Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο 12! Καλοκαιρινές αφίξεις!!!


Recommended Posts

Πιπίτσα μου εμείς θα βγάλουμε το όνομα του πεθερού μου, αλλά πιο πολύ γιατι μ'αρέσει πολύ το όνομα.

Απλα εκνευρίζομαι όταν κάνουν θέμα οι παππούδες κ γιαγιάδες για το ονομα γιατι πρώτα από όλα θα έπρεπε να σκέφτονται να είναι γερά τα εγγόνια τους. Παντως οι γονείς μου, μου είπαν από την αρχή ότι δεν τους νοιαζει το όνομα και να βγάλουμε ότι θέλουμε.

Γιελιζ είδες η γειτονισσα??? Κάτι ξέρει!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσια αυτο το θεμα με τα τσισα το εχω και εγω.Καποιες φορες νοιωθω πως μου πιεζει την κυστη και πρεπει να παω αμεσως τουαλετα,νομιζω πως θα μου φυγουν! :lol: Και επισης νοιωθω σαν να εχω να παω τουαλετα ολη μερα!

Μιχαελα θα εχεις παρεουλα την κορουλα σου 2 μερες;Ωραια!Καλα να περασετε!

Πιπιτσα,ευτυχως η υπνηλια με πιανει μονο το βραδυ και καμια φορα το μεσημερακι,που ειμαι στον καναπε.Την υπολοιπη μερα πινω το φραπεδακι μου και ειμαι οκ.Δηλαδη να λεω ευτυχως που θα τα παιρνω μεχρι τον 9ο, να χορτασω υπνο μεχρι τοτε. :lol: Γιατι μετα,σαν τα ζομπι θα ειμαστε ολες απο την αυπνια! :lol:

Και εμεις δικο μας ονομα θα βγαλουμε.Δεν νομιζω να εχει κανεις προβλημα αλλα και να εχει,δεν μας νοιαζει καθολου!

Μαρακι,την καφετζου περιμενε η πεθερα σου για να μαθει οτι γεννας; :lol: Και εκεινη βουλωμενο γραμμα διαβαζει! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άσε Πιπίτσα μας παίζουν κανονικά και μας αρέσει!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Μαράκι όντως κάτι ξέρει η γειτόνισσα!!! :lol::lol::lol: Ταλέντο!!!!

Μόλις με πήρε τηλ η κομμώτρια... πάω να σουλουπωθώ!! Τα λέμε αργότερα!!! Φιλάκιααα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμφωνώ απολύτως μαζί σου Μαράκι μου......

Αλλά ξέρεις..... υπάρχουν ακόμη κι ακραίες καταστάσεις......

Σόγια δε μιλιούνται για 1 όνομα..........

Μα αν είναι δυνατόν τελικά.......

Άλλος το κουβαλάει.... άλλος αγωνιά να το ακούει...... άλλος αποφασίζει για το όνομα????

Μόνο στην Ελλάδα γίνονται αυτά........

Καλό σουλούπωμα βρε Γιελιζάκι........

Εγώ θέλω να τα κόψω.... αλλά από την άλλη..... πώς θα τα πιάνω κότσο μετά?????

Αλλά πνίγομαι με τη ζέστη, που να πάρει.....

Βρε κορίτσια......

Εδώ και 2-3 λεπτάκια..... η κοιλιά μου πολύ κουνιέται!!!!!!!!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Να τον έχει πιάσει λοξυγκάκι τον μικρούλη μου???????

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιελιζ καλο σουλούπωμα!!! :D

Νίκη μου εκμεταλλεύσου το χαπάκι κι απόλαυσε ύπνο!! :lol::lol: Πόσα παίρνεις την ημέρα?

Εγώ έπαιρνα 6 και ήμουν σαν ζόμπι!! Καμιά φορά ένιωθα ότι ήμουν σε άλλο κόσμο!!! :lol:

Πιπίτσα μου νιωθεις ρυθμικο χτυπηματάκι?? Αν ναι είναι λόξυγγας αλλιώς κάνει βολτίτσες ο μπέμπης!!!

εμας μας έπιασε προηγουμένως λόξυγγας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια κάνω breake, αλλά την περισσότερη δουλειά την έχω κάνει ΟΥΦ #:-s

Μαράκι μου το ξέρω ότι μόνο εσείς με καταλαβάινετε, γι΄αυτό τα λεω σε σας :lol::lol:

Μιχαέλα ΑΚΟΜΗ εδώ είμαι :roll: Να φανταστείς με παίρνουν καθημερινά διάφοροι φίλοι και γνωστοί με την βεβαιότητα ότι έχω γεννήσει ήδη !!!!

Χρύσα πολύ γελιο ο μικρός σου, μ΄αρέσει!!! Καλή επιτυχία στις εξετάσεις σου.

Κορίτσια ευχαριστώ, ελπίζω να μου πει ότι πάμε για πρόκληση :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι πως θα το βγαλετε αν επιτρεπετε;;;

εμεις ειπαμε να το βγαλουμε Γιαννη..

αλλα μετα ο μπαμπα ςμου ειπε πτι δεν τρελαινετε να του βγαλουμε το ονομα και τωρα θα δουμε..

Εχουμε καποια στο μυαλο μας..αλλα μας βλεπω να αποφασιζουμε αργοτερα

Ελλη μου μακαρη να σου πει κατι καλο...με το καλο οτι και να γινει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιελιζ καλο μπωτε!

Ελις υπομονη με τις δουλειες!Και με το μαλακο!

Μαρακι,3 ουτροτζεσταν την μερα παιρνω.Ισως γι'αυτο ειναι μετρια η υπνηλια! :lol: Χθες πηρα για πρωτη φορα μονο 2 μισα γιουτοπαρ,αλλα ειχα ενοχλησεις.Θα δω πως θα παει σημερα και αν εχω παλι συσπασεις θα τα ξανακανω 3... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ΄ευχαριστώ Χρύσα μου, μακάρι, δενμε βλέπω ν΄αντέχω για πολύ ακόμη, έχω λαλήσει :lol::lol:

Φεύγει κι η κόρη μου κατασκήνωση σε 9 μέρες και έχει αγχωθεί και αυτή...

Νίκη μου, μήπως πρέπει να κάνω τις δουλειές με το "σκληρό" κι όχι με το μαλακό, μπας και αποφασίσει να κουνηθεί η μικρή? :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα, αγχώθηκε γιατί φέτος πάει πρώτη φορά ως ομαδάρχισα και δεν θα μπορεί να φύγει ανα πάσα στιγμή, κι έτσι φοβάται πως αν γεννήσω μετά δεν θα μπορεί να έρθει αμεσα. Της είπα βέβαια ότι θα γεννήσω σίγουρα νωρίτερα, αλλά δεν νομίζω ότι πολυ-χαλάρωσε.

Νίκη και να φαντστείς ότι εβαλα και σκάλα και στο πατάρι ανέβηκα και χθές κόλλησα στο ταβάνι του δωματίου αυτά τα φωσφορούχα αστεράκια, αλλά η μικρή φεεεεεεεεεεεεετα :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κοριτσάκια μου......... ωραία η παρεούλα σας, δε λέω......

Αλλά πρέπει να το πάρω απόφαση & να σηκωθώ η μουλάρα.............

Άμα πιάσει η ζέστα..... σιγά μην έχω μετά όρεξη για δουλειές...............

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Πάω να φτιάξω ένα καφεδάκι..... ή να πιω το MILKO μου.... δεν έχω αποφασίσει ακόμη.........

Να ξεκινήσω σιγά-σιγά...........

Λογικά θα τα πούμε κι αργότερα.......

Τί τρώτε σήμερις?????

Εγώ λέω να ψήσω μπιφτεκάκια με ρυζάκι...... πολύ ελαφρύ......

Φιλιά!!!!!!!!!! Τα λέμε!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα μου Στέφανο θα τον βγάλουμε!!! :D

Πιπίτσα μου καλές δουλίτσες και προσοχή!

Ελις μου να προσέχεις με τις σκάλες...Βάλε μπρος όλα τα μέσα μπας και κουνηθεί η μπέμπα να την προλαβεί και η μεγάλη!!! ;):D

Νικη μου κι εμενα χθες μου είπε ο γιατρος αφου νιωθω κάποιες ενοχλησεις να παίρνω ένα γιουτοπαρ...Αλλά τώρα που λιγες μέρες δεν το πήρα, δεν είχα τόση ταχυκαρδια και δεν το κάνει η ψυχή μου να τα πάρω...Θα δω...αν και σήμερα μια χαρά έιμαι..

Από φαγητο δεν εχω ιδέα τι θα φαω σήμερα...σκεφτομαι να φάω μονο καρπουζάκι το μεσημέρι και το βράδυ βλέπουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλες δουλιτσες κοριτσια!Εγω εδω,στον καναπε μου θα την βγαλω!Σημερα μαγειρευει η πεθερα γεμιστα.Το σπιτακι ειναι καθαρο οποτε δεν εχω να κανω τιποτα!Ξεκουραση!

Και εγω δεν ειχα χθες ταχυκαρδιες και λεω να το παλεψω λιγο ακομα με 2 μισα...Θα δουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Ελλη..δε θα θελει να παει στην καταστηκωση..στο λεω..

θα ενθουσιαστει...

Την ξαδελφη μου την προγραμματισαν για 08/07..

ισως αυριο να μου πουν και εμενα εαν θα με προγραμματισουν..μετα θα το συζητισουμε με τον γιατρο μου στις 22 του μηνος ποσες πιθανωτηες εχουμε για εναν ασφαλη φυσιολογικο τοκετο

μαρακι πολυ ωραιο ονομα το Στεφανος..μ'αρεσει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιεληζ καλο μποτεεεεεε....κ εμενα αυριο το πρωι θα ερθει η κομμωτρια να με κουρεψει....εχουν μακρυνει πολυ εχω κ πολλα μαλλια κ βαραινει το κεφαλι μου.

ασε νικη μου παρεουλα θα κανουμε ή θα δερνομαστε ολη μερα :lol::lol::lol::lol:

ευτυχως με τα ονοματα δεν ειχαμε ποτε θεμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eπιστρέψαμε.. Γολγοθάς ειναι οι δουλειες με την Μαρίνα και την κοιλιά τουρλα!!! Τουλάχιστον εφαγε 2 κερασάκια και το 1/2 νεκταρίνι και με αποζημιώσε η κορη μου!!! Κάναμε 40 λεπτα φυσικα, γιναμε λέρες, λερώσαμε τα παντα αλλα τα φάγαμε!! Τωρα την κοιμησα για μια ωρίτσα και παω να τελειωσω τα φαγητά μας!!! Εν ολίγης σε 4 ωρίτσες θα εχω αλλον εναν αγώνα για να φαει!!!!!! Ουφ.. οσο σκέφτομαι πως σε 7 μήνες απο σημερα θα τον εχω επι δυο!!!!! Αλλα χαλάλι, για τα κοριτσια μου τα παντα!!!

Μαράκι μεγάλωσε πολύ το αντράκι σου!! Πόσο υπολογίζει να φτάσει ο γιατρός μεχρι την γεννα;

Σισσυ κορμό λες αυτό με την σοκολάτα και τα πτι μπερ που μπαίνει στην κατάψυξη ε; Δεν εχει και ωμο αυγό μεσα η συνταγή; Μπορουμε να φάμε εμεις; Το σκέφτομαι εδώ και 2 εβδομάδες αυτό το γλυκο, αλλα φοβάμαι να το φτιάξω γιατι νόμιζω πως δεν μπορούμε να φάμε κατι με ωμο αυγο.

Πολύ ομορφο ονομα το Αχιλλέας μ’αρέσει πολύ!!! Και το Στέφανος και το Γιαννης μ’αρεσουν σαν ονόματα, εχουν κάτι!!!! Εμεις ακομα δεν έχουμε αποφασίσει, είμαστε ανάμεσα στο Μελίνα, Νεφέλη, Φαίδρα, Άρτεμις και δεν ξερω και εγω τι άλλο!!! Το Μελίνα μας αρεσει πιο πολύ απ’ όλα, αλλα Μαρίνα η μια και Μελίνα η άλλη δεν παει! Πάει;

Cesilia πότε θα την κανεις την εξέταση;

Elis είναι πολύ ομορφο που εχει τέτοια ανυπομωνυσία και αγχος η μεγάλη!! Με συγκινεί η αντιδρασή της και η αγωνία της να είναι εδώ για την γεννα της αδελφής της!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια ειμαι μια γουρουνα! :oops::lol: Μολις εφαγα κλαμπ σαντουιτς! :lol: Βασικα πηγαμε χθες να δουμε ΠΑΛΙ για φωτιστικα.Και μετα πεινασαμε και πηγαμε να φαμε κατι εξω.Φοβηθηκα ομως να φαω ολοκληρο το κλαμπ,μην με πειραξει που ηταν βραδυ.Το πηρα λοιπον μαζι μου το μισο...Και μολις το τσακισα...Απο το πρωι εχω φαει και ενα σαντουιτς και ενα κουκις! :oops:

Παντως συμπεθερα,οταν ειμαι φαγωμενη δεν με πειραζει το γιουτοπαρ. ;)

Ελις και εγω πιστευω πως αμα δει το μωρο,δεν θα θελει να φυγει!

Και εμεις ψαχνουμε ονομα οπως σας ειπα.Θα διαλεξουμε με τον αντρα μου.Αν και να σας πω την αληθεια,μου εχει κολλησει να την βγαλουμε Αλκηστη.Δεν ξερω,μ'αρεσει πολυ για κοριτσακι.Θα της βγαλουμε και 2ο ονομα,του μπαμπα μου που δεν ζει,Χριστινα.Το εχω υποσχεθει στην μαμα μου.Δεν την νοιαζει την μαμα μου πως θα την βγαλουμε,απλα επειδη ξερω πως θα ευχαριστηθει θα της δωσω και αυτο το ονομα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια σας αφηνω για λιγο.........παω να κανω καμια δουλεια..... επιτελους...κ να βαλω κ το φαγητο.σημερα λιγο απο ολα...πατατουλες με αυγα..θα τηγανισω κ λιγα κολοκυθακια κ την βγαλαμε κ σημερα.τα ξαναλεμε.

μαρια μου εγω δεν βαζω αυγο.ποτε δηλ δεν εβαζα.μονο βιταμ,αχνη ζαχαρη κακαο κ μπισκοτα.κ ραντιζω τα μπισκοτα με λιγο κονιακ ή γαλα,αναλογα τι εχω.κ καρυδια αν εχω βαζω.αυτα....μια χαρα γινεται κ χωρις αυγο,δεν εχει διαφορα.γενικα το αποφευγω οταν προκειται για ωμο σε φαγητα κ γλυκα.δοκιμασε το κ θα δεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι και εγω τον κορμο οπως τον φτιαχνει η συμπεθερα τον φτιαχνω, χωρις αυγο..και γινετε μια χαρα πεντανοστυμο.

Δεν ξερω ποτε θα την κανω την εξεταση..ειναι αιματολογικη..λογικα παο βδομαδα που θα παω για γεννικη αιματος- ουρων και λευκομα θα την κανω και αυτην...

λεγιετε D-Dimer...

παντως χτε ςπαιδια μεσα σε μιση ωρα φαγαμε 100 ευρω...50 στο γιατρο και 50 εβαλα βενζινη...

πολυ μου κακοφανικε....κλαψ κλαψ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...