Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο 12! Καλοκαιρινές αφίξεις!!!


Recommended Posts

Θα έχεις παρέα βρε... άσε που και εμείς (λογικά) θα μπαίνουμε... δεν θα σας παρατήσουμε.. :lol::lol::lol:

Αφού θα είμαστε οι ίδιες και στο καινούριο γιατί να πάμε αλλού??? Εδώ θα μείνουμε μέχρι να γεννήσετε όλες!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερούδια μανούλες και μπεμπάκια!!! Εντος και εκτός κοιλίας!!! Μια νέα μερα ξεκινά κι απ' οτι φαινεται θα ειναι αρκετά ζεστή!!! Θα παρω το Μαρινάκι μου και θα ανέβουμε στο χωριό για δουλίτσες!!! Καθαριστήριο, σουπερ μάρκετ, Δευαλ, μανάβικο.... Πόσο βαριέμαι.. αλλα πρέπει να γίνουν!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα γκαστροφούσκες μου!!!!!!!!!!!!

Τί κάνετε??????????

Εμείς μία χαρά......... ο μικρός χορεύει..... ξύπνησε πολύύύ ορεξάτος........

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Η μαμά έχει ένα σκασμό δουλειά αλλά δε θέλει να ξεβολευτεί...... χεχεχε..........

Και μόνες τους δε γίνονται....... που να πάρει.........

:evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Και δε θέλω και βοήθεια..... δεν θέλω άλλους μέσα στα πόδια μου!!!!!!! Μήπως είμαι παράξενη??????

:?::?::?::?::?::?::?::?::?::?::?::?::?::?::?:

Γιελιζάκι κι Ελισάβετ...... με το καλό τα νεάκια σας από τους γιατρούς σας!!!!!!!!!!!!

Αχ........ κοντεύετε!!!!!!!!!!!! Πόσο σας ζηλεύω...... θέλω κι εγώώώώ........

Mariamg........ καλή υπομονή με τις δουλειές σου..... σιγά-σιγά..... μη μου κουραστείς.....

Αννούλα καλημερούδια!!!!!!!

Αχ..... εγώ έχω το τελευταίο μάθημα Αγγλικών απόψε..... και την Κυριακή δίνω.......

Μία συγκίνηση την αισθάνομαι...... κλείνει ένας υπέροχος κύκλος......

:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Ετοιμαζόμαστε ν΄ανοίξει ένας άλλος βέβαια........

[smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif]

Εγώ πάλι βρε κορίτσια......

Από τότε που μίλησα με τη γιατρό μου τελευταία φορά.....

Το έδεσα σχοινί-κορδόνι πως θα γεννήσω Ιούλιο!!!!!!!!!!!!

Να είναι το προαίσθημά μου????? Ποιός ξέρει...... μόνον ο μπέμπης!!!!!!!!!

Καλημέέέέέρες!!!!!!!!!!!!!!!

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέέέέ............

Τί ξεχασιάρα που είμαι!!!!!!!!!!!!!!

Μάχη μου!!!!!!!!!!!!!!!!

Να σου ζήσει ο μπεμπούκος σου!!!!!!!!!!!!!

Καλή λοχεία γλυκειά μου!!!!!!!!!!!

:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Πιπίτσα μου!!!

Καλή επιτυχία την Κυριακή!!!

Όσο για το προαίσθημα σου εγώ θα έλεγα να το πάρεις στα σοβαρά γιατί συνήθως βγαίνουν... :lol::lol::lol:

Όποτε και αν γεννήσεις Ιούλιο- Αύγουστο αρκεί να είναι ο μπεμπάκος σου και εσύ καλά!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου..Τι κάνετε? Χθες τελικά πήγα στο γιατρό :? Βασικά με πονούσε πολύ έντονα το στομάχι (βασικά πολύ ψηλά στην κοιλιά), στην αρχή έλεγα οκ αλλά πέρασαν 3 ώρες και ο πόνος με έπιανε σε όλη την κοιλιά και λίγο στη μέση. Μου είπε ο άντρας μου να πάρω τηλ το γιατρο και φυσικά μου είπε να περάσω μια βόλτα να με δει..(μεταξύ μας...άλλο που δεν ήθελα:lol::lol::lol:). Οταν πήγα του είπα ότι πιθανόν άδκα ήρθα γιατι το στομάχι μου είναι... :D Κι όντως όλα μια χαρά ήταν. Απλά εκεί που πονούσα περισσότερο ήταν τα πόδια του μικρού και με πίεζαν. :D Ολα καλά όμως..γίναμε σχεδόν 2200γρ!!!! Μεγαλώσαμε!!! Με μάλωσε ο γιατρός και μου είπε οταν νώθω ενοχλήσεις να πάιρνω το γιουτοπαρ :?:lol:

Τι κάνετε εσείς??

Ελίς και Γιελιζ καλό γιατρό αύριο!

Μαρία μου καλές δουλιτσες και προσοχή μην κουραστείς!

Τιτίνα μου πολύ περίεργο που δεν σου κάνει υπέρηχο ο γιατρός σου..πρώτη φορά το ακούω!

Πιπίτσα μου καλημέρα...ασε τις δουλειές κι απόλαυσε τον μπέμπη!! :D

Καλημέρα Αννα μου!

Καλημέρα σε όλες!!!

Εγώ κοιμήθηκα σχετικά καλά χθες..αλλά ξύπνησα για τουαλέτα και μετά αργησε να με ξαναπάρει ο ύπνος!

Σήμερα είπε ότι η θερμοκρασία θα ανέβει στους 37!!! Πάλι θα σκάσω!!! :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και σε σένα Μαράκι μου............

Εγώ να τις αφήσω τις δουλειές...... ποιός θα με βρίζει μετά δεν ξέρω.........

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Λίγα-λίγα τα κάνω μωρέ..... κάνω και τη γυμναστικούλα μου.......

Λες Γιελιζάκι μου????

Αυτό βλέπω πάντως..........

Τα κορίτσια στο ποστάκι μας, οι αγορομάνες........ γεννάνε γρήγορα!!!!!!!!!!!!

Για να δούμε........

Ευχαριστώ για τις ευχούλες.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι............

Μεγάλωσε πολύύύ ο μπεμπούκος σου!!!!!!!!!!

Μπράβο..............

:ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Αχ..... θέλω φραπεδάκι η μουρλή..........

Δεν πάω καλά...... λέμε.........

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Μαράκι και περαστικά!!! Πω πω μεγάλωσε πολύ ο σκαλιστής σου!!! Ολόκληρο παιδί έγινε!!! Χαίρομαι που τελικά δεν ήταν τίποτα σοβαρό!!

Σήμερα θα έχει και εδώ ζέστη!! Για να δούμε!! Θα κάνουμε υπομονή... και θα φάμε πολλά παγωτά και θα περάσει!!! :D:D:D:D

Πιπίτσα και εγώ αυτό βλέπω... ότι είναι βιαστικά τα αγοράκια μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα πιπιτσα κ μαρακι.πιπιτσα οπως λεει κ η γιελιζ το προαισθημα σου θα βγει,θα το δεις.μη κανεις πολλες δουλιτσες μωρε κ ταλαιπωρεισαι.

μαρακι κ εδω εχει πολυ ζεστη.καλα εκανες κ πηγες στο γιατρο σου.τουλαχιστον ηρεμησε το μυαλο σου.

παιδαρος ο γιος σου

εγω παω να αλλαξω κατι κουνουπιερες που ειχα παρει για τις κουνιες.τελικα δε κανουν για τις κουνιες που πηραμε.ειναι περισσοτερο διακοσμητικες κ δε χωραει να μπει κ τουλι στη βαση που εχει η κουνια.(καταλαβατε τι εννοω αραγε;)βρηκα κατι αλλες ολο τουλι στο μαδερκερ οποτε θα παρω αυτες

εχω κατι φουντωματα ρε κοριτσια αλλο πραμα.καιει το προσωπο μου τωρα

για ρουχα εεξοδου επισης λεω να παω.αλλα να παρω φουστανακια η φουφουλιτσες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι βρε κοριτσια...πολύ βιαστικά μας βγήκαν οι παίδαροι!! :lol:

Γιελιζ οπως τα λες είναι..θα την βγάλουμε με πολλά παγωτά!!! :lol::lol:

Πιπίτσα μου θες φραπεδάκι ε? Εμένα μου κόλλησε χθες η Χρύσα το φραπουτσίνο!!!! :D:D

Είδες Γιελιζ μου...μεγαλώσαμε!!!Τόσα παγωτά δεν πάνε χαμένα :lol: Να δούμε κι ο δικός σου αύριο!!! Πάντως ο σκαλιστης μου εχει το κεφαλι τόσο χαμηλά που΄και το προσωπάκι με το ζόρι το βλέπουμε!!! :shock:

Άννα μου θα είναι καλοκαιράκι...αλλά ίσως αν είναι πολύ μικρές να χρειαζονται κάτι πιο ζεστο.Δεν ξέρω κιόλας..Σαν ιδέα εννοείται μ'αρεσουν τα φορεματάκια!!

Σκέφτομαι να φτιάξω τυρόπιτα αργότερα...μου καρφώθηκε στο μυαλό!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κορίτσια, κατέβασα τα καλοκαιρινά, είναι ολα πάνω στο κρεββάτι μου και πρέπει να τα τακτοποιήσω και δεν θελω :-o . Πως έχω γίνει έτσι? Βαριέμαι και εκνευρίζομαι πολύ εύκολα, δεν με αντέχω πια :D

Μαράκι μια χαρά ο γιοκας σου!!

Και εμείς έχουμε ζέστη, αλλά επειδή το σπίτι είναι πολύ κοντά στη θάλασσα, φυσάει συνέχεια. Να φανταστείτε οτι δεν χρειάστηκε ν΄ανάψουμε ακόμη το κλιματιστικό.

Αννα μου νομίζω ότι και τα 2 κάνουν, απλά δες ό,τι πάρεις να μην είναι πολύ φουσκωτό (εννοω φρουφρου) και κάνει τις μικρές να δυσανασχετούν το καλοκαίρι μαι τη ζέστη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννούλα μου............ λογικά είναι τα φουντώματα.....

Εάν βάλεις μαζί ζέστη κι ορμόνες.......... άστα........

Καλές αγορές το λοιπόν....... ότι νομίζεις πως θα βολέψει καλύτερα τις μικρούλες σου..........

Και φορεματάκια και φορμάκια..... και φρουφρουδάκια..........

Όλα γούτσου-γούτσου είναι!!!!!!!!!!

Ελισάβετ μου...... εμένα είναι ακόμη στους σάκους τα καλοκαιρινά........

Με περιμένουνε να τα βγάλω........... και βαριέμαι............

Ξέχασα πω σας κορίτσια.......

Μας είπανε κάποια ξαδέλφια μας χθες πως θα μας δώσουνε κάποια mini-επιπλάκια για το μπέμπη μας.......

Τα παιδάκια της δεν τα χρειάζονται πια..... η μικρή τους όπου να ΄ναι χρονίζει!!!!!!!!!!

Πόόόόόσο χάρηκα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif]

Και κάτι ακόμη.........

Τελικά ο μπαμπάς μας λέει........ να μη βγάλουμε κανένα όνομα από τους γονείς μας............

Αλλά άσχετο.............

Μου αρέσει πολύ το ΦΙΛΙΠΠΟΣ..... αλλά ο μπαμπάς δεν τρελαίνεται!!!!!!!!!!

Αντιθέτως...... του αρέσουνε πολύ........... ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ, ΙΑΣΩΝ, ΑΧΙΛΛΕΑΣ..........

Αλλά ας γεννηθεί με το καλό ο μικρούλης μας...........

Έτσι κι αλλιώς....... σε κανένα χρόνο θα έχουμε Βαπτίσια............

Έχουμε καιρό να το σκεφτούμε............

Και να δούμε αντιδράσεις από γονείς..............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τις καλημερες μουουυυυυυυυυυυυυυυ!!!!πως ειστε σημερα?

ελλη ακομα εδω εισαι?κ ελεγα θα γεννησε κ αυτη...ετσι που πηραν φορα ολες :lol::lol::lol: αντε με το καλο σημερα ο γιατρος κ που ξερεις μπορει να μαθεις κ την μαγικη ημερομηνια.γιεληζ κ εσυ καλο γιατρο.εμας εδω σημερα φυσαει κ ο ηλιος το ψαχνει για να βγει.αλλα πιο μετα βλεπω να σκαμε,οπως παντα.

η μικρη μου ακομα κοιμαται :shock::shock::shock: κ προς το παρον δεν μπορω να κανω καμια δουλειτσα.μονο πιατα μαζεψα.ξυπνησε 8.30 κ ηρθε στο κρεβατι μου αγκαλιτσα κ ξανακοιμηθηκε.τωρα το εριξε στον βαθυ :D:D:D

κοριτσια αυτο το πραγμα καθε βραδυ για πιπι...αλλο πραγμα.εκει που ηρεμησα εχει τωρα καμια πεντε μερες ξαναρχισε...αφου ξυπναω κ απο τα πολλα τσισα ποναω....για υπνος ουτε λογος...παλι αρχισαν οι αυπνιες :twisted::twisted::twisted:

μαρακι στειλε κ απο εδω κανενα κομματι. :D:D:D εγω εκανα χθες κορμο....θετε?παγωτο δεν προσφερω γιατι σιγουρα εχετε ολες :D:D:D υποτιθεται τον εκανα για να βρισκεται με τον καφε να κερναω....αλλα ο μισος εχεις εξαφανιστει. :D:D

καλημερα αννα....σπαστικο οταν σε αναγκαζουν να κανεις αλλαγες.

μαρια σιγα με τις δουλειες....μεχρι χθες πονουσες μην το παρακανεις.

καλημερα πιπιτσα...αντε τελειωνουν κ τα μαθηματα σου...επιτελους!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άννα μου στο καλό... για τα ρουχαλάκια πάρε κάτι άνετο και όχι πολύ φορτωμένο...

Μαράκι και εμείς δεν είδαμε πρόσωπο μέχρι τώρα γιατί μέχρι να γυρίσει με το κεφάλι προς τα κάτω το είχε χωμένο μέσα στον πλακούντα και μετά που γύρισε η θέση δεν βόλευε... άσε που έχει συνέχεια τα χέρια στο στο πρόσωπο και στο στόμα και κρύβεται... :lol::lol::lol::lol:

Ωραία ιδέα η τυρόπιτα....

Ελισάβετ μου και εμείς μέχρι τώρα καταφέραμε να μην ανάψουμε κλιματιστικό γιατί είχε αεράκι συνήθως και δρόσιζε... σήμερα όμως δεν κουνιέται τίποτα.... για να δούμε..

Όσο για τα καλοακιρινά...μεγάλη πίκρα... όταν έκανα τα δικά μας είχα απογοητευτεί απο τη ζωή μου!!! :lol::lol::lol::lol: Καλό κουράγιο!!

Πιπίτσα μου θα κάνεις και εσύ σιγά σιγά... μην το σκέφτεσαι...

Όσο για το όνομα... μαρέσει πολύ το Αχιλλέας!!! Αλλά όπως λές έχετε καιρό... Εμείς να δούμε τι θα κάνουμε...που δεν έχουμε σκεφτεί τίποτα ακόμα... και ούτε πρόκειται μέχρι να γεννηθεί... και έχουμε μόνο 7 μέρες απόταν γεννηθεί για να βρούμε όνομα!!! Θα έχουμε πολύ γέλιο σας το λέω!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Καλημέρα Μιχαέλα!!! Κορμό ε??? Με παγωτάκι!!! Μιάμμμ!!! Δεν θα έλεγα όχι!!! :D:D:D:D

Όσο για το πιπί... εγώ ξυπνάω κάθε μία ώρα ακριβώς!!! άσε δράμα η κατάσταση!! Υπομονή....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααα

μαρακι τελειος ο γιος!!

Ελλη και Γιελιζ καλη επιτυχια αυριο στον γιατρο..

και εμεις εχουμε αυριο γιατρο...

Χτες πηγα καρδιολογο...

ολα καλα..απλα ο εχω υπερτονικη κοιλια και αυτο σημαινει οτι ο μικρος πιεζει παρα μα παρα πολλα οργανα- ειναι και παχουλος και γυρναει συνεχεια- και γι'αυτο εχω οτι εχω

Μου εδωσε να κανω μια εξεταση να δει εαν εχουν διμηουργηθει τιποτα θρομβοι- ειναι αρκετα σπανιο αλλα σημβαινει- απο την προηγουμενη καισαρικη και τελος.

Αυτα τα νεακια μας.

Επ[ισης εχω να πω οτι ο γιος μου ειναι πολυ σουρτουκι..

μολις εμαθε σημερα το πρωι οτι ερχετε ο παπους γιαννης να τον παρει για να παει στη μαμα μου σημερα....πηδηξε απο το κρεβατι- γυμνος με την πανα και ετρεχε στην πορτα και ελεγε α παμε α παμε...

και με το που ειδ ετον μπαμπα μου ντυθηκε τσακ μπαμ και ετρεχε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευτυχώς με τα καλοκαιρινά τελειωσα και ησυχασα...Μονο το δωμάτιο του μωρού θέλει λίγο συγυρισμα. Βγαλαμε και τα μπλιντς που είχε στο δωμάτιο για σχίστηκε λίγο και ελπίζω να μας το φτιάξουνε.Κατα τα άλλα οι χοντρες δουλειες που είχα τελειωσαν!

Καλημέρα Μιχαέλα μου..ασε την μικρη να κοιμηθεί να το ευχαριστηθεί. Σταμάτησε από το παιδικό?

Οταν αποφασίσω να σηκωθω να φτιάξω την τυροπιτα...θα σου στείλω :lol::lol:

Πιπίτσα μου αν κ οι δυο σας αποφασίσετε ασχετο όνομα οι γονείς σας δεν έχουν λόγο.Μ'αρέσει πάντως πολύ το Αλεξανδρος και το Αχιλλέας!

Ελίς μου υπομονή...λογικό να εκνευρίζεσαι και να δυσανασχετείς με το παραμικρό...Ειναι κ η αγωνία είναι όλα μαζί...Εμείς σε καταλαβαίνουμε!

Καλημέρα Χρύσα μου...Ολα μια χαρά θα είναι μην ανησυχεις..Καλά κάνει ο μικρός και του αρέσουν οι βόλτες..Σαν την ανηψια μου που οποιοσδηποτε την πει πάμε βόλτα τρεχει.. :lol:

Γιελιζ μου την προηγουμενη φορά ψιλοείδαμε φατσούλα αλλα τώρα έχει και τον ομφάλιο λωρο τυλιγμένο να περνά μπροστά από το στόμα και βάζει και τα χέρια του μπροστά...πραγματικός σκαλιστης κι ο δικός μου κι ο δικός σου!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κοριτσακια!

Ξυπνησα και εγω απο τις 8 γιατι ηρθε ο ανθρωπος να παρει το αμαξι μου για σερβις και μετα δεν ξανακοιμηθηκα.Πολλη ζεστη!Κατα τις 3 ξυπνησα ιδρωμενη και αναψα το κλιματιστικο.Ευτυχως ξαναξεραθηκα αμεσως.

Λετε να φταινε τα ουτροτζεσταν που κοιμαμαι τοσο βαρια; :roll: Διαβαζω που ολες σας δεν κοιμαστε καλα και νοιωθω οτι κατι δεν παει σωστα με εμενα που ξεραινομαι! :lol:

Συμπεθερα πως εισαι σημερα;Μην κουραστεις με δουλειες!

Ευτυχως εμεις τελειωσαμε με τα καλοκαιρινα.Οχι οτι κατεβασα και τιποτα δικο μου,δεν μου εκαναν...Μου εμεινε μονο η ντουλαπα με τα παπουτσια αλλα αυτη ειναι ευκολη!

Γιελιζ,Χρυσα και Ελις καλο γιατρο!

Καλημερα και στις υπολοιπες! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Χρύσα μου!!! Καλό γιατρό και εσύ αύριο!! Καλά αποτελέσματα απο την εξέταση που θα κάνεις!!!

Έχει γέλιο ο γιός σου!!! Του αρέσουν οι βόλτες φαίνεται!!! Μια χαρά!!

Μαράκι σκαλιστλές με τα όλα τους!!! Εκείνα τα χεράκια δεν τα είδα πουθενά αλλού...συνέχεια χωμένα χαμηλά... όλο κάτι σκαλίζει!!! :D:D:D:D:D Αυτό έλεγα χθές στον άντρα μου χθές που σε κάποια φάση με πόνεσε η κύστη μου... ήθελα να ήξερα τι προσοαθεί να βρεί.... τούνελ θέλει να ανοίξει??? Βιάζεται να βγεί??? :lol::lol::lol: Μου έχει τουρλώσει και τον κ@λ@ προς τα πάνω...λές και κάνει βουτιά!!! :lol::lol::lol:

Καλημέρα Νίκη μου!! Ευχαριστούμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα χρυσα........ασε γιατι αν ειναι για βολτα γινονται τοσο συνεργασιμα κ υπακουα που λες το δικο μου παιδι ειναι αυτο :lol::lol::lol: καλα αποτελεσματα απο την εξεταση.

ευτυχως κ εγω εχω ξεμπερδεψει με τετοιες δουλειες απο πολυ νωρις.τωρα μονο για το μωρο.

μαρακι δεν σταματησε η μικρη απλα δεν θα την στελνω καθε μερα....σημερα κ αυριο θα κανουμε παρεουλα :D:D:D

καθε μια ωρα γιεληζ? :shock::shock::shock: ωχ κ παλι ωχ!!!δεν κοιμασαι καλυτερα στο μπανιο να γλιτωσεις κ τα δρομολογια ;););)

καλημερα νικη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιελιζ μου ακριβώς στην ίδια στάση είναι και ο δικός μου!!!!! :lol::lol::lol::lol: Και είναι φορές που νιωθω ότι κάτι κάνει εκει κάτω και νομίζω θα σκάσω αν δεν πάω για πιπί μου!! Οταν πάω τουαλέτα όμως δεν έχω τίποτα!! Τους κόβω να γίνονται μεταλλωρυχοι!!! :lol::lol::lol:

Καλημέρα συμπεθέρα μου...εμένα πάντως το ουτροτζεσταν μου έφερνε πολύ βαθυ ύπνο...αφού ο άντρας μου δεν το πίστευε ότι κοιμόμουν τόσο πολύ και τόοσο βαθιά!!! :D

Πάντως βρε κοριτσια το βράδυ όταν σηκώνομαι για τουαλέτα νιώθω ότι θα σκάσω και με πονάει πολύ λες κ εχω να πάω τουαλέτα όλη μέρα!! Το παθαίνετε κι εσείς?

Με πήρε τώρα η πεθερά μου να δει τι κάνω γιατι λεει της είπε μια γειτόνισσα τον καφέ και την είπε ότι θα έχετε γέννα όπου να΄ναι και θα 'ναι αγοράκι!!! :lol::lol::lol: Και μάλιστα λεει ότι γεννάω πολύ άμεσα!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ αφιστε το..

δενε χω κανει ΤΙΠΟΤΑ!!!!!!

ευτυχως του αντρα μου τα ρουχα ειναι στη μερια της ντουλαπας του απλα σ επιο πανω ραφια...ε τα παιρνει μονος του

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιχαέλα μη νομίζεις ότι δεν το έχω σκεφτεί να κοιμηθώ στο μπανιο!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Το καλό είναι ότι μόλις πάω στο κρεβάτι κοιμάμαι επι τόπου...

Μαράκι ακριβώς έτσι νιώθω και εγώ!!! Ότι θα σκάσω αν δεν πάω αμέσως τουαλέτα και πονάω κιόλας!! Λές και έχω να πάω όλη μέρα!!! Και όταν πάω κάθομαι και περιμένω και τις πιο πολλές φορές δεν έχω σχεδόν τίποτα!!!

Πολύ σωστά!!! Μεταλλωρυχοι θα γίνουν!!!!

Πώ πώ Μαράκι είχε έμπνευση η γειτόνισσα!!! Λές να βγεί σωστή???? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Σεσιλιάκι μου.............

Να προσέχεις κι όλα θα πάνε τέλεια..... αφού στο λέει κι ο γιατρός........

Λογικό είναι να ζορίζεσαι πάντως.... ολόκληρο αντράκι κουβαλάς εκεί μέσα........

Μιχαέλα μου....... νάνι-νάνι η μικρούλα σου???? Ρε παιδιά..... χθες που ήρθανε τα ξαδέλφια μας..... οι κόρες του ξεράθηκαν στον ύπνο!!!!! Και στο σπίτι, λέει, τις παρακαλάνε..... μήπως έχει κάτι το σπίτι μου & τα τραβάει για νανάκια???? Αχ.... να ΄ναι κι ο στρουμπούκος μου έτσι.........

Μαράκι μου....... εννοείται πως τον 10 & τον τελευταίο λόγο στο όνομα το έχουμε εμείς..... δεν το συζητάμε αυτό...... αλλά..... εάν θυμηθώ από τη συννυφάδα μου, 4 χρόνια πριν, το τί σκηνικά είχανε παιχτεί για να βγάλουνε το όνομα της πεθεράς σόνι και καλά...... (μην τα θυμηθώ και συγχιστώ τώρα.... επιφυλάσσομαι.....) λέω..... δεν πα να πούνε ότι θέλουνε..... το δικό μας θα γίνει.....

Όχι τίποτε άλλο..... τελευταία όλο ρούχα μου αγοράζει η πεθερά....... λέτε να προσπαθεί "να με λαδώσει" για να βγάλουμε τον πεθερό???? Ναι καλάάά..... μη φάει...... έχει γλαρόσπουπα!!!!!!! Ειδικά..... αφού κι ο καλός μου συμφωνεί......

Όσο για το πιπί...... κι εγώ έτσι νιώθω ρε γμτ!!!! Και μάλιστα..... μπορεί να έχω 2-3 σταγόνες..... ειδικά εάν λείπω από το σπίτι..... όλη την ώρα νιώθω πως σφίγγομαι!!!!!!!

Γιελιζάκι...... σε παιδεύει ο γιόκας & δε σου δείχνει τη μουρίτσα του??? Για να σε έχει σε αγωνία βρε..... "σε παίζει"!!!!!!! Ό,τι θέλουνε μας κάνουνε τα ζουζούνια μας..... από την κοιλιά ακόμη!!!!!!!

Νίκη μου καλημερούδια....... τα Utrogestan, που τα έπαιρνα μέχρι να κλείσω και τον 4ο μήνα, μου έφερναν μεγάάάάλη υπνηλία..... σαν κοτοπουλάκι ήμουν όλη μέρα...........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...