Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΡΕΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΝΟ2


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 936
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αλε βαρεσαμε διαλυση;;; :roll:

Σωσω τα διαβασα τα αρθρα και τα χω ξαναδιαβασει συμφωνω ΑΛΛΑ αυτα να γινουν πραξη πρπει να εισαι τερας ψυχραιμιας,να πριτανευει παντα η λογικη να εχεις σχετικα ευκολο παιδι,να εισαι και λιγο αναισθητος κτλ κτλ κτλ!!!!

Δηλαδη τις προαλλες που ο Αλεξ δαγκωσε τη Μαρθουλα και κοντεψε να της κοψει κομματι,επρεπε να παω ηρεμα ηρεμα και να του πω "δε χτυπαμε τους αλλους,να χαιδεψε την ετσιιιι μπραβοοοο";;; ε δε το χω ρε φιλεναδα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια

τι μου κανετε ? πως τα περασατε σκ ?

εμεις ωραια αλλα ξεκωλωμα ρε γμτ ..Θαλασσα το απογευμα του σαββατου κ θαλασσα το πρωι της Κυριακης ..Τα μικρα το καταευχαριστηθηκαν ..

Καλε που ειστε ολεεεες????

παω να κανω καμια δουλιτσα κ επιστρεφω ..αντε μαζευτητε σιγα σιγα .. :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!!!

Ποπη μου ευχαριστώ πολύυυυυ!!!!! Καλέ εσυ εκανες υπερπαραγωγή για να το ανακοινώσεις! Ωραίο ηταν!

Ρε Σωσω το ζελέ διαίτης σε μάρανε! :lol::lol::lol: Μου θυμίζεις το ανέκδοτο με τον τύπο που του λέει ο γιατρός το βραδυ να τρώει ένα γιαούρτι και εκείνος ρωτάει πριν ή μετά το φαγητό;;; :lol::lol::lol:

Οσο για το αρθρο...είναι πολύ ωραίο στην θεωρια αλλά ποιος το ακολουθεί;;;;;

Αντωνία μου είναι τελικά σκατούλης ο μικρός σου.... μα τίποτα πια να μην τρώει;;;; Αν του έδινες την δυνατότητα επιλογής του στυλ: θα φάς πατατούλες ή ρυζάκι; Θελεις αγγουρακι ή ντομάτα;

Μηπως ετσι δει οτι δεν υπάρχει περίπτωση να μην φάει, αλλά τουλάχιστον θα επιλέξει μόνος του το φαγητό του.... `

Εγώ λέω λοιπόν στον Γιώργο όταν γυρισε από την δουλειά και κατά την διάρκεια του φαγητού:

"Δεν μου λες....; Τον 15αυγουστο θα πάμε πουθενα; " μου λέει οτι εχει τρύγο τότε και να το ξεχάσω.

Του ξαναλέω: 28η Οκτωβριου υπάρχει περίπτωση να κάνουμε κάτι;;; " μου λέει: "θελεις κάτι συγκεκριμένο;;;;" απαντω:" οχι κάτι συγκεκριμένο....μήπως ομως 25η Μαρτιου θα πάμε κάπου;;;;" όχι μου λέει και λέγε τί θές! Λέω: "Αααααα δεν ξέρω εσυ τί θα κάνεις τότε, εγώ πάντως θα είμαι στο μαιευτήριο! " Δεν αντιδρά και συνεχίζει το φαγητό....σε μια στιγμή γυρνάει και μου λέει: "εισαι εγκυος;;;;" λέω ΝΑΙΙΙΙΙΙΙ! Και ο ξενέρωτος τί μου λέει; Και πού το ξέρεις; Του λέω έκανα τεστ και χοριακή.... και συνεχίζει ξανά: Εμα δεν μπορούσες να περιμένεις μια βδομάδα για την χοριακή;;;; Ακου τί είπε το άτομο!!!!!!!!!!!!!!!! :shock:

Τσατίστηκααααααααααααα αλλά οταν είχα γυρισμένη την πλάτη μου ηρθε και με αγκάλιασε και με φίλησε! Το καθαρμα!

Η μάνα μου δεν το πίστευε και έκανα πάνω από 1 ωρα να το πιστεψει.....η ανηψιά μου με παρακαλούσε να κάνω κορίτσι.... ο ανηψιός μου με παρακαλούσε να κάνω αγορι....οτι του σβουρήξει του καθενός!

Η πεθερά μου χάρηκε πολύ και εδωσε τις ευχές της και ο πεθερός είπε: και πολύ αργήσατε! :shock:

Αυτά περι ανακοινώσεων.....

Σαββατο πήγαμε το απόγευμα με την κουνιάδα μου στην "Σβούρα" για καφέ και να παίξουν τα παιδιά αλλά δεν μου άρεσε πολύ.... το βραδυ πήγα στην Οαση και είδα τις "Εκκλησιάζουσσες". Ηταν πολύ ωράιο!!!! Του χρόνου είπε η Ρουγγερη πως θα ερθει με τους αθλους του Ηρακλή...θα είναι και πιο μεγαλα τα παιδάκια μας και θα καταλαβαίνουν αν τα πάρουμε!

Κυριακή το πρωί στις 10 ήμασταν ηδη στην θαλασσα και επιστρεψαμε στις 13:00...κοιμηθήκαμε ενα 2ωρο και μετά πήγαμε στα πεθερικά.... το βραδυ ηρθε σπίτι μου η κολλητή μου (που έχει μπει στον μήνα της! ) με τον αντρα της. Αυτά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαιρη μου φαινεται οτι πλακα σου εκανε ο Γιωργης σου για να δει αντιδρασεις .. :lol::lol: Μαρτιατικο θα ειναι το μπεμπε ? Σουπερ ..θα ξεπεταχτει το καλοκαιρακι κ μια χαρα ..

Απ'οτι βλεπω καλοπερασαμε ολες το σκ ...Εχω ετοιμασει τα χρειαζουμενα να φτιαξω τυροπιτα τωρα το μεσημερι αν τα φωτησει ο θεος τα παιδακια μου κ κοιμηθουν ..Κοπιαστε ντε λεμε !

Παρκο παιζει σημερις για απογευμα γιατι τωρα το σκ το εγκαταλειψαμε τελειως ..Θα ερθει καμια για παρεα ?

Μαρια εγκυμονουσσα που εισαι , μπας κ γεννησες βρε ???

Σωσω πηγατε θαλασσα τελικα ? Ανοιχτηκε καθολου η μικρη ?

Αντωνια καλα το λεει η Μαιρη πρεπει να ειναι λιγο κερατακι το Αλεξακι μου φαινεται ..Αλλα αν οπως λεει του εδινες επιλογη για το τι θα φαει ..Αυτο η εκεινο ..να νιωθει οτι εχει αυτος τον ..τελευταιο λογο ? Ποτε δεν ξερεις τι γινεται ..Καλυτερα ειναι απο θεμα ιωσης ?

Ξεχναω καμια ? Δεν θυμαμαι ..Παιδια δεν εχω ιδεα τι θα ψησω σημερις ριχτε ιδεες γιατι εχω στερεψει ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ και πάλι Ευα μου!!!!!

Τωρα εχω μια αγωνία για την αυριανή χοριακή.... ελπίζω να έχει ανεβει οπως πρεπει....

Ναι πλάκα μου έκανε ο Γιώργος αλλά τετοιες πλάκες δεν τις θέλω! Το έχει διατυμπανήσει βέβαια παντου!!!! Και δίνει τα συγχαρητήρια στον εαυτό του που είναι ο επόμενος Γκουσγκούνης! :lol::lol::lol:

Εγώ πήρα από της πεθεράς μου φαγητό που έμεινε οπότε για σήμερα είμαστε καλυμένοι!

Αν δεν είχα θα έκανα οσπριο....φακες ή φαβα.... δεν ξέρα Ευα αν βοήθησα!

Επίσης μπορεις να κανεις ενα λαδερό....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα..και καλη βδομαδα..η μαρθα φακες καταψυξης..αληθεια ετσι ειπε ο ογιωργοςε;;χσχαχ.καλα σεεκανε..μαζι του...

πηγαμε θαλασσα...

μπηκαμε με το λευτ στα ρηχα σιγα σιγα και μετα αγκαλια εξω εξω..μεταξυ φθορας και χαρας..δεν ηξερε τι να κανει..τσιριζε αλλα δε ξερω απο χαρα η απο λυπη..παρακορυση σας λρεω..εμεις σημερα αυγα..

ευα χωρις κοτοπουλο η τυροπιτα;;

αυριο ειναι ημεγαλη μερα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε τον ατιμο το Γιωργη!!!! :lol::lol::lol::lol: εβγαλε το αχτι του για το ξεζουμισμα που του κανες Μαριλου!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol: εχουν ομως αυτοι οι αντρες μια αισθηση του χιουμος ωρες ωρες...απαπαπα!!!! 8-|

Ευακι χορτασατε θαλασσα ε;;;εμεις με το κυαλι φετος! :?

Για το απογευμα δυσκολο...θα σου πουμε αν ειναι! ;)

Οσο γιαυτο που λετε για το φαγητο του Αλεξ,εννοειται οτι το κανω!!! παντα του εχω επιλογες,αλλα τιποτα! σημερα με το που ξυπνησε πριν καν του πω κατι,μου λεει "μαμα δε θελω να φαω τιποτα!!!" :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντωνία μου με την κουβέντα αυτή του μικρού δείχνει οτι ισως του έχει γίνει ψυχολογικό αυτό το θέμα.....

Μήπως να κάνεις αυτό που είπες;;; Να τον αφήσεις χωρίς να του λες ελα να φάς ή να τον ρωτάς αν θέλει να φάει;

Μην του ξανα πεις τίποτα για φαγητο και απλά άφηνε πάνω στο τραπέζι λίγο φαγητό, η φρούτο ή σαλάτα, ή οτι άλλο θες να φάει και ασε να δεις αντιδρασεις....κάποια στιγμή σίγουρα θα πλησιάσει και θα πάρει κάτι να φάει.... δεν γίνεται!

Δεν μπορώ να σκεφτώ κάτι άλλο.....

Μπράβο βρε Γεωργία! Εμμμμμ δεν περίμενα να πάρεις το δικό μου μέρος.... είσαι και εσύ πολύ ρομαντική βρε κορίτσι μου!!!!!! Τί διάολο....το όνομα το έχει;;;; :lol::lol::lol:

Αυριο σου έρχετε το τσούρμο;;;;;;; Αντε καλά θα περάσετε!!!!!!!

Οσο για την θαλασσα εγώ σου λέω οτι αν την πηγαίνεις την Μαρθούλα πιο συχνα σε λίγο καιρό δεν θα θέλει να βγει από μέσα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hello girls!!! Και οχι φυσικά δε γέννησα!!!! Ακόμη!!!! :evil::evil::evil: τι μαλεβιζιωτη πάλι, τι τσαμικα τι μπουζούκια χόρεψα πάλι το Σάββατο σε γάμο δε λέγεται!!! Τίποτα αυτή!!! Είναι ακόμη λέει το κεφάλι γυρισμενο προς τα πίσω!!! Ο καλοχαρος εμφανίζεται λίγο παραπάνω απ' το φυσιολογικό και αρχίζω να ανησυχώ!!! Και καλα κάτι να με ρωτήσει αν το έχω εγω και όλο κουβεντουλα πιάνει στο άσχετο!!! Θα με τρελάνει κι αυτη η ζέστη!!! Μου την έχει βιδωσει άσχημα λέμε και ποιος θα την πληρώσει!!! :x:x:x:x

Κάντε κορίτσια και καμία βουτιά για μένα!!! Ζηλεύω :(:(:(

Φιλια πολλά στα ζουζουνια σας όλες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia και παο μας..πηρε θαρρος ο μαφιοζος,ε;;

αλοοιμονο σου..στο υψος ζσου εσυ..

μη παρουν τα μυαλα σου αερα..

εμεις καλα..πηφγαμε αντωνια..κανω δευτερη δοση παγωτο..σε λιγο παω δουλεια..νυσταζω μπορω να πω...

ελπιζω να εχουμε καλη παρεα γιατι δε θα το αντεξω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι ακαθεκτη η τσουπρα;;;; Αν δεν ερεθι η ωρα της και καρσιλαμα να χορεψεις και το χορο της βροχης,αυτη δε το κουναει!!!! :lol::lol::lol:

Και τι θελει το πουλακι μου απο τα ξενα για να χουμε καλο ρωτημα;;;;; :-w:-w

Εγω σου το λεω,θα ερθει,θα δει τη κορη και παθει ταρακουλο,θα δει κι εσενα και θα θυμηθει ποσο μαλακας ειναι που σε αφησε και θα σου μπαστακωθει!!!! :-?

Αλλα κακομοιρα μου αν τα ξαναβρειτε να τον βαλεις να υπογραψει συμβολαιο οτι οι παρτιδες με τη μανα του ΚΟΜΕΝΕΣ!!!! :twisted::twisted:

Σωσω τι παρεα να εχετε καλε;;;εννοεις τους αλλους νοσηλευτες ή τους ασθενης;;;; ξερω γω μπορει μια γρια σε κωματωδη κατασταση να θεωρειται καλη παρεα,εφοσον θα κανει τοση ησυχια!!!!!:lol::lol:

Μαριλου ναι ρε ψυχολογικο του εχει γινει,οπως και πολλα αλλα...τωρα εβλεπα στις κοπελιες στο τρενακι οτι οσες εκαναν 2ο,το 1ο μεταλαχθηκε σε αφορητο!!!! :?

Τη ριμαξε τη Μαρθουλα παλι το κωλοπαιδο μου!!!! μα δε θα βρεθει κανενα να το πλακωσει στο ξυλο να στανιαρει!!!!!! :twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απο το πριοσωπικο καλε λεω....

παραγγειλαμε..φαγαμε..ευα πραγματικα κοτοπουλο..με πολλα αλλα βεβαια...

ειμαι με 3 ωρες υπνο..κομμτια..αλλα αντεχω...\

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια κορες

τι μου κανετε ? Χτες δεν πηγαμε τελικα παρκο κ πολυ το μετανιωσα γιατι μου εβγαλαν το λαδι στο σπιτι ..ενω εξω ουτε γατα ουτε ζημια ..Οποτε σημερα βουρ κ χωρις πολυ σκεψη..

Σωσωκα ερχεται η αδερφη σου σημερα ε ? Αντε καλως να τους δεχτεις !!

Αντωνια να υποθεσω οτι ειναι καλυτερα κ ο μικρος με την ιωση ..

Μαρια εγκυμονουσσα καλα λενε οι κοπελιες αν δεν ερθει η ωρα της να βγει στο βροντο παει κ ο καρσιλαμας ακομα ...κ πες του ..Μπαρμπα Μπριλιου εφοσον ανοιγεται να μαζευτει .. :lol::lol: Στο υψος σου εσυ ..ναι μεν αλλα εχει κ μια μανα ..Μπορουμε να την δωσουμε σ'αυτον που παει η Σωσω την μαρθουλα με τα σκουπιδακια να την πεταξει οπως ειναι να ξεμπερδεψεις κ συ βρε παιδι μου ..

Σημερις το μενου εχει ωραιοτατο αρακα κ σκασιλα μου οποιος φαει εφαγε ..Το λεω για τον δικο μου ..μπαρμπα μπριλιο που δεν τον πολυσυμπαθει αλλα δεν θα κατσω κ να σκασω ..Σημασια εχει που τρωνε οι μικρες δεν θα κυνηγαω κ το μεγαλο μωρο .. :lol::lol:

Παιδια αρχιζω να γκωνω με το πολυ κοτοπουλο ελεος .. :( ..Σωσω το παγωτο που μας ειχες φερει ξεχασα να σου πω οτι εγινε αναρπαστο κ δεν προλαβα ουτε να το μυρισω ..ΟΝικος μεσα σε δυο μερες προφασιζομενος λιγουρες το ξετιναξε ..

Παω να κανω καμια δουλιτσα κ τα ξαναλεμε ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!!!

Ουφ....στις 13:00 θα εχω τα αποτελέσματα της 2ης χοριακής! %%-

Για φαγητό σήμερα λεω να κάνω ομελέτα φουρνου με πατάτες, κολοκυθάκια, κρεμμυδι και πιπεριές.

Ο Χριστόφορος φακές.... την ομελέτα και γενικότερα το αυγό ούτε να το μυρίσει!

Ζεστη σήμερα.... χαλασε και το κωλάμαξο χθες βραδυ...δεν παιρνει μπροστά με καμία δύναμη.... :evil:

Μαράκι μου κάθε μέρα που μένει το μωρό στην κοιλίτσα σου είναι υπέρ! Μην στεναχωριέσαι... θα γυρίσει η σκατουλίτσα που θα πάει;;;;

Πάω στον φούρνο και θα επανέλθω αργότερα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι εγινε ρε παιδιά;;;; Το κλεισαμε το μαγαζάκι;;;;;; :lol:

Τεσπα.... πήρα και την 2η χοριακή και νομίζω ανέβηκε αρκετά καλα!

η 1η ήταν 114,90 και 3 μερες μετά η 2η 380,90!

Θα καεί η ομελέτα.... φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο Μαριλου μου!!! Πετάς τώρα εσυ εεεε???!!! στο μικρουλη είπες ότι η μανούλα έχει κι άλλο παιδάκι στη κοιλιτσα η ακόμη δε πήρε χαμπάρι τίποτα? την ομελετα τελικά την εκαψες η την προλαβες???!!! που είστε καλε οι υπόλοιπες??? πείτε μου ότι πάλι στις παραλίες τρεχετε να ζηλεύω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παρουσσα κ γω .. :lol::lol:

που ειστε καλε ολες ..ξαμοληθηκατε ?

Μπραβο βρε Μαιρη ολα καλα λοιπον με την χοριακη ..εκλεισες ραντεβου με τον γιατρο σου να σε δει ?

Εφτιαξα κ μια ωραια τονοσαλατα να κανει παρεα με τον αρακα κ ειμαι σουπερ οποτε μολις ξυπνησουν οι λουλουδες βουρ για παρκο ..

Μαρια εγκυμονουσσα ψηνεσαι για βολτα μιας κ εισαι κοντα ? Αν θες ελα για παρεα ..ετσι να μπαινεις στο κλιμα σιγα σιγα .. :lol::lol:

Παιδια σημερα μετα απο τοοοοσο καιρο μ'εχει πιασει μια τρελη ταση για γλυκο κ μου ρχεται να φαω τα χερια μου ..θα σκασω ..πινω πινω κ ξαναπινω νερα μπας κ μου φυγει κ την γλιτωσω την αμαρτια ..για να δουμε ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

114,90 η χοριακή μου!!!!!!!!!!!!!! Θα σαλτάρω λέμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε! 8-}8-}8-}

Ειστε οι πρώτες που το μαθαίνετε!!!!! Για πειτε ιδέες πως θα το πω στον Γιώργο;;;;;;;;;;;;

ΜΠΡΑΑΑΑΑΑΑΑΒΟ ΜΑΡΙΛΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!!!!!!!!! :-o:ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:8-}

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια και απο μενα..ηρθαν οι αδερφη μου και οι θυπολοιποι..τελεια..τρεχουμε πανω κατωσ σπιτι..ισα ισα περπαταμε..μεχρι να συγχρονιστουν να κοιμηθουν..να φανε..πολυ γελιο..πολυ χζεστη επισης..1 ανεμιστηρας..αυτοι μαθανε και στο ερ κοντισιον..εγω δε το μπορω..αυριο μπανιο..θα παμε ομοιοπαθητικο το πρωι και μετα..και το απογ παιδοτπο..

εγω λεω να την πεδσω..κομματια λεμε..

το παγωτο σχεδον τελειωνει..πωπωπ...\πηγα σουπερ ενω ειχα παει και εδωσα 55 ευρω..οχι για τα λεφτα αλλα τα σδτοματα θελουν...λεφτα!!! :lol::lol::lol:

ΑΝΑΚΟΙΝΩΑΗ...ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΑΠΟΓ ΚΟΥΒΙΔΗ..ΟΛΕς ΜΑ;ΖΙ.ΑΝΤΩΝΙΑ ,ΣΩΣΩ ΚΑι θουλη...opoies θελετε ελατε...ολες δηλαδη..

σας περιμενουμε...χαχαχαχ!!κατα 6.30-7 εκει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριλου τελεια με τη χοριακη!!!! :-bd:-bd:-bd ντοκτορ ποτε θα πας;;;; εγω στη 2η,εκανα τις 2 χοριακες,εκανα τις εξετασεις αιματος που ζητανε,περιμενα να παει 7-8 εβδομαδων να εχει αρχισει καρδιακη λειτουργια και πηγα μετα για να γλιτωσω δρομολογια!!! :P

Ρε Γιουλακι να σε ρωτησω(γιατι το τηλεφωνο δε μας παει εμας! :lol: ) οταν επαθε ο μικρος τη βροχιολιτιδα που πηγατε νοσοκομειο,ποσο εβηχε μετα;;;; γιατι η δικια μου ακομη βηχει ρε πουστη μου και εχει περασει μηνας!!! :?

Αυριο κουβιδη!!!παμε εεεε;;;; ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεες

σωσωκα καλως τα δεχτηκες ..αν κ υποθετω οτι θα γινεται ενας ψιλοχαμος στο σπιτι νομιζω οτι θα ειστε μια χαρα ..Σημερα μωρε λετε για του κουβιδη ???

εγω δεν ξερω να παω εκει .. :oops::oops: Πως πανε τι κανουνε για πειτε ..εμενα με βολευει για σημερις για να δουμε τις αλλες ..Αλλα ξαναλεω δεν ξερω πως πανε εκει ..τρομαρα μου ..

δωστε οδηγιες χρησεως πλιζζζζζζζζζζζζζζζζζ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειαααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!

Σακουλινακι μου σ'ευχαριστώ πολύ!!!!!!!!!!!

Εκλεισα ραντεβού στις 03/08...πιο πριν ισως να μην δουμε ουτε σακο..... τον προγεννητικό θα τον κάνω με το που δούμε καρδιακή λειτουργία... πόσο θα μου βγει το πακέτο δεν ξέρω..... δεν θα έχω ακόμα ασφάλεια...

Για σήμερα δεν μπορώ να πάω πουθενα.... :evil: έχωσε ο παππούς τον Γιώργο να τον πάει το απόγευμα στα χωράφια να κάνει έλεγχο... :evil::evil::evil: Δεν κάθετε στα αυγουλάκια του 95 χρονων ανθρωπος με τόση ζέση.... μονο μου χαλάει και την έξοδο... :evil::evil:

Εχουν παίξει τα νευρα μου με τον παππούλη...καλός και χρυσός είναι αλλά βρε παιδί μου κάθε βράδυ μετά τις 22:00 πάντα παίρνει τηλέφωνο ενω ξέρει οτι το παιδί κοιμαται και πολλές φορές θα πάρει και το πρωι πριν τις 7 :shock::shock: Θέλει να επιβεβαιώνει 256.879 φορές για το πρόγραμμα της επόμενης μέρας.... ουφ... τα είπα και ξεθύμανα!!!!!!!!!!!!!!!!

Εχω βάλει το σκατό εδώ και μισή ώρα να κοιμηθεί και δεν λέει να κλεισει το στόμα του.... :x όλο μπουρου μπουρου είναι! Του έχω και τον ανεμιστήρα μηπως ζεστενεται αλλά τίποτα.... πάω να τον πάρω αγκαλίτσα μπας και κοιμηθώ και εγώ λίγο.... οι υπνηλίες ετοιμάζονται να αρχίσουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κι απο μένα!!! Σωσω καλώς τα δεχτηκες! Τρελο πάρτυ μιλάμε στο σπίτι εεεεε???!!! τέλεια!!! Για κουβιδη ποτε λέτε γιατί μπερδεύτηκα!!! Σήμερα θα πάτε η αύριο?!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...