Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου νο44!Για να δω!Γίναμε "φέτες"???!!


Recommended Posts

Την άλλη εβδομάδα έχω τα γενέθλιά μου και ο άντρας μου με ρώτησε τι θέλω να κάνω, αν θέλω να κάνουμε πάρτυ, δλδ να έρθουν μερικοί φίλοι, αλλά δεν θέλω, .....εγώ θέλω να πάω ενα ταξιδάκι....αλλά είτε πάρτυ είτε ταξιδάκι θέλω να μου το κάνουν έκπληξη, ....... να μην ξέρω τίποτα......΄πήρε ο άντρας μου ρεπό την ημέρα των γενεθλίων μου, αλλά δεν μπορούμε να πάμε και κάπου διότι την επομένη έχει ο Λ. το φεστιβάλ στο σχολ., όπου και θα του δώσουν το περιβόητο χωνί ( :lol::lol::lol::lol: )...ε τόσο κόπο κάνω να μην το πάρει το παιδί?......τέλος πάντων.....!!!! :?

Μάγδα ναι το είδα χθες στην τιβι ήρθε το καλοκαιράκι και σε σας σήμερα, αλλά πόσο θα διαρκέσει!!! :!::!:

Νατάσα ωραία και η αδελφή σου :D

Χρύσα όταν το μαγαζί είναι σε κατοικημένη περιοχή δλδ σπίτια τριγυρω πρέπει να κλείνει στις 24.00....εδώ είμασταν Πλαταμώνα ΄σε μπαράκι και στις 24.00 έκλεισε....υπάρχει νόμος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

αργι :lol::lol::lol::lol:

χρυσα μα ιδιος εσυ ο φοφο..οσο για το 6,30 σορρυ αλλα θελει [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif]

νατασα..ειδα ξανα τι φωτο,,μα σε καμια δ εειμαι [smilie=naka.gif][smilie=naka.gif][smilie=naka.gif][smilie=naka.gif][smilie=naka.gif][smilie=naka.gif][smilie=naka.gif][smilie=naka.gif][smilie=naka.gif]

δε μ αρεσει η φωτογραφος..μη τη παρεις.. :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

ειπες τιποτα να μη με τραβηξει? :-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w

πες τη αληθεια :-?:-?:-?:-?:-?:-?=))=))=))=))=))=))=))=)):-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε μαγδα ειναι 3,5 μηνων..δε ειναι λιγο?

ειμαι υπερβολικη..δε νομιχω γμτ..

κ τη μερα τρεμει το φυλοκαρδι μου οταν κοιμηθει μη ξυπνησει..

τωρα που φευγεις ανοιξε ο καιρος? :P

Θου η Μαρκέλλα 3 μηνών κοιμόταν 10 με 8 το πολύ, δηλαδή 10 ώρες το πολύ, τη νύχτα και τη μέρα κοιμόταν μόνο 2 με 3 μισάωρα. Το θυμάμαι γιατί είχα έρθει Ελλάδα και δεν το πιστευε η μαμά μου ότι κοιμάται τόσο λίγο...

Και τώρα τις ίδιες ώρες περίπου κοιμάται, μόνο που έχει μαζέψει τα μισάωρα και κοιμάται συνεχόμενα το μεσημέρι...Αλλά αυτό ξεκίνησε τους τελευταίους 3 μήνες.

Τι να πω...είναι μερικά παιδιά που απλώς δεν είναι του ύπνου! Δε γουστάρουν να κοιμούνται!

Αααααα Αναστασία καλή αρχή με τους γείτονες... Μα κι αυτοί για ένα βράδυ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργη σοβαρα..πωπω πικρα!!!!

Θου παντως εμενα με τον Παντελακο με εβγαλε..χιχιχι..

καλε τι τελειο μωρο ειναι αυτο..φτου φτου!!!!

Αργη να πατε ενα μονοημερο ταξιδακι ..εχετε μια λιμνη εκει στη Γερμανια που δε θυμαμαι πως τη λενε....εχει και ενα νησι μεσα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυ 3 νηπιαγ.με 18-20 παιδια;;;;;!!!!!! :o Γαμω το Ελλαδισταν μου!!!!!! :twisted::twisted::twisted:...

όχι μόνο αυτό, προκειμένου να πάρουν ένα παιδί επιπλέον θα πρέπει να προσλάβουν μία επιπλέον νηπ.!!!!....έτσι λέει ο νόμος!!! :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol: μην ανησυχείς σου βρήκα λύση: θα πάρεις ποδήλατο που έχει σκάρα από πίσω ή θα πάρεις αυτά τα (σαν βαλιτσάκια) που τα βάζεις και κρέμονται στο πλάι, εκεί θα βάλεις το θήλαστρο και θα αντλείς στο 40λεπτο διάλειμμα που έχει!!!! :lol::lol::roll::roll::roll: ...

αν δεις το βίντεο που έβαλε η Μαρία, κάνουν και διάλειμμα 40 λεπτά για να κάνει ο καθείς ό,τι θέλει...ε εσύ θα αντλείς!!! ;)

Και τη πριζα ρε παιδια που θα τη βαλω;;;;;στο κωλι μου;;;;;!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Αχ γελαω μονο στην εικονα!!!!! :lol::lol::lol:

Αναστασι μου ναι βρε δε σε ηξερα,αλλα πρεπει να ησουν και με τις ορμονες σε παρακρουση και τα ελεγες λιγο αποτομα! :P

Τελεια που ειχε τοσο κοσμο το μαγαζι!!!!παντα ετσι γεματο να ειναι!!! :-bd$-)

Ειναι κοντα σπιτια και εφεραν την αστυνομια;;;;μα καλα εγκαινια χωρις μουσικη πως θα γινουν;;;!!! :evil: Σκατοψυχοι!!! :twisted::twisted:

Παντως ειχατε πολυ ωραιο παρεακι! κι εγω θα ερχομουν!!! :D

Θουλη ΤΙ ΤΕΛΕΙΑ ΑΝΤΡΑΚΙΑ ΚΑΝΕΙΣ;;;;!!!!!! :x:x:x:x:x Γαμω τις φωτο!!!

Σου μειωσε κι αλλο τις ωρες ο Παντελακος;;;;γιατι ρε παιδι μου;;;ειναι λιγες βεβαια! :? καλα ο Αλεξ στην ηλικια αυτη ζητημα αν κοιμοταν συνολο 7-8!!!! :o ευτυχως η μπεμπα με λυπηθηκε! ;)

Μαγδα ξαμολυθηκαν οι Νορβηγοι;;;;; :lol::lol:

Καλα αυτο το χωνι θα μεινει στην ιστορια!!!!! :lol::lol::lol: πες του Λουκα να το φυλαξει για οικογενειακο κειμηλιο!!! :lol::lol:

Μα ποιες φωτο λετε ρε κοριτσια;;;;που τις ειδατε;;;; επισης σε ποια εκπομπη θα βγει το Νατασακι;;;; θα μου απαντησει καμια η να βαλω τις φωνες;;;;!!!!! [smilie=director.gif] :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάγδα ναι το είδα χθες στην τιβι ήρθε το καλοκαιράκι και σε σας σήμερα, αλλά πόσο θα διαρκέσει!!! :!::!:

Μέχρι το Σάββατο νομίζω... Από Κυριακή πάλι πτώση της θερμοκρασίας και βροχές :?

Δηλαδή φέτος το καλοκαίρι θα διαρκέσει ...3 μέρες :shock::lol:

Ευτυχώς είμαι εδώ και το ζω κι αυτό.

Πέρισυ ήταν μια εβδομάδα τον Ιούλιο που έλειπα και το έχασα :lol::lol::lol:

Εσείς? Πώς είστε από καιρό?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και τη πριζα ρε παιδια που θα τη βαλω;;;;;στο κωλι μου;;;;;!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Αχ γελαω μονο στην εικονα!!!!! :lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol:

Γεια σου ρε Τόνια :lol:

Άρχισε το μεσημεριανό άρμεγμα? :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα :lol::lol::lol::lol: ρε συ η Γερμ. είναι μεγάλη κάτι εδώ τριγύρω έχεις? περιοχή Βόννη-Κολωνία :roll::roll:

Θου δεν ψάχνεις τίποτα πήγαινε φέεις και δες τα στοιχεία μου με ποιόν είμαι παντρεμένη!!!! :lol::lol::lol:

εμείς σήμερα πότε συνεφιά πότε ήλιο αλλά καλός γενικά....όλη την εβδ. έβρεχε, καλύτερα ποτίστηκαν και τα γρασίδια μας!!!! :roll::roll::roll: ...γενικά το καλοκαίρι είναι ζεστό πιάνουμε και τους 35 βαθμούς!!!! :shock::shock::shock:

Τόνια πες τους να σταματήσετε σε καμμιά καφετέρια ή βάλε μπαταρίες!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τονια εχω φτιαξει εικονα στο μυαλο μου....

εσυ ποδηλατεις με τα βυζ..εξω κολλημενο το θηλαστρο επανω και αντλεις....ενοειται γυμνη...γιατι εχεις και την πριζα....χιχιιχ

ξεχασα ...ποδηλατει μονη γιατι με το θεαμα και μονο θα υπαρχουν τρακαρισματα.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ασχετο δεν περνει μπαταρ το θηλστρο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου!!!

αργυρουλα αυτο το χωνι που διαβαζω παντου τι ειναι ακριβως?

λενακι ελπιζω να μην ξαναπαθει συμφηση το ειρηνακι σου! κ κουραγιο με τον μικρο..

νατασακιιιιιιι καλε εμεις 12.30 φυγαμε :lol::lol::lol::lol::lol: δεν αντεξα παραπανω, σημερα ειχα κ σχολειο κ με πηρε κ ο υπνος στη διαδρομη!!!

αχ να μας πεις ωρα να σε παρακολουθησουμε!!!

επισης οι φωτο ειναι ολες καταπληκτικες!!!!!!!!!! αχ ειναι ολα τοσο τρελα φατσακια!!!!

μα γινεται να σας αγαπω τοσο πολυ???!!!

κ να πω για αλλη μια φορα κ να γινω κουραστικη.. εισαι ΚΟΥΚΛΑΡΑ!!!

χρυσα κοριτσακι μου μη στεναχωριεσαι.. εχεις ακομα πολλες μερες μπροστα σου. ανετα μπορει να ξανκανει σβουριτσα!! μην το σκεφτεσαι! ετσι κ αλλιως τα περισσοτερα γυρνανε πιο μετα στις εβδ!

θουλη τι τελεια φωτο εβαλες!!! επισης πεθαινω για τη φωτο που εχει ο αντ αγκαλια τον μικρο!!!!!!! τρελαινομαι!!! παρεπιπτοντως ποτε με θες για καφε??? :mrgreen: καλε τωρα που τελειωνουμε θα φορτωνομαι σεολες!!

εκσταση χτες ηταν ολα υπεροχα!!! εμεις ιεχαμε ερθει απο πιο νωρις κ προλαβαμε κ φαγαμε κιολας!!! :lol::lol::lol::lol: κ οταν φευγαμτε ειδαμε τους μπατσους κ λεμε εχε γουστο να ερχονται στο μαγαζι!!!! εκει οι ανθρωποι εχουν καλο, νομιζουν οτι τα παντα περιστερφονται γυρω απο αυτους!!

ο Σ μου ελεγε οτι η συγκεκριμενη που καλεσε την αστυνομια ειχε παρει κ προσκληση κ την ειχαν παρακαλεσει α δειξει κατανοηση.. επισης ποσο ομορφη μπορει α εισαι ρε φιλεναδα????????μα ποσο??????????????????????????? κ απαληηηηηη :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

επισης ο Σ με παρακαλεσε να κατσουν στο τραπεζι μας 2 γνωστε του, που εγιναν 4, του ειπα οκ, μην του χαλασω κ χατηρι κ στο τελος μου εσπασαν ταενυρα... μεχρι κ απο το ποτηρι μου ηπιαν νερο!! χελλοου!!!!την κυριακη πρωι θα ξαναρθουμε! :mrgreen:

α ρε τονια ποσο γελαω με τις ατακες σου!!!

παιρνω τη γωγω μου απο χτες κ δεν απαντα το στερακι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βλεπω τα τικερακια μου που εχουν μια διχογνωμια για την εγκυμοσυνη μου!! :lol::lol:

:lol: υριο μπαινω στον τεταρτο μηνα καλε!!!!!

ρε κοριτσια απο θεσσ δεν ξερετε κανεναν παιδοπνευμονολογο????

βοηθατε με λιγο τη ερμη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αργυρουλα αυτο το χωνι που διαβαζω παντου τι ειναι ακριβως?

αυτό πρέπει να κάνω, το παίρνουν τα πρωτάκια και μέσα βάζουν σοκολάτες, καραμέλες και σχολικά είδη!!! :D

για τον πνευμονολόγο δεν μπορώ να σε βοηθήσω, αλλά δεν μπορείς να βρεις μέσω νετ? αλλά θα θέλεις κάποιον συστημένο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λενακι μου δεν ξερω κακεναν..δεν ετυχ εποτε να απευθυνθω.

Αλλα να ξερεις οτι γεννικα καλη κλινικη απο αποψη ιατρων σε θεματα ασθμα- αλλεργιες κλπ, εχει το Ιπποκρατειο.

Δεν το χωνευω σαν νοσοκομειο αλλα ξερω οτι εχει καλους γιατρους σε αυτο το κομματι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera!!

δεν ειμαι κ πολυ στα καλ μου,ψιλοζαλιζομαι λιγακι,μαλλον με "χτυπησε" ο ηλιος..

λενιω μου στο παρεντς κανε μια αναζητηση,λενε γιακαποιον παιδοπνευμονολογο στη θεσ/νικη εκει..τσανακας..καπως ετσι..δυστυχως εγω δεν ξερω καποιον.. :(

ωραια περασατε ε;;εμεις δενμ πορεσαμε,λογω γιωργου..πηγαμε ομως στην αυλη ενος φιλικου ζευγαριου κ ψησαμε κ τα μικρα ξεσαλωσαν ως τις 10:30!!!κ φαγαμε κ ηπιαμε με την ησυχια μας! :D:D:D

τί εννοεις οτι οι ανθρωποι εκει εχουν κάλλο;;;;κ νομιζουν οτι ολα περιστρεφονται γυρω τους;; :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

προσεχε πως εκφραζεσαι για τη φιλη σου γιατι θα ξαναφτιαξω ροξακια! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αναστασακι υπεροχα που το μαγαζι ηταν γεματο!!παντα τετοια!κ μη σκας για την καταγγελια στην αστυνομια!ειναι παγια τακτικη σε πολλες καφετεριες!ερχεται η αστυνομια,χαμηλωνουν για λιγο τη μουσικη,μετα ξανα μουσικη,ισως ξανα αστυνομια,εε!κ στο τελος βαριεταικ δεν ξαναερχεται κανεις!το εχω ζησει με τις φιλες μου σε καφετεριες εκει!κ οχι μια φορα μονο!

επισης,Λενα :lol: ,το εχω δει να συμβαινει κ σε αλλες περιοχες! :evil::x:x:x:x:x:x:x

αναστασια καλωσηρθες!απαραδεκτοι στον παιδικο!τί εννοουν οτι ο σπ.δεν πληροι τα στανταρντς τους;;; :roll::roll::roll::roll:

εμας οι αιτησεις ειναι μεχρι 30 ιουνιου!εσας τοτε θα βγουν κ τα αποτελεσματα;; :shock::shock:

για το μαντου ως το σεπτεμβρη θα το ξανασκεφτω.. :?:?

νατασα πολυ ωραιες οι φωτο!αλλα ηθελα κ αλλες!ουτε τη θου ουτε κ εμενα μας τραβηξε η φωτογραφος!συντασσομαι με τη θουλη κ διαμαρτυρομαι μαζι της!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αχ δεν μπορω αλλα..αργοτερα!παω να κανω καμια δουλεια!φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικυ!!! :lol::lol::lol:

Ρε παιδια δε ξερω αν παιρνει μπαταριες...το συμφονυ εχω,αλλα δεν εχω δει καπου να παιρνει... :roll: τωρα το κοιταζω αλλα δε βλεπω κατι... :roll:

Ιουλια τι γαματη φωτο!!!!τελειος ο μικρος!!!! :x:x

Λενακι τοσο προβλημα εχετε με τον μικρο και θα τον πας παιδοπν.;;; :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα μανουλίτσες! :D

10 σελίδες και βάλε έχω να διαβάσω!!! :shock:

Πήγα σήμερα γιατρό. Έφαγα το χεράκι μου και το ευχαριστήθηκα -που λέει και το νούμερο η Τόνια!!!- :lol::P αλλά ευτυχώς δεν πόνεσε και τόσο όσο φοβόμουν και όσο θυμόμουν! :roll: Κάναμε και υπέρηχο, όλα καλά, είμαστε σε θέση εξόδου και έχουμε φτάσει τα 2900γρ!!! :D Yiabadabadoo!!!!! :D:D:D Μπορεί και να το πιάσουμε το 3κιλο αυτή τη φορά!!! :lol: Την Τρίτη θα με ξαναδεί, ως τότε πολύ περπάτημα, και διάφορα άλλα φυσικά γιατροσόφια, απ' αυτά που μου είχε πει και την προηγούμενη φορά!!

Σας φιλώ γλυκά και πάω να σας διαβάσω!!! Αν βλέπω ακόμα μετά από τόσο διάβασμα, θα επανέλθω!!! :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έφαγα το χεράκι μου και το ευχαριστήθηκα -που λέει και το νούμερο η Τόνια!!!- :lol::P αλλά ευτυχώς δεν πόνεσε και τόσο όσο φοβόμουν και όσο θυμόμουν! :roll:

Μιτσάκη γιατί χέρι αφού είσαι ακόμη στην 37 εβδ., δεν το καταλαβαίνω αυτό!!!!....τι και αν "φας" άλλες 2 εβδομάδες? :?: και γιατί να περπατάς και όλα τα όμοια για να γεννήσεις τώρα?

ειλικρινά το έχω απορία!!! :?::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τσα! :D

Γυρίσαμε από τη θάλασσα, ήταν τέλεια και ζεστή! Η Χαριλίνα μας βγαζει το λάδι κάθε φορά που είναι να φύγουμε, της αρέσει πάρα πολύ.

Έφαγα και μπιφτεκάκι με σαλάτα της πεθερά και τώρα θέλω να πάω να πλυθώ και βαριέμαιιιιιιι!!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Η μικρή και ο Π κοιμούνται και περνάμε πολύ χαλλλλαρά: Αν δε μου έσπαγε τα νεύρα και ο λατρεμένος θα ήταν ακομα καλύτερα!

Μιτσάκι μου τι κάνεις κουκλίτσα;; :x πλησιάζει ο καιρός ε;

Αλήθεια η Γωγώ είναι στο χωριό της;

Αργυρούλα όταν λες ταξιδάκι, εννοείς μονοήμερη εκδρομούλα; Τί γλυκός πάντως που πήρε ρεπο στα γενεθλιά σου...! Ο δικός μου είναι πολύ γαϊδούρι σε αυτά! :evil::evil::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιώ τα γενέθλιά μου είναι Παρασκευή, οπότε θα ήταν καλή ευκαιρία να φεύγαμε για το 3ήμερο!!!

κάθε φορά στα γενέθλιά μου παίρνει ρεπό!!! :D είχε και μια συνάντηση με παιούς συναδέλφους εκείνη την ημέρα αλλά το ακύρωσε!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Έλα ρε έπρεπε να το σκεφτόμουν δεν είναι τώρα να έρχεσαι με τέτοιες ηλικίες σε επαφή εδώ ακόμα κοξάκι κυκλοφορεί είναι ότι χειρότερο για μια εγκυο τώρα να κολλήσει τίποτα ειδικά κάτι τέτοιο έπρεπε με ευγενικό τρόπο να αρνηθείς  και σήμερα κιολας που είναι η γιορτή του πατέρα έπρεπε να κάνουν κάτι όλοι μαζί οικογενειακά 😊
    • 6 χρόνων είναι δίδυμα.. μωρέ σε λίγο καιρό μου φαίνεται θα το πω κι εγώ σε όλους ότι πια δεν πολύ δέχομαι επισκέψεις..γτ από μόνοι τους δεν! Άντε τώρα θα τηγανίσω πατάτες και αυγά γτ δε θα θέλουν να φάνε φακιές που έχω.. αχ αχ ελπίζω να μην έρθουν 2 το βράδυ να τα πάρουν.. τώρα νευριάζω κι εγώ δε μου φταίνε τα μικρούλια, αλλά οι γονείς τους οι αναίσθητοι..
    • Ααα ωραία ποσο χρόνων είναι τα μικρά σου αδερφού σου; Εγω να σου πω την αλήθεια αποφεύγω να έρχομαι σε επαφή με παιδεία ειδικά αυτά που πάνε και σχολείο μόνο σε εξωτερικό χώρο πχ καμία παιδική χαρά και αυτο μια στο τόσο λογο του παιδιού  
    • Τι κάνετε ρε κορίτσια; Εμένα με έχει φάει η αϋπνία τις τελευταίες μέρες από τους πόνους στη λεκάνη..δεν ξέρω πώς να κάτσω πια..και δε φτάνει αυτό θέλουν να μου φέρουν τώρα να κρατήσω και τα μικρά του αδερφού μου για πόσες ώρες για να πάνε για φαγητό. Μα καμία ενσυναίσθηση; Γκρρρ τα νεύρα μου..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...