Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΑΣΕ :D ΜΩΡΑΚΙΑ 3 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ... ΠΡΟΧΩΡΑΜΕ!!!


Recommended Posts

να μαι κεγωωωωω

περασα να πω γεια

Σοφουκι μου δεν ξερω να σε βοηθησω καθολου με τα μπιμπερονια.βρηκες κ συμπεθερεψες βλεπω!χαχα

κ εμεις σουρτουκευουμε το σκ.

Ρανια με γεια το μαλλι!

φιλιά everybody!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 729
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γειααααααα!!!! που ειναι βρε το νεο μαλλι της Ρανιας θελω να το δω και γω...

σοφουκι το εξογκωμα στη πιπιλα πρεπει να ειναι απο πανω, για τα υπολοιπα που λες δεν καταλαβαινω για να σε βοηθησω....

κουκι φιλακιααααα...

ρανιαααααααααααααα μην λες για παγωτο :((:((:((:((:((

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σπιρτούλη σου λέω μη μου βαζεις τις φωτό του γιού σου ετσι απότομα κ μετα δεν μπορω να συνεφέρω την κόρη μου! :x:x:x:x

φτού σου παιδακι μουυυυυυυ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα σπιρτουλι,πολυ γκομενος ο δικος σου!

καλε,δεν εκανα τπτ στο μαλλι,2-3 ποντους τα εκοψα μονο κ λιγο που τα ειχα "ανοιξει" πριν κανα 2 εβδομαδες.θα βαλω καινουριες φωτο στο fc

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σπιρτούλη σου λέω μη μου βαζεις τις φωτό του γιού σου ετσι απότομα κ μετα δεν μπορω να συνεφέρω την κόρη μου! :x:x:x:x

φτού σου παιδακι μουυυυυυυ!!

κατω τα χερια σου!!! Αμεσως να τρεξεις μη χασεις :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι παλι! που ειστε ολες καλε? λοιπον εχω μια απορια. χρησιμοποιω τα μπουκαλια κικο προχτες ομως αγορασα και 2 της νουκ για δοκιμη. πειτε μου πως λειτουργει το συστημα τους. δεν εχω ιδεα. η θηλη απο μεσα σε καποιο σημειο εχει ενα εξογκωματακι. αυτο οταν τρωει το παιδι πρεπει να ειναι προς τα πανω? ειπης. σημαινει κατι οτη ευθεια πλευρα του μπιμπερο στο πωμα σε καποιο σημειο? μπαινει πανω η κατω η δεν εχει σημασια??

το σημαδακι προς τα πανω να κοιταει μυτη.εμεις αυτα εχουμε.

οσο για τη θεση.ο μεγαλος ξαπλα γιατι ριχνει υπνους.ο μικρος τον βαζαμε κι εριχνε το κλαμα...τελικα καταλαβαμε οτι θελει ορθιος και μαλιδτα 90 μοιρς.τον βαζουμε να τον ξεγελασουμε και μετα το ριχνουμε λιγο κατω.σχεδον καθιστος ειναι.τι να κανουμε τωρα δεν ειναι νεογε νητα.και μου βγηκε λιγο κουτσομπολης και ιντερνακιας.χαχα γραφω και παρακολουθει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα

που ειστε κόσμε??? :D

πως περασατε το σκ? εμεις καλα. χθες σερνομουν βεβαια απο την Σαββατιανη κρεπάλη οποτε τπτ δεν καναμε την Κυριακη.

σημερα πηγαμε γιατρο- βαλαμε 1 κιλο κ ψηλωσαμε 4 ποντους. μας ειπε οχι φρουτοκρεμα ακομη- τον αλλο μηνα.καναμε κ εμβολιακι!

αυτα τα ολιγα νεα εχουμε εγω κ η στρουμφίτα μου!

φιλάκιαααααα :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο η μικρη κουκιδα...4 ποντακια ε?ετσι,γιατι τη θελουμε ψηλη τη γκομενα εμεις :lol::lol: !

εμεις το απογευμα παμε στον καινουριο παιδιατρο,να δουμε γιατι νομιζω εδω και 1 μηνα δεν εχουμε παρει καθολου απο κιλα...

θελω να παω για μπανιο να κολυμπησω λιγο γιατι με επιασε η μεση μου χτες,αλλα βαριεμαι τοοοσο πολυ μεσα στον ηλιο...και μονη μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ράνια χαχα :D

τον μπεμπουλη τον βουτας στη θαλασσα? κ εγω βαριεμαι- ακομη δεν μου κανει αισθηση να μπω- αλλα να παω παραλια θελω!!!

ευχομαι ο παιδιατρος να ειναι σουπερ- κ ακομη πιο σουπερ το μπεμπόνι σου το όμορφο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια κ καλή μας εβδομάδα!

Καλή αρχή στον παιδίατρο Ράνια! Καλέ Κουκίδα 4 πόντους??? φτου φτου στην κοπελάρα! δλδ πόσο είναι τωρα? εμείς ακόμη αργούμε για γιατρίνα... όμως ο μπέμπης έχει πολλή γκρίνια, μάλλον λόγω δοντιών κ τα'χουμε δει όλα!

Μπάνια δεν μπορώ να κάνω γιατί στα καλά καθούμενα απο 16η μέρα εμφανίστηκαν κάτι καφέ-ροζ υγρά με λίγο αίμα :evil::evil::evil: κ έβαλα έννοιες.

φιλιά στα μπεμπονια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου demaki - καθομαι κ νταντευω τη μπουμπου που θελει πιπιλα αλλα δεν νοιωθει να την κρατησει κ ειμαι εκει με το χερι stand-by να την ξαναδινω συνεχεια. εχει πολυ υπνηλία απο το εμβολιο μαλλον.. ειναι 63.5 εκ. ηταν 59.5 πριν ενα μηνα- μαζεμενα τα πηρε. ειπε η παιδιατρος οτι πηρε γιατι κοιμαται πολυ- (εγω παλι το αμφισβητω αυτο λιγο..)

δοντια εχετε? κανεις κανενα κολπάκι να τον ανακουφίζεις? για πειτε κανενα που δεν ξερω. μονο εχω υπόψιν την πιπιλα στο ψυγειο. αλλο?

νερο σκετο τα δινετε? μου ειπε να της δινω- (εννοειται βρασμενο πιο πριν) αλλα δεν νομιζω να της δωσω..πινει ηδη χαμομηλι- δεν αρκει αυτο δλδ?

πολύ την ακούω την παιδιατρο μου ε?χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμάς Κουκι ανακουφίζεται βάζοντας με πάθος τον αντίχειρα στο στόμα κ κάνει πιπίλα μόνος του... δεν δέχεται την κλασική πιπίλα κ απ'ό,τι μας είπε ένας παιδο-οδοντίατρος αυτό δεν είναι καλό γιατί τα δόντια αργότερα μπορεί να βγουν στραβα :shock::?

τι πιπίλα παγωμενη, τι κρικο που μπαίνει ψυγείο πήραμε, τι πανί του δίνω, τίποτα, ματαιότης...

ουφ... έχουμε δρόμο!

θα πάω τώρα να του αγοράσω χαμομηλάκι. μου είπε η γιατρίνα να πάρω ένα της μιλούπα. πώς το φτιάχνετε κ κάθε πότε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παντως γιαυτο που λες το ξερω- της κουμπαρας μου ο μικρουλης που ειναι 2μισυ εχει προγναθισμο ως αποτελεσμα του πάθους του για την πιπιλα....κ με το δαχτυλο ισχυει το ιδιο?

αυτο το χαμομηλακι δινω κ εγω- ειναι ετοιμο βρασμενο αποστειρωμενο- κ εσυ δεν κανεις τπτ αλλο απο το να βαλεις μια κουταλιτσα του γλυκου στα 100mlνερακι. τωρα πια της το δινω χλιαρο να δροσιζετε κιολας :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα σας!καλα,ο παιδιατρος σουπερ!μας ειχε 1 ωρα μεσα με το ρολοι.αφηστε που ολο εβγαζε τη γλωσσα του μπεμπη κ του εστελνε φιλακια για να γελαει!

λοιπον ειμαστε 6 κιλα κ 65 ποντους!

για θαλασσα μου ειπε οκ αλλα μετα τις 6 η πρωι.λιγο λιγο κ αν δω οτι κρυωνει τον βγαζω κ τον σκουπιζω.μου ειπε να του δινω συχνα μες στην ημερα χαμομηλακι η τηλιο η νερακι πολυ καλα βρασμενο.αυτα σε γενικες γραμμες,ολα καλα.

νυφες ευπροσδεκτες σε οποιες αρεσαμε στο fc!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μια χαρα ρανια με τον νεο ντοκτορα.... μια ωρα η επισκεψη? :shock: κ ποσο παιρνει? (money)

ειδες που τζαμπα αγχωνοσουν μια χαρα ειναι απο κιλα ο τζουτζουκος σου... κ ψηλος ο δικος μου ειναι 65 εκ κ ειναι ενα μηνα μεγαλυτερος :roll:

σου ειπε να δινεις νερακι παρολου που θηλαζεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ράνιααααα

τι παιδαρος ειναι αυτος?? 2μισυ μηνων κ μπόι να φαν κ οι κότες !! αααααα για κατσε να παω να τον δω κ αυτον τον γαμπρο στο fb!!!!

γεια σου Κωσταντίνεεεε :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επιτελους κοριτσια σας ξαναβρίσκω !!!

μας φτιαξανε το pc και ετσι σερφαρουμε ξανά... ΌΛΕ !!! :lol:

demaki και μεις εχουμε προβλημα με τα ουλα...

ειναι κανα δυο μερες που χειροτερεψε το πραγμα...

ουτε η πιπιλα, ουτε το μασητικο, ουτε η κρεμα απο το φαρμακειο μας βολεψε...

ΟΜΩΣ γουσταρει να μασουλαει το δικό μου δαχτυλο !!!!

ελπιζω να ειναι προσωρινό γιατί δε νομιζω να ειναι και καλό...

του το εδωσα ξερετε, διπλωμενο (οπως οταν παμε να χτυπησουμε μια πορτα ; τοκ τοκ ... :lol: ) και ξετρελάθηκε ! αφού με κοιταζε καταματα με γουρλωμένα ματια

σα να λέει "Και γαμώ ! μιαμ μιαμ !!!" :lol::lol: χαχαχαχαχαχα !!!

εχει πολύ γκρινια ομως... ισως χειροτερη και απο τους κολικούς ; τι να πω... καλό μας κουραγιο!

κοριτσια παω για νανιτο τωρα, ελπιζω να ειστε ολες καλα γιατι δεν προλαβα να διαβασω νεα :roll:

σας φιλωωωωΩΩΩΩΩΩΩ !!!! :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλώς το Μαρακι!!επιτελους καλέ!

περαστικά με τα δοντάκια μωρε- τελικα το δαχτυλο ειναι κακο που το βαζουν στο στομα?η δικια μου χωνει την μπουνια της- μαζι με την σαλιαρα!

Κωνσταντινε κανει γουλιτσες κ η δικια μου- βγαζει γαλατακι κ μπορω να σου πω οτι στις αρχες δεν εβγαζε καθολου- τωρα πεταει κ ρουκετες! :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια πηγαμε ενα ωραιο διημερακι και σημερα το βραδυ ξαναφευγουμε και γυρναμε βραδυ παρασκευης γιουπι!!!!!ο γιοκας μου τα εκανε τα πρωτα δυο του μπανακια εγω λογω περιοδου παρεα με την μπουμπου στην στερια η οποια εριξε τρελλες ξαπλες αραχτη στο καροτσι με θεα την θαλασσα,της ανεβασα την επομενη σκαλα στο καροτσι αλλα αυτη αντι να αραξει σηκωνει το κεφαλι και σφιγγετε σαν να θελει να κατσει παντος το χαιρετε γιατι γυρναει ολη την ωρα το κεφαλι δεξια αριστερα και τσιριζει οταν της αρεσει κατι μαλλον για σοπρανο την βλεπω να μου γινετε πολυ φωνη η δικια σου.... :lol: οσο για τα ουλακια οπως λεει και η κουκι ολο το χερι μαζι με την σαλιαρα μεσα στο στομα και δωστου και μουγκριζει απο ανακουφιση....υποψιφια νυφη και εμας βαλε μεσα κυρια σπιρτουλι κουκλος ο μικρος!!!!!μετα της 15 αρχιζουμε κρεμες για να μας δω ???παντος οταν μας βλεπει να τρωμε ξερογληφετε και τσιριζει.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια! τι κανετε? σημερα εβαλα κι εγω το μικρακι μου στο fb, αλλα αν σας πω οτι ακομα και τωρα δεν ξερω με ποιες ειμαστε φιλες και ποιες οχι??? :?:?:?

εμεις εχει 3 βραδια τωρα που τον ξενυχταμε τον μικρο.. τον παιρνουμε μαζι μας παντου και ριχνει τις ξαπλες του στο καροτσι... κυριος!! νερο δεν δινουμε ακομα κι εμεις... πινει ομως μπολικα βραστικουδακια και νομιζω δροσιζεται κι ετσι μιας κι εγω του τα δινω χλιαρα... το μονο κακο ειναι οτι δυσκολορευεται με αυτα, ενω με το γαλα απευθειας!! γουλιτσες βγαζουμε κι εμεις σχεδον σε καθε γευμα... φυσιολογικο εε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mammy love 4 μιση μηνων ξεκινατε κρεμουλες? εμενα μου ειπε μετα τον πεμπτο μηνα φρουτα κ κρεμες...

φρουτο ποτε θα δωσεις σου ειπε?

εχει παρει καμια τα αυτοκολλητα για τα κουνουπια , που μπαινουν στα ρουχα του μωρου ή το καροτσι? κανουν δουλεια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια!τα εχω παιξει κ σημερα,τωρα καθομαι απτο πρωι..το θετικο ειναι πως θα μου ξαναρθει η κοπελα που ειχα στη δουλεια κ θα βγαζω πιο πολλα ραντεβου.το ηξερα πως θα ξαναγυρισει..εμ,στην καφετερια της εδιναν 35 ευρω το 10ωρο που δουλευε κ ηταν μεσα στον ηλιο.κι εγω της δινω 25 ευρω το 6ωρο με το αιρκουλ μας..κυρια!

το απογευμα θα ερθουν 2 φιλες για καφεδακι να δουν κ το μπεμπεκο

κονσταντινος,ο γιατρος μου πηρε 50 ευρω αλλα εμεινα πολυ ευχαριστημενη.νερο(η διαφορα αφεψηματα) μου ειπε να του δινω συχνα αλλα πολυ καλα βρασμενο.αν κ το μητρικο γαλα εχε 87% νερο,τωρα το καλοκαιρι χρειαζονται κι αλλο.κ το γαλα του μετα απο κανα μισαωρο,οχι καπακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...