωμενη...

καταρχην πηρα σχεδον ιδιο φορεμα με τον κωνσταντινο σε κοραλι αλλά εβγαλα απο το ενα μανικι αυτο που κρεμεται και το αφησα μονο απο την ΑΡιστερη πλευρα...εκανα τις μπομπονιερες με φαναρακια και μαρσμελοους και τις παιδικες μπομπονιερες παραμυθακια με ενα μεγαλο γλυφιτζουρι...γλυκακια cupcake με κορωνιτσα πανω και χρωματιστα μακαρον...αυτααααα...ξεπατωθηκα

τωρα το μπεμπεκι μου ειναι πολυ καλα...ειμαστε 8040 κιλα και 68 ποντους...αρχισαμε την βανιλια ρυζαλευρο της νουνου την οποια δεν εφαγε τις 2 πρωτες μερες αλλά μετα ξεκινησε να τρωει λιγες κουταλιες...τρωει μεχρι ενα σημειο κ μετα κλαιει κ θελει μπουκαλι. της παρηγγειλα κ απο το κουκου καθισματακι φαγητου κ το περιμενω σε 2 βδομαδες...

αντε ολα σας τα ειπα...φιλια σε σας κ τα μωρακια σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κωνσταντινος [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] καληνυχτααααα!!!

=))=))=))=)) με εκανες κ γελασα πρωινιατικα!!!

tesh και γω σε κοραλι το πηρα, ποσο το πηρες , απο το dak?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια! μαρακι να σας ζησουν οι νεονυμφοι και συντομα με ενα μπεμπε! ;)

δε θυμαμαι ποια ρωτησε για τα εισητηρια... κοστισαν 550 ευρω για 6 ατομα πηγαινε-ελα αθηνα ρωμη και τα κλεισαμε μεσα στον ιουλιο με την easyjet. ειχε και πιο φτηνα ακομη αλλα δε βολευανε οι ημερομηνιες. ειμαστε και 6 ατομα, που να βρουμε ακρη?? :D:D

κατα τα αλλα ολα καλα. ο μικρος τρωει σχεδον ολη την κρεμα του (200μλ νερο-9 μεζουρες κρεμα), αλλα στο τελος που αρχιζει και νερουλιαζει δεν τη θελει. γαλα πια δεν πινει μετα. μονο νερακι 20-30μλ. σημερα θα ερθει η πεθερα μου να τον παρει το μεσημερακι και θα μας τον φερει μαλλον παρασκευη πρωι. θα κανω μπολικες δουλιτσες αυριο! ;) ελπιζω να μοιρασω και τα τελευταια προσκλητηρια που μεινανε. χτες πηγαμε για στολισμο με τους νονους. καταληξαμε σε μπαλονια κι εμεις. παω να δω αν μπορω να σας βαλω φωτο και επανερχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!!! εσεις λετε για προσκλητηρια και βαφτισια και γω το χαβα μου με τα κιλα του μπεμπη... γυρισαμε τωρα απο γιατρο...5900 και 66 ποντους δηλαδη 100 γραμ σε 10 μερες παλι...

απο χθες το απογευμα αρχισαμε αλμιρον πεπτι και στηθος θα δινω μονο το βραδι... θα βγαζω ομως οσο γαλα μπορω και θα το πινει και αυτο.... κουραστηκα βρε κοριτσια. καθε βδομαδα εχω φουσκαλες στο στομα που για να περασουν πρεπει να παιρνω βιταμινες και αφου δεν βαζει και κιλα δεν θα το παλεψω αλλο με τον αποκλειστικο θηλασμο.ευτυχως το πινει το ξενο, οχι με περισια χαρα αλλα το πινει.

Μας εδωσε και κρεμα ριζαλευρο υποαλλεργικη και ξεκιναμε απο αυριο και τελος του μηνα τα φρουτα.

εκανα οτι ηταν καλυτερο για το μωρακι μου με τον θηλασμο αλλα δεν γινετε αλλο, στεναχωριεμαι αλλα το προσπαθησα πολυ :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια!!!!!!!!!!μην στεναχωριεσαι βρε σπιρτουλι εκανες οτι θεωρουσες καλυτερο για το μωρακι σου και να δεις τωρα με την κρεμουλα θα παρει τα πανω του!!!!!!!!!!!!και θα κανει και μαγουλακια για τσιμπημα.....τα της βαπτισης ειναι ολα ετοιμα απλα περιμενω να ερθει η 23 σεπτεμβρη,μαρακι να σας ζησουν τα παιδια αντε και καλους απογονους!!!!!!!!!α!πηγαμε με την κουμπαρα μου να κανονισουμε τα τελευταιες λεπτομερειες του πακετου των βαπτιστικων και ξετρελαθηκα ολα ειναι τελεια το φορεματακι,τα παπουτσακια ολα!!!!!!!σωστη νεραιδουλα θα ειναι το κοριτσακι μου...αυριο εχουμε και τσιμπι στο γιατρουλι ,για να δουμε και ποσο φτασαμε????σε κιλα εννοω .τρωει ολο της το φαγακι ευτηχως δεν αντιμετωπιζουμε κανενα προβλημα σε αυτο...200ml νερο και 8 με 9 μεζουρες κρεμα....τωρα ξεκινησαμε να καθομαστε και στον κωλο μας μου ειπε η γιατρος να την βαζω αφοβα και φαγακι στο καθησματακι φαγητου πλεον.....μεγαλωνουμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

konstantine ναι το πηρα απο dak - εχει τελεια φορεματα...πηρα 3...το συγκεκριμμενο δεν θυμαμαι...90 μαλλον πηρα κ αυτο http://www.dakmoda.gr/gallery/index.php/2011/sel_26 κ ενα ακομα..ολα μαζι 400γιουρο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια ευχαριστώ για τις ευχές ! :x

σπιρτουλακι μου μη στεναχωριεσαι !!! :x ολα καλα θα πανε !!!! να σκεφτεσαι θετικά :x :x

ρανια μου κουραγιο και καλή δυναμη... :oops:

ασχετο :mrgreen: επεσα πανω σε ενα μπλουζακι που με "καλυπτει" πολύ εξυπνα εκει που πρεπει και στο βαφτίσι θα ειμαι με παντελονι σατενακι μπεζ/χρυσαφί και λεοπαρ (ΠΑΛΙ !;!) μπλούζα... παπουτσακια peep toe πλατφορμιτσα (για ανεση !) στο μπεζακι λουστρινι και τσαντακι μπεζ... και να σας πω την αλήθεια με τοσο τρεξιμο που εφαγα για το γαμο της αδελφής μου...βαριεμαι ακομα και να βαφτώ (που λεει ο λόγος...) !!! Να ζήσει η απλοτητα και το χυμαδιώωω !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

α! να σας ρωτήσω και κατι : εκτος απο μπομπο θα προσφερετε και γλυκακια στους καλεσμένους ;;

εμεις λεμε για απλο παστακι (τυλιχτό) με ταμπελακι με το ονομα του πανω...

και για μπαλονια - στολισμό να σας προτείνω (οσες ειστε Αθήνα τουλαχιστον) >

http://www.balonokosmos.gr ...

νοικιαζεις φιαλη με ήλιο και γεμίζεις μονη σου τα μπαλονια... αν θυμαμαι καλα θα μας πανε τα 60 μπαλονια περιπου 60 ευρώ ;! (45 ευρω φιαλη + 10 ευρω τα 100 μπαλονια...)

α! αγορασαμε την ρυζαλευρο της Νουνου αυτην που ειναι εντελώς σκετη για μετα τον 4ο μηνα που λεει... και θα την φτιαξω με το γαλα μου (αφου το συζήτησα με τον κουνιαδο μου τον φαρμακοποιό) ... για να δουμε ! θα την φαει ;;;;!!

πως θα ειναι με μητρικό γαλα αραγε ;;;;!!!;;;; :roll:

απ οτι διαβασα αυτη η κρεμα ειναι "μπαλαντέρ" :lol::lol: μπορεις να την βαλεις σε οποιοδηποτε γευμα του μωρού για να "δέσει" ... ! αρα χαμενη δεν θα παει... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tesh αρα εχουμε το ιδιο φορεμα, ή μαλλον δεν θυμασαι καλα ή εμενα μου επιασε τον κωλο γιατι απο 285€ 140€ το ειχε με την εκπτωση.... καλα 3 φορεματακια που θα τα βαλεις?

καλα ρανια εχω καταλαβει τι κανεις..... μπαινεις fb "κατασκοπευεις " ποτε θα αποσυνδεθω κ τσουπ τσουπ ερχεσαι κ ποσταρεις.........!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ισως γτ πηρα τρια μου ταφησε τοσο...ειχαμε κ αλλες υποχρεωσεις με γαμους κλπ κ ταγορασα ολα μια κ καλή.

μαρια καλα κανεις κ εισαι χαλαρη....εγω απτην αλλη εκλεισα κομμωτη κ μακιγιεζ κ αγχωνομαι ποτε θα προλαβω εκεινη τη μερα να τρεχω αποδω κ αποκει :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!

Μ'αρεσει που μιλαμε για βαφτιστικα κ φαγητα! Περσυ τετοια εποχη μιλουσαμε για εμετους και αναγουλες :ymsick:

Εμεις κλεισαμε 8 Οκτωβριου τη βαφτιση. Φορεμα καπελο για τη μικρη ειναι ετοιμα κ για τη μαμα. Τωρα θα αρχισω να φτιαχνω τις μπομπονιερες και θα σας βαλω φωτο.Ειναι πουγκακι με κερακια βοτσαλακια μεσα και δεμενο με πολυχρωμες κορδελες απο τις οποιες θα κρεμονται χαντρουλες κ κουφετα. Για γλυκο και εμεις Τεση μαφινακια, cupcakes και μακαρον θα εχουμε. Στολισμος δεν μας επιτρεπονται πολλα αλλα κατι θα σκεφτουμε να κανουμε ;)

Τα προσκλητηρια εμειναν κ ειμαστε ετοιμες!!!

Κρεμα αλλαξα κ πηρα της νουτριτσια την εφαγε σε 6 λεπτα, δεν προλαβαινα να γεμισω το κουταλι. Μαλλον επειδη πινει το Αλμιρον (Νουτριτσια) , της ηταν πιο οικια η γευση.

Ο Μασουτης απο σημερα εχει 35% στις Λιμπερο και 25% στις κρεμες Νουτριτσια, για οσες ενδιαφερεστε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aaa ευχαριστουμε γιουλακι...η αληθεια ειναιοτι σημερα πηρα πανες απο το lidl γιοα να τις δοκιμασω ...αν δεν εχει προβλημα ειναι αρκετα πιο οικονομικες απτις άλλες. σημερα κλεισαμε και τα μαρτυρικά και πηραμε κ βιβλιο ευχων οπότε ειν αι όλα ετοιμα....σας φιλω κ τρεχω να προλαβω γτ εχω μαγειρεματα...θα εχουμε τραπεζι το βραδυ σε φιλους....φιλακιααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τις babylino τις βρισκω λιγο σκληρες του Λιντλ μ'αρεσουν πολυ κ τις χρησιμοποιω συνεχεια, καθως το σπιτι μου ειναι ακριβως επανω απο Λιντλ :lol::lol::lol::lol::lol:

Καθε μερα εκει παμε βολτα η μικρη εχει γινει η μασκοτ!

Δελφινακι φυσικα κ θα προλαβεις. Εμεις 8/10 και δεν εχω δει ακομα προσκλητηρια. Μην ανησυχεις ολα γρηγορα γινονται στη βαφτιση.

Κωνσταντινος αυτο με τα Καρφουρ μηπως ισχυει κ για τα μωρομαντηλα???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολυ καλησπερα σας!!!!! :D:D:D:D:D μολις κοιμηθηκε ο μπεμπακος και ετοιμαζομαι να κανω τις δουλιτσες μου και ειπα πριν να περασω να σας διαβασω...

spirtouli ποια κρεμα ρυζαλευρο υποαλλεργικη δινεις;εμεις βαφτιση σκεφτομαστε τωρα για 29 οκτωβριου.θα προλαβω ;

την sinlac σημερα εφαγε πρωτη μερα ενα κουταλακι... οχι οτι του αρεσε, προσπαθουσε να την φτυσει και γω του την ξαναεβαζα μεσα ;);) αναγκαστηκα μου ειπε η παιδιατρος πρεπει να την φαει γιατι δεν εχουμε αλλη επιλογη :(:(:(

εσυ βρε dolfin ποια δινεις στο μικρο?? η δεν δινεις καθολου? με τα κιλα πως παει εσενα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια!πριν μια ωρα γυρισα απο δουλεια,ειχαν παρει κ οι δικοι μου βολτα το μικρο κ βρηκα ευκαιρια να κανω οτι ειχα αφησει το πρωι.λιγο σφουγγαρισμα,το μπανιο κ ενα πλυντηριακι..

τελικα αυριο θα ακυρωσουμε τη βαφτιση..παει πολυ καλυτερα ο πεθερος μου,αλλα δεν μπορει να βγει αφου τρεφεται με σωληνακι ακομα.πιστευω την αλλη εβδομαδα να τα καταφερουμε...θα δειξει.το σαββατο εχω ενα γαμο,αλλα πρεπει να βρω χρονο να αρχισω να φτιαχνω τις μπομπονιερες γιατι εχω φαει ολα τα κουφετα!!!πηρα βοτσαλακι με σοκολατα κ αμυγδαλοπαστα (κ μερικα κ με πορτοκαλι).τα εχω καταβροχθισει!πρεπει να παρω λιγα ακομα!

δυστυχως σημερα λογικα δεν θα πω την τελευταια καληνυχτα..παω να απλωσω το πλυντηριο κ να ξεραθω.θα γυρισει κατα τις 3-4 ο αντρας μου απτο νοσοκομειο κ θα ξαγρυπνησω παλι

αντε καλη μας νυχτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gioulaki μονο για τις πανες ξερω, γιατι μωρομαντηλα παιρνω απο τον βασιλαγα 0,71 λεπτα !!!

παντως οι αποψεις δυιστανται, εμενα μαρεσουν πολυ οι babylino, μηπως ειχες δοκιμασει τις παλιες που ηταν οντως σκληρες? γιατι οι καινουριες ειναι πολυ μαλακες....

κ επι τις ευκαιριας μιας κ η ρανια επεσε νωρις για υπνακι ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ..... [smilie=wave.gif][smilie=wave.gif][smilie=wave.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια κοριτσια τι κανετε???????εμεις σημερα εχουμε τσιμπι....κατα τ αλλα ολα καλα εχουμε τελειωσει τα της βαπτισης καιι απλα περιμενουμε!!!!!!!!!!πανες εγω παιρνω τα pampers θα ηθελα να δοκιμασω και του lidl ...στο γιο του πηρα μεγαλωνωντας στο χρονο δηλ την οικονομικη σειρα των pampersκαι εμεινα ευχαριστημενη οποτε μαλλον αυτο θα κανω και στη μπουμπου...ποιες ξεκινησατε και τα βαζετε στον κωλο να καθονται εμεις απο τοτε που κλεισαμε τον 6 μηνα ξεκινησαμε αλλα ακομα δεν καθετε πολυ ωρα μονη της μετα απο λιγο πεφτει ......το ποσο της αρεσει δεν λεγετε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!να καθετε εννοω . :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...