Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου νο44!Για να δω!Γίναμε "φέτες"???!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Αθηνα!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Λενακι τελεια τα νεα απο την αυχενικη!!!! :D αντε και στη β' τωρα!!! Ρε συ πες του Τολη να μαθει το φυλλο και να μας το πει!!!!μη μας σκασεις κι εσυ σα την αλλη τη τρελη τη Θουλη!!!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε?

μπεμπουλης καλως ηρθες..καλε τι γαμπρος???????????7κ γω με το γιογιο ασχολουμε..πφφφφ

σημερα εκανε 2 φορες..

τονια εμενα κ τη αναστασια δηλ θες μονονα γνωρισεις :lol::lol::lol::lol:

αργι ειδες τελικα ευκολο ειναι το χωνι

εμενα το ρολοι δε εχει καλωδιο

αναστασια να μαι απο μια γωνια στο σπιτι σου να δω τη αναστασια εμ τη μαμακα σου :lol::lol:

παναγιωτα περαστικα ρεεε..οποτε ανεβαζει πυρετο παντα περνεις παιδιατρο?εγω παλι οχι :oops:

νατασααααααααααααα τι καλα σημερα θα πατε στη αναστασια..κ γω θελω..

λενα μπραβο ρε για τη αυχενικη..τελεια..τελεια δε τη εκανες στη αγγελικη ε?

ιουλιαααααααααα..τελειαααααααααα :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

χρυσα φαε καλε γεμιστα

νατασα εσκισε ο μιχαλιος στη γιορτη?

αφρο ρε παντον σταθμο μεσω εσπα αν σας παρουν..θα τα δεις ολα

καρολ σε βλεπωωωωωω

δε μου λετε..κρασι καθε μερα μπορω να πινω?μη φαναταστειτε τρελα να ενα δαχτυλακι

εγω ΔΕ ΠΙΝΩ σχεδον καθολου..ιδιως ουισκι ποτε..μια φορΑ δυο γουλιες

αλλα απο τοτε που αναστασια ειπε τη λεξη κρασι με φουντωσε

κ εχω στο ψυγειο..αλλα κανει καθε μερα εστω λιγο?

βικυ καλα???

καλε σα τη ψωριαρα ειμαι οοοοοοοολο ξυνομαι..με τα το λειζερ αυτο..

τελευταια φορα με εκαψε αρκετα σε σημειο στο ποδι κ με ρωτησε αν περιμενω περιοδο...κ τωρα εχω εντονη φαγουρα...αααααααααααααααα

ρε μαγδα τωρα κουνιουνται τα ματακια του :roll: πριν ειχε μεινει σα μαστουρωμενο..αληθεια

κατερινα ναι αυτη απ το λειζερ με ειπε οτι το δικο της το μηχανημα-λειζερ ειναι το θετικο οτι μπορω να κανω κ καλοκαιρι..τι να πω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΔΑ ΤΗΝ Αναστασια και το Σπυρακο !

καλως ηρθατε!

τι κανετε?

καλε εγω ειμαι 12 χρ. στο ψυχιατρειο......!

Panayiota περαστικα σας!

και υπομονη!

Θουλη ποδια λειζερ?

σουντοκρεμ η μπεπανθολ και φυσικα οχι ηλιο!

Cesilia ειμαι γαιδουρα το ξερω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θουλάκι προσπαθώ να σας δαβάσω για να ενημερωθω.

Πείτε μου καλέ και μένα εν τάχει τί έχω χάσει από το τρενάκι;;; Να χαρείτε δηλαδη!!!

ήρθαμε στο χωριό τελικά!! Μιλαμε για τρελό χάνειμουν!!! Μεχρι και σε ξεχωριστά δωμάτια κοιμόμαστε!!! :twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τσουπ να μαι και εγω! :) Τι κανετε κοριτσακια μου?

Πηγαμε παιδιατρο σημερα και ευτυχως δεν εχει ουρολοιμωξη. Της ανοιξε την συμφηση με μια μπαντονετα και εκλαψε στιγμιαια αλλα μετα ολα καλα. Καλα με εξεπληξε σημερα που ηταν τοσο συνεργασιμη. Παντα ειναι αλλα σημερα ηταν αστερι. Μας εδωσε η βοηθος του ενα κυπελακι και μου λεει: Λες να την καταφερουμε να κανει πιπι εκει μεσα? Θα δοκιμασω της λεω. Πηγαμε και μεσα σε μισο λεπτο εκανε τσισακια της. Μολις μας ειδε μπροστα της απορησε η κοπελα! Δεν τα καταφερε ε? Τα καταφερε της λεω μεσα το εχω! :D

Νατασουλα μου ειπε οτι δημιουργειται απο πολλους παραγοντες η συμφηση. Απο τις τροφες,απο αυτα που πινει, απο το περιβαλλον και πολλα αλλα. Αχ πεθαινω να δω τον Μιχαλακη Ινδο! Να μας βαλεις φωτο!!

Ευακι δεν μου ειπε να της κανω τιποτα. Μια κρεμουλα βαζουμε για να μην τη τσουζει και ολα καλα.

Θου και χιονουλα ψωφησα στα γελια με τα ματακια ρε! :lol::lol::lol: Φοβερη η φωτο με τα μικρα!!!! Ο μικρος σου μοιαζει πολυ!! :)

Χρυσα πολυ χαιρομαι που ολα ειναι καλα!

Αναστασια καλως ηρθες πισω! Μα τι κουκλος ειναι ο Σπυρακος στην φωτο!!

Σισσακι μου να ζησετε και απο εδω!!! Σκετες κουκλες μαμα και κορη!! :YMHUG::x

Λενακι μπραβο που ειναι ολα καλα με την αυχενικη!

Αναστασια ωραιες οι ασκησεις για τους κοιλιακους! Εγω αρχισα απο χθες μαζι με ασκησεις για την μεση μου.

Ιουλια μα χαιδεμα στον κωλο? :lol::lol: Τι παραξενα που ειναι τα μικρα μας ωρες ωρες! Τουλαχιστον γλυτωσες το κουνημα!

Ο μικρος το καθιερωσε τελικα να κοιμαται 11 !! Απο της 7μιση το απογευμα γκρινιαζει για υπνο και τελικα ριχνει κατα της 9 με χιλια ζορια εναν υπνακο για ενα τεταρτο και μετα τρωει 11 παρα και νανι παλι με χιλια ζορια. Κοιμαται μονο ορθιος στην αγκαλια μου και βολτες σε ολο το σπιτι με αναμενα τα φωτα. Αν ειναι σβηστα κλαιει, θελει να βλεπει τριγυρω! Πως θα του το κοψω δεν ξερω :roll: Δεν μου εμειναν ουτε χερια ουτε μεση ουτε τιποτα :oops::oops:

Δεν θυμαμαι αλλα...ειμαι πτωμα παω για νανι. Φιλακια και καλο βραδυ σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια θα φουντάρω...

είναι 2,γύρισα 1 παρά,μέχρι να κάνω ντουζ,να ξεβαφτώ,να φάω κάτι,πάω να την πέσω και ξύπνησε...ευτυχώς γιατί ήταν πρησμένο το στήθος μου,αλλά στις 6:30 πρέπει να σηκωθώ γιατί είμαι πρωινη.....πως θα αντέξω τόση κούραση και αυπνία;

Σας διάβασα όσο θήλαζα αλλά δεν παίζει να γράψω άλλα για να προλάβω να κοιμηθώ.

να σας πω μόνο ότι τσαμπα 'αγχος είχα,το μπιμπερό το έπιασε αμέσως και ήπιε 220μλ που μπορεσα να βγάλω μονορούφι και θα έπινε κι άλλα αν είχε!!!!Κοιμήθηκε πολύ εύκολα και πάλι.....τελικά είναι πολύ καλό το μωράκι μου!!!

τα φιλιά μου σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χθες ειχαμε ενα χαλια βραδυ ....ο μικρος να ξυπναει ανα μια ωρα αντε μιαμιση να σκαει στο κλαμμα μεχρι να τον καταφερω να πιασει ....μετα να μην θελει να τον αφησω πισω να κοιμηθει .....2 φορες τον πηρα διπλα μου να κοιμηθει αλλα δεν μπορουσα εγω γιατι ειναι μικρουλης και φοβαμαι καιμενα και τον Κ .

να ακουω και τον μανωλη να εχει εφιαλτες και να φωναζει απο το δωματιο του και να φοβαμαι οτι θα ξυπνησει και αυτος ....ευτυχος δεν ξυπνησε .

Γενικα ο μικρος αν και δεν τον εχω μαθει καθολου σε επιπλεον αγκαλιτσες μαμ ρεψιμο και κατω ειναι συνεχεια για να μην ζηλευει ο Μ εχει αρχισει να θελει να κοιματε στην αγκαλια μας (και του Κ του κανει ) αλλα με θελει κα για πιπιλα ....μπορει να κοιμηθει με πιπιλα αλλα ξυπναει μετα απο λιγο για την αληθινη πιπιλα (εμενα) ....

και δεν εχει και σταταρ ωρα που θα φαει ...λιγολιγο συνεχεια !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο καλημέρα, τι θερμοκρασία έχετε?

εσείς ζεστένεστε, με τι κοιμάστε? το παράθυρο είναι ανοιχτό?

εγώ θα σου πρότεινα να του φοράς ένα πιτζαμάκι ψιλό και να τον βάλεις σε καλοκαιρινό υπνόσακο!!! :!:

εδώ που το βράδυ δεν έχουμε την θερμοκρασία την δικιά σας, την Ρ. την έχω σε καλοκ. υπνόσακο και με παράθυρο σε ανάκληση και 2-3 περσιδες ανοιχτές (μπαίνει φως και δεν θέλω να ξυπνά από τις 5.00!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σήμερα έχουμε ήλιο...για να δούμε....

πώς ήταν τα εγκαίνια χθες? είχε κόσμο? πώς περάσατε? βγάλατε καμμιά φωτό καλέ?

Anastasia τι έκανες με ΤΗΝ Α. τελικά? :?:

Λενάκι τώρα το θυμήθηκα: Εθνική Τράπεζα της Ελλάδος δεν υπάρχει στην Γερμανία, αν θέλεις όμως υπάρχει στην Αγγλία :lol::lol::lol::lol: .....

Το Ειρηνάκι τέλειο ρε συ, μπράβο :x

Αθηνά :lol::lol::lol::lol::lol: γουι αρ γιουσινγκ κοντομς!!! :lol::lol::lol: ....αν ήμουν νεώτερο όμως μάλλον όχι!!!! :)

Θούλη τέλεια φωτό και τα 2 κουκλάκια...ο Ντόντος όλο με το χαμόγελο στο στόμα είναι!!!! :x

Σισσιώ :lol::lol::lol: τι ωραίο μελοτάξιδο είναι αυτό!!!! :lol::lol: ...δεν έγινε τίποτα, μόνο τα συνηθισμένα....α και ότι φτιάχνω ένα χωνί για τον Λ. :lol::lol::lol::lol: ....για να μην ξεχνιόμαστε!!!! :roll::roll::roll::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

Άφρο αυτές τις μέρες έχει πολύ ζέστη, ένα κοντμάνικο κορμάκι κιένα ψιλό παντελονάκι από κάτω νομίζω ότι είνα αρκετά

Όσο για να κλάματα και τα ξυπνήματα δεν μπορείς να κάνεις και πολλά εκτός από υπομονή, μπορεί να έχει πονάκια, μπορεί να ζεσταίνεται μπορεί πολλά....

Κατερίνα μπράβο στην κουκλίτσα σου που ήπιε από το μπουκάλι. Το κατσικίσιο νομίζω κι εγώ μετά το χρόνο επιτρέπεται.

Παναγιώτα περαστικά στον Νικόλα, εύχομαι να μην κολλήσει και ο μπέμπης

Μπεμπούλης καλως ήρθες, μπράβο στον Σπυράκο!!!!!!!!!!!

Λενάκι εύχομαι να μην ξαπάθει σύμφηση η Ειρήνη

Μιτσάκι καλή επιτυχία σήμερα στον γιατρό, περιμένουμε νέα

Μάρθα σήμερα είναι η γιορτή του Μιχάλη

Αναστασία πως περάσατε χθες στα εγκαίνια? με την Άννυ όλα καλά?

Λένα μπράβο για την αυχενική :D:D:D

Αργυρώ ακόμα δεν τελέιωσε το χωνί????????????

Τόνια μ'εχεις πεθάνει με τις ατάκες σου :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ο συγκεκριμένος παιδικός σταθμός λειτουργεί όντως μέσα στο ψυχιατρείο, αρχικά είχε γίνει για τους υπαλλήλους του ψυχιατρείου αλλά πλέον ανήκει στην δημοτική επιχείρηση του Δήμου με προτεραιότητα όμως τους υπαλλήλους του ψυχιατρείου.

Χθες που πήγα να δώ την φίλη μου που γέννησε τα πήρα πάλι με τους γυναικολόγους :evil::evil::evil::evil::evil: μα είναι δυνατόν τόσο μεγάλο ποσοστό να πηγαίνει με πρόκληση και τι περίεεργο μετά όλες να καταλήγουν σε καισαρική... ακριβώς 40 εβ η συγκεκριμένη αλλά περίμενε και μερικές μερούλες παραπάνω δεν χάθηκε ο κόσμος, αφού δεν υπάρχει καμιά ένδειξη για τοκετό, τελικά μετά από 15 ώρες με τεχνητούς πόνους και καθόλου διαστολή αποφασίστηκε καισαρική :evil::evil::evil::evil:

Χάρηκα όμως που το θηλάζει αποκλειστικά :D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!

Αναστασία καλές δουλειές και πάλι! ;)

Πες μας πως περάσατε χτες :D

Τη Φ δεν θα τη στείλω παιδικό φέτος

Μακάρι να μπούμε στο ΕΣΠΑ αλλά :?

Πέμπτη σήμερα γιουπιιιιιιι :ymparty::ymparty::ymparty:

Χαμός θα γίνει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!! :D

Νατασουλα τι εκανες τελικα με το τουρμπανι;;; θα βαλεις φωτο να τον δουμε;;;!!! :ympray::ympray:

Καλε Αργυ κανει τοση ζεστη εδω που θα σκασει με υπνοσακο εστω και καλοκαιρινο!!!!! :roll:

Εγω τους εχω και τους 2 με κοντομανικο μπλουζακι και σορτσακι! ;) Το μωρο ρε παιδια γινεται λουτσα στον ιδρωτα...

Λενακι τι καλη η Ρηνουλα σου!!!μπραβο το πουλακι μου!!! :YMHUG: Ο μικρος θελει κουνημα και βολτες για να κοιμηθει;;;;ωωωωχχχχχ!!!! :? Εμενα ευτυχως την αφηνω στο κρεβατι/παρκοκρεβατο και κοιμαται μονη της..καλα ψιλογκρινιαζει μεχρι να κοιμηθει καποιες φορες,αλλα προτιμω να παω 40 φορε να της βαλω πιπιλα και να τη χαιδεψω... :roll:

Μαρια γιατι τοση χαρα που ειναι Πεμπτη;;

Αναστασι για ελα να μας πεις τα χθεσινοβραδυνα πλιιζζ!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια!!!

τι κανετε??

αφροδιτακι εχει αρκετη ζεστη αυτες τις μερες(εμεις ηδη εχουμε κανει 2 μπανια..)

ντυστον ελαφρα τον μικρουλη σου μπορει να ζεσταινεται μωρε...

λενακι χαρηκα πολυ για την αυχενικη σου αντε τωρα να μαθουμε και το φυλλο ;);)

θουλιτσα κι εσεις γιογιο???

πως τα πατε???

εμεις φοραμε ακομη το βραδυνο και το πρωι κανει αμαν να το βγαλει για να παει στο γιογιο

ουφφφφ ησυχασα!!!

καναμε και αιτησεις σε παιδικους....

το τι τραβηξα κοριτσια δεν λεγεται....

ειρωνιες και χλευασμους οσον αφορα τον σπυρο

οτι και καλα εχει προβλημα και δεν ανταποκρινεται στα στανταρ των παιδιων που παιρνουν

μετα ειχα και το οτι δεν δουλευω..αλλο προβλημα και αυτο!!!

για να μην πολυλογω εγινε χαμος

αρχισα να αντιδρω μιας και εχουμε χαρτι απο το ικα για αμεση εισαγωτη του μικρου σε παιδικο

τους ειπα οτι εφοσων παιρνουν παιδια με κοινωνικα κριτηρια θα πρεπει να παρουν και το δικο μου

εεε αμαν πια

δεν θελω να τον βαλω στον παιδικο για να πινω τον καφε μου χαλαρη αλλα για συγκεκριμενο λογο

ετσι τους ειπα και εφυγα

τωρα περιμενω τα αποτελεσματα τελος του μηνα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τόνια με την πάνα θα το κάω τελικά........

θα σας βάλω φώτο στην ομάδα θέλω να βάλω και την Έλενα παρανυφάκι :D:D:D:D

Αναστασία μακάρι να τον πάρουν τον Σπυράκο, απαράδεκτοι πάντως τί να πώ :evil::evil::evil:

Μαρία καλή ποδηλατάδα σήμερα :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν έχει τόση ζέστη το κοιμίζεις με καλοκαιρινά πυτζαμάκια, εγώ είπα για υπνόσακο γιατί δεν ξέρω τι ζέστη έχει για αυτό και ρώτησα για την θερμοκρασία!! και αν το παράθυρο είναι ανοιχτό!!!

τι να πω Αναστασία, ακόμη και να τον έστελνες για να πίνεις εσύ τον καφέ σου με την ησυχία σου, θα έπρεπε τουλάχιστον να σου φερθούν καλύτερα.....αυτή η αγένεια ορισμένων με εκνευρίζει!!! :evil::evil: .......είναι όμως γεγονός ότι οι εργαζόμενες έχουν προτεραιότητα και τον Λ. τον πήραν επειδή ήμουν έγκυος και είχαμε και έναν γνωστό που το ρύθμισε το θέμα!!!! ;)

εδώ βέβαια θέλουν κάθε γκρουπ να έχει μάξιμουμ 20 παιδιά και κάθε γκρουπ έχει και 3 νηπ. μέσα!!!...ακούς Τόνια? όχι μία για 25 παιδιά!!!!....αλλά 3 για 18 ή 20!!! :!: και επίσης αν πάρουν ένα επιπλέον παιδί θα πρέπει να προσλάβουν και άλλη νηπ. για αυτό και βάζουν ένα όριο!!!

Μαρία πάλι ποδήλατο? τουλάχιστον η Λάρισα δεν έχει ανηφοριές, όπως εδώ!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!

γυρησα απο το Παπαγεωργιου...

σημερα ηταν ο γιατρος μου εκει και μιλησαμε..

αυριο φευγει διακοπες μερος Α...

θα σας τα πω μετα γιατι ειμαι ψιλοστεναχωρημενη.

Αναστασια ειναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ!!!

μονο αυτο εχω να σου πω..για χαστουκια ειναι!!!

ειναι πολυ σημαντικο για τον Σπυρο να παει παιδικο..και να εχει πρωτεραιοτητα εναντη οποιουδηποτε παιδιου...βλαμενες!!!

Αφρο εγω τον Χριστοφορο τετοια εποχη τον κοιμηζα με κοντομανικο κορμακι και καλτσακια. Τον σκεπαζα δε με την γνωση κουβερτουλα .

Τωρα ηδη κοιμαται με αμανικο η κοντομανικο φανελακι και σκετη πανα και το παραθυρο ανοιχτο..τον σκεπαζω με ενα απλο σεντονακι.

Αυτα

Παω να φτιαξω μια κρυα σοκολατα..να βαλλω καποιες σκεψεις στη σειρα και επανερχομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας!!!!!!!!

Και πίνω μπύρες πίνω μπύρες πίνω μπύρες (λέμε τώρα)!!! Αναστασίααααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τί κάνετε κορίτσια μου;;;;;;;;;

Εγώ νυστάζω τρελά!! Ευτυχώς το νινί κοιμάται και η Ειρήνη τραγουδάει με τα cd της.

Πήγαμε χθες στα εγκαίνια!!! Περάσαμε πολύ πολύ όμορφα!!! Γελάσαμε, τα ήπιαμε και το ξημερώσαμε!!! 2.30 γυρίσαμε με τον Δ και ήπιαμε και ένα ποτό στο μπαλκόνι. Η Αναστασία ήταν μια κούκλα!!! Το μαγαζί είχε πολύ κόσμο αλλά ότνα πήγαμε κατά τις 12.30 είχαν κλείσει τηγ μουσική γιατί ένας 'καλός' γείτονας φρόντισε να καλέσει τη αστυνομία. :evil::evil::evil:

Εμείς δεν πτοηθήκαμε όμως!!! Συνεχίσαμε να τα πίνουμε χωρίς μουσική. Ήταν και η Λίνα με τον άντρα της και καθήσαμε παρέα! Η Άννυ την έκανε την κουτσουκέλα στη μανούλα της και ξύπνησε 10 λεπτά αφού έφυγε...

Αναστασία πως πάς με το hung over;;;;;; :lol::lol::lol:

Χρύσα μου τί έγινε κοριτσάκι και στεναχωρέθηκες;;;

Νατάσα ευχαριστώ για το δωράκι. Μου το έδωσε η Θου!

Αργι εγώ δεν έχω καταλάβει τί είναι αυτό το χωνί...

Τόνια εμάς καλέ δε θες να μας γνωρίσεις;;;; :D:D:D

Κατερίνα μπράβο στο Ειρηνάκι!! Τελικά ήταν πιο εύκολο ε;;;;

Αναστασία-μπεμπ χαίρομαι που σε βλέπω ξανά!!!

Θου φιλάκια πολλά!!!

Λοιπόν κορίτσια ...

Ντρέπομαι πολύ αλλά θα σας το πω. Την άλλη Παρασκευή θα είμαι σε μια εκπομπή στην Ερτ-3 για να μιλήσουμε για τη γέννα στο σπίτι-φυσικό τοκετό και VBAC. H εκπομπή ήταν να γίνει σήμερα αλλά λόγω της απεργίας μεταφέρθηκε μια εβδομάδα μετά.

Επίσης βρήκα σαπουνάκια που ήθελα! Πολύ μυρωδάτα και γλυκούλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

argi μπορεις να μου κανεις μια χαρη ?

βρες μου αυτο http://www.letoshop.gr/default.asp?pid= ... id=1388434 και αυτο http://www.babyinn.gr/v1/products/view/200/

σε αυτο το γερμανικο σαιτ που τα εχει σε καλες τιμες .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...