Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΡΕΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΝΟ2


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 936
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ρε φιλεναφδα...χειμμαρος εισαι..γουλη για σενα λεω..

πωπωπ..και τα λες και ωραια η ρουφιανα...

κουτι ισον πιπι, και οχι πουλι για μας επανω..

στα ποντιακα...

το πουλι ειναι το τορτορι και τα αλλα τα κακαλα...

ειμαι δουλεια..

πλακα κανεις που σε αρρωσταινουν το παιδι;;

ολα θα στρωσουν γιουλη..και την υγεια σουθα βρεις και ολα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου και σένα Γιούλη,ευχαριστώ για το καλωσόρισμα!Όσο για τη Θεσ/νίκη μη στενοχωριέσαι!Είναι καταπληκτική πόλη και αν ξετσουδίσεις λίγο θα δεις ότι θα τη λατρέψεις!Είμαι μισή θεσσαλονικιά απ'τη μεριά της μαμάς και έτυχε να ζήσω κι εκεί 3 χρόνια σχεδόν και έχω πολύ όμορφες εντυπώσεις!Είναι βέβαια πολύ διαφορετικοί οι άνθρωποι και η κουλτούρα τους από εμάς εδώ στα νότια που είμαστε λίγο σε ένα δικό μας πλανήτη θα έλεγα και δε χαμπαριάζουμε από κρύα και βροχές αλλά αν τους μάθεις και δικτυωθείτε σιγά σιγά θα δεις που θα σ'αρέσει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλή βδομάδα!!!!

Καλέ πήρατε μπρος και δεν τις μαζευετε τις γλώσσες τωρα πια ε; Πωπω.... τι να πρωτοπώ και εγώ η κακομοίρα!!!! Καλέ τί λέτε στην κοπέλα οτι θα την πιάσει κατάθληψη;;;; Μην τις ακούς Μαρία! Επειδή αυτές την είχαν από πριν την δόση τους δεν σημαίνει πως όλοι την πατάνε! :lol::lol: Εκτός αν είσαι και εσύ λιγουλάκι φευγα! :lol::lol::lol:

Τονια μου ευχαριστώ πολύυυυυυυυ!!!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Μαράκι από Βενιζέλειο δεν ξερω τί παίζει (γέννησα ΠΑΓΝΗ) αλλά έχει πάει εκεί ο γιατρός μου ο

Δημοσθένους ο οποίος είναι αστέρι!!!!! Τον δικό σου δεν τον ξέρω. Βέβαια να σου πω την αλήθεια αν αποκτήσω και άλλο μωράκι θα ξαναπάω ΠΑΓΝΗ... μου αρεσει καλύτερα το σύστημα εκεί....

Ευα μου μπράβο στις κουκίτσες σου!!!! Είμαι σίγουρη οτι θα ήταν οι καλύτερες!!!!! ;)

Σωσωκα την Τετάρτη που θα σε δω θύμησέ μου να σου αφιερώσω ένα τραγούδι που νομίζω θα σου αρέσει.... [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif]

Γιουλάκι μου γλυκό καλέ μην πεφτεις.... πήγαινε στα παλιά σου τα λημέρια .... κάνε τις βολτίτσες σου και όλα θα στρώσουν! Οσο για τα πεθερικά τι να πω;;;; Αχχχχ... υπομονή.... βάλε και τον αντρα σου να τους την λέει καμιά φορά... μην φαινεσαι πάντα εσύ η παράξενη!

Να μου φιλήσεις τα κουκλιά σου!!!! Και ναι! Την επόμενη φορά καφέ στο σπίτι σου! Κάνε μας τα εισητήρια, κλεισε μας ενα υπερπολυτελές ξενοδοχείο για τουλάχιστον 1 εβδομάδα και ήρθαμε!!!! :lol:

Τετάρτη απόγευμα στο μποουλιννκ!!!!! Ωραία!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσουδια μου !!!!

επειδη βλεπω πιασαμε τις αφιερωσεις κ τα τραγουδακια ..παρτε κ ενα απο εμενα !!! Το λατρευω λεμε !!!

φιλια τα ξαναλεμε αργοτερα γιατι η αριαδνη με τραβαειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

http://youtu.be/_RZwRuXZtX4

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια και απ ομας..μαριλου σε ευψαριστω για το τραγουδι..μπα..θα μας κανεις την τιμη να ερθεις;;

ανν να ξερεις οτι η μαριλου λεει οτι θα ερθει και μετα...βγαζει τα ματια της και κλεινει και το κινητο..ευτηχως που θα παρει αναβολη το παιδι 1 6μηνο.

θα παμε για μπανιο σημερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά Σωσω δεν ντρεπεσαι να με κατηγορείς έτσι;;;;;; φτού σου! :lol:

Να νομίζει η κοπέλα πως είμαι και σεξομανής! Ασε που το κινητό το έχω σχεδόν πάντα κλειστό γιατί είμαι μαλωμένη μαζί του! χαχα! Α! Το άλλο το καλό;;;;; Ειπα στον Γιώργο οτι ετοιμάζουμε συνάντηση και θέλει και εκείνος να έρθει! Εγώ του είπα οτι και καλά δεν υπάρχει πρόβλημα αλλα δεν θα είναι κάποιος αλλος αντρας εκεί και το σκέφτηκε.... δεν νομίζω να έρθει..... το πολύ πολύ αν ερθει να τον χώσουμε να προσέχει τα παιδία! :lol::lol::lol:

Μαράκι μου τώρα μόνο είδα το θέμα που είχες ανοιξει.....

παρόμοια περίπτωση με εσένα ηταν και μια γνωστή μου οπου χωρίς γάμο αναγνώρησε ο "αυτός" τελος πάντων το παιδί μετά από 20 μήνες!!! :shock::shock: Με δικηγόρο έβγαλαν και διατροφή κανονικά και τις ημέρες που δικαιούται να βλέπει και αυτός το παιδί. Μην σε στεναχωρεί καλή μου τίποτα.... εσυ και το μωράκι σου να είστε καλά και η οικογένεια σου που σε στηρίζει... όλα τα υπόλοιπα είναι λεπτομέρειες.... λεπτομέρεις βέβαια που χρειάζονται όμως.... θα τα κουβεντιάσουμε και από κοντά και θα σου πω και λεπτομέρειες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσωωωωωωωωωωωωωωωωωω..... επειδή αγαπας την δουλειά σου! Αφιερωμένο!

Eγώ θα της αφιέρωνα την "Κορνηλία-όμορφη μικρή τσομπάνα..." της πάει πιο πολύ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μαι και γω....! τι κανετε σημερα κοριτσακια ??? εμεις ειχαμε αρκετη γκρινια το πρωι μεχρι τις 3 που καναμε ενα μπανακι και επεσε ξερος το καλο μου!!!

Μαρακι ουτε εγω τον ξερω τον γιατρο, εγω γεννησα στο μητερα. Γενικα για το βενιζελειο δεν εχω ακουσει και τα καλυτερα...αλλα αφου ειναι γνωστος ο γιατρος δεν θα εχεις προβλημα νομιζω... οσο για τα κιλα μην αγχονεσαι καθολου, εγω πηρα 11 και τωρα δεν εχω κανενα, απο τον δευτερο μηνα μπηκα στα τζιν μου... το μονο που μενει και θελει προσπαθεια ειναι αυτο το ερμο το σοσιβιο που θελει κοιλιακους για να στρωσει και δεν ειναι το σπορ μου :lol::lol:

εγω θα ερθω στην επομενη συναντηση που φανταζομαι δεν θα αργησει πολυ. φιλια και καλα να περασετε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

όχι βρες μου έναν άνθρωπο που να είναι το φόρτε του οι κοιλιακοί!!!!τι να κάνω θα ασχοληθώ αργότερα και με αυτό γιατί τώρα έχω άλλα στο μυαλό μου όπως αυτές οι κλωτσιές που τρώω στο στομάχι και είμαι όλη μέρα με μια δυσφορία ενοχλητικότατη!!!!Όταν λέτε απόγευμα τι ώρα εννοείτε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατα τισ 6,30 εκει ειναι καλα;;;

ρε μαριλου..να ερθει ο ανθρωπος..παναγια μου..αλλα αν αρζχιζουμε και λεμε για σερβιετες και αι λαινερ μη παρεξηγηθει..

ας ερθει ο ανθρωπος..παναγια μου.να μας δει να ησυχασει..

καλε σας ευχαριστω για τα τραγουδια..ωραιοι οι τσοπανα ρειβ..

σακουλ πως ειναι η μεγαλη;;καλυτεραα;

πηγαμε για μπανιο..γυισαμε..και παρασκ απο τωρα σας το λεω το απογ θα ξανα παω για μπανιο..καλως εχοντων των πραγματων

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κ απο την αφεντια μου ..

σωσω πηγατε μπανιο ε ? πολυ θα ηθελα να τα ειχαμε καταφερει κ μεις αλλα ο Νικος μπηκε εφταμιση παρακαλω στο σπιτι απο τις εφταμιση το πρωι που εφυγε ..οποτε τζιφος ..πρεπει να ηταν ωραια ομως ..

Για την συναντηση της τεταρτης μια χαρα μου φαινεται το εξιμιση ..να ρωτησω εσας που εχετε ξαναπαει ..παρκιγκ εχει εκει η ψαχνομαστε ? σορρυ για την εμμονη μου μ'αυτο το θεμα αλλα οταν κουβαλαω κ το τσουρμο με καιει..

ειμαι πτωμα φταιει κ αυτη η ριμαδοζεστη ..η μικρη μας εβγαλε κ το 14ο δοντι κ μαλλον συνεχιζει ακαθεκτη ..αντε να τελειωνει κ αυτη κ εμεις ..

καλε βαλτε κ αλλα τραγουδακια ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχ..παθατε πλακα με τα τραγουδια,ε;;

παιδια..ωραια η σπανακοπιτα της αντωνιας..να τηε πειτε να σας κανει αμα παμε σπιτιτ της..

παρκιγκ εχει απο δω και απο κει.μη φανταστιες οτι θα ψαχνεις 1 ωρα..αλλα θα βρεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ευα εγώ στα Μακ Ντόναλντς παρκάρω οταν πηγαινω εκει! ;) Με γεια και το δοντακι σας!

Εμενα ο μικρός εκανε τον χειρότερο υπνο χθες και μάλλον ετοιμαζεται και εμας κανανα δόντι....αχ Παναγια μου να τα βγαλει να ησυχασουμε!

Σωσω μαλλον δεν θα ερθει αλλα μου το λεει για σπάσιμο! Αν πάλι ερθει τί να πω; Κακό του κεφαλιού του! :lol:

Ελσακι αντε να σας δούμε την επόμενη φορα!!!!!! Ο μικρός σου είναι γλύκας!

Καλε Τόνια! Που βρηκες σπανακι τετοια εποχή;;;;;; Το φυλλο το ανοιξες μόνη σου;;;; Μπραβο εσυ νοικοκυρούλα μου!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γκουντ μορνινγκ χερακλιον!!!! :P

Να να μερακλωσαμε μια παρτη και αρχισαμε τις αφιερωσεις!!!! :lol:

Ναι καλε να σας κανω!!! μονο να μου το πειτε κανενα μηνα πριν να το προγραμματισω...τοσο καιρο παλευω να καταφερω να κανω μια της Γιωργιας που της την ειχα ταξει και παλι ψιλοσκατα την εκανα απο το ζορε!!! :roll: Η επομενη θα ειναι καλυτερη φιλεναδα! ;)

Μαρακι ναι ρε αλλη εννοια δεν ειχες τωρα απο τους κοιλιακους!!!! :P

Μαριλου πεθανα με το Γιωργη σου!!! :lol::lol::lol: καλε ναι πες του να ερθει...θα του βρουμε καλη δουλεια να ακνει να μη βαριεται να ακουει για σερβιετες που λεει και η Σωσω!!! :lol::lol:

Ευακι εγω συνηθως βρισκω και παρκαρω απ'εξω τις καθημερινες,αλλα και τα μην εχει βρισκεις μωρε εκει τριγυρω..τα Σ/Κ εννοειται οτι δε βρισκεις ουτε για πλακα! :?

Αυριο 6:30 λοιπον;;; καλα εγω με βλεπω κατα τις 7 μεχρι να ταισω το μπεμπιδιο και να αρμεχτω..

Καλως τη Μαριλου! ναι καλε μονη μου...το πηρα απο το σ/μ!!!! :lol::lol::lol: σπανακι βρηκα λιγο στο σ/μ αλλα μου ειπαν οτι τελος πλεον γιατι δεν ειναι της εποχης..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κορες !

ενταξει λοιπον εκτος απροοπτου αυριο θα τα πουμε ..κραταω βεβαια κ μια πισινη ελπιζω να τα καταφερω τελικα να πιω ενα καφε σαν ανθρωπος .. :roll:

Σπανακοπιτες ακουω κ μου τρεχουν τα σαλια ..βρε σεις ..προσπαθω να χασω κιλα ..κ σεις μου γραφετε σπανακοπιτες κ τα τοιαυτα ..θα φουνταρω πρωι πρωι .. :lol::lol:

αντε παλι η μπουλουκα γκρινιαζει ..βλεπετε εκανα το λαθος - δεν ξερω αλλα μου φαινεται ..- κ την προηγουμενη εβδομαδα την πηγα στον παιδικο να παιξει λιγο γιατι ηθελα να μιλησω με την ιδιοκτητρια ..παιδια τρομαξα να την μαζεψω μετα ..Μεχρι τωρα ναι μεν την επαιρνα μερικες φορες μαζι μας αλλα δεν την κατεβαζα απο το αμαξι ..τωρα ομως που ξερει τι κανουν κ που πανε οι αλλες εχει λυσσαξει το σκατουλακι ..

τεσπα ..παω να την ταισω κ θα τα πουμε αργοτερις

Μαριλου πες βρε στον ανθρωπο να ερθει ..μην νομιζει κιολας οτι ειμαστε σνομπαριες .. :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωχ τι είναι αυτό;;;

Δε το είχα ανακαλύψει!!!

Ανήκουμε και εμείς εδώ … σωστά;;;

Πάω να διαβάσω τα νέα σας!

(όσα προλάβω δηλαδή…)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααα!!!!!!!!

καλως το ειρηνακι, αντε μας βρηκες τωρα που γιναμε πολλες...

ευχαριστω Μαριλου μου!!!την επομενη θα ερθω σιγουρα...

μαρια μεγαλωσε το ζουζουνι σου και σου δινει γερες κλωτσιες εεε? ειναι δυσκολο διαστημα αυτο, υπομονη και ειναι και η ζεστη.... πω, πω θα ζοριζεσαι αγρια αλλα οταν θα ερθει η λιονταρινα σου θα τα ξεχασεις ολα! ποτε εχεις πητ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...