Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΡΕΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΝΟ2


Recommended Posts

Μα κοβεται το σεξ;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol: απαπαπα μαρη φωτια και λαβα εισαι!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Ναι ρε παιδια δε τον πιεζω καθολου εννοειται!!! αν θελει βρακι του βαζω,αν δε θελει δε του βαζω...απλως οπως λεει και το Ευακι δεν εχω υπομονη στη παρουσα φαση... :roll:

Ρε Σωσω εφυγε το Θουλακι και νομιζω οτι τελειωσανε οι διακοπες!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 936
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ερχςται η κουμπαρα καλε τονια...τι λες και συ..

μωρη εμμανουελα του μαμυ ,αμριλου εσενα λεω..ξεκολα καλε..εγινε η δουλεια χαλαρωσε τωρα..τον ξεζχουμισες τον ανθρωπο..

μπραβο για το σπορακι..που ανησυχουσες..

παιδια πολλα πλυντηρια,πολλες φορες σκουπα..

εγω εκλαψα που εφυγε η μικρη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδω κοντεψα να βαλω εγω τα κλαματα που εφυγε,εσυ δε θα τα βαζες;;;; :lol::lol:

Ευτυχως που αναμενουμε και τη κουμπαρα!!!!

Καλα εγω βεβαια περιμενω και τη φιλη μου την Ανθη(μελος του μαμμυ κι αυτη που εχει ενα ταυρο στο προφιλ) στις 9 του μηνα!!!ειμαι πολυ χαρουμενη που θα τη δω!!!! :D:D:D:D

Εδωσα της μικρης βιολογικη κρεμα βανιλια ρυζαλευρο και μου την εφτυσε στα μουτρα(και ηταν μια χαρα απλως χωρις ζαχαρη) και της δινω ΝΟΥΝΟΥ και τη τσακισε το κωλοπαιδο!!! μα τι σαβουραφαγαδικα παιδια κανω;;;;; :twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[quote name='"ΣΩΣΩ"

παιδια πολλα πλυντηρια,πολλες φορες σκουπα..

εγω εκλαψα που εφυγε η μικρη..[/quote']

:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x

ΕΙΣΑΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΔΕΡΦΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

μπηκα να δω τι λετε μιας κ γω εγινα τρελο παιδακι ηρακλειου για 15 μερες :P:P:P:P:P

γνωρισα μαριλου κ ευα :D:D:D:D

σας ευχαριστω κοριτσια για ολα 8-)8-)8-)8-)

παμε αυριο ευκαλυπτο η κουβιδη? :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παιδια ευτηψβς χθες ειπα τη νταντου να μου την κραρτησει ξυπνια ως τισ 11 που θα πηγαινα,γιατι δε ξερει να βγαζει τισ μυξες η κοπελα..

μιλαμε πηγα κια δε μπορουσε να αναπνευσει το μωρο..

80 μλ φυσιολογικο ορο..τιποτε αλλο δε σας λεω..

εγω δουλεια..μυριζει απιστευτα..μη ρωτησετε τι!~!

αδερφουλα μου...εισαι τελεια....αντε σταματα πρωι πρωι και δε μπορω να αναπνευσω απο τη μποχα...

χαχαχ...εμαθε και τον ρυκαλυπτο και το κουβιδη το νουμερο!!!

να ερθετε και να ξαναπαμε!!

καλημερα σας ειπα;;ε σας λεω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε τρελοθεσσαλονικιες αδερφούλες με συγκινήσατε πρωι πρωι!!!! Πολύ σας χαιρομαι που είστε τόσο αγαπημένη και δεμένη οικογένεια! :x ..... αντε να δουμε και η κουμπάρα τί κουκιά σπέρνει! χαχα! :lol:

Μωρέ το σεξ δεν κόβεται απλά παιρνει για λίγο ρεπο! :lol:

Σημερα θα κανω την νταντά στην κορη μιας αγαπημένης φιλης, θα την εχω στο σπιτι..... 12:00 με 22:30.

Ρε Σωσωκα μου πάλι μυξούλες;;;; Αμαν αυτό το παιδάκι μωρέ.... γιατί έτσι; Και συγγνώμη....πως της βάζεις 80μλ ;;;;; Εμένα για να του βάλω 10μλ στο κάθε ρουθούνι από το κλάμα μπορεί να μου κάνει και εμετο.... ασε που του κάνω κεφαλοκλειδωμα για να καταφέρω να του βάλω.... ο Γιώργος δεν συμμετεχει, λέει οτι είμαι βάρβαρη και κακιά και οτι δεν συμμερίζομαι το παιδί μου! :shock: Εεε να το αφήσω να στουμπώσει με τις μύξες για να ειμαι καλή!

Τονια μου.... για ψάξε λίγο τα γονίδια... ποιος είναι σαβουροφάγος;;;;; :lol: Δώσε της τουλάχιστον της ΝΟΥΝΟΥ την "κοιμάμαι - μεγαλώνω" ... εχει σχεδόν την ιδια γευση με τις απλές του εμπορίου αλλά δεν περιέχει ούτε γάλα, ούτε ζαχαρη. Εχει σακχαρα από σταφύλια και δίνει γλυκιά γευση ενώ γάλα βάζεις δικό σου... να καταναλώσεις βρε πουλάκι μου τα σακουλάκια... μην πάνε χαμένα, κρίμα είναι. Εγώ αυτήν του έδινα στο τέλος γιατί τις βιολογικές μου τις πετούσε στα μούτρα!

Και στην τελική αν δεις οτι με τίποτα δεν θέλει το κατεψυγμένο γαλα, και σε καμία μορφή, εννοείται μην το πετάξεις. Δωσε το σε καμιά άλλη μανούλα που ισως το έχει ανάγκη το μωράκι της. ;) (ή πούλα το! ξέρεις τί λεφτά κοστίζει όλο αυτό το γάλα;;;; ξέρω οτι πουλάνε γύρω στα 20€ τα 100μλ! )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε Θουλη ολοι κουβιδη σημερα!!!!! :lol::lol::lol:

Μαριλου που να τα πουλησω καλε;;;;; ειπα στο Μαρακι ,αν τελικα δε τα πιει να της τα δωσω για τη μπεμπα της! ;)

Λες να δοκιμασω αυτη τη κοιμαμαι και μεγαλωνω;;; μμμ αντε να το κανω κι αυτο...αν και ενταξει δε καιγομαι κιολας γιατι ναι μεν ελεγα οτι δε θα της εδινα καθολου κρεμες,αλλα ετσι οπως ηρθαν τα πραγματα,για 1-2 μηνες αν φαει μεχρι να βαλω και γιαουρτι στη διατροφη της,δε θα παθει τιποτα.. :roll:

Θα ξαναδοκιμασω βεβαια και βιολογικες και αυτη που λες κι αν δε τις τρωει χεστηκα!!! ας φαει νουνου!!!

Ρε Σωσω τι μυριζε πουλακι μου;;;πτωματιλα;;;; :ymsick::ymsick:

Μα σας ειπα οτι εχω το καλυτερο μωρο του κοσμου;;; σημερα παλι ξυπνησε 7:20 και παω,της βαζω πιπιλα μεχρι να φερω το γαλα, μη βαλει τη φωνη και ξυπνησει τον Αλεξ,και μεχρι να παω ειχε ξανακοιμηθει το πουλακι μου και τη ξυπνησα εγω 8:30 γιατι αλλιως θα πηγαινε πολυ αργα το επομενο γευμα και θελω να κατεβω στα μαγαζια!!!

Και χθες ηταν 1,5 ωρα στο καροτσι,δε μπορουσα να ασχοληθω μαζι της γιατι με ειχε πηδηξει ο ΑΛεξ και δεν εβγαλε κιχ το καλο μου!!!! :x:x:x:x

Ο Θεος με λυπηθηκε κι εμενα κι αυτα και μου στειλε το 2ο τοσο καλοβολο!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο που εχει τοσο καλο δευτερο παιδακι...χαχχαχ...

ετσι πρεπει..να αντισταθμιζονται..

εμενα παντως εφαγε 2 κυοτια βιολογικες κρεμες..

δε νεδωσα παραπανω..

απο τισ εμποριυο δεν εφαγε τιποτα..μαριλου να με δεις να βαχω ορο.θα τρομαξεις..

εχω παρει ειδικη συριγγα με ρυγχος σιλικονης...για να μη τραυματιζω τη μυτη..

35 μλ τη φορα παιρνει η συριγγα...

δε μασαμε πουθενα..2 λιτρα σε 3 μερες ειχαμε κανει 1 φορα..ανα 1 ωρα 40 μλ...οκ

σημερα φακες για ολους απο χθες,..,παντως παιδια εμας μη μας φωβαστε με τισ μυξες..γιατι

μονο μυξες και μετα ωτιτιδα..αυτο κανουμε..

δε κολιεται η μυξα...αυρι οερχεται η κουμπαρα..θα σας τη δειξβω..

αυριο παιζιε ο αμλετ..θα ηιθελα..και ο θανασης παπακωνσταντινου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγω θα ηθελα να παω να δω Αμλετ αλλα....

οι μυξες κιτρινισαν;;;τη γλιτωνει την ωτιτιδα;;; ειναι που σταματησατε τα ομοιοπαθητικα ρε!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα ..

εχω τρελα νευρα λεμεεεεεεεεεεεε :evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Ηρθε ενω ταιζα την μικρη μια θεια μου που μενει κοντα μας κ εφερε την εγγονη της να παιξουν κ καλα τα πιτσιρικια ...Χωρις προειδοποιηση βεβαια ουτε καν ενα τηλεφωνο πχ ειστε εκει η θα πατε καπου ?

Λοιπον το πιτσιρικι ηταν κρυωμενο με ενα τρελο βηχα αλλα το εβγαλε λεει λιγο εξω ( !! ) για να ξεμπαφιασει γιατι εδω κ μια εβδομαδα αρρωστο μεσα ηταν .. :evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Δηλαδη εγω τι πρεπει να κανω ..Της την ειπα απλα κ με δολοφονικο υφος οτι μαλλον σε λιγες μερες θ'ακολουθησουμε κ μεις κ καλο θα ηταν αλλη φορα να μην το επιχειρησει γιατι εχω κ τρια παιδια να κουμανταρω ..αν αρρωστησουν θα της τα παω επισκεψη της ειπα ..

Αντε μου πρωι πρωι γμτ την ιστορια της :evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και λιγα ειπες εσυ..οχι καλε..δε κιτρινισαν..εμενα μου κανει εντυπωση που δε κανουμε ανα 1 ωρα ορο..ποτε δε καναμε 4 φορες τη ημερα..παντα καναμε 15 φορες..ας παει ετσι και δε με νοιαζει..

παιδια παιζουν πολυ καλα καλλιτεχνικα σχηματα..και θεατρο..εχω το προγραμμα.αντε μωρη αντωνια κανονισε να παμε να δουμε τιποτα...

ελπιζω να μη κολησαν τιποτα τα μωρα ευα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε που ειστε ολες ???εξαφανιζολ !!!!!!

καλα απο τα νευρα μου χτες δεν σας διαβασα καθολου :oops::oops: Τωρα ειδα για τις μυξες της μαρθουλας , τωρα ειδα οτι μπηκε κ η θουλη να μας πει ενα γεια ..Να μας ξαναρθεις κοριτσουδι , χαρηκαμε που σε γνωρισαμε :D

σωσω πως παει η μικρη σου ?

παιδια εμας σημερις η Αριαδνη ειναι μεσα στην τρελη ανησυχια κ φοβαμαι οτι ισωςτην τσιμπησαμε την ιωση απο το κοριτσακι :evil::evil::evil: ΕΛπιζω ειλικρινα κ ευχομαι να ειναι απλα της ιδεας μου μιας κ μαλλον παμε να βγαλουμε τον τελευταιο κυνοδοντα κ ισως η ολη γκρινια κ μιρμιρλα ειναι απο κει ..Θα δειξει ..Το μονο που σκεφτομαι ειναι οτι αν την τσιμπησαμε την ιωση τελικα θα το παρουμε ολο το σετακι δηλαδη κ οι αλλες δυο .. :roll::? Οχι τοσο η Σοφια δεν την πολυφοβαμαι την Νικη ομως την εχω σιγουρη .. :?

Οι υπολοιπες τι νεα ?

Δεν μπηκε καθολου κ η καινουργιομαμα να μας πει τι κανει η κορακλα της ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:-!:-!:-! Να'μαι κι εγώ!!!! :-!:-!:-!

Ε! Ναι! λοιπόν! Είπα να σας κάνω επιτέλους την τιμή και να δω τί κάνετε!

Λοιπόν, ξεκίνησα να διαβάζω από την σελίδα 60. Σωσώ, αν έχει γίνει κάτι τρανταχτό πιο πριν, να μου πεις!

Καταρχήν, να δώσω τα συγχαρητήρια μου στην Μαιρούλα! Με το καλό και με κανέναν πόνο!

Είδα και καινούρια μέλη! Ανυπομονώ να σας γνωρίσω. Είμαι η Νίκη κι η κορούλα μου είναι 17 μηνών.

Βρε κορίτσια, το πάρκο του Κουβίδη που λέτε συνέχεια, πού είναι; Τόνια είναι αυτό που μου έλεγε η Σωσώ ότι είναι κοντά στο σπίτι σου; Την Δευτέρα μάλλον θα είμαι πρωί και σχολάω στις 16:30. Αν πάτε γράψτε το μπας και κάνω καμία βόλτα την μικρή..

Εγώ είμαι δουλειά..σχολάω στις 9..όπως και τις περισσότερες μέρες..πίκρα..

φιλιά σε όλες!! :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερες

τι κανετε ? Πολλες απουσιες βλεπω .. :-w:-w:-w

Βρε την Νικη πως κ μας ηρθες βρε κοριτσι ?? Τι κανετε τι κανει η μπουμπου σου ?

Εμεις πηγαμε θαλασσα χτες ..το απολυτο ξεκωλωμα η μικρη εχει παρει θαρρος με πιανει απ'το χερι κ φωναζει μπανιο μπανιοοοοοο κ αλοιμονο μου αν δεν την παω μεσα στο νερο να πλατσουρισει ..καφε ηπια στο ποδι δυο ρουφιξιες για τσιγαρο ουτε λογος κ υστερα μου λενε καλε τι τροπικο μαυρισμα εχεις κανει..εμ αντε να κυνηγας την Αριαδνη ..

Στην επιστροφη κλασικα δεν εκλεισαν ματι για μεσημερι κ μαζι τους κ γω με μια υπερενταση να χτυπαει κοκκινο ..Επεσαν για υπνο απο τις εννια το βραδυ κ ξυπνησαν η μεγαλη κ η μικρη στις οχτωμιση το πρωι ..εμ ξεκωλωθηκαν ..Η μεσαια κλασικα οταν δεν εχει καλοκοιμηθει ψιλοξυπναει μεσα στην νυχτα μεχρι που την μαλωσα κ ηρεμισε ..Παρολα αυτα εγερτηριο δικο της στις 7 :shock::shock::shock::shock: Ελεος δηλαδη..

Σημερα δεν μας βλεπω να πηγαινουμε θαλασσα γιατι εγω προσωπικα νιωθω κομματια ..Μας βλεπω για το απογευμα καμια βολτιτσα ..Απο αυριο αρχιζει το χαρντ ροκ αλληλουια μιας κ θα ειμαστε ολες μαζι στο σπιτι μεχρι το σεπτεμβρη ..Γιουχου θα λαλησω παλι αλλα πλεον οταν θα βλεπω κ με ζωνουν τα δυσκολα θα της περνω κ θα περνουμε τα βουνα .. :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε καλως τη Νικουλα μας!!!! αντε βρε ψυχη κι εσυ χαθηκες!!!!!

Ο Κουβιδης ειναι η παγωταρια προς Τυλισσσο..15' περιπου απο Ηρακλειο! αντε ποτε σε βολευει να παμε ολες μαζι;;; ;)

Ρε Ευακι πως να μη ξεκωλωνεσαι στη θαλασσα με τα 3;;εδω μονο με τον Αλεξ και τα βλεπω κολληομενα!! :?

Απο αυριο τωρα...Ο ΘΕΟΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!!!!! :lol::lol::lol:

Ακαι στη μαλακω με το αρρωστο λιγα ειπες!!!!! :twisted::twisted::twisted: ενταξει τη σκαπουλαρατε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια και απο μενα..ηρθε κουμπαρα..πηγαμε θαλασσινο..περασαμε καλα..που εισαι ρε νικη;;;

ολα καλα;;

εγω δουλεια..μυξες εχουμε ..οχι με χρωμα..

εχω παιδιατρο κουμπαρα και εφερε τα μαραφετια και δεν εχουμε ωτιτιδα προ το παρον..

ρε παιδια να παρω παιδιατρο να του πω οτι εχουμε ασπρες μυξες η ομοιοπαθητικο;;τι λετε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω λεω ομοιοπαθητικο τωρα που ειναι ελαφρια τα πραγματα κι αν δε λειτουργησουν τα ματζουνια του,πας στη κανονικη παιδιατρο! ;)

Θα ερθει καμια κουβιδη;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραααααα!

Τί μου κάνετε; Εμεις καλά!

Χθες πηγαμε θαλασσα αλλά ηταν σκατα..... παντού κυμα...τελίκα καταλήξαμε στου Κοκκινι, στο Κονακι απο κάτω αλλά και εκεί ειχε το σχετικό κυμα και κόσμο της κακομοίρας! Καρεκλες δεν βρήκαμε και κάτσαμε ανάμεσα σε 2 ομπρελες κατάχαμα.... δεν το ξανακάνω ΠΟΤΕ!

Στης πεθερας πήγαμε στις 5 για να φάμε μεσημεριανό! :shock: Αλλά επειδή περιμέναμε την κουνιάδα μου, φάγαμε στις 6! :roll:

Βρε Νικούλα πως και μας θυμήθηκες;;;;; Η κορουλα καλά;;;;;; Αντε βρε κορίτσι να σας δούμε και εσας!

Ευα μου καλό κουραγιο!!!!!

Σωσω η μικρη καλά;;;

Τονια μου εσεις πως ειστε;;;

Κανονίστε αυτή τη βδομάδα όποτε βολευει! Μμμμμ ισως εκτός Τριτη και Τεταρτη, γιατί θα έχω την μικρή της φίλης μου..... αλλά και τότε να θέλετε θα τα καταφέρουμε! Απλά πειτε εγκαιρως, όχι την ιδια μέρα... ζητάω πολλά;;;; Ειμαι κακιά;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαριλου επαιασες παιδι και αποσυντονιζσαι ,ε;;ακομα με το παιδι ρε μαριλου;;της φιλης σου;;

χαρα στο κουραγιο σου...

θελετε αυριο ισως;;τι λετε;;

αλλα αυριο ερχεται η πεθερα..αλλα οχι αυριο..δε ξερω..ειμαι κομμτια..νυσταζω..σημερα θα φαμε φασολακια αντωνιας...σουπερ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας τσούπρες!! Καλά είμαστε κι εμείς! Η μικρή πέταξε τραπεζίτη την προηγούμενη εβδομάδα και τα είδα όλα! Από δουλειά σκατά ωράρια! Anyway..!

Στου Κουβίδη δεν κατάλαβα πού είναι αλλά όταν το κανονίσετε και μπορώ θα πω στον Γιώργο να με φέρει.

Εμείς θάλασσα πήγαμε μία φορά και ξεμεσιάστικα (κοινώς μου βγήκε η μέση)! Η μικρή ήθελε να είναι όλη μέσα στο νερό χωρίς όμως να πατάει τα πόδια της κάτω...

Βρε Σωσώ ακόμα μύξες έχετε; Πίκρα!

Έυα επειδή έχω χάσει επεισόδια, τί εννοείς μόνες;; θα λείπει ο άνδρας σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κ απο εμας ..

στα γρηγορα τα νεα μας ..

Λοιπον το μικρο μας κανει συνεχεια νερουλα κακα εχει γκρινια του κακου χαμου - αφαγια - αυπνια κτλ κτλ κτλ ..

Η Νικη εχει αγριο βηχα κ κανει αερολιν ..

Ω ναι οπως βλεπεται δεν την σκαπουλαραμε ..Ελπιζω ειλικρινα να ειναι του μικρου απο τα δοντια γιατι οτι βρει βαζει στομα κ αν την ρωτησω που ποναει μου δειχνει το στομα .. :roll:

Η Σοφια ευτυχως βραχος κ ελπιζω να παραμεινει ετσι ..Αν συνεχιστουν ετσι τα πραγματα το τριημερο που λεγαμε να παμε για τον Δεκαπενταυγουστο αναβαλεται :roll::?:(:(:(:(:(:( Που να τρεχουμε ετσι με τα παιδια ..Ειναι τελικα να μην σχεδιαζει κανεις τιποτα μα τιποτα ..Εμενα τουλαχιστον μου βγαινει εντελως τ'αναποδα ..

Σωσω ευτυχως μας εκατσε η στραβη κ δεν τα καταφεραμε προχτες να ερθουμε κουβιδη κ ευτυχως δηλαδη γιατι ισως να σας φιλοδωρουσαμε την ιωση ..Καλυτερα που δεν τα καταφεραμε λοιπον τελικα ..

Εχω τα απιστευτα νευρα με την κωλοθεια που μας την εκανε δωρο γιατι ειχε καιρο να μας δει :evil::evil::evil::evil::evil:

Μα καθολου μυαλο ρε πουστη μου ...φταιω τωρα εγω να την σκατοχεσω ????? :evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περαστικουλια ... τι μου πάθατε;;

Τεταρτη περιμενω αφηξεις απο Αθηνα και Θεσσαλονικη

Ποιος τη χαρη μου!

Το καλο ξερετε ποιο είναι;

Πως μου την εκανε η κοπελα που θα καθαριζε το σπιτι και ποιος θα καθαρισει ωεο?

Ελπιζω τουλαχιστον να στριμοξω τον συζυγο για μωροφυλαξη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...