Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου νο44!Για να δω!Γίναμε "φέτες"???!!


Recommended Posts

Ιουλία τι παιδί είναι αυτό στο προφίλ?!!!! :x:x:x .....κουκλάκι, το είδα και στο φέεις και δεν ήξερα ποιανού είναι!!! κούκλος :x:x:x

Θούλη τι εννοείς ρε? είναι υπερβολή λες?

ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ ΤΟ ΚΑΠΝΙΣΜΑ, ΒΛΑΠΤΕΙ ΣΟΒΑΡΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΩΝ ΓΥΡΩ ΣΑΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

α με βαζετε σε σκεψεις..

ρε κ αν θελω αυριο θα παμε πεθερα..οποτε σιγα μη κουβαλαω θηλστρο..

αχχχχχχχχχχχχ

ελπιζω να κατσι κυριος..αλλιως θα με βρισει ο αντ

ιουλια μα συννεφα καπνου/>? :lol::lol::lol::lol: τι ωραιο χιουμορ εχεις

καλε βγες..σιγα μαι φορα σε ζητησε ο γιωργακης μας :oops::oops:

αργι τι γραφεις..δε διαβαζω καλα..εκει εκει με τα κοκκινα γραμματα :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια μου!!!!!!!

Όλες πάντως τραβάμε ζόρια...άλλη με τον ύπνο.άλλη με τον ξύπνιο,άλλη με θηλασμό,άλλη με ξενιτεμό,άλλη με δουλειά κτλ κτλ αν συνεχίσω θα απλώσω μεγάλο σεντόνι....

Πίνω chateau του 1995,φανταστικό κρασί!!!!Σκέτη απόλαυση....Θουλάκι ,μπεκρού κερνάω :lol::lol::lol:

Έχω ρεπό Σ/Κ!!!!Επιτέλους!!!!Θα ξεκουραστώ(λέμε τώρα)και θα χορτάσω το νινί μου!!!!Λέω να κάνω και το 1ο μου μπάνιο στη θάλασσα επιτελους.

Αργι το χωνί τέλειο και ο Λουκάς είναι γλύκας...Τα κατάφερες τέλεια,τσάμπα το άγχος σου τελικά,χρυσοχέρα είσαι ;)

Χρύσα μου ξεκουράσου όσο μπορείς αφού σταμάτησες τελικά,αν κρίνω από τα κορίτσια σε περιμενουν δύσκολες μέρες με 2 μωρά.Καλή αδειούλα!!!

Θουλάκι μου να το παρκάρεις κάπου το μωρό δεν παίζει;Στο λέω γιατί η δικιά μου στην πεθερά κοιμάται 2 φορές από 2 ώρες περίπου,σε μένα τα ίδια χάλια...άντε να δούμε τι θα κάνει στα ρεπό μου.Σε καταλαβαίνω που δεν θέλεις να αφήσεις το μωράκι σου και εγώ έτσι είμουν και είμαι αλλά αναγκάστικα..Και να σου πω,σαν πολλά κρασιά δεν άρχισες να πίνεις; :lol::lol:

Οι φώτο της Νατάσας τέλειες!!!!Είναι η 1η μου φίλη!!!Όταν φτιάξω τον λογσ/μο μου και βάλω φώτο κτλ θα σας πω να γίνουμε φίλες,τώρα ντρέπομαι γιατί δεν έχω τπτ :oops::oops:

Φρανίτα τα λες τόσο ψύχραιμα όμως,μπράβο ρε!!!Μου φαίνονται πολύ ξένα όλα αυτά και δεν νομίζω να άντεχα...αλλά αν πρέπει να το κάνεις πολύ καλά έκανες και συμβιβάστηκες,εγώ νομίζω θα γκρίνιαζα συνέχεια...

Έρη τέλεια φώτο!!!!Αν τις βγάζεις εσύ όλες έχεις ταλέντο!!!Στο ξαναλέω!!!

Ναι και πάλι δεν ξέρω τι άλλο ήθελα να πω,ξέχασα...

Επανέρχομαι μπας και θυμηθώ τπτ...να διαβάσω τα καινούρια που γράψατε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θουλάρα!!!!!!Τι τέλεια φώτο ρε!!!!!!Δείχνεις πολύ ευτυχισμένη και το μωρό απλά τέλειο!!!!

Πως τις βγάζετε ασπρόμαυρες αλήθεια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Διαβάστε το παρακάτω ενδιαφέρον:

"ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΙΚΑ Η ΣΩΣΤΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΤΗΣ ΣΕΛΙΔΑΣ ΤΟΥ ΒΑΤΙΚΑΝΟΥ....;;

ΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΠΕΙΤΕ ΣΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΤΟΥ ΒΑΤΙΚΑΝΟΥ...;;

ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΝΝΟΩ ΦΥΣΙΚΑ ΤΟΝ ΠΡΟΦΑΝΗ ΤΡΟΠΟ...........

ΠΑΤΩΝΤΑΣ ΤΗΝ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ http://www.vatican.va/

ΒΡΙΣΚΕΣΤΕ ΣΤΗΝ ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ ΤΟΥ ΒΑΤΙΚΑΝΟΥ.......ΟΜΩΣ...ΥΠΑΡΧΕΙ.....

ΑΚΟΜΗ ΕΝΑΣ ΤΡΟΠΟΣ.....

ΓΡΑΦΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΛΕΞΗ antichrist ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΑ.......................!!!!!!!!!!!!

ΔΟΚΙΜΑΣΤΕ ΛΟΙΠΟΝ : ΚΑΙ ΤΑ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ......................!!

http://www.tsirhcitna.com

ΕΛΑ ΘΕΕ ΚΑΙ ΚΥΡΙΕ!! "

:o:o:o:o:o:o:shock::shock::shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινα καλα?

καλε να τωρα τελευταιες μερες πινω κρασι..ποια εγω..που η κοκα κολα για μενα ειναι ποτο :lol::lol::lol:

ρε να το παρκαρω μπορω..αλλα δε ξερω..μου ηρθε αποτομα..να κανω αντλησεις να αποστειρωσω μπιμπερο να τα απω πεθερα κτλ

εχει κατερινα ρυθμιση στη φωτογραφικη για ασπρομαυρο σεπια κτλ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μου φαινετε απιστευτο αργι..εδω εγω παω πρωτα για υπνο γτ νυσταζω..κ ο Α συνεχιζει μεχρι να το παρει ο υπνος στο καναπε 8-):evil:

μπα όχι αυτό δεν το κάνουμε....έχουμε την διαιδκασία μας και εχουμε δημιουργήσει και την δική μας γλώσσα επικοινωνίας και καμμιά φορά ξεχνιόμαστε και μιλάμε στην 4η (δική μας) γλώσσα μπροστά στα παιδιά !!!! :?

ναι ναι πολύ ωραία φωτό!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εμείς πάμε πάντα μαζί για ύπνο,μάλιστα τις τελευταίες μέρες θυμηθήκαμε τον παλιό καλό εαυτό μας και κάνουμε [smilie=sex.gif] κάθε μέρα..

Άργι φοβερό...αλλά αυτο το λινκ μπορεί να το φτιάξει οποιοσδήποτε...δεν μπορεί να του πει τπτ κανείς.

Θουλάκι καληνύχτα...δεν χορταίνω να βλέπω τη φώτο,είναι πολύ τρυφερή....

Σας είπα;Θα νοικιάσω νοσοκομειακο θήλαστρο,δεν βγαίνει με το δικό μου,εφόσον πίνει μια χαρά και από το μπιμπερό η μικρή θα προσπαθήσω να έχω μια μικρή τράπεζα,από βδομάδα εχω και 2 νύχτες...μην φρικάρει τελείως ο αντρούλης μου...

Επίσης ξυπνάει την νύχτα πιο συχνά τώρα,της λείπω λέτε γι αυτό;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θουλαραααααααααααααααααααααα βαζεις τελειες φωτο!!!!!!! εισαι μια θεα!!

ρε μονο 40λεπτο?????????????????????????????????? πω πω....

επισης θα ελεγα να την αφησεις στην πεθερα σου... στο κατω κατω δε θα λειψετε κ πολλες ωρες!

καντο να εισαι πιο ησυχη!

πω πω ρε αφροδιτη... σας διαβαζω κ κατι με πιανει μερικες φορες.. πως αντεχετε κ θηλαζετε κ τα δυο?? εγω δε θα τα καταφερνα με τιποτα, δενεχω τοση υπομονη..

τονια μοιραζεις κ το γαλα σου?? :lol: :lol: τωρα με την κριση σε βλεπω να το πουλας κιολας :lol::lol::lol:

ερη κ ιουλια ενωσατε τους καπνους σας??? :lol::lol::lol:

ερη δε με καμαρωνεις στο δικο μου προφιλ???

αν κ εχω καιρο να βαλω την αφεντια μου, θα ανεβασω ομως συντομα κατι νεες φωτο!

αργυρουλα κ εμεις απο οταν γεννηθηκε ο μικρος κοιμομαστε οπως η θου με τον Α

εγω παω μεσα γιατι μονιμως νυσταζω ο τολης κοιμαται στον καναπε, σηκωνομαι να κατουρησω, τον βλεπω κ τσατιζομαι που δεν εχει ερθει ακομα κ τον μαλωνω :lol::lol::lol:

επισης ανατριχιασα λιγο με αυτο με το βατικανο!!!!

κατερινακι μαλλον γιαυτο ξυπναει, γενικα τα περισσοτερα παιδακια το κανουν αυτο

εμεις σημερα πηγαμε στη γιορτη του σχολειου!!! ο μικρος ξετρελαθηκε, επαιζε συνεχεια κρυφτο κ κυνηγητο με τα παιδια της ταξης μου κ εκεινα ξετρελαθηκαν! αρπαξε κ ενα μπαλονι κ ετρεχε συνεχεια με αυτο! οταν τελειωσε η γιορτη ειχαν φερει κ οργανα (πανηγυρι με ολη την εννοια της λεξης) κ σε καποια φαση πηγε στο κεντρο του χορου κ εκανε οτι χορευει ζειμπεκικο :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: μα τι γελιο!!!! τι καλα που περασαμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε κοριτσακια μου?

Χθες το παλτοπ ηταν στον μαστορα και ετσι δεν μπορεσα να μπω. Καλε ειχα 9 ιους! Σερνοταν τοσο καιρο και ετσι καταλαβα οτι κατι τρεχει. Οχι οτι τωρα παει καλυτερα αλλα ειναι καθαρος. Εβαλα και αντιβαιρους. :) Απο της 9:30 παιδευομαι να κοιμησω τον μικρο και ειναι 11και. Εκει που κοιμαται πεταγεται και παλι απο αρχη. :twisted:

Αναστασια πολυ χαιρομαι για το μαγαζι! Τοσο κοσμο να εχει παντα! Καλα σας βαλανε να κλεισετε τελειως την μουσικη? Εδω την χαμηλονουνε μετα απο καποια ωρα.

Θου φανταστικη η φωτο στο προφιλ! Το εχεις στις ποζες! Εγω σαν βλαμμενο βγαινω παντα :lol: Αστον τον μικρο ρε συ στην πεθερα. Λιγες ωρες θα λειπετε..αχ θα περασετε και απο Καβαλα! Μα τι παιδια πανεμορφα κανεις ρε! Τα ειδα στις φωτο και ελιωσα.

Ερακι δεν πειραζει βρε που δεν θα πατε Ελλαδα φετος. Σκεψου πως πριν λιγο καιρο ησασταν εκει. Εμεις τη πρωτη φορα πηγαμε μετα απο ενα χρονο και μετα καναμε 3 χρονια να παμε. Ειναι δυσκολο το ξερω..

Αργι τελειο εγινε το χωνι και με τι καμαρι το κραταει ο Λουκας! Επαθα πλακα με το σαιτ του Βατικανου. Κατι ειχα διαβασει οτι ολα τα σατανικα απο εκει ξεκινανε και τωρα επιβεβαιωθηκα. Και εμεις ποτε δεν πηγαιναμε χωρια για υπνο αλλα απο τοτε που επιασε δουλεια με βαρδειες ο Π. αναγκαστικα παμε. :(

Νατασα τι υπεροχες φωτο ειναι αυτες στο παρτυ! Καλα τα μικρα σας ειναι ολα τα λεφτα! Ενα και ενα ολα για ζουληγμα!

Αφρο θα την βρεις την ακρη με τον υπνο των παιδιων. Εγω να δεις τι ζορι θα τραβηξω μολις φυγει η ξαδερφη. Βαλε του φωτακι ισως να θελει φως.

Δεν θυμαμαι αλλα..ειναι αργα, διαβασα και πολλες σελιδες :oops: Θα επανελθω αυριο με καθαροτερο μυαλο. Καλο βραδυ σε ολες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κι απο μενα, μαλλον ,τετοια ωρα καλημερα!!! Πηγαμε στην παρασταση ρυθμικης της μικρης :x:x:x ,τελεια, ποτε θα σταματησουν να με παιρνουν τα ζουμια... Τελειωνει και το σχολειο... Κλασικα σας διαβασα, αλλα, δεν ειμαι εξοικειωμενη ακομα να σχολιασω :?:? ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νενι μην αγχώνεσαι, σιγά σιγα θα μπεις και εσυ στο κλιμα. Αχ κάνει ριθμική το κοριτσάκι σου? Τι τελεια! Εκανα και εγώ πολλά χρονια.. και ακομη εχω κουσούρια.. κάνω σπαγγάτο, τροχο και τετοια... το σωμα δεν ξεχνάει οσο χρονών και να ειμαι και οσα κιλά και να ειμαι ... :lol::lol::lol: Ποτε θα με χτυπήσει το λουμπάγκο και θα κοπώ στα δυο δεν ξέρω... :lol::lol::lol:

Κατερινάκι και τι εγινε που δεν εχεις τιποτα βρε στο φμπ να μας κάνεις φιλες να βλέπεις τουλάχιστον τα δικά μας... Τέλειο το ρεπό! Να περάσετε σουπερ!

Λένα μου μάλλον βάζετε φωτος την ώρα που κοιμάμαι και ετσι δεν τις βλέπω.. θα κάνω καμια βολτα απο οσες προλάβω σημερα να δω τι παιζει! Ζεμπέκικο ο Αναστάης?? χαχα ΟΠΑ!! :-bd

Λενάκι μου 9 ιούς??? Φανταζομαι πως θα σερνόταν το καυμένο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικα δε τη γλιτωσαμε...ο Αλεξ εχει πυρετο και βηχα...κολλησε απο την ανιψια!!! :twisted:

Αι σιχτιρ με τα κοινοβια!!!!!!! :twisted::twisted::twisted:

Μα τη Παναγια αν δε βαριομουν τη μετακομιση θα νοικιαζα το σπιτι και πηγαινα να μεινω αλλου!!!! :twisted::twisted::twisted:

Ελπιζω να τη γλιτωσει το μωρο... :(

Θουλακι και λεει να τον αφησεις και να σαπισει στον υπνο το σκατουλι!!! :P

Καλα η φωτο ειναι φανταστικη!!!!!! :x:x:x

Κατερινακι γι αυτο σου ξυπναει νομιζω κι εγω... :roll:

Αργυ το οτι ολοι του Βατικανου ειναι αντιχριστοι ημουν σιγουρη!!!!!εκει εχει μαζευτει ολη η βρωμια του κοσμου!!!! :evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σε ολες!

Τονια περαστικα σας!

Θουλη να το αφησεις στο μωρο!

Κατερινακι ολα καλα με τη δουλει α?

προσαρμοστηκες?

θα σε βοηθησει το θηαλστρο!

αλλα θα σου παρει λιγο χρονο και για τραπεζα!

συμπεθερα....τι ετοιμασες για σαββατοκυριακο με το συζηξ?

Αφροδιτη παναγιωτα θα πιουμε κανα καφε?

ο Κ, δουλευει το 3μερο?

Εχω φοβερο πονο στ χερι...επλυνα τα χαλια και τωρα ποναω παρα πολυ!!

ημουν υχτα και τωρα παω να ξαπλωσω...!

δυσκολη βαρδια....ευτχως ημασταν 2!

η Μ-Ι δινει ρεσιταλ οπου κι αν παει...

πολλες φορες δεν εχω απαντηση σε αυτα που ρωτα...!

εχει απιστευτη μανια με τα φορεματα...αλλα δεν θελω να καθετε κατω μονο με το βρακακι...

αχ τι θα κανω?

λεμε να παμε θαλασσα!

αλλα δεν θελω να οδηγησω ...βαριεμαι...!

λεμε για ψαθα....μπεμπουλης ..ελα...!

τι μαγειρευουν σημερα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααααα!!!!

Τονια περαστικα σας κοριτσακι μου!!!Ελπιζω να το περασετε ανωδυνα!!!

Ερη κανεις σπαγγατο ρε;;Ουαου!!!Α ρε τυχερε Βαγγελη. :lol:

Αργυρουλα εμεις κοιμομαστε χωρια λογω παιδιων. :(

Βικυ σε κανα μηνα καφε..ειμαι πολυ κομματια.Αν πατε Ψαθα καλα να περασετε.

Θα φυγει καμια τριημερακι;;;εμεις οχι.

Σας αφηνω.Παω να ετοιμαστω να παω στα ΚΕΠ.ΚΑΛΟ Σαββατο!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω κοριτσια! :YMHUG:

Βικυ κι μεμενα ενα αγχος μου ειναι αυτο με τη κορη...λατρευω τα φορεματακια,αλλα πως θα ειμαι ησυχη οταν ερχισει να καθεται οπου βρει με το βρακι;;;!!!! :? καλα εχω πολυυυυ χρονο ακομη μεχρι τοτε αλλα λεμε τωρα! :P

Ερακι κανε καλε του Βαγγελη κανενα αεροπλανικο ετσι ευλυγιστη που εισαι να δεις πως θα τον πεισεις να ερθετε Ελλαδα!!! :lol::lol::lol:

Παναγιωτα μου ανωδυνα με τον Αλεξ δε παιζει...αυτο ειναι μες τη γκρινια οταν ειναι καλα..σκεψου πως ειναι αρρωστος!!!!!ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!!!! :o:o Και δουλευει παλι βραδυ ο Μακης...ουφ! :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια .

τελικα ο μπουμπουκος μου το ξεπληρωσε για το οτι με παιδεψε να τον κοιμησω ...κοιμηθηκε καλουτσικα .

τον εβαλα 10 ξυπησε 12 και μετα 3 και μετα 5 και μετα 7 και τελος 8 .

τωρα γκρινιαζει παλι....παω .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!συγνωμη δεν θα σχολιασω δεν προλαβαινω αλαλ να πω λιγο τον πονοι μου?????????????

πιπιλα φουξ..ξερετε την τρελα του μικρου...δεν μπορω να του τις κοψω..

το προηγουμενο σαββατο την εριξε κατω στην πρασσια με τις γατες..παει η πιπιλα η φουξξ(την ξεφορτωθηκαμε!)

εχθες εριξε την ροζ παει καια αυτηηηηηηη

και μειναμε με μια μπλεεεεε!!

καλ μεχρι μεδω?????????????????????????????

ερχεται τωρα ο κωστας και μο υφερνει την φουξ πιπιλα..ναι ναι αυτη που ητανε κατω στις γατες 7 ημερες και νυχτες..να την βρασω..την βρηκε λεει τι καλα!!! :shock::shock::shock::shock::shock::shock:

και ο μικρος την ειδε ..!!!!!!!!!!!!!!!

ειμαι υποχονδρια που την πεταξα.. :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΑΚΟΥΣΩ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ ΤΙ??????????????????? :shock::o:o:o:o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...