Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΑΣΕ :D ΜΩΡΑΚΙΑ 3 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ... ΠΡΟΧΩΡΑΜΕ!!!


Recommended Posts

κοριτσια καλημερα..νιωθω πολυ ασχημα..χτες βραδυ εριξα ενα γερο ματς με τον αντρα μου.δεν εχουμε ξανατσακωθει ετσι.μαλλον δεν εχουμε ξανατσακωθει καθολου..τους τελευταιους 2-3 μηνες(απο τοτε που μαθαμε για την αρρωστια του πεθερου μου,μετα που πεθανε η πεθερα μου κτλ),πηγαινει απτο πατρικο του μετα τη δουλεια καθε μεσημερι(αφου η δουλεια του ειναι στο χωριο του).ενω κανονικα σχολαει 3,ασχετο αν συνηθως τελειωνει γυρω στις 3:30-4,ερχεται σπιτι μας μετα τις 5-6.χτες μου ειπε πως θα κατσει ολη μερα στο χωριο(ηρθε 9 το βραδυ),για να ξεκουραστουν κ τα αδερφια του που μενουν διπλα κ καθονται κ φυλανε τον πεθερο μου συνεχεια.εντωμεταξυ ο πεθερος μου παει πολυ καλυτερα.σηκωνεται μονος του,βολευεται μια χαρα.δεν νομιζω πως χρειαζεται μονιμα καποιος να τον φυλαει.παρεα μονο θελει.εγω λοιπον ερχομαι κατα τις 3 απτη δουλεια,ψοφια κ ειχα το μπεμπη να μην κοιμαται καθολου,να θελει ολο αγκαλια κ τα χερια μου δεμενα απτην τενοντιτιδα..οταν ηρθε λοιπον ο αντρας μου του εβαλα φωνη πως πρεπει να αναλαβει τις υποχρεωσεις του.δεν μπορει το παιδι να το βλεπει μονο 5 ωρες την ημερα κ το λουκι να το τρωω εγω κ η μανα μου.τουλαχιστον να βοηθαει στις δουλειες του σπιτιου η να μπει γυναικα,πως θελω κ εγω μια φορα την εβδομαδα να παω για καφε η μπανιο μονη μου και να ερθω αργα κ τετοια.ημουν παραλογη το ξερω,αφου προκειται για την υγεια του πατερα του,αλλα μου την εδωσε ρε γμτ..σημερα εφυγε πρωτη φορα για δουλεια χωρις να με φιλησει :(:(:( του ζητησα συγνωμη αλλα τπτ..

σας ζαλισα ε?

Ράνια μου η περιγράφη που εδωσες ταιριαζει πολύ με την δικιά μου ιστορία,οταν όμως ήμουν εγκυος κ λίγο μετά....

Εγώ έχασα τον πατέρα μου ένα χρόνο πριν μείνω εγκυος,με πολυ δυσκολες συνθηκες κ πολύ μεγάλη κατανοηση κ συμπαρασταση απο τον συζυγό μου,γτ χρειαστηκε να τον φέρω Αθήνα στο σπιτι μου χωρις να έχουμε ποτε πολυ στενές σχεσεις....κ χωρις καμια βοη8εια απο αδερφια κτλ,ολα μονη μου,δουλεια -νοσοκομεια-πολυ κουραση ψυχολογικη κ σωματικη...

Λιγο πριν τον χάσω ,τελικά, μα8αίνουμε τα ασχημα νέα απο τις εξετασεις του πε8ερού μου,την ημέρα που είχε γενε8λεια ο αντρας μου την ιδια μερΑ πε8ανε ενας φιλος μας κ την ιδια μερα εμα8α οτι ειμαι εγκυος...εκει που γελαγαμε μας κοπηκε το χαμογελο....

Ξεκίνησε μια εγκυμοσύνη με πολυ μοναξια,ηρ8ε η στιγμη που δυστυχως ο αντρας μου επρεπε να περασει οτι εζησα κ εγω.....Ελειπε ολη μερα στα νοσοκομεια μετα δουλεια...διναν 6 μηνες ζωης στον πε8ερο μου....

δεν μπορουσα να μοιραστω την χαρα που ενοιω8α μεσα στην κοιλια μου ουτε με το αντρα μου ουτε με κανεναν.

Γυρω μου μαυριλα,8λιψη κ στεναχωρια.

Μου έλειπε ο αντρας μου,ετρεχε για τα παντα,μονο 1 φορα πηγαμε μια βολτα μαζι σε ολη την εγκυμοσυνη.

Υπηρχαν φορες που τσαντιζομουν τοσο πολυ που ελεγα πως με εχει παραμελησει...

Αυτο με το φιλι ,ειναι κ εμας σημα κατατε8εν,οταν μαλωνουμε δεν με φιλαει οταν φευγει,οπως κ εγω.

Υπηρξαν νευρα,εκνευρισμοι,τσακωμοι κτλ...Του έλεγα πράγματα να κάνει γτ λογω της καταστασης μου,χρειαζομουν βοη8εια(ειχα κ ασχημη εγκυμοσυνη) που ηταν πραγματικα υπερβαση γιαυτον κ παρολαυτα εκανε οτι μπορουσε,ειχε γινει 1000 κομματια.

Εκανα ομως κ πολυ υπομονη....

Τον χασαμε τελικα 11 μερες πριν να γεννησω ...μεγαλη ειρωνια.

Τωρα ολα εχουν πάρει τον δρομο τους,αλλα σκεφτομαι οτι περασαμε μια δυσκολη περιοδο κ το μονο που χρειαζοταν περισσοτερο απο ποτε ηταν κατανοηση για να μην μετανοιωνουμε αργοτερα για λεξεις που ειπω8ηκαν χωρις να το εννουμε...sorry αν σε ζαλισα αλλα με εκανες να 8υμη8ω τα δικα μου....Δειξε υπομονη κ κατανοηση κ ολα καποια στιγμη 8α παρουν τον δρομο τους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 729
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερουδια!! πως ειστε?? εγω ειμαι λιγο ερειπιο ρε γμτ... ο μικρος ολη νυχτα ξυπνουσε καθε μια ωρα σχεδον... μουρμουραγε... πηγαινα μεσα, του εδινα την πιπιλα και ξανακοιμοταν... αλλα πολυ ανησυχος υπνος... τι να τον ενοχλει? δοκιμασαμε και με ερκοντισιον, δοκιμασαμε και χωρις, τι να φταιει? τα δοντακια?? οσες εχουν δευτερο μωρο μπορει να εχουν μια γνωμη... απο εκει που ημασταν ρολοι 10-7 σερι, τωρα παλι παει να τα αλλαξει... τι να πω?? :?:? μου το ματιασανε το παιδι μου!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρανια ειναι απο ενα μαγαζι στην θεσσαλονικη dak λεγεται απο κει ειχα παρει φορεμα για την βαφτιση της κορης μου , η τιμες κυμαινονται στα 200 €....

βεβαια δεν πηγα απο κει να δω λιγο στο ιντερνετ τα χαζεψα... αλλα σε καμια 20αρια μερες πρεπει να παω να δω... εσεις ειδατε τπτ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια !!!!

ρανια υπομονή ... κοιτα να μενεις "δεμενη" με τον αντρα σου ! ζητηστε και ενα συγγνωμη ο ενας απο τον αλλο... ολα θα πανε καλά !!! :x:x:x:x:x

konstantinos μου αρεσει το ροζ του φορεματος με το φιογκο...σε εχω δει και στο facebook με ενα ροζ φορεμα που σου πηγαινε ΠΟΛΥ αυτη η αποχρωση !!!

εμεις παραλαβαμε τα προσκλητηρια ! απλα ειναι, με ενα αρκουδακι αλλα μου αρεσει πολύ το κειμενο μας : "Ειμαι τοσος δα μικρουλης, ομορφος και ζωηρουλης ! Όλοι μπεμπη με φωναζουν και πολύ με νευριαζουν! Τωρα που θα βαπτιστώ, θα χω όνομα και γω! Και αν θα κλαιω, μη γελατε ...σας το λεω θα θυμωσω και γλυκο δεν θα σας δώσω !!!!!!" :x:x:x:x:x:x:x:x

κατα τα αλλα ΠΟΛΥ ΓΚΡΙΝΙΑ...............................................................................

τι εχει παθει ;; δεν καταλαβαινω... ΠΟΣΟ θα κρατησει ;;;;;!!!!!!!!!!!!

ΥΓ: GeoV τι περασες και συ... :roll: κουραγιο βρε κοριτσια ... :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια.γυρισα απτο φυσιατρο,υπερκοπωση,συνδρομο καρπιαιου σωληνα,τενοντιτιδα..με λιγα λογια λιγο απο ολα!θα ξεκινησουμε επειγοντως φυσιοθεραπειες,μου εδωσε ναρθηκα να φοραω ολη μερα,μου ειπε να μην κανω τπτ(καλο ε?)κ χαπια που ομως απαγορευονται με το θηλασμο...οποτε αφου εχω ξεκινησει και ξενο,λεω σιγα σιγα να το κοψω τελειως το δικο μου..

με τον αντρα μου ολα οκ.μας περασε μωρε αμεσως.ευτυχως δεν μπορουμε να κρατησουμε μουτρα για πολυ.σημερα που θα λειπω για δουλεια μεχρι το βραδυ θα τον παρει η νυφη μου το μικρο.να ειναι καλα η γυναικα,μας βοηθαει πολυ με τον αδερφο μου.οποτε θα κατσει κ ο αντρας μου μεχρι το βραδυ στον πατερα του..

αυτα τα νεα της ημερας!παω να μπανιαριστω,να την κανω σε καμια ωρα.φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρανια ειχα και εγω το ιδιο και τελικα εκανα εγχειστηση και ηρεμησα,.,.ηταν η κουραση με το πρωτο παιδι...καναμε τα παντα αλλα οι πονοι ηταν ανυποφοροι..τωρα ολα μια χαρα!!!2 χρονια ειμαι ετσι και εχω ηρεμησει!!!

κ εμενα ο μπεμπης εχει ανησυχο υπνο..ειναι τα δοντακια του...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τονιαχαν δεν σε καλωσόρισα! καλως ηρθες!!να σου ζησουν τα παιδακια σου

κοριτσια μου χθες η μικρη επεσε απο τον καναπε.

μεσα σε δευτερολεπτα- και ενω νομιζα οτι την ειχα ασφαλησει ψηλα στον καναπε με καρεκλα στο πλαι και τα παιχνιδια της απο πανω- σε δευτερολεπτα- δεν προλαβα να παω στο αλλο δωματιο- ακουω ενα 'ντουκ' και κλαμα.. επεσε στο πατωμα..'ευτυχως' βρηκε στο τραπεζακι και της εκοψε την φορα προς τα κατω..

δεν σας περιγραφω το σοκ- ευτυχως ηταν καλα- μετα την αγκαλιτσα ηταν ευδιαθετη και ησυχη- αλλα ολη νυχτα πηγαινα και την ξυπνουσα για να σιγουρευτω οτι εχει τις αισθησεις της.

προσοχη κοριτσια- δεν θελει πολυ να γινει το κακο.τωρα το ενιωσα στο πετσι μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!!!! βρε κουκι μου το κουκιδακι ειχε δεν ειχε την πηρε την τουμπα εεεεε??? ευτυχως το καλο μου δεν επαθε τιποτα!!! εμεις εδω μια απο τα ιδια... κανενα νεο...

ρανια μου τα εχουν αυτα τα ξεσπασματα οι δυσκολες καταστασεις... μπορα ηταν και περασε! περαστηκα κοριτσακι,ευχομαι γρηγορα να εισαι καλυτερα!!!!!

κων/νος με τρελενει το φορεμα με το φιογκο :shock::shock::shock: εμενα βεβαια φιογκο δωσε μου και την ψυχη μου παρε( που λεει ο λογος) :lol::lol::lol::lol:

οσο για το στολισμο μου αρεσε το μπλε-πρασινο. φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααα!!!καλα ειστε?εμεις μια χαρα!!!κοιμηθηυκαμε πιο ησυχα το βραδυ αμην!!!!τι κανουν τα νινακια σας?εγω εχω ξετρελαθει με τα δυο σκατουλακια μου και θα ηθελα μελλοντικα και 3ο..χιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερούδια ! φεύγουμε και μεις για κεντρο Αθήνας (εκπτωσεις !!!) ;) !!

τριτοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο ;;;;;; εγω ηθελα συντομα και 2ο αλλα ετσι που με "ζαλιζει" εχω αρχισει να το ξανασκεφτομαι :lol::lol::lol::lol: ...για το ΠΟΣΟ συντομα εννοώ... ;)

ακομη θελω 2ο !!! :x:x:x:x και επιμένω στο αγορι ΠΑΛΙ ;)

ΦΙΛΑΚΙΑ !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

...τζιφος...

μονο κεμπαπ απ του Θανάση στο Μοναστηράκι χτυπησα... :lol::lol::lol:

:lol: γι αυτο μετα δεν χωράω πουθενά :lol:

με χει πιασει μια ΛΥΣΑ για ΠΑΓΩΜΕΝΗ ΚΟΚΑ ΚΟΛΑ...αστα να πανε... :?

ΟΛΟ ΤΟ ΜΠΟΥΚΑΛΙ θελω να κατεβάσω !!!! :lol:

για πες βρε τονιαχαν πως ειναι η ζωή με 2 μικρα αντρακια;;;; και ποια ειναι η συνταγή ;;;! :lol:

εμεις ειμασταν 4 κοριτσια στην πατρική μου οικογένεια και ετσι απο τοτε που εμαθα οτι θα κανω αγορακι εχω ξετρελαθεί και θελω ενα σπιτι γεματο τσουτσουνια πια !!!! :lol::lol::lol:

:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x

σας φιλώ και παω με τον μικρό πανω, στους δικους μου, να αφησω τον αντρουλη μου

να ξεκουραστει και λιγο :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσοπουλα...τι κανετε?εμεις πολυ καλα,μεγαλωνουμε καθε μερα...ωρες ωρες μουρχεται να την ζουληξω στα φιλιά...δεν την χορταίνω. ειμαστε 7650 και 68 ποντους.τον αλλο μηνα μας ειπε θα ξεκινησουμε κρεμες. οσο για την βαφτιση τα εχω κλεισει σχεδον ολα...εμεινε μονο ο στολισμος,για τον οποιο μου ζητησαν 150 ευρω κ μου φανηκαν λιγο πολλά...τι λετε κι εσεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ τωρα που βλεπω το μωρο στην φωτο του προφιλ μου απιστευτο κι ομως αληθινο...οταν το πρωτοειδα ειπα Θεουλη μου ενα τετοιο μωρο στειλε μου κ τωρα μπορω να πω με σιγουρια οτι ειναι ιδιο το νινι μου..μαυτα τα γαλανα ματακια κ αυτα τα μαγουλακια...απιστευτοοοο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!καλα χτες κ σημερα το εχω καταευχαριστηθει!χτες γυρισαμε 1 το βραδυ κ σημερα λειπω απτις 8:30 το πρωι μαζι με το μπεμπεκο.εκκλησια το πρωι,καφεδακι,σπιτι για νανι ο μικρος,η μαμα κομμωτηριο,κατι βαφτισια,καφες,φαγητο.τελεια περασαμε!ευτυχως κοιμαται στο καροτσι του με τις ωρες!

καλα,συναντησα μια γνωστη μου με την κορουλα της η οποια ειναι 10 μερες μεγαλυτερη απτον δικο μου.μου ελεγε πως αυτη ειναι η δευτερη φορα που πανε για καφε(ουτε μονη της η κοπελα δεν εχει βγει),μονο καθε σαββατο πανε μια βολτα απτο τζαμπο κ τπτ αλλο γιατι η μικρη κλαιει λεει.το παιδακι μια χαρα,κοιμοταν.σε καποια φαση λιγο ξυπνησε κ ψιλογκρινιαξε κ λεει η μανα,παω να φυγω,ξινο μου τον εβγαλε τον καφε.καλα κανω κ δεν βγαινω.την ειδα που εφευγε κ η μικρη ουτε κ μιλουσε..μου ελεγε πως δεν καθεται με κανεναν αλλο,πως δεν τς αρεσει το σκοταδι κ πρεπει να φυγουν πριν νυχτωσει γιατι θα κλαιει κ κατι κουλα.καναμε 10 φορες το σταυρο μας για το ποσο ευκολο παιδακι εχουμε(η μαλλον ετσι το εχουμε μαθει).

αυτα!τελειωσα με το θηλαστρο,καληνυχτα σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ράνια αυτη η γνωστη σου θα το γεμισει κομπλεξ το παιδι...κ ας κλάψει - μεσα το χει κλεισμενο- θα σκασει το παιδι...ελα παναγία μου.. :shock::shock:

σηκωθηκαμε να πιουμε γαλα- τι καλα ετρωγε 1ο γευμα στις 11. τωρα πρεπει να την ξυπναωω στις 8 για να πινει το 1ο γαλα ωστε στις 11 να φαει φρουτο. σημερα θα φαμε κ μπανανα- το σκουπιζει το μπολακι μεχρι στιγμης - για να δουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maria η ζωη με 2αγορακια ειναι τελεια!!!εγω αμα κανω και 3ο θελω να ειναι αγορι!!δεν μου αρεσουν τα κοριτσακια...τρελαινομαι και εγω για τσουτσουνακια!!!βεβαια τα αγορακια ειναι αρκετα ζωηρα αλλα τι να κανουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!

sofouki το έβγαλα το τίκερ αφενός γιατί είχαν μαζευτεί πολλά κ δεν μου άρεσε, αφετέρου κόλλησα στα -4 κιλά γιατί σταμάτησα τη διατροφή κ τα πήρα κρανίο.. μόλις επανέλθω στην προσεκτική διατροφή, ίσως κ να το ξαναβάλω! ;)

τόνιαχαν θα διαφωνήσω :lol: θέλω πολύ και μία κόρη, ωστόσο δεν θα τρελαθώ κιόλας αμα μου ξαναέρθει ένας γιόκας! παρόλ'αυτά, τότε υπάρχει σοβαρά η περίπτωση να πάω και για ένα τρίτο παιδάκι, μήπως μου βγει το πιπί τελικά :mrgreen:

βέβαια οι μάνες με τους γιους έχουν μια ψύχωση η αλήθεια είναι... [smilie=love4.gif][smilie=love3.gif][smilie=love6.gif][smilie=love7.gif]

πλέον από φρουτάκι βάζω του μικρού μου πολλά κ διάφορα. τα εναλλάσσω και μπορώ να μω ότι κι εμείς το σκουπίζουμε το μπωλάκι!!!

Φιλάκια κ καλό υπόλοιπο Κυριακής!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω αμα σας πω την μαυρη μου αληθεια- κα ι2ο να κανω παλι κοριτσι θελω..κατα βαθος. αλλα κ αγορακι να ερθει πολυ θα χαρω!

φαγαμε και μπανανα!!!

νερακι δινετε τωρα με τις κρεμες ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maria η ζωη με 2αγορακια ειναι τελεια!!!εγω αμα κανω και 3ο θελω να ειναι αγορι!!δεν μου αρεσουν τα κοριτσακια...τρελαινομαι και εγω για τσουτσουνακια!!!βεβαια τα αγορακια ειναι αρκετα ζωηρα αλλα τι να κανουμε...

απο την αυχενική που εμαθα οτι εχω αγορι "ονειρευομαι" να παιζω μπαλα με τον πιτσιρικο, να συναρμολογουμε αυτοκινητοδρομους και τετοια... ! και να φανταστειτε πως οταν ημουν μικρή ημουν εντελώς κοριτσο-κοριτσο !!!!! ολο μπαρμπι και τετοια... κοιτα πως αλλαζει ο ανθρωπος... !!!! :x

...χχχχμμμ... μονο σαν 3ο θα ηθελα κοριτσι, για να ειμαι απολυτα ειλικρινης και φυσικα :

πανω απ ολα ΥΓΕΙΑ να χουν! αλοιμονο :x:x:x

A! και φυσικα οι παραδοσεις μεχρι τωρα ειναι υπερ μου χιχιχι :

μια φιλη μου ειπε οτι ΑΝ οταν γεννήσεις εχει Πανσεληνο, τοτε το επομενο παιδί σου θα ειναι αγόρι ;) και μια θεια μου, μου ειπε οτι αν το μωρο σου "μοιαζει" (ή φαίνεται εντονα) οτι ειναι αγόρι (στο προσωπο) τοτε το επομενο, αγορι θα ειναι !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P:P:P

δεν ξερω αν ισχύουν.... εμεις μια φορα με τεστ ωορρηξιας πιασαμε τον τσιχλακο... :x

μαλλον θα επαναλαβω την δικη μας τεχνική οταν ερθει η ωρα και οπως παει...χιχιχιχιχι :lol:

α! εσας τα "σταυρώνουν" τα ποδαρακια ;; γιατι λενε οταν τα σταυρωνουν τοτε "περιμενουν" το αδελφάκι τους συντομα :roll: (εμας ναι............................. :?::!: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμας το σοι μας ΜΟΝΟ γυναικες βγαζει! ειμαστε 3 αδερφες- κ η σδερφη μου η μια κορη εκανε- επισης απο την μερια της μαμας μου εχουμε 3 ξαδερφες που κανανε ολες απο 2- εκ των οποιων μολις 1 αγορι!!

ΧΑΡΕΜΙ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕ!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουκιδα, ναι, δίνω νεράκι τώρα που τρώει την κρεμούλα του!

Μαρία αυτό με το φεγγάρι μου το είπαν, όπως και όταν μοιάζει για αγοράκι και φυσικά τα πόδια τα "σταυρώνει" όλη την ώρα και κάνουμε πλάκα με τον άντρα μου... να σας πω, περιμένω να κάνω τώρα τον Σεπτέμβρη ένα τεστ παπ, να χάσω πρώτα άλλα 10 κιλάκια με το καλό - πρέπει και παραπάνω- και τότε βουρ στο ψητούλι κ πάλι! άμα μας έρθει άλλο ένα τόσο καλόβολο μωράκι, θα είμαστε απολυτα τελεια!

φιλούνια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εγω θελω κι αλλο μπεμπεκι!!!τωωωωωωρα ομως!!κατα προτιμηση αγορακι κι εγω.αν κ δεν θα ηθελα να μαθω τι φυλο ειναι οταν θα ειμαι εγκυος.η αληθεια ειναι πως σκεφτομαι πολυ εντονα αυτες τις μερες πως εχει γουστο την τριτη που θα παω στο γυναικολογο να με δει να μου πει πως ειμαι εγκυος!αλλα απτην αλλη λεω σιγα,τοσο ευκολα?παντως απο σταυρωμα τα ποδια κ εμεις φουλ!

σημερα τον βουτηξα στη θαλασσα!οχι το κεφαλι ομως..αυριο θα τον πανε οι δικοι μου κ θα τον βαλουν ολο.ψιλογκρινιαζε,αλλα μετα εκατσα στην ακρουλα κ τον ειχα στα ποδια μου κ καθοταν κ χαζευε τα ποδια του μεσα στο νερο!ειχε φαση.εχει αρχισει κ κατι κακαριστα γελακια,αλλο πραγμα!τρελαινομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!! τι κανετε?? εγω συνεχιζω στον αγωνα της μπομπονιερας!! :D:D ευτυχως ειμαι σε σχετικα καλο δρομο! ;);) κι εγω θα ηθελα κι αλλο μωρακι συντομα... αλλα αφου εκανα το γιο που ηθελα απο την αρχη τωρα δεν εχω προβλημα... οτι μας στειλει ο θεος... μονο γερο να ναι θελω κ τιποτα αλλο... (τωρα αν ειμαι τοοοσο τυχερη και μας ξαναερθει αγορακι, τι να πω??- εχω κι εγω αδυναμια στα αγορακια... τι να κανω... :x:x:x ) κατα τα αλλα καλα, την παρασκευη εχουμε γιατρουλη και περιμενω πως και πως οδηγιες για κρεμουλες!! ανυπομονω απιστευτα!!

το σαβ-κο ο μπεμπης ηταν στην πεθερα μου κι ετσι καναμε κι εμεις τις βολτες μας, πηγαμε θαλασσα, ηπιαμε τις μπυριτσες μας, πολυ ωραια περασαμε... τι εχει το μενου σημερα?? εγω λεω να φτιαξω λιγο ψητο ψαρονεφρι με ρυζακι και σαλατουλα... θα δουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...