Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου νο44!Για να δω!Γίναμε "φέτες"???!!


Recommended Posts

Κοριτσια δεν την εχω πει ολη την ιστορια. Βασικα την γνωρισα οταν ειχα αποφασισει να κανω αυτο το θεμα για τις γυναικες. Μεσω γνωστων ηρθα σε επαφη με διαφορες κοπελες και εκανα συνεντευξεις κ μια απο αυτες ηταν κ η Ανετ.

Μετα απο αυτη την ιστορια, θελησα να την γνωρισω παραπανω κ ηθελα να την υποστηριξω με καποιο τροπο. Οποτε της εδωσα τη δουλεια εδω κ παραλληλα το σχεδιο ηταν να τελιωσει το σχολειο ωστε να μπορεσει να υποστηριξει τον εαυτο της κ την κορη της. Σημερα ξεκιναει το σχολειο, καναμε την εγγραφη κ θα δουμε..Δεν το αναφερω αυτο διοτι σιγα το σπουδαιο που καναμε αλλα εστω κ εναν ανθρωπο να υποστηριξουμε σε κατι καλο θα ειναι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

είχα το μπουμπούκι χωρίς πάνα και η καημένη είχε άγχος μήπως και κάνει πιπί πάνω της, δεν έφαγε...καθόταν στην καρέκλα και κάποια στιγμή μου λέει πάω πάνω, της λέω να σε βάλω στην λεκάνη? μου λέει ναι , την βάζω αλλά τίποτα, κατεβαίνει κάτω και μετά τρέχει επάνω στην τουαλέτα αλλά μέχρι να κατεβάσει βρακάκι και κολάν δεν πρόλαβε και τα έκανε πάνω της τελικά!!! :( ....τώρα είναι στην τουαλέτα και παίζει....πάω ......

Αναστ. μπορείς να ζητήσεις από την Ιουλία να σου μαγειρεύει για την Α. και να σου στέλνει το ταπεράκι :idea::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε νατασα..μαντου κ για βρεφονηπιακο θελει;;δε θυμαμαι..ειναι μεσα στα προβλεπομενα εμβολια;;ποτε το κανουν κανονικα τα παιδια μας;;μια φορα πρεπει να καναμε,αλλα επαναληπτικο δε θυμαμαι.. :?:?

μονο τελευταια αποδειξη πληρωμης τεβε;;ελπιζω να τη βρουμε ευκολα,γιατι ο χ. ουτε θυμαται πού τα βαζει τα χαρτια του :evil::evil::evil: καλα που αρχισα εγω να μαζευω τα δικαιολογητικα :evil::evil: !

κατι ακομη!αιτηση κανουμε σε εναν σταθμο;;ναλογα με τη διευθυνση;;εγω π.χ. θα ηθελα στον βρεφικο που ειναι διπλα μας κ εχω ακουσει κ καλα λογια κ εχει κ ωραιες εγκαταστασεις..μπορει να με στειλουν,αν με δεχτουν,σε αλλο βρεφικο της πολιχνης;;γιατι ειναι κατι αθλιοι,που ουτε αυλη δεν εχουν! :(:(

αναστασακι ειπαμε!σημειωνουμε προοδο λεμε!!αντε..του χρονου θα τρως κ τυροπιτακι χαλαρα!αναλατο βεβαια! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: αραγε στο παρτυ θα μπορεσεις να βαλεις μπουκια στο στομα;; :o:o:o:o:D:D:D:roll::roll::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

νατασα καλε δεν ειναι δυνατον νααρθρωνουν απο τωρα με ευχερεια ενηλικου!αααα!!!αντε!θα σε καθησυχασει σημερα η παιδιατρος!

φιλακια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα

λιγα προλαβα και διαβασα σημερα ολη μερα ειμασταν εξω

εγινε γουρουνι η μικρη μεσα στα χωματα τωρα κοιμαται

εφαγε μια ολοκληρη τσιπουρα και 2 μεγαλες φετες καρπουζι :shock::shock: θα σκασει

αφρο πολυ γελασα με την ντορα και τον ταφο της

=))=))=))=))=))=))=)) ο αδρφος μου εχουν μια κουκλα μεγαλη ντορα και δεν μπορεις να φανταστεις τι εχει περασει απο εμας πολυ γελιο :)):)):)):)):)):))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Ο μικρος σημερα που σηκωθηκε δεν ειχε κατουρησει πολυ. Σημαινει κατι αυτο? Οχι ε? :roll: Συνηθως ειναι φουσκωμενη η πανα...Της Ε. το πιπι αρχιζει και κλεινει παλι. Ειχε ψιλοκλεισει μια φορα οταν ηταν μωρακι και τωρα ειδα παλι τα ιδια. Σε λιγο περνω τηλ. τον παιδιατρο να δω τι θα μου πει.

Δοκιμασα στο νινι να δωσω γαλα μου με το μπιμπερο και ουτε να το φτυσει. :( Ηθελα να τον αφησω στην πεθερα να παμε για μπανιο αλλα δεν... :(

Την καλημερα μου σε ολες τα λεμε αργοτερα.

ΛΕΝΑ εχουμε ακριβως το ιδιο προβλημα με το πιπι της μικρης μου

εκλεισε οταν ηταν 6 μηνων και ηταν τραγικο ολο αυτο που περασαμε

μετα ξανα εκλεισε οταν ηταν 15 μηνων παλι τραγικο

και απο τοτε το παρακολουθω

ο παιδιατρος το ειχε ανοιξει :cry::cry: πολυ δυσκολα πονεσε η μικρη αλλα επρεπε

και μου ειπε καθε φορα στο μπανιο να της το κανω αυτο την πρωτη βδομαδα και μετα καθε 1 βδομαδα να το ανοιγω με τους αντιχειρες λιγο

αλλα νομιζω και πως το δικο της αρχιζει και κλεινει παλι :cry::cry::cry: δεν μ'αφηνει καθολου να το πειραξω

μαζι με τον αντρα μου αυτος της ανοιγει τα ποδια εγω προσπαθω να της το ανοιξω αλλα τζιφος ουρλιαζει και κλαιει :(:(:(

πηγαινε την στον γιατρο

εσας τι σας ειχαν κανει?τι σου ειπαν να κανετε?

χρυσα το κανει απο χαρα αφου το κανει πανω στο παιχνιδι

δεν καταλαβαινει οτι σε ποναει

εξηγησε του και υπομονη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καταγωγή

Ο μικρός Jeffrey γεννήθηκε στην Αμερική το στις 16 Ιουνίου 1952 στο Saint Paul της Μινεσότα των ΗΠΑ.Κατάγεται από...

πατέρα Ελληνο-Πολωνό τονΑνδρέα Παπανδρέου-Mineiko (με εβραϊκή καταγωγή) και μάνα την Margaret Chant κάτοικο Αμερικής με παππού τον Douglas Chant και στέλεχος των Ιεχωβάδων στις ΗΠΑ και γιαγιά Εβραία.

Το όνομα του

Το πραγματικό πλήρες όνομα του είναι Jeffrey Mineiko - Papandreou

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καταγωγή

Ο μικρός Jeffrey γεννήθηκε στην Αμερική το στις 16 Ιουνίου 1952 στο Saint Paul της Μινεσότα των ΗΠΑ.Κατάγεται από...

πατέρα Ελληνο-Πολωνό τονΑνδρέα Παπανδρέου-Mineiko (με εβραϊκή καταγωγή) και μάνα την Margaret Chant κάτοικο Αμερικής με παππού τον Douglas Chant και στέλεχος των Ιεχωβάδων στις ΗΠΑ και γιαγιά Εβραία.

Το όνομα του

Το πραγματικό πλήρες όνομα του είναι Jeffrey Mineiko - Papandreou

τι ειναι αυτο καλε

εχασα επεισοδια?

αργυ τι λεει το χωνι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε τι εχασε επεισοδεια....ειναι αυτο που λεει η φιλτατη Αργυρουλα..

η κατα Αγρη καταγωγη των ειδων..κοινως του λατρεμενου μας προθυπουργου..

που οτι παιρνει απο το ΔΝΤ φροντιζει πρωτα πρωτα να ξεχρεωσει αυτα που χρωσταει στην πατριδα και στα φιλαρακια του..και μετα ολα τα υπολοιπα...

Παντως συμφωνα με το λινκ που εβαλε η αργη...αυτα που χρωσταμε στο κρατος σαν οικογεννεια....δεν θα εχουμε ποτε να τα ξεπληρωσουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παντως ο Τσομσκι λεει οτι εχουμε 3 δυσμενεις επιλογες..ειτε ερνουμαστε να πληρωσουμε τα χρεη μας αλλα αργεντινη...ειτε αποχωρουμε απο την ευρωζωνη..ειτε τα πλουσια κρατη να πληρωσουν τα χρεη μας..

εγω λεω να μαζεψουμε τους 150 απο τους 300 που εχουν κατακλεψει με μιζες το κρατος..να μαζεψουμε και οσες εταιρες εχουν δωσει μιζες στους πολιτικους..και να βαλουμε αυτοςυ να πληρωσουν το χρεος..ετσι θα ξοφλησουμε..

παντως ειδα τον παπακωνσταντινου σε ενα ρεπορταζ του Euronews τις προαλες..σουζα ηταν στο συμβουλιο...στην Ελλαφδα ομως περπαταει καμαρωτος καμαρωτος τρομαρα του!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έχει και άλλα το άρθρο....αύριο ένα άλλο μικρό κομμάτι!!!! ;)

τι να λέει ρε Ευη, χαζομάρα έγινε...στο τέλος μου φαίνεται θα πάμε να πάρουμε έτοιμο!!! :?

νομίζω θα αρχίζω να αλέθω το φαγητό της Ρ., ... ε δεν πάει άλλο, έχει στο στόμα της μια ώρα μια μπουκιά!!! .... τρώει κουνουπίδι, καρότο με κέτσαπ!!! :o:o:shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε ας πω κ εγω τη γνωμη μου για τα οικονομικα αν κ το αποφευγω...καταρχας να πω οτι εγω συμφωνω με τις πορειες που γινονται αν κ δεν εχουν καποιο συγκεκριμενο στοχο κ προταση...Οπως φαινεται 2 ειναι οι λυσεις, πρωτον βγαινουμε απο το ευρω κ υποτιθεται πως με ενα φθηνο νομισμα θα γινουμε ανταγωνιστικοι...Εδω βλεπω 2 εμποδια..πρωτον η Ελλαδα δεν εχει αγορα, δεν εχει βιομηχανια ανταγωνιστικη, κοινως δεν εχει τιποτα να αντισταθμισει το σοκ των πρωτων χρονων κ δευτερον για να γινουμε ανταγωνιστικοι κ να ορθοποδησουμε δεν φτανει μονο το φθηνο νομισμα..χρειαζεται κ καλο προιον, καλο μαρκετινγκ, καλες υπηρεσιες τα οποια απαιτουν ΜΕΓΑΛΗ αλλαγη νοοτροπιας ΑΜΕΣΑ (πολυ δυσκολο)

Η αλλη λυση παραμενουμε οπως ειμαστε, ξεπουλαται η εθνικη κυριαρχια, αυτο δημιουργει προηγουμενο στην ΕΕ κ θα ακολουθησουν μεγαλες αλλαγες..μακρυπροθεσμα θα υπαρχει ισως μια κεντρικη εξουσια εντος ευρωζωνης που θα διοικει την καθε χωρα...δεν ξερω ομως πως θα εξελιχθει ολο αυτο..

Αυτα απο μενα...I rest my case...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θαυμαστα ΖΗΤΩ στην Ιουλια που καταφερε να ταισει την Αννυ!!!!!!! :ymparty::-bd \M/

Να σημειωθει η μερα και να τιμαται ως εθνικη εορτη!!!! :lol::lol::lol:

Φρανι δε μου το ανοιγει το συνδεσμο... :(

Αργυ οντως πολυ ενδιαφερον!!! μα η αγγλια πανω απο 1 τρις;;;; :o

Μαρια καποια στιγμη ειχαν πει οτι δε θα παιξει ΕΣΠΑ φετος...τωρα δε ξερω τι εγινε τελικα.

Αναστασι την εβαλα και 3η φορα...αυτη τη φορα ειχαμε κλαματα με το που προσπαθησα!!!! :? μα πρεπει να το τραβηξω βιντεο να δειτε πως κανει το σκατιαρικο!!!! :evil::(

Μουφα τα τορτελινια ε;;;; :lol::lol: ναι καλε γιαυτο σταματησα να παιρνω!! ηθελα εγω ενα πακετο και ο Μακης 2!!!! :shock:

αχ γραψατε κι αλλα..τα διαβαζω μετα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φρανι πολυ ενημερωμενη σε βρισκω!δε ξερω τι ειναι χειροτερο απο τις 2 εκδοχες... :? ισως η πρωτη γιατι η νοοτροπια δυσκολα θα αλλαξει τοσο δραστικα και αμεσα οπως χρειαζεται!

Για να δω αν μου ανοιξει ετσι οπως μου ειπες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tonia κ εγω αναρωτιεμαι τι ειναι χειροτερο...τι ειναι εφικτο..το θεμα ειναι πως δεν υπαρχει ΚΑΝΕΝΑΣ πολιτικος αξιος των περιστασεων ωστε να αναλαβει το κοστος...κ να οδηγησει τη χωρα σωστα..Ισως η μονη λυση θα ειναι να διαπραγματευτουμε καλυτερους ορους στο μνημονιο..ομως ποιος ειναι ο πολιτικος που θα το κανει αυτο???

Τοτε πηγαινε στο www.theinsider.gr και θα το βρεςι εκει το κειμενο..καπου στην κατηγορια κοσμος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φρανι αυτη η αλλαγη νοοτροπιας ειναι που ειναι δυσκολο να γινει.

Εχουμε προιοντα που μπορουν αν γινουν ανταγωνιστικα...δεν μπορουμε ομως ουτε να τα πλασαρουμε σωστα, ουτε να πουλισουμε χωρις να τα εξεφτηλισουμε.

Σαν χωρα πιστευω οτι εχουμε πολλες δυνατοτητες..οι οποιες πρεπει να ξεκινησουν απο ατομικες πρωτοβουλιες και μετα να υποστηριχτουν απο το κρατους σε κλαδικο και συλλογικο επιπεδο..

με μορφη σωστης πολιτικης φορολογισης και προωθηση των προιοντων μας μεσω διαφορων ευρωπαικων και παγκοσμιων καναλιων

Αλλα δυστιχως αυτη η αλλαγη νοοτροπιας δεν θα γινει ποτε...

λιγοι ειναι οι αρκετα εξυπνοι ωστε να αντυληυθουν το μεγεθος των δυνατοτητων τους

κανενας δ εθελει να καλλιεργει τη γη..να παραγει προιοντα..ολοι θελουν να παραγουν υπηρεσιες..

αλλα ακομα και σε αυτο δεν μπορουμε να γινουμε ανταγωνιστικοι..πχ φορολογικος παραδεισος για εταιριες..

οσο για το θεμα της κεντρικης διοικησης..ολη η φιλοσοφια της ΕΕ μου θυμιζει εντονα την ΣΣΣΔ...

πολυ εντονα ομως...

και εαν υπαρξει αυτη η κεντρικη δοιηκιση...τοτε θα γινουμε μια ενωση τυπου Σοβιετικης..ποσο θα αντεξη...η ΣΣΣΔ αντεξε 50 χρονια..η ΕΕ;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας τσουπρες!!!

ΜΕρα γραφειοκρατιας σημερα!!!Μαζαψαμε τα χαρτια για τον παιδικο του Ν. Μακαρι να τον παρουν.

Τωρα το απογευμα εχουμε παιδιατρο.

Σας αφηνω.Δεν προλαβα να διαβασω νεα σας.Ελπιζω να ειστε καλα.Φιλακιαααααααα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας..τι κανετε;;δε σας διαβαζω..αλλα προτεινα στισ μανουλες του οκτωβρη να κανουμε κατι αντιστοιχο με σας,την ομαδα δλδ....

και 1 κοπελα εδωσε 1 ιδεα να ανοιξουμε δικο μας μπλογκ,δεν ειναι δυσκολο και να μπαινεται μονοι οσιοι θελετε..

εγω σας το προτεινω γιατι μου φανηκε καλη ιδεα..

δε ξερω αν θα το κανουμε αλλα ακουγεται καλο..φιλια σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Τι πιο καλή βαλίτσα σκέφτεσαι να κανείς εσυ κορίτσι των διακοπών για τώρα είναι ότι πρέπει 😊 που σκέφτεστε να πάτε διακοπές ; και εγω μαιευτηρίου δεν έχω κάνει μόνο παραγγελία έχω κάνει περιμένω να έρθουν τα πράγματα και αυτά γιατί τα παρήγγειλε ο αντρας μου αυτός θέλει να είμαστε έτοιμοι για κάθε ενδεχόμενο μας είπε και η μαία για γεννά στις 38 εβδ και κάπως το έχω δέσει κόμπο τώρα εγω ότι 9-10 Αυγούστου να με βάλει για γεννά 😂  και εγω 40 εβδ + 2 γέννησα το πρώτο είχα ετοιμάσει τζαντα και είχα βαρεθεί να την βλέπω μέσα στην ντουλάπα 😂
    • Κι εγω αυτο που πήρα! Νομιζω θα βολέψει και για πιο μετα☺️
    • Ναι αυτά λέω κι εγώ! Λέω να πάρω ένα τέτοιο! Εγώ έχω λίκνο από μια φίλη μου, οπότε σκέφτομαι πόσο θα κοιμηθεί στην κούνια αν πάρω την κλασική; Ενώ το άλλο αξιοποιείται για κάποια χρονακια 
    • Πιστεύω έχεις περιθώριο ακόμα να γυρίσει..Μια γνωστή μου όταν πήγε να γεννήσει κ λίγο πριν το πάρουν με καισαρική γτ ηταν ανάποδα, γύρισε τελευταία στιγμή μόνο του και γέννησε φυσιολογικά κ όλα καλά.. Όσο για τις συσπασεις ρώτησα χθες τη γιατρό κ μου ειπε ότι θα τις καταλάβω αν είναι γιατί θα έχω πονακια..Όχι ότι με κατατοπισε αλλά αυτό μου είπε..
    • Κι εγώ έχω δει αυτα  που βγαίνουν τα κάγκελα ,γίνεται κρεβατάκι και κοιμάται εκεί ως 6 χρονών..Μου φαίνεται θα βολεύει καλύτερα..τέτοιο σκέφτομαι να πάρω 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...