Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΡΕΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΝΟ2


Recommended Posts

Σαββατο απογευμα οκ ειμαστε προς το παρον ..αντε να δουμε τις υπολοιπες ..μωρε λογικα η αντωνια δεν θα εχει τρεξιμο ? θα ερθει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 936
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

νομιζω οτι δε θα ερθει ..ας μας .πει..αν δεν ερθει θα κανονισουμε αλλη μερα..

ρε παιδια που ειναι η πυλη βηθλεεμ;;

δεν εχω ιδεα..

ξερω περιπου αλλα οχι ακριβω.ς.που εχει θεατρο εκει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Εχω τρελα νευρα.... :twisted: το κοριτσακι (ο Θεός να το κάνει) της φίλης μου που ερχεται καμια φορα στο σπίτι, μου βγαζει το λάδι. Χθες εμεινε εδω και μου τα επριξε.... εκλαιγε και ηθελε την μανα της, γκρίναζε, όλα την ενοχλούσαν.... γκρρρρρρρρρρρρ πραγματικά ηθελα να την χαστουκίσω την μπουλούκα.... αμαν.... το βραδυ ξυπνησε 2 φορες και εκλαιγε επειδή δεν με ειδε διπλα της..... με αποτελεσμα από τις 04:30 να ειμαι ξυπνια γιατί από τα νευρα και την υπερενταση δεν μπορούσα να κοιμηθω...τωρα ειμαι κομματια.... ουφ τα ειπα και ξεθύμανα! Παντως βραδυ δεν την ξανακρατάω ΠΟΤΕ.

Σακουλίνα μου ισως να είναι φαση αυτή που περναει η κουκλίτσα σου μωρε... εμπιστεψου την ειδικό και μην αγχώνεσαι...απλά ακολούθησε τις συμβουλές. Ξετσούμησε και ο μικρός σου ε;;;; Πω πω γλέντια!!! Αν εχεις όμως βοήθεια ειναι σημαντικό! Να μου τα φιλήσεις!!!

Ευα μου, σεξουλιάρα μου, μια χαρα τα κιλά που εχασες!!!!!!!! Μπραβο ρε συ!!!!!!! :ymapplause::ymapplause: Αντε τωρα πουλάκι μου να φας και κανενα ανθρωπινο φαγητο να λαδωσει το αντερακι σου!

Σωσω γιατί ρε συ μπαινω οταν το θυμηθω;;;; Γιατί μου την λες ετσι ρε μωρό;;;; :D Εγω μπαινω σχεδόν καθε μερα αλλα αν δεν εχει γραψει καμιά σας, τί να κάνω; Διαλογο με τον εαυτό μου;;; :lol::lol: Βρε συ... η πυλη Βηθλεεμ είναι στο Κομμένο Μπεντενι... εχει ενα καλοκαιρινό θεατρο εκει, επί της Πλαστήρα λίγο μετα που θα περασεις την καμάρα του Ευκαλυπτου.

Ελσα μου τι να πω βρε κορίτσι μου;;;; Υπομονή ... μπες στο θεμα "μωρό με αλλεργία-τί τρωει η μαμα;" θα βοηθηθείς αρκετα πιστευω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελεια η κατσαριδα παιδια..εκπληκτικο..καλα ρε μαριλου..1 κουβεντα ειπα παραπανω!!

σε ασχημο μπελα μπηκες με το κοριτσιακι.κοψε τωρα που ειναι νωρις..θα παρεξηγειθειτε στο τελος..

σε λιγο παω δουλεια και βαριεμαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποια κατσαριδα ρε Σωσω ???!!! Μου σηκωθηκε η τριχα κ μονο σαν λεξη που την ειδα :roll::roll:

Βρε Μαριλου ποσο ειναι αυτο το κοριτσακι που λες ..μωρο , νηπιο τι ηλικια εχει τελοσπαντων ?? Δεν ξερω βρε παιδι μου , ειναι μεγαλη ευθυνη αυτο ..ισως αν ηταν σε μια ηλικια 7-8 χρονων να μην ειχα προβλημα να κανω κατι τετοιο εγω προσωπικα αλλα να το κοιμισεις κ σπιτι σου ειναι λιγο ρισκο ..δεν ξερω ..δεν λεω για την ημερα κ να ερθουν οι γονεις του να το παρουν κατοπιν ..Μηπως κανεις τεστ ντραιβ για το πιτσιρικι που ειναι καθοδον ?? :D

οι υπολοιπες τι κανετε ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για να καταλάβω ρε κορίτσια ποιός βαφτίζει? Η Τόνια την μικρή της? Το ρεπορταζ απο την Σωσώκα δεν ήταν και πολύ εμπλουτισμένο και δεν κατάλαβα καλά.

Μαριλού πως πάει με την εγκυμοσύνη? Μην συγχίζεσαι με μαλακίες γιατί αναστατώνεις και το μωράκι που έχεις στην κοιλίτσα σου.

Ευα σε ζηλεύω, φαντάζομαι πως έχεις κάνει κορμάρα με τόσα κιλά που έχασες...αλλά μάλλον τα βρήκα εγώ.

Σωσώκα πάλι κατσαρ'ιδες μαγείρεψες? Και μετά παραπονιέσαι που δεν τρώει η Μαρθούλα!!!

Τα δικά μας είναι όπως τα ξέρετε. Η Ραφαέλα τώρα τελευταία έχει σταματήσει να τραυλίζει αλλά ρε γαμώτο είναι και από την φύση της πολυλογού σαν και εμένα και δεν ξέρω αν αυτό την βοηθάει. Προσπαθεί να πει ΟΛΕΣ τις λέξεις που ακούει και να κάνει μεγάλες προτάσεις ακόμα και 6-7 λέξεων και εκεί πάνω μπερδεύεται. Μάλλον θα βάλω και ποστ με αυτό το θέμα να δούμε τι θα πουν και άλλες μανούλες που ίσως να έχουν παρόμοια εμπειρία.

Θα δούμε......σας φιλώ .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σακουλ τι θελςις βνα πεις;;οτι δε τα λεω καλα;;ναι καλε,..η αντωνια βαφτιζει τον...αυλωνιτη της..χαχαχα...

ρε παιδια η κατσαριδα ειναι θεατρικο επιπεδου..αλλα που να ξερετε και σεις απο θεατρα;;χαχα!!πεστε να με φατε καλε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!

Ευτυχώς σήμερα κοιμηθήκαμε όλοι καλά!!!!!

Ευα μου, το κοριτσάκι είναι 5 χρονων αλλά έχει χαλάσει πολύ ο χαρακτήρας της.... της έχουν συμβεί πολλά..... και χθες μιλησα με την μανα της και της ξεκαθάρισα πως βραδυ δεν την ξανακοιμίζω. Ας την πηγαίνει στην αδερφή της και ας την παίρνει το πρωί οταν σχολάει (στις 05:30). Τί να κάνω;;; Προσφέρθηκα να την βοηθήσω αλλά μην βάλω και άλλα προβλήματα στο κεφάλι μου....

Σωσω τελικά σε βγάλανε σκάρτη ρουφιάνα..... χάλασες χάλασες.....

όσο για το θέατρο δεν θα το σχολιάσω.... μόνο επιπέδου βλέπεις εσύ..... σιγά μην πας σε επιθεώρηση! Τί είσαι;;;; καμια κοινή σαν εμάς;;;; :lol: Αλλα φιλενάδα και εγώ μόνο με το όνομα δεν υπήρχε περίπτωση να παω να το δω και ας ηταν το καλύτερο εργο.... βγαζω καντήλες αν δω καμια.... μπρρρρρ...... (ναι ναι σίγουρα δεν θα ειχε κατσαρίδες για ηθοποιούς :mrgreen: ).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ρ μαριλου..ξεκινα και κοβε γιατι θα βρεις μπελα..

δλδ εσυ πηγαινεις στο ψαλτη και πεθαινεις στο γελιο;;;χαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε παιδια η κατσαριδα ειναι θεατρικο επιπεδου..αλλα που να ξερετε και σεις απο θεατρα;;χαχα!!πεστε να με φατε καλε!!!

Σωσω εγω μοναχα το θεατρο του παραλογου ξερω που το ζω κ καθημερινα στο σπιτι μου ...τι να πω .. :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε καλά ρε Σωσω μην παιρνεις της μετρητοίς την επιθεώρηση...τροπος του λέγειν! Επίσης Ψαλτη σιχαίνομαι... :ymsick:

Λοιπόν....εφαγα κάτι γαμάτα χαμπουργκερ που έκανα!!!! Μου είχαν μυρίσει εδώ και μέρες και είχα και πολύ καιρό να φάω (3-4 χρόνια) και αποφάσισα να φτιάξω εγώ γιατί από φαστ φουντ δεν λέει.

Εντάξει δεν είναι επιστήμη αλλά μου άρεσαν πολύυυυυυυυυυ! Σουπερ σπέσιαλ! Με το κρεμμύδι τους, τις πίκλες τους (τις οποίες σιχαινόμουν προ εγκυμοσύνης :!: ) και όλα τα σχετικά τους! Εκανα μακαρόνια με κιμά για το παιδί και τον Γιώργο .... οχι οτι δεν θα φάει και εκείνος το χαμπουργκεράκι του! Αρχισε και τρύγο σημερα.....μπάι μπάι καλοκαίρι και μπανάκια για εμάς ...

Α! Επίσης το νυχάκι του Χριστόφορου από το αριστερό χερι είναι έτοιμο να φύγει.... δεν θυμάμαι αν σας είχα πει οτι του το μάγκωσε η γκαραζόπορτα που την έσπρωξε ο ξάδερφός του.... το παιδάκι μου..... :cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τσαααα!!!! να μαι κι εγω το χαμενο κορμι!!!!! :P

Γιουλακι ντοντ γουορι για το τραυλισμο!!! η ξαδερφη μου που θα βαφτισει και τη μικρη μεθαυριο,επαθε ακριβως το ιδιο οταν ηταν μικρη,την πηγαν σε ειδικο και τους ειχε πει τοτε οτι επειδη ηταν παρα πολυ εξυπνη,το μυαλο της ετρεχε πιο γρηγορα απο τη γλωσσα της κι ακριβως επειδη ηθελε να πει πολλα περισσοτερα απο αυτα που μπορουσε καπου κολλησε ο σκληρος!!! :lol::lol:

Μολις ωριμασε λιγο το συστημα εξαφανιστηκε και ο τραυλισμος! ;)

Ρε συ Μαριλου το ξερω οτι το κανεις απο τη καλη σου τη καρδια,αλλα κι εγω νομιζω οτι εχεις αναλαβει μεγαλη ευθυνη.. :? και τωρα εισαι και εγκυος και χρειαζεσαι ξεκουραση και απο το Χριστοφορο,οχι να εχεις κι αλλο στο κεφαλι σου...η φιλη σου δε το σκεφτεται αυτο;;;...ενταξει να τη βοηθησεις για λιγο καιρο αλλα πρεπει κι αυτη να δει τι θα κανει με το παιδι της και να το λυσει το προβλημα μονη της!

Ευακι εχεις βαρεσει διαλυση με τα 3 στο σπιτι ε;;;; :crazy: εεμμμ λογικο!!! αντε να ανοιξουν οι παιδικοι αν φευγουν οι μεγαλες τουλαχιστον! με την ιωση καλα ειστε τωρα;;

Και με αυτη τη διαιτα σταματα τη πια!!! θα παθεις τιποτα βρε πουλακι μου!!! :? εχασες πολλα κιλα φτανει τωρα!

Ελσα πολυ πικρα κι εσυ να μη μπορεις να φας τοσα πραγματα!!! :o θα ειχα λαλησει στη θεση σου!!! :roll:

Μαρακι ειμαι πολυ περηφανη για σενα που τα καταφερες με το βυζι και τη μπεμπα!!!!εισαι το καμαρι μου!!!! :D:D:D

Α και τωρα που ειπα βυζι!! ρε Ευακι τΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ειπαν της φιλης σου οι καραβλαμενες μαιες;;;;;;;;; :o:o:twisted::twisted::twisted: που γεννησε;;;; μιλαμε θελουν πολλα χαστουκια!!!!!! :twisted::twisted::twisted:

Ειδικα στο σημειο με το πρωτογαλα καραφλιασα εντελως!!!!! εδω ολοι λενε οτι και να μη θηλασεις δωσε τουλαχιστον το πρωτογαλα που ειναι το πρωτο εμβολιο του παιδιου!!!! ναι πες τους το αγελαδινο γαλα ειναι το πλεον ειδικο για τα μωρα...αφου ο θεος γι αυτο εκανε τις αγελαδες!!!!! μα ποσο ηλιθιες!!!! :twisted::twisted::twisted:

Ε τη Κυριακη σας περιμενω ολες!!! αντε να μου φτιαξετε τη μερα γιατι ολοι σχεδον οι υπολοιποι που θα ρεθουν...μμμμ μη σχολιασω καλυτερα!!!! :twisted::twisted::twisted:

Α Μαρακι οπωσδηποτε θα κανονισουμε να ερθουμε στο μαγαζι του αδερφου σου!!!! ;)

Μαρη Φρου-φρου αι πανε απο δω που μου θες και θεατρο επιπεδου!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαιρεται και απο μενα..δουλεια εγω..

φακ..

αληθεια τετοιο πραγμα επαθε ο χριστοφορος;;καλο μου παιδακι..

και πες συνταγη για χαμπουργκερ...

η μαλλον κρατα την τη κυριακη..

εμενα μου κανει κολπα μα το φαγητο..χθες ψαροσουπα..την τσακισε με το λευτερη..σημεασ με μενα 4 κουτ..ετσι εισαι;;

8 ωρες νηστικη..θελεις να φας;ναι..την βαζα δεν ετρωγε...ξανα σηκωμα..χωρις νευρα..μετα πεινουσε..κουλουλακι..οχι..το φαγητο σου λεω..

9 παρα 10 εφαγε τη ψασροσουπα..και μετα κουλουλαΚΙ ΚΑΙ ΤΥΡΙ ΚΑΙ ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΒΡΗΚΕ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερεεεεεεεεεεεεεεεεες

Τι κανετε ?

Καλως την εξαφανισμενη Αντωνια !! :lol::lol::lol: Τι κανεις καλε ? Ολα ετοιμα ? Ελπιζω να τα καταφερουμε να σας ερθουμε αυριο γιατι εχουμε αλλη μια βαφτιση επισης ..Για να δουμε ..

Σωσω μια χαρα σε βρισκω με το θεμα του φαγητου ..Θα αναγκαστει να φαει μ'αυτο τον τροπο μη σκας ..θα δει οτι δεν την παιρνει να κανει μαμουνιες κ θα κοψει τα σουξου μουξου μανταλακια ..Αυτο εκανα κ γω ανεκαθεν κ ομολογω οτι δεν ειχα προβλημα ..περναμε κατα καιρους φασεις αλλα δεν πτοουμαι..

Αντωνια εσυ ειχες καλεσει νομιζω συμβουλο θηλασμου ? θυμαμαι καλα ? μηπως θα μπορουσες να μου πεις τα τι κ πως τον βρηκες γιατι η ξαδερφη μας εχει πραγματικα πελαγωσει ..Η κοπελα γεννησε στο ιδιο μαιευτηριο που πηγα κ γω οποτε βγαλε πορισμα .. :roll:

Κοριτσουδια ο Νικολης μου πηρε αδεια επιτελους ..αμ τωρα θα σε δω του λεω να εισαι κ με τις τρεις μαζι στο σπιτι να μου πεις μετα να θα παιξει ο νους σου παλαμακια .. :evil: Επισης θα παμε διακοπες!!!! Ναι θα τα καταφερουμε την τελευταια εβδομαδα της αδειας του να παμε για 4-5 μερες καπου με τα πιτσιρικια ..εκει θα παιξει ο δικος μου νους παλαμακια .. :lol::lol: Ψαχνω μεσω της παλιας μου δουλειας στην tui hellas να βρω κατι καλο ..για να δουμε ..

Τι καλα ψηνετε σημερις ? Εμεις γιουβαρλακος που τα τρωνε απαντες ..

παω να κανω καμια δουλιτσα κ τα λεμε αργοτερα ..φιλακια σ΄'ολες !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας αγάπες!!!!

Αντε ρε Αντωνία και σε ψάχνουμε όλοι! :lol::lol::lol: Τρεξίματα ε; Υπομονή μα λίγες ώρες έμειναν!

Ρε συ ξέρεις τί θέλω να σε ρωτήσω και το ξεχνάω συνέχεια;;; Η παιδίατρος το έχασε το μωρό της;;;; Προ 10 ημερες που πήγαμε ήταν πλάκα η κοιλιά της και λογικά θα έπρεπε να είναι στον 7ο! Ξέρεις κάτι;;;

Όσο για το κοριτσακι....το είχαμε πει πριν μάθω για την εγκυμοσύνη μου... της είπα τώρα οτι βραδυ δεν την ξαναθέλω αλλά τί να κάνω για τα απογευματα; Την λυπάμαι ρε γαμώτο γιατί δεν την βοηθάνε οι γονείς της καθόλου...Θα κάνω λίγο υπομονή αφού η φιλενάδα μου τελειώνει η συμβασή της τον Οκτώβριο και λέω μέχρι τότε να την εξυπηρετήσω μα 2-3 απογευματα τη βδομάδα είναι.... πιο μετά δεν το συζητώ...θα είναι τουρλα και η κοιλιά μου...

Σωσω καλή η τακτική σου με το φαγητό της μικρής.... θα την ακολουθήσω σίγουρα.... δεν θα έχω ένα σκατό να με παίζει! ;)

Καλέ τί συνταγή έχουν τα χαμπουργκερ;;; Ότι θες βάζεις! Το μπιφτέκι μόνο που το έκανα πολύ απλό και πολύ λεπτό.... (κιμάς, λίγη φρυγανιά, αλάτι, πιπέρι). Εγώ έβαλα με την σειρά: ψωμάκι, σως, τυρί, μπέικον, κρεμμύδι, πίκλες, ντομάτα, μπιφτεκι και ξανά ψωμάκι! :D Και μετά πρεπει να σπάσεις τα σαγώνια σου από το άνοιγμα για να το φας! :lol::lol::lol::lol: Εφαγα 2 και έσκασα η π@@@@ανα! Αλλά το ευχαριστήθηκα!

Αντε ρε Ευουλα! Αφού θα καταφέρετε να πάτε διακοπές είσαι αρχηγός!!!! Για πού σκέφτεσαι;

Από φαγητό εμείς σήμερα μακαρόνια με κιμά χθεσινά... ο Γιώργος χθες ηρθε σπίτι 10 παρά το βράδυ από τις 6:30 το πρωί που εφυγε! :shock: Τρυγούσε και μετά πήγε τα σταφύλια στα Χανιά!Ευτυχώς Σ/Κ δεν θα πάει και μετά ξεκινάει ο τρυγος εντατικά από βδομάδα για κανένα μήνα περίπου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε μαριλου..ας τρυγισει ο γιωργος μπας και σε δουμε λιγο...χαχαχ....

εγω κολοκυθακια αυγολεμονο..εγω μπιφτεκια με πατατες..

αφου δε τρωω κιμα σε τετοια μορφη και κολοκυθακια..το ιδο θα παιξει κα ιτη δευτερα..

μπραβο ρε ευα που θα πατε διακοπες..

καλα θα το κανετε..σας παραδεχομαι..

κανενα νεο απο καμια δουλεια;;

οχι παλαμακια θα παιξει νους του..αλλα τα νευρα του θα χορεψουν..σακιρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μεταξυ μας Σωσω ναι μεν σκεφτομαστε να παμε αλλα καθε φορα που σχεδιαζουμε κατι ολο κ κατι συμβαινει κ μενουμε μπουκαλα για να μην το πω αλλιως .. :oops:

οποτε τωρα το παμε αργα κ χαλαρα κ ελπιζω ειλικρινα να τα καταφερουμε .. :roll::roll:

Τι θα κανετε σημερις ? εφαγα ενα κομματι πιτσα σημερα ..σπιτικη βεβαια ..το καταευχαριστηθηκα αλλα μ'εχουν πιασει τρελες τυψεις γκαμωτοοοοο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παιδια εκανα το μεσημερι κολοκυθακια γεμιστα και το κολοκυθι απο μεσα το εκανα ...κολοκυθοπιτα αλμυτρη με φετα..ολα τα λεφτα.

\επεισης εχω συνταγη τσακ μπαμ πιτας με γιαουρτι..φυυλλο πανω φυλλο κατω χωρις να περιμενεις να φουσκωσει το ζυμαρι..

εμενα παλι η μικρη δε μπορει να επρπατησει απο το συγκαμα..μιλαμε εκλαψε θανατου...την λυπηθηκα..παλι μελανι..

δε ξερω..τελικα μαλλον το μωρομαντηλο μας χαλαει..

στο παιδιτοπο την αλλαξα και μετα...συγκαηκε μεχρι το κουτι της..

αυριο το πρωι βαφτισια το βραδυ γαμο!!

ασε μας ρε ευα..που εφαγα 3 κομματια πιτα και παγωτο και κουβερτουρα και ισα ισα μου την ειπε στο στομασχι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ολα ετοιμα!!! :D

Αυριο ομως θα το φαω το αγγουρακι γιατι να δω ποτε θα ετοιμαστω,μαγειρεψω-ταισω-ντυσω τη μικρη και τον Αλεξ...καλα ειναι και η ξαδερφη μου εδω και ο Μακης αλλα μερικα πραγματα μπορω μονο εγω να τα κανω(για να γινουν σωστα! ;) )

Ευακι αν ερθεις αυριο πες μου να σου δωσω το τηλ της συμβουλου θηλασμου να παρει η κοπελα..αλλιως μιλαμε στο τηλ! ;) τι προβλημα εχει;;; θελει να παρει κι εμενα τηλεφωνο να μιλησουμε;;

Μαριλου ηντα θελα μωρε να σου πω και το ξεχασα δε κατεχω!!! :P αυριο απο κοντα μπορει να θυμηθω..

Βρε το Μαρθουλινι κοκκινησε παλι το κωλι του.. :(:(:( ρε συ ξερεις τι νακανεις ακομη κι εξω οταν ειστε;;; να τη καθαριζεις μεν με μωρομαντηλο αλλα μετα να εχεις κανενα μπουκαλακι νατη ξεπλενεις με λιγο νερο...

λοιπον ειπα και της Γιωργιας οτι αυριο μολις τελειωσει το μυστηριο δε θα κατσετε να χαιρετησετε..θα παρετε το πουλο κατευθειαν να πιασετε καλο τραπεζι στο μαγαζι να προλαβετε και καρουζελ πριν τα εξαφανισουν!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τόνια μου να το χαίρεστε και να είναι καλοφώτιστο!! Εγώ τώρα το πήτα χαμπάρι...

Εύχομαι να περάστε τέλεια!!

Ευάκι διακοπές με 3 παιδιά! Συγχαρητήρια!! Σας ζηλεύω..

Βρε Σωσώ, μήπως φταίνε οι πάνες και σύγκαψε η μικρή; το ίδιο πρόβλημα είχα πέρυσι και μόλις άλλαξα πάνες όλα καλά.

Οι υπόλοιπες τί κάνετε; Μαιρούλα πώς πάει η εγκυμοσύνη; εμείς είχαμε την Παρασκευή πυρετό και μύξες αλλά μόνο για μία μέρα. Κουφό ε; βγάλαμε και τον ένα τραπεζίτη και μας πήδηξε λίγο αλλά όλα καλά.

φιλιά! μόλις μπορέσω θα ξαναμπώ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ανοιξα θεμα για την τονια..να ευχηθειτε και εκει καλε..

περασαμε πολυ ομορφα..χασατε που δεν ηρθατε..πηραμε και πακετο σπιτι..οτι μπορουσαμε..

ε αφου πληρωμενα τα ειχαμε..ρωτηστε και την τεο κουλ!!!

η αντωνια κουκλα,ε τι αλλο θα ητανε..

ο αυλωνιτης....λιγο πιο γλυκος αυλωνιτης...

πολη ησυχη..πολυ καλη..

ο αλεξ απο δω και απο κει..φαγητο γλυκα φωτογραφος χαχαχα.χ...ολα πολυ καλα..

αλλα αυτη η νονα.....μμμμμμμμμμμμμ......χαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αμαν ρε Σωσω.... με τον καλό λόγο στο στόμα είσαι!!!! Μα να έχεις πάντα κάτι να σχολιάσεις;;;; Τί χάλι είναι αυτό;;; :lol::lol::lol::lol:

Χαχα! Ο Γιώργος έχει πάθει την πλάκα του με την κόρη σου!!!!! Την λατρευει!!!!! :D

Τόνια μου ηταν παρα πολύ ωραία!!!!!! Το καρουσελ ήδη πήρε την θέση του στο σπίτι μου! ;)

Να πουμε και ένα "μπράβο" στην τεο κουλ που επιμελήθηκε τον στολισμό!!!! Ηταν πολύ ωραίος!!!! Κορίτσια να την έχετε υπ'όψιν!!!!!!

Οστόσο ο γίοκας μου, δεν ξέρω γιατί, πήγαινε και συστηνόταν στον κόσμο ως "Λενιώ" ! :lol::lol: Ακόμα και στο σπίτι τον ρωτησα και μου είπε και "Ελένη" και "Λενιώ". Θα το στραγγαλίσω! Και με ρωτούσε μια κοπέλα "μα πως λένε το παιδάκι σας;; " Όταν είπα το όνομά του λύθηκε στα γέλια και μου είπε οτι της συστήθηκε ως Λενιώ και της εκανε εντύπωση που είναι κορίτσι και το έχουμε ντύσει αλλα και μοιάζει σαν αγόρι! :lol::lol: Πήρα και μια τρομάρα που τον έχασα για 1 λεπτό και μου φάνηκε αιωνιοτητα! Είχε κρυφτεί στο τραπέζι από κάτω... το σκατό!

Εχω και εγώ μερικές φωτο...να τις βάλω;;;; Τί ρωτάω; Θα τις βάλω! Αλλά όχι τώρα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσω κι εγω τα το ιδιο μμμμμ κανω για τη νονα!!!!!! ο Μακης το βραδυ μου ελεγε,πως τη πατησαμε ετσι και χασαμε τη Γιωργια απο νονα;;;; :D

Καλα γι αυτο που μου ειπες να μη σχολιασω...το ειδα το βραδυ.....ΕΙΣΑΙ ΤΡΕΛΗΗΗΗΗ!!!!!!! [smilie=confused2.gif] :wtf:

Ευχαριστω για ολα φιλεναδα μου!!! :YMHUG::YMHUG::x:x

Μαριλου πεθανα με αυτο το λενιω του Χριστοφορου!!!!!! :lol::lol::lol::lol: το ατιμο πως του ρθε;;;;;; :lol::lol::lol:

Ειδες τι ομορφα πραγματα κανανε η Ποπη με το Χαρη;;;; ολοι με ρωτουσαν!!!Χαιρομαι που περασατε καλα!!! :D

Βαλε φωτο ρε εννοειται!!! στο θεμα που ανοιξε η Σωσω με τη βαφτιση! ;)

Νικουλα μαρη παρε καμια αδεια μπας και σε δουμε λιγακι!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια κ καλη εβδομαδα ..

κλαψ δεν τα καταφεραμε να ερθουμε στην βαφτιση χτες ...Αφηστε χαλι μαυρο με τις μικρες ..μας εβγαλαν την παναγια απ'τα αυτια ..τι σας λεω τωρα ας τα να πανε αλλαζω θεμα θα συγχιστω..

Τονια μου να την χαιρεσαι την μικρουλα σου Αντριαννα για αλλη μια φορα , αλλα αυτο το αυλωνιτης με πεθανε .. :lol::lol::lol: Μια χαρα γλυκουλα ειναι βρε ..ακους εκει αυλωνιτης ...Η Τεοποπιτσα κανει στολισμους κτλ ..δεν το ηξερα , θα την εχουμε στα υπ οψην για την βαφτιση της μικρης για του χρονου το καλοκαιρι αν τα καταφερουμε ..Καλε θελουμε κ μεις μπομπονιεραααααααααααα!!! Ποτε θα σας δουμε να σας δωσουμε κ το δωρο σας καλε ???

Μωρε Μαριλου με πεθανες με το Λενιω του Χριστοφορου ...εχω ριξει το γελιο της αρκουδας , η αρκουδα ..

Αχ τι μαγειρευουν σημερις ..

Το αλλο το νεο το ακουσατε ? Γινεται "γαμος" EYROBANK με ALPHABANK ...Αυτο σημαινει οτι μαζι εχουν γυρω στα 2000 καταστηματα σ'ολη την ελλαδα κ λιγα λεω ..για να μην πω τον αριθμο υπαλληλων ..Κοριτσια θα πεσουν κεφαλια λεμε ...Κ ηδη μας εχει πιασει μαυρη τρεμουλα με τον Νικο ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά εγω όλα θα τα χάνω;;;

Τονια μου να την χαιρεσαι!!!

Να ειναι γερή και δυνατή!!!

Τι αλλου νταλου που ειμαι;;;

Καθε φορά που μπαίνω κάτι συνταρακτικό έχει συμβεί και φυσικά το εχω χάσει!

Σας φιλώ όλες και όλα!!!

Ελπίζω να μη μπω πάλι του χρόνου ...

Φιλούρες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...