Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΡΕΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΝΟ2


Recommended Posts

καλημερεεεεεεες

τι κανετε ? Μαρια αντε πουλακι μου να γεννησεις να ηρεμησεις κ συ ..Εγω τρεχω ..κλασικα ..εχω ριξει ΤΟ περπατημα σημερα κ μολις τωρα καταφερα να καθησω λιγο ..Εσπασε κ η κυρα κορη μου τα γυαλια κ ετρεχα πουρνο πουρνο να της τα φτιαξω ..Ευτυχως μικρη η ζημια την επιδιορθωσαμε σχεδον στο ντουκου.. ;)

Το απογευμα κ γενικα τ'απογευματα εμεις παμε στανταρ στο παρκο κοντα στον ευκαλυπτο , οποιες θελετε ελατε ..Επισης το κινητο μου τα εφτυσε κ δεν ανοιγει, τα νευρα μου .. :twisted::twisted::twisted::twisted:

σας αφηνω παω να ταισω το θηριακι μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 936
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

..παιδια υπαρχει ενα θεμα στο φορουμ που μια κοπελια λεει οτι εγινε παρθενα μητηρ οχι μια αλλα δυο φορες ..εχω πεθανει στο γελιο λεμε .. :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μωρη μριλου..αφου το πιασες σταματησες το αχαλινωτο κι μπαινεις πλεον στο μαμυ;;; :lol::lol::lol::lol:

αντε μπας και σε δουμε λιγακι..εμεις περναμε τελεια..αλλαξαμε και τα εισητ...

οποτε ξανα παμε κουβιδη θα σας πουμε..για τον ευκαλυπτο δεν υποσχομαι γιατι θελομε πολμαν και παρκιγκ..

μαρια κανενα νεο απο ιταλο και παιδι;;

τρωμε τον αμπακα συνεχεια..ρωτηστε και αντωνια..ειμαι κομμτια συνεχεια..αυριο παω δουλεια μετα παο ποσο καιρο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσωκα καλοπερναμε πουλάκι μου εεεεε????!!!!! καλα το κάνετε!!!! Εγω δε με βλέπω να γενναω σύντομα!!! Δε θα κάνω παιδι εγω!!! γαιδουρακι θα κάνω!!! Δε μπορώ άλλο!!! Βγαίνω μετα τις 8 πια γιατι δε την παλεύω με τη ζέστη και παίρνω σβάρνα τους δρόμους με μαμά και σκύλο παρέα!!! Τέλεια!!! Το Ιταλό αλλοδαπό αναμένει λέει και ότι κάτσει με τη μπεμπα μας που έχει αγυριστο κεφάλι!!! Δε μπορώ να αγχωνομαι και για τον ηλιθιο!!! Αν προλάβει και θέλει να έρθει στον τοκετο καλώς, αλλιώς εγω γενναω οπότε κάτσει και οποίος θέλει έρχεται!!!! ΑΕΙ ΣΙΧΤΙΡ ΠΙΑ!!! :evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχ..ωραια τα λες ανμ....εχετε σκυλο;;ακυρη ερωτηση σαλλα μουρθε!!

εγωδουλεια..φακ..

ωραια φωτο μαμα ευα..αλλα γιατιμονοτην μικρη;;

πως παει η μεγαλη με τα γυαλαια;;τα φοραει ανετα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σταυρωσέ με ρε Σωσω..... :( τι άλλο να πω; :cry: εγώ 2-3 μέρες εκανα να μπω, ενώ εσύ τουλάχιστον ....βδομάδα και μας την λές;;; :lol::lol::lol: Αντε ρε σκατούλα να βρεθούμε!!!!

Τόνια σου τα έδωσε τα χαιρετισματα ο Μάκης;

Ευακι και γαμώ τα θέματα δεν είναι με την παρθένα;;;; =)) Μαρία μου και εσύ ωραία την στόλισες! :lol:

Τι μου έκανε χθες το σκατό μου;;;; Του έκανα αρακά (τον οποίο μαγειρευω σπάνια γιατί δεν τον θελει ο Γιώργος) και τον έβαλα μπροστά του.....το κοιτάει καλά καλά.... του λέω πωπω ωραίες μπαλίτσες!!!! Τι ωραία χρώματα μαζί με το καροτάκι!!!!! Σκύβει...το μυρίζει... και μου λέει "άλλο - άλλο! " ούτε να το δοκιμάσει ο φούτερος! Επειδή λοιπόν ήξερα οτι δεν θα το έτρωγε του είχα κάνει και 1 μπιφτέκι το οποίο τσάκισε! χαχα! Η αλήθεια είναι οτι ο αρακάς μυρίζει λίγο.... ποδαρίλα να το πω; :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι ωραίες πράσινες μπαλιτσες ο αρακας???!!! Μαριλου με πεθαινεις!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Έχουμε ένα πατσαβουρακι που μπορείς να το πεις σκύλο αλλα έτσι που τον έχουμε ξυρίσει τώρα για να μη ζεσταινεται μπορείς να το πεις και ωραιωτατο κουνελακι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η αλήθεια είναι οτι ο αρακάς μυρίζει λίγο.... ποδαρίλα να το πω; :mrgreen:

εχω πεθανει λεμε .. :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Αμαν βρε απο τωρα η οσφρηση της εγκυου ..

Παντως το θεμα με την παρθενα παιδια εχει τρελο γελιο ..διαβασα Μαρια κ τις δικες σου απαντησεις ..αποθεωση μεσα στον καυσωνα ..Γεννας η ακομα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δε λέει να βγει με τίποτα το μουλικο!!! Αλλα κάνω υπομονή μπας και φιλοτιμηθει να κατέβει απο μονη της,να γλιτωσω την καισσαρικη! Όσο μπορω να τον τρεναρω τον δοκτωρα να μη με χωρεί για χειρουργιο με το έτσι θέλω θα το παλέψω!!! Πάω κάθε 2 μέρες στο νοσοκομείο για παρακολούθηση,πράγμα λίγο σπαστικο με τη ζέστη,αλλα δε θα του περάσει!!! Θα την κρατησω όσο παει,αφού μου λέει ότι το αμνιακο υγρό είναι καλο και ο πλακουντας μια χαρα ακόμη,θα το παλέψω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειαααααα σας

Μαρια δεν λεει να βγει η τσουπρα ? Αντε λιγο υπομονη ακομα κ ισως την γλιτωσεις την καισαρικη ..

Παιδια δεν μπορω μου χει σπασει τα νευρα το κινητο .. :twisted::twisted: τι στα κομματια επαθε παλι δεν ανοιγει με καμια παναγια οτι κ αν εκανα ..με βλεπω να πηγαινω πρωι πρωι για σερβις αυριο..

εχω μια βαρεμαρα διχως ορια σημερα ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι μπορει να ακουει τις πιπες που λεει ο πατερας της και λεει "οοοχιιι δε βγαινω,εκει να του σπασω τα νευρα!!!!" :lol::lol::lol: Τουλαχιστον γυρισε το κεφαλι της κανονικα;;;;

Με προκληση θα σε βαλει φανταζομαι αν δε γεννησεις σε λιγες μερες ε;;;

Μαρη Μαριλου μα ποδαριλα;;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol: κι εγω αρακα εκανα σημερα αλλα ο δικος μου μοσχοβολουσε!!! :P εφαγε και το σκατιαρικο φαντασου!!!! :shock:

Ευακι προλαβε και τα εσπασε η τσουπρα τα γυαλια;;; :roll:

Λοιπον παμε σημερα κουβιδη;;;;; θα σας παρω και τηλ βεβαια γιατι δε προκειται να το δειτε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα χω παιξει τελειως .. :shock::shock::shock::shock: το σκατοκινητο μου απο κει που ημουν ετοιμη να το παω για φουντο ξαφνικα στην τελευταια προσπαθεια μου να το ανοιξω μια χαρα λειτουργει..τι ναπω δεν ξερω ..παντως τρελαθηκα ..κ μαλιστα λειτουργει κανονικοτατα ..

Καλε Τονια πηγατε στον κουβιδη τελικα ? Η αδερφη της σωσως μεχρι ποτε καθεται , να προλαβουμε να την γνωρισουμε την κοπελα ..

Αυριο τι κανετε ? Αντε μαζευτειτε για καφε να δουμε ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

..α Και ναι Αντωνια τα εσπασε τα γυαλια ..σιγα που θα γλιτωναν απο τον Σκουντουφλη μου .. :lol::lol::lol: κ πολυ κρατησαν ..περιπου δυο εβδομαδες ..Ειχαμε βαλει κ στοιχημα με τον Νικο για το χρονο ..το εχασα βεβαια ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πηγαμε κουβιδη...αλλαξαμε τα εισητηρια..ητνα να φυγουνε πεμοπτη αλλα τελικα θα φυγουνε τριτη..

αντε να δουμε ποτε θα σας γνωρισει...η θα την γνωρισετε..εγω δουλεια..νυχτα..μολις φαγαμε πιτογυρα..κλασικα!!

αντε ρε μαρια..ακομα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα ρε ρουφιανιτσες δεν ειδατε τα μνμ που σας εστειλα στο κινητο εχθες για κουβιδη;;;; :-w:-w:-w

Σημερα δε ξερω που θα παμε...Ευακι στον Ευκαλυπτο μπορουν να κανουν ποδηλατο;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα

καλε Αντωνια δεν ειδα τιποτις απο μηνυμα στο κινητο ακομα κ οταν καταφερα να το ανοιξω .. :roll::roll: Στον ευακαλυπτο κανουν ανετα ποδηλατο κ οχι μονο ..

Χτες μου ηρθε να την πνιξω την μεγαλη μου κορη ..φανταζομαι πως θα ειμαστε στην εφηβεια αν τωρα ειναι ετσι ..Κρατηθηκα με τα χιλια ζορια να μην της δωσω καμια ξαναστροφη κ μαλιστα αρκετες φορες :twisted::twisted::twisted: Μιλαμε εχει αποθρασυνθει τελειως ..Ολα στα παλια της παπουτσια για να μην το πω αλλιως ..Της μιλας σε γραφει ..κανει αυτο που θελει ασχετα με τις συνεπειες ..σου ριχνει κ ενα βλεμα δολοφονικο κ μετα ηρεμα οταν εσυ εισαι στα προθυρα νευρικου κλονισμου γυρναει κ μου λεει μαμα θα ηρεμισεις επιτελους ? με κουρασες !!!!

Τι αλλο θα ακουσω απο δαυτην δεν ξερω ..αλλα αρχιζω κ τα παιρνω με την ξεροκεφαλια της ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντωνία sorry για τη "σύνδεση με Κα'ι'ρο" αλλα ήμουνα στα μαγαζιά για κάτι τελευταία ψώνια και το είδα καθυστερημένα!!! Πήγα πάλι γιατρο σήμερα και μου είπε να πηγαίνω κάθε μέρα τώρα αλλα απο ότι βλέπω δε μ'αφήνει σε ησυχία με την καισσαρικη!!!τώρα μου λέει ότι αν το τρεναρουμε κι άλλο φοβάται μη πάρω όλους τους πόνους και στο τέλος κάνουμε καισσαρικη γιατί μάλλον δε θα έχει γυρίσει το κεφάλι της!!! Τα νεύρα μου μ' αυτο το παιδι!!! Ευακι αν απο τώρα που την έχω στην κοιλιά είναι αγυριστο κεφάλι, μετα κατα τα δικα σου παθουμενα τι θα γίνει????!!!! θα με καβαλησει τελείως???!!! :shock::o:shock::o:shock::o να ξέρω να προετοιμαζομαι δηλαδή!!! Τι ώρα θα βρεθείτε στον ευκαλυπτο? μπας και δεν είναι πολυ νωρίς και ζεστη και καταφέρω να έρθω επιτέλους!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε βρε Μαρια ..μην ανησυχεις δεν ειναι ολα τα πιτσιρικια ετσι κεφαλες σαν την κυρα κορη μου την μεγαλη ..Παντως το θεμα φαινεται μεσα απο την κοιλια οντως , μου το ελεγε κ ο γιατρος μου ..πχ στην Αριαδνη δεν εκλεινα ματι μερα νυχτα απο τα κλωτσιδια απο τοτε που την πρωτοκαταλαβα κ αρχισε να κουνιεται ..Μετα σου λεει πως να μην βγει με το ματι γαριδα κ νυχτερινος τυπος - βλεπε αυπνιες ..-

Παντως μηπως να το ξανασκεφτοσουν με την καισαρικη ? Δεν ξερω βρε παιδι μου αλλα αν ειναι να τραβηξεις ολους τους πονους κ εν τελει να καταληξεις παλι στο ιδιο αποτελεσμα δηλαδη να την κανεις την ρημαδα να τελειωνεις ..Ν'ανακουφιστεις κ συ ..

κ ναι η κυρα κορη μου εχει ενα στομα παναγια σωσε..Κ μου την λεει κ χαλαρα κ στην ψυχρα τις περισσοτερες φορες γι'αυτο κ με φτανει στο αμην ..Απ'την μια δεν ξερω αν πρεπει να χαιρομαι κ απ'την αλλη νιωθω μαλακας ..τι να πω ..στην εφηβεια σιγουρα θα τρωμε τα λυσσακα μας ..

Εγω ειπαμε παω στανταρ στις κουνιες πριν τον ευακαλυπτο καθημερινα ..εκτος απο χτες που ηταν τιμωρια οι σκατουλες γιατι εκαναν φασαρια κ δεν εκλεισαν ματι το μεσημερι ..ξυπνησαν κ την μπεμπα ενα δυο φορες οποτε τους εκανα κ γω φραγη εξοδου κ τελος ..Το σκυλοπληρωσα ομως γιατι μου εβγαλαν την παναγια το απογευμα στο σπιτι ..

Εγω συνηθως παω μετα τις 6 εκει γυρω στις εξιμιση ..οποιος θελει ας ελθει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παιδια ..η μαλλον μαμα ευα..πηγαμε ευκαλυπτο με μαριλου και αντωνια και θουλη...

ρε παιδια σορυ αλλα δε σκοτωθηκα με το μερος...οκ καλο αλλα εγω δε τρελαθηκα..οχι οτι εχω δει κατι καλυτερο για να πω την αληθεια αλλα επειδη το πολυ συχητησατε,περιμενα κατι αλλο..ασχετο..ετσι μουρθε!!

παντως περασαμε καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!

Αχ εμένα το παιδάκι μου εκανε ενα ωραίο καρούμπαλο χθες.... :cry::cry: Ρε Σωσω να τον πάω στο γιατρό; Με το που πήγαμε σπίτι έκανε εμετο αλλά μετά ηταν οκ! Ειχε πιει και πολύ νερό η αλήθεια, και έβγαλε στην ουσία νεράκι.... μου το κάνει καμιά φορά αυτό λογω παλλινδρόμησης.

Καλά ήταν χθες αν και ο Χριστόφορος δεν επαιζε πολύ με τα παιδάκια αλλά την περισσότερη ωρα αλώνιζε στα χορτάρια που έπαιζαν κάποιοι τυποι ποδόσφαιρο και αναγκαζόμουν να τρεχω από πίσω του συνέχεια....

Σωσω μια χαρά η οικογένεια ρε!!!!!!!Και τα ανηψια είναι υπέροχα !! Τελικά που πάτε σημερα εκδρομή;;;;;;

Βρε Μαράκι καλά λέει η Ευα....μήπως να μην ρισκάρεις αλλο;;;;; Ξερω γω βρε παιδί μου; Το καλύτερο θα ηταν φυσιολογικός τοκετός αλλά αν δεν γυρισε ακομα το κεφάλι νομίζω πως δεν θα το γλυτώσεις το νυστερι... :?

Εγώ σήμερα θα πάω να δω μια ξαδερφη μου που γεννησε την 4η :shock::shock: κόρη!!!!! Να δω και τις αντιδράσεις του Χριστόφορου γιατί οταν ειδε μιας κοπέλας το μωρό πριν μέρες, το φοβόταν και δεν πλησίαζε και ηταν έτοιμος να βάλει τα κλάματα.... :mrgreen: ελέγε "οχι κούκα - οχι κούκα" (οχι κούκλα). Χαχα...νομιζε πως ηταν κουκλα και οταν το είδε να κουνιέτε και να τον κοιτάει έκλασε μέντες! :lol::lol::lol:

Καλέ Νικη, Ειρήνη, Πόπη και Ελσα, που ειστε;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παιδια ..η μαλλον μαμα ευα..πηγαμε ευκαλυπτο με μαριλου και αντωνια και θουλη...

ρε παιδια σορυ αλλα δε σκοτωθηκα με το μερος...οκ καλο αλλα εγω δε τρελαθηκα..οχι οτι εχω δει κατι καλυτερο για να πω την αληθεια αλλα επειδη το πολυ συχητησατε,περιμενα κατι αλλο..ασχετο..ετσι μουρθε!!

παντως περασαμε καλα

καλημερεεεεεεεεεες

αμαν ρε παιδια μια φορα ειπα κ γω να μην παω παρκο κ επεσα στην περιπτωση .. :lol::lol::lol:

σωσωκα το παρκο το συγκεκριμενο ειπα οτι βολευει εμενα προσωπικα τουλαχιστον γιατι δεν εχω τον φοβο να μου βγουν τρια παιδια στον δρομο κ να τρεχω να κυνηγαω σε τρεις διαφορετικες κατευθυνσεις ..ειναι κ κοντα μου οποτε εμενα μου εχει λυσει τα χερια ..

τι θα κανετε σημερις ? Αν πατε θαλασσα τωρα πρωι εγω ειμαι μεσα ..

Μαριλου που την επαιξε ο μικρος κ εκανε καρουμπαλα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ασε Ευα....το αποκτήσαμε στην τσουλήθρα! Και να φανταστεις ηταν ο Γιώργος από κάτω από την σκάλα και επέβλεπε! Ανέβηκαν στο ίδιο σκαλί ο Χριστόφορος, η Μάρθα, ο Αλέξανδρος και ο Θοδωρής με αποτέλεσμα το μουσκαράκι μου να βρεθεί στην απ'έξω! :lol: Το καημένο όμως πόνεσε πολύ... :cry::cry::cry:

Εγώ πήγα το πρωί και είδα το καινούριο μου ανηψάκι! Είναι τοσοδούλικο! 2.500γρ γεννηθηκε αλλά έχει πααααρα πολύ αδύνατα ακρα.... ειναι μια σταλιά! Ειχε πλάκα! Δεν έχω ξαναπιάσει τόσο μικρό μωράκι!

Ο Χριστόφορος ουτε που συγκινηθηκε οταν το κρατούσα αγκαλιά.... ήρθε το είδε και με μια ειρωνική γκριμάτσα έφυγε! :lol: Προτίμησε να παίξει με το άλλο πιτσιρίκι που είναι πιο μεγάλο του.....

Από φαγητό έχω γεμιστά από χθες (μου έγιναν τέλεια! ) οπότε χαλαρά θα φτιάξω τώρα λίγο παγωτάκι ετσι για τις βραδινες λιγουρίτσες! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελικα την κανεις καλα τη συνταγη που σου εδωσα;;εγω θα κανω πιτσα χειρποποιητη..το πηρα συγουρα το κιλακι μου τωρα με τα παιδια..αλλο που δε θελω αλλωστε..το πρωι πηγαμε για μπανιο καρτερο..ευα δεν ειδα ο ην σου..

οχι ρε...αν σου εμεινε μονο χθες αυτα που εκανε ο χριστοφορος..κουλ..αν συνχιζει και σημερα ναι..

δε λεει αρλουμπες το παιδι,ε;;

σημερα το απογ λεμε να παμε σε 1 γειτονια εδω πιο πανω..

ευα θα ξανα ρθουμε εκει σιγουρα..αλλα οχι αυριο μεθαυριο..

πουλακι μου ο χριστοφορος.να σας ζησει το ανηψι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια χαρα νταν στις όμορφες!!!!! Ε Ε ΈΡΧΕΤΑΙ!!!! αύριο τελικά το πρωι λέω να κάνω ένα μωρό γιατί τελικά δε το γλιτωνω το νυστερι που λέγαμε!!! Πήγα σήμερα,μου χωσαν 5-6 γιατροί και μαιες τα χέρια τους και όλοι κατέληξαν στο ίδιο συμπέρασμα!!! Η μικρή είναι ανεμπεδωτη ακόμη στη λεκάνη μου με πρόσωπο προς τα πάνω!!! Ο doctor ήθελε να με βάλει και σήμερα επιτόπου για χειρουργιο αλλα του είπα ότι δεν είμαι ακόμα έτοιμη ψυχολογικά να αντικρυσω την κορη μου!!! Να πάω σπίτι καλε γιατρε να κάνω ένα μπάνιο να ετοιμαστω και αύριο πρωι θα είμαι jet!!!! Μπαίνω το απόγευμα σήμερα για εξετάσεις και το πρωι με την αυγουλα θα μετραω αντίστροφα!!! Ο ακατανομαστος έρχεται αύριο, μόλις του το είπα σήμερα σκιστηκε να βρει εισιτήριο!!! Θα ξαναφυγει βέβαια στα καπακια δηλαδη μεθαυριο βραδυ αλλα ποσως με ενδιαφέρει!!! Ένα περίεργο πράμα βρε κορίτσια!!! Με το που μου είπε ο γιατρός ότι αύριο θα γίνω μαμά,το τελευταίο πράγμα που με απασχολούσε ήταν αυτός και το αν θα έρθει!!! Ο πλήρης σταρχιδισμος λέμε!!! Με την καισαρικη ξενερωσα λίγο αλλα anyway,θα περάσει κι αυτο!!! Αυτά απο μένα,πιστεύω για μερικές μέρες θα είμαι εξαφανισμενη,μόλις μπορέσω θα ξαναμπω για λεπτομέρειες!!! Πάω για τον καλλωπισμο μου και τα λέμε!!! Φιλια στα κοπελακια σας!!!

Μαριλου να σας ζήσει το ανηψακι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Στο μεταξύ κορίτσια, πήρα τηλέφωνο σ αυτό το κέντρο που σας έλεγα εδώ στη γειτονιά, αλλά δεν έχουν ραντεβου κι αυτοί πριν τις 7 Ιουλίου! 😫 πφφφ Θα λυσσάξω μέχρι την αυχενική να ξέρετε... 🤪🤣🤣 Η μόνη μου επιλογή είναι τα επείγοντα, αλλά δε θέλω και να πάω εκεί χωρίς να υπάρχει κάποιο "θέμα", ξερω γω... Τέλος πάντων, τουλάχιστον με απασχολεί αρκετά η δουλειά και ξεχνιέμαι, παρήγγειλα κι ένα παζλ να περάσουν οι μέρες ευχάριστα 😅
    • αύριο εχω στις 20.30 το ραντεβού.. έβαλα απόγευμα γιατί το πρωί με τη ζέστη δεν την παλεύω!
    • Ναι μια φορά με επιασε! Θα μ πει την επόμενη βδομαδα που θα παω για Doppler η γιατρός αν γύρισε   εγω την Πέμπτη  εχω παιδίατρο! 😊  
    • Άσε ασε... Μη νομίζεις και στο Ηνωμένο Βασίλειο έτσι είναι!! Η κολλητή μου μένει εκεί και όταν ήταν έγκυος στις 12 εβδομάδες κι εκεί σε δέχονται στο δημόσιο. Πιο πριν μόνο ιδιωτικά αν μπορείς...  Εδώ πάντως σου λένε να πας στα επείγοντα πριν τις 12εβδ αν έχεις ανησυχητικά συμπτώματα εκτός κι αν συνεννοηθείς με τον οικογενειακό γιατρό και σε παραπέμψει για υπέρηχο πιο νωρίς. Δηλαδή χωρίς λόγο κι αιτία δεν βγάζεις άκρη... Οι περισσότερες γυναίκες πηγαίνουν ιδιωτικά 2-3 φορές και μετά αν δε τους το επιτρέπει το οικονομικό συνεχίσουν με το δημόσιο και περιορισμένα ραντεβού ..😩
    • Α έτσι όπως το έγραψες ότι πηγές εκτάκτως κάπως καταλάβα ότι πηγές χθές. Σόρρυ, δε διάβασα σωστά 😅 σε κάθε περίπτωση, είσαι όλο και πιο κοντά στο ραντεβού σου, όλα θα πάνε καλά κορίτσι μου ❤️ σου στέλνουμε οοοολη τη θετική ενέργεια ✨ 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...