Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΡΕΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΝΟ2


Recommended Posts

ρε μαιρη θα βρουμε παρκινγκ εκει κοντα η ειναι γυρω γυρω ολοι μπας κ φυγει κανεις ? Ετσι ενημερωτικα ρωταω ..Αν τα καταφερω τελικα πειραζει να ερθω με τις φορμες μου ? Μ'εχει πιασει ενα κατιτι κ ειμαι λιγο στα κατω μου .. :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 936
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Θα βρείτε να παρκάρετε!!!!

Οχι Ευα δεν το επιτρέπω! Αν δεν έρθεις με επίσημο ένδυμα....μια τουαλέτα D&G τουλάχιστον δεν μπαίνεις στο σπίτι! :lol::lol::lol: Τι λές παιδακι μου;;;; Και με τις μπιτζάμες να μου ερθεις το ίδιο μου κάνει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυριο λοιπον...αΥΡΙΟ ΘΑ ΠΙΟΥΜΕ ΚΑΦΕ..κατα 10.30..καλα ειναι;;τι λετε+;;+δουλευουμε και απογευμα..αλλαοχι..ρεπο εχω..πεμπτη ξανα παω δουλεια..

ακους αντωνια;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οκ!!!! Μηνυμα ελήφθη! :lol::lol::lol:

Θα σας περιμένω αυριο κατά τις 10:30!!!!

Σωσω - Τονια - Ευα σε ετοιμότητα!

Νικηηηηηη! Που είσαι καλέ;;; Θα ερθεις;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ζήσεις αγελαδάκι και ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ......να σε χαιρόμαστε και εμείς και η οικογένειά σου!!! Κάποια στιγμή θα σε πάρω να σου τα πω και από κοντά αλλά κάποια στιγμή.

Για τα υπόλοιπα νέα μου σας ενημέρωσε η ΡΟΙΝΤΕΡοσωσώ ναι έχουμε πάλι υμενίτιδα και αυτή τη φορά είναι χειρότερα από την προηγούμενη. Οταν μπορέσω θα σας γράψω αναλυτικότερα. Κάντε μια προσευχούλα να ξανά περπατήσει το Ραφαελάκι μου γιατί έτσι όπως την βλέπω πονάει η καρδιά μου και αυτή το ίδιο. Τουλάχιστον έχουμε χορτάσει αγκαλίτσες και φιλάκια. Ουδεν κακό αμιγές καλού.......

Αν δεν περπατήσει μέχρι αύριο θα ξανά πάμε στο νοσοκομείο....οι εξετάσεις και η ακτίνες βγήκαν καθαρές γι'αυτό και θα τρελαθούμε που μόλις πάει να πατήσει πονάει και σηκώνει το πόδι.

Αυτά από εμάς εύχομαι να μην ξανά γράψω γι'αυτό το θέμα έχω ξενερώσει αφάνταστα. Φιλάκια πολλά, καλό βράδυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περαστικα στη ραφαελα...ειμαστε μαζι της..και οχι μαζι σου.χαχαχ..

πηγαμε στης μαριλους..περασαμε ωραια...αν και ειχε 1 κηδεια και πηγε δρομολογιο..οχι το νεκρο..τον παππου..που ζει..κουνιαδος της αδερφης..\εχω παθει ποαρακορυση ποτι βλπεπετε..ξεχασα να σας πω οτι η νικη δουλευε γι αυτο δεν ηρθε...\\

το σσαββ 6,30 σε μενα...νικη ακους;;

εκει ελπιζω να ερθετε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιουλακι μου ευχαριστω πολυ!!!!! :YMHUG::YMHUG::x:x κι εγω σκεφτομαι καθε μερα να σε παρω αλλα ποτε δε τα καταφερνω!!!! :oops: Σας σκεφτομαι ομως!!! :P

Μαριλου σου καναμε και το δικο σου σπιτι μπουρδελο και ησυχασαμε!!! :lol::lol: ωραια ηταν θα ξαναρθουμε!!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσω δεν παλευεσαι!!!!

Καλά ήταν βρε κορίτσια αλλά λίγο.... δεν κάτσατε πολύ....

μας την εσπασε και ο παππούς .... τον ρώτησα πόσο χρονων ηταν η πεθαμένη.... μου λέει:

" μικρή ήταν η κακομοίρα, από καρκίνο πήγε.... " ρωτάω "πόσο μικρή;" λέει " του 1927". :shock::shock::shock: Ντόιν!!!! Ο παππούς είναι του 1916! :shock::shock::shock:

Για πιτσιρίκα την είχε !!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Τόνια με απειλείς;;;;;;;;;;;; :lol::lol::lol: Όποτε θέλετε ξαναερχεστε! Θα κρατας όμως και την μπουμπού ή εστω το βυζορουφυχτήρι σου!

Σαββατο πρώτα ο Θεός (και μετά εμείς! ) θα σου κουβαληθούμε Γεωργια μόνο κάνε τα κουμάντα σου!!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τόνια με απειλείς;;;;;;;;;;;; :lol::lol::lol: Όποτε θέλετε ξαναερχεστε! Θα κρατας όμως και την μπουμπού ή εστω το βυζορουφυχτήρι σου!

Τη μπουμπου θα τη κραταω,το βυζορουφηχτηρι ομως...σιγα μη το βγαζω και βολτα!!!!δε φτανει που το τρωω στη μαπα ολη μερα στο σπιτι θα το βγαζω και εκτος;;;;;!!!!! :lol::lol::lol:

Πεθανα με το παππου!!! ναι καλε στο ανθος της ηλικιας του πηγε το κοριτσι!!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τόνια μου...μεταξύ μας και εγω την μπέμπα θέλω! :D

Επίσης, μια που φοράτε pampers, τα έχει ο Μαρινόπουλος -25% αλλά δεν είδα μέχρι πότε.

Ευαααααα ακούς;;;;;; Μας καλει η Σωσω στο σπίτι σου!!!!!!!!!!!!! τστσ... δεν ντρεπεται καθόλου..... [-x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι καλε...δε ντρεπομαι..και σενα ποιος σε ειπε οτι φοραω παμπερσ;;εσεις τι ΦΟΡΑΤΕ;;

καλε να σας ρωτησω...

παπουτσαδικο για μπαλαρινες..η κοντα κνωσσου,παπαπναστασιου η κοντα σε σενα μαριλου ...

για να μη κατεβουμε κεντρο..

η αδερφη μου που θα ερθει απο σαντορινη θελει να δει για παπα..αλλα δε προλαβαινουμε να κατεβουμε κεντρο..πισια ξερετε.χαχα...και λεγαμε να βολερυτουμε απο δψωω και απο κει..

για πειτε..ας ειναι και στη πλαστηρα..να μπορουμε να παμε με το αυτοκ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια κορες !

καλο μηνα ..Σωσω παπουτσαδικο ψαχνετε ? Για σας ? Κοιτα στην καλοκαιρινου θα βρειτε αν παρκαρετε στην πλαστηρα μπορειτε ανετα να κατεβετε ποδαρατες μεχρι την καλοκαιρινου ..στο ντιβα πχ..Η μπορειτε να πατε στον Μακριδακη στην 62μαρτυρων ..αλλα εκει για το παρκιγκ πρεπει να εχει κανεις κ μια κωλοφαρδια..Μετα για αλλο παπουτσαδικο νομιζω πρεπει να κατεβετε στο κεντρο κ απ'οτι καταλαβα δεν βολευει ..Βεβαια κ το ταλος πλαζα εχει παπουτσια ..ειναι κ αυτο μια λυση αλλα σας πεφτει μακρια ..ομως εχει σιγουρο παρκιγκ..

εμεις δεν φοραμε παμπερσ αλλα τις πανες του λιντλ που μας εχουν βολεψει πολυ ..ειναι κ οικονομικοτατες ..στις μεγαλες που φορουσα παμπερς θελαμε 40 γιουροπουλα εβδομαδιαιως παιδια ..ε και να το ηξερα τοτε ..ομως οτι δοκιμασα απο παμπερσ στην μικρη μας εβγαζε κοκκινιλες ρε γμτ..οποτε αναγκαστικα πηγαμε σ'αλλη μαρκα κ καταληξαμε στου λιντ ..ωραιοτατες ..

σας φιλω καλημερουδια

σωσω καλως να την δεχτεις την μεγαλη αδερφη ..

Μαριλουκι ευχαριστουμε για τον καφε αντε η επομενη δικη μου ..κανονιστε για την εβδομαδα που μας ερχεται ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε που εχει παπα στο ταλως;;κωλοπιασιδι ειναι εκει..αλλα στη καλοκαιρινου...οκ..θα το εχουμε υποψην..η αδερφη μυο θελειε να παρει λεει μπαλαρινακια..

και μεις του λιντλ και οποτε εχει προσφορα τα λιοιμπερο..παμπρσ ποτε..δε τισ χωνευω..δε μου κανουν κλικ απο τη φατσα τους ρε αδερφε./.

που εισια μαριλου να σε πω..

πηγαμε στο παρκιο του πτζαμπο απο πισω..

πολυ κοσμος και δεν εχει να παιξουν τα παιδια..δε λεω για τη βρωμα γιατι αυτη ειναι για ολα τα παρκα..

δε με αρεσε καθολου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

που εισια μαριλου να σε πω..

πηγαμε στο παρκιο του πτζαμπο απο πισω..

πολυ κοσμος και δεν εχει να παιξουν τα παιδια..δε λεω για τη βρωμα γιατι αυτη ειναι για ολα τα παρκα..

δε με αρεσε καθολου!!

δοκιμαστε κ αυτο που σας ελεγα χτες κατω απο το Κομμενο Μπεντενι..ρωτα την Αντωνια ξερει αυτη..τουλαχιστον εγω εκει τις αμολαω κ τις τρεις κ δεν φοβαμαι μην μου πεταχτουν στον δρομο..εχει κατω χαλικι εχει κουνιες για μικρα αλλα κ για μεγαλα οπως κ τραμπαλες ..δεν ειναι τιποτα το ιδιαιτερο ομως τουλαχιστον εχουν μια προφυλαξη κ τα βλεπω οπου κ αν πανε ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν σας είπα καλό μήνα!!!!

Σωσω στην Τονια ελεγα για τα παμπερς.... Οστόσο στις κουνιες του Τζαμπο ειχα πάει αργά το απόγευμα και είχε καμια 10ρια παιδάκια αλλά ο δικός μου μια χαρά επαιξε. Βεβαια λίγα πραγματα είχε, αλλά οκ.

Όσο για παπουτσίδικα.... είναι ενα εδώ στην Παναγίτσα αλλά είναι λίγο φωτιά! Γενικότερα τα συνοικιακά μαγαζιά (τουλάχιστον τα περισσότερα στο Ηρακλειο) είναι ακριβότερα από του κέντρου.

Στα Ταλως ρε δεν είναι όλα τα μαγαζιά ακριβά! Στο πικοκς για παράδειγμα έχει πολύ φθηνα πράγματα (ρούχα, παπούτσια, εσώρουχα, πιτζάμες, αξεσουάρ,κλπ). Ριξε μια ματιά.

Ευα μου δεν εχω πάει σε αυτές που λες.... βασικά δεν ηξερα καν οτι εχει εκεί κούνιες!

Οκ ο επόμενος καφές σ'εσενα!

Αλλά να πηγαίνουμε και εξω βρε κορίτσια!!!Για καμιά κούνια ή κανένα καλοκαιρινό παιδότοπο δεν θα ηταν ασχημα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μου χει παιξει τα νευρα το μικρο..απο την ωρα που τις εβαλα για υπνο χαλαει τον κοσμο ..κοιμηθηκε ισα ισα ενα μισαωρο ουτε ολοκληρο κ κλαψουριζει συνεχεια .. :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ανακλαλυψαμε...η τονια δλδ τζαμπα παιδοτοπο με απιστευτρα πραγματα..

στον πορο.αν το λεω καλα.και καθολου κοσμο..κα ιτα ΕΧΙΕς KAI Mμπροστα σου..

γιατι ετσι ρε ευα;;σκασμενο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλό μήνα κορίτσια και καλούς καφέδες!!!

Τόνια άσχετο αλλά τι διαδικασία έκανες για να γράψεις τον Αλεξ σε παιδικό? μέχρι πότε είναι οι ημερομηνίες? γράψε μου σχετικά, όποτε μπορέσεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κορες

Σακουλινα τι κανει το ραφαελακι , ειναι λιγο καλυτερα ?

κ γω μαζευω τωρα τα χαρτια για το προνηπιο ..πηγαν κιολας στην ηλικια για προνηπιο ρε παιδια τις κοιταω ωρες ωρες κ δεν το πιστευω ..

η μικρη εχει παλι μια λυσσα κακια κ ψιλομπουκωνει παλι χωρις λογο ..γμτ τις αλλαγες του καιρου μεσα :twisted: Οποτε μας βλεπω το απογευμα να την κανουμε για παραλια ..δεν βλεπω αλλη εναλλακτικη ..εντω μεταξυ ειμαι κομματια δεν κοιμηθηκα καλα κ ολα μου φταινε ..σουπερ ντουπερ..

Για πεστε για τον παιδοτοπο που ανακαλυψατε ..γεια σου ρε Αντωνια που το ξετρυπωσες παλι ? :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αα κ παιδια αν θελετε ρουχαλακια κυριως για τις κοριτσομανες ευχαριστως ..ιδιαιτερα τα αποθεματα απο τις μεγαλες ειναι τετοια που η Αριαδνη δεν θα προλαβει να τα βαλει ..οποια λοιπον θελει εδω ειμαστε !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο παιδοτοπος ειναι....διπλα στο μυθος λαντ...

λετε να παμε εκει σημερα;;;κατσε να μιλησω με την αδερρφη αντωνια..

αληθεια εχετε τοσα πολλα ρουχα;;;

τι να πω..

κοιταξε...αν δε τα χρησιμοποιησετε και σας περισσευουν εμεις δεν εχουμε κανενα προβλημα να μας δωσετε..

οτι θελετε..αρκει οντως να μη τα χρειαζεστε η αν βρεις καποιον που τα εχει περισσοτερη αναγκη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια και καλή Παρασκευούλα.Ξεκιναω σήμερα το φαρμακευτικό μου πρωτόκολλο.Πρωτος υπέρηχος 8 Μαϊου.Ευχομαι η δεύτερη ετ να είναι η τυχερή ♥️🙏♥️
    • Πωπω βρε κορίτσι μου τι περασες;! Δόξα το Θεό είσαι καλύτερα τώρα, εύχομαι περαστικά να είναι όλα στο τέλος και θα ηρεμήσετε μετά! Μην ακούς κανέναν, να κάνεις όπως νιώθεις εσύ καλά, οι γύρω πάντα λένε!
    • Καλημέρα Ιωάννα μου, πως είσαι; το μικρό σου; καλά εμείς δόξα το Θεό, τώρα περιμένω από μέρα σε μέρα το δεύτερο😊
    • Γελάω με το κουνέλι 🤣  Περαστικά! Το έχω κι εγώ φόβο πως θα αποθηλασω και αν θα καταφέρει να τρώει όταν θα λείπω. Γιατί προς το παρόν πίνει κυρίως γάλα. Τρώει και τροφές αλλά θηλασμους δεν έχει κόψει 😕 Βρήκαμε βρεφονηπιακό. Σήμερα την έγραψα κι όλας. Έχω βρει και γυναίκα για να την κρατάει το καλοκαίρι μέχρι να ξεκινήσει ο βρεφονηπιακός. Και θα κάνουμε σταδιακή προσαρμογή με αυτή να την συνηθίσει και να συνηθίσει και ότι εγώ θα λείπω. Πέρασε ο καιρός 🥲 Σκέφτεστε να βάλετε μπροστά και για 2ο? Εμένα μου έχει μπει η ιδέα αλλά λέω καλύτερα από τα Χριστούγεννα και μετά να ξεκινήσουμε τις προσπάθειες.
    • Μαγική!!! Φυσικά κ υπάρχει κούραση αλλά είναι απόλαυση τα άτιμα!!! Έχουν ο ένας τον άλλον κ παίζουν μεταξύ τους όποτε υπάρχουν κάποιες στιγμές ηρεμίας (αν δεν μαλώνουν για το ίδιο παιχνίδι🤣🤣🤣) Κλαίμε από τα γέλια με τις συζητήσεις τους!!!  Όταν αισθανθείς έτοιμη κ ψυχικά κ σωματικά θα βάλεις μπρος. Κ αν δεν θέλεις δε θα το κανεις!! Εσυ να είσαι καλά για να είναι κ το παιδάκι σου καλά!!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...