Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΡΕΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΝΟ2


Recommended Posts

emena h fielanda moy poy einaiqqqgrafv antvnia..τεσπα...διαβαζα βιβλιο..τρομαρα μου..

οσο και να διαβαζω, η συσλεξια,δυσλεξια..

φυσαει εδω..

βυσσινο γλυκο ου κουταλιου με κοτοπουλο παντα11

αυριο η αδερφη μυο δουλευει..οποτε εδω στο σπιτι..αντε καμαι βολτα με το καροτσι..

το μεσημερι θα μαγειρεψω κολοκυθακια γεμιστα..και το απογ φευγουμεεεεεεεε....

μη ψαχνετε τη μαριλου..πλεει σε πελαγη ..μαλακιας.με το μπαρδσον,ε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 936
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Το απογευμα φευγετε;;;;;;; γιατι;;;;; πρωινα πλοια δεν ειχε;;;;;;;;;; :-w:-w:-w:lol::lol::lol:

Δυσλεξια εχεις πουλακι μου;;;;και οταν γραφεις στο p/c ισχυει η δυσλεξια;;γιατι ειχα την εντυπωση οτι μονο στο γραπτο λογο με το στυλο...

Επισης μπορειτε να μου πειτε τι θα κανω με το κωλο της κορης μου που χεζει 40 φορε τη μερα;;;;;!!!!βαρεθηκα να ξεσκατιζω!!!!! :evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!!!!!!!

Σας εκλασα λίγο χθες γιατί λείπαμε σχεδόν όλη μέρα! :mrgreen:

Πηγαμε το πρωί Γουβες για μπάνιο και ήταν υπέροχα!!!! Ο μικρός ξεσαλωσε λέμε!!!! Κατα τις 13:30 γυρίσαμε σπίτι να ρίξουμε έναν.... υπνακο (το παιδί) και μετα πήγαμε στα πεθερικά να φαμε και γυρίσαμε σπίτι στις 21:00!

Η νυχτα μας όμως ηταν δραμα.... δεν κλεισαμε μάτι πάλι....αμαν αυτα τα δόντια πια...δεν λένε να φυτρώσουν να τελειώνουμε.... εχει σκασει το ούλο και τωρα ετοιμαζεται να ξεμυτίσει το δόντι... όλο "μαμα α πάρω" ήταν χθες.... (μεταφραση: μαμα πάρε με)....ουφ...από τις 6 είμαστε στο πόδι...

Ρε Σωσω δεν ηξερα οτι εχεις δυσλεξία....σορυ :oops: ...απλά νόμιζα ετσι χυμα που είσαι οτι εγραφες γρηγορα και πατουσες κατα λάθος αλλα πλήκτρα και ελεγες από μεσα σου "σιγα μην τα διορθώνω κιολας, ασε τα γκαβά να ξεστραβωθούν μα θα καταλαβουν τί γραφω!" :lol::lol:

Τόνια μου βαφτίζεστε τόσο νωρίς; Που εχετε κλείσει;

Ευα ωραιος λυραρης βρε! Ελεγε και "δικό σας!!!!!!" ;;;;;

Πόπη ναι καλα καταλαβες! ;) Παρεπιτόντως κουκλί ο μικρός σου!

Σας αφήνω γιατί με τρυγουνίζει ο Χριστόφορος....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalwκαλημερα..δε ξερω αν εχω συσλεξια...αλλα μαλλον ετσι φαινεται...χαχαχ..δικια μου διαγνωση ειναι αυτη...στο γραπτο λογο τα παω 1 χαρα...αλλα στο πισι....δυασκολα..καλα γιατ χεζει τοσες φορες;;αν σου χεζε ο μεγαλος τοσο ,θα ηταν σκιαχτρο..

σπιτι εμεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια

καλοπερασαμε μου φαινεται ολες το σκ ..μπραβο μας ..Ρε σωσω νομιζω κ γω οτι η δυσλεξια εχει να κανει με τον γραπτο λογο δεν ξερω κιολας δηλαδη ..

Εμεις αργησαμε σημερα να παμε σχολειο γιατι με το την χτεσινη κουραση ξυπνησαν τα πουλακια μου 0830 κ μαζι τους γω ..τρεχαλα μετα να ντυθουμε κτλ ..

Τονια που εχετε κλεισει για την βαφτιση ?

Εχω να κανω δουλειες κ βαριεμαι μεχρι δακρυων ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ua σου λεγα να σε βοηθησω ευα..αλλα...ειμαι μακρυα..

χασαμε και το καπελο μας..φακ..

ρε αντωνια τουλαχιστον δε χασαμε το μικρο καπελο..

το αλλο το ροζ..φακ..

κανενα νεο με τη δφουλεια ευα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω ειπαμε..κολοκυθακια γεμιστα..

εγω θα φαω μακαροναι γιατι δεν ειμαι φαν του κρεατος..

η μικρη απο χθες φασγητο..την εβαλα για υπνο..

πηγαμε βολτα θηρα..

καλα ητανε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Σωσω θα μας τρελάνεις;;;;

Φτιάχνεις κολοκύθια γεμιστά ενώ εσυ θα φας μακαρόνια και η Μάρθα χθεσινό φαγητό;;;;

Τι τα φτιαχνεις και καθόλου;;;;;;; Αστα να πάνε στα κομμάτια!!!!

Ο κωλαράκος πως είναι;;;;;

Εμείς σήμερα φακες..... όλοι. Δεν κάνουμε διακρίσεις.... εφτιαξα και τυρόπιτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εκανα και κολοκυθοκεφτεδες..παντα με γευση κοτοπουλου..

ειναι το αγαπημρνο φαγητο τηςς αδερφης μου και καθε φορα που βρισκομαστε της κανω..

και μετα απο 4 μερες παστιτσο ο αντρας μου τρωςι ,1 κομματι σπανακοπιτα,1τοστ της μικρης και 4-5 πειναρλακια..ολα απο καταψυξη..

αρα..τρελο γευμα το παστιτσιο.. :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και μετα απο 4 μερες παστιτσο ο αντρας μου τρωςι ,1 κομματι σπανακοπιτα,1τοστ της μικρης και 4-5 πειναρλακια..ολα απο καταψυξη..

αρα..τρελο γευμα το παστιτσιο.. :lol::lol::lol::lol:

στουμπωσε μωρε ο ανθρωπος με το παστιτσιο ποσο ν'αντεξει ???!!! Τωρα που θα ρθεις κανε του κ κανενα λαδερο να λειτουργησει το αντερο του χριστιανου .. :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πως δε το πλακωσα μιλαμε στο πλοιο..και ευτηχως δεν ειχε παραθυρα...

γκρινια γκρινια γκρινια..και με κοιτουσαν τα τουριστακια και εγω τους ςγραφα.την αφησα να κλαει..

εζχουμε και δουλειες..χαχαχ...

ηρθα εβαλα 1 πλυντηριο και εφαγα μερεντες και σπανακοπιτες...

εννοειται οτι συνοδευοταν κοτοπουλο..

μη λεμε τα ιδια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσουδια ..

καλε που χαθηκατε ολες σημερα ?? :o

Σωσω ξεσαλωσε μου φαινεται το Μαρθουλι κ η επιστροφη ηταν δυσκολη ..μην μου πεις οτι δουλευεις απο αποψε ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι ευτηχως..και ελεγα να βαλω σημερα να δουλεψω νυχτα..ευτηχως δεν εκανα καμια παπαρια..\

αυριο λεω το πρωι να δοκιμασω μπανιο...

καλε που ειστε;;\\πλακα με κανετε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα πατε θαλασσα ? μμ ωραια ..ακομα σφιγγεται το μικρο ?

εμεις αυριο εχουμε επιτελους το απογευμα το ραντεβου με τον οφθαλμιατρο για την Νικη κ εχω μια αγωνια αλλο πραγμα ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σφιγγεται δε λες τιποτα....

αλλα θα δουμε..αναλογως το καιρο ..τη διαθεση..

δε σας λεω να ερθετε γιατι δε ξερω αν θα παμε...

αντε να μας πεις τη ειπε για τη νικη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια καλησπέρα!!!γιατί καμία δε μου είπε ότι τα μωρά έχουν τρέξιμο πριν καν βγουν απ'την κοιλιά σου????? :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock: Νομίζω με έχει πιάσει το σύνδρομο της φωλιάς που λένε και τρέχω σαν την παλαβή και ουσία μηδέν!!!!άδειασε δωμάτιο!Βάψε δωμάτιο!κοιμήσου όπου βρεις σε όποιο κρεββάτι είναι διαθέσιμο!τρέχα στα μαγαζιά να ψωνίσεις!ουφ!!!!από τώρα κουράστηκα!!!Μετά δηλαδή τι γίνεται???Αρχίζεις τις ντόπες ?????!!!!!

Σωσώ τι έγινε το κωλιό της Μαρθούλας?Πέρασε το σύνδρομο μπαμπουϊνου ή ακόμη???Κάθε φορά που σε διαβάζω μου 'ρχονται κάτι λιγούρες!!!!Αμάν πια!!!

Αντωνία πως πάνε τα μπάνια?Και η μικρή της κουμπάρας μου το έχει αυτό με την άμμο!!!!Λες και τη γέννησε βασίλισσα τη δεσποινίς και δε μπορεί με τίποτα τους λεκέδες και τα χώματα!!!!Μας βγήκε μια κοπανιά και γαλαζοαίματη!!!

Μαριλού βλέπω του δίνεις και καταλαβαίνει........στα μπάνια!!!!!!!κακοπερνάμε εεεεεε????? :lol::lol::lol::lol::lol:

Εύακι κανένα νέο απ'το γιατρό?τι κάνουν τα μπουμπούκια σου?

Ειρήνη που χάθηκες?Αυτό είναι το μετά γέννας στάδιο?Να ξέρω να προετοιμάζομαι!!!!

Σπιρτούλι τι κάνει το αντράκι σου?

Τεο κουλ θα σε δούμε τελικά στο κινέζικο να σε γνωρίσω κι εγώ?!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

e kai ti epaua....το πρωι πηγαμε για μπανιο ...το μωρο 25 περιπου λεπτα μεχρι να φτασουμε εκλαιεγε με λυγμους..βρε τιεχει.βρε τι εχει..λεω πιπιλα θα ειναι που δεν εχω στο αυτοκ..μιλαμε για κλαμα οχι χαζα..

λεω μηπως και ειναι που εχουμε ακομα γυρισμενο το καθισματακι;;

στο γυρισμο κοιμηθηκε..

το απογ αναγκαστηκα να παω στο λιμανι 1 φιλο..ξεχασαμε να το γυρισουμε και αλλη μιση ωρα εκλαιγε με αναφιλητα μιλαμε..

το λυπηθηκε η ψυχη μου ..και ημουν και μονη μου..τι να κανω.;;φτανουμε εδω την παιρνω αγκαλια..αλλα 20 λεπτα μεχρι να ηρεμησει..της κοβοταν η αναπνοη μιλαμε..

με παισαν και μενα τα κλαματα μιλαμε..

θα το γυρισουμε αυριο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε συ γυρνα το καθισματακι μπας και ζοριζεται το Μαρθουλινι..εχθες ειδες μια χαρα ηταν στου Αλεξ! ;)

Ρε το φιλο που παει Ταυλανδη και μας το λεει και χωρις τυψεις!!! :lol:

Α Μαριλου μην αισθανεσια ασχημα καλε για τη Σωσω...απο οτι καταλαβα δυσλεκτικη μαλακια εχει μονο!!!! :lol::lol::lol::lol:

Τι νεα απο το μετωπο;;;ολα καλα;;;;;τα τεστακια δειχνουν πραμα;;;; :lol:

Τη βαφτιση θα τη κανουμε στους αγιους παντες στην αμμουδαρα ικαι το τραπεζι στο αρχοντικο της ρογδιας..μεσημερακι χαλαρα θα ντερλικωσουμε και να παμε σπιτακια μας μετα!

Μαρακι χρυσο μου το τρεξιμο πριν βγει το μωρο ειναι ωραιαιαιοοοο...μετα αρχιζει ο αγωνας δρομου!!!! :lol::lol::lol:

Ναι θα ερθει η Ποπη τη Πεμπτη να το γνωρισετε κι αυτο το τρελοκομειο!!! :P

Ευακι τι σας ειπε ο οφθαλμιατρος;;;;

Παιδια τι τελεια βραδια σημερα....να ειμασταν τωρα μαζεμενες ολες σε ενα μπαλκονακι να βεγκεριζαμε εεεε;;;; :ymdaydream: Να τρωγαμε και τιποτις!!!! :lol::lol::lol:;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω παγωτο τσιπς και σαλεπι..το ξερετε το σαλεπ;;;\\

σαλεπ;;εδω καλο σαλεπ..

φτιαχνω και 1 πιτουλα στο τσακιρ..εχω και σπανακορυζο για αυριο..

ψωμι απο αρτοπαρακ,

ντοματα χαλβα..

και αμαμ δε ξερασετε στο τελος..να μη σας νοσηλευω ολες στο βενιζελειο..

περα απο τις βαρεμενες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρή Σωσω?τι λυγούρες είναι αυτές??? :oops::oops:

Αλλα το κοτόπουλο, κοτόπουλο.Από βυζί θα σκίζεις! :D:D

Σπέρα στις υποδέλοιπες.... ;)

Ρε Αντωνία?αλλάξατε εκκλησία?Στον Αγ.Σάββα δεν ήταν?ωραία, θα πήγαινα εγώ κουνιστή -λυγιστή

και θα άραζα στο μιτάτο..... :D

:D

Καλά ρε Σωσώκα, πως έχεις το κάθισμα του παιδιού ακόμα?όπως βάζαμε το πορτ-μπεμπε???ο Θεός δεν το πε......

Είπαμε, θα ρθουμε την Πέμπτη, εκτός πυρετού, και καταποντισμού.Γιατί έναν φιλασθενισμό , τον έχουμε :cry:

Ευχαριστώ για τα συγχαρίκια του γιού μου.Από κοντά είανι πιο όμορφος.Τον αδικεί ο φακός... :ymtongue:

Ο γιος μου μισεί τόσοι την θάλασσα, που έχω κοντεύω να πάθω κατάθλιψη.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε τεο σε ιεπα..θα πηγαινουμε μαζι καλ στη θαλασσα...τι δε καταλαβες.;;;

ρε συ ασφαλεια περισσοτερη..οπου και να μπιετε το λεει..και εχω δεια και βιντεο..οποτε..

αλλα δε ξερω αν εινι αυτο..εγω νομιζω οτι δεν ειναι αυτο..τεσπα..θα δειξει..\

καλημερα..δουλεια μετα απο τοσες μερες..καλε να παρω στ οκινεζικο να τους πω..θα σας πω το βραδυ αν μιλησα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσω για την ασφαλεια που λες εχεις δικιο,θυμαμαι κι εγω κατι βιντεο που ειχαν ανεβασει εδω παλιοτερα,αλλα ρε συ αφου δε καθεται καλα το καθισματακι αναποδα...

Α και πιο ασφαλες στη μετωπικη συγκρουση ε;;;; γιατι εμενα που με ειχε τρακαρει μια παραουρη οταν ο αλεξ ηταν 1,5 μου την ειχε πεξει με φορα απο πισω οποτε αν το ειχα αναποδα θα ειχε ξελαιμιατσει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααααα!!!!!!

Ευα τι εγινε με την Νικούλα;;;; Ολα καλά;

Αχ Τόνια μου με τα τεστάκια καλά πρέπει να τα πήγα....αντε να δούμε τα αποτελέσματα.... δεν είμαι αισιόδοξη αλλά οκ.... τον άλλο μήνα....

Σωσω μου εγώ το κάθισμα το γύρισα μόλις πάτησε ο Χριστόφορος τους 10 μήνες... δεν την πάλευε καθόλου μιλάμε....καλή ωρα σαν την δικιά σου....

Αχ Μαρία μου και δεν έχεις δει ακόμα τίποτα!!!!!!! Είναι κούραση αλλά τόοοοσο γλυκιά!!!!!! Γιάε....να την θηλάσεις την μπουμπού ε; Με το που την γεννήσεις και πριν βγεις από το χειρουργείο θα τους πεις να σου την βάλουν στο στήθος.... οσο γρηγορότερα τόσο το καλύτερο! Ξέρεις τί είναι να παίρνει το μωρό το γάλα σου;;; Ασε που γλυτώνεις από αποστειρώσεις - θερμαντήρες, μπιμπερό, κλπ.... ειδικά το βράδυ είναι σωτήριος!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κ απο εμενα

τι μου κανετε ?

εμεις πηγαμε τελικα χτες στον οφθαλμιατρο για μια δευτερη γνωμη ..τι δευτερη γνωμη μας ειπε ακριβως τα ιδια ..Παραγγειλαμε ηδη τα γυαλια της μικρης ..θεου θελοντος ισως ειναι ετοιμα το σαββατο ..Η εκπαιδευση της κ το μπλα μπλα συνεχιζεται για το οτι θα βαλει γυαλακια θα ειναι ωραια κ ροζουλι κτλ κτλ κτλ ..Πολυ μπλα μπλα ομως ..

Εγω αδιαθετησα κ εχω διαθεση σκατα ..

Σημερα το μενου εχει μπριαμ..

κ εχω κ λιγα τυροπιτακια στην καταψυξη που τα ειχα φτιαξει πριν μια εβδομαδα οποτε θα ειναι ωραιο απογευματινο για τα μικρα ..Με λιγο μελι απο πανω ..

χριστε μου μιλαω για φαγητα κ δεν μου καιγεται καρφι , δεν το πιστευω ειλικρινα .. :shock:

επισης το καφενειο κατω απο το σπιτι μου ειχανε παλι χτες βραδυ μυρωδατα ωραια πραγματακια στα καρβουνα ..Αλλα εγω το κοτοπουλο μου ..Ειπαμε σε λιγο θα κακαριζω ..η πουπουλα θα βγαλω η κ κανενα αβγουλακι ..

σας φιλω θα τα πουμε αργοτερα ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...