Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΡΕΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΝΟ2


Recommended Posts

ξερω κ γω βρε Μαρια ??!! Εγω για σημερα καταλαβαινω αλλα δεν μπαινει κ καμια τους να μας πει στα σιγουρα ..Μας σνομπαρουν βρεεεεεεεεεεεεεε :lol::lol::lol::lol:

Βρε Μαρια ειδα το τικερακι σου , καλε σε λιγο γεννας ..5 μερες πριν την πητ εισαι , ουαου ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 936
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ασε ευακι και κοντευω!!! Θέλω να γεννησω ΤΏΡΑ!!!!! δε μπορώ άλλο!!! Η ζέστη με έχει τρελανει και η Μονή μου έξοδος είναι για να πάω στο γιατρο!!! Στο περίφημο πάρκο εννοείται ότι θα το κάνουμε στέκι μόλις γεννησω, που είμαι και δίπλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι βρε παιδι μου με την ζεστη ειναι οτι χειροτερο ..το ξερω καλα γιατι εκεινο το καλοκαιρι του 2007 εγκυος εγω στις διδυμες με τους απανωτους καυσωνες κ τις διακοπες ρευματος μεσημεριατικα τα ειχα δει ολα κωλυωμενα .. :shock:

Το παρκο για μας ειναι σταθερη αξια ..ω ναι ..ξελαμπικαρεις βρε παιδι μου ..το ξεβρωμισμα μετα ειναι αλλη υποθεση βεβαια αλλα σκασιλα μας , αφου περνανε καλα ..

Τι σου ειπε ο γιατρος σου τωρα που πλησιαζουν οι μερες , πηγες ξανα να σε δει ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πήγα Δευτέρα και σήμερα για καρδιοτοκογραφο και όλα καλα, θα ξαναπαω την Παρασκευή και μετα βλέπουμε!!! Το ξεβρωμισμα που λες χαλάλι εφόσον περνάνε αυτά καλα και μετα γυρνάνε σπίτι και ξεραινονται!!! Για κουβιδη μάλλον αύριο απ'οτι κατάλαβα απ' τα λεγόμενα της σωσως! Είναι κι αυτη η δυσλεξία του κομπιούτερ βρε παιδι μου και πρέπει να τα σκέφτεσαι δίπλα!!! Εσυ ευακι για αύριο μπορείς?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε μουρλες τα τηλεφωνα τι τα εχουμε;;;;;;;; :-w:-w:-w βλεπετε και δε μπαινουμε,παρτε να κανονισουμε! Η σωσω πηγε να μπει το μεσημερι,αλλα δεν ανοιγε η σελιδα αποτι καταλαβα..

Σημερα πηγαμε..καλα ηταν,ηθελε να σας γνωρισει η Θουλη αλλα υποθεσαμε οτι δεν ευκαιρειτε..

Λοιπον ΑΥΡΙΟ λεμε για παιδοτοπο μποουλινγκ! τι λετε παμε;;;; αν δειτε και δε μπαινουμε παλι λογω φορτου εργασιας :P παρτε τηλεφωνο!!!! ;)

Μαρακι τα χεις παιξει με τη κοιλουμπα και τη ζεστη πουλακι μου ε;;;; εμ πως να μη τα χεις;;;εδω εμεις χωρις κοιλουμπα και σερνομαστε!!! :?

Ρε Μαριλου τι παππους ειναι αυτος;;;;;; :shock::o 95 χρονων με το ενα ποδι στο ταφο και κανει τετοια νουμερα;;;;;; :shock::shock: Βρε δε τον στελνετε να κανει κανει κανενα λουτρο στην Αιδηψο να ησυχασετε;;; :lol::lol::lol:

Μωρε μηπως να παμε εκει που λεει η Ευα που εχει και απλα να παιξουν και να κατσουμε για καφε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι να οω...εμεις καλα..παιδια δεν ειναι μον η τουαλετα το προβλημα..τα φαγητο..καθε μερα σκουπισμα..εχει γελιο και κουραση αλλα ευχαριστη..

χαιρομαι πολυ..

καθε πρωι μπανιο και το απογ παιδοτοπους..

φαγητο μπαλκονι και σουπερ..

ρε παιδια ...τα τηλ γι αυτο ειναι..τεσπα..θα ξανα βρεθουμε..θα ξανα παμε ελπιζω..καθε μερα ομως κατα 11 παμε για μπανιο..

ελατε αν θελετε..

καρτερος..11.30 περιπου εκει..στη δημοτικη παραλια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντωνΙ,Α ΕΧΩ λογο που θελω ν παμε σε εκινο το παιδοτοπο αυριο.ερχετια η αλεξια και θα παμε 8 να την παρουμε απο το λιμανι..η θουλη και καλα δε το ξερει..αλλα δε γινεται..θα της το πω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κορες !

κλαψ κ θελαμε να ερθουμε κ μεις εκει να δουμε τελοσπαντων αυτον τον κουβιδη κ τον παιδοτοπο του :roll: ..Κ σημερις παιδοτοπο εχει το προγραμμα ? Για σημερις δεν σας ταζω στα σιγουρα αλλα θα το προσπαθησω ..Για τι ωρα λετε ?

Κ για το παρκο αυτο που σας εχω χιλιοπρηξει παμε αυριο αν θελετε κ πινουμε κ καφε στον ευκαλυπτο..

Για να δουμε τι θα πουν κ οι υπολοιπες ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κι από μένα! έχω πάλι κάτι νεύρα!!!!!! :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil: Ξαναεμφανίστηκε ο καλόχαρος πάλι χτες για να μου σπάσει τα νεύρα προφανώς!!! Δε ξέρει αν θα είναι στον τοκετό γιατί λέει όταν του είπα ότι θα πάρω όλο το μήνα μου τελικά αυτός κατάλαβε όλο το μήνα ιούλιο και επειδή δεν έβρισκε εισιτήρια έκλεισε να έρθει στις 11 ΑΥΓΟΎΣΤΟΥ!!!!! Μήπως να έρθεις και κατευθείαν του χρόνου στα γεννέθλιά της ????????!!!!!! :evil::evil::evil::evil: Άκουσον άκουσον!!!!!Και αφού φυσικά αφηνίασα στο τηλέφωνο μετά για να με καλμάρει μου είπε ότι θα ρωτήσει την γαμοδουλειά του αν θα του επιτρέψουν να λείψει 3-4 μέρες για να έρθει και στον τοκετό και ότι θα ξαναέρθει τον αύγουστο,αυτό εννοούσε, απλώς εγώ δεν τον κατάλαβα καλά!!!Ας με πυροβολήσει κάποιος γιατί ή απ'τα νεύρα μου ή απ'τη ζέστη θα την πληρώσει τη νύφη κανένας αθώος!!!! :evil::evil::evil::evil::evil:

για το μποουλινγκ σήμερα χλωμό κι εγώ αλλά αύριο στο περίφημο πάρκο της Εύας ψήνομαι!Να περπατήσω και λιγάκι γιατί θα βγάλω ρίζες σε λίγο στον καναπέ!!!!!Έχει γίνει ο κώλος μου πλακέ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο κωλος σου πλακε;;;;;;;;;; :)):)):)):)):)):)):)):)) καλο αυτο μαρεσε!!!!!! :)):)):)):)):))

Ρε συ δεν εχεις καταλαβει οτι ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΓΚΕΦΑΛΟΙ;;;;;;!!!!!!!! Ε και ο δικος σου ο ξενοφερτος ενα παραπανω που του χει ρουφηξει το μυαλο η καργια η μανα του!!!!! X(

Οντως σημερα μπορουμε μονο στο μποουλινγκ να παμε λογω αδερφης Σωσως,αλλα αυριο δεν εχω προβλημα για ευκαλυπτο! ;)

Αχ σας ειπα οτι η μπεμπα τρωει ολη τη φρουτοκρεμα και αντικατεστησα 1 γευμα;;;;;!!!!!ειμαι πολυ χαρουμενη!!!! :ymparty::ymparty::ymparty:

Σημερα εκανε και το πρωτο της μπανιο! αντε να δουμε μηπως τη βοηθησει η θαλασσα να βγαλει πια αυτα τα γαμοφλεματα γιατι δε μπορω αλλο να το ακουω να βηχει!!! :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!! Μαριλου πολλα πολλα συγχαρητηρια!!!! και γω περυσι τετοιο καιρο (13/7) εμαθα πως ειμαι εγκυος το γλυκο μου ζουζουνι!!!!να εχεις μια καλη και ηρεμη εγκυμοσυνη!!!

Μαρακι αντε και κοντεβεις... με το καλο και μολις ερθει η τσουπρα ποιος τον [smilie=pottytrain5.gif] τον παΤΕΡΑΣ............... :D:D:D:D:D

ΤΑ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕ ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγω αυτο λέω σπιρτουλη και ανυπομονω!!! Αντωνία συγχαρητήρια!!! Άντε με το καλο και στα δυο γεύματα εύχομαι και πολλά πολλά μπανακια!!!τελικά πήγατε μποουλινγκ? πως περασατε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περασαμε κλασικα ωραια....

ο αλεξα και η μαρθα...στα παιχνιδια με τα ευρω και ο θοδωρης μεσα στο παιδοτοπο...

κλασικα!!

ο λεξ εκλεβε πατατακια απο τα διπλανα τραπεζια..και η μαρθα το ιδιο..

1 χαρα σας λεω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οπως καταλαβαινετε η Μαρθα πρεπει να κοψει τις κακες συναναστροφες γιατι τη χαλανε!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Ε δε ξαναπαω σε αυτο το παιδοτοπο!!!μια περιουσια θελω στα κωλοπαιχνιδα με το κερμα!!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted:

Σας ειπα;;;; η μπεμπα δε πινει το αποψυγμενο γαλα!!!!!μιλαμε της εδωσα να δοκιμασει εχθες και κοντεψε να ξερασει!!!!!! :o:o:o ε μα ειναι αηδια εδω που τα λεμε!!! :ymsick:

Γκαστρωμενη ηντα γινεται σημερα;;;καμια εξελιξη;;;;; :P

Φρεσκογκαστρωμενη εσυ;;;; αρχισανε τα παρατραγουδα;;;; :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν το πίνει???!!! μη μου πεις ότι έχεις και πολυ απόθεμα και θα παει χαμένο!!! Κρίμα το αρμεγμα!!!

Σήμερα μου έβαλε πάλι τη χερουκλα ο doctor και μου είπε ότι κατεβαίνει και μπορεί να τη γλιτωσω την καισσαρικη!!! :D:D:D θα ξαναπαω τη Δευτέρα που είναι η τελευταία μέρα και αν δούμε ότι το nst είναι καλο και το αμνιακο υγρό εξακολουθεί να είναι όπως τώρα θα μου την αφήσει μέχρι τις 28 και μετα πάλι βλέπουμε!!! Το θέμα είναι ποιος την παλεύει μέχρι τότε!!!

Οι άλλες τσουπρες τι κάνουν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες μου!!!!!!!!!!!

Αυτες τις μέρες με τις ζεστες εχει σαλτάρει ο μικρός και μαζί του και εγώ... ουφ...!

Αντωνία μου μπράβο ρε που τρώει τα φρουτάκια της όλα!!!!!!! Αντε και στα υπόλοιπα γευματα με το καλό!

Γιατί δεν το θέλει το κατεψυγμένο;;; Δεν το αφήνεις να αποψυχθεί μόνο του; Εχω ακούσει περιπτώσεις που δεν το θελουν...αν την πιέσεις λίγο...; Κρίμα ρε γαμώτο να πανε τόοοοσα λίτρα χαμένα... :(

Σωσω μια χαρά παράδειγμα παίρνει η Μαρθούλα από τον Αλεξανδρο!!!! Χαχαχα! Είναι πάντως φοβερό διδυμο!

Σπιρτούλι σ'ευχαριστώ πολύ!!!! Χαθηκες εσυ ε;;;

Αχ Μαράκι μου από μέρα σε μέρα σε πάρει η μπουμπού ε; Και αυτός ο τρελοϊταλός σου;;;; :lol::lol::lol: Αλλα λέει η θειά μου, άλλα ακούν τα αυτιά μου! :lol::lol::lol:

Αντε κοριτσάκι μου ευχομαι συντομα να πάρεις την κουκλάρα σου αγκαλιά όσο πιο ανώδυνα γίνεται!!!!

Ευακι για πες μου σε παρακαλώ.... στον Ευκάλυπτο στο πάρκο....που ακριβώς είναι η καφετερια;;;; Εγώ γιατί δεν είδα τίποτα παρά μόνο κούνιες;;;; :?

Εγώ .... αν εξαιρεσουμε λίγο οτι ο κουμπάρος μου μάλλον κερατώνει την κουμπάρα μου :twisted: και η καημένη είναι σε μαυρο χάλι..... αν εξαιρεσουμε μια φιλη μου η οποια χωρησε πριν λίγους μηνες και εχει μια κόρη 5 χρονων και εχει και αυτή τα θεματάκια της.... μπορώ να πω καλα!

Συμπτώματα εγκυμοσύνης δεν έχω καθόλου....ισως λίγη υπνηλία παραπάνω αλλά είναι και η ζεστη που με μπουνταλιάζει (για την πρωτευουσιάνα: αποβλακώνει) λίγο.... Ουτε και στον Χριστόφορο είχα βλαψίδια... τώρα ελπίζω να έχουμε μια επανάληψη χωρίς όμως το τεράαααστιο πρήξιμο που είχα! χαχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πω... αυτά είναι!!!!!!

Ηρθε η οικογένεια της Σωσως και κάνει και η Τόνια διακοπές! :lol::lol::lol::lol:

Καλά κάνεις κοριτσάκι μου, να ξελαμπικάρεις λίγο!!!!!

Εγώ καλά είμαι... ζεσταίνομαι πάλι.... λέω να ξεκινήσω μπαλκόνια και τζάμια τώρα και μετά να κάνω μέσα την φασίνα του Σαββάτου! Το απόγευμα θα πάμε στα γεννέθλια του ανηψιού μας! Αυριο εννοείται θάλασσα!!!!! Βέβαια πάμε νωρίς κατά τις 10 είμαστε εκεί και επιστρεφουμε κατά τις 12:30 γιατί δεν θελω να καούμε κιολας! Αρκετά καρβουνιασμένη είμαι! :lol::lol::lol:

Πω ρε γαμώτο γκρίνια από χθες ο φουτερος.... σκαει επιτελους και ο τελευταιος κυνόδοντας...αντε να δουμε και τα αλλα 4... ευτυχως ειναι λίγα ακόμα!

Παω γιατί εχει κολλήσει πάνω μου και γκρινιάζει... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριλου σιγά σιγά με τη φασινα παιδι μου!!! Κάνει και ζέστη!!! Χωσε κανέναν άλλο να στα κάνει δε γίνεται!!! Έχεις την καλύτερη δικαιολογία του κόσμου και δε μπορει και κανεις να σου πει τίποτα!!! Άμα ήτανε έτσι μωρε όλα τα παιδάκια "φουτεροι" σαν το δικό σου νομίζω ότι όλοι οι γονεις θα ήταν τρισευτυχυσμενοι!!! Όλες διακοπές κάνετε και εξαφανιστηκατε καλε???!!! κάντε και καμία βουτιά για μένα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρη γκαστρωμενη ακομη εδω εισαι;;;;;; :lol::lol::lol::lol:

Μαριλου ειδες;;;ηρθε η Θουλη και κανω διακοπες!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Χεσε μωρε τη φασινα τωρα με τετοια ζεστη.. εγκυος γυναικα!!! :whistle::lol:

Μα αντε να βρεθουμε πριν φυγει η Θουλη!!! Αυριο τι κανετε;;;

Πηγαμε σε μια βαφτιση σημερα και περασα... [smilie=puke.gif] !!!!!!!! Τρισαθλια μουσικη τσιτα κορδα και γαματη παρεα πεθερα-κουνιαδα!!!! ξανα [smilie=puke.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευακι πιο μακρυνη φωτο δεν ειχες να βαλεις;;;; :lol::lol::lol: φαινεται παντως οτι περνανε σουπερ οι τσαπερδονες!!! :P

Ναι να κανονισουμε κατι αυριο να παμε ολες μαζι! Ευκαλυπτο να τον δουμε κιολας γιατι πολυ τον εχεις διαφημισει!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αύριο πάω στο γιατρο το πρωι αλλα δε βλέπω να γενναω!!! Τελευταία μέρα αύριο υποτίθεται αλλα η μπουμπου μάλλον καλοπερναει!!! Οπότε αν πάτε στον περίφημο παιδοτοπο της Εύας θα έρθω κι εγω!!!αλλα να πέσει λίγο ο ήλιος πρώτα γιατί αλλιώς ψηνομαι απ'τη ζέστη και δε τη παλεύω καθόλου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα αγαπούλες!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σωσωκα μου εξαφανίστηκες!!!!!!!!!!!!!!!

Αντωνία μου καλά κανετε!!!!!! Τα μικρά σου είναι καλά;;;;;

Σημερα πείτε τί θέλετε να κάνουμε;;;;; Παιδική χαρά είμαι μέσα, μπόουλινγκ πάλι είμαι μέσα, οτι πειτε!

Ευα τρελό φατσόνι η Αριάδνη!!!!

Αχ Μαράκι μου αντε καλό μου να γεννησεις και άσε τις τσαρκες μην σε τρεχουμε στα καλά καθούμενα με σπασμένα νερα! :lol::lol::lol::lol::lol: Το Ιταλό ήρθε τελικά ή θα έρθει τον άλλο μήνα;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Πήγαν να μου κάνουν κουβέντα στο Ιασώ αλλά τους ειπα ότι δεν θα το κάνω… δεν ξέρω λεπτομέρειες, αλλά έχω την εντύπωση όμως ότι είναι για περιορισμένο χρονικό διάστημα όλο αυτο… 
    • Εγώ να σ πω την αλήθεια, εκεί γύρω στα 3- 3100 θα ήθελα ιδανικά !!!
    • Στον 9 θα έχει καλή εικόνα αν θα είναι μικρό ή πιο μεγάλο το μωρό. Τους 2 τελευταίους μήνες παίρνουν το πολύ βάρος. Αν και είναι σχετικό…σκέψου ότι είχαν 1 κιλό διαφορά τα δυο παιδιά μου. Βέβαια ότι θα είναι πιο μεγάλος ο δεύτερος το είχαμε δει αλλά δεν μπορούσε να υπολογίσει ακριβώς ποσο πιο μεγάλος.  Γερα να είναι και να μεγαλώνουν σωστα…δεν έμεινε κανενα μέσα όλα βγήκαν όταν ήρθε η ώρα και τα μικρά και τα μεγάλα 🤣🤣🤣
    • Ούτε εγώ κορίτσι μου..δεν έχω ασχοληθεί καθόλου 
    • Δεν είναι κάτι ανησυχητικό απ' την στιγμή που το βρίσκεις και έχει την εποπτεία ο γιατρός, απλά είναι κάποια απ' τα μικρόβια που προκαλούν αποβολές, οπότε μόνο για αυτά θέλει αυξημένη προσοχή. Δεν μου είχαν δώσει προβιοτικά, μόνο αντιβιώσεις έπαιρνα και μετά μια κρέμα για τους μύκητες που είχαν βγει τον τελευταίο καιρό λόγω του πεσσού, αλλά δόξα τω Θεώ φτάσαμε αισίως στο τέλος χωρίς κανένα πρόβλημα. Φαντάζομαι θα βοηθάνε κι αυτά απ' το να μην παίρνεις καθόλου, απλά δεν το είχα ψάξει παραπάνω, είχα το άγχος μην πάθει κάτι το έμβρυο απ' τα διάφορα που έβγαιναν! Το άγχος δυστυχώς μέχρι και την γέννα δεν νομίζω να φεύγει ποτέ, ακόμα και μετά την αυχενική πάντα υπάρχει κάτι να αγχώνεσαι, θέλει να μάθεις να το διαχειρίζεσαι με όποιο τρόπο δουλεύει στον καθένα. Καλή δύναμη σε όλες!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...