Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο 11! Τα πρώτα γεννητούρια!!!


Recommended Posts

kai egw auto lew kati asxeto alla kai oi 2 einai egwistes k thn plhrwnei to mwro...

emeis tha to poume 2 onomatakia..ena ston pethero mou k ena sto theio tou antra mou pou exei fugei ap thn zwh k to xei taksei o antras mou..tha ton poume ΓΑΒΡΙΗΛ-ΓΙΩΡΓΟ

emena mou aresei polu to konstantima.to elpida .eutuxia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Kαταλαβα...Ο ιστος ομως μαλλον ειναι κατι καινουργιο,ετσι;Ξερουε κατα ποσο ειναι εφαρμοσιμος σε θεραπειες;Και αν αξιζει να το κανουμε;

Οχι δεν ειναι κατι καινουριο παντα υπηρχε αλλα παντα ηταν το πιο ακριβο..

Εμεις θα το κανουμε στην steam health με δωρεα στη δημοσια τραπεζα..απλα τα παντα θα τα κανουν εκεινοι κ οχι εμεις..

Για το ονομα τωρα..ειναι μερικοι γονεις παππουδες γιαγιαδες που εχουν χοντρο κολλημα..

Εμεις λεγαμε αν κανουμε αγορακι θα το ονομασουμε Γιαννη κ οι δυο παππουδες..

Αν καναμε κοριτσακι Φρειδερικη κ θα την φωναζα Ερρικα..το δευτερο ονομα του πεθερου μου..

Τελικα η ζωη μς τα εφερε τουμπα κ ξαφνικα χασαμε το κουνιαδακι μου..ετσι εχουμε αποφασισει να το ονομασουμε Αλεξανδρο!!

Κανενας παππους κ καμια γιαγια δεν πηραν θεση..

Τωρα Beboulino απο ονοματα αλλο τιποτα..

Ερρικα οπως ειπα,Μαιρα,Βαλερια απο το Ειρηνη Χρυσοβαλλαντω,Μαριζα απο το Μαρια Ζωη,Κωνσταντινα,Ελπιδα,Δαναη.Λυδια...

Αυτα μου ηρθαν τωρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μιας κ λετε για ονοματα εγω τα εχω ταμενα τα κοριτσια μου στον αγιο σπυριδωνα.ετσι τη μια θα τη βγαλω σπυριδουλα κ θα τη φωναζουμε ΛΑΟΥΡΑ κ για την αλλη σκεφτομαστε να τη πουμε παυλινα απο το μπαμπα μου κ να τη φωναζουμε ΠΑΟΛΑ.μ αρεσουν τα ιταλικα ονομτα πολυ.ο πατερας του αντρα μου εχει ονομα που δε βγαινει σε γυναικειο.κ ο αντρας μου δε θελει να βγαλει της μητερας του κωνσταντινα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φιλεναδες..απο εχτες εχω λιγο τα χαλια μου..πονανε τα πλευρα μου πισω μεχρι την μεση και μπροστα..τοσο που εκλαιγα εχτες απο τον πονο ακομα και στον υπνο μου ποναγα..και τωρα παλι χαλιαα..το ειχα παθει και στον Χριστοφορο και νομιζα την γλυτωσα αλλα μπαααααα...εγω τα βλαστοκυτταρα θα τα δωρισω δεν μου φαινεται αξιοπιστο το συστημα με τις ιδιωτικες και στην πιο σοβαρη ασθενεια δεν μπορεις να τα χρησιμοποιησεις..δεν με πειραζει να πληρωσω μεταφορικα αλλα γιατι να πεταχτουν??Καλυτερα να βοηθησω..αφηστε που μου λεει ο αντρας μου ..αμα δεν τα θες οντως τα πετανε??Και μου μπηκε η ιδεα...τι τα κανουνε?Κρεμες??Απο ονοματα εμεις θα τη λεμε Mila..στο χριστοφορο εδωσα του πατερα μου και ο γιος του εκανε μετα απο εμενα παιδι και δεν ρωτησε καν αν θελει να ξαναβγει το ονομα...οχι οτι με νοιαζει αλλα μολις ξαναεμεινα εγκυος και μαθανε οτι ειναι κοριτσι λενε αααα θα βγαλεις τη μανα σου??Και λεω γιατι να τη βγαλω..εγω θα δωσω ολα τα ονοματα??Θα δωσουμε ενα που μας αρεσει και μιας και της πεθερας μου δεν μας αρεσει...την λενε Dragica θα το βγαλουμε Mila που το θελω τοοοσα χρονια...Mila Matijevic...ταιριαζει ονομα με επιθετο εε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια μου...Τι κάνετε? Μόλις έφυγαν τα ανηψάκια μου..με τρέλλαναν αλλα το ευχαριστηθηκαν...με ρώτησαν τα πάντα για το μωρό!! Ειδικά η μία κόλλησε και όλο ρωτάει πότε θα βγει αυτό το παιδί!!! :lol::lol:

Σοφάκι και Γιελιζ για τους παλμούς που λέγαμε...Χθες το πρωί ήταν 120 και το απόγευμα 97. Σήμερα το πρωί 114! Θα το παρακολουθώ και θα ενημερώσω τον γιατρό!

Σοφάκι περιμένουμε νεα σου!!

Δυο μέρες τώρα με ξυπνάει ο μικρός με λόξυγγα!!! :?:lol:

΄Κατερίνα να σας ζήσει το μωράκι!! Να είναι παντα γερό και καλότυχο..αντε και στα δικά μας τώρα!!

Ευτυχως που είμαι έτοιμη εγω... :?

Νίκη μου από ονόματα μ'αρέσει πολύ το Δανάη, Νεφέλη, Λυδία...

Εμείς θα τον βγάλουμε Στεφανο!

Εύη μου περαστικά σου...ελπίζω να νιωθεις καλύτερα!!

Άννα μου από Σπυριδούλα Λαουρα?? Λιγο άσχετα μου κάνουν χαχαχα!!!

Μαίρη μου τι να πω για την βάφτιση? οτι να'ναι οι γονεις!!

Για τα βλαστοκύτταρα που λέτε τώρα...στην Κύπρο προωθούν περισσότερο τις ιδιωτικες τράπεζες...Ο γιατρος μου δεν μου είπε για συγκεκριμένη εταιρεία απλά μου έδωσε διαφημιαστηκά από όλα και μου είπε να μελετήσω το θεμα..Μετα από συζήτηση που κάναμε καταλήξαμε να τα φυλάξουμε σε ιδιωτική.Και μας τόνισε ότι μπορεί να τα χρησιμοποιησει και το ίδιο το παιδί. Βασικά καταλάβαμε ότι είναι καλό έστω ενός από τα παιδιά σου να έχουν φυλαχθει..Ειναι 2000 ευρω και για ιστο και για αίμα..αλλα τα δίνεις σε δόσεις...Ειπαμε να το κάνουμε..και μακάρι να είναι αχρείαστο!!

Τι θα κάνετε σήμερα? Εμείς...βασικά εγώ τίποτα!! Στο σπίτι...ψιλοβρέχει κιόλας!! Ο καλός μου βλεπει φόρμουλα κι εγώ βαριέμαι!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα αγαπημενες μου!!!!Τι κανετε?Εμεις ποοολυ καλα!Πηγαμε γιατρο,εφημερευε ομως κ ειχε πολυ κοσμο κ ετσι μονο υπερηχο καναμε.Μεγαλωσαμε παρα πολυ.Γιναμε 2800 κ 2550.Αυριο παλι για nostress κ να ορισουμε ημερομηνια.Τελικα δεν ορισαμε σημερα.Οι συσπασεις κ τα πονακια υποχωρησαν κ ετσι ειπαμε αν το καταφερουμε να το παμε μεχρι τελη εβδομαδας κ οχι Τριτη.Η αληθεια ειναι οτι το ηθελα κι εγω αυτο :D:D Βεβαια καθως η μια ζουζου ειναι αρκετα χαμηλα με προειδοποιησε οτι ανα πασα στιγμη μπορει κ να σπασουν τα νερα :shock: αλλα ειπα να το ρισκαρω.Αυτο που μας απασχολει ειναι οτι ο καλος μου αυριο φευγει Αθηνα κ γυρναει Τριτη βραδυ κ αγχωθηκε μολις το ακουσε.Δε νομιζω ομως να συμβει κατι τετοιο γιατι σημερα τουλαχιστον νιωθω πολυ καλα εν αντιθεση με τις προηγουμενες ημερες.

Επειτα πηγαμε για καφεδακι γιατι ειχε πολυ καλο καιρο (βεβαια τωρα ριχνει καρεκλοποδαρα) κ μετα για φαγητο στα πεθερικα κ απο το πρωι τωρα μαζευτηκα!

Αννα μην αγχωνεσαι,υποσχομαι οταν γεννησω να σας ενημερωσω αναλυτικα για τα παντα ;)

Μαρακι παρακολουθησε το 1-2 μερες κ μετα παρε τηλ τον γιατρο σου.

Ευη μου προσπαθησε να ξεκουραστεις...

Καλα βρε Μαιρη μου,τι γονεις ειναι αυτοι?Ελεος!

Για τα βλαστοκυτταρα εμεις δεν το σκεφτηκαμε καν για ιδιωτικη,περα απο τα υπερογκα ποσα που πληρωνεις,οι πιο πολλες ειτε λειτουργουν παρανομα ειτε με ελλιπη μεσα απ'οτι εχω διαβασει κ ακουσει.Σε δημοσια λοιπον οπου γινεσαι κ εφ' ορου ζωης ληπτης κ τα εξοδα αποστολης ειναι 20 ευρω,κ 15 ευρω τα παραλαβης.

Κ τελος για ονοματα που λετε,μιας κ θα τις βαφτισουμε κ μεσα στο καλοκαιρι,ειπαμε Κλειτω κ Ελενα.Απο τις γιαγιαδες μας,αλλα μας αρεσουν κιολας!!

Λοιπον σας αφηνω να ξεκουραστω κ τα λεμε παλι αργοτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφάκι μου πολύ καλά τα νέα σας!! και ομορφα τα ονοματα σας...Λογικό να αγχωνεται ο άντρας σου...να μην κουραστεις αυτες τις μέρες που θα λείπει για να μην προκύψει κάτι!!!

μεγαλωσαν τα κοριτσάκια σου!!! αντε όλα καλά θα πανε...

Καλη ξεκούραση!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!Μολις γυρισαμε!Πηγαμε για φαγητο σε μια παραλιακη ταβερνα και μετα για καφεδακι.Εσκασα απο το φαϊ!Εφαγα και γλυκο,ηπια και φρεντοτσιννο και τωρα ειμαι ετοιμη να εκραγω... :lol:

Ευη μου περαστικα!

Σοφια πολυ καλα τα νεα σας απο τον γιατρο!

Συμπεθερα παρακολουθησε το αυτο με τους παλμους.Μηπως ειναι απο το γιουτοπαρ;

Για τα ονοματα τωρα:θελουμε ενα αρχαιο Ελληνικο-εχω κολημμα με τα αρχαια ονοματα...Αλλα τα Νεφελη,Λυδια που αναφερατε και που αρεσουν και σ'εμενα πολυ,εχουν πολυφορεθει τελευταια.Τα υποκοριστικα δεν μου αρεσουν ΚΑΘΟΛΟΥ θελω να φωναζουμε το παιδι με το ονομα του ατοφιο!Και νευριαζω που και εμενα μου εκοψαν το ονομα μου και τωρα το εχω συνηθισει και δεν μπορω να το αλλαξω. :evil: (Ανδρονικη).

Σκεφτομουν τα εξης:Αλκηστη,Ιοκαστη,Σιμωνη(γιορταζει του Αγιου Συμεων),Αριαδνη(αν και συνηθισμενο),Ιφιγενεια,Ερατω,Ηλεκτρα(και αυτο συνηθισμενο πλεον),Αλκυνοη.Πως σας φαινονται;Δεν μου ερχονται αλλα.Ειπαμε θα κανουμε μια λιστα με τον αντρα μου και θα αποφασισουμε. :roll:

Μαλλον θα ξαπλωσω τωρα λιγο γιατι νυσταξα απο την πολλη μασα! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σοφακι τα κοριτσια σου εγιναν ολοκληρες δεσποινιδες καλε;μια χαρα.προσοχη κ λιγες μετακινησεις ε;

μαρακι οι ανεβασμ σφυγμοι ειναι στανταρ απο γιουτοπαρ,αλλα πιεση μετρας;οπωσδηποτε καθε μερα πρεπει.οσο για το ονομα ναι,το σπυριδουλα το χουν κανει λαουρα,ραλου,λωρα,σισσυ.ε!οσο να ναι το σπυριδουλα ειναι λιγο βαρυ για κοριτσι.

φιλακια κ σ ολες τις υπολοιπες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σιγα να μην καταφερνα να ξαπλωσω με τοσο φαγητο! :lol: Μου ερχοντουσαν ολα πανω!Και σηκωθηκα!

Εχω καλα νεα!Σημερα το γιουτοπαρ δεν με πειραξε καθολου! :D

Αννα οντως το Σπυριδουλα ειναι λιγο βαρυ για κοριτσακι.Το Λωρα ειναι πολυ ωραιο!Το Παυλινα ειναι πολυ ωραιο ονομα,εγω δεν θα το αλλαζα με κατι αλλο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GEIA SAS KORITSIA!!!!!!!!!!!!SOFAKI POLY WRAIA TA NEA SOU APO TIS ZOUZOUNES.....ANTE STO TELOS THS EPOMENHS EVDOMADAS EKTOS APROOPTOU VEVAIA THA EINAI STHN AGGALITSA SOU.....TI TELEIA!!!!!!!!!!ME TO KALO!!!!!!

BEBOULINO MOU POLU SE TALAIPWREI AYTO TO XAPI E????YPOMONH KORITSAKI MEXRI POTE THA TO PERNEIS??????

AX KORITSIA VRHKA TELIKA MIA KOUNIA POU MAS ARESEI PARA POLY(ARESEI KAI STON ANTRA MOU POLY) THN EXEI KAI PRIOSFORA STA 299 EURO MAZI ME STRWMA KAI PROIKA.....EINAI POLY GLYKA THA PAME APO KONTA NA THN DOUME!!!!GIUPI!!!!!!!!!!!!! :D:D:D

DEITE

http://www.anatello.gr/cart/product.php ... e=1&mCat=2

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολυ ωραια η κουνια Χριστινα και γινεται και κρεβατακι προεφηβικο. ;) Την ειχα δει και εγω!

Το χαπι ευτυχως το ψιλοσυνηθιζω...Ελπιζω να συνεχισει ετσι. :roll: Δεν ξερω ποσο θα το παιρνω ακομα,λογικα μεχρι τον 8ο,για να ειμαστε σιγουροι.Δεν ξερω κιολας,θα την ρωτησω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νικη μου καταρχην η επιδραση του χαπιου σιγα σιγα δε θα σ επηρρεαζει.αλλα μπορει κ να μη χρειαζεται να το παρεις κ για καιρο.μπορει απλως να ηταν μια εξαρση αυτη τη περιοδο κ να μη σου παρουσιαστουν αλλες συσπασεις.

εμενα σπανια παρουσιαζονται.μπορει να ειμαι 6-7 μερες οκ κ μετα να; με ταλαιπωρουν για1-2 μερες.θα σου πει ο γιατρος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρε φοβαμαι και να το σταματησω γιατι οι συσπασεις μου ηταν πολλες. :roll: Μιλαμε για ανα 5 λεπτα...Οχι για 4-5 την μερα...Θα την ρωτησω και θα δουμε πως θα κινηθουμε.Ακομα και τωρα με τοσα χαπια εχω 2-3 την ημερα. :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

2-3 δεν ειναι τιποτα.μην ανησυχεις.ειναι απολυτα φυσιολογικο.θα σε παρακολουθησει ο γιατρος κ μετα θα σου πει τι να κανεις.ποτε εχεις ραντεβου να σε ξαναδει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NAI EINAI POLY OMORFH ONTWS....

NA SAS RWTISW VRE KORITSIA...AYTA TA STRWMATA POU DINOUN MAZI ME THN KOUNIA EIANIA KALA???H THA XREIASTEI NA TO ALLAXW???SE EYTO TO KREVATAKI LEEO OTI EXEI STRWMA APO KOKOFINIKA KAI ELATIRIA...ORISTE H PERIGRAFH...EINAI KALO PISTEVETE H THA KANEI KAMIA ZHMIA STO MWRAKI??

Tο στρώμα DELUXE χαρακτηρίζεται ως ένα σκληρό ορθοπεδικό στρώμα λόγω της τεχνολογίας των χαλύβδινων ελατηρίων τους και της ειδικής μόνωσης του κοκκοφοίνικα καθώς και της σταθερότητας που του προσφέρει το καπιτονέ ύφασμα με τη λευκή βάτα.τεχνικά χαρακτηριστικά1. Eλατήρια από χάλυβα ειδικά επεξεργασμένα για αντισκουριακή δράση πάχους 2,3 mm και 108 τεμ. ανά τ.μ.2. Kοκκοφοίνικας ειδικό μονωτικό υλικό που τοποθετείται επάνω στα ελατήρια και προέρχεται από τις ίνες περιβλήματος της καρύδας.3. Bάτα λευκή υποαλλεργική.4. Ύφασμα καπιτονέ. H απόκλιση +/-1cm λόγω χρήσης φυσικών υλικών, που μπορεί να υπάρξει, δεν μπορεί να επηρεάσει τη σωστή λειτουργία του στρώματος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν εχω κλεισει ραντεβου.Κανονικα σε 3 εβδομαδες ειναι να παω,αλλα συνηθως την παιρνω και τηλ.στο ενδιαμεσο γιστι ολο και κατι θελω να ρωτησω. :lol: Σε λιγες μερες θα την παρω να της πω πως παω να δουμε τι θα μου πει.Ευτυχως παντα την βρισκω στο τηλ.και οποτε την χρειαστω ειναι εκει για μενα.Νοιωθω μεγαλη σιγουρια με αυτη την γιατρο.Ευχομαι να ειναι τοσο καλη και στην γεννα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινακι,καλο φαινεται το στρωμα.Δεν νομιζω να κανει ζημια στο μωρο,ειναι μελετημενα αυτα.Αν και εγω προτιμω χωρις ελατηρια γιατι εχω το ιδιο και για εμας και ειμαι ευχαριστημενη.Δεν ασκει καθολου πιεση στο σωμα.Αυτο με το λατεξ και τον κοκοφοινικα που ελεγα και χθες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να'μαι πάλι κι εμένα...ήρθαν κάτι φίλοι να μας καλέσουν στο γάμο τους και τώρα εφυγαν...

Για τους παλμούς που λέτε δεν πιστεύω να είναι από το γιουτοπαρ γιατι τόσο καιρό τα παίρνω και δεν ένιωθα τόση ταχυκαρδία όσο τώρα...Πίεση μετραω και ειναι μια χαρά...ισα ισα που κάποιες φορές είναι και χαμηλή!!

Συμπεθέρα είδες? Σιγά σιγά θα τα συνηθίσεις τα άτιμα..Απο ονοματα που έγραψες μου αρέσει το Ιφιγένεια και ακόμα πιο πολύ το Ερατώ!!

Και τα γιουτοπαρ να μην αγχώνεσαι..και να χρειαστει να τα συνεχίσεις κανά μήνα ακομα τόσο το καλύτερο για τις συσπάσεις!

Τιτίνα μου ωραία η κούνια!!

Οι άλλες κάνετε βολτούλες? Κάντε και για μένα που βαρέθηκα!!!

Φιλιά σε όλες...θα τα πούμε αύριο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eιχα παει και στα "Ανατελλω".Εχουν εξισου καλη ποιοτητα με τα ΗΡΑ.Σιγουρα θα βρεις κατι. ;)

Επιασε βροχη! :shock: Ευτυχως προλαβε ο κηπουρος να καθαρισει τον κηπο-ζουγκλα! :lol:

Συμπεθερα καλο απογευμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tροφές πλούσιες σε μαγνήσιο είναι μεταξύ άλλων το ψωμί ολικής αλέσεως και τα δημητριακά με 100% βρώμη ,τα φασόλια, λαχανικά όπως σπανάκι, μπρόκολο, καλαμπόκι, φρούτα όπως σταφύλια, μπανάνες και χουρμάδες και ξηροί καρποί όπως αμύγδαλα, κάσιους, αράπικο φιστίκι και καρύδια. Η κατανάλωση νερού μπορεί επίσης να αποτελέσει μια αξιοσημείωτη πηγή μαγνησιου

νικη δες ποιες τροφες δινουν μαγνησιο κ βοηθουν να μην εχουμε συσπασεις

μαρακι αφου η πιεση σου ειναι οκ,τοτε ενταξει.τωρα η καρδια μας εργαζεται πιο εντατικα

τιτινα εγω στρωματακια πηρα ξεχωριστα απο τη κουνια.απο τη μιντια στρωμ.θελει ιδιαιτερη προσοχη το στρωμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω Αννουλα!Ειδικα το σπανακι και τα κασιους τα λατρευω!

Το στρωμα οντως θελει προσοχη.Αλλα επειδη γινεται και χαλια με τσισα,γαλατακι κλπ,δεν θελω να παρω και πολυ ακριβο,να μπορω να το αλλαξω.Ποσο τα πηρες τα δικα σου;Ειναι με ελατηρια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • @Elli13 κοριτσιιιιιι μμμ τι καλααα!!!! Ήμουν σίγουρη ότι θ ήταν όλα καλά! Το σώμα σου θυμάται και ξέρει ακριβώς τι πρέπει ν κάνει!!!! Αχχχχ ακούσαμε την πρώτη καρδούλα !!!❤️❤️❤️ ποσό είσαι τώρα;;;  Εγώ η θ πάω τη Παρασκευή η από βδομάδα! Μ είπε ο γιατρός καλυτερα από βδομάδα γ ν ακούσουμε σίγουρα καρδούλα αλλά εμένα ο άντρας θ λείπει σε ταξίδι! Όποτε λέω ν πάω τη Παρασκευή κ αν δν ακούσουμε δν θ αγχωθώ ΔΕΝ ΘΑ ΑΓΧΩΘΩ ΔΕΝ ΘΑ ΑΓΧΩΘΩ και θ ξαναπάω από βδομάδα που θ γυρίσει ο συζυγος! Πιστεύω πως όλα είναι καλά , έδωσε το σήμα του το μικρακι μ με τις ναυτίες π έχω!  @Naty @Θέτις Κ. @Girly είμαστε οι επόμενες ❤️❤️
    • Έλα ντε ; Και εγω αυτό αναρωτιέμαι ήπια 600ml ζαχαρονερό είναι δυνατόν να είναι τα ίδια όρια ;
    • Κορίτσια δεν θα παρω τηλ θα περιμένω και την άλλη φορα τα ίδια έγινε με τον θυρεοειδή και ειχα πανικοβληθεί δεν μου απάντησε ποτε στο μήνυμα μου άσε που ντράπηκα κιολας που του εστειλα μνμ στο κινητό του χωρις μου το δώσει ο ιδιος.. έτρεχα από μόνη μου σε ενδοκρινολόγο μεγάλη βδομαδα τελευταία στιγμή να βρω γιατρό να με δεχτεί  και αποτελέσματα ήταν να μην δώσει καν σημασία στην τιμή του θυρεοειδή  Δεν μου είπε ποτε να του στέλνω αποτελέσματα από εξετάσεις και απο την μια το καταλαβαίνω δεν είναι ιδιώτης να το εχω όποτε θέλω στο τηλέφωνο.. το ήξερα ότι θα γίνει αυτό από την στιγμή που πήγα σε δημόσιο νοσοκομείο 🤷‍♀️
    • Όμως αυτά είναι τα όρια της καμπύλης των 75! Πώς γίνεται να είναι ίδια και για τα 100? Νομίζω κι εγώ να πάρεις να ρωτήσεις, εγώ τουλάχιστον θα ρώταγα και μη σε νοιάζει τι σου είπανε για επείγοντα! 
    • Έλα μπράβο κορίτσι μου όλα καλά πηγαίνουν με το μωρακι σου ήθελε λίγο το χρόνο του η καρδούλα ήταν νωρίς για αυτό 🥰 εγω είμαι με τον αντρα σου 100% τώρα να σου την αλήθεια έχει δίκιο επειδή πάνω κάτω ήμουν στην ίδια κατάσταση με εσενα θέλεις βοηθεια έστω να περάσεις ο πρώτο τρίμηνο σίγουρα θα πάρεις το παιδάκι σου αγκαλιά και εγω την επαιρνα και την παίρνω ακόμα που έχει πάει 12 κιλά αλλά στην αρχή τουλάχιστον προσπαθούσα να μην την παίρνω με το παραμικρό αγκαλιά συνήθως καθόμουν στον καναπε και μου την έδινε η μαμα μου όποτε με χρειαζόταν  Με το καλοοοοο 🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...