Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΡΕΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΝΟ2


Recommended Posts

Μαιρη ενταξει να μην σου βαζουμε κ φωτια βρε καλο μου ..εσυ κανε αλλο ενα με τα πρωινα αυριο κ βλεπεις ..τι να πω κ γω δεν ξερω ..εγω μονο δυο τεστ εχω κανει εγκυμοσυνης τοτε στην Αριαδνη κ ηταν καραμπινατα γιατι ημουν ηδη στις 11 εβδομαδες κ δεν ειχα χαμπαριασει χριστο η ηλιθια .. :shock::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 936
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

11 εβδομαδες;;;;αφου δε γεννησες πρωτα και μετα να το παρεις χαμπαρι παλι καλα βρε Ευακι!!!! :lol::lol::lol:

Μαριλου κανε κι ενα τωρα το απογευμα καποια στιγμη που δε θα εχεις παει για τσισα καποιες ωρες! εστω και τοσο αχνη να εμφανιστει παει να πει οτι ανιχνευσε χοριακη γοναδοτρ. οποτε στανταρ υπαρχει κατι! εκτως κι αν ηταν απο κατασκευης εκει η αχνη γραμμη! κανε ενα καινουριο αφου πρωτα βεβεαιωθεις οτι δεν υπαρχει τιποτα στη θεση της γραμμης!!! ;)

Αντε μωρη κι αγωνιουμε!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

11 εβδομαδες;;;;αφου δε γεννησες πρωτα και μετα να το παρεις χαμπαρι παλι καλα βρε Ευακι!!!! :lol::lol::lol:

Ειναι μεγαλη ιστορια Αντωνια ...γιατι μετα την εγκυμοσυνη των διδυμων η περιοδος μου επαθε μπλακ αουτ κ ερχοταν οποτε γουσταρε ..Αλλωτε ειχα κυκλο 25αρη , αλλωτε 30αρη, αλλωτε 35αρη ..οποτε δεν ανησυχησα ..Ειδα κ καποια στιγμη λιγο αιμα οποτε θεωρησα οτι η περιοδος μου απλα ειχα τα πανω κατω της κ δεν πολυανησυχησα ..Θεωρουσα οτι ηταν αδυνατον να μου συμβαινει εμενα αυτο μετα απ'οοοολα αυτα που ειχαμε περασει ..Κ ομως ποτε μη λες ποτε τελικα ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγραφα εγραφα..και τα γραφα ωραια..και το μυξιαρικο μου τα εσβησε...

μωρη μαριλου δε στα ξανα εγραφω..βαριεμαι..ασε που τα; πηρα...

αντωνια μας αποφευγεις,ε;;αφου δε κολιςται λεμε..

εκτος και αν το κανεις επιτηδες;;\\

τεο κουλ πως πανε οι κιτρινες μυξες;;

πηγαμε σε γειτονιαεδω κοντα..1 χαρα περασαμε..

καλα κα ιτ θδε εφαγε μετα τισ 5...φασολακια, καρπουζι,αυγο,κρουασαν κακι,καρπουζι,μπιφτεκι ,καρπουζι και 1 φετα ψωμι τοστ...ολα απο λιγο...

αφου ελεγα..τωρα θα τα βγαλει..

μαριλου περιμενουμε τρελα νεα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα δε ξερασε τελικα με τοσα;;;; :lol::lol: μακαρι να το ζουσα κι εγω αυτο!!!!

Κολλιεται ρε τρελη αφου ειναι ιογενης!!!! αλλα εδω που τα λεμε ψειρες πιασαμε!!!! :lol::lol::lol:

Πολυ πικρα φιλεναδαααα!!!!!! :((:((:((:((

Ακομη ανεβοκατεβαζει πυρετο...πηρα ενα αντιπυρετικο που μου ειπε η αδερφη σου Σωσω το gantil γιατι δεν επεφτε με το ντεπον και τον εριξε κατευθειαν!!! αλλα σε 3 ωρες ξανανεβηκε...τωρα περιμενω αν ανεβει πανω απο 38,5 να του δωσω..

Που σαι μαρη Μαριλου να μας πεις πραμα νεο!!!!

Γκαστρουλα δεν εδωσες παρον σημερα!!! :-w:-w

Ποπακι βλεπεις τους 4;;; :P

ωχ πηγε 38,5 μου λεει ο Μακης..ουφ τι σκατοιωση ειναι αυτη παλι και δε φευγει ο πυρετος!!!! :twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε συ Αντωνία για δώσε μου λίγο φώς μια που το ανέφερες....

έκανα το πρωί ενα τεστ το οποίο έδειξε την κανονική γραμμη και από κάτω μια πολυυυυυ αχνή όπως είχε δειξει το τεστ ωορρηξίας 2 μέρες πριν την ωορρηξία μου. Τότε θυμάμαι την επόμενη της ωορρηξίας που είχα ξανακάνει δεν υπήρχε ουτε υποψία 2ης γραμμής. Τωρα τί να σου πω; Λες μαρή να είμαι;;;; Εικόνισμα θα σε κάνω!!!!! Αυριο θα είναι η 1η μέρα καθυστέρησης.... αϊ να δουμε! Ωστόσο δεν εχω τίποτα από συμπτώματα.... μόνο κάτι τραβηγματα χαμηλα δεξιά αλλά αυτό το παθαίνω σχεδόν κάθε μηνα λίγες μέρες πριν την περίοδο.... αλλά ούτε και τα ελαφρώς ροζ υγρά που έχω πάντα 1-2 μέρες πριν την περίοδο.... δεν ξέρω.....

είσαι εγκυούλα ή μου φαίνεταιιιιιιιιιιιι? :YMHUG::YMHUG::D:ymparty:8-}:D:YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Λοιπόν χθες το απόγευμα έκανα άλλο ένα και ήταν πάλι μια πολύ αχνή γραμμή που ίσα την έβλεπα.....

το πρωί έκανα άλλο ένα και η γραμμούλα ήταν πιο ευδιάκριτη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δεν έβγαλα τα μάτια μου για να την δω! Φαινόταν κανονικά!!!! Απλά ροζ! Του Γιώργου δεν είπα τίποτα ακόμα..... μην τον ξεσηκώσω άδικα.....

Δεν αντέχω.............τώρα θα πάω για χοριακή!!!!!! Χωρίς χειροπιαστά πράγματατα δεν κάνω ακόμα χαρα!!!! 8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}

Το μεσημέρι θα σας πω και τα αποτελέσματα..... ουφ!!!!!!

Μαρή Ευουλαααααααα!!!!!! Ισα που πρόλαβες την αυχενική ε; :lol::lol::lol: Εκεί δηλαδή που πάμε 1ο υπέρηχο και βλέπουμε μια κουκίδα εσύ πήγες και είδες και το ...κουτί της! :lol::lol: Ουάου!

Να σου πω...καλύτερα ετσι γιατί έχεις λιγότερο χρόνο που θα γεννησεις! Εννοώ οτι καλή ώρα σαν εμένα που άααααν είμαι, θα είμαι 4 εβδομάδων και κάτι....έχω μπροστά μου...ουουουουου αλλες 35 εβδομάδες να αγωνιώ!!!!! Ενω οταν δεν ξέρεις και σου έρθει απότομο και μεγαλύτερη έκπληξη είναι και πλησιάζει η ώρα της γέννας!

Μαρία μηπως γέννησες και δεν το μάθαμε;;;;; :? Μαρή Σωσω ευτυχώς που πήραμε το τηλέφωνο της κοπέλας :lol::lol::lol::lol:

Πάω να ντυθώ και να πάω στο Ιατρικό..... αντε καλά μου αποτελέσματα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερεεεεεεεεεες

αμαν τα τεκνα μου ειλικρινα δεν τα καταλαβαινω ..παλι εγερτηριο σημερα αξημερωτα που λεει ο λογος ..Εγερτηριο 0710..μνησθητι .. :shock::shock::shock: Κ μετα τις καθημερινες ιδρωκοπω να τις ξυπνησω στις 8 για να πανε σχολειο ..

Αντε μωρη Μαριλου στο τελος θα γκαστρωθω κ γω απ'την αγωνια ..Αντε να δουμε , το μεσημερι περιμενουμε νεα ..Μωρε μην πεις τιποτα ακομα στον Γιωργη καλα λες ..Μην τον ξεσηκωνεις ακομα τον ανθρωπο ,μετα θα εχεις οοοολο το χρονο να του το ανακοινωσεις ..

Βρε Σωσω τελειως χαμενη χτες σε ειχαμε ..Τι κανετε εσεις ? Η μαρθα το εριξε εξω με το φαι ..μωρε τα φεγγαρια τους εχουν τι να πω ..Εμενα το μικρο πλεον σταλια γαλα ..μα σταλια ομως .. :(:( Τι στα κομματια παλι ..Η μεγαλη μας ξεκοιλιδωνεται με οποιοδηποτε τροπο κ παλι ειναι σαν το μακαρονι μα κωλιω ειναι αυτο που χει ..Η μεσαια ποτε δεν ηταν του πολυ φαγητου αλλα κ παλι πιο φουσκωτη εδειχνε παντα ..

Σας αφηνω να πιω η δολια εναν καφε γιατι οι σκατουλες δεν μ'αφησαν ..

αχ τι ψηνουν σημερις ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πηγα! Στις 11:30 θα ξερουμε!!!!!!!!!!!!!!!! Αντε να δουμε!

Ρε Σωσω, τσιλιβίθρα είναι η Μαρθούλα αλλά τρωει η ψυχουλα μου ε; Μακάρι να συνεχίσει και οταν μεγαλώσει ετσι! Είναι οτι καλύτερο! Να τρως οτι θες και να μην παχαινεις!

Ασε Ευα το πρωινό ξύπνημα ειναι και για εμας το αργότερο 7:30, ότι ωρα και αν κοιμηθηει το σκατό... χθες γυρισαμε σπίτι από τα γεννεθλια στις 23:30 και σημερα 7:20 ηταν στο πόδι! Οπότε τον βαζω και εγώ 21:30 για υπνο και τελειώνει η υπόθεση!

Αχ πως θα περασει η ωρα;;;;;; Ας παω να κάνω κουλουρακια του Χριστόφορου και εκείνο το ερμο το παγωτό που λέω εδω και μέρες!

Θα μπω οταν εχω νεοτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

114,90 η χοριακή μου!!!!!!!!!!!!!! Θα σαλτάρω λέμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε! 8-}8-}8-}

Ειστε οι πρώτες που το μαθαίνετε!!!!! Για πειτε ιδέες πως θα το πω στον Γιώργο;;;;;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΙΡΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Ειδες βρε !!! Αντε στην κορη τωρα ..ολα καλα να σου πανε κοριτσαρα !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριλουυυυυυυυυυυ μου!!!!!!! Τι χαρα!!!!!!! Συγχαρητήρια αγάπη μου!!!! Άντε βρε είδες δε πήγε χαμένο τόσο ξεζουμισμα!!!! Πες του το το καημενου του Γιώργου να ηρεμήσει!!!! Θα μας πεις αύριο λεπτομέρειες????!!!! τελικά ο καφές που λέγαμε? εγω δε γέννησα ακόμη και κατα τα λεγόμενα του doctor θα αργησω και μάλλον καισσαρικη λέει κιόλας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι μου ευχαριστώ!!!!

Αντε και εσύ κοντευεις!!!!! Ευχομαι να σου πάνε όλα καλά!!!!! Βολευτηκε η μπουμπου στην κοιλίτσα σου και τεμπελιάζει μου φαίνεται, ε; :lol::lol::lol: Μακάρι να σου βγει υπναρού και να έχετε ηρεμες νύχτες!

Εγώ κοριτσάκια μου αυριο δεν θα σας δω.... θα πάμε το πρωί θαλασσα και το μεσημέρι κατά τις 3:30 θα πάμε να φάμε στα πεθερικά μου και να τους ανακοινώσουμε τα χαρμόσυνα!!!!!

Ακόμα να το πιστεψω!!!!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο μαριλου....κτατα τα τεστ για τισ επομενες..χ.αχαχαχαχα....

αμ γιατι καισαρικη;;;αλλο παλι και αυτο..με τι δικαιολογια;;

ευα θελω να ερθω το απογ στο παρκο..αλλα δε ξερω το δρομο..και μη κοροιδευεται...δε το θυμαμαι..απο κομμενο μπεντενι μπορω να ερθω..

μπορει να σε παρω τηλ το απογ να μου πειτε αν θα πατε..ψαρια εμεις..ψαροσουπα η μικρη..

πες του το στα κρητικα...ολο και κατι θα πιασει!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριλου πως το ειπες τελικα στον Γιωργη σου ? Για πες ..

Σωσω δεν ξερω αν θα παμε τελικα σημερις παρκο η θαλασσα ..Ο Νικος εχει λυσσαξει να τις παμε θαλασσα αλλα φυσαει ρε γμτ ..Αν τελικα δεν παμε θα σου στειλω μηνυμα ..

Βρε συ δεν ειπαμε οτι αφου κατεβαινεις απο καινουργια πορτα κ μπαινεις πλαστηρα ολα ειναι ευκολα μετα ..Περνας την καμαρα κ κολλητα στην καμαρα στο αριστερο σου χερι εχει την ταμπελα που λεει ευκαλυπτος ..μπαινεις εκει κ παρκαρεις οπου σου κανει κεφι ..Πανευκολο βρε ! ;)

Ναι ρε Μαρια γιατι καισαρικη κιολας ? Μηπως απλα θελει να σε τελειωνει στα γρηγορα ? Τους ατιμους ρε γμτ οταν δεν υπαρχει λογος καισαρικης ντε κ καλα καραμελα το εχουν ..Αλλα βεβαια αν υπαρχει λογος τοτε παω πασο ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρη Μαριλου αντε να μας πεις πως εκανες την ανακοινωση!!! :lol::lol:

Για αυριο ακυρο γιατι εχει ερθει μια ξαδερφη μου απο Αθηνα και φευγει αυριο βραδυ οποτε θελω να γτη δω λιγακι...

Ρε παιδια πως ειναι δυνατον να μη πειναει ΠΟΤΕ αυτο το παιδι;;;;;το μεσημερι παραλιγο να το σκοτωσω!!!! :evil::evil::evil: θα τον αφηνω νηστικο απο δω και περα!!!ε δε θα μου βγαλει εμενα το καρκινο για να φαει 2 μουκιες!!! το πολυ πολυ να καταληξουμε σε κανενα νοσοκομειο απο την αφαγια να δει τι παθαινει κανεις οταν δε τρωει μπας και αλλαξει τροπαρι!!!! ε μα δε γινεται αλλο,2 χρονια τωρα με εχει σταυρωσειιι!!!!! :evil::evil::evil:

Ευακι θα πατε θαλασσα τελικα;;;;

Μαριω πες του Χναρακη να αφησει τις μαλακιες γιατι εχω πολλα νευρα και αναζητω εξιλαστηριο θυμα!!!!! :evil:[smilie=boxing.gif] [smilie=angryfire.gif] [smilie=violent1.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε, βρε τη Μαίρη!!!!!Συγχαρητήρια!και στους άλλους 8 με το καλό :ymapplause:

Είδες?χαλάλι και η λαιμαργία στο κινέζικο..... :D

Εγω τους εβγαλα ολους εξω για φαι, αδερφες ,γονεις ,πεθερικα, ειχα βαλει σε 2 κουτακια μια ροζ και μια σιελ πιπιλα και εβαλα τις γιαγιαδες να διαλεξουν .....Ολοι μειναν κοκκαλο, γιατι δεν ηξεραν οτι ειχαμε αρχισει προσπαθειεσ.....

Μαρτιάτικο θα είναι το μπεμπε , ε??????ωραια.Θα έχει ξεπεταχτει και το καλοκαιρι.. ;)

Εμεις ευτυχώς καλόφαγα είμαστε. :-p και δεν πολυ σκάω.Μόνο στην αρρώστιες υποσιτιζόμαστε.

Ρε παιδιά, γιατί τόση πρεμούρα με την καισαρική??? :shock:

Αντωνία, ο Βουλγαράκης θυμασαι τι έλεγε?θετε φυσιολογικο αλλά δεν γεννάτε πλεον εύκολα.Εχουν αλλαξει τα πραγματα παιδια.Αν το παιδι ειναι οκ, στα κιλακια του , γιατι να τραβιεται και η μαμα?

Εμεις ειμαστε εξοχικο για σημερα.Αυριο ΠΑΛΙ βαφτιση :evil: .

Τον έβαλα με το ζορι θαλασσα, μας ακουσαν απανταχού , μεχρι που ενας κυριος μου ειπες΄΄ αφου δεν θελει , γιατι δεν το βγαζετε??΄΄ :D:shock::oops:

Παντως εβγαλε πολυ μιξα.το ευχαριστηθηκα!!!!! αλλα ειχε πολύ ζεστη.αρπαξαμε λιγο....

Μαρια, σε λυπαμαι παντωε.τουρλα με τοση καψα.....εγω Γεναρη εγκυος στο Θοδωρα και κοιμομουν με τιραντα :o

Σας φιλω ολες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α Ποπακι εσυ εκανες καλο σκηνικο!!!! :D εγω απλα τους το ανακοινωσα και πολυ τους!!!

Ρε καμια πρεμουρα με τη καισαρικη,αλλα να υπαρχει λογος ρε γαμωτο...αυτος απο τη προηγουμενη βδομαδα τη ψηνει για καισαρικη! ας αφησει να κλεισει τον 9ο κι αν δε γινεται με φυσιολογικο ή ειναι μεγαλο το μωρο κτλ να το παρει με καισαρικη..απλως με εκνευριζει η νοοτροπια του αντε να κανουμε καισαρικη να τελειωνουμε χωρις καν να προσπαθησουν..

Ο Βουλγαρακης παντως προτιμαει 1000 φορες το φυσιολογικο..θυμασαι στον Αλεξ;;; 28 ωρες με παιδευε γιατι δεν ηθελε να μου κανει καισαρικη! αν ηταν ο Χναρακης ουουου θα μου την ειχε κανει στο πατ-κιουτ! :lol:

Ο Ντοντος ανενδοτος;;; τουλαχιστον βγαλατε τις μυξες! ;):P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδω και γω....εφαγα γαριδακια και τοστ και μετα ζελε διαιτης..αυριο δουλεια..πρωι νυχτα..στισ 4.30 λεμε να παμε για μπανιο..με τον νατρα μου..οσοες θελετε,ελατε..ποπη ελα ρε..θα τα αφησουμε στη παραλια να παιζουνε..

μπορει να παρω και την πισινα..ρομπα βεβαια αλλα και τι να κανω..;1;;

σιδερωνω..φακ..τιποτα δεν εχει η τιβι

1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...