Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο 12! Καλοκαιρινές αφίξεις!!!


Recommended Posts

Μαράκι ναι απο εδώ και πέρα θα μπαίνω απο τις 7!!! :lol::lol::lol::lol::lol: Τα γεγονότα τρέχουν!!!

Ελισάβετ μαρέσει που λέγαμε ότι εσύ θα είσαι η επόμενη.... Τελικά τα αγοράκια μας είναι λίγο βιαστικά η είναι η ιδέα μου??????? Να αρχίσω να ανησυχώ???? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Χρύσα έτοιμη η λίστα!!!! :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μαιρη μου καλό μεσημέρι!!

Χρύσα μου έγραψα πιο πάνω για την χρυσταλλενη..ειναι καλά θηλαζει αποκλειστικά, πολύ ξενύχτι και κούραση λεει αλλά είναι τέλεια!!! :D

Ελίς μου κάνεις δουλίτσες πάλι?? Ξεκουράσου...οπου να'ναι έρχεται και το δικό σου μωράκι!!

Γιελιζ φαίνεται τα αγόρια προσπαθούν να προλάβουν τα κορίτσια!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι τα καμάρια μου προσπαθούν να τις φάνε στη στροφή όπως λέει και η Ελισάβετ!!!

Πάντως αυτό το είχα ξανακούσει ότι συνήθως τα κορίτσια παίρνουν όλο τον μήνα ενώ τα αγοράκια είναι πιο βιαστικά... Ωχ θεούλη μου!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μαράκι τώρα είδα που έγραψες για την Χρυσταλλενη! Τι ωραία νέα!!! Πολύ χαίρομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εντωμεταξύ απόταν "είδαμε" τις φωτό απο τις κούκλες της Σοφίας ο δικός μου με έχει τρελλάνει στη κλωτσιά!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Τυχαίο???? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αχ Μαράκι είχα που είχα το προαίσθημα τώρα που βλέπω ότι τα αγοράκια έρχονται στις +/- 37 εβδομάδες κάτι με έπιασε!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mπραβο Τιτινακι μου....Ειναι επειδη δεν ειχες κιλα...εγω με το θεμα του αυχενα μου ημουν ηδη 8-9 κιλα πανω απο τα φυσιολογικα μου...ε...τωρα πηρα αλλα 8.. :roll: ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!Παλι καλα ο γιατρος λεει οτι ειναι πολλα πριξηματα και χανονται ευκολα ειμαι και μικρη...κατι θα κανουμε μωρε...ας ειναι καλα τα μωρακια μας!!!!!!!!!!!!!!!

Κοριτσια εγω παλι ακουσα πως στην πρωτη γεννα περνεις ολο το μηνα..ας μας πει καμια πιο παλια αγορομανα να ξερουμε..χιχιχιχιχιχι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια εμενα με συμφερει πολυ να γεννησω 37-38 εβδομαδων....τοτε πεφτουν τα γεννεθλια μου 25/8 δηλαδη...Θα ειναι ολα τα λεφτα αν γεννηθει τοτε ο μπεμπακος μου!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι εκανα και τις δυο δόσεις!! Ημουν που ήμουν, τωρα μοιάζω ακομα περισσότερο με βόδι!!

Τι καλα νεα είναι αυτά;;;;;; Πως είναι; Ο μικρουλης της; Να της δωσεις τις καλύτερες ευχές μου και πολλα φιλάκια!!! Καλή λοχεια να έχει!!

Ποια λέτε να είναι η επόμενη;

Μαρουλίτα στο εύχομαι!!! Στις 25/8 πόσο θα εισαι;

Εχω να δηλώσω πως το να σκουπίσεις σπασμένο αντικείμενο που έχει και γυαλιά, εγκυος κρατώντας αγκαλια το 15μηνο ζημιάρικο ταλιμπανάκι σου, να σφουγγαρίσεις και να τα συμμαζέψεις ολα μετα ειναι τεραστιος αθλος για εμένα πλεον!!! Δεν το πιστεύω πως ενα τοσο μικρο πραγματάκι με εξουθένωσε τοσο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαχη μου να ζησει το μωρακι σου,να το χαιρεσαι.καλη λοχεια

σοφακιιιιιιιιιιι τι κουκλακια ειναι οι κορουλες σου.και καλεεεεεε!μοιαζουν πολυ.δωστους απο ενα φιλακι στο πατουσακιιιιιιιιιιιιι

τωρα γυρισα κοριτσια.πηγα κ εδωσα τα υπολοιπα χρηματα για τις κουνιες.θα ρθουν να μου τις στησουν τη πεμπτη.οποτε αυριο με βλεπω για γιατρο.κ η αληθεια ειναι οτι θελω κ εγω να παω αυριο γιατι η μια η πασχαλιτσα μου μαλλον κανει τραμπολινο κατω πολυ χαμηλα στο...πιπι μου κ φοβαμαι μη γινει τιποτα

παω να φαω.λοιπον!μη γεννησει καμια ωσπου να γυρισω ε!

=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=)):ymapplause: [smilie=laughing9.gif] [smilie=laughing9.gif] [smilie=laughing9.gif] [smilie=laughing9.gif] [smilie=laughing9.gif] [smilie=laughing9.gif] [smilie=laughing9.gif] [smilie=laughing9.gif] [smilie=laughing9.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρουλίτα καλή φάση να έχετε γενέθλια μαζί με τον γιό σου!!

Εμένα ο άντρας μου έχει στις 30/06 αλλά ο μπέμπης θα έρθει νωρίτερα... αλλά τουλάχιστον θα του κάνω το καλύτερο δώρο γενεθλίων ever!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μαρία μου για το ποιά θα είναι η επόμενη (τώρα πιά) δεν βάζουμε και στοίχημα.... έχουμε ανατροπές όπως βλέπεις... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αννούλα με το καλό να έρθουν οι κούνιες σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιελιζ μου τυχαίο?? Δεν νομίζω!!! :lol::lol: Τώρα μένει ο μικρός να διαλέξει νύφη!!! :lol::lol: Κι ειναι δυσκολη η επιλογη..κι οι δυο κούκλες είναι!! :D

Μαρουλίτα μου λες??? πάντως και τότε να μην γεννηθεί μαζί θα κάνετε γενέθλια..Εισαι παρθενάκι ε?? Τα συμπαθώ τα παρθενάκια!!

Εγώ εχω γενέθλια 31/7 αλλά δεν θα φτάσω μέχρι εκεί!!

Μαρία μου αφου έκανες την κορτιζόνη μην αγχώνεσαι. Εμένα ευτυχώς δεν με φούσκωσε καθολου!

Εγώ έλεγα ότι η επόμενη θα είναι η Ελις ή η Γιελιζ...αλλα εδώ ανατρέπονται τα πραγματα :lol:

Η Ευγενία πόσο είναι τώρα??

Αννα μου με το καλό να έρθουν οι κούνιες σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριαμ μου θα ειμαι λογικα 38 εβδομαδων...γιατι τελευταια ημερομηνια εχω μεχρη στιγμης στις 10/9..αν και ΠΗΤ μου δινει παντα στον υπεριχο 7/9...θα δειξει!!!!Να σου πω για να καταλαβεις οτι τελευταια φορα που αδιαθετησα ηταν στις 1/12...αρα καπου στις 10 εγινε η συλληψη!!!!!!!!!!!Δεν ειχα σταθερο κυκλο και ετσι εβγαλε στο περιπου πιστευω!!!!!!!!!!!!!

Γιελιζ μου μονο καλη φαση....ΤΡΕΛΑΜΕΝΗ ΦΑΣΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αννουλα με το καλο να ερθουν οι κουνιες σας...αστο μωρε το κοριτσι σου κανει τραμπολινο μη φοβασαι!!!!!!!!!!! ;););););)

Ναι μαρακι μου παρθενακι...και λογικα και ο μπομπιρας παρθενακι θα ειναι!!!!!!!!Καλα παιδακια ειμαστε μωρε... :lol::lol::lol:

Εσενα ο δικος σου καρκινακι λογικα....να ξερεις ειναι πολυ καλα αγορακια και εχουν τρελα με την μανουλα τους...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρουλίτα μου ή καρκινάκι ή λέω...αλλά μάλλον καρκινάκι..Το ξέρω ότι έχουν τρέλλα με την μαμά τους και πολύ χαίρομαι γι'αυτο!!! Θα τρελλάνουμε τον μπαμπά μας!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι όταν με το καλό γεννηθεί ο γιός μου θα κάνουμε τα προξενιά!!! (αχ θέε μου τι λέμε οι τρελλές!!!)

Αλλά όντως θα είναι δύσκολη η επιλογή!! Είναι και οι 2 Θεές!!!

Με την Ευγενία έχουμε 2 μέρες διαφορά! Άρα είναι 2 μέρες πρίν κλείσει τις 36εβδ.

Για τα αγοράκια Καρκινάκια συμφωνώ... Είναι τα καλύτερα παιδιά!!! Ο άντρας μου όμως δεν έχει τοοοοσο πολύ τρέλλα με τη μαμά του!!! (Ευτυχώς) :D:D:D:D:D:D

Εμένα ο δικός μου θα μου βγεί μάλλον Δίδυμος!! Σαν τον μπαμπά μου.... μια χαρά είναι και αυτά αν και λίγο γιούχου!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol: Πώς τα κατάφεραμε βρε παιδιά και όλοι οι άντρες της ζωής μου έχουν τον ίδιο μήνα γενέθλια... ο μπαμπάς μου έχει στις 17/06!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ολους μαζί τους μάζεψες Γιελιζ?? Θα έχεις πολλά έξοδα κάθε Ιούνη!! :lol::lol:

Διδυμος είναι και ο αδερφός μου ο μικρός και του έχω τρελλή αδυναμία!!

βαθιές αναπνοές κορίτσια να περάσει ο καιρός και για μας!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι βρε Μαράκι μου... πώς τους μάζεψα έτσι??? Το γέλιο θα είναι να γεννηθεί ο μικρός στα γενέθλια του μπαμπά μου... είναι που είναι.... τότε θα χρειαστούμε παμπερς και για τον παππού!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Διδυμάκι είναι και ο αγαπημένος μου ξάδελφος!!! Το καλύτερο παιδί!!! Και κάπου είχα διαβάσει ότι η μαμά Υδροχόος (δηλ. εγώ :D:D:D:D ) ταιριάζει πολύ με παιδί δίδυμο!! Για να δούμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι τις τελευταίες 2 εβδομάδες λές και δεν περνάει ο χρόνος με τίποτα!!!!

Και τώρα που μαθαίνω για τα γεννητούρια ανυπομονώ ακόμα περισσότερο!!!!

Όταν είδα τις φωτό της Σοφίας με πιάσαν τα ζουμιά.... :lol::lol::lol::lol::lol: Δεν υπάρχει πιο ωραία εικόνα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα ουτε δυο ωριτσες δεν ελειψα κ οι εξελιξεις τρεχουννννννννννν.....γεννησε κ η μαχη?κ οτι την μελετουσαμε το πρωι....να της ζησει ο παιδαρος κ καλη λοχεια να εχει!!!!

αρχισανε λοιπον τα οργανα :lol::lol::lol::lol:

η ευγενια πρεπει σημερα να μπαινει στον μηνα της....ποια θα ειναι η επομενη???

βρε κοριτσια τι ζεστη ειναι αυτη?τελικα δεν ειναι να κυκλοφορεις εξω....800 μετρα με το αμαξι πηγα κ εγινα μουσκεμα!!!!εβαλα κ το φαγακι μου τωρα να γινεται κ σε λιγο θα παω να την αραξω γιατι το απογευμα εχουμε την κλασικη βολτα στην πλατεια. :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μεσημέρι Μαρουλίτα μου...

Γιελιζ μου σε καταλαβαίνω απόλυτα...Δεν περνάει με τίποτα ο καιρός.Λες και έχει κολλήσει ο χρόνος!! Εσύ λογικά μέχρι την άλλη βδομάδα θα έχει το μωράκι σου αγκαλιά!!

Μιχαέλα μου πολύυυυυυυυυ ζέστη!!!

Εγώ μόλις έφαγα την σαλάτα μου και έσκασα! Την ευχαριστηθηκα όμως!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλεεεεε!Πηγα να φω και ειχαμε γεννητουρια; :shock: Οι εξελιξεις τρεχουν!

ΜΑΧΗ ΜΟΥ,ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Ο ΠΑΙΔΑΡΟΣ!!! [smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif] ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΟΣ!ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ!ΦΙΛΑΚΙΑ! :x

Τα αγορια μας εφαγαν στην στροφη! :lol: Εγω δεν βιαζομαι ακομα να γεννησω γιατι δεν εχω ετοιμασει τιποτα... :? Προηγουνται αλλα κοριτσακια!Ο μπογιατζης δεν ερχεται και μαλλον θα βαλω τον αντρα μου να βαψει.Ηθελέ και στοκαρισμα αλλα... :evil:

Αννα,καλοριζικες οι κουνιες!

Τελικα εφτιαξα μια σαλατα σιζαρς με το ψητο κοτοπουλο και το μαρουλακι.Εβαλα μεσα κρουτονς,λιγη τριμμενη παρμεζανα,εφτιαξα και μια σως και ετοιμη! ;) Την καταβροχθισα!Κοντευω να σκασω! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου Μιχαέλα μου, πολύ σωστά το είπες... αρχισανε τα όργανα!!! Και ποιός μας πιάνει τώρα!!! :lol::lol::lol:

Άραγε ποια θα είναι η επόμενη???

Είχε 32 βαθμούς πρίν καμιά ώρα που πήγε ο άντρας μου να πάρει ψωμί και έσκασε!!! Καλοκαιριάσε για τα καλά!! Αύριο και μεθάυριο λέει θα πιάσουμε τους 35!!!! Και έχουμε να πάμε και Αλεξ/πολη την Πέμπτη !!! :shock::shock::shock::shock:

Μαράκι αν όχι την άλλη εβδομάδα την επόμενη.... θα δείξει... αλλά ο χρόνος όντως έχει κολλήσει...φαντάσου να έπρεπε να περιμένω την ΠΗΤ μου!!!

Καλή χώνεψη Μαράκι μου!!

Γειά σου Νίκη μου, αν είναι μικρή η επιφάνεια που θέλει στοκάρισμα δεν μπορεί να το κάνει ο άντρας σου? Πουλάνε έτοιμο στόκο σε κουβαδάκι των 3κιλών νομίζω... Αν περιμένεις απο τον μπογιατζή..... σώθηκες....εμάς πάντα ο άντρας μου βάφει γιατί μια φορά είπαμε να φέρουμε μπογιατζή και περιμέναμε κοντά έναν μήνα...

Καλή χώνεψη και σεσεένα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικη μου καλύτερα να τα κάνει ο αντρας σου γιατι αν περιμένεις από τριτους σώθηκες!!

Γιελιζ μου όντως σκέψου να περιμενες την ΠΗΤ!! Εγώ πού πάω για φυσιολογικό προσέχω το παραμικρό πονο ή οποιαδήποτε λεπτομέρεια!!! :lol::lol::lol: Θα έρθει όμως και η σειρά μας!!!

Εμάς λεει ότι εχει 34 βαθμούς αλλά μου φαίνεται ότι είναι περισσότερο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...