Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου νο44!Για να δω!Γίναμε "φέτες"???!!


Recommended Posts

o mikros koimate kala apo to apogeyma ...ox ox ox problepw ksagripno brady ....siga pou tha ksana koimithei otan ksipnisei ......

o manolis koimithike apo tis 9 ...aipnos olh mera htan .

ayrio feygoyn ta petherika :D ....arketa htan ,doyleiew den giane mono anastatosh ferane kai xara ston manoli ....h moni douleia kati plintiria sideroma kai katharisma pisw apo tous kanapedes (meta katharisa egw olo to spiti ) ....polu fasaria kanoun kai den mporousa na balw ta paidia gia upno ....

kalutera o kathenas spiti tou me tis sinithies tou to klasiko "makria kai agapimenoi" :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Ax πολυ εκνευριζομαι οταν χανετε γραπτα...και ειδικα οταν λετε πως ειχατε αναφερει ολες ή πως ηταν μεγαλες περιγραφες,προβληματα κλπ!!! :P

Μαγδακι τι εννοεις???για τη βρωμα των ποδιων μου??? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::evil: Α να χαθεις!!!!!! :P:P:P:P:P Μωρη στη μουρη θα στα χωσω μεχρι να ορκιστεις οτι μοσχοβολανε...σανδαλοξυλο(απο τα σανδαλακια μου :P:lol: )

Τονια κ εγω λατρευω φουξια,καρπουζί κ γενικως εντονα χρωματα αλλα το εχω παρακανει.ολα μου τα φουστανακια ειναι τετοια χρωματα..και αυτο με κανει να κολλαω να τα φορεσω ξανα!Γιατι κ καλα το φορεμα ειναι εντονο πανω μου!Οχι που με τα τακουνια ειμαι σαν εξωγηινη! :P:lol::lol::lol: Πραγματικα ειχαμε παει καποτε σε ενα κλαμπακι(στη λαρισα οπου σπουδαζε μια φιλη) κ ενιωθα τοοοσο περιεργα!Ξεχωριζα στο μποι σχεδον απο ολους! :o Βλεπετε δεν ειχα ξαναπαει σε κλαμπ με φοιτητοκοσμο που ολοι ειναι με σταρακι κ γενικως φλατ,και φορουσα γοβα! :roll::roll::roll:

Ερη ξαναγραψτα ρε συ!!!πλιιιζ!

Ο αντρας μου δεν ειναι ψηλος..1,80 αλλα ετσι κ αλλιως και δεν εχουμε προβλημα αλλα κ σιγα μην καθομαστε μαζι!!! :P:P:P

Κοριτσια εγινε κατι σοβαρο...Δλδ οχι ακομα,αλλα θα γινει...Δεν ξερω αν πρεπει να σας το γραψω εδω..κολλαω...

Δεν εχει να κανει αμεσα μαζι μου...ουφ...Να κανουμε μια ομαδα ρε σεις κ εκει να γραφουμε μονο οταν εχουμεκαποιο προβλημα ή πχ οταν θελουμε να περιγραψουμε ενα μπατσελορ??? :P (Σισσιωωωωω!!!)

Αχ ειμαι να σκασω...ολα μου τα ονειρα...σκατα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μολις πριν λιγο καταφερα να κοιμησω επιτελους τον μικρο! Ειναι ξυπνιος απο της 3 το μεσημερι!

Πως αντεξε τοσες ωρες? Αρχισαν τα οργανα με τα δοντια μαλλον και θα φαει και τα χερια του. Χθες βραδυ ξυπνησε στης 2 πεταξε την πιπιλα και εβαλε τα χερια μεσα. Δεν εκλαιγε αλλα γκρινιαζε μεχρι της 4:30 που ξανακοιμηθηκε απο την κουραση. Ειμαι ενα πτωμα..

Χρυσακι και εμενα μου αρεσει πολυ το Αγγελος,Ορφεας, Οδυσσεας. Το Τηλεμαχος γιατι δεν σου αρεσει καλε???? Ετσι λενε τον μπαμπα μου! :P Θα τον εβγαζα ανετα τον μικρο Τηλεμαχο αλλα πως θα τον φωναζαν εδω στην Γερμανια? Telecom ελεγε ο Π. :lol::lol::lol:

Ευη πως ειναι η μικρη?

Ερακι μου τι εγινε καλο μου?

Νατασουλα γκαφα εκανα ε? :lol::lol: Απλα δεν τα ειπαμε ποτε απο φεις και ξεχασα οτι σε ειχα φιλη! :oops: Με μπερδεψε το Νατασα Τσακ που ειπες.

Θου και βεβαια ειναι προοδος που κανατε κακακια στο γιογιο! Ετσι ξεκινανε ολα! Μπραβο στον Θοδωρακο!!!

Μιτσακι περαστικα στην μικρη!!

Αθηνα που χαθηκες βρε? Σας εκανε και εκει ζεστη σημερα?

Αναστασια ωραιο το πεδιλο! Θελουμε και το φορεμα να δουμε!! Αν καταλαβα καλα οτι ειναι φορεμα..

Αργι και εγω θελω να φαω ντοματα!! Τελικα πηρα πατατες και πιπεριες για γεμιστα απο την Ολλανδια.

Μαρακι σιδερο εχω και εγω και κανω πως δεν το βλεπω :D Φαε κατι καλε.

Αυριο λεμε να παμε για μπανιο σε θερμα λουτρα. Η Ε. τρελενεται για το ζεστο νερο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασούλα ειχα την εντυπωση οτι εισαι ξανθιά με φτερά και οτι έχεις μια ταση να καθεσαι στο πάτωμα και να αγκαλιάζεις τα πόδια σου :lol::lol: χαχα, σοβαρά ξανθιά νομιζα οτι εισαι..

Μαράκι μου νοικοκυρά εγώ δεν εχω καμια διάθεση να κάνω τίποτα.. lie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία κι εγώ το έχω σκεφτεί για ομάδα

Έχω ρίξει τέτοιο θάψιμο την πεθερά :lol::lol:

που όλο και κάποιος γνωστός θα με μαγκώσει :lol::lol::lol:

Τέσπα εύχομαι αν μην είναι κάτι το τόοοσο σοβαρό που να επηρεάζει

άμεσα εσένα και την οικογένεια σου ;)

Μα καλά όλες έχετε περάσει από Λάρισα

Τι σπουδές, τι παλιοί γκόμενοι, τι μπουζούκια, τι κλαμπάκια :D

Για πες λεπτομέρειες..που πήγατε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έρη εδώ τα πράγματα πάνε από το κακό στο χειρότερο και

μάλιστα με πολύ γρήγορους ρυθμούς..τόσο που αλήθεια δεν το περίμενα :(

Λοιπόν πες του να κάτσετε εκεί που είστε..

Συζητούσα με το Γ για εσάς και τον ρωτώ

"Ποια παιδάκια θα περάσουν καλύτερα, τα δικά μας ή της Έρης??"

και λέει φυσικά τα δικά σου (εννοώντας την ποιότητα της ζωής τους,σχολεία κλπ κλπ και γενικά

η ζωή τους μεγαλώνοντας..)

Τα δικά μας εδώ τι μέλλον έχουν ρε γμτ :(

:-? τώρα για το άμεσο μπινελίκομα δεν ξέρω

Εγώ θα το έριχνα αλλά είπαμε εγώ ανοίγω το στόμα μου και δεν σκέφτομαι

τις ρουκέτες που ρίχνω...εκ του ασφαλούς βεβαίως βεβαίως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επίσης φυσικά και για εσάς είναι δύσκολη η προσαρμογή

και φυσικά είστε μακρυά από γονείς,συγγενείς και φίλους

και ο καθένας μας είτε εδώ είτε εκεί (μακρυά από Ελλάδα, από το σπίτι του) έχει το αγγούρι στον κ@@ο του αλλά οι επιλογές αυτές έγιναν για το καλύτερο το δικό σας και του παιδιού σας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ax Ερη μου!!Δυσκολη φαση...Κ εγω δεν ανετχω την γκρινια..ουτε να μιλανε αποτομα στα μωρα...

"ΕΙπες καλημερα στο μπαμπα?Γρηγορα πες καλημερα" με στυλ λες κ την μαλωνει ή λες κ θα επρεπε το παιδι να λεει απο τωρα καλημερα...

Και μετα φανταζομαι ο αντρας σου ενιωσε ασχημα..ισως τυψεις αλλα ειναι τοσο ανωριμοι που ουτε να το εκφρασουν δεν μπορουν...Υπομονη..και ισως βρειτε χρυση τομη...

Φιλους εκανε ο Β εκει???Νομιζω πως αν δεν εχει παρεες που να γουσταρει δε θα χαλαρωσει ποτε!Στη γυναικα ειναι αλλιως...

Αν βρεις ποια συμπεριφορα "κερδιζει"(μπινελικι?μουτρα?αδιαφορια?γλυκα?πουτανια???) πες το κ σε μας! :lol:;)

Μαρια δεν μπορω να το γραψω..κολλαω...Και ναι!Μας επιρεζει εμμεσα αλλα πολυ...παρα πολυ...ειμασταν που ειμασταν...θα απογινουμε... :( Αλλα ισως τα βλεπω πιο μαυρα απ'οτι ειναι...

Λενακι γαριδουλης κ ο Γ εε???Κουραγιο μαναααα!

Το φορεμα μονο οταν το φορεσω...δεν το βρηκα σε φωτο...

Αφρο μου δεν ειναι καταιγιδα...Δεν εχει να κανει με εμας τους 2...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α Μαρια!Δεν ξερω που πηγαμε κ πως το λεγανε...Με τα ποδια ηταν...καπου λιγακι μακρια(μπατιρακια!!!)...Ηταν χαλια αλλα...εμενα δε μου αρεσουν τα νταμπα-ντουμπα κλαμπ οποτε μαλλον υπερβαλλω...Ειχε κ ενα μπουζουκσιδικο καπου εκει κοντα..Απεναντι νομιζω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έρηηηη :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

μην το συνεχίσεις μωρέ....ήδη κι αυτός θα νιώθει άσχημα. Κάτσε κάνε του όμως μια κουβέντα σε πολύ σοβαρό τόνο... Για πόσο ακόμα πια θα είναι έτσι? Κρίμα, τα πλήρωσε κι ο Κωστάκης...

Αναστασία τι έπαθες???

Με ανησυχείς!

Και με αυτό και με την απειλή με τα ποδαράκια σου στη μούρη μου :lol:

Γαρδένιες και γιασεμιά μυρίζουν!!! Και ζουμπούλια και τριαντάφυλλα! Ορκίζομαιιιιιιιι!

Είναι 10 παρα 10 κι η Μαρκέλλα είναι έξω και παίζει με το μπαμπά της. Δε μαζεύεται με τίποτα γμτ.. Έχει τόσο φως...

Αφροδίτη και Μαρία φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάγδα όταν λες φως για πες σαν να είναι τι ώρα Ελλάδος??

Και όταν νυχτώνει από τι ώρα νυχτώνει το χειμώνα??

Μου φαίνεται πολύ περίεργο

Την άλλη Πέμπτη έχουμε νυχτερινή ποδηλατάδα σε ένα χωριό

έξω από Λάρισα..θα πάρουμε και τα κορίτσια

Σας είπα πρωτοσέλιδο η εφημερίδα μας σήμερα

Πάνω από 300 ποδήλατα :o Σε λίγο δε θα χωράμε

Την Κυριακή το απόγευμα έχουμε Το κυνήγι του χαμένου θησαυρού 8-}

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σα να έχει μόλις δύσει ο ήλιος ας πούμε.

Τώρα δε νυχτώνει εντελώς καθόλου... Ένα σούρουπο είναι η νύχτα μας...

Στην αντίστοιχη φάση το χειμώνα - Δεκέμβρη δηλαδή- ο ήλιος ανατέλει κατά τις 10 το πρωί και δύει κατά τις 2. Αλλά δεν ανεβαίνει πολύ ψηλά στον ορίζοντα...είναι αν ηλιοβασίλεμα δηλ...

Άσε, ψιλοτρελένεσαι :?

Όσο πιο βόρεια τόσα πιο πολλά ψυχοφάρμακα χρειάζεσαι :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυ αληθεια σ'αρεσει το Ευγενιος;;;;;;;;; :o:o:o:o:ymsick::ymsick::ymsick::ymsick:

Ετσι λενε το πεθερο μου και ειχα κανει εξηγηση στο Μακη απο πριν παντρευτουμε οτι ετσι δε βγαζω τα παιδια μου σε καμια περιπτωση!!!!Ασχετα που οταν ηρθε η ωρα εγινε λιγο της ποπης,αλλα ενταξει δε τους περασε! :P

Ερη μου κατ'αρχην οταν σου το κανει αυτο(να πατας υποβολη και σου ζηταει παλι εισοδο) θα πατας το βελακι που σε παει πισω και θα ξαναγυριζεις στη προηγουμενη σελιδα που εγραφες χωρις να εχει χαθει τιποτα! ;)

Οσο για το Βαγγελη τωρα,σε καταλαβαινω...ειναι λογικο να σε ριχνει κι εσενα η ψυχολογια και η μουρμουρα του..εχετε κατσει να το συζητησετε;του τα εχεις πει ολα αυτα;;γιατι δε του αρεσει εκει τοσο πολυ;;του λειπουν οι δικοι του,οι φιλοι σας;; δεν εχετε κανει εκει παρεες;;

Αχ μη στεναχωριεσαι..:(:(:( καθηστε να τα πειτε κι αν το καλο για να ειστε ενωμενοι και αγαπημενοι ειναι να γυρισετε πισω,καντε το... γιατι τι να τις κανεις τις καλυτερες συνθηκες διαβιωσης αν ειναι να το διαλυσετε το μαγαζι;;;; :roll:

Αναστασι μου τι εγινε βρε κοριτσακι;;;;ειναι τοσο σοβαρο που δε μπορεις να το γραψεις εδω;;;μακαρι να μπορουσαμε να τα λεγαμε χωρις να βλεπει κανεις...βασικα μακαρι να μπορουσαμε να τα λεγαμε ολες απο κοντα και να στηριζαμε η μια την αλλη πιο αμεσα!!! 8-|

Φρανιτακι ειπαμε...δεν ασχολουμαι με το f/b!!! :P Εδω στο μαμμυ τις εβαλα τις φιλες μου..κατσε θα κανω κι εσενα αιτηση! ;)

Και να σου πω κατι για τη κατασταση εκει...ξερω οτι ειναι δυσκολο,αλλα πρεπει να αναισθητοποιηθεις λιγακι γιατι τα προβληματα των ανθρωπων ειναι παρα πολλα κι εσυ δε μπορεις να λυσεις ολα οσο κι αν το θες! πρεπει λοιπον να προστατεψεις τη δικη σου ψυχουλα γιατι θα τρελαθεις στο τελος!

Καλα εκανε και βοηθησες τη κοπελιτσα να παει στο σχολειο και να μπορει να βλεπει το παιδι της,αλλα δε μπορεις να σωσεις κι ολο της το σοι..σε λιγο θα κανουν ουρες εξω απο το σπιτι σας να ζητανε βοηθεια! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου!!!!

καλα ετσι ΔΕΝ ΠΑΤΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΛΑ!!!!!!!!!!! :evil::evil::evil::evil::evil:

ποσες σελιδες γραψατε??? μου φαινεται θα αρχισω να σας κυνηγαω μαζι με τη θουλαρα!!!

λοιπον..

εκσταση δεν ξερω τι εγινε κ σε προβληματιζει τοσο πολυ αλλα ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να ειναι τσαααακ περαστικο! κ να περασει κ να μη σασ αγγιξει!

στα εγκαινια εννοειται οτι θα ειμαστε! εχουμε κ αλλη προσκληση, αλλα ειναι δυνατον να λειψουμε απο τα εγκαινια σας?????? αγαπη μου!

μαρια ιωαννα πολυ ποδηλατο βλεπω!

χρυσα εμενα μαρεσει πολυ το φιλιππος!

βενετια βρηκα μερος να παμε εκδρομες να κανουμε πικνικ!! :lol::lol::lol:

ερη θα σου ελεγα κ εγω να μη δωσεις συνεχεια.. φανταζομαι οτι νιωθει πολυ πιεσμενος, με νεα δουλεια σε ενα ολοτελα ξενο περιβαλλον, πολλες απαιτησεις κλπ κλπ

θαλασσα κ μιτσακι περαστικα στα χτυπηματακια σας!!

νατασουλα ελπιζω να μην ξανακανει διαρροια το αστερι σας..

επειδη δε θυμαμαι αλλα (να σημειωσω οτι σας διβασα ομως ολες!) στελνω σε οοοοοοοολα τα κοριτσια τα φιλια μου!!

εγω χτες πηγα τη μαμα μου σε 2 ορθοπεδικους... κοινη διαγνωση απολυτη ξεκουραση κ ακινησια! εκπληκτικα! παλι καλα που δε δουλευει ο οτλης κ μπορει να κραταει τον μικρο μεχρι να τελειωσω απο τη δουλεια.. το μονο θετικο..

σημερα πηγαμε με τον τολη κ τον μικρο στον αγ νικολαο στη ναουσα, πηγε κ εκδρομη το σχολειο μας!!! καλα περασαμε τελεια!!! ανεβηκαμε στο τρενακι, τρεξαμε, ο μικρος επαιξε με τα παιδακια απο το σχολειο.. περασαμε πολυ ομορφα! αν κ κατα τις 3 επιασε μια ΜΠΟΡΑ με τα ολα της κ φυγαμε αρον αρον! (εμεις ειχαμε παει με το αμαξι) κ τωρα δε μπορουμε να παρουμε τα ποδια μας, πουλ κουραση!!

αυριο θα μαγειρεψω ρολο κοτοπουλο (το εφτιαξε ο τολης!!!!) με ρυζοτο με μανιταρια!!!

μου εφυγαν οι αναγουλες κ εχω την εντυπωση οτι εδω κ καμια βδομαδα νιωθω το μπεμπεκι!! ακομα ειμαι στα +1 αλλα η κοιλια μου εχει μεγαλωσει αρκετα!

σας φιλω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ερη ...δσκολη φαση!

νοιωθει πιεσμενος και υπευθυνος και για εσας!

τωρα τα νευρα....νομιζω οτι θα του περασουν!

Αναστασια....τι επαθες?

υπομπνη!

εκανα μανικιουρ πεντικιουρ...γαλλικο....πολυ ωραιο

τωρα ξεχωριζω ποια ρουχα θα σιδερωσω...αλλα δε βλεπω να γλιτωνω τιποτα!

η Μ-Ι ηταν στην πεθερα!

θα την παει και αυριο που εγω εχω το γαμο!

απο εδω και περα εως και 9 ιουλιου εχεουθμε καθε σαββατο γαμο....δε φτανει ουτε ενας μισθςο στα δωρα!

και ερχονατι κι αλλες περικοπες στο μισθο μου....μα ποσο πια ακομα?

και εχεις και τον Π. που δεν θελει να κατεβει κεντρο....

ειναι της αποψης...."εεεε και τι θα γινει με το να κανουμε διαμαρτυρια?''

αν μεθααυριο δεν βρεξει θα κατεβω συνταγμα....μαζι με τη μικρη!

για σημερα εχει πιτσα..δεν μαγειρεψα...θα χαλουσαν τα νυχια μου..!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουφ!!!Και ξανα ουφ!!!

Τονια εισαι θεα!!!Απο πριν παντρευτειτε το ξεκοψες???χαχαχα

Εγω κατα την εγκυμοσυνη ειχα πει σε ολους πως θα την φωναζουμε ΑννΥ.Πεθερα και Α συμφωνισαν κ ενθουσιαστηκαν με το υποκοριστικο.Η 1η δε μου ειπε"οπως θελεις εσυ κοριτσι μου!!!" και τωρα???Με γραψαν κ τη φωναζουν Αννα κ αννουλα κ αννουσκα! :shock::shock::shock::twisted::twisted::twisted:

Λενακι ανυπομονω να σας δω!!!Αληθεια νιωθεις το μπεμπε???? :?:o

Βικυ ζηλευω!Και νυχια κ πιτσα! :lol:

Ερη αντιγραφη δεν εκανες....καληνυχτα καλη μου..!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε κοριτσια;;;

Εμεις περναμε φαση που λεει και η Αναστασια. :lol::lol::lol: Ο μικρος απο τις 6 εως τις 9 εσκουζε και ο μεγαλος ολο νομιζει οτι θα κανει εμετο!!!! :o:o:o Ουφφφφφφφφφφφφ!!!!!

Θουλιτσα μου ,οχι ρε συ, δεν τον πιεζω καθολου.Το αντιθετο θα ελεγα. :?:?:? Αφου σκεψου ψωμι τωρα αρχισε να τρωει , με τη μανα μου, και τωρα που εφυγε εγω δεν του δινω.

Επισης τωρα ξεναεχω λιγο αιμα.Τι σκατα;;;

Εσυ καλά;;

Ρε Αφρο ποιος θα σου πει ρε για την πιπιλα;;;Πας καλα;;Μακαρι να την παρει.Μιλαμε γλιτωνεις πολυ χρονο.

Ερη γιατι ρε συ ετσι ο αντρας αου;;Μα καλα, αυτος δεν ειναι απο κει υποτιθεται;;;

Αναστασια τη σχεση με τον αντρα σου επηρρεαζει αυτη η κατασταση;;;

Μητσακι :x:x:x Απο τη μια χαρηκα για το σπινθ...αλλα απο την αλλη :shock::shock::shock: καλα ρε της μαυρισε το ματι;;;Και οταν πηγες να την παρεις δεν την ειδανε;;;αΑΑΑΑΑΑ,δεν παμε καλα!!!!

Νατασα που εισαι καλε;;;

Η Γωγω δε μπηκε σημερα ε;;;Ηθελα να την παρω αλλα ...που χρονος.

Μαγδα πολυ κοψοφλεβικα ρε συ πρεπει να ειναι εκει.Επισης 1200 για τραπεζωμα;;Ποσα ατομα;;Καλα πρεπει να ειναι πανακριβα.

Χρυσα εμενα τα ανηψακια μου τα λενε Χριστοφορο και Φιλιππο.Ετσι λεγαν τους παππουδες και της εκατσε μια χαρα της ξαδερφης μου.

Το μπατσελορ εγινε σε κοτερο :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ερη μου κατ'αρχην οταν σου το κανει αυτο(να πατας υποβολη και σου ζηταει παλι εισοδο) θα πατας το βελακι που σε παει πισω και θα ξαναγυριζεις στη προηγουμενη σελιδα που εγραφες χωρις να εχει χαθει τιποτα! ;)

Ασε Τονια δεν πιάνει αυτο που λες. η απάντηση ειναι παντα κενή με το back

Λοιπον κατσε να ξαναρχισω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα θου τελειο το γραμμα στο μητρικο θηλασμο. :lol::lol::lol:

Βικυ θα πας στο γαμο;;Μπραβο.Εγω δε ξερω ακομη.Θελω παρα πολυ να ερθω αλλα φοβαμαι οτι με το που φτασουμε ο μπεμπης θα σκουζει και ο Ν. θα αρχισει να τρεχει γυρω γυρω.Σκετη ταλαιπωρια δηλαδη. Ασ επου ο αντρας μου θα παει στο βαθμολογικο και ποιος ξερει τι ωρα θα γυρισει. :?:?:?

Λενα απο τωρα το μπεμπεκι;;;Μπραβοοοοοο!!!Περαστικα στη μαμα σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μασαγε την καραμέλα του καιρού τοσο καιρό για το κρυο και τωρα εχει αλλάξει την γευση της και γκρινιάζει για την ζέστη "Τι ζέστη ειναι αυτη, δεν θ αμπορουμε ν ακοιμηθούμε σε λίγο " :evil::evil::evil::evil:

Παιδιά ειλικρινά φοβάμαι να ανοιξω οποιαδήποτε κουβέντα μαζι του γιατι οτι και να του πω θα μου το γυρίσει στο τι μαλακια κάναμε και φυγαμε...

Πάω να ξεβγάλω. Αν κοιμηθείτε καληνύχτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το μπατσελορ εγινε σε κοτερο :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

:o:o:o:o:o:o:o:o

οουουουουου

Σισσιώ βρε είσαι η ντροπή του Συντάγματος!! :o:o:lol::lol::lol::twisted::twisted:

Τ'εσπα πες της την συγχωρώ λόγω της περίστασης :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Panayiota δεν θα παω στη Σσσιω...αν και πολυ θα ηθελα! :cry::cry::cry::cry::cry::cry:

εγω θα παω στης συναδελφου μου ο Π. σε ενα δικο του και θα στειλουμε σε εναν αλλο το δωρο!

μα ποσα κομματια να γινουμε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...