Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΑΣΕ :D ΜΩΡΑΚΙΑ 3 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ... ΠΡΟΧΩΡΑΜΕ!!!


Recommended Posts

καταρχην δεν μας αφησε να παρουμε το μπεμπη μαζι,μην κολλησουν τπτ τα δικα της..λες κ θα πηγαινε ο δικος μας να τα φιλαει..κ γενικα την ειδα πολυ υστερικη.anyway,η καθεμια οπως νομιζει..

:shock::shock::shock::shock: ο δικος σου ο μικρος θα τα κολλουσε ιωση?

λες κ πηγαινει παιδικο στοθμο.... :roll::roll::roll:

και μην καλα ειμαστε , θαλασσιτσα ειμασταν εχουμε γινει οικογενειακως αραπακια...(εκτος του μπεμπη)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 729
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

την καλησπερα μου κοριτσια!!!!!!!!!!!!!μαρια σουπερ θα περασετε αντε βρε η ωρα η καλη στην αδερφουλα σου!!!!!!!!!!!!!εμεις σημερα φαγαμε ολοκληρο το μπωλ με τα φρουτακια μας ευτηχως της αρεσουυν............ #:-s πεμπτη παω στο εξοχικο μου στην σαλαμινα εως και την κυριακη μετα αθηνα εως την πεμπτη και μετα bye bye αθηνα μεχρι καιτης 24 του μηνα............... [smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif] α!καλε ξεχασα αυριο παω να ψωνισω στα μαγαζια τα ρουχα που θα βαλω στην βαφτιση,για να δουμε τι θα βρω :-? με μαμα και πεθερα παρεα,θα σας πω νεα....φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια!!!! dolfin και μενα ειναι αλλεργικος αλλα καλυτερα φρουτα παρα ρυζαλευρο...γνωμη μου!!! τι γαλα δεινεις στο μικρο για την αλλεργια?? του αρεσε η ζοριστηκες για να το συνηθησει??

και μεις σταματησαμε την αποστειρωση απο χθες :D:D

του δινω το φρισολακ ac.στο μικρο με την αλλεργια θα δωσω κρεμα χωρις γαλα τη humana μηλο.θα την κανω με το δικο του γαλα.ο γιατρος ειπε ετσι.βεβαια προτιμα να κανουμε το τεστ αλλεργιας στο παιδων και μετα στερεες αλλα ειμαι τωρα επαρχια και ειπα να του δωσω αυτην την υποαλλεργικη γιατι δεν παΙρνει και βαρος.

οποιος δεν δινει κρεμα το απογευμα τι δινετε για τροφη?παντως ο καθε γιαρος τα δικα του.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑΜΕς ΚΑΛΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΓΙΑΤΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΕΙΧΕ ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΟΠΟΤΕ ΕΙΜΑΙ ΕΡΕΙΠΙΟ!!!ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΥ ΑΡΧΙΣΩ ΦΡΟΥΤΑΚΙΑ ΣΤΟΝ 5ο ΟΠΩΣ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟ ΜΟΥ...ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΚΑΤΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΜΑΣ ΛΕΝΕ!!!Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΧΕΙ ΜΑΙ ΧΑΡΑ ΒΑΡΟΣ ΟΠΟΤΕ ΛΕΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΟΤΙ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΑΛΛΟ ΜΟΥ ΖΟΥΖΟΥΝΙ...ΤΙ ΛΕΤΕ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια.λιωσαμε στον απογευματινο υπνο κ οι 3 σημερα!οι αντρες δηλ ακομα κοιμουνται..χτες το βραδυ περασε μια μηχανη απο κατω κ εκανε πολυ θορυβο.ο χεστης χεστηκε πανω του κ δεν σταματουσε το κλαμα με τπτ!!του εδωσα χαμομηλακι κ ηρεμησε.πολυ χεστης ρε γμτ...!!

2-3 μερες τωρα χασμουριεται με ηχο κ με τρελαινει!το κανω εγω αυτο.με παρατηρουσε μερες κ γελαγε οταν το εκανα κ τωρα το κανει κ αυτος!τι σκατουλια ειναι ομως ε?

τονια λες να του ξεκινησεις απο μονη σου φρουτακια?εγω πιστευω απο σεπτεμβρη θα μας πει(απο οτι ειδα γεννησαμε με 2 μερες διαφορα).για να δουμε,ανυπομονω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα! σήμερα ήταν μια κουραστική μέρα, γιατί είχα τον μπεμπάκο, να παίξουμε, να αλλάξουμε, να φάμε, να κοιμηθούμε, να γκρινιάξουμε :D , ωστόσο είχα και την παλιοπερίοδο :x:x:x κάτι παθαίνω μερικές φορές μετά τη γέννα και η ροή είναι τεράστια :shock: βεβαια πλέον δεν πονάω καθόλου την 1η μέρα. Σεπτέμβρη πάω για παπ κ έτσι θα ρωτήσω τον καλό μας τον γιατρό...

τονιαχαν τι εννοείς με τους γιατρούς? σου είπε να μην του δώσεις κρέμες?

Ράνια είδες τι σκατουλάκια είναι??? έχουμε κυριολεκτικά λιώσει με όλα αυτά που κάνει και ο δικός μας! είναι σούπερ :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια τι κανετε? εγω ειμαι σε αναζητησει για την βαφτιση .... πως σας φαινετα η μπομπο κρεμαστρα πειρατης : http://www.adorex.gr/katalogos2011/big/37A.jpg ή αυτην

http://www.adorex.gr/viewimage.php?id=35

ποια σας αρεσει περισσοτερο?

για στολισμο ποιοι χρωματισμοι σας αρεσουν ποιο πολυ?

αυτος : https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater

ή αυτος: https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater

για γλυκακι σκεφτομαι κατι λιτο: πουρακι(τυλικτο) τυλιγμενο σαν καραμελα... δεν ξερω αν καταλαβατε!

πως σας φαινονται οι ιδεες μου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!

σημερα φαγαμε την 1η μας φρουτοκρεμα! γιουπιιι!! της εδωσα μηλαρακι- βεβαια πιο πολυ γλυφοταν παρα εφαγε- το καημενο δεν νιωθει τι θα πει τρωω απο κουταλακι! και της εδωσα κ λιγο κρεμα ρυζαλευρο/βανιλια- κανε 2 κουταλιτσες- γιναμε μουρτζοι και βουρ για μπανιο μετα!χαχα

κωνσταντινε ωραιες οι μπομπο- προτιμω το κρεμασταρακι- γιατι ειναι κ πιο πρακτικο- τα κρεμασταρακια που κρατησα απο βαφτιση τα εχω στολισει στο δωματιο της μικρης κ κρεμαω διαφορα παιχνιδια πανω απο την αλλαξιερα κ τα κοιταει κ χαιρεται.

για στολισμο μαρεσει πιο πολυ αυτος με το σκουρο χρωμα και τον μεγαλο πειρατάκο! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα konstantinos,εγω δουλευα.στις αλλες να τα πεις...που μπαινω κ εγω να διαβασω κανα κουτσομπολακι σας την ωρα που αρμεγομαι κ δεν εχετε αλλαξει ουτε σελιδα.τι πραγματα ειναι αυτα???κοιταξα αυτα που ανεβασες,απο στολισμο μου αρεσε καλυτερα ο πρωτος,πιο φωτεινα χρωματα.μπομπονιερες μου αρεσε πολυ ο πειρατης,καλοκαιρι θα την κανετε τη βαφτιση?δεν θυμαμαι.αλλα θυμαμαι πως ειχε πολυ ωραια πραγματα αυτο το σαιτ που τα σχολιαζαμε στο fb.θα μπω να χαζεψω κ εγω.να σας πω την αμαρτια μου..ελεγα να παρω απο το χαμογελο του παιδιου μπομπονιερες..αλλα επειδη θα ειμαστε τελειως μεταξυ μας στη βαφτιση(20-25 ατομα) κ δεν θα το ευχαριστηθω αφου δεν θα κανω ουτε στολισμους ουτε τπτ,θελω να παρω κατι πολυ εντυπωσιακο σε μπομπονιερα να μοιρασω κ σε αυτους που θα καλουσα αν δεν ηταν ετσι η κατασταση.κ το χαμογελο δεν εχει κατι το φοβερο..τι να κανω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

demie μου η παιδιατρος ειπε να αρχισουμε κρεμες μετα τον 6ο μηνα αλλα στον πρωτο μου γιο ειχαμε αρχισει απο τον 5ο!!τα ιδια θα κανω και στο νινι...ολο νεες ερευνες κανουν λες κ τα αλλα παιδια επαθαν κατι!!!εμεις εχουμε την βαπτιση 18 σεπτεμβρη και ειναι ολα ετοιμα..θα την κανουμε στην αθηνα οπου εινια οι δικοι μου και οι φιλοι μας!!!πως θα ονομασετε τα νινακια σας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

demie μου η παιδιατρος ειπε να αρχισουμε κρεμες μετα τον 6ο μηνα αλλα στον πρωτο μου γιο ειχαμε αρχισει απο τον 5ο!!τα ιδια θα κανω και στο νινι...ολο νεες ερευνες κανουν λες κ τα αλλα παιδια επαθαν κατι!!!εμεις εχουμε την βαπτιση 18 σεπτεμβρη και ειναι ολα ετοιμα..θα την κανουμε στην αθηνα οπου εινια οι δικοι μου και οι φιλοι μας!!!πως θα ονομασετε τα νινακια σας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:D demie μου η παιδιατρος ειπε να αρχισουμε κρεμες μετα τον 6ο μηνα αλλα στον πρωτο μου γιο ειχαμε αρχισει απο τον 5ο!!τα ιδια θα κανω και στο νινι...ολο νεες ερευνες κανουν λες κ τα αλλα παιδια επαθαν κατι!!!εμεις εχουμε την βαπτιση 18 σεπτεμβρη και ειναι ολα ετοιμα..θα την κανουμε στην αθηνα οπου εινια οι δικοι μου και οι φιλοι μας!!!πως θα ονομασετε τα νινακια σας?
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατάλαβα τόνιαχαν...τι να πω? εμάς με το που έκλεισε τον 5ο μάς είπε να του δώσουμε βανίλια κ μετά απο λίγες μέρες φρουτόκρεμα. μου φαίνεται πολύ νορμάλ αυτό, αλλά δεν ξέρω γιατι κάποιοι το αποφεύγουν. αν το μωρό μας δεν ξεφεύγει σε κιλάκια και είναι στα πλαίσια, τότε γιατί όχι? :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημερα..νιωθω πολυ ασχημα..χτες βραδυ εριξα ενα γερο ματς με τον αντρα μου.δεν εχουμε ξανατσακωθει ετσι.μαλλον δεν εχουμε ξανατσακωθει καθολου..τους τελευταιους 2-3 μηνες(απο τοτε που μαθαμε για την αρρωστια του πεθερου μου,μετα που πεθανε η πεθερα μου κτλ),πηγαινει απτο πατρικο του μετα τη δουλεια καθε μεσημερι(αφου η δουλεια του ειναι στο χωριο του).ενω κανονικα σχολαει 3,ασχετο αν συνηθως τελειωνει γυρω στις 3:30-4,ερχεται σπιτι μας μετα τις 5-6.χτες μου ειπε πως θα κατσει ολη μερα στο χωριο(ηρθε 9 το βραδυ),για να ξεκουραστουν κ τα αδερφια του που μενουν διπλα κ καθονται κ φυλανε τον πεθερο μου συνεχεια.εντωμεταξυ ο πεθερος μου παει πολυ καλυτερα.σηκωνεται μονος του,βολευεται μια χαρα.δεν νομιζω πως χρειαζεται μονιμα καποιος να τον φυλαει.παρεα μονο θελει.εγω λοιπον ερχομαι κατα τις 3 απτη δουλεια,ψοφια κ ειχα το μπεμπη να μην κοιμαται καθολου,να θελει ολο αγκαλια κ τα χερια μου δεμενα απτην τενοντιτιδα..οταν ηρθε λοιπον ο αντρας μου του εβαλα φωνη πως πρεπει να αναλαβει τις υποχρεωσεις του.δεν μπορει το παιδι να το βλεπει μονο 5 ωρες την ημερα κ το λουκι να το τρωω εγω κ η μανα μου.τουλαχιστον να βοηθαει στις δουλειες του σπιτιου η να μπει γυναικα,πως θελω κ εγω μια φορα την εβδομαδα να παω για καφε η μπανιο μονη μου και να ερθω αργα κ τετοια.ημουν παραλογη το ξερω,αφου προκειται για την υγεια του πατερα του,αλλα μου την εδωσε ρε γμτ..σημερα εφυγε πρωτη φορα για δουλεια χωρις να με φιλησει :(:(:( του ζητησα συγνωμη αλλα τπτ..

σας ζαλισα ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρανια μου μην νιωθεις ασχημα...εχεις και εσυ αναγκη να χαλαρωσεις μονη σου και να διασκεδασεις!!δυστυχως οι γυναικες κανουμε τα παντα και μετα ειμαστε πτωματα!!!εμενα ο αντρας μου βοηθαει πολυ στο σπιτι και οταν παραπονιεται για την δουλεια οτι δεν αντεχει του λεω εαν ηταν στο σπιτι συνεχεια(εγω δουλευω σαν αναπληρωτρια οποτεκαθομαι πολυ καιρο)θα ειχε τρελαθει..μια μερα τον αφησα με τα μικρα 2ωρες και τα επαιξε!!!αφου μου ειπε εισαι ηρωας που αντεχεις τοση γκρινιακαι τοσες υποχρεωσεις!!!να κατσετε να μιλησετε και να του πεις πως νιωθεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξεκινησαμε κι εμεις κρεμες.ο μεγαλος ξετρελαθηκε.ο γιατρος ειπε 4 κουταλιες για αρχη κι εφαγε 6.βεβαια τα μικρα κουταλακια της νουκ.εσεις τι κουταλακια εχετε και πιατακια?εγω για πιατακι ενα μπωλ με καπακι της κικκο.

τα αποστειρωνετε?εγω την πρωτη φορα ναι.τωρα απλα τα πλενω.καλα κανω?

ο μικρος εφαγε 4 κουταλιες και μετα ειπε να παρει δρομο...τιναζοτανε να φυγει.κατσε παιδι μου...που πας?σε ταιζει η δολια μανα..χιχι.

ρανια σε καταλαβαινω αλλα παρτον με το καλο γιατι κι αυτος περναει δυσκολα.

κουκιδιτσα μπραβο στη μικρη μας.καλη αρχη.

απο μπομπονιερες μου αρεσε η κρεμαστρα πειρατης και απο στολισμο το δευτερο αλλα με αλλο χρωμα πανι.οχι τοσο σκουρο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια τι κανετε? αν παω με τετοιο φορεμα στην βαφτιση λετε να με διωξει ο παπας? http://www.dakmoda.gr/gallery/index.php/2011/sel_16 αυτο πως σας φαινεται: http://www.dakmoda.gr/gallery/index.php/2011/sel_4

ρανια πεσανε ολαααα μαζι γι αυτο τα χεις παιζει δικαιολογημενα....

ντολφιν εγω πλενω τα πιατακια κ τα κουταλακια κ μετα τα ξεπλενω με βραστο νερο...

τον δευτερο στολισμο θα διαλεξω τελικα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απο τα 2 προτιμω το πρωτο φορεμα,αλλα με χαλαει λιγο ο φιογκος.αν κ οπως τα ειδα ολα μου αρεσαν στη σελιδα 4 κ 8.τι ειναι αυτα?που τα βρισκεις?η σκεφτεσαι να ραψεις?απο τιμες?

αυριο επιτελους εκλεισα ραντεβου με φυσιατρο για τα χερια μου.ουτε το πηρουνι δεν μπορουσα να πιασω σημερα.κ στη δουλεια δαγκωνομουν..

με τον αντρα μου πιστευω καλα,αν κ δεν τον ειδα κ πολυ.εχει φερει κ το ανηψακι του να μεινει σπιτι μας σημερα,οποτε θα τον δω μολις ξαπλωσουμε.αλλα ειχε σκουπισει,σφουγγαρισει μεχρι να ερθω απτη δουλεια..μαλλον τα ξανασκεφτηκε κ αυτος.αυτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τονια μια χαρούλα πιστεύω είναι ο μπουμπούκος σε αναλογίες!

Ράνια αυτά συμβαίνουν καλώς-κακώς στα ζευγάρια.. εδώ να σκεφτείς ότι άλλες δεν δουλεύουν καθόλου και έχουν κ απαιτήσεις απο τους άντρες τους, όχι κιόλας εμάς που μας βγαίνει ο πάτος..... να πω την αλήθεια κ εμένα βοηθάει πολύ στο σπίτι και στο μωρό.

έχει δίκιο και ο αντρούλης σου, μπαμπάς του είναι, αλλά από την άλλη πρέπει να συνδυαστούν και οι υποθέσεις του σπιτιού και της οικογένειας. όλα θα κυλήσουν ομαλά, μέχρι να βρεθεί ένας καλός ρυθμός! φαντάσου να ήσασταν στην Αθήνα, σε μακρινές κιόλας περιοχές. τουλάχιστον εκεί όλο κ πιο εύκολες θα είναι οι μετακινήσεις! αλήθεια, είσαι μακριά απο Αθήνα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κ απο μένα!!!Τι κάνετε...???

Λοιπόν σχετικά με τις κρέμες κ την αποστείρωση,με το που έκλεισε τον 4ο μηνα η κορούλα μου,ο γιατρός

μου είπε να ξεκινήσω κρέμα βανίλλια ,σταδιακα ,την 1η μέρα με 3-4 κουταλιές κ όσο παει να αυξάνω την δόση για μια εβδομάδα κ μετα να τρώει όσο 8έλει πρωι κ απογευμα...τα υπόλοιπα γεύματα ειναι γαλα και Βέβαια το 1ο κ το τελευταιο γεύμα πρεπει πάντα να είναι παντα γάλα.

Εγω της δίνω το humana,επισης μου είπε την κρέμα να την ανακατεύω κ με λιγη σκονη γαλακτος.

Όλα αύτα εφοσον έχω σταματήσει να 8ηλάζω απο 1,5 μηνών....δυστυχώς δλδ.

Περριτό να σας πω,πόσο πολύ έχει ξετρελα8εί με την κρέμα κ την τρώει όλη :D

Εχω κ εγω το κουταλάκι της NUK ΤΟ 8εωρώ πολυ καλο οπως κ το πιατακι με το καπακι της nuk.

Αποστείρωση μου είχε πεί να σταματήσω απο τον 3ο μήνα,απο την στιγμή που βάζει τοσα πράγματα στο στόμα της....εγώ σταματησα τωρα στον 4ο.......

Αυτα προς το παρόν,εμεις μένουμε Αθήνα ,καλες διακοπές σε οσους είναι ήδη η θα φύγουν :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια τι κανετε? αν παω με τετοιο φορεμα στην βαφτιση λετε να με διωξει ο παπας? http://www.dakmoda.gr/gallery/index.php/2011/sel_16 αυτο πως σας φαινεται: http://www.dakmoda.gr/gallery/index.php/2011/sel_4

Προτιμώ το 2ο γτ το 1ο μου κάνει πολύ επίσημο δλδ βραδυνο....χαρουμενα χρωματα κ υφάσματα ειναι προτιμότερο για βαπτίσια.....επίσης στο 1ο μου αρεσει ο φιόγκος....

Γνώμη μου πάντα...φιλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Στην αρχή που πήγα για ορμονικό έλεγχο όταν προσπαθούσα για παιδί ήταν οκ  βρήκαμε το θέμα μου έδωσε αγωγή όλα καλά έμεινα πολύ ευχαριστημένη    Όταν όμως πήγα ρυθμίσουμε το ζαχαρο  η επικοινωνία μας ήταν σχεδόν ανύπαρκτη μιλούσα μόνο με την γραμματέα της και δεν μπορούσα να βγάλω ακρη με είχε λίγο στον αυτόματο και δεν μου άρεσε αυτό ένιωθα πως δεν είχα την σημασία που χρειαζόμουν.. και δεν έμεινα ευχαριστημένη άρχισα να πιέζομαι πολύ  ψυχολογικά γιατί ένιωθα ανασφάλεια όποτε είπε να δοκιμάσω αλλη τώρα 
    • Ααα μάλιστα, δεν το ήξερα αυτό. Τέλεια, αύριο στο ραντεβού θα τον ρωτήσω σχετικά! Σε ευχαριστώ πολύ 😊
    • Υπάρχει κάποιος λόγος που την άλλαξες ή απλά δεν είχε ραντεβού;
    • Καλημέρα κορίτσια! Ξανά έκανα σήμερα το πρωί. 806 η τιμή!
    • @lilly1984 πλησιάζει η αυχενική κορίτσι μου, τι καλά ❤️  Εμένα δε μου είπαν για ΝΙΠΤ και θα ήθελα η αλήθεια είναι, απλά νόμιζα την κάνουν μαζί με την αυχενική για κάποιο λόγο. Έχω ραντεβού την άλλη τρίτη με τη γυναικολόγο μου, θα τη ρωτήσω τότε. Αυχενική έχω κλείσει 1/07! Εύχομαι να φτάσουμε αισίως ως εκεί 🙏 Εγώ εμετούς δεν είχα μέχρι στιγμής έτσι σε καθημερινή βάση όπως περιγράφετε κορίτσια, έχω κάνει μετρημένες 4 φορές. Κατά τ αλλά έχω αναγουλες κάθε μέρα, αυτή τη βδομάδα πιο πολύ μετά τις 3-4μμ με πιάνουν 😅 άλλαξε το ωράριο 🤣 γενικά το πρωί ξυπνάω καλά μπορώ να πω, μετά πιάνω τη δουλειά, αρχίζουν οι ζαλάδες κι η κούραση κατά τις 11-12, οπότε αν δεν έχω κάποια τηλεδιάσκεψη παίρνω το λάπτοπ στον καναπέ και ξάπλα γιατί δεν την παλεύω στην καρέκλα. Στο διάλειμμα για μεσημεριανό παίζει να κοιμηθω και 30' 😅 Ε και μετά δώστου οι αναγουλες και η εξάντληση προς το τέλος της ημέρας. Κάπως έτσι είναι η καθημερινότητα με μικρές διακυμάνσεις/διάφορες στα συμπτώματα.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...