Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου νο44!Για να δω!Γίναμε "φέτες"???!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

κοριτσια ...θα αρχισω τα βαρια .....πολυ πικρα να τα βαζω μονη για υπνο....

ο μικρος να εχει κολλησει απο τις 7 στο στηθος ....τωρα κοιμηθηκε και επιτελους εβαλα και τον μανωλη .

πω πω με πονεσε το κεφαλι ....στεναχωρισα και το μαναρακι μου που τον φωναξα 1-2 φορες

αφησα και το μικρο να πλανταξει λιγο στο κλαμμα για να μην χαλασω την καρδουλα του μανωλη ....

μα νομιζα οτι τον εβαλα για υπνο και εκεινο βρηκε την ωρα να ξυπνησει μολις ειχα αρχισει να θηλαζω τον μανωλη ...ηταν πολυ σκληρο να τον ξανα παρατησω για τον μικρο ....τον θηλασα λιγο και μετα πιγα πηρα αγκαλια τον μικρο ννα θηλαζει εκεινος μεχρι να κοιμηθει ο Μ ...αλλα τον πηρε το παραπονο που δεν θα καναμε αγκαλιτσες και περιμενε να τον παω τον μικρο πισω .....μετα το πηρα αγκαλια και κοιμηθηκε αμεσως .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θελω κ γω ναρκωτικααααααααααααα :o:P:P:P:P:P:P

σημερα με το μικρο με εβγαλε απ τα ρουχα μου ρε παιδια

να κλαει γτ θελει να κοιμηθει κ να ΜΗ κοιμαται

το περισοτερο σερι που κοιμηθηκε ηταν το πρωινο σαρανταλεπτο :o:o:o:o ετσι εχω μεινει..

μιλαμε τα αυτια μου βαρεθηκαν να ακουνε τα κλαμα του..αααααααααα

ερηηηη μα τι εκπληκτικη φωτοοοοοοοοοοοοοοοοοοο.τεεεεεεεεεελεια..

φρα ποτε θα πας κρητη/?εγω 19-28 ιουλιου λες να σε πετυχω? :D

αργι φανατασικο μερος δειχνειιι

πολλες απουσιες σημερα.. :roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επισης..τα πισια μου γινα τελεια..τιποτε αλλο δε σας λεω..

με ειπε η θεια μου να αφησω το μικρο στη πεθερα για τη κυριακη για να παω ανετα στη ξανθη στη βαφτιση.

εγω δε θελω

αλλα ξερω πως αν αρχισει κ γκαριζει ο μικρος στο δρομο ολοι θα με λενε..γτ δε αφησες το μωρο στηπεθερα κτ

οκ το πολυ 6 ωρες θα λειψω αλλα δε ξερω αν θελω :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nα μαι κι εγω...

Σας διαβασα αλλα ο εγκεφαλος δε συγκρατησε και πολλες πληροφοριες...σκατομερα σημερα... :(:(:(

Ο Αλεξ εχει βαλει σκοπο της ζωης του να με αρρωστησει!!!! δεν υπαρχει αυτο το παιδι!!!! :?

Ρε παιδια μα πειτε μου ειναι δυνατον να ειναι ολη μερα μεχρι τις 7 το απογευμα με 1 αυγο;;;;!!!!!! κι απο τις 7 με 1 γιαουρτακι και 150μλ γαλα;;;;;!!!!!! :o

Ευτυχως τουλαχιστον ηπιε μετα τα 40μλ που αφησε η μπεμπα...απο τη ζηλια του πινει το δικο μου γαλα! χαιρομαι φυσικα γιατι μονο καλο του κανει,αλλα δε με φτανει ρε γαμωτο να του δινω περισσοτερο.. :?

Καλα δεν ειναι μονο το φαγητο που με παιδευει,αλλα μη σας ζαλιζω...

Σισσιω και Ερακι με ρωτησατε γιατι δε τον παω θαλασσα;;;; πως ρε κοριτσια να τα παω και τα 2 μονη μου;;;γινεται να κουβαλαω καροτσια,κουβαδακια,2 παιδια μονη;;;;; και οταν βουταω τον Αλεξ ή τον κυνηγαω σε ολη τη παραλια ποιος θα βλεπει το μωρο;;;;

Ο Μακης;;;; ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ!!!!!!! :twisted:

Α Ερακι τι τελειος ο Κωστακης στη φωτο!!!!! :x:x:x Δε θελει τελικα να κατεβετε Ελλαδα ε;;;; :(

Αφρο κι εγω μολις τους εβαλα για υπνο και τους 2 μονη...μηπως να του βαζει φωτακι το βραδυ;;; εγω παντως εχω και στους 2.. :roll:

Μιτσακι καμια ενοχληση τιποτα;;;; σε λιγες μερες κλεινεις τις 38 ε;;;; αντε να δουμε ποιες θα πεσουν μεσα! ;)

Αργυ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΟ ΧΩΝΙ!!!!!! :lol::lol::lol: Καλε τεραστιο ειναι!!!!! και ο Λουκακος τι καλος!!!!! :x:x:x

Θουλακι πισσια ε;;;;;;; =p~=p~=p~ εφαγα στη γιαρτη της Μαρθουλας και επαθα ζημια!!!! :P

Γιατι δε θελεις να τον αφησεις;;;λογω θειας ή επειδη ειναι καμποσες ωρες;;

Βρε πιες κανενα ποτηρακι κρασι μπας και νταγλαρει ο Παντελακος!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μολις εφαγα ενα πισι κ παω να πιω εξω στο μπαλκονι κρασι..

με μυρισες τονια ε?

δε ξερω γτ δε θελω να το αφησω :oops::oops::oops:

ρε τονια αληθεια καθε μερα τοσο λιγο τρωει? :cry::cry::cry:

αχ πουλακι μυ τι τραβας κ συ με τα 2...

θα ερθω εγω να κανουμε μαζι μπανακι..να λεμε τον πονο μας..εγω για το υπνο εσυ για το αφαγο ζημιαρικο αντρακι σου

αχ τι ομορφα αισθανθηκα οταν διαβασα οτι πινει το τερατακι σου το γαλατακι σου :x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τόνια και το μπουμπούκι μου έτσι κάνει μερικές μέρες, μια μερα όλη μερα ήταν με το πρωινό της (μία φέτα του τοστ με τυρί+γάλα), μία μπανάνα αυτά!!! :(

την έκανα την χαζομάρα μου: λέω στον άντρα μου:

Α.: θα σου πω αύριο

Μ. τι θα μου πεις?

Α. αν σου πω τώρα τι νοημα θα έχει να σου πω αύριο?

Μ. για πες

Α. έχει μια ταινία

Μ. οοοοο

ψάχνει να βρει και την βρίσκει..........τώρα την βλέπει μόνος του :evil::evil::evil:

είναι η The hills have eyes :-s:-s:-s:-sx_xx_xx_xx_xx_xx_x

Θούλη να αφήσεις τον Ντόντο λες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τόνια κανόνισε με την αδελφή της Θούλης να πας, η μία θα κυνηγάει τον Αλεξ και η άλλη θα προσέχει την μπουμπού!!! :idea:

Αφρο μόνη είσαι?

σε παρόμοια περίπτωση έβαζα πρώτα τον Λ. για ύπνο και μετά την Ρ.! ;)

αλλά μπράβο σε σας που θηλάζετε 2 παιδιά μαζί, εγώ δεν θα μπορούσα!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφρο σε καταλαβαινω..

αργι οχι καλε το θοδωρη..το μικρουλι..να αφησω γαλα μου

δηλ εσυ τι θα του ελεγες αυριο?ειχεμια ταινια χθες?

δε καταλαβα..ηπια το κρασι μου κ μαλλον θολωσα :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου ρε Θουλακι με τα πισια σου!!! :P

Α και η Μαρθουλα πινει καμια φορα αν ειναι εδω και περισεψει της μπεμπας! :P

Οταν ερθετε θα πηγαινουμε στανταρ γιατι θα αρχισω τη μειωση των αντλησεων,θα ειμαστε και πολλοι να με βοηθατε με το κουβαλημα!!! :D

Αργυ ναι ρε συ, η μια τον Αλεξ η αλλη τη μπεμπα κι εγω θα κανω τις βουτιες μου χαλαρηηηη!!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxaxaxa Αργυρώ! Τι ειναι θρίλερ?

Θουλάκι γιαβρί μου σε εχω δει σε φωτο του Σαυροπηγκουινακίου... :x:x Αλλα ηθελα να σε ξαναδώ.. Ουτε η Ιουλία φαινεται πουθενά και η Λένα κρυμμένη ειναι και η Χρυσα κρυμμένη ειναι.. Εγώ λέω να το αφησεις το μωρό να μην το ταλαιπωρήσεις σιγα το μακριά που θα πας. Για μας! Να μου φιλήσεις την πόλη μου κλαψ κλαψ!

Σας ευχαριστώ για την φωτο.. εχει πλάκα νομίζω..

Τονια δικιο έχεις ρε αλλά καμια φίλη δεν έχεις να ψηνεται και αυτη για θάλασσα? Καμιά ξαδέρφη?? Την κουνιάδα σου???? :lol::lol::P:P:P:P:P

Αχ παιδια εχω πρόβλημα με την ψυχολογία μου.. δεν παω καλά και με πιάνουν και κάτι ημικρανίες.. τρυπανε το κεφάλι μου... απο την πίεση πιστεύω..

Αφρο σε σκέφτομαι :YMHUG:

Ουφ.. πάω μπαλκονι ν ακαπνισω το δευτερο μου τσιγάρο.. ειναι 5 παρα 10 και ο μικρος θα ξυπνησει σε λίγο.. Λέω να τον πάω παιδική χαρά..

Φιλάκια σε όλες ! Καλό τριήμερο! :-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θούλη έτσι θα έλεγα: " α χθες είχε και την ταινία σου και την έχασες" :lol::lol::lol::lol::lol:

αν έκλαιγε η Ρ. την άφηνα για λίγο, έβαζα τον Λ. για ύπνο και του έλεγα να κάνουμε γρήγορα γιατί η αδελφούλα κλαίει και θέλει να κοιμηθεί!!!! ή έπαιρνα και την Ρ. μαζί την ξάπλωνα στο κρεββάτι του Λ. μέχρι να τελειώσουμε και μετά αναλάμβανα την Ρ.!!! ;)

συμπεθέρα θριλάρα και εγώ είμαι της κωμωδίας!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε ναι πινει και η Μαρθα!!!!Η ΔΕΛΤΑ της γειτονια σας!!!! :lol::lol::lol:

Ερη τη κουνιαδα μου;;;;;!!!! :o καλε θα μεινουν ορφανα τα παιδακια μου...γιατι δε παιζει, στο πρωτο μισαωρο θα εχω πεσει να πνιγω!!!! :lol::lol::lol:

5 το απογευμα ειναι εκει;;; καλα να περασετε στη παιδικη χαρα! :D

Αργυ εμενα μου αρεσουν τα θριλερ! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμπεθέρα γιατί δεν παίρνεις κανένα ΜΜΜ να πας στα μαγζιά να ξεσκάσεις λίγο? να πιείς ένα καφεδάκι? :YMHUG::-* .....στον Καναδά-Μόντρεαλ είναι η Φ1 αυτό το ΣΚ.!!

Τόνια πήγαινε με την πεθερά στη θάλασσα!!! :-p:-p:lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αργυ :lol::lol::lol::lol::lol:

ερη καλε ξεχασα.μερα εχετε..παω να αλλαξω προφιλ να με δεις ;):?

αχ κριμα που ακομα ειστε με το αντρα σου ετσι..

λες να το αφησω :oops:

ρε εχω 2 μπουκαλια τον 90 μλ..κ αυριο πρεπει να βγαλω κ για να βγαλω πρεπει 5 ωρε να μη θηλασω απ το ενα βυζο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε πανω κατω αυτο εκανα αργυρο στο τελος ....αλλα ειχε ερθει και η ωρα να κοιμηθει καλα το μικρο και επιασε .

ψαχνω το καρτ ριντερ για να βαλω και σημερινεσ αλλα δεν ...ξυπνησε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με τη πεθερα δε θα προλαβω καν να φτασω στη παραλια..θα εχω αυτοκτονησει απο πριν!!!! :lol::lol:

Θουλη να σου στειλω λιγο και για τον Παντελακο που εχω καβατζα;;;;; :lol::lol:

Παω να τη πεσω κοριτσακια μου γιατι εχω μεταμεσονυχτιο ξυπνημα!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ περιμένω να τελειώσει το θρίλερ για να κοιμηθούμε....πάμε πάντα μαζί, αυτά τα 11 χρόνια γνωριμίας μας!!!....

Θούλη βάλε φωτό στην ομάδα ρε συ....εγώ εκεί έβαλα και το......γκουχου γκουχου χωνί!!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπηκα να πω μια βιαστικη καληνυχτα!!

σας διαβασα κιολας να μην εχω μελετη το τριημερο! ;):lol:

ερη κ εγω για τσιγαρο θα βγω,αλλα εδω ειναι 12!κοιτα στον ουρανο..βλεπεις που ενωνονται τα κυματα του καπνου μας;;;!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

υποσχομαι να τις φωτογραφισω ολες το αλλο σαββατο στο παρτυ του γιωργου κ να στις βαλω να τις καμαρωσεις!! :D:D:D:D:D:D:D καλα...με τη βενη θα διαλεξουμε τις καλυτερες μας φωτο κ μετα θα μας αποκαλυψουμε!χα χα χα! :lol::lol::lol:

αργυρω τελειο το χωνι κ τεραστιο!ο λουκας ειναι κουκλος!!αλλα το χωνι πρωτη φορα το βλεπαμε γι αυτο μας επιασε τετοιος ενθουσιασμος! ;):D

θου τί να πω;;;το τριτο παιδκι σου δικαιουσαι να απαιτησεις να κοιμαται ΟΛΗ μερα! :evil:

ωραια τα πισια ε;;τί τυρι βαζεις;;εγω λεω να τον αφησεις στην πεθερα..μια φορα θα χαλαρωσειςκ εσυ..μην νομιζεις πως θα υπαρξει συντομα κ δευτερη!σκεψου το! ;)

οι ικοι μου μου ζητησαν να παρουν τριημερο τον γιωργο στη δραμα κ ειπα οχι..θα ξεκουραζομουν..θα δουλευει κ ο χ...αλλα 3 μερες ειναι πολλες..κ μαλιστα εκτος πολης το παιδι..χωρις εμενα..με τιποτα!

βγηκα με την κολλητη κουμπαρα μου!κ 10 με πηρε ο χ. οτι εκλαιγε ο μικρος κ με ζητουσε..ηρθα αμεσως..κ ορμηξε πανω μου κ ελεγε"ηρθε μανουλα,ηρθε μανουλα"κ ολο με φιλουσε :( το καημενο..

δεν ξαναβγαινω βραδυ..μονο νωρις απογευμα αν θελω μονη τελικα..

παω να συναντησω τους καπνους της ερης!

καλο βραδυ πανεμορφες!καλο τριημερο να εχετε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...