Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου νο44!Για να δω!Γίναμε "φέτες"???!!


Recommended Posts

Αφροδίτη φιλάκια!!!! Γιατί φοβάσαι να κομάστε μαζί;;; Θα σωθείς.....

Κοριτσάκια πήρα τις φώτο από το πάρτυ και τις ανεβάζω στο FB πατε να τις δείτε σε ένα 10λεπτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

νατασα τι καλα!!! να μας πεις σε ποια εκπομπη θα εισαι και τι ωρα θα τη δειξει.

Λοιπον..το θεμα ειναι οτι το νινι ειναι παλη με το κεφαλι πανω..και μαλιστα ανεβηκε παλη ψιλα.

ειναι δυνατων αυτο ρε παιδια;;;;...αφου την προηγουμενη φορα ηταν με το κεφαλι κατω..που στο καλο γυρναει εκει μεσα;;;;

Ο γιατρος ειπε πως επειδη ειναι μεγαλο μωρο δεν θα επρεπε να εχει γυρησει..αλλα αφου μπορει και γυριζει εχουμε ελπιδες να επανελθει και να εμπεδωθει.

Το αλλο θεμα ειναι οτι εξετασε τον τραχηλο και ειναι μαλακος..και σε συνδιασμο με τους πονους που νιωθω χαμηλα...

Απογοητευτηκα πολυ...

βαλτε οτι χτες νευριασα με τον Οδυσσεα για διαφορα θεματα...θυμηθηκα και αλλα πραγματα ...ειχα και κατι πονους στην κοιλια...σκεφτομουν διαφορα...

ας μη πολυλογω...

Γεννικα δεν ειμαι καλα αυτε ςτις μερες..αλλα τεσπα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία 5 και κάτι.

Θα μάθω περισσότερα και θα σας πω.

Η Δήμητρα είναι εδώ ε;;;;;

Χρύσα μου έχεις πολύ χρόνο μπροστά σου! Φυσικά και θα κάνει κωλοτούμπες το νινί. Να μην σκας. Μίλα και με την Ειρίνι για να σου πει διάφορα κολπάκια να κάνεις. Έχει ασκησούλες και τρόπους για να σε βοηθήσει. Χαλάρωσε λίγο και να μην τα σκέφτεσαι τόσο πολύ. Όλα καλά θα πάνε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατάσα εγώ δεν θα μπορέσω να τις δω επειδή δεν με έχεις φίλη, με είχες πιο παλιά, αλλά με αφαίρεσες :( .....

Νατασούλα υπάρχουν βρεφονηπιακοί, εκεί που πηγαίνει ο Λ. δέχονται παιδιά από 1 έτους μέχρι και το νήπιο!!!

Αφρο :lol::lol::lol: θα το κοιτάξω!!!!

Νατασούλα τι κατσαρό μαλάκι που έχει η Έλενα!!!! πώς το χτενίζεις? :shock::shock::shock: είναι πολύ ομορφούλα :x , γλύκα :x:x ....είδα τις φωτό της Γιώτας!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα τα βρεφάκια γυρίζουν διαρκώς, κινούνται, μην σε ανησυχεί αυτό, τώρα για τον μαλακό τράχηλο δεν ξέρω να σου πω.....αυτό που θα σου πω όμως είναι να ηρεμήσεις, να χαλαρώσεις και να μην σκέφτεσαι θέματα που σε εκνευρίζουν!!! :YMHUG::-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχω ραντευου μαζι της την Τριτη..

και Πεμπτη εχω το πρωτο μαθημα ανωδινου...

δεν ξερω ..

αυτο παλη να μου τονιζουν συνεχει απως το μωρο ειναι μεγαλο..σηγα το μεγαλο ...ειναι 1-2 ευδομαδες πιο μεγαλο...

γιατι μου το τονιζουν συνεχεια;;;;

τεσπα..

Η δημητρουλα εδω ειναι ακομα..το καλο που της θελλω..το επομενο τρενακη ειναι δικο της!!!!!

Δεν ξερω..

παντως χτες τα μαθηματα γιογκα που εκανα απεδωσαν..καθομουν πανω στο κρεβατι και μουγκριζα... :lol::lol:

αλλα ενιωσα καλα μετα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Argi :oops::oops::oops:

Θα ψάξω να σε βρω. Είχα κάνει εκκαθάριση παλιότερα και είχα σβήσει πολλά άτομα που δεν ήξερα καν.

Αα Χρύσα με την Ειρήνη θα είμαστε στην εκπομπή. Να τη δεις οπωσδήποτε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο εσύ θέλεις την συγκεκριμένη μάρκα LAscal? και σε κόκκινο? γιατί το βρήκα σε μαύρο με 41,64 ευρώ στο ΑΜΑΖΟΝ!!! και σε άλλο ονλάιν μαγαζί ίδια τιμή!!!

αυτό δλδ:α και το κόκκινο κάνει γύρω στα 50 και κάτι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σε ολες!

τι κανετε?

εγω εχω ξυπνησει απο τις 6:00 η Μ-Ι απο τις 6:30 και δεν κοιμηθηκε καθολου μετα!

πηγα τον ανηψιο μου οδοντιατρο και τωρα παω σουπερ μαρκετ...νυσταζω ..αποψε ειμαι νυχτα!

τι μαγειρευουν σημερα?

Νατασα την εκπομπη την βλεπω σε επαναληψη το βραδυ στη δουλεια...αλλα θα την δω και την παρασκευη...θα σε δουμεεεεεεε!

χρυσα μηπως σε προετοιμαζουν για κ.τ και σου λενε οτι ειναι μεγαλο το μωρο?

ασε που ο υπερυχος δεν ειναι ακριβης στις μετρησεις του!

μη μασας....αγνοησε τα!

καλα με τη γιογκα?

οταν θα σε στρεσαρει ο Ο. θα καθεσαι στο κρεβατι και θα κανει γιογκα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικακη ηταν ο γιατρος μου εκει..αυτος που με βλεπει και εξω...

Γι'αυτον το ιδιο κανει...Θα φυγει διακοπες Νο 2 τελη αυγουστου..ε τι στο καλο..θα εχω γεννησει μεχρι τοτε .

τι να πω...δε νομιζω αυτος να με τοιμαζει για κτ...δε συζητησαμε αυτο το ενδεχομενο αυτο ειναι αληθεια..ολο για τον ΦΤ μιλαμε...

δεν εξρω..ισως θα πρεπει να περοετοιμαστω ψυχολογικα για αυτο το ενδεχομενο..αλλα ρε παιδια..δενε χω μεγαλη κοιλια για τις ευδομαδες μου..ουτε εχω παρει πολλα κιλα..ειμαι στα +6,800..ελεος..που βρισκει μερος να κουνιθει και να με πιεζει και τοσο πολυ..

εμ βεβεια...γι'αυτο ημουν σιγουρη οτι ειναι αγορι..μονο ενας αντρας θα ηταν τοσο ψυχοβγαλτης

Εσυ πως τα πας ;;;

η μαμα σου;;;;;

γιατι ειπε ςκαλε οτι εισαι απαραδεκτη;;;;;

Η ψηλεγκω φταιει για ολα...ανοιξε την ομαδα με το φτιαρι και με φουντωσε..μια χαρα ειχα ξεφουντωσει :lol::lol:

τωρα τα διαβαζω και θυμαμαι...και οσο θυμαμαι φουντωνω..και οσο φουντωνω τοσο με πιανει δυσπνοια...αχ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!

Νατασααααα θα σε δω οπωσδηποτε!!! ΝΑ μας το ξαναθυμισεις!!!

Εμεις τα ιδια!!!

Παω να μαγειρεψω.τα λεμε πιο μετα.

Νατασα ειδα τις φωτο!!Καλεεεεεεεεεε τελειεςςςςςςςςς!!!

Ρε συ ο αντρας σου μοιαζει με εναν ηθοποιο μου επαιζε στα σφηνακια.(Με το μπλε μπλουζακι δεν ειναι)

Καλα εισαι κουκλαρα. Τα παιδακια πολυ ομορφα!!! Μπραβο.Παντα τετοια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατάσα γιατί ντρέπεσαι???????????? να μας πεις λεπτομέρειες να σε παρακολουθήσουμε :D:D:D:D

Χρύσα προσπάθησε να χαλαρώσεις έχεις αρκετό καιρό ακόμα. Το μωρό θεωρητικά μπορεί να γυρίσει μέχρι και την τελευταία στιγμή........... άλλωστε τα περισσότερα μωρά γυρνάνε μετά τις 32εβ που είσαι εσύ τώρα

Αργυρώ η ώρα του χτενίσματος είναι μαρτύριο, εννοείται ότι τα χτενίζουμε μόνο βρεγμένα.....

Πάω να δώ κι εγώ φωτο.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:oops::oops::oops: Δεν προλαβα να γραψω σχολια σε ολες τις φωτο οκ;;;

Ολα τα παιδακια ειναι κουκλακια!!! :x:x:x

και εγώ δεν έγραψα, αφού είχα και κάποιον να κάθεται στα πόδια μου και να μου δείχνει ένα ένα τα παιδάκια!!!! :roll::roll::roll::roll:

όμως οι φωτό είναι φοβερές και μου άρεσε πολύ μια που κάποιος κρατά στην αγκαλιά ένα μικράκι, όλα είναι ασπρόμαυρα και έγχρωμα είναι μόνα οι καλτσούλες...φοβερή φωτό αυτή!!! :thumbup:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παιδια αυτο που με "τσατησε" ηταν ενω ειχε γυρησει κανονικα...ξαναγυρησε αναποδα..τι να πω,...

το αναποδο μωρο...

Εντωμεταξυ...

αφισα τον Οδυσσεα να προσεχει τον φοφο...και προλαβε και αρπαξε κατι το οποιο πιθανως δεν εγκρινω... :evil::evil: ..αλλα σε ολε ςτις φωτο μασουλαει...ελεος...

και τι ακριβως κανει στη φωτο με την Ελενα;;;;

Μαρακι το διαβαζω απο χτες...

τι αλλο θα κανουν ρε παιδι μου....και εμενα με ρωτανε αν εχω να τα πληροσω...

που ο Οδυσσεας Ιουλιο 2011 και ο αντρα ςμου εχει παρει μισθο για εναντι 15/12..και εγω θα φορολογηθω για ολο το ποσο που πηρα φετος....

δεν εχω ρε παιδια..τι να κανω...

αμα θελουν ας ερθουν να μου κανουν κατασχεση περιουσιακων στοιχειων...ενα αμαξι εχω..ας το κατασχεσουν...χε...α...

η ακομα καλυτερα ας με βαλουν φυλακη...θα τροω και θα πινω τζαμπα και δε πληρονω και φορους.... :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παιδια αυτο που με "τσατησε" ηταν ενω ειχε γυρησει κανονικα...ξαναγυρησε αναποδα..τι να πω,...

το αναποδο μωρο...

Ρε κοριτσακι ολο αλλαζουν θεση.Μην ανησυχεις!!!

Καλε ειχε η συμπεθερα μου τζανκ φουντ στο παρτυ;; :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κοριτσια μ πως είστε; Εγω εισαγωγή νοσοκομειο λόγω συσπάσεων. Εχθες το βραδυ εκανα μια μεγαλη πέτρωσε ολη η κοιλιά κ κράτησε καποια λεπτα. Σημερα πρωι μιλησα με την γιατρό μ κ μ ζήτησε να με δει. Οντως μ ειπε κανω συσπασούλες κ με κράτησε μεσα για ενδοφλέβιο μαγνήσιο. Εχω απο τις 5:30 το απογευμα να κανω, θελω μα πιστευω πως εκανε δουλεια το Mg κ δεν θα ξανακάνω. Κοριτσια εσεις παίρνετε μαγνήσιο; Εμενα δεν μ είχε ξεκινήσει
    • Γλυκούλα μου!! 🥹🥹🥹   Καλό μήνα κορίτσια!!! Καλό καλοκαίρι!! Σήμερα πήγαμε σε ένα παραλιακό μαγαζί με τον άντρα μου και τους κουμπάρους μας και τα παιδιά μας και ήταν μαγικά!! Μου ρθε επιθυμία για μπύρα βαρελίσια, πήρα μια μεγάλη το ευχαριστήθηκε η ψυχή μου!! Και μετά σκεφτόμουν λες αυτή να ήταν η τελευταία μπύρα του καλοκαιριού;; Να μην μπορέσω να πιω άλλη;; Χάχαχα του τρελού!! 
    • Ρένα μου κ η μεγάλη μου η κόρη από τη μια στιγμή στην άλλη άλλαξε από αλεσμένα σε κομμάτια! Οπότε μην ανησυχείς! Λίγο προσοχή μόνο, μην την αφήνεις μόνη της να τρώει! Κάποιος να είναι συνέχεια μαζί της!    Εμείς τρώμε και φρούτα κ μεσημεριανό σαν μεγαλύτερες 😂😂😂😂😂  Τώρα που πάμε κούνιες η δικιά μου είναι από τις μεγαλύτερες! Ενώ πριν 1 χρόνο ήταν από τα μικρότερα κ φοβόμουν μην την πάρει κανένας αμπαριζα καθώς έτρεχε 😂😂 πως αλλάζουν οι καιροί 😂😂
    • Πόσο γλυκιά κίνηση αυτή που έκανες κορίτσι μου..... Δεν θα ξεχάσω όσο ακόμα πενθουσα το μωρό μου και ανάρρωνα από την αποξεση, σε μια βόλτα με τον καλό μου είδα ένα μικρό κοριτσάκι με την μαμά του. Το κοίταξα στιγμιαία, γιατί με πονούσε πολύ η εικόνα, ήταν σαν να μου έστριβαν το μαχαίρι στην πληγή, αλλά ο άντρας μου το κατάλαβε. Μην στεναχωριέσαι μου είπε, σύντομα θα έχεις και εσύ το παιδάκι μας. Μου φάνηκαν τόσο κενά λόγια, λόγια παρηγοριάς, αλλά είχε δίκιο. Η υπέροχη κορούλα μου ήταν πολύ κοντά, το μόνο που χρειάστηκε ήταν να μην το βάλω κάτω 🫶🌈🌈
    • Μόλις γύρισα από ένα γάμο εγώ που πήγα για να ξεχαστώ περισσότερο. Ήταν μία κοπέλα έγκυος με την κοιλίτσα αρκετά φουσκωμένη και ήταν ένα γλυκόπικρο συναίσθημα που ένιωσα. Το πρωί πήγαμε μια βόλτα στη φύση με τον σύντροφο και έβαλα λίγα λουλούδια σε ένα σημείο στο έδαφος και ευχαρίστησα το μωρό μου για όσο ήταν μαζί μου ώστε να κλείσω κάπως τον κύκλο αυτό.. το σώμα μου είναι ακόμα στην προηγούμενη κατάσταση, το στήθος πρησμένο, το στομάχι περίεργα κι ύστερα θυμάμαι πως δεν είμαι πια έγκυος. Αχ.. πόση δύναμη να βρούμε πια μέσα μας. Κι όμως τη βρίσκουμε..  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...