Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου νο44!Για να δω!Γίναμε "φέτες"???!!


Recommended Posts

Οχι...η συμπεθερα σου ειχε πολυυυ ωραιο φαη στο παρτι..

αλλα ο φοφος οταν του εδωσα το ωραιο χαμπουργκερακι...το σνομπαρε..ενω κατι ταρτακια με φραουλες και σοκολατες....

Παω στοιχημα οτι τρωει τυροπητακι παλη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

χαχαχα Χρύσα ο Φοφο όλο τρώει!!!!!

Παναγιώτα μου είχα ΚΑΙ ταρτάκια με σοκολάτα και πίτσα δική μου με αλλαντικά για τους μεγάλους. Όλα τα άλλα ήταν οκ!!! Ευχαριστούμε για τα καλά σας λόγια!!!

Argi η 72-76 είναι η αδερφή μου! Μπερδεύτηκαν οι φωτο και μπήκαν καταλάθος!!!χαχαχα

Μαρία :D:D:D

Νατάσα ντρέπομαι αλήθεια αλλά είναι για καλό σκοπό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απαπα ποσα ειπατε καλε σε 2 ωρες;;;;!!!!!!!ΘΟΥΛΗΗΗΗΗΗΗ!!!!!! [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] :lol::lol::lol:

Αργυ 3 νηπιαγ.με 18-20 παιδια;;;;;!!!!!! :o Γαμω το Ελλαδισταν μου!!!!!! :twisted::twisted::twisted:

Νατασακι φυσικα ρε χαζο και θελω να σας γνωρισω κι εσας!!!!! :x:x Κι ολες δηλαδη αλλα την Αναστασι αν με ρωτουσες 1 χρονο πριν δε θα καιγομουνα κιολας γι αυτο το λεω!!! :P

Αναστασια μπεμπουλη ειναι πολυ μαλακισμενες!!!!!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted: ελπιζω οτι εφοσον εχεις χαρτι απο γιατρο δε θα σου δημιουργησουν προβλημα! ;) αλλα δε καταλαβα αυτο το "δεν πληρει τα στανταρ ο Σπυρακος"!!! :-\

Χρυσα εμενα γυρισε ρε συ στον 9ο η μπεμπα! ;) ειναι μαλακος ο τραχηλος και φοβαται για προωρο τοκετο;;; :?

Μαρια ζηλευω ποδηλαταδα!!! :P

μεχρι εδω διαβασα! συνεχιζω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον , ειμαι η Ελενη,μαμα 2 μωρων, της Δαλιδα-Σαββινας, 8 χρονων και του Παναγιωτη -Σαββα 15+ μηνων!Σας διαβαζω πολυ καιρο, απο οταν ειχα το μπεμπη μου σκουλαρικι κι εκ των πραγματων δε μπορουσα να γραψω....Με βοηθησαν πολυ καποια πραγματα που γραφατε για το θηλασμο,τωρα βεβαια εχουμε αποθηλασει, αλλα μου εμεινε συνηθεια το εξπρες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυ!!!!!!μα που τα βρισκεις;;;!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Βρε Αργυ αυτο πως μπαινει στο καροτσι;;;;το εχεις σε καμια φωτο με καροτσι μαζι;;;;θελω πολυ ενα τετοιο,αλλα ειπαμε εχω κωλοκαροτσο!!! :evil:

Νατασακι σε τι εκπομπη θα σε δουμε καλε;;;;που;;;ποτε;;;; :D

Χρυσα το πολυ πολυ να τον συνελαβες 1-2 βδομαδες πιο νωρις και να γεννησεις πιο νωρις απο τη ΠΗΤ! ;)

Λιγα λιγα τα διαβαζω γιατι ο εγκεφαλος σημερα δε συγκρατει πληροφοριες! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://www.vimeo.com/24206906

Αθηναίες, Θεσσαλονικιές

και Τόνια :lol::lol::lol: σε όλες τις πόλεις διοργανώνονται!!

κοιτάξτε τους κανόνες που ισχύουν παντού! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νενη καλωσηρθες!!!!

Τονια οοοχχχιιι..δε θελλω να τον γεννησω πιο νωρις....θελλω να γεννηθει μετα τις 23/07..να ειναι Λιονταρι και οχι καρκινος..

αλλιως δυο κλαψιαριδες στην οικογεννεια δεν αντεχω..

ασε που θα τον κοπαναει ο Φοφος και αντι να του αντιγυρναιε τη σφαλιαρα θα κλαψουριζει και οχι δεν το αντεχω αυτο!!!!

κΑΝΟΝΙΚΑ αυριο ειναι η τελευταια μου μερα στη δουλεια..

η μαμα λεει να σταματισω τωρα..να σκεφτω και λιγο τον ευατο μου γιατι με τετοια ζεστη με το ζωρι περπαταω και να κατσω να ξεκουραστω..θα ερθει λεει να κανουμε δουλιες να καθαρισουμε το σπιτι και να ετοιμασουμε σιγα σιγα τα πραγματα του μωρου...αλλα παιδια δεν ...

τι θα κανω 2 μηνες σπιτι..θα σκασω...και μετα το νινι θα ειναι μολις 3,5 μηνων οταν θα επιστρεψω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενη γεια σου!!! :P Αν σε παιζουμε;;;;; ε αμα δε βρωμανε τα ποδια σου!!!!! :lol::lol::lol:

Νατασουλα εβαλες καπου φωτο;;;;ΔΕ ΤΙΣ ΕΙΔΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!! :((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((

Παναγιωτα μου ο Νικολας καλα;;; :roll:

Μαρια δεν εχω ακουσει για εδω κατι αλλα και να διοργανωνεται εδω 1ον δεν εχω ποδηλατο(αυτο λυνεται) 2ον δεν εχω χρονο αυτο το καιρο και 3ον το θηλαστρο που να το βαλω γιατι θα πρπει να το παρω μαζι!!!! :twisted::twisted:

Χρυσα βρε δε θα γεννησεις πριν την ωρα σου,αλλα αν το συνελαβες πιο νωρις θα ειναι ετοιμο να γεννηθει πριν απο την ωρα που περιμενετε!καταλαβες πως το εννοω;;; :roll:

Παλεψε το με τη δουλεια ρε συ για να εχεις πιο πολυ χρονο μετα λογω θηλασμου! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενη γεια σου!!! Αν σε παιζουμε;;;;; ε αμα δε βρωμανε τα ποδια σου!!!!!
οχι εκανα μπανιο!!!! :lol::lol::lol: Σεσιλια εισαι σιγουρη για το λιονταρι? πολυ απαιτητικοι χαρακτηρες, ολα στον υπερτατο βαθμο τα θελουν....(ειναι ο αντρας μου..)
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol:

Τόνια όπως εδώ έγραψαν σε έντυπα και ηλεκτρονικά μέσα για την οικογένεια

με τα 2 μικρά παιδιά στα ειδικά καθίσματα έτσι και στην Κρήτη θα γίνει ΧΑΜΟΣ

με τη μάνα και το θήλαστρο!!! 8-):lol::lol::lol: ουάουουουου

γεια σου Νένι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε αφου πλυθηκες αντε κομματια να γινει!!! :lol::lol::lol:

Χρυσα ναι ρε συ καλυτερα να βγει καρκινακι ειναι πολυ καλα παιδια!!! :P

Μαρακι φανταζεσαι;;;; :lol::lol::lol: πρωτοσελιδο θα ειμαι πανελληνιως!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τονια δεν...

ειδικα αμα δεν φτιαξουν το αρκουδισιον...

ασε ειμαι να σκασω...

απο τη μια δεν αντεχω αλλο..ξεφυσαω ολη μερα και το μωρο με πιεζει παντου...

αφου βγαινω στο μπαλκονακι και κανω ειπνοες - εκπνοεσ ( καυσαεριων)..σε λιγω θα κατσω οκλαδων και θα κανω ΩΩΩΩΩΜΜΜΜΜΜΜ..

απο την αλλη...ξερεις πολυ καλα πως ειναι ...δεν τη παλευω με αντλήσεις....

χτες ειδικα ημουν τοσο χαλια με ολο αυτο το θεμα που ελεγα πως δε θελλω να γεννισω,...

και αμα γεννισω και μετα μπορει να παθω ενα τετοιο παλη πατατρακ λυσσας θηλασμου..που δε θα αναγνωριζω τον εαυτο μου...

ειπαμε...ξανα ΩΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜ

ε ρε πως την επαθα ΕΓΩ ετσι....

νενι ειμαι σηγουρι..εγω ειμαι λιονταρι και ο αντρα ςμου τοξοτης..και ο μεγαλος μου γιος διδυμος..οποτε αμα βγει καρκινακι το καημενο..την εβαψε!!!!!!

οποτε καλυτερα Λιονταρη....και ελπιζω να μοιαζει σε μενα.... :lol::lol:

ΟΚ το παραδεχομαι οτι γινομαι ανυποφορη ωρες ωρες..αλλα εχω και τα καλα μου δεν μπορει.... :lol::lol:

μαρια προχτες που πηγαιναμε στον καρδιολογο περασαμε απο τον λευκο πυργο..ειχε παααρα πολλους με ποδηλατα..πολυ τους πηγαινα..ειχαν και τα παιδακια με τα ποδηλατ ατους, με τις επιγονατιδες τους με τα κρανη τους..χαρμα να τους βλεπεις...

ο αδελφος μου και η κοπελα του κανουν συχνα ποδηλατικες βολτες..πολυ τους ζηλευω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα τσούπες! :D:D

Νατασα εννοείται οτι θα σε δούμε μόνο που θέλοω λεπτομέρειες (ώρα και όνομα εκπομπης) αφού ξέρεις πόσο με καίει το θεμα!! Είσαι και μια κουκλάρα θα γράφεις τέλεια στο γυαλί!! :x:x:x

Χρυσάκι μου γλυκό μη στεναχωριέσαι... όπως γύρισε, θα ξαναγυρίσει. Αν όχι μη σκας ρε κούκλα... Το θέμα είναι να είστε και οι δυο καλά! Αν γεννησεις 31 Ιουλίου θα γιορτάζουμε μαζί γενέθλια στο τρενάκι!! :x:D

Μαράκι τέλειο το ποδήλατο ε;; Μου άρεσε πάντα τόσο πολύ, αλλά σταμάτησα να ασχολούμαι όταν μου κλέψανε το ποδήλατο μου... δεν ξέρω το πήρα πολύ βαριά... έγινε και μπροστά στα μάτια μου... :cry::cry:

Παναγιώτα πως πάει το βλαστάρι σου; Συνήλθατε; :x

Να σας ξαναευχαριστήσω ακόμη μία φορά για τις ευχές σας. Σας χρωστάω και μία περίληψη. Το βραδάκι λέω να την κάνω, γιατί τώρα πάμε για μπανάκι!!! :D:D:D

Σας φιλώ όλες!!!!!

Χρύσα εγώ είμαι τοξότης, ο άντρας μου λιοντάρι και η κόρη μου λιοντάρι!! :lol::lol::lol: Ένα επόμενο σε ιχθυ, καρκίνο ή παρθένο την έβαψε!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σας!

Αφροδίτη και εγώ το Λασκαλ εχω σε μπλε. Μια χαρά είναι. Χρειάστηκε να πάρω ειδικό που να ταιριάζει με το καρότσι μου και πήγε γύρω στα 80€ από κατάστημα. Κάνει καλή δουλειά. Το χρησιμοποιώ πολύ συχνά. Συνδέεται και αποσυνδέεται πανευκολα και σου λύνει τα χέρια μέχρι ένα σημειο.

Παω να σας διαβασω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπερα!!!

Σας εγραφα κ το πρωι αλλα η Α με το που ακουει τα πληκτρα τρεεεχει κ ζηταει αγκαλια κ γαλα...μετα σηκωθηκα να παιξουμε,αλλαξουμε πανα,να ψωνισουμε,να μαγειρεψω,να πλυνω τα κερασια που θα κανω μαρμελαδα,πλυντηρια,θηλασμους,ταισμα Α(εφαγε 6 μπουκιτσες μπιφτεκι που ειχε μεσα κ πιπερια,καροτο,βρωμη,ντοματα :ymparty: ),να την κοιμισω...και να'μαι!!!! :lol::P

Και την κυριακη που βγηκα μετα ειχα τοση ενεργεια!Στο αερομπικ της Δευτερας δεν μπορουσα να σταματησω να χοροπηδαω! :P

Παλι Χατσου(σεντονι) με βλεπω να απλωνω...

Ιουλια πας καλα????Ρε που το ειδες το αψεγαδιαστο? :shock::shock: Εχω κυταριτιδα πολυ!και περσυ ημουν κ 5(πλεον) κιλα λιγοτερο.Γιατι δεν ηρθες χθες????? :(

Τονακι μου κ εγω θα ηθελα να σε γνωρισω πολυ!!!!Θα υποθεσω πως παλιοτερα ή δε με ηξερες κ με παρεξηγουσες(οπως κ πολλεεεεες αλλες!) ή εχω αλλαξει τοσο πολυ(?)...η κ τα 2!

Μαγδα μουουου!!!!!10 μερες μεινανε φιλεναδααααα!!!!και μην ανησυχεις δεν κανω κοιλιακους παρα μονο στο γυμναστηριο! :P θα βαλουμε μαζι οσα κιλα θελεις τρωγοντας ασταματητα!!!! :lol:

Νατασακι τι ωραιες και πανω απ'ολα διαφορετικες φωτο!!!!!!!!!!!!!Θελει βεβαια δουλεια ακομη...εγω σαν εμπειρη φωτογραφος(χαχαχαχα) θα ηθελα κ αλλες "καλλιτεχνικες" αλλα κ καποιες πιο γενικες...!Στη βαφτιση σας θα σου βγαζω κ εγω φωτο!Πανικος θα γινει!!! :D:D:D

Να σας πω για χθες γτ δε θυμαμαι τπτ αλλο??? :oops:

Ηταν πολυυυυ ωραια!!!Εγω τουλαχιστον περασα τελεια!!!

Κοιμισα την Α νωρις στις 9 δλδ και 9.30 εφυγα.Οταν εφτασα στο μαγαζι με τον αδερφο μου ηταν τοσο γεματο που ουτε σκαμπο δεν ειχε να κατσω!Ευτυχως ειχα πολλους αγαπημενους εκει κ βολευτικα! :P

Ηταν η Λενα με τον Τ ηδη εκει! :D Κουκλα η εγκυουλα μας επαναλαμβανω!

Το κακο ηταν πως απο την κουβεντα κ το αγχος μου δεν προλαβαινα τις κοπελες με τα μεζεδακια κ εμεινα σχεδον νηστικη!

Μετα ηρθε κ η Λινα με τον Θ! :D:D:D και τελος η Νατασα με το Δ! :ymparty::ymparty::ymparty: Εγω ειχα ηδη πιει 2 ποτα κ γυαλιζε το ματι μου!Χικ! :P

Καθισαμε σε τραπεζακι αφου ειχε χαλαρωσει απο κοσμο το μαγαζι κ καρ-καρ καρ-καρ(γελιο καρακαξας) :lol::lol::lol: ..ηπια κ ενα 3ο ποτο!

Ηρθαν αστυνομικοι απο 2 :lol: διαφορετικα τμηματα!!!!!Τι καλοι που ειναι οι γειτονες!Φινα θα περασουμε!Αλλη φορα θα το ξερω πως σε εγκαινια μαγαζιου πρεπει να κλεινει η μουσικη στις 11! :roll::roll::roll::roll:

Η Αννυ (οπως εμαθα 1.30πμ αφου ουτε η μανα μου με πηρε τηλ) ξυπνησε στα 10 λεπτα!Παιζαν,κανανε βολετς στο μπαλκονι,ηπιε ενα μπουκαλι κατσικισιο γαλα :lol: και στις2 κοιμηθηκε στην αγκαλια της μαμας μου!

Νατασα δεν νιωθω τπτ σε χανκ οβερ!Μια χαρα!αφου το σηκωνω ρε συ το ποτο :lol::lol::lol::lol: και φυσικα το ξενυχτι! :lol:;)

Α!ασχετο!θουλακι τι να σου κανει ενα δαντυλακι κρασι βρε!πιες αφοβα! ;);) (χικ χικ χιιιιικ)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε???????????????????

εγω εβαψα μαλλι...

πηγα τζαμπο κ στο γυρισμο 11+ τρωω φλασια κ λεω..αφου θα ερθει η νονα του θοδωρη δε παω γνα το παρω απ το σταθμο να τον δει??

ε κ πηγα τον πηρα 8-)

κ τωρα κοιμαται.

το πρωι τη εβγαλε στη πισινα..του φουσκωσα μια πισινα που ειχα κ εχει λησαξει να καθετε εκει//θεσσαλονικιες ελατε για πλατσα πλουτσα λεμεεεεεεεεε 8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)

ο μικρος εκει που κοιμοταν 12 το εκανε 11 ωρο κ τωρα 10,30 :cry::cry::cry:

κ τη μερα δε μου τη αυξησε :cry::cry::cry::cry::cry::cry:

ο μεγαλος ξυπνησε 4,50 κ ηρθε κρεβατι μας :?:?

σκεφτομαι να το στριμωχνω αναμεσα σε μενα κ τον αντωνη οπως κανω μεχρι τωρα για να δυσανασχετει κ να μη βολευεται κ να πηγαινει κ παλι κρεβατι σου :oops::oops::oops::oops:

αναστασια πες πως περασατεεεεεεεεεεεεεεε 8-)8-) ξυπνησε ε? :?:? κ?

νατασα καλε ποσα ποτα ηπιες μπεκρου μου

καλα κ γαμω τις φωτο..ειστε κ γαμω τις οικογενειες..ταιριαζετε απολυτα

χρυσα στεναχωρεθηκα που σαε διαβασα ετσι..

ελαααααααααααα..μη το βαζεις κατω..ολα καλα θα πανε..θα δεις..κ αν γεννηθει ιδια μερα με μενα (23-7)ουυυυυυυυ να δεις τι καλα θα περασουμε :lol::lol::lol:

φιλια σε ολες..

σημερα δε σχολιαζω..αλλα σφυριαζω [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νομιζα στο βιβλιο της πατσουρου ελεγε για αλκοολ 1 φορα τη βδομαδα :!::!:

καλα μεχρι της 2 ΔΕΝ κοιμηθηκε?ου τε η αννυ κοιμησε τη μαμα σου? :lol::lol:

εσυ τι ωραεπεστρεψες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!

Επιτέλους καλοκαίρι και εδώ! :D Το αυτοκίνητο έδειχνε 27 βαθμούς!!!

ΟΙ Νορβηγοί έχουν ξεγυμνωθεί και λιάζονται! Μεχρι το βραδάκι θα έχουν γίνει σαν αστακοί :lol:

Χρύσα κακώς αγχώνεσαι ρε συ από τώρα...είναι νωρίς! Λογικό είναι να κάνει τούμπες. Στο δεύτερο παιδί η μήτρα είναι πιο ελαστική -έχει ξεχειλώσει από το πρώτο :P - και έχει πιο πολύ χώρο να γυρίσει. Το θυμάμαι που μου το έλεγαν και μένα... Ότι αν ήταν δεύτερο μέχρι και τελευταία στιγμή μπορεί να γυρίσει.

Στάση που βοηθάει: κάτω στα τέσσερα με τη λεκάνη ψηλά και το θώρακα χαμηλά...κατάλαβες? :? Στήσιμο δηλαδή :P Εγώ έβαζα τον υπολογιστή κάτω και διάβαζα έτσι μάμμυ :lol:

Εμείς είμαστε οικογένεια τοξοτών. Ο άντρας μου 1 Δεκ. εγώ 5, κι η Μαρκέλλα 15 :D

Θούλη εννοείς πως κοιμάται μόνο 10 μιση ώρες? Εντάξει δεν είναι? :? Ή κρίνω από τη δική μου την άυπνη?

Αναστασία γερό ποτήρι ε? Εγώ αν πιω 3 ποτά τώρα θα γίνω τύφλα! Μια χαρά η Άννυ που κοιμήθηκε στη μαμά σου!

Νατάσα τις είδα πολύ γρήγορα τις φωτό. Τέλεια τα μικούλια :x Θα τις απολαύσω αργότερα που θα έχω πιο πολύ χρόνο.

Γεια σαααααας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε μαγδα ειναι 3,5 μηνων..δε ειναι λιγο?

ειμαι υπερβολικη..δε νομιχω γμτ..

κ τη μερα τρεμει το φυλοκαρδι μου οταν κοιμηθει μη ξυπνησει..

τωρα που φευγεις ανοιξε ο καιρος? :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια δεν εχω ακουσει για εδω κατι αλλα το θηλαστρο που να το βαλω γιατι θα πρπει να το παρω μαζι!!!! :twisted::twisted:

:lol::lol::lol::lol: μην ανησυχείς σου βρήκα λύση: θα πάρεις ποδήλατο που έχει σκάρα από πίσω ή θα πάρεις αυτά τα (σαν βαλιτσάκια) που τα βάζεις και κρέμονται στο πλάι, εκεί θα βάλεις το θήλαστρο και θα αντλείς στο 40λεπτο διάλειμμα που έχει!!!! :lol::lol::roll::roll::roll: ...

αν δεις το βίντεο που έβαλε η Μαρία, κάνουν και διάλειμμα 40 λεπτά για να κάνει ο καθείς ό,τι θέλει...ε εσύ θα αντλείς!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θου..ενα θα σου πω..ο φοφος κοιμηθηκε στις 11...και ξυπνησε μια στις 3 οπου ουρλιαζε για γαλα..του εκανα και ξεραθηκε..και μετα ξαναξυπνησ εστις 6:30...μονημα...

και ειμαι στη δουλεια..και σερνομαιιιιιιιι!!!!!!

με εχει σηνηθησει να ξυπναει 8:30 με 9 και δεν αντεχω

Επισης ....Ντοντος και παντελακος ειναι οοοολλλααα τα λευτα!!!

Αναστασι ερωτηση- γιατι εχω να ξενυχτισω και κατι χρονια- σε μαγαζια πρεπει να κλινει 12 η μουσικη;;;;..εγω ξερω πιο αργα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...